BMW uz meža ceļa ar vīrieti un meiteni

“SAULE VAI LIETUS: MŪSU RIEPĀM GRŪTĪBU NAV.”

Pārņemiet vadību. Oriģinālie BMW riteņi un riepas ar zvaigznes marķējumu.

Esat uz ceļa, no skaļruņiem dārd mūzika, un pēkšņi sākas lietusgāze. Pārņemiet vadību un izvēlieties oriģinālos BMW diskus un riepas ar zvaigznes marķējumu. Pilnīgi uzticami – ar lielāku drošību nelabvēlīgos laikapstākļos, jebkādā braukšanas situācijā un uz jebkādas ceļa virsmas. Braukšanas prieks un drošība – visaptveroši labai sajūtai.

Lasīt vairāk
“SAULE VAI LIETUS: MŪSU RIEPĀM GRŪTĪBU NAV.”Pārņemiet vadību. Oriģinālie BMW riteņi un riepas ar zvaigznes marķējumu.

TRĪS PĀRLIECINOŠI IEMESLI.

Uz ceļa – daudz vieglāk: BMW diski un riepas ar zvaigznes marķējumu.

Aploce kustībā ar spārnu, BMW M
Aploce kustībā ar spārnu, BMW M

PIELĀGOTI.

Zvaigznes marķējuma tuvplāns, BMW disks
Zvaigznes marķējuma tuvplāns, BMW disks

PĀRBAUDĪTI.

Rotējošs BMW ritenis ar BMW logotipu
Rotējošs BMW ritenis ar BMW logotipu

DROŠI.

“MĒS PĀRBAUDĀM VISU, LAI JUMS NEBŪTU JĀPĀRBAUDA SAVA VEIKSME.”

Oriģinālie BMW riteņi un riepas ar zvaigznes marķējumu.

Zvaigznes marķējums norāda, ka riepa ir speciāli radīta BMW – un saskaņā ar augstākajiem BMW standartiem. Riepu izstrāde sākas agrīnā automobiļa izstrādes posmā un var ilgt līdz trīs gadiem, noslēdzoties ar rūpīgām pārbaudēm. Riepas ar zvaigznes marķējumu tiek pārbaudītas sešās galvenajās jomās: drošība, nodilums, komforts, efektivitāte un – raksturīgi BMW – divās ar braukšanas prieku saistītās jomās: braukšanas stils un sportiskums. Turklāt tās izstrādātas sadarbībā ar atlasītiem augstākās klases ražotājiem (piemēram, Dunlop, Goodyear, Michelin un Pirelli). Jums tikai savam BMW servisa partnerim jāvaicē pēc riepām ar zvaigznes marķējumu – precīza izmēra, pārbaudītām un drošām.

BMW ritenis ar zvaigznes marķējumu, tuvplāns
Vīrietis un meitene mežā ar paceltām rokām

Pielāgoti.

Oriģinālie BMW diski un riepas individuāli izstrādāti konkrētā BMW modeļa braukšanas dinamikai un dizaina valodai.
Skats no aizmugures uz vīrieti un meiteni mežā

Pārbaudīti.

Katra riepa stingri pārbaudīta saskaņā ar līdz pat 50 kvalitātes kritērijiem (ES riepu marķējums nosaka, ka jābūt atbilstībai ar tikai trīs kritērijiem).
Smejoša meitene uz kalnu fona

Droši.

Riepas ar zvaigznes marķējumu pārliecina ar sevišķi ilgu kalpošanas laiku, labākajiem rādītājiem drošības jomā un modernāko Runflat tehnoloģiju.

DROŠI UN VISCAUR STILĪGI.

Oriģinālie BMW nokomplektētie riteņi.

Kāpēc izvēlēties, ja varat iegūt visu? Ar oriģinālajiem BMW pilnajiem riteņu komplektiem drošība iet roku rokā ar perfektu stilu. Testējot oriģinālos BMW pilnos riteņu komplektus, nekas netiek palaists garām. Visaptverošās simulācijās un grūtākajās praktiskas izmantošanas situācijās tās pierādījušas, ka ir uzraksta “Original BMW” cienīgas jebkādos braukšanas apstākļos. Dažādu stilu izvēles iespējas piedāvā katram klientam savu īsto pilno riteni.
BMW disks, tuvplāns
20 collu M Performance vieglmetāla diski ar Y-Spoke 795 M stilu

795 M.

Kvalitatīvi 20 collu M Performance kalti diski ar Y-Spoke 795 M stilu, matēti, Jet Black krāsā. Nokomplektēti TPMS vasaras riteņi ar dažādu izmēru run-flat riepām.
ES marķējums
20 collu BMW M Performance vieglmetāla disks

624 M.

20 collu BMW M Performance vieglmetāla diski, kalti, divtoņu matētā Black krāsā, frēzēti. Ar BMW M logotipu. Nokomplektēti riteņi ar dažādu izmēru run-flat riepām.
ES marķējums
20 collu BMW M Performance vieglmetāla disks

669 M.

20 collu BMW M Performance vieglmetāla diski, kalti, divtoņu matētā Black krāsā, frēzēti un ar mirdzošu ārpusi. Nokomplektēti riteņi ar dažādu izmēru run-flat riepām.
ES marķējums
20 collu M Performance vieglmetāla diski ar Multi-Spoke 732 M stilu

732 M.

Kvalitatīvi 20 collu M Performance kalti diski ar Multi-Spoke 732 M stilu, divtoņu Night Gold krāsā, ar mirdzošiem frēzējumiem. Nokomplektēti TPMS vasaras riteņi ar dažādu izmēru run-flat riepām.
ES marķējums
22 collu BMW M Performance vieglmetāla disks ar Star-Spoke 749 M stilu

749 M.

Optimizēta svara 22 collu M Performance vieglmetāla diski ar Star-Spoke 749 M stilu, matēti divtoņu Jet Black krāsā, mirdzoši. Nokomplektēti TPMS vasaras riteņi ar dažādu izmēru riepām.
ES marķējums
18 collu M Performance vieglmetāla disks ar Double-Spoke 796 M stilu

796 M.

18 collu M Performance vieglmetāla disks ar Double-Spoke 796 М stilu matētā Jet Black krāsā, saderīgs ar sniega ķēdēm. Pilns TPMS ziemas ritenis ar dažādu izmēru Runflat riepām.
ES marķējums
20 collu M vieglmetāla disks ar Double-Spoke 648 M stilu

648 M.

Kvalitatīvs 20 collu M vieglmetāla disks ar Double-Spoke 648 M stilu, divtoņu Orbit Grey krāsā, mirdzošs, virpots. Pilns TPMS ziemas ritenis ar dažādu izmēru Runflat riepām.
ES marķējums
19 collu M Performance kalti vieglmetāla diski ar Double-Spoke 786 M stilu

786 M.

19 collu M Performance kalts disks ar Double-Spoke 786 М stilu matētā Jet Black krāsā ar Runflat riepu, saderīgs ar sniega ķēdēm. Pilns TPMS ziemas ritenis.
ES marķējums
19 collu M vieglmetāla diski ar Double-spoke 727 M stilu

727 M.

Kvalitatīvs 19 collu M vieglmetāla disks ar Double-Spoke 727 M stilu, divtoņu Orbit Grey krāsā, mirdzošs, virpots. Pilns TPMS ziemas ritenis ar dažādu izmēru Runflat riepām.
ES marķējums
20 collu M vieglmetāla disks ar Star-Spoke 748 M stilu

748 M.

20 collu M vieglmetāla disks ar Star-Spoke 748 М stilu matētā Jet Black krāsā, saderīgs ar sniega ķēdēm. Pilns TPMS ziemas ritenis ar Runflat riepu.
ES marķējums
BMW alumīnija ventiļu vāciņi

Ventiļu vāciņi.

Kvalitatīvi alumīnija ventiļu vāciņi efektīvai TPMS alumīnija ventiļu aizsardzībai. Ar BMW logotipu.
Dekoratīvais disks

Dekoratīvais disks

Peldošajam dekoratīvajam diskam ir BMW logotips, kas vairs nerotē kopā ar disku, bet saglabā savu novietojuma līmenī.
Riteņa skrūvju stiprināšanas sistēma

Riteņa skrūvju stiprināšanas sistēma.

Augstākās kvalitātes ārkārtīgi uzticamajai riteņa skrūvju stiprināšanas sistēmai ir četri riteņa skrūvju stiprinājumi ar speciāli virpotu BMW kodu.
Sniega ķēdes

Sniega ķēdes.

Sniega ķēžu “diska” montāža veicama ārkārtīgi ātri un viegli, pateicoties elastīgajai tērauda stīpai un viegli lietojamajai aizdarei.
 • Pilnā riteņu komplekta priekšrocības
 • Vieglmetāla disku priekšrocības

KĀ VIEN VĒLATIES.

Nebeidzamas iespējas: izvēlieties īsto diska un riepas stilu un padariet savu BMW unikālu.

Lasīt vairāk
Vīrietis un meitene lēkā pa pļavu kalnu ielejā, skats no aizmugures

DROŠĪBA SASTOPAS AR DINAMIKU.

Oriģinālie BMW nokomplektētie riteņi un riepas.

Runājot par vadāmību uz jebkādas ceļa virsmas, visi piekrīt, ka svarīgākais ir maksimāla saķere. Taču universāla risinājuma nav. Katrs modelis uzvedas citādi, tāpēc nepieciešama niansēta pieeja. Tikai BMW smalki pārzina katra BMW modeļa braukšanas fiziku un dizaina valodu un atbilstoši pielāgo riepu izstrādi. Jūsu ziņā ir regulāra riepu maiņa. Jūsu BMW servisa partneris vienmēr atbildēs uz jūsu jautājumiem un piedāvās konsultāciju par piemērotiem pakalpojumiem.

Lasīt vairāk

DROŠĪBA SASTOPAS AR DINAMIKU.

Oriģinālie BMW nokomplektētie riteņi un riepas.

Vasaras riepu protektors, tuvplāns

Vasaras riteņi.

Ideālā riepa siltajiem gada mēnešiem: vasaras riepas pārstāv optimālu komfortu, akustiku un rites pretestību. Speciālajai protektoru raksta struktūrai ir gumijas sakausējums, kas nekļūst pārāk mīksts pat augstā temperatūrā. Ar lielākiem protektora laukumiem un mazāku rievojuma struktūru tās uzticami novērš akvaplanēšanu un piedāvā uzlabotu virziena stabilitāti un stūrēšanas precizitāti, pat braucot lielā ātrumā. Šādi brauciens kļūst ne tikai drošāks, bet tiek radīts arī izcils komforts un vadāmība, pat braucot lielā ātrumā. Noderīga informācija: kad temperatūra pārsniedz 7°C, ziemas riepas jāmaina uz vasaras riepām.

Lasīt vairāk
Ceļa skice ar ziemas riepām un vasaras riepām

Ziemas riteņi.

Perfekti ceļa apstākļiem ziemā. Pateicoties speciālajam gumijas maisījumam, ziemas riepas ir drošākas uz ceļa, kad temperatūra ir zemāka par 7°C. Tām ir arī gareniskas un šķērseniskas šķautnes, kas ritot atveras. Tas rada saķeres malas, kas nodrošina izcilu saķeri un virziena stabilitāti, braucot pa sniegu un dubļiem, – izšķirošu drošības faktoru. Vēl kāds ieguvums drošības jomā ir īsāks bremzēšanas ceļš salīdzinājumā ar vasaras riepām, kas ir par 10% mazāks mitros apstākļos un par līdz pat 50% mazāks, braucot pa ledu un sniegu.

Lasīt vairāk
Dažādu profilu riepu bremzēšanas ceļa skices

Bremzēšanas ceļš.

Vērā ņemamas viena un tā paša modeļa bremzēšanas ceļa atšķirības rodas ne tikai izstrādājuma īpašību, bet arī ceļa apstākļu dēļ – tie var desmitkārt pagarināt bremzēšanas ceļu, piemēram, uz slideniem ceļiem. Lai saglabātu bremzēšanas ceļu pēc iespējas īsu, iesakām sezonālos oriģinālos BMW pilnos diskus un riepas ar zvaigznes marķējumu, kas ideāli atbilst BMW. Protektora dziļums ir ārkārtīgi svarīgs riepas atbilstības aspekts: speciālisti iesaka riepu maiņu veikt tad, kad protektora dziļums ir mazāks par 4 mm.

Lasīt vairāk
Vīrietis ar saulesbrillēm uz zila BMW fona

36 MONTHS BMW TYRE INSURANCE FOR FREE.

The BMW star marking stands for supreme quality, and we give you our guarantee of this. All Original BMW Complete Wheel Sets and Tyres with star marking that you purchase from a BMW Service Partner are subject to the free-of-charge BMW Tyre Insurance. It is valid for 36 months from the date of purchase and offers you optimum protection with up to 100% reimbursement of costs.

 • Coverage
 • Damage compensation

BMW DISKU UN RIEPU VĀRDNĪCA.

Vārdnīcā sniegtas definīcijas visam, kas saistīts ar riteņiem un riepām.

 • Riepu komponenti
 • Riepas sāni
 • RDC sensori
 • Vissezonu riepas
 • Protektora dziļums
 • Run-flat
 • Riepu veidi