BMW M760e xDrive Sedan, G70, M Performance pakotne, BMW Individual divtoņu metālisks Black Sapphire krāsojums, BMW Individual metāliska Dravite Grey krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, braucienā pa ielu
PerformanceUp to 571 hp (420 kW)*
Dzinēja tipsPlug-in hibrīds

JAUNĀ 7. SĒRIJA

BMW M

PILNĪGI JAUNAIS BMW M760e xDRIVE.

PerformanceUp to 571 hp (420 kW)*
Dzinēja tipsPlug-in hibrīds
JAUNĀ 7. SĒRIJAPILNĪGI JAUNAIS BMW M760e xDRIVE.

JAUNAIS BMW M760e xDRIVE SEDAN.

Piedzīvojiet sportiskas braukšanas prieku, ko sniedz dubultā piedziņas sistēma – ar iespaidīgi jaudīgu jauno BMW M760e xDrive.
 

 • Hibrīdauto ar jaudīgu vienrindas sešcilindru M TwinPower Turbo benzīna dzinēju un elektrisko eDrive tehnoloģiju
 • Maksimāls braukšanas baudījums ar kopējo automobiļa jaudu līdz pat 571 ZS (420 kW)*
 • Inovatīvas tehnoloģijas, tādas kā M Sport Boost un M raksturīgā Executive Drive Pro balstiekārta pārnes jaunā BMW M760e xDrive Sedan raksturu uz ceļa, ļaujot pilnībā izdzīvot šo sportisko garu.


BMW M760e xDrive*:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā; WLTP): 1,2–1,1
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā; WLTP): 28–25

* Norādītas plānotās vērtības

Lasīt vairāk

JAUNAIS BMW M760e xDRIVE SEDAN.

Sportiskie fakti īsumā.

BMW M760e xDRIVE SEDAN.

Unikāla jaudas, komforta un luksusa kombinācija.
 • M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs
 • M Hybrid
 • Executive Drive Pro balstiekārta ar M īpašo iestatījumu
 • 420 kW (571 ZS)*, 800 Nm*, 0–100 km/h 4,3 sekundēs*

* Līdz 2023. gada martam tikai kopā ar BMW Individual Merino ādas / vilnas/kašmira kombināciju ar ekskluzīviem Smoke White/Light Grey krāsas elementiem

** Griestu apdares attēls var atšķirties

Lasīt vairāk

BMW M760e xDRIVE SEDAN – PAMATINFORMĀCIJA PAR PRODUKTU.

xx
Šasija, BMW M760e xDrive Sedan (G70)

Jaudīgas piedziņas koncepcija.

Jaunā BMW M760e xDrive hibrīdpiedziņa apvieno M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinēja jaudas rezerves ar 30 kW* M Sport Boost, lai sasniegtu 420 kW* lielo jaudu un paātrinātu automobili no 0 līdz 100 km/h tikai 4,3 s*.

M stūre un BMW izliektais displejs, BMW M760e xDrive Sedan, G70, tuvplāns

M Power Boost.

Ja M Power Boost aktivizē, izmantojot pārnesumu pārslēgu, balstiekārta un piedziņa tiek konfigurēta maksimālam sniegumam. Tas nozīmē, ka vienmēr, kad tas nepieciešams, ir pieejama papildu jauda, piemēram, veicot apdzīšanu vai uzņemot paātrinājumu.

Viduskonsole, BMW M760e xDrive Sedan, G70, tuvplāns

Executive Drive Pro.

Ar M raksturīgo Executive Drive Pro varat izbaudīt sevišķi ērtu vai sportisku braukšanu. Šasijas vadības sistēma aktīvi kompensē ceļa nelīdzenumus. Tā arī samazina to spēku iedarbību, kas iedarbojas uz automobili, izbraucot līkumus. Piedzīvosiet izcilu braukšanas pieredzi katrā situācijā.

Dzinēja pārsegs un elipsveida režģis ar M logotipu, BMW M760e xDrive Sedan, G70, BMW Individual divtoņu metālisks Black Sapphire krāsojums, BMW Individual metāliska Dravite Grey krāsa, tuvplāns

Satriecošs priekšdaļas dizains.

Elipsveida režģa raksturs turpinās turbīnas stilā uz pārsega. Pašā elipsveida režģī M logotips kalpo par spēcīgu izcila sportiska gara zīmi. M buferis zem tā un šaurais dienasgaismas lukturu stils piešķir priekšpuses skatam un M ārējiem atpakaļskata spoguļiem pilnībā neatkarīgu raksturu.

BMW “Iconic Glow” kristāla priekšējie lukturi, BMW M760e xDrive Sedan, G70, BMW Individual divtoņu metālisks Black Sapphire krāsojums, BMW Individual metāliska Dravite Grey krāsa

BMW “Iconic Glow” kristāla priekšējie lukturi.

BMW Iconic Glow kristāla priekšējie lukturi piešķir jūsu BMW unikālu izskatu neatkarīgi no tā, vai automobilis brauc vai ir novietots stāvēšanai. Kristāla stikla elementi augšējos priekšējos lukturos atstaro gaismu daudzās šķautnēs. Tas nodrošina unikālu dienasgaismas lukturu gaismu un iespaidīgu sagaidīšanas un pavadīšanas prezentāciju.

Aizmugures skats ar izplūdes sistēmu un četrām izpūtēja caurulēm, BMW M760e xDrive Sedan, G70, BMW Individual divtoņu metālisks Black Sapphire krāsojums, BMW Individual metāliska Dravite Grey krāsa, tuvplāns

Pašpārliecināts aizmugures dizains.

Izplūdes sistēma ar četrām izpūtēja caurulēm atklāj jaunā BMW M760e xDrive sportiskos centienus no ārpuses. Abus dubultos izpūtējus pretējās pusēs ieskauj brīvas formas izpūtēja dekoratīvie elementi, radot sportisku un elegantu iespaidu.

Kokpits ar M stūri, BMW izliekto displeju un mijiedarbības joslu, BMW M760e xDrive Sedan, G70

Uz vadītāju orientēts kokpits.

Kokpitā augstas izšķirtspējas 14,9 collu BMW izliektais displejs un daudzfunkciju vadības elements ar daudzšķautņainu izskatu, kas ir BMW mijiedarbības josla, nodrošina maksimāli ērtu mijiedarbību. Turklāt My Mode Sport režīmā balstiekārtas iestatījuma, apgaismojuma un skaņas dizaina kombinācija rada neparastu adrenalīna piepildītu braukšanas pieredzi.

Salons, BMW Individual Merino āda / vilnas-kašmira kombinācija ar ekskluzīviem elementiem, BMW M760e xDrive Sedan, G70

Salons ar BMW Individual Merino ādas /vilnas-kašmira kombināciju ar ekskluzīvām iezīmēm.

BMW Individual Merino ādas /vilnas-kašmira kombinācija ar ekskluzīvām iezīmēm, pat M stūre ir pārklāta ar sevišķi mīkstu materiālu. Sajūta, kas rodas, satverot stūri rokās, ir ne tikai izcili stabila, bet arī ārkārtīgi patīkama.

Salons, aizmugure ar BMW teātra ekrānu, BMW M760e xDrive Sedan, G70

Aizmugurējo pasažieru luksusa nodalījums.

Sajūta, ka apsēžaties VIP atpūtas telpā, rodas, tiklīdz iekāpjat. 31,3 collu BMW teātra ekrāns ar integrētu Amazon Fire TV aizmugurē kopā ar ērtiem sēdekļiem kinomākslas cienītājiem katru braucienu pārvērš piedzīvojumā. Ekskluzīvo noskaņu noslēdz tādi akcenti kā, piemēram, skaļruņi, kas iestrādāti durvīs, un paklājs ar garām plūksnām.

M PERFORMANCE PAKOTNE JAUNAJAM BMW M760e xDRIVE SEDAN.

BMW M760e xDrive Sedan, G70, M Performance pakotne, BMW Individual divtoņu metālisks Black Sapphire krāsojums, BMW Individual metāliska Dravite Grey krāsa, trīs ceturtdaļu aizmugures skats, braucienā pa ielu

M Performance pakotne iespaidīgi uzsver jaunā BMW M760e xDrive sportisko DNS:
 

 • M aizmugurējais spoileris Black Sapphire krāsā pauž apliecinājumu aizmugurē un palielina piespiedējspēku pret ceļu
 • Mirdzošais Black krāsas M sporta bremzes apvieno izcilu izskatu ar īpašu sniegumu – pat izaicinājumiem bagātās situācijās
 • M High-gloss Shadow Line apdare ar paplašinātām iespējām turpina fascinēt ar īpašiem mirdzošas Black krāsas akcentiem, piemēram, elipsveida režģa rāmi, aizmugurējo apdares joslu un izpūtēja dekoratīvajiem elementiem

ELEKTRISKAS BRAUKŠANAS PIEREDZE JAUNAJĀ BMW M760e xDRIVE SEDAN.

Elektriski darbinātu braukšanu un uzlādi atbalsta inovatīvas tehnoloģijas.

Liels darbības attālums, pārdomāti braukšanas režīmi un ērtas uzlādes tehnoloģijas noslēdz braukšanas pieredzi jaunajā BMW M760e xDrive Sedan.
BMW M760e xDrive Sedan, G70, M Performance pakotne, BMW Individual divtoņu metālisks Black Sapphire krāsojums, BMW Individual metāliska Dravite Grey krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, vīrietis ar uzlādes kabeli blakus uzlādes stacijai
Elektriskās darbības attālums, BMW M760e xDrive Sedan, G70, M Performance pakotne, BMW Individual divtoņu metālisks Black Sapphire krāsojums, BMW Individual metāliska Dravite Grey krāsa, sānskats, braucienā pa ielu

Elektriskas darbības attālums.

Ar pilnībā elektriskas braukšanas režīmu vairāk nekā 80 km* jūs pārvietojaties gandrīz bez trokšņa un bez jebkādiem izmešiem.

Uzzināt vairāk
Viduskonsole, BMW M760e xDrive Sedan, G70, tuvplāns

Atjautīgi braukšanas režīmi.

Nulles izmešu zonās jaunais BMW M760e xDrive xDrive pārslēdzas uz pilnībā elektriskas braukšanas režīmu, lai jūs varētu baudīt neierobežotu piekļuvi iekšpilsētas zonām.

Uzzināt vairāk
Wallbox, BMW M760e xDrive Sedan, G70, BMW Individual divtoņu metālisks Black Sapphire krāsojums, BMW Individual metāliska Dravite Grey krāsa, tuvplāns, uzlādes stacija

BMW uzlāde.

BMW uzlādes risinājumi nodrošina jūsu mobilitāti vienmēr. Neatkarīgi no tā, vai veicat uzlādi mājās ar Wallbox, ar lokano ātrās uzlādes kabeli vai pa ceļam Eiropas lielākajā uzlādes tīklā: pateicoties pārdomātajiem pakalpojumiem, elektromobilitāte ir sevišķi ērta, droša un vienkārša.

Uzzināt vairāk

KOKPITS UN TEHNOLOĢIJAS JAUNAJĀ BMW M760e xDRIVE SEDAN.

M raksturīgie instrumenti, intuitīvas vadības koncepcija, tehnoloģiskas iespējas un atjautīgas vadītāja palīdzības sistēmas.

Jaunais BMW M760e xDrive Sedan sniedz atbalstu ar daudzām inovatīvām tehnoloģijām.

 • M raksturīgie displeji, My Mode Sport režīms un intuitīvas vadības koncepcija apvieno vislabāko iespējamo pārskatu ar nepārspējamu komfortu.
 • Visaptveroša savienojamība un atjautīgi digitāli pakalpojumi nodrošina, ka jums vienmēr pieejams viss aktuālākais.
 • Liels inovatīvo vadītāja palīdzības sistēmu klāsts nodrošina maksimālu komforta un drošības pakāpi.
Salons, BMW M760e xDrive Sedan, G70, sānskats, no priekšējā pasažiera puses
My Mode Sport panelis, BMW M760e xDrive Sedan, G70, tuvplāns, instrumentu panelis

My Mode Sport.

My Mode Sport režīmā displeji, sēdvietas, balstiekārta un vēl daudz kas cits ir izkārtots sevišķi sportiski. M raksturīgie rādījumi instrumentu panelī papildus pastiprina dinamiskas braukšanas sajūtu jaunajā BMW M760e xDrive Sedan.

BMW Touch vadība, BMW M760e xDrive Sedan, G70, tuvplāns, aizmugurējās durvis

BMW Touch vadība.

Inovatīva vadības komforta pakāpe: ar BMW Touch vadību varat kontrolēt dažādas informācijas un izklaides funkcijas, izmantojot skārienvadības displeju aizmugurējās durvīs.

M ādas stūre, BMW M760e xDrive Sedan, G70

М ādas stūre.

Ar standartaprīkojuma M ādas stūri ar M emblēmu, ieskaitot plkst. 12 marķējumu, krāsainu M šuvumu un daudzfunkciju darbību, jūs izbaudāt sportisku un tiešu stūrēšanas sajūtu.

Izklaide aizmugurē sēdošajiem Experience, BMW M760e xDrive Sedan, G70, BMW teātra ekrāns

Izklaide aizmugurē sēdošajiem Experience.

Apsēdieties un izbaudiet: 31,3 collu BMW teātra ekrāns ar integrētu Amazon Fire TV, izklaides aizmugurē sēdošajiem Experience rada unikālu kinoteātra pieredzi aizmugurējās sēdvietās.

Executive Lounge aizmugurējā konsole, BMW M760e xDrive Sedan G70 ar stikla virsmu un BMW Individual Merino ādas vilnas/kašmira kombināciju ar ekskluzīviem Smoke White/Light Grey krāsas elementiem

Executive Lounge aizmugurējā konsole.

Funkcionāli un vienlaikus izsmalcināti: Executive Lounge aizmugurējā konsole atstāj iespaidu ar kvalitatīvu stikla virsmu un praktisku salocīšanas funkciju.

Rezervējamas funkcijas, BMW M760e xDrive Sedan, G70, ekrāns, tuvplāns, displejs

Rezervējamas funkcijas.

Ja vēlaties rezervēt BMW ConnectedDrive jauninājumus, piemēram, stūres apsildi vai novietošanas palīgu Professional vēlākam laikam, varat to viegli izdarīt ConnectedDrive veikalā. Plānots, ka būs pieejams 2022. gada ceturtajā ceturksnī.

Braukšanas palīgsistēma Professional, BMW M760e xDrive Sedan, G70, BMW izliektais displejs

Braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional automātiski saglabā joslu, ātrumu un attālumu, kā arī daudzās situācijās samazina negadījumu risku.

Braukšanas palīgsistēma Professional, BMW M760e xDrive Sedan G70

Novietošanas palīgs Professional.

Novietošanas palīga Professional palīdzības sistēma – papildus novietošanas palīga Plus piedāvātajam funkciju klāstam – var novietot automobili, kad tajā neatrodas vadītājs. Tā automātiski atkārto manevru, ko iepriekš veicāt pats. Jums tikai tas jānovēro, atrodoties tuvumā – izmantojot atslēgu vai viedtālruni.

BMW atjautīgais personiskais asistents, BMW M760e xDrive Sedan, G70, izliektais displejs

BMW atjautīgais personiskais asistents.

BMW atjautīgais personiskais asistents ir jūsu personiskais automobiļa speciālists. Tas ļauj izmantot dabisku valodu, lai vadītu daudzās automobiļa funkcijas un saņemtu personalizētus ieteikumus.

JAUNĀ BMW X7 M760e xDRIVE ORIĢINĀLIE PIEDERUMI.

BMW drēbju pakaramais, BMW M760e xDrive Sedan, G70

Travel & Comfort sistēmas BMW drēbju pakaramais.

Drēbju pakaramo iespējams piestiprināt pamatturētājam vai papildaprīkojuma “Travel & Comfort”, kā arī izmantot ārpus automobiļa.

Uz izstrādājumu
BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi BMW M760e xDrive Sedan, G70

BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi.

Precīzi uzstādīta aizsardzība pret mitrumu un netīrumiem kāju zonā priekšpusē. Ar dizainu Black krāsā un nerūsošā tērauda ielaidumu – tie perfekti papildina salonu.

Uz izstrādājumu
22" M Performance kalti diski Cross-spoke 912 M Frozen Gunmetal Grey BMW M760e xDrive Sedan G70

22" M Performance kalts disks 912 M.

Maksimālais sportiskums: 22" M Performance kalti diski Cross-spoke 912 M Frozen Gunmetal Grey krāsā kā vasaras riteņu komplekts.

Uz izstrādājumu

JAUNĀ BMW M760g xDRIVE SEDAN TEHNISKIE DATI.

BMW M760e xDrive Sedan.

Dzinēja jauda kW (ZS):

420 (571)*

Paātrinājums 0–100 km/h (s):

4,3*

Kombinētais degvielas patēriņš 1/100 km:

1,2–1,1*

C02 izmeši kombinētajā ciklā g/km:

28–25*

Rasējums mērogā, BMW M760e xDrive Sedan, G70

JAUNĀ BMW M760e xDRIVE SEDAN CENAS, FINANSĒŠANA UN LĪZINGS.

BMW FINANCIAL SERVICES JAUNĀ BMW M760e xDRIVE SEDAN GADĪJUMĀ.

BMW Financial Services, BMW M760e xDrive Sedan, G70, M Performance pakotne, BMW Individual divtoņu metālisks Black Sapphire krāsojums, BMW Individual metāliska Dravite Grey krāsa, sānskats, stāvošs automobilis ar vīrieti priekšplānā

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs no mūsu piedāvājumiem tiek individuāli saskaņots ar jūsu vajadzībām un vēlmēm.

JAUNĀ BMW M760e xDRIVE SEDAN PAKALPOJUMI UN PALĪDZĪBA.

BMW SERVISS: PROACTIVE CARE JAUNAJAM BMW M760e xDRIVE.

BMW serviss, Proactive Care, BMW M760e xDrive Sedan, G70

Proactive Care funkcija automātiski konstatē jebkādus nākamos servisa vai remontarbus, kādi nepieciešami jūsu automobilim, un proaktīvi ar jums sazinās.

 • Tūlītēja palīdzības saņemšana no BMW speciālistiem
 • Attāla palīdzība problēmu risināšanā
 • Izvairīšanās no iespējamām avārijām
 • Papildu individuālu pakalpojumu piedāvājumi
 • Bezmaksas iekļaušana spēkā esošā ConnectedDrive līgumā
BMW darbinieks konsultē klientu

VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW M760e xDrive, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu kompetentie BMW servisa darbinieki labprāt sniegs jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas. Mūsu kompetentie BMW servisa darbinieki labprāt sniegs jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW M760e xDrive*:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā; WLTP): 1,2–1,1
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā; WLTP): 28–25

  * Norādītas plānotās vērtības

  ** Saturs, pakalpojumi un funkcijas var atšķirties, var nebūt pieejamas visos tirgos un valodās, kā arī to iegūšanas nolūkā var būt nepieciešams veikt atsevišķu abonēšanu. Veidojot konkrēto straumēšanas un izklaides piedāvājumu Ķīnai, BMW izveidoja partnerību ar Huawei un Iqiyi. Video straumēšanas priekšnoteikums ir aktivizēta automobilī esošā eSIM, izmantojot klienta mobilā tīkla operatora datu plānu.

  Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītājos, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.

  Temperatūrā, kas zemāka par 0 grādiem pēc Celsija, pilnībā elektriskas braukšanas režīms šim hibrīdauto nebūs pieejams, līdz akumulators uzsils līdz darbam piemērotai temperatūrai – pēc dažiem ar automobili nobrauktiem kilometriem.