Uz kalna nogāzes fona pa grunts ceļu pretī saulrietam brauc BMW X5 (G05 LCI) ar oriģinālajiem BMW diskiem

IDEĀLI PIEMĒROTI.

#WHATEVERHAPPENS. BMW RIEPAS – LABĀKĀ IZVĒLE IKVIENAM CEĻAM.

IDEĀLI PIEMĒROTI.#WHATEVERHAPPENS. BMW RIEPAS – LABĀKĀ IZVĒLE IKVIENAM CEĻAM.

Disku un riepu kvalitāte nosaka, kā BMW speciālistu balstiekārtas jaunievedumi uzvedīsies uz ceļa. Vai braucat pa gludu asfaltu, granti, sniegu vai ledu? Oriģinālās BMW riepas ar zvaigznes marķējumu lieliski kalpos uz jebkāda seguma. Kopā ar BMW balstiekārtas komponentiem un adaptīvajām sistēmām tās nodrošina maksimālu saķeri un sniegumu, vienlaikus sekmējot mazu degvielas patēriņu un zemu izmešu līmeni.

Lasīt vairāk

MŪSU KVALITĀTES ZĪMOGS.

BMW riepas, BMW apstiprinātās riepas, 1. zvaigzne

Individuāli izstrādāts + pārbaudīts

Visas BMW apstiprinātās riepas ir izstrādātas atbilstoši katra BMW modeļa dinamiskajam raksturam, un tām ir speciālais zvaigznes marķējums. Katra riepa ir stingri pārbaudīta pēc līdz pat 50 kvalitātes kritērijiem.
BMW riepas, BMW zvaigznes marķējums, 2. zvaigzne

Sportisks

Riepas ar zvaigznes marķējumu ir īpaši piemērotas BMW balstiekārtas komponentiem un adaptīvajām sistēmām. Tādējādi tās nodrošina maksimālu saķeri un sniegumu.

BMW riepas, īpaši materiāli un riepu sastāvs, 3. zvaigzne

Ekonomiskas + izturīgas

Īpaši materiāli un riepu sastāvs palīdz samazināt degvielas patēriņu, garantē augstas pakāpes komfortu, mērojot garus attālumus, un zemāku trokšņa līmeni jūsu BMW iekšpusē un ārpusē. Riepas ar zvaigznes marķējumu ir sevišķi izturīgas, tām ir augstākais novērtējums un inovatīva digitāla riepu diagnostika.
Inovatīva riepu diagnostika un informācija, 4. zvaigzne

Inovatīvs

Visas BMW apstiprinātās riepas ir soli priekšā pārējiem. Tādas tehnoloģijas kā digitālā riepu diagnostika sniedz uzticamu informāciju par riepu stāvokli.

BMW riepas, augstākās klases riepu ražotāji, 5. zvaigzne

Augstākās klases riepu ražotāji

Dažādi ražotāji, piemēram, Goodyear, Dunlop, Continental un Pirelli, cieši sadarbojas ar BMW automobiļu izstrādes nodaļu, lai izgatavotu īpaši pielāgotas riepas.

Oriģinālās BMW riepas profila tuvplāns

BMW RIEPAS AR ZVAIGZNES MARĶĒJUMU. KVALITĀTEI UN DROŠĪBAI.

PĀRVIETOJIETIES KĀ ZVAIGZNE.

BMW RIEPAS AR ZVAIGZNES MARĶĒJUMU. KVALITĀTEI UN DROŠĪBAI.

PĀRVIETOJIETIES KĀ ZVAIGZNE.

BMW 4. sērijas Gran Coupé (G26), ar M Performance detaļām, braucienā pa slapju ielu

PILNI BMW RITEŅI UN IERĪCES.

BRAUCIET VIENMĒRĪGĀ GAITĀ. JŪTIETIES DROŠI. IZBAUDIET BRAUCIENU.

Lai kurp vestu ceļš: vēlamies nodrošināt, lai vienmēr izbaudāt braukšanas prieku un sirdsmieru. Tā ir mūsu misija. Un tāpēc pastāvīgi strādājam pie tādu jaunu tehnoloģiju izstrādes, kas jūsu braucienu padara vēl ērtāku un drošāku. #whateverhappens

Lasīt vairāk

PILNI BMW RITEŅI UN IERĪCES.

BRAUCIET VIENMĒRĪGĀ GAITĀ. JŪTIETIES DROŠI. IZBAUDIET BRAUCIENU.

ĪSTO RIEPU NOZĪME KATRĀ SEZONĀ.

Pilni BMW vasaras riteņi, kas uzmontēti BMW i5 Sedan (G60), saulainā vidē

VISS VASARAI.


Temperatūrā, kas pārsniedz 7°C, vadāmības un ātruma aspektā vasaras riepu sniegums ir ievērojami labāks kā ziemas riepām. Vasaras riepas ir izstrādātas siltākiem apstākļiem, un to sastāvā ir cietākas gumijas daļiņas. Tā tiek samazināts bremzēšanas attālums, rites pretestība un degvielas patēriņš. Tāpēc, tiklīdz apstākļi to atļauj, ieteicams uzmontēt vasaras riepas.

Lasīt vairāk
BMW X5 (G05 LCI) ar BMW ziemas riteņu komplektu uz sniega klāta ceļa mežā

APLEDOJUŠI CEĻI VED MĀJUP.


Temperatūrās, kas zemākas par 7 °C, ziemas riepām ir daudz priekšrocību. Salīdzinājumā ar vasaras riepām minētajās temperatūrās šīs riepas uzrāda daudz labāku sniegumu vilces, saķeres līkumos un bremzēšanas īpašību ziņā. Tām ir mīkstāks gumijas sastāvs un dziļāki protektori ar smalkiem izgriezumiem (lamelēm). Tas uzlabo saķeri, braucot pa slapju, apsnigušu un apledojušu ceļu. Tādējādi varat izbaudīt drošu braukšanu neatkarīgi no laikapstākļiem.

Lasīt vairāk

ATKLĀJIET SEZONAS RITEŅUS UN IERĪCES.

Oriģinālais BMW vasaras riteņu komplekts, 21 collas M Performance vieglmetāla diski, Cross-spoke, stils 943 M (Jet Black krāsā, spīdīgs frēzējums), uzmontēti BMW i5 Sedan automobilim

21 collas M Performance vieglmetāla diski, Cross-spoke, stils 943 M.

21 collas M vieglmetāla diski, Y-spoke, stils 943 M, divtoņu Jet Black krāsā, spīdīgs frēzējums. Pilns vasaras riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību riepās.

Oriģināls nokomplektēts BMW vasaras ritenis, 19 collu M Performance vieglmetāla disks ar Y-spoke 898 M stilu Frozen Gunmetal krāsā

19 collu M Performance vieglmetāla diski Y-spoke stilā, 898 M.

19 collu M Performance vieglmetāla diski ar Y-spoke 898 M stilu Frozen Gunmetal Grey krāsā. Pilns vasaras riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību un Run-flat riepu.

Oriģinālais BMW vasaras riteņu komplekts, 21 collas M Performance vieglmetāla diski Double-spoke stilā, 877 M, divtoņu

21 collas M Performance vieglmetāla diski Double-spoke stilā, 877 M.

21 collas M Performance divtoņu vieglmetāla disks ar Double-spoke 877 M stilu mirdzošā Jet Black uni krāsā. Pilns vasaras riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību riepās.

Oriģinālie BMW 20 collu M Performance vieglmetāla diski Star-spoke stilā, 748 М, matētā Jet Black krāsā, ziemas riteņu komplekts

20 collu M Performance vieglmetāla diski Star-spoke stilā, 748 М.

20 collu M Performance vieglmetāla diski Star-spoke stilā, 748 М, matētā Jet Black krāsā. Ziemas riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību riepās un Runflat riepām.

20 collu M vieglmetāla diski Star-spoke stilā, 740 M, divtoņu (spīdīgā Orbit Grey krāsā), ziemas riteņu komplekts

20 collu M vieglmetāla diski Star-spoke stilā, 740 M.

20 collu M vieglmetāla diski Star-spoke stilā, 740 M, spīdīgā divtoņu Orbit Grey krāsā, saderīgi ar sniega ķēdēm. Ziemas riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību riepās.

17 collu BMW vieglmetāla diski V-spoke stilā, 833, Jet Black krāsā, ziemas riteņu komplekts

17 collu BMW vieglmetāla diski V-spoke stilā, 833.

17 collu BMW vieglmetāla diski V-spoke stilā, 833, Jet Black krāsā. Ziemas riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību riepās, saderīgi ar sniega ķēdēm.

Oriģinālie 18 collu M vieglmetāla diski Double-spoke stilā, 790 M, divtoņu (spīdīgā Orbit Grey krāsā), ziemas riteņu komplekts

18 collu M vieglmetāla diski Double-spoke stilā, 790 M.

18 collu M vieglmetāla diski Double-spoke stilā, 790 M, spīdīgā divtoņu Orbit Grey krāsā. Ziemas riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību riepās un Runflat riepām

Tuvplāns, BMW peldošais dekoratīvais disks

BMW peldošais dekoratīvais disks.

Peldošajam dekoratīvajam diskam ir BMW logotips, kas vairs nerotē kopā ar disku, bet saglabā savu novietojuma līmenī. Peldošo dekoratīvo disku var uzmontēt uz visiem BMW vieglmetāla diskiem ar padziļinājuma loka diametru 112 mm.

Tuvplāns, BMW ventiļu vāciņi ar BMW logotipu

BMW ventiļu vāciņi ar BMW logotipu.

Kvalitatīvie BMW alumīnija ventiļu vāciņi efektīvi aizsargā TPMS alumīnija ventiļus pret netīrumiem un mitrumu. Tāpat tie izceļ riteņa izskatu. Četru ventiļu vāciņu komplekts. Ar BMW logotipu.

BMW ventiļu vāciņi ar M logotipu

BMW ventiļu vāciņi ar M logotipu.

Kvalitatīvie BMW alumīnija ventiļu vāciņi efektīvi aizsargā TPMS alumīnija ventiļus pret netīrumiem un mitrumu. Tāpat tie izceļ riteņa izskatu. Četru ventiļu vāciņu komplekts. Ar M logotipu.

BMW sniega ķēdes Comfort Plus uz BMW iX (I20) ar sniegu klātā ceļā

BMW sniega ķēdes Comfort.

BMW sniega ķēdes Comfort ir viegli uzlikt, un tās nodrošina labāko iespējamo saķeri. Tā kā tās ideāli piegulst riepām, nav nepieciešama papildu aizsardzība diskiem, un, pateicoties iestrādātajam tērauda āķim, tās ir ļoti viegli uzstādīt.

Atvērts BMW riepu labošanas komplekts uz BMW riteņa fona

M Performance riepu maisi.

Intuitīvais BMW riepu labošanas komplekts ļauj viegli turpināt ceļu, ja riepa zaudējusi gaisa spiedienu. Neatkarīgi no riepas izmēra iespējams salabot riepas protektora bojājumu, kas nav lielāks par 4 mm, un turpināt ceļu līdz tuvākajam BMW servisa partnerim.
BMW riepu labošanas komplekts bagāžas nodalījumā

BMW riepu labošanas komplekts.

Augstākās kvalitātes ārkārtīgi uzticamajai riteņa skrūvju stiprināšanas sistēmai ir četri riteņa skrūvju stiprinājumi ar īpašu glancētu BMW kodu. Skrūves var atskrūvēt tikai ar speciālu komplektā iekļautu instrumentu, tādējādi nodrošinot labāko aizsardzību pret riteņu zādzībām.
BMW disku tīrīšanas līdzeklis uz BMW riteņa

BMW riteņa skrūvju stiprināšanas sistēma.

BMW riteņu disku tīrīšanas līdzeklis viegli noņem grūti notīrāmus netīrumus, piemēram, piedegušus bremžu putekļus vai eļļas un gumijas atliekas.

ATKLĀJIET AUTOMOBILIM VISPIEMĒROTĀKOS DISKUS.

RADĪTI, LAI BŪTU PIEVILCĪGI.

21 collas M Performance vieglmetāla diski Cross-spoke stilā, 943 M, Frozen Midnight Grey krāsā, pilns vasaras riteņu komplekts

21 collas M Performance vieglmetāla diski Cross-spoke stilā, 943 M.

21 collas M Performance vieglmetāla diski Cross-spoke stilā, 943 M, Frozen Midnight Grey krāsā.  Pilns vasaras riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību riepās.

20 collu M aerodinamiskā stila diski, 939 М, divtoņu (spīdīgā Midnight Grey krāsā), ziemas riteņu komplekts

20 collu M aerodinamiskā stila diski, 939 M.

20 collu M aerodinamiskā stila diski, 939 M, spīdīgā divtoņu Midnight Grey krāsā. Ziemas riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību riepās, disku izmērs 8,5J x 20.

19 collu M Performance vieglmetāla diski Y-spoke stilā, 942 M, matētā Jet Black krāsā, pilns vasaras riteņu komplekts

19 collu M Performance vieglmetāla diski Y-spoke stilā, 942 M.

19 collu M Performance vieglmetāla diski Y-spoke stilā, 942 M, matētā Jet Black krāsā. Pilns vasaras riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību riepās.

19 collu BMW vieglmetāla diski Triplex-spoke stilā, 933, Refined Silver krāsā, ziemas disku komplekts ar riepām

19 collu BMW vieglmetāla diski Triplex-spoke stilā, 933.

19 collu BMW vieglmetāla diski Triplex-spoke stilā, 933, Refined Silver krāsā. Ziemas disku komplekts ar riepām un spiediena uzraudzību riepās, saderīgi ar sniega ķēdēm, diska izmērs 8,5J x 19.

Oriģināls pilns BMW ritenis, 19 collu M vieglmetāla divtoņu disks ar Y-spoke 859 M stilu

19 collu M vieglmetāla diski Y-spoke stilā, 859 M.

Ekskluzīvs 19 collu M vieglmetāla disks ar Y-spoke 859 M stilu divtoņu Jet Black krāsā, mirdzošs, virpots. Pilns ziemas priekšējais ritenis ar riepu spiediena uzraudzību.

Oriģināls pilns BMW ritenis, 20 collu M Performance vieglmetāla disks, Double-spoke 868 M stils, divtoņu

20 collu M Performance vieglmetāla diski Double-spoke stilā, 868 M.

Ekskluzīvi 20 collu divtoņu M Performance vieglmetāla diski ar Double-spoke 868 M stilu, Night Gold krāsā, ar mirdzošiem frēzējumiem. Pilns vasaras riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību riepās.

Oriģināls pilns BMW ritenis, 18 collu BMW aerodinamiskais disks, Double-spoke, 858 M stils, divtoņu

18 collu M aerodinamiskie diski Double-spoke stilā, 858 M.

18 collu M aerodinamisks disks ar Double-spoke 858 M stilu divtoņu Midnight Grey krāsā, mirdzošs, virpots. Pilns ziemas ritenis ar riepu spiediena uzraudzību, saderīgs ar sniega ķēdēm.

21 collas M Performance vieglmetāla disks Double-spoke stilā, 877 M, divtoņu (spīdīgā Jet Black krāsā), pilns vasaras riteņu komplekts

21 collas M Performance vieglmetāla diski Double-spoke stilā, 877 M.

21 collas M Performance vieglmetāla disks Double-spoke stilā, 877 M, spīdīgā divtoņu Jet Black uni krāsā. Pilns vasaras riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību riepās.

19 collu M vieglmetāla disks Double-spoke stilā, 871, matētā Jet Black krāsā, nokomplektēts ziemas ritenis

19 collu M vieglmetāla disks Double-spoke stilā, 871 M.

19 collu M vieglmetāla disks Double-spoke stilā, 871 M, Jet Black krāsā. Ziemas riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību riepās, disku izmērs 8J x 19.

18 collu vieglmetāla diski Double-spoke stilā, 838 M, divtoņu (spīdīgā Midnight Grey krāsā), ziemas riteņu komplekts

18 collu M vieglmetāla disks Double-spoke stilā, 838 M.

Ekskluzīvs 18 collu vieglmetāla disks Double-spoke stilā, 838 M, spīdīgā divtoņu Midnight Grey krāsā. Ziemas riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību riepās.

17 collu BMW vieglmetāla diski Y-spoke stilā, 896, Refined Silver krāsā, ziemas riteņu komplekts

17 collu BMW vieglmetāla diski Y-spoke stilā, 896.

17 collu BMW vieglmetāla diski Y-spoke stilā, 896, Refined Silver krāsā. Ziemas riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību riepās, saderīgi ar sniega ķēdēm, diska izmērs 7J x 17.

RAŽOŠANA.

CEĻŠ SĀKAS ŠEIT.

Mēs nevēlamies izgudrot riteni no jauna. Mēs vēlamies to padarīt perfektu. Ar šādu domu tiek radīts ikviens oriģinālais BMW ritenis. Diski tiek izstrādāti sarežģītā ražošanas procesā un atbilst mūsu stingrajiem izturības kritērijiem. Tādēļ to rādītāji krietni pārsniedz tiesību aktos noteiktās prasības attiecībā uz dinamiku, praktiskām pārbaudēm un simulācijām. Rezultāts ir augstākās kvalitātes diski, uz kuriem var paļauties jebkurā situācijā, – eleganta izskata un bez kompromisiem uzbūvē.
Oriģināls BMW disks pēc liešanas (alumīnija liešana)

Liešana

Oriģinālie BMW diski tiek lieti no izkausēta alumīnija. Šķidrais metāls tiek iepildīts veidnē, kur tas atdziest un tad tiek izņemts stingrā jaunāko datortehnoloģiju uzraudzībā, kas nodrošina mūsu disku augsto kvalitāti. Šis liešanas process samazina izmaksas un nodrošina augstu precizitātes un dizaina izvēles brīvības pakāpi. Lieti diski ir viegli un izturīgi.
Kalta oriģinālā BMW diska tuvplāns

Kalšana un frēzēšana.

Kalšanas procesā disks tiek izkalts no viena alumīnija gabala. Augstākās kvalitātes nolūkos pēc pamatnes materiāla izkalšanas visa spieķu konstrukcija tiek frēzēta. Kalti alumīnija diski ir par 10–20 procentiem vieglāki nekā lieti alumīnija diski, un tiem iespējams veidot smalkāku spieķu konstrukciju.
Oriģinālā BMW diska ražošana ar plūsmas formēšanu

Plūsmas formēšana.

Plūsmas formēšana ir process, kurā forma tiek veidota ar spiedienu. Rotējot lieto disku, tā iekšējā rumba tiek pakļauta spiedienam. Šajā procesā alumīnijs tiek izstiepts un saspiests. Tādējādi palielinās stiepes izturība un var iegūt izteikti plānas diska loka malas. Rezultāts – īpaši viegli un stabili diski. Diskiem ir izteiktas priekšrocības triecienizturības, stiepes sprieguma un nestspējas ziņā.

Frēzēta oriģinālā BMW diska tuvplāns

Iegriezumi.

Šo ražošanas procesu izmanto gan kaltajiem, gan lietajiem diskiem. Diska daļas, kas nav būtiskas konstrukcijas izturībai, tiek novirpotas no spieķiem. Tādējādi vēl vairāk samazinot diska svaru. Iegriezumi starp spieķa savienojumu un diska loku veido papildu augstas kvalitātes stila elementus, piešķirot diska dizainam 3D izskatu.

Apstrādāts oriģinālais BMW disks

Virsmas dizains.

Neatkarīgi no izmantotās ražošanas metodes iespējami dažādi oriģinālo BMW vieglmetāla disku virsmas apstrādes veidi. Pamata process – pulverveida pārklājums – padara diskus izturīgus pret vides ietekmi, piemēram, pret apledojušu ceļu kaisīšanai izmantotā sāls korozīvo ietekmi. Agrāk bieži vien tirgoja vieglmetāla diskus, kas krāsoti sudrabotā krāsā un pārklāti ar caurspīdīgu lakas kārtu. Mūsdienās BMW piedāvājumā ir ļoti plašs dizaina iespēju un uzlabojumu klāsts, kam nepieciešams smalks apstrādes process.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS.

ATKLĀJIET FASCINĒJOŠAS TEHNOLOĢIJAS.

MAZĀK TROKŠŅU. VAIRĀK BRAUKŠANAS BAUDAS.

BMW riepas, karkass ar skaņas izolāciju

Oriģinālo BMW vieglmetāla disku komplekts ir aprīkots ar inovatīvām riepām. Tajās ir iestrādāti trokšņu slāpēšanas risinājumi. Putu slānis uz riepu iekšējās virsmas absorbē braukšanas trokšņus, kurus rada vibrācijas riepas iekšpusē esošajā dobajā kamerā. Tādējādi mazinās automobiļa salonā dzirdamais troksnis un būtiski uzlabojas akustiskais komforts.

AERODINAMISKI OPTIMIZĒTA, IZSMALCINĀTA ELEGANCE.

BMW diski, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats uz BMW iX (i20) uz slapjas ielas

Aerodinamiski optimizētie vieglmetāla diski samazina riepas svaru un gaisa pretestību. Rezultātā BMW automobilis brauc efektīvāk. Konstrukcijā galvenokārt izmantotas slēgtas virsmas, kas efektīvi mazina gaisa turbulenci ap diskiem.

BMW DIGITĀLĀ RIEPU DIAGNOSTIKA.

BMW riepas

BMW digitālā riepu diagnostika nodrošina atjautīgu riepu stāvokļa aprēķinu (nepieciešamas oriģinālās BMW riepas ar zvaigznes marķējumu). Sistēmas sensori pārraida nolasītos riepas spiediena, temperatūras un apgriezienu skaita datus, lai prognozētu katra atsevišķa riteņa kalpošanas laiku. Šī informācija pēc tam redzama vadības displejā un BMW lietojumprogrammā. Tas papildina sistēmu spiediena uzraudzībai riepās, konstatējot jebkādas norādes par riepu bojājumiem un pakāpenisku spiediena zudumu, tādējādi samazinot caurduršanas risku.

ES RIEPU MARĶĒJUMS, UZ KO VARAT PAĻAUTIES.

BMW riepas, riepas protektors ar marķējumu

Visām ES pārdotajām riepām ir marķējums, kas norāda to atbilstību ES standartiem (no A līdz E, kur A ir augstākais vērtējums). Tas atvieglo riepu snieguma salīdzināšanu, iegādājoties jaunas riepas. DEGVIELAS EKONOMIJA: jo augstāka snieguma pakāpe, jo mazāka rites pretestība, mazāks degvielas patēriņš un zemāki CO2 izmeši. SAĶERE UZ SLAPJA CEĻA: jo labāka saķere uz slapja ceļa, jo īsāks bremzēšanas ceļš. TROKŠŅA EMISIJA: ārējais troksnis attiecas uz garām braucoša automobiļa riepu radītu troksni, kas tiek mērīts dB (decibelos). Trokšņu klases apzīmē ar A (mazāk trokšņu automobiļa ārpusē) vai B (vairāk trokšņu).

LABI ZINĀT.

BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI.

BMW riepas, snieguma un temperatūras attiecības diagramma

Īstais brīdis mainīt ziemas un vasaras riepas ir tad, kad gaisa temperatūra ārā ir 7 C. Ja temperatūra ir zemāka, labāk izvēlēties ziemas riepas. Ja temperatūra ir augstāka, par drošāko un ērtāko braukšanas pieredzi gādās vasaras riepas.

Lasīt vairāk
BMW riepas, riepas protektora tuvplāns

Jūsu riepu saķere un vadāmība lielā mērā atkarīga no to protektora dziļuma. BMW iesaka 3 mm protektora dziļumu vasaras riepām un 4 mm – ziemas riepām. Ar šādām riepām braukšana ir droša un patīkama. Daudzas garenvirziena gropes, lieli protektora laukumi, optimāls gumijas sastāvs siltiem laikapstākļiem un atbilstošs protektora dziļums: oriģinālās BMW vasaras riepas ir vislabākā izvēle vasaras izbraucieniem.

Lasīt vairāk
BMW riepas, riepu salīdzinājums – ar Runflat tehnoloģiju un bez tās

BMW Runflat riepas nepievils jūs pat tad, ja tās tiks caurdurtas. BMW sistēma spiediena uzraudzībai riepās nekavējoties nosūta jums paziņojumu. Šī sistēma neliek automobilim tūdaļ apstāties un ļauj nobraukt vēl 80 km ar ātrumu 80 km/h. Stiprinātās riepu sānu malas stabilizē automobili, saglabājot vajadzīgo trajektoriju uz ceļa. Tādējādi varat droši aizbraukt līdz tuvākajam BMW partnerim.

Lasīt vairāk

MUMS IR ATBILDES UZ JŪSU JAUTĀJUMIEM PAR RIEPĀM.

 • Kāds ir īstais riepu spiediens?
 • Kad un cik bieži pārbaudīt riepu spiedienu?
 • Kas ir BMW zvaigznes marķējums riepām?
 • Kā lai atrodu īstās riepas savam automobilim?
 • Kādas ir riepu apdrošināšanas priekšrocības?
 • Kā notīrīt diskus?

BMW PAKALPOJUMI.

BMW DISKI UN RIEPAS – SERVISS UN PALĪDZĪBA.

BMW serviss, vīrietis un sieviete uz BMW iX fona pie BMW servisa partnera

Pilnīgs BMW servisa piedāvājums.

Veiciet vienreizēju fiksētu maksājumu un turpmāk jūsu izvēlētā laika periodā bez papildu maksas veiciet visus piedāvājumā iekļautos remonta un apkopes darbus.

Atklājiet tūlīt
Kvēlojošs bremžu disks, no kura izmantošanas gaitā šķīst dzirksteles un kurš kā BMW oriģinālā detaļa var izturēt tam piemērotos spēkus

Oriģinālās BMW detaļas.

Lai nodrošinātu, ka jūsu BMW joprojām ir oriģināls BMW, vienmēr paļaujieties uz oriģinālajām BMW detaļām. Mūsu detaļas piedāvā visaugstāko kvalitāti, nodrošina optimālu sniegumu un palielina tālākpārdošanas vērtību.

Atklājiet tūlīt
BMW Service Inclusive, vīrietis uz BMW i4 (G26) fona piekrastē

BMW Service Inclusive.

Pielāgoti ilgtermiņa apkopes pakalpojumu piedāvājumi par fiksētu cenu.

Atklājiet tūlīt

BMW i4 M50:
enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā, WLTP kWh/100 km: 22,5–18,0:
elektriskās darbības attālums, WLTP km: 415–520

 

Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikti atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītājos, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp

Lasīt vairāk
 • BMW iX xDrive40:
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 21,2–19,3
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 0

  Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikti atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītājos, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp