Sieviete darbojas ar My BMW lietojumprogrammu viedtālrunī

JŪSU PASAULE. My BMW.

Izbaudiet jaunās My BMW lietojumprogrammas priekšrocības*.

My BMW lietojumprogramma ir piemērota vienlīdz jums un jūsu BMW. Tā ir tiešs savienojums ar automobili un BMW pasauli pat tad, kad neatrodaties savā BMW. My BMW lietojumprogramma ar savu mūsdienīgo dizainu, intuitīvo interfeisu un daudzajām funkcijām kļūs par jūsu ikdienas mobilitātes sabiedroto. Plānojiet savus braucienus, kamēr atrodaties kustībā, vai, sēžot dīvānā, nosūtiet nākamo galamērķi tieši uz savu BMW. Pārbaudiet atlikušo darbības attālumu pirms brauciena sākšanas vai vienkārši ērti sagatavojiet salona klimatu. Neesat pārliecināts, vai pēc brauciena aizslēdzāt savu automobili? Pārbaudiet to lietojumprogrammā un aizslēdziet ar vienu pieskārienu. My BMW lietojumprogrammai ir arī sevišķi noderīgas funkcijas jūsu pilnībā elektriskajam BMW vai hibrīdauto. Optimizējiet enerģijas patēriņu un izmaksas ar uzlādes un gaisa kondicionēšanas taimeri. Kad būs pienācis laiks nākamajai apkopei, lietojumprogramma jums par to paziņos un ļaus rezervēt apmeklējumu tieši pie jūsu BMW partnera vai sazināties ar klientu konsultantu, ja jums ir kādi jautājumi. My BMW lietojumprogramma nodrošina bezrūpīgu mobilitāti un vēl vairāk tīra elektriski vadītas braukšanas prieka – jebkad, jebkur. Jūsu pasaule. My BMW.

Lasīt vairāk
JŪSU PASAULE. My BMW.Izbaudiet jaunās My BMW lietojumprogrammas priekšrocības*.

5 SVARĪGĀKIE PUNKTI PAR JAUNĀ My BMW LIETOJUM-PROGRAMMA.

  • 01 Tūlītēja piekļuve automobiļa statusa datiem un funkcijām
  • 02 Tieša piekļuve savam BMW servisam
  • 03 Pārdomāti pakalpojumi vieglas un ērtas e-mobilitātes nolūkā
  • 04 Plašs navigācijas un karšu pakalpojumu klāsts braucienu plānošanai
  • 05 Regulāri atjauninājumi un funkciju paplašināšana

BMW PAKALPOJUMIEM UN JAUNĀS My BMW LIETOJUMPROGRAMMAS FUNKCIJĀM.

My BMW lietojumprogramma, automobiļa statusa pārvaldīšana, vīrietis ar viedtālruni uz BMW 2. sērijas Coupé fona
My BMW lietojumprogramma, automobiļa statusa pārvaldīšana, viedtālruņa ekrāns

AUTOMOBĪĻA STATUSA PĀRVALDĪŠANA.

Ar My BMW lietojumprogrammu viss vienmēr ir aplūkojams, pat neatrodoties savā BMW. Vai darbības attālums ir pietiekams neplānotam braucienam? Kāds bija nobraukums? Vai visas durvis ir aizslēgtas?

My BMW lietojumprogramma, automobiļa attāla pārvaldīšana, sieviete brauc pa ledu
My BMW lietojumprogramma, automobiļa attāla pārvaldīšana, viedtālruņa ekrāns

AUTOMOBĪĻA ATTĀLA PĀRVALDĪŠANA.

Vai aizslēdzu savu automobili un kur tieši tas novietots? Attālie pakalpojumi ļauj piekļūt automobilim no attāluma, izmantojot My BMW lietojumprogrammu. Izmantojot viedtālruni, ieslēdziet BMW ventilāciju, pirms sākat braukt, vai aizslēdziet to, atrodoties jebkur.

Pārvērtiet savu viedtālruni digitālā atslēgā: varat izveidot BMW digitālo atslēgu, izmantojot My BMW lietojumprogrammu, un saglabāt to savā iPhone – ja tas ir saderīgs.

My BMW lietojumprogramma, braucienu pārvaldīšana un nosūtīšana uz automobili, vīrietis tuksnesī
My BMW lietojumprogramma, braucienu pārvaldīšana un nosūtīšana uz automobili, viedtālruņa ekrāns

BRAUCIENU PĀRVALDĪŠANA.

My BMW lietojumprogramma pārvērš katru braucienu bezrūpīgā pieredzē. Meklējiet jaunus galamērķus vai sevi interesējošās vietas, izmantojot lietojumprogrammu, un nosūtiet informāciju tieši uz savu BMW. Vai arī varat pārsūtīt atrašanās vietas no karšu lietojumprogrammām, piemēram, Google Maps, kas atbalsta kopīgošanas funkciju, tieši uz savu My BMW lietojumprogrammu.

My BMW lietojumprogramma, servisa pieredzes pārvaldīšana, vīrietis sēž uz BMW dzinēja pārsega
My BMW lietojumprogramma, servisa pieredzes pārvaldīšana, viedtālruņa ekrāns

SERVISA PIEREDZES PĀRVALDĪŠANA.

Kad BMW jāveic nākamā apkope? My BMW lietojumprogramma zina tieši, kas jūsu automobilim nepieciešams, un paziņo jums par to, kad veicama nākamā apkope. My BMW lietojumprogramma ir arī tiešs savienojums ar jūsu BMW pilnvaroto darbnīcu. Sākot ar servisa apmeklējuma meklēšanu un beidzot ar tā pieteikšanu, viss tiek paveikts ātri, ērti un bez kavēšanās.

My BMW lietojumprogramma, automobiļa drošības pārvaldīšana, BMW ar personu skatā no putna lidojuma
My BMW lietojumprogramma, automobiļa drošības pārvaldīšana, viedtālruņa ekrāns

AUTOMOBIĻA DROŠĪBAS PĀRVALDĪŠANA.

Vienmēr paturiet acīs sava BMW apkārtni, lai saglabātu pilnīgu pārliecību, ka ar jūsu automobili viss ir kārtībā. Attālie pakalpojumi un attālais 3D skats ļauj aplūkot jūsu automobiļa apkārtni no jebkuras perspektīvas vai aizslēgt durvis, izmantojot My BMW lietojumprogrammu.

My BMW lietojumprogramma, mans profils

MANA TIEŠĀ SAIKNE AR BMW PASAULI.

My BMW lietojumprogramma sniedz jums piekļuvi aizraujošai informācijai un veido saikni ar BMW pasauli. Izmantojiet jaunumdevu Discover BMW, lai saņemtu aktuālāko informāciju un īpašos piedāvājumus. Atrodiet oriģinālās BMW detaļas BMW tiešsaistes veikalā. Vai izpētiet BMW ConnectedDrive, lai atrastu tos digitālos izstrādājumus un pakalpojumus, kas vislabāk atbilst jūsu mobilitātei. Turklāt varat izmantot My BMW lietojumprogrammu, lai iestatītu Amazon Alexa** lietojumam jūsu automobilī. Ja esat BMW Financial Services klients, varat piekļūt arī saviem līguma datiem vai sazināties ar klientu apkalpošanas dienestu.

My BMW lietojumprogramma, sieviete ar viedtālruni

My BMW LIETOJUMPROGRAMMA.

Atklājiet jauno My BMW lietojumprogrammu: savu vieglo piekļuvi daudzajiem BMW pakalpojumiem un funkcijām.

My BMW LIETOJUMPROGRAMMA.

Atklājiet jauno My BMW lietojumprogrammu: savu vieglo piekļuvi daudzajiem BMW pakalpojumiem un funkcijām.

BMW CONNECTED DRIVE: PAPILDINFORMĀCIJA UN SAITES.

BMW Connected uzlāde, BMW lietojumprogramma, BMW kartes, BMW elektromobilitāte

BMW CONNECTED UZLĀDE.

Uzzināt vairāk par BMW Connected uzlādes digitālajiem pakalpojumiem visiem pilnībā elektriskajiem BMW automobiļiem un hibrīdauto.
BMW ConnectedDrive, klientu atbalsta dienests

BMW KLIENTU ATBALSTA DIENESTS.

Ja jums ir jautājumi par My BMW lietojumprogrammu vai BMW ConnectedDrive pakalpojumiem un izstrādājumiem, jums tikai jāsazinās ar BMW klientu atbalsta dienestu.
My BMW lietojumprogramma, BMW ConnectedDrive, BUJ, bieži uzdotie jautājumi

BUJ.

Mūsu BUJ sadaļā sniegtas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par My BMW lietojumprogrammu, kā arī par BMW ConnectedDrive pakalpojumiem un izstrādājumiem.

* My BMW lietojumprogramma ir saderīga ar visiem BMW automobiļiem, sākot ar 2014. gada modeļiem, apvienojumā ar ConnectedDrive pakalpojumu iespēju un saderīgu viedtālruni. My BMW lietojumprogrammas pieejamība un funkcijas var atšķirties atkarībā no valsts.

** Amazon, Alexa un visi saistītie zīmola nosaukumi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu prečzīmes.

Lasīt vairāk