BMW X7 M50d un M50i, tehniskie dati

X7

BMW X7 M50d un M50i, tehniskie dati

BMW X7 M AUTOMOBIĻI: DZINĒJI UN TEHNISKIE DATI

X7BMW X7 M AUTOMOBIĻI: DZINĒJI UN TEHNISKIE DATI

Galvenie fakti un skaitļi par un BMW X7 M50i īsumā: dzinējs, patēriņš, CO2 izmeši un izmēri. Izskatiet visus datus par sniegumu, piemēram, par dzinēja litrāžu, zirgspēkiem, griezes momentu un paātrinājumu.

Lasīt vairāk
BMW diski un riepas, ES riepu marķējuma tuvplāns

BMW DISKI UN RIEPAS.

Mēs savu automobiļu riepas pakļaujam stingrām pārbaudēm ar līdz pat 50 dažādiem kvalitātes kritērijiem – kas ir ievērojami vairāk nekā paredzēts vienotās riepu marķēšanas regulā, ko piemēro visā Eiropā. Tur atradīsit visu informāciju par BMW automobiļos izmantoto riepu īpašībām.

BMW X7 M automobiļu degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW X7 M50i:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 12,8–12,3
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 292–280

  Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kādi pieejami konkrētajam modelim.

  CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Redzamās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.