Pilnīgi jaunā BMW 7. sērija nozīmē neparastu esību, maksimālu jaudu un unikālu komfortu. Tās pašpārliecinātību uzsver iespaidīgā priekšdaļa ar raksturīgo elipsveida režģi. Gaisa savācējs sānos akcentē īpašo raksturu. Ar papildu šuvumu un kvalitatīviem salona apdares elementiem, salonā valda sevišķi izsmalcināta noskaņa.

Tāpat BMW 7. sērija rada vēl vairāk braukšanas prieka un drošības, izmantojot digitālas un automātiskas funkcijas un palīgus. BMW personiskajā stūrmanī apvienotas vairākas vadītāja palīdzības sistēmas, kas palīdz vadītājam dažādās situācijās un pilnībā pārņem noteiktus uzdevumus. Ar BMW Live kokpitu Professional, ieskaitot operētājsistēmu 7.0, vadība kļūst vēl vieglāka un intuitīvāka.

Papildus BMW TwinPower Turbo sešcilindru vai jaudīgajam astoņcilindru benzīna dzinējam BMW 7. sērijas Sedan ar MW 745e/Le hibrīdautomobiļiem apvieno iespaidīgu BMW TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru dzinēju jaudu un jaunākās paaudzes augstsprieguma akumulatoru pirmreizīgo efektivitāti.

Jaunais BMW M760Li xDrive Sedan ar jaudīgo BMW TwinPower Turbo divpadsmitcilindru benzīna dzinēju tuvina eleganci un sportiskumu. Apvienojumā ar M sporta pakotni, kā arī ar ekskluzīvo M Performance aprīkojumu un daudzajiem dizaina elementiem tas pievērš uzmanību aizrautībai ar dinamiku.

Lasīt vairāk