IZVĒLĒTIES IZSKATU

BMW UZLĀDE: DZĪVE, AR PILNU JAUDU.

VISS, KAS JUMS JĀZINA, PAR SAVA BMW
ELEKTROAUTOMOBIĻA UZLĀDI.

BMW X1 xDrive30e: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP l/100 km[1][3][4]: 1,1–0,7; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā, WLTP g/km[1][3][4]: 24–16; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[1][3][4]: 19,3–16,8; elektriskās darbības attālums, WLTP km[1][2][3]: 71–85

Veiciet uzlādi pilnīgā mierā: vienkārši, jebkurā laikā un vietā. Elektroautomobiļi un uzlādējamie hibrīdauto vēsta par jaunu mobilitātes veidu, kas ir gan efektīvs, gan ērts. Tāpēc tagad varat ik dienu braukt bez raizēm un doties tālākos izbraucienos, pateicoties pielāgojamiem uzlādes risinājumiem un inovatīvām uzlādes tehnoloģijām. Uzlādi veicot vai nu ātri pa ceļam, vai nu ērti – mājās. Atrodiet tos uzlādes risinājumus, kas atbilst jūsu dzīvesstilam.

UZLĀDES RISINĀJUMI JŪSU ELEKTROAUTOMOBILIM.

BMW uzlāde, uzlāde, esot ceļā

UZLĀDE, ESOT CEĻĀ.

Pateicoties mūsu plašajam uzlādes risinājumu klāstam, savam elektroautomobilim vai uzlādējamajam hibrīdauto vienmēr atradīsiet īsto uzlādes risinājumu savā apkārtnē. Vienā no Eiropas lielākajiem un arvien augošajiem uzlādes tīkliem. Tajā ir 551 000 publiskās uzlādes punktu, kuros varat ērti uzlādēt savu elektroautomobili.

BMW uzlāde, uzlāde mājās

UZLĀDE MĀJĀS.

Lai kā arī būtu, sava elektroautomobiļa vai uzlādējamā hibrīdauto uzlādi visērtāk ir veikt mājās. Ērti un savā izraudzītajā uzlādes ātrumā, izmantojot BMW Wallbox vai BMW lokano ātras uzlādes kabeli un lieljaudas vai mājsaimniecības kontaktligzdu. Uzziniet vairāk par praktiskiem risinājumiem, kurus BMW piedāvā, lai veiktu elektroautomobiļa uzlādi mājās.

BMW UZLĀDES
TEHNOLOĢIJAS UN IZSTRĀDĀJUMI.

BMW uzlāde, Connected uzlāde mājās
BMW uzlāde, atbilstoši uzlādes vajadzībām izveidoti maršruti
BMW uzlāde, uzlādes kabelis

Connected uzlāde mājās.

BMW Connected pakotne uzlādei mājās vienuviet aptver visu, kas jums nepieciešams, lai nekavējoties sāktu uzlādi mājās. BMW Wallbox Plus, atjautīgo viedo skaitītāju un piekļuvi praktiskām papildu funkcijām My BMW lietojumprogrammā, lai optimizētu uzlādi. To papildina profesionāla uzstādīšanas pakotne jūsu mājoklim.

Atbilstoši uzlādes vajadzībām izveidoti maršruti.

Vienmēr savā galamērķī ierodieties ar mierīgu prātu. Plānojiet braucienus ar savu elektroautomobili ar atbilstoši uzlādes vajadzībām izveidotiem maršrutiem un, esot ceļā, uzlādes stacijas atrodiet bez piepūles. Mūsu maršruta plānotājs aprēķina visātrākās uzlādes iespējas jūsu apkārtnē vai jums pa ceļam. Vai nu tieši no savas navigācijas ierīces vai, izmantojot My BMW lietojumprogrammu.

Jūsu uzlādes aprīkojums.

Lai uzlādētu savu elektroautomobili, nav nepieciešams daudz. BMW uzlādes karte uzlādei publiskajā uzlādes tīklā ir iekļauta jūsu BMW piegādes komplektā. Un, ja vēlaties, savā mājoklī varat uzstādīt Wallbox. Vai vienkārši veikt uzlādi, izmantojot savu mājsaimniecības kontaktligzdu.

BMW uzlāde, BMW Wallbox
BMW uzlāde, uzlādes kabelis

BMW Wallbox Plus.

Vienkārši un ērti mājās ar BMW Wallbox uzlādējiet savu uzlādējamo hibrīdauto vai savu pilnībā elektrisko BMW. Ar jaudu līdz 22 kW. Uzlādes sistēma ir praktiska, droša un kompakta. 

Ātrās uzlādes (3. režīma) kabelis publiskajai uzlādei.

Uzlādējiet savu uzlādējamo hibrīdauto vai elektroautomobili publiskajās maiņstrāvas uzlādes stacijās ar (3. režīma) uzlādes kabeli publiskajai uzlādei. Atkarībā no jūsu modeļa tas var būt iekļauts jūsu BMW piegādes specifikācijas standarta aprīkojumā.

SKATIET UZLĀDES
STACIJAS JŪSU ELEKTROAUTOMOBILIM.

Uzzināt vairāk

Uzlādes laiks

Publiskā uzlāde

Lieljaudas uzlādes stacija

Savu automobili varat uzlādēt sevišķi ātri, izmantojot lieljaudas uzlādes staciju (piemēram, IONITY tīklā). Šajās stacijās nodrošinātā līdzstrāva piedāvā ievērojami lielāku uzlādes jaudu nekā maiņstrāva, ko nodrošina mājsaimniecības kontaktligzda. Tāpēc tādas lieljaudas uzlādes stacijas kā šīs ir sevišķi piemērotas uzlādei, esot ceļā. Displejā varat redzēt minimālo laiku, kāds nepieciešams akumulatora uzlādei no 10 % līdz 80 % ar maksimālo uzlādes jaudu. Šajā diapazonā uzlāde notiek visātrāk, kā arī saudzē akumulatoru. Kartes skatā parādītas visas lieljaudas uzlādes stacijas BMW uzlādes tīklā (aktuāli 2023. gada 22. martā).

Ātrās uzlādes stacija

Ja, atrodoties pilsētā vai ceļojot, nepieciešams rīkoties ātri, ātrās uzlādes stacija ir īstā izvēle. Tas tāpēc, ka šajās stacijās nodrošinātā līdzstrāva piedāvā ievērojami lielāku uzlādes jaudu nekā maiņstrāva, ko nodrošina mājsaimniecības kontaktligzda. Un tāpēc, ka tādas ātrās uzlādes stacijas kā šīs ir sevišķi piemērotas uzlādei, esot ceļā. Displejā varat redzēt minimālo laiku, kāds nepieciešams akumulatora uzlādei no 10 līdz 80% ar 50 kW jaudu. Šajā diapazonā uzlāde notiek visātrāk, kā arī saudzē akumulatoru. Kartes skatā parādītas visas ātrās uzlādes stacijas BMW uzlādes tīklā (aktuāli 2023. gada 22. martā).

Maiņstrāvas uzlādes stacija

Publiskās uzlādes stacijas ar maiņstrāvu atrodamas teju jebkur. Tās ir sevišķi piemērotas regulārai uzlādei ilgākos laika posmos – piemēram, pa nakti vai kamēr atrodaties darbā. Displejā varat redzēt minimālo laiku, kāds nepieciešams akumulatora uzlādei no 0 līdz 100% ar maksimālo jaudu 22 kW. Uzlādes darbība atkarīga no automobiļa aprīkojuma iespējām. Aplūkojiet karti un atklājiet visas maiņstrāvas uzlādes stacijas BMW uzlādes tīklā (aktuāli 2023. gada 22. martā).

Uzlāde mājās

Wallbox / lokanais ātrās uzlādes kabelis

Mājās varat uzlādēt savu automobili ar Wallbox vai lokano ātrās uzlādes kabeli. Abos gadījumos tiek izmantota maiņstrāva. Atkarībā no automobiļa, papildaprīkojuma un tirgus Wallbox nodrošina maksimālo uzlādes jaudu 22 kW, bet lokanais ātrās uzlādes kabelis – maksimums, 11 kW. Displejā varat redzēt minimālo laiku, kāds nepieciešams akumulatora uzlādei no 0 līdz 100% ar maksimālo jaudu 11 kW.

Uzlādes jauda atkarīga no uzlādes līmeņa, vides temperatūras, individuālā braukšanas profila, ārējo ierīču izmantošanas, kā arī konkrētā automobiļa. Uzlādes laiki attiecas uz vides temperatūru 23 °C pēc iepriekš veikta brauciena un var atšķirties atkarībā no lietošanas īpašībām.

 

Izmantojiet My BMW lietojumprogrammu, lai atrastu uzlādes stacijas, kā arī plānotu, pārbaudītu un pārvaldītu uzlādes darbības – gan mājās, gan esot ceļā. Demonstrācijas režīmā varat iepazīties ar My BMW lietojumprogrammas pilnu funkciju klāstu.

ELEKTROAUTOMOBIĻA UZLĀDE:
MY BMW
LIETOJUMPROGRAMMA UN PAKALPOJUMI

JŪSU BMW DARBU PAVEIC JŪSU VIETĀ.

ELEKTROAUTOMOBIĻU
UZLĀDES ILGUMS.

Visātrākais paņēmiens ir sava elektroautomobiļa uzlāde lieljaudas uzlādes stacijās. Šīs uzlādes stacijas, pateicoties to lielajai uzlādes jaudai, piedāvā ļoti nelielas uzlādes laika vērtības. Piemēram, lai sasniegtu darbības attālumu 146–196 kilometri, BMW i5 nepieciešama tikai 10 minūšu uzlāde. BMW i5 var ērti pilnībā uzlādēt mājās 8 stundās un 30 minūtēs, izmantojot BMW Wallbox vai BMW lokano ātrās uzlādes kabeli.

BMW uzlādes izmaksas

ELEKTROAUTOMOBIĻA CENA.

Cik maksā elektroautomobiļa uzlāde? Ietaupiet naudu, pateicoties zemākām servisa izmaksām un nodokļu likmēm. Vai attiecībā uz elektroautomobiļiem pastāv subsīdijas vai atvieglojumi? Uzziniet, vai izvēle par labu elektroautomobilim jums šķiet pamatota.

CIK ELEKTRĪBAS
NEPIECIEŠAMS ELEKTROAUTOMOBILIM?

Elektroautomobiļa uzlādei nepieciešamais elektroenerģijas daudzums ir atkarīgs no dažādiem faktoriem. Taču to nosaka arī jūsu braukšanas stils, vidējais braukšanas ātrums un vides temperatūra. Ikmēneša maksa par uzlādi, galvenokārt, atkarīga no nobrauktā attāluma un elektroautomobiļa patēriņa. To ietekmē arī jūsu braukšanas stils. Turklāt būtiski elektroenerģijas izmaksas ietekmējoši faktori ir arī izvēlētais uzlādes tarifs un uzlādes punkti.

Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz pievilcīgi tarifi, piemēram, tarifs Active, ar savām īpaši nelielajām fiksētajām cenām. Pirmajā gadā klienti ar jauniem BMW automobiļiem neveic pamata maksas maksājumus.

BMW uzlāde, uzlāde galamērķī

BMW UZLĀDE GALAMĒRĶĪ

JŪSU PAPLAŠINĀTAIS UZLĀDES TĪKLS.

Mērķis BMW uzlādei galamērķī ir paplašināt mūsu klientiem pieejamās uzlādes iespējas. Ar lielu uzlādes punktu skaitu 50 valstīs. Maksimāli un ērti izmantojiet šīs ekskluzīvās uzlādes iespējas savā galamērķī, pateicoties tādu augstākās klases partneru dalībai kā viesnīcas, restorāni, golfa klubi u.c. Kamēr izbaudāt pavadīto laiku, tikmēr jūsu BMW tiek uzlādēts. Ērti atrodiet savu augstākas klases uzlādes variantu, izmantojot savu navigācijas sistēmu vai My BMW lietojumprogrammu. Kļūstiet par daļu no pasaules mēroga uzlādes tīkla vietnē destinationcharging@bmw.com.

MŪSU KLIENTI MŪSU KLIENTIEM: ELEKTROMOBILITĀTE IKDIENĀ.

“Nekad to neesam nožēlojuši.”

Noskatieties video, lai uzzinātu, cik grūti kādreiz bija garāki braucieni ar elektroautomobili. Un to, cik ērti un viegli BMW klienti savus automobiļus uzlādē mūsdienās. Pateicoties maršrutiem, kas izveidoti atbilstoši uzlādes vajadzībām, un papildu funkcijām, kas sniedz atbalstu jūsu braucienā.

0:00
0:00 /  0:00
BMW uzlāde, kalpošanas laiks

AKUMULATORS

OPTIMIZĒJIET SAVA ELEKTROAUTOMOBIĻA KALPOŠANAS LAIKU.

Augstsprieguma akumulatora kalpošanas laiku var ietekmēt jūsu lietošanas paradumi. Jūsu augstsprieguma akumulatora uzlāde galvenokārt jāveic ar nelielu uzlādes jaudu maiņstrāvas uzlādes stacijās vai, izmantojot Wallbox. Ikdienas lietošanā pamatota izvēle ir lietot automobili ar akumulatora uzlādi no 10 līdz 80 %. Šim nolūkam varat iestatīt uzlādes mērķi 80 %. Arī efektīvs un paredzams braukšanas stils arī palīdz palielināt akumulatora darbības attālumu un optimizēt tā kalpošanas laiku.

BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI.

BMW uzlāde, ilgtspēja

ILGTSPĒJA.

BMW Group kā pasaules mēroga uzņēmums izprot savu lomu sabiedrībā un uzņemas atbildību attiecībā uz ilgtspēju. Uzziniet vairāk par aprites ekonomikas principu un pasākumiem, kurus veicam, lai samazinātu CO2 un taupītu resursus.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

BMW X1 xDrive30e: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP l/100 km[1][3][4]: 1,1–0,7; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā, WLTP g/km[1][3][4]: 24–16; enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km[1][3][4]: 19,3–16,8; elektriskās darbības attālums, WLTP km[1][2][3]: 71–85

[1] Oficiālie dati attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, enerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikti atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulas (EK) 715/2007 aktuālajā versijā. Datos attiecībā uz darbības attālumiem saskaņā ar WLTP ņemts vērā papildaprīkojums (šajā gadījumā – Vācijas tirgū). Automobiļiem, kuru tips kopš 2021. gada 1. janvāra apstiprināts no jauna, pastāv tikai oficiālie WLTP dati. Turklāt saskaņā ar EK Īstenošanas regulu 2022/195 NEDC vērtības no atbilstības sertifikātiem tiek dzēstas no 2023. gada 1. janvāra. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.com/wltp

Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu nominālo degvielas patēriņu, nominālo elektrības patēriņu un nominālajiem specifiskajiem CO2 izmešiem var iegūt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektrības patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vācija un https://www.dat.de/co2/.

[2] Darbības attālums ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, jo īpaši šādiem: personiskais braukšanas stils, maršruta īpašības, āra temperatūra, apsilde/gaisa kondicionēšana un iepriekšējā sagatavošana.

[3] Benzīna dzinēju snieguma dati attiecas uz automobiļiem, kas izmanto RON 98 degvielu. Degvielas patēriņa dati attiecas uz automobiļiem, kas izmanto standarta degvielu saskaņā ar EK regulu 715/2007. Var izmantot arī RON 91 un augstākas vērtības degvielu ar 10 % maksimālo etanola daudzumu (E10). BMW iesaka RON 95 degvielu. Lieljaudas automobiļiem BMW iesaka RON 98 degvielu.

[4] Uzlādējamiem hibrīdauto: svērtā vidējā vērtība, kombinētajā ciklā (ES maiņstrāvas uzlādes svērtā vidējā vērtība)