BMW uz meža ceļa ar vīrieti un meiteni

“SAULE VAI LIETUS: MŪSU RIEPĀM GRŪTĪBU NAV.”

Pārņemiet vadību. Oriģinālie BMW riteņi un riepas ar zvaigznes marķējumu.

Esat uz ceļa, no skaļruņiem dārd mūzika, un pēkšņi sākas lietusgāze. Pārņemiet vadību un izvēlieties oriģinālos BMW diskus un riepas ar zvaigznes marķējumu. Pilnīgi uzticami – ar lielāku drošību nelabvēlīgos laikapstākļos, jebkādā braukšanas situācijā un uz jebkādas ceļa virsmas. Braukšanas prieks un drošība – visaptveroši labai sajūtai.

Lasīt vairāk
“SAULE VAI LIETUS: MŪSU RIEPĀM GRŪTĪBU NAV.”Pārņemiet vadību. Oriģinālie BMW riteņi un riepas ar zvaigznes marķējumu.

TRĪS PĀRLIECINOŠI IEMESLI.

Uz ceļa – daudz vieglāk: BMW diski un riepas ar zvaigznes marķējumu.

Aploce kustībā ar spārnu, BMW M
Aploce kustībā ar spārnu, BMW M

PIELĀGOTI.

Zvaigznes marķējuma tuvplāns, BMW disks
Zvaigznes marķējuma tuvplāns, BMW disks

PĀRBAUDĪTI.

Rotējošs BMW ritenis ar BMW logotipu
Rotējošs BMW ritenis ar BMW logotipu

DROŠI.

“MĒS PĀRBAUDĀM VISU, LAI JUMS NEBŪTU JĀPĀRBAUDA SAVA VEIKSME.”

Oriģinālie BMW riteņi un riepas ar zvaigznes marķējumu.

Zvaigznes marķējums norāda, ka riepa ir speciāli radīta BMW – un saskaņā ar augstākajiem BMW standartiem. Riepu izstrāde sākas agrīnā automobiļa izstrādes posmā un var ilgt līdz trīs gadiem, noslēdzoties ar rūpīgām pārbaudēm. Riepas ar zvaigznes marķējumu tiek pārbaudītas sešās galvenajās jomās: drošība, nodilums, komforts, efektivitāte un – raksturīgi BMW – divās ar braukšanas prieku saistītās jomās: braukšanas stils un sportiskums. Turklāt tās izstrādātas sadarbībā ar atlasītiem augstākās klases ražotājiem (piemēram, Bridgestone, Michelin un Pirelli). Jums tikai savam BMW servisa partnerim jāvaicē pēc riepām ar zvaigznes marķējumu – precīza izmēra, pārbaudītām un drošām.

BMW ritenis ar zvaigznes marķējumu, tuvplāns
Vīrietis un meitene mežā ar paceltām rokām

Pielāgoti.

Oriģinālie BMW diski un riepas individuāli izstrādāti konkrētā BMW modeļa braukšanas dinamikai un dizaina valodai.
Skats no aizmugures uz vīrieti un meiteni mežā

Pārbaudīti.

Katra riepa stingri pārbaudīta saskaņā ar līdz pat 50 kvalitātes kritērijiem (ES riepu marķējums nosaka, ka jābūt atbilstībai ar tikai trīs kritērijiem).
Smejoša meitene uz kalnu fona

Droši.

Riepas ar zvaigznes marķējumu pārliecina ar sevišķi ilgu kalpošanas laiku, labākajiem rādītājiem drošības jomā un modernāko Runflat tehnoloģiju.

DROŠI UN VISCAUR STILĪGI.

Oriģinālie BMW nokomplektētie riteņi.

Kāpēc izvēlēties, ja varat iegūt visu? Ar oriģinālajiem BMW pilnajiem riteņu komplektiem drošība iet roku rokā ar perfektu stilu. Testējot oriģinālos BMW pilnos riteņu komplektus, nekas netiek palaists garām. Visaptverošās simulācijās un grūtākajās praktiskas izmantošanas situācijās tās pierādījušas, ka ir uzraksta “Original BMW” cienīgas jebkādos braukšanas apstākļos. Dažādu stilu izvēles iespējas piedāvā katram klientam savu īsto pilno riteni.
BMW disks, tuvplāns
20 collu M Performance vieglmetāla diski ar Y-Spoke 795 M stilu

795 M.

Kvalitatīvi 20 collu M Performance kalti diski ar Y-Spoke 795 M stilu, matēti, Jet Black krāsā. Nokomplektēti TPMS vasaras riteņi ar dažādu izmēru run-flat riepām.
20 collu BMW M Performance vieglmetāla disks

624 M.

20 collu BMW M Performance vieglmetāla diski, kalti, divtoņu matētā Black krāsā, frēzēti. Ar BMW M logotipu. Nokomplektēti riteņi ar dažādu izmēru run-flat riepām.
20 collu BMW M Performance vieglmetāla disks

669 M.

20 collu BMW M Performance vieglmetāla diski, kalti, divtoņu matētā Black krāsā, frēzēti un ar mirdzošu ārpusi. Nokomplektēti riteņi ar dažādu izmēru run-flat riepām.
20 collu M Performance vieglmetāla diski ar Multi-Spoke 732 M stilu

732 M.

Kvalitatīvi 20 collu M Performance kalti diski ar Multi-Spoke 732 M stilu, divtoņu Night Gold krāsā, ar mirdzošiem frēzējumiem. Nokomplektēti TPMS vasaras riteņi ar dažādu izmēru run-flat riepām.
22 collu BMW M Performance vieglmetāla disks ar Star-Spoke 749 M stilu

749 M.

Optimizēta svara 22 collu M Performance vieglmetāla diski ar Star-Spoke 749 M stilu, matēti divtoņu Jet Black krāsā, mirdzoši. Nokomplektēti TPMS vasaras riteņi ar dažādu izmēru riepām.
18 collu M Performance vieglmetāla disks ar Double-Spoke 796 M stilu

796 M.

18 collu M Performance vieglmetāla disks ar Double-Spoke 796 М stilu matētā Jet Black krāsā, saderīgs ar sniega ķēdēm. Pilns TPMS ziemas ritenis ar dažādu izmēru Runflat riepām.
20 collu M vieglmetāla disks ar Double-Spoke 648 M stilu

648 M.

Kvalitatīvs 20 collu M vieglmetāla disks ar Double-Spoke 648 M stilu, divtoņu Orbit Grey krāsā, mirdzošs, virpots. Pilns TPMS ziemas ritenis ar dažādu izmēru Runflat riepām.
19 collu M Performance kalti vieglmetāla diski ar Double-Spoke 786 M stilu

786 M.

19 collu M Performance kalts disks ar Double-Spoke 786 М stilu matētā Jet Black krāsā ar Runflat riepu, saderīgs ar sniega ķēdēm. Pilns TPMS ziemas ritenis.
19 collu M vieglmetāla diski ar Double-spoke 727 M stilu

727 M.

Kvalitatīvs 19 collu M vieglmetāla disks ar Double-Spoke 727 M stilu, divtoņu Orbit Grey krāsā, mirdzošs, virpots. Pilns TPMS ziemas ritenis ar dažādu izmēru Runflat riepām.
20 collu M vieglmetāla disks ar Star-Spoke 748 M stilu

748 M.

20 collu M vieglmetāla disks ar Star-Spoke 748 М stilu matētā Jet Black krāsā, saderīgs ar sniega ķēdēm. Pilns TPMS ziemas ritenis ar Runflat riepu.
BMW alumīnija ventiļu vāciņi

Ventiļu vāciņi.

Kvalitatīvi alumīnija ventiļu vāciņi efektīvai TPMS alumīnija ventiļu aizsardzībai. Ar BMW logotipu.
Dekoratīvais disks

Dekoratīvais disks

Peldošajam dekoratīvajam diskam ir BMW logotips, kas vairs nerotē kopā ar disku, bet saglabā savu novietojuma līmenī.
Riteņa skrūvju stiprināšanas sistēma

Riteņa skrūvju stiprināšanas sistēma.

Augstākās kvalitātes ārkārtīgi uzticamajai riteņa skrūvju stiprināšanas sistēmai ir četri riteņa skrūvju stiprinājumi ar speciāli virpotu BMW kodu.
Sniega ķēdes

Sniega ķēdes.

Sniega ķēžu “diska” montāža veicama ārkārtīgi ātri un viegli, pateicoties elastīgajai tērauda stīpai un viegli lietojamajai aizdarei.
 • Pilnā riteņu komplekta priekšrocības

  • Plašs stilu spektrs, no kuriem izvēlēties (krāsas, virsmas, materiāli, spieķu formas, izmēri), arī ziemā
  • Perfekts vieglmetāla disku, riepu un TPMS sensora izvietojums
  • Pievilcīgi piedāvājumi attiecībā uz dažādiem collu izmēriem
  • Garantēta rezerves daļu piegāde 10 gadus (pieejama uzreiz)
  • Stingras ražošanas un pārbaudes procedūras, piemēram, testēšanas paņēmieni: pārbaude ar sālsūdens smidzināšanu, pārbaude ar rentgenu, hermētiskuma pārbaude, slodzes koeficienta robežvērtība, veicot pārbaudes ekstrēmos apstākļos, praktiska pārbaude Nirnburgringā.
   

 • Vieglmetāla disku priekšrocības

  • Mazāka masa
  • Braukšanas dinamika un vadāmība
  • Ekskluzivitāte un dizains
  • Izturība
   

KĀ VIEN VĒLATIES.

Nebeidzamas iespējas: izvēlieties īsto diska un riepas stilu un padariet savu BMW unikālu.

Lasīt vairāk
Vīrietis un meitene lēkā pa pļavu kalnu ielejā, skats no aizmugures

DROŠĪBA SASTOPAS AR DINAMIKU.

Oriģinālie BMW nokomplektētie riteņi un riepas.

Runājot par vadāmību uz jebkādas ceļa virsmas, visi piekrīt, ka svarīgākais ir maksimāla saķere. Taču universāla risinājuma nav. Katrs modelis uzvedas citādi, tāpēc nepieciešama niansēta pieeja. Tikai BMW smalki pārzina katra BMW modeļa braukšanas fiziku un dizaina valodu un atbilstoši pielāgo riepu izstrādi. Jūsu ziņā ir regulāra riepu maiņa. Jūsu BMW servisa partneris vienmēr atbildēs uz jūsu jautājumiem un piedāvās konsultāciju par piemērotiem pakalpojumiem.

Lasīt vairāk

DROŠĪBA SASTOPAS AR DINAMIKU.

Oriģinālie BMW nokomplektētie riteņi un riepas.

Vasaras riepu protektors, tuvplāns

Vasaras riteņi.

Ideālā riepa siltajiem gada mēnešiem: vasaras riepas pārstāv optimālu komfortu, akustiku un rites pretestību. Speciālajai protektoru raksta struktūrai ir gumijas sakausējums, kas nekļūst pārāk mīksts pat augstā temperatūrā. Ar lielākiem protektora laukumiem un mazāku rievojuma struktūru tās uzticami novērš akvaplanēšanu un piedāvā uzlabotu virziena stabilitāti un stūrēšanas precizitāti, pat braucot lielā ātrumā. Šādi brauciens kļūst ne tikai drošāks, bet tiek radīts arī izcils komforts un vadāmība, pat braucot lielā ātrumā. Noderīga informācija: kad temperatūra pārsniedz 7°C, ziemas riepas jāmaina uz vasaras riepām.

Lasīt vairāk
Ceļa skice ar ziemas riepām un vasaras riepām

Ziemas riteņi.

Perfekti ceļa apstākļiem ziemā. Pateicoties speciālajam gumijas maisījumam, ziemas riepas ir drošākas uz ceļa, kad temperatūra ir zemāka par 7°C. Tām ir arī gareniskas un šķērseniskas šķautnes, kas ritot atveras. Tas rada saķeres malas, kas nodrošina izcilu saķeri un virziena stabilitāti, braucot pa sniegu un dubļiem, – izšķirošu drošības faktoru. Vēl kāds ieguvums drošības jomā ir īsāks bremzēšanas ceļš salīdzinājumā ar vasaras riepām, kas ir par 10% mazāks mitros apstākļos un par līdz pat 50% mazāks, braucot pa ledu un sniegu.

Lasīt vairāk
Dažādu profilu riepu bremzēšanas ceļa skices

Bremzēšanas ceļš.

Vērā ņemamas viena un tā paša modeļa bremzēšanas ceļa atšķirības rodas ne tikai izstrādājuma īpašību, bet arī ceļa apstākļu dēļ – tie var desmitkārt pagarināt bremzēšanas ceļu, piemēram, uz slideniem ceļiem. Lai saglabātu bremzēšanas ceļu pēc iespējas īsu, iesakām sezonālos oriģinālos BMW pilnos diskus un riepas ar zvaigznes marķējumu, kas ideāli atbilst BMW. Protektora dziļums ir ārkārtīgi svarīgs riepas atbilstības aspekts: speciālisti iesaka riepu maiņu veikt tad, kad protektora dziļums ir mazāks par 4 mm.

Lasīt vairāk
Vīrietis ar saulesbrillēm uz zila BMW fona

36 MONTHS BMW TYRE INSURANCE FOR FREE.

The BMW star marking stands for supreme quality, and we give you our guarantee of this. All Original BMW Complete Wheel Sets and Tyres with star marking that you purchase from a BMW Service Partner are subject to the free-of-charge BMW Tyre Insurance. It is valid for 36 months from the date of purchase and offers you optimum protection with up to 100% reimbursement of costs.

 • Coverage

  The BMW Tyre Insurance offers comprehensive protection against:

  • damage caused by pointed objects like nails or glass shards
  • damage caused by hitting the kerb
  • vandalism
  • theft  

 • Damage compensation

  With the BMW Tyre Insurance, up to 100% of your tyre costs will be reimbursed in the event of damage.*

  1st year 100%
  2nd year 75%
  3rd year 50%

  * Excluding mounting.

  You will find all the provisions relating to the BMW Tyre Insurance in terms and conditions – or you can also ask your BMW Service Partner. BMW Tyre Insurance is a product of Allianz Versicherungs-AG.

BMW DISKU UN RIEPU VĀRDNĪCA.

Vārdnīcā sniegtas definīcijas visam, kas saistīts ar riteņiem un riepām.

 • Riepu komponenti

  Oriģinālie BMW riteņi un riepas ar zvaigznes marķējumu nodrošina daudzas priekšrocības, jo tās izstrādātas tā, lai atbilstu attiecīgajam BMW modelim: Optimāli pielāgota saķere, virziena stabilitāte, vadāmība, komforts un akustika. Riepas protektors nodrošina labu saķeri un ūdens novadīšanu, uzlabotu darbību, optimizētu braukšanas stabilitāti un rites pretestību, braucot ar lielu ātrumu. Formu veidojošas kārtas riepā nodrošina tās stabilitāti pat tad, ja spiediens riepā ir augsts. Sānu mala aizsargā riepu pret sāniskiem bojājumiem un nodrošina uzlabotu stūrēšanu un komfortu. Tērauda dzīsla nodrošina to, ka riepa cieši piegulst diskam. Kopumā konkrētā riepas struktūra nodrošina skaidras drošības un braukšanas dinamikas priekšrocības.

 • Riepas sāni

  Samēru attiecība ir riepas augstuma un riepas platuma procentuālā attiecība (A/P). To norāda riepas izmēra uzrakstā. Piemēram, 175/70 R 13 izmēra riepas platums ir 175 mm, un sānu augstums – 70% no platuma. Ražošanas gads norādīts DOT marķējumā uz riepas sānu malas. Tā dēvētais DOT skaitlis kodētā veidā norāda arī riepas vecumu. Piemēram, “2413” nozīmē, ka riepa ražota 2013. gada 24. nedēļā.

 • RDC sensori

  TPMS (Tyre Pressure Monitoring System) ir riepas spiediena uzraudzības sistēma. Atšķirībā no FTM (Flat Tyre Monitor), kas sniedz pasīvus brīdinājumus par riepu rotācijas ātrumu, šī sistēma strādā ar aktīviem elektroniskiem sensoriem. Sensori uzstādīti ventiļos (iekšpusē) un nepārtraukti uztur radiosakarus ar automobili.

  TPMS attēlo gaisa spiedienu informācijas displejā un brīdina, ja attiecīgajā riepā zūd spiediens. Kopš 2015. gada TPMS jābūt visos automobiļos ES. Pārliecinieties, vai TPMS sensori ir piemēroti jūsu automobilim, jo tie katram modelim un ražošanas gadam var būt atšķirīgi.

 • Vissezonu riepas

   

  Daži autovadītāji varētu uzskatīt, ka vissezonu riepas piedāvā labāko risinājumu, kas novērš nepieciešamību mainīt vai glabāt riepas. Tomēr šādi tiek apdraudēta drošība, jo riepas izstrādātas mēreniem laikapstākļiem bez sniega, lietusgāzēm vai temperatūrām, kas nav zemākas par nulli. Tāpēc salīdzinājumā ar noteiktām ziemas vai vasaras riepām bremzēšanas ceļš vienmēr būs garāks. Attiecīgi iesakām ziemas un vasaras riepas ar zvaigznes marķējumu. Parasti tiek lietotas maza izmēra vissezonu riepas automobiļiem ar nelielu dzinēja jaudu – bet ne BMW. Tās vienkārši nesniedz tādu braukšanas prieku, kādu sagaidāt no BMW.

 • Protektora dziļums

  Braucot automātiski notiek dilšana, tāpēc regulāri jāpārbauda protektora dziļums. Ziemas riepu protektoram jābūt vismaz 4 mm dziļam, bet vasaras riepu – 3 mm dziļam. Vācijā tiesību akti nosaka, ka minimālais ziemas un vasaras riepu protektora dziļums ir 1,6 mm.

 • Run-flat

  Vienmēr varat paļauties uz run-flat tehnoloģiju. Ne tāpēc, ka pēc riepas pārduršanas varat turpināt ceļu vēl 80 km, braucot ar 80 km/h, – vienkārši tāpēc, ka varat turpināt braukt. Iespēja turpināt ceļu nozīmē drošību un komfortu. Run-flat tehnoloģijas riepu nostiprinātās sānu malas stabilizē jūsu automobili, lai nevajadzētu apstāties nepiemērotās vietās un mainīt riepas. Tā vietā vienkārši brauciet līdz tuvākajam BMW servisa partnerim.

 • Riepu veidi

  Pirmo reizi klientiem ar īpaši augstām prasībām, braucot pa ceļu un apvidū, ir iespēja iegādāties speciālu BMW riteņu komplektu, lai paaugstinātu spēju pārvietoties pa bezceļiem. Tas aprīkots ar jaunākajām visu segumu Grabber AT3 riepām un pieejams ar jauno BMW X5. Turklāt to var izmantot kā parastus pilnus ziemas riteņus, jo tos rotā uzraksts “M+S” un simbols ar kalnu – trīs virsotnes un sniegpārsla. Riteņu komplekts pieejams tikai pēcpārdošanā.

  Vācijā no 2018. gada uz ziemas riepām jābūt simbolam ar kalnu, trīs virsotnēm un sniegpārslu. Līdz tam riepām bija jābūt vai nu ar šo simbolu, vai ar uzrakstu “M+S”. Uz mūsdienu ziemas riepām attiecas tikai simbols ar trīs kalnu virsotnēm un sniegpārslu. Riepas ar uzrakstu “M+S” tiesiski tiks atzītas par ziemas riepām līdz 2024. gadam.

  Īpašiem ceļa apstākļiem BMW ir riepas ar radzēm un mīkstu sakausējumu, kā arī atbilstoši pilnīgi riteņi atsevišķiem tirgiem. Radžotas riepas nodrošina izcilu saķeri ceļiem, klātiem ar ledu, bet mīkstā sakausējuma riepas ir ideāli piemērotas sniegotiem ceļiem, pateicoties īpašajam gumijas sakausējumam.