Oriģinālie BMW riteņi BMW iX (I20) sniegā uz kalnu fona

IDEĀLI PIEMĒROTI.

#WHATEVERHAPPENS. BMW RIEPAS – LABĀKĀ IZVĒLE IKVIENAM CEĻAM.

IDEĀLI PIEMĒROTI.#WHATEVERHAPPENS. BMW RIEPAS – LABĀKĀ IZVĒLE IKVIENAM CEĻAM.

Pasaule ir pilna neatklātu ceļu. Lai kur jūs vestu ceļš, nav labākas izvēles par oriģinālajiem BMW diskiem un riepām ar zvaigznes marķējumu. Iedvesmojieties no individuālajiem, pārbaudītajiem, izturīgajiem un ekonomiskajiem darbu izpildītājiem – kad tie darbojas ideālā saskaņā ar BMW šasijas komponentiem un adaptīvajām sistēmām, nodrošinot maksimālu saķeri un sniegumu. #whateverhappens, tās ideāli atbilst jūsu vajadzībām: kļūstiet par bezizmešu mobilitātes pārstāvi un izbaudiet patiesu braukšanas prieku.

Lasīt vairāk
BMW pilna ziemas riteņa ar zvaigznes marķējumu tuvplāns

AR BMW ZVAIGZNI MARĶĒTAS RIEPAS AR KVALITĀTES UN DROŠĪBAS GARANTIJU.

PĀRVIETOJIETIES KĀ ZVAIGZNE.

AR BMW ZVAIGZNI MARĶĒTAS RIEPAS AR KVALITĀTES UN DROŠĪBAS GARANTIJU.

PĀRVIETOJIETIES KĀ ZVAIGZNE.

MŪSU KVALITĀTES ZĪMOGS.

BMW riepas, BMW apstiprinātās riepas, 1. zvaigzne

Individuāli izstrādāts + pārbaudīts

Visas BMW apstiprinātās riepas ir izstrādātas atbilstoši katra BMW modeļa dinamiskajam raksturam, un tām ir speciālais zvaigznes marķējums. Katra riepa ir stingri pārbaudīta pēc līdz pat 50 kvalitātes kritērijiem.
BMW riepas, BMW zvaigznes marķējums, 2. zvaigzne

Sportisks

Riepas ar zvaigznes marķējumu darbojas pilnīgā saskaņā ar balstiekārtas komponentiem un adaptīvajām sistēmām, nodrošinot maksimālu saķeri un sniegumu.
BMW riepas, īpaši materiāli un riepu sastāvs, 3. zvaigzne

Ekonomiskas + izturīgas

Īpaši materiāli un riepu sastāvs palīdz samazināt degvielas patēriņu, garantē augstas pakāpes komfortu, mērojot garus attālumus, un zemāku trokšņa līmeni jūsu BMW iekšpusē un ārpusē. Riepas ar zvaigznes marķējumu ir sevišķi izturīgas, tām ir augstākais novērtējums un inovatīva digitāla riepu diagnostika.
Inovatīva riepu diagnostika un informācija, 4. zvaigzne

Inovatīvs

Visas BMW apstiprinātās riepas ir soli priekšā. Tādas tehnoloģijas kā digitālā riepu diagnostika + kvadrātkods nodrošina uzticamu informāciju par riepu stāvokli.
BMW riepas, augstākās klases riepu ražotāji, 5. zvaigzne

Augstākās klases riepu ražotāji

Dažādi ražotāji, piemēram, Goodyear, Dunlop, Michelin un Pirelli, cieši sadarbojas ar BMW izstrādes nodaļu, lai radītu individuālus izstrādājumus.

BMW RIEPU APDROŠINĀŠANA – IEKĻAUTA VISĀM BMW RIEPĀM.

BMW riepas, izmaksu atlīdzināšanas shēma ar BMW riepu apdrošināšanu

BMW riepu apdrošināšana ar izmaksu segšanu līdz 100 % apmērā attiecībā uz dažāda veida bojājumiem vismaz 36 mēnešu periodā. BMW riepu apdrošināšana ir derīga visām riepām un pilniem riteņiem ar zvaigznes marķējumu, kas iegādāti pie jūsu BMW servisa partnera. Turklāt BMW riepu apdrošināšana ir derīga visām oriģinālaprīkojuma riepām, kas uzstādītas automobiļiem, iegādātiem no BMW un reģistrētiem no 2020. gada marta.

BMW riepu apdrošināšana ietver:

• bojājumus, ko radījis ass priekšmets (piemēram, nagla vai stikla lauska);

• bojājumus, ko izraisījis trieciens pret apmali;

• bojājumus ko radījis vandālisms;

• riepu zādzību;

• segumu;

• bojājumu kompensāciju.

 

BMW riepu apdrošināšana ir Allianz Versicherungs-AG produkts.

BMW 4. sērijas Gran Coupé (G26), ar M Performance detaļām, braucienā pa slapju ielu

PILNI BMW RITEŅI UN IERĪCES.

BRAUCIET VIENMĒRĪGĀ GAITĀ. JŪTIETIES DROŠI. IZBAUDIET BRAUCIENU.

Lai kurp vestu ceļš: vēlamies nodrošināt, lai vienmēr izbaudāt braukšanas prieku un sirdsmieru. Tā ir mūsu misija. Un tāpēc pastāvīgi strādājam pie tādu jaunu tehnoloģiju izstrādes, kas jūsu braucienu padara vēl ērtāku un drošāku. #whateverhappens

Lasīt vairāk

PILNI BMW RITEŅI UN IERĪCES.

BRAUCIET VIENMĒRĪGĀ GAITĀ. JŪTIETIES DROŠI. IZBAUDIET BRAUCIENU.

ĪSTO RIEPU NOZĪME KATRĀ SEZONĀ.

BMW vasaras riepas, BMW 3. sērijas Sedan, G20, braucienā pa ceļu saulainā vidē

VISS VASARAI.

Temperatūrā, kas pārsniedz 7°C, vadāmības un ātruma aspektā vasaras riepu sniegums ir ievērojami labāks kā ziemas riepām. Vasaras riepas ir izstrādātas siltākiem apstākļiem, un to sastāvā ir cietākas gumijas daļiņas. Tā tiek samazināts bremzēšanas attālums, rites pretestība un degvielas patēriņš. Tāpēc, tiklīdz apstākļi to atļauj, ieteicams uzmontēt vasaras riepas.

Lasīt vairāk
Nokomplektētie riteņi BMW Winter BMW iX (I20) uz sniega klāta ceļa ar kalniem fonā

APLEDOJUŠI CEĻI VED MĀJUP.

Temperatūrā, kas zemāka par 7°C, ziemas riepas sniedz daudzas priekšrocības. Šajā temperatūras amplitūdā vilces, saķeres līkumos un bremzēšanas aspektā to sniegums ir ievērojami labāks salīdzinājumā ar savām vasaras līdziniecēm. To sastāvā ir mīkstas gumijas daļiņas, un tām ir dziļākas gropes un plāni šķēlumi – lameles –, lai palielinātu saķeri uz slapja vai apledojuša ceļa. Tā tiek panākta drošāka braukšana un mazināta atkarība no laikapstākļiem.

Lasīt vairāk

ATKLĀJIET SEZONAS RITEŅUS UN IERĪCES.

Oriģināls nokomplektēts BMW vasaras ritenis, 20 collu M Performance vieglmetāla disks ar Y-spoke 911 M stilu matētā Jet Black krāsā

20 collu M Performance vieglmetāla disks ar Y-spoke 911 М stilu matētā Jet Black krāsā, pilns vasaras riteņu komplekts.

20 collu M Performance vieglmetāla disks ar Y-spoke 911 M stilu matētā Jet Black krāsā. Pilns vasaras riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību riepās.

Oriģināls nokomplektēts BMW vasaras ritenis, 19 collu M Performance vieglmetāla disks ar Y-spoke 898 M stilu Frozen Gunmetal krāsā

19 collu M Performance vieglmetāla disks ar Y-spoke 898 М stilu Frozen Gunmetal Grey krāsā, pilns vasaras riteņu komplekts.

19 collu M Performance vieglmetāla diski ar Y-spoke 898 M stilu Frozen Gunmetal Grey krāsā. Pilns vasaras riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību un Run-flat riepu.

Oriģināls nokomplektēts BMW vasaras ritenis, 21 collas divtoņu M Performance vieglmetāla disks ar Double-spoke 877 M stilu Jet Black uni krāsā

21 collas divtoņu M Performance vieglmetāla disks ar Double-spoke 877 М stilu (mirdzošā Jet Black krāsā), pilns vasaras riteņu komplekts.

21 collas M Performance divtoņu vieglmetāla disks ar Double-spoke 877 M stilu mirdzošā Jet Black uni krāsā. Pilns vasaras riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību riepās.

Oriģināls pilns BMW vasaras ritenis, 20 collu M Performance kalts disks ar Y-spoke 795 M stilu

20 collu M Performance Y-spoke 795 M stils.

Kvalitatīvi 20 collu M Performance kalti diski ar Y-spoke 795 M stilu, matēti, Jet Black krāsā. Pilni TPMS vasaras riteņi ar dažādu izmēru Runflat riepām.

Oriģināls pilns BMW vasaras ritenis, 20 collu M Performance, 624 M, vieglmetāla disks

20 collu M Performance, 624 M, vieglmetāla disks.

20 collu M Performance vieglmetāla diski, kalti, divtoņu matētā Black krāsā, frēzēti. Ar BMW M logotipu. Pilni riteņi ar dažādu izmēru Runflat riepām.
Oriģināls pilns BMW vasaras ritenis, 20 collu M Performance, 669 M, vieglmetāla disks

20 collu M Performance, Double-spoke, 669 M, vieglmetāla disks.

20 collu M Performance vieglmetāla diski, kalti, divtoņu matētā Black krāsā, frēzēti, ar mirdzošu, virpotu ārpusi. Pilni riteņi ar dažādu izmēru Runflat riepām.
Oriģināls pilns BMW vasaras ritenis, 20 collu M Performance kalti diski ar Multi-spoke 732 M stilu

20 collu M Performance vieglmetāla diski ar Multi-spoke 732 M stilu.

Kvalitatīvi 20 collu M Performance kalti diski ar Multi-spoke 732 M stilu, divtoņu Night Gold krāsā, ar mirdzošiem frēzējumiem. Pilni TPMS vasaras riteņi ar dažādu izmēru Runflat riepām.
Oriģināls pilns BMW vasaras ritenis, 22 collu M Performance vieglmetāla disks, Star-spoke, 749 M stils

22 collu M Performance vieglmetāla disks ar Star-spoke 749 M stilu.

Optimizēta svara 22 collu M Performance vieglmetāla diski ar Star-spoke 749 M stilu, divtoņu Jet Black krāsā, mirdzoši, virpoti. Pilni TPMS vasaras riteņi ar dažādu izmēru riepām.
Oriģināls pilns BMW ziemas ritenis, 18 collu M Performance vieglmetāla disks, Double-spoke, 796 M stils

18 collu M Performance vieglmetāla disks ar Double-spoke 796 M stilu.

18 collu M Performance vieglmetāla disks ar Double-spoke 796 М stilu matētā Jet Black krāsā, saderīgs ar sniega ķēdēm. Pilns TPMS ziemas ritenis ar dažādu izmēru Runflat riepām.
Oriģināls pilns BMW ziemas ritenis, 20 collu M vieglmetāla disks, Double-spoke, 648 M stils

20 collu M vieglmetāla disks ar Double-spoke 648 M stilu.

Kvalitatīvs 20 collu M vieglmetāla disks ar Double-spoke 648 M stilu, divtoņu Orbit Grey krāsā, mirdzošs, virpots. Pilns TPMS ziemas ritenis ar dažādu izmēru Runflat riepām.
Oriģināls pilns BMW ziemas ritenis, 19 collu M Performance kalti diski ar Double-spoke 786 M stilu

19 collu M Performance kalti diski ar Multi-spoke 786 M stilu.

19 collu M Performance kalts disks ar Double-spoke 786 М stilu matētā Jet Black krāsā ar Runflat riepu, saderīgu ar sniega ķēdēm. Pilns TPMS ziemas ritenis.
Oriģināls pilns BMW ziemas ritenis, 19 collu M vieglmetāla disks, Double-spoke, 727 M stils

19 collu M vieglmetāla disks ar Double-spoke 727 M stilu.

Kvalitatīvs 19 collu M vieglmetāla disks ar Double-spoke 727 M stilu, divtoņu Orbit Grey krāsā, mirdzošs, virpots. Pilns TPMS ziemas ritenis ar dažādu izmēru Runflat riepām.
Oriģināls pilns BMW ziemas ritenis, 20 collu M vieglmetāla disks, Star-spoke, 748 M stils

20 collu M vieglmetāla disks ar Star-spoke 748 M stilu.

20 collu M vieglmetāla disks ar Star-spoke 748 М stilu matētā Jet Black krāsā, saderīgs ar sniega ķēdēm. Pilns TPMS ziemas ritenis ar Runflat riepu.
Tuvplāns, BMW peldošais dekoratīvais disks

BMW peldošais dekoratīvais disks.

Peldošajam dekoratīvajam diskam ir BMW logotips, kas vairs nerotē kopā ar disku, bet saglabā savu novietojuma līmenī. Peldošo dekoratīvo disku var uzmontēt uz visiem BMW vieglmetāla diskiem ar padziļinājuma loka diametru 112 mm.

Tuvplāns, BMW ventiļu vāciņi ar BMW logotipu

BMW ventiļu vāciņi ar BMW logotipu.

Kvalitatīvie BMW alumīnija ventiļu vāciņi efektīvi aizsargā TPMS alumīnija ventiļus pret netīrumiem un mitrumu. Tāpat tie izceļ riteņa izskatu. Četru ventiļu vāciņu komplekts. Ar BMW logotipu.

BMW ventiļu vāciņi ar M logotipu

BMW ventiļu vāciņi ar M logotipu.

Kvalitatīvie BMW alumīnija ventiļu vāciņi efektīvi aizsargā TPMS alumīnija ventiļus pret netīrumiem un mitrumu. Tāpat tie izceļ riteņa izskatu. Četru ventiļu vāciņu komplekts. Ar M logotipu.

BMW sniega ķēdes Comfort Plus uz BMW iX (I20) ar sniegu klātā ceļā

BMW sniega ķēdes Comfort Plus.

Pateicoties pašspriegošanas sistēmai, BMW sniega ķēdes Comfort Plus ir viegli uzlikt tā, lai tas būtu droši, un tās nodrošina labāko iespējamo saķeri. Tā kā tās ideāli piegulst riepām, nav nepieciešama nekāda papildu aizsardzība diskiem, un, pateicoties iestrādātajam tērauda āķim ar atsperi, tās ir ļoti viegli uzstādīt.

Atvērts BMW riepu labošanas komplekts uz BMW riteņa fona

M Performance riepu maisi.

Intuitīvais BMW riepu labošanas komplekts ļauj viegli turpināt ceļu, ja riepa zaudējusi gaisa spiedienu. Neatkarīgi no riepas izmēra iespējams salabot riepas protektora bojājumu, kas nav lielāks par 4 mm, un turpināt ceļu līdz tuvākajam BMW servisa partnerim.
BMW riepu labošanas komplekts bagāžas nodalījumā

BMW riepu labošanas komplekts.

Augstākās kvalitātes ārkārtīgi uzticamajai riteņa skrūvju stiprināšanas sistēmai ir četri riteņa skrūvju stiprinājumi ar īpašu glancētu BMW kodu. Skrūves var atskrūvēt tikai ar speciālu komplektā iekļautu instrumentu, tādējādi nodrošinot labāko aizsardzību pret riteņu zādzībām.
BMW disku tīrīšanas līdzeklis uz BMW riteņa

BMW riteņa skrūvju stiprināšanas sistēma.

BMW riteņu disku tīrīšanas līdzeklis viegli noņem grūti notīrāmus netīrumus, piemēram, piedegušus bremžu putekļus vai eļļas un gumijas atliekas.

ATKLĀJIET LABĀKOS BMW RITEŅUS SAVAM AUTOMOBILIM.

RADĪTI, LAI BŪTU PIEVILCĪGI.

Oriģināls pilns BMW ritenis, 22 collu M Performance aerodinamiski divtoņu diski ar Y-spoke 1022 M stilu

22 collu divtoņu M Performance oglekļa šķiedras aerodinamiskie diski ar Y-spoke 1022 M stilu.

22 collu M Performance divtoņu aerodinamiski oglekļa šķiedras diski Y-spoke ar 1022 M stilu, Black krāsā ar mirdzošiem frēzējumiem. Pilns vasaras riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību riepās.

Oriģināls pilns BMW ziemas ritenis, 21 collu BMW aerodinamiskais disks, Star-spoke, 1012. stils

21 collu BMW aerodinamiskais divtoņu disks ar Star-spoke 1012. stilu.

21 collu BMW aerodinamisks disks ar Star-spoke 1012. stilu, divtoņu Midnight Grey krāsā, mirdzošs, virpots. Nokomplektēts ziemas ritenis ar riepu spiediena uzraudzību, disku izmērs 9J x 21.

Oriģināls pilns BMW ritenis, 21 collu BMW aerodinamiskais disks, Star-spoke, 1011. stils, Jet Black krāsa

21 collu BMW aerodinamiskais disks ar Star-spoke 1011. stilu Jet Black krāsā.

21 collu BMW aerodinamiskais disks ar Star-spoke 1011. stilu Jet Black krāsā. Nokomplektēts ziemas ritenis ar riepu spiediena uzraudzību, disku izmērs 9J x 21.

Oriģināls pilns BMW ritenis, 20 collu BMW aerodinamiskais disks, Double-spoke, 1002. stils, Lightning Grey krāsa, pilns ziemas ritenis

20 collu BMW aerodinamiskais disks ar Double-spoke 1002. stilu Lightning Grey krāsā.

20 collu BMW aerodinamiskais disks ar Double-spoke 1002. stilu Lightning Grey krāsā. Nokomplektēts ziemas ritenis ar riepu spiediena indikatoru, saderīgs ar sniega ķēdēm, disku izmērs 8,5J x 20.

Oriģināls pilns BMW ritenis, 19 collu M vieglmetāla divtoņu disks ar Y-spoke 859 M stilu

19 collu M vieglmetāla divtoņu disks ar Y-spoke 859 M stilu.

Ekskluzīvs 19 collu M vieglmetāla disks ar Y-spoke 859 M stilu divtoņu Jet Black krāsā, mirdzošs, virpots. Pilns ziemas priekšējais ritenis ar riepu spiediena uzraudzību.

Oriģināls pilns BMW ritenis, 20 collu M Performance vieglmetāla disks, Double-spoke 868 M stils, divtoņu

20 collu M Performance vieglmetāla divtoņu disks ar Double-spoke 868 M stilu.

Ekskluzīvi 20 collu divtoņu M Performance vieglmetāla diski ar Double-spoke 868 M stilu, Night Gold krāsā, ar mirdzošiem frēzējumiem. Pilns vasaras riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību riepās.

Oriģināls pilns BMW ritenis, 18 collu BMW aerodinamiskais disks, Double-spoke, 858 M stils, divtoņu

18 collu M aerodinamiskais divtoņu disks ar Double-spoke 858 M stilu.

18 collu M aerodinamisks disks ar Double-spoke 858 M stilu divtoņu Midnight Grey krāsā, mirdzošs, virpots. Pilns ziemas ritenis ar riepu spiediena uzraudzību, saderīgs ar sniega ķēdēm.

Oriģināls pilns BMW ritenis, 19 collu M Performance vieglmetāla disks ar Y-spoke 898 M stilu Frozen Gunmetal krāsā

19/20 collu M Performance vieglmetāla disks ar Y-spoke 898 M stilu Frozen Gunmetal Grey krāsā.

19 collu M Performance vieglmetāla diski ar Y-spoke 898 M stilu Frozen Gunmetal Grey krāsā. Pilns vasaras riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību riepās.

Oriģināls pilns BMW ritenis, 20 collu M Performance kalts divtoņu disks ar Y-spoke 795 M stilu

20 collu M Performance kalts divtoņu disks ar Y-spoke 795 M stilu.

20 collu M Performance kalti diski ar Y-spoke ar 795 M stilu divtoņu matētā Jetblack krāsā ar mirdzošiem frēzējumiem. Pilns vasaras riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību un Run-flat riepām.

Oriģināls pilns BMW ritenis, 19 collu BMW vieglmetāla divtoņu diski ar Double-spoke 793. stilu

19 collu BMW vieglmetāla divtoņu diski ar Double-spoke 793. stilu.

19 collu BMW vieglmetāla diski ar Double-spoke 793. stilu divtoņu Night Gold krāsā, mirdzoši, virpoti. Pilns vasaras riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību un Run-flat riepām.

Oriģināls pilns BMW ritenis, 20 collu M Performance kalts disks ar Y-spoke 795 M stilu matētā Jet Black krāsā

20 collu M Performance kalts disks ar Y-spoke 795 M stilu matētā Jet Black krāsā.

20 collu M Performance kalti diski ar Y-spoke 795 M stilu matētā Jet Black krāsā. Pilns vasaras riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību un Run-flat riepām.

Oriģināls pilns BMW ritenis, 18 collu M Performance vieglmetāla disks ar Double-spoke 796 M stilu matētā Jet Black krāsā

18 collu M Performance vieglmetāla disks ar Double-spoke 796 М stilu matētā Jet Black krāsā, pilns ziemas riteņu komplekts.

Kvalitatīvs 18 collu M Performance vieglmetāla disks ar Double-spoke 796 M stilu matētā Jet Black krāsā. Viens aizmugurējais ritenis, izmērs 8,5J x 18, bez riepas.

RAŽOŠANA.

CEĻŠ SĀKAS ŠEIT.

Nevēlamies no jauna riteni izgudrot, bet gan maksimāli pilnveidot. Šāds gars mājo katrā oriģinālajā BMW ritenī. Katrs ritenis atspoguļo mūsu augstās prasības attiecībā uz izturību un dinamikas robežvērtībām, kā arī praktiskām pārbaudēm un simulācijām, kuru rezultāti krietni pārsniedz tiesību aktos noteiktās prasības. Rezultāts – kvalitatīvs ritenis, uz kuru var paļauties jebkurā situācijā: ar elegantu stilu, bez kompromisiem sastāvā.
Oriģināls BMW disks pēc liešanas (alumīnija liešana)

Liešana

Oriģinālie BMW diski tiek lieti no izkausēta alumīnija. Šķidrais metāls tiek iepildīts veidnē, kur tas atdziest un tad tiek izņemts stingrā jaunāko datortehnoloģiju uzraudzībā, kas nodrošina mūsu disku augsto kvalitāti. Šis liešanas process samazina izmaksas un nodrošina augstu precizitātes un dizaina izvēles brīvības pakāpi. Lieti diski ir viegli un izturīgi.
Kalta oriģinālā BMW diska tuvplāns

Kalšana un frēzēšana.

Kalšanas procesā disks tiek izkalts no viena alumīnija gabala. Augstākās kvalitātes nolūkos pēc pamatnes materiāla izkalšanas visa spieķu konstrukcija tiek frēzēta. Kalti alumīnija diski ir par 10–20 procentiem vieglāki nekā lieti alumīnija diski, un tiem iespējams veidot smalkāku spieķu konstrukciju.
Oriģinālā BMW diska ražošana ar plūsmas formēšanu

Plūsmas formēšana.

Veidošana ar cilindrisko plūsmu ir veidošana ar spiedienu. Rotējot lieto disku, tā iekšējā rumba tiek pakļauta spiedienam. Šajā procesā alumīnijs tiek izstiepts un saspiests, kas palielina stiepes izturību un padara iespējamu iegūt sevišķi plānu loka malu. Rezultāts – sevišķi viegls un izturīgs disks ar ievērojamām priekšrocībām attiecībā uz triecienizturību, stiepes deformāciju un kravnesību.

Frēzēta oriģinālā BMW diska tuvplāns

Iegriezumi.

Šo paņēmienu var izmantot gan kalto, gan lieto disku gadījumā. Šeit strukturāli nenozīmīgo diska masu samazina, mehāniski atdalot materiālu no spieķiem. Tas vēl vairāk samazina diska svaru un rada augstākās klases stila efektus, piemēram, griezumu starp spieķa savienojumu un loku, radot trīsdimensiju izskatu.
Apstrādāts oriģinālais BMW disks

Virsmas dizains.

Neatkarīgi no tā, kādas ražošanas metodes tiek izmantotas, oriģinālo BMW vieglmetāla disku virsmu apdari var veikt dažādi. Pamata paņēmiens – pulverveida pārklājums – padara disku izturīgu pret vides ietekmi, piemēram, korozīvā ledus atkausēšanai izmantotā sāls iedarbību. Iepriekš vieglmetāla diskus bieži krāsoja sudrabotā krāsā, pārklājot ar lakas kārtu. Tagad BMW piedāvājumā ir daudzas dizaina iespējas un uzlabojumi, kam nepieciešams smalks apstrādes process.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS.

ATKLĀJIET FASCINĒJOŠAS TEHNOLOĢIJAS.

MAZĀK TROKŠŅA, LIELĀKS BRAUKŠANAS PRIEKS.

BMW riepas, karkass ar skaņas izolāciju

Oriģinālie BMW vieglmetāla diski ir aprīkoti ar inovatīvām riepām ar iestrādātu trokšņa slāpēšanu izcila akustiska komforta nolūkā. Putu slānis uz riepu iekšējās virsmas absorbē troksni, kādas rada vibrācijas riepas iekšpusē esošajā gaisā, kas kalpo kā rezonators. Tas ievērojami samazina salonā dzirdamo riepu radīto troksni.

AERODINAMISKI OPTIMIZĒTA, IZSMALCINĀTA ELEGANCE.

BMW diski, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats uz BMW iX (i20) uz slapjas ielas

Aerodinamiski uzlaboti vieglmetāla diski ir daļa no vieglās konstrukcijas un samazina gaisa pretestību, vēl vairāk uzlabojot jūsu BMW efektivitāti. To lielākoties slēgtās virsmas rada efektīvu ap diskiem radītās gaisa turbulences samazinājumu. Air Performance diski palīdz samazināt pretestību ļoti inovatīvā veidā un apvienot optimizētās aerodinamikas īpašības ar izsmalcinātu sportiskas elegances sajūtu.

BMW DIGITĀLĀ RIEPU DIAGNOSTIKA.

BMW digitālā riepu diagnostika, tuvplāns, BMW riepas

BMW digitālā riepu diagnostika nodrošina pārdomātu riepu stāvokļa aprēķinu, lai jūs vienmēr saglabātu mobilitāti (nepieciešamas oriģinālās BMW riepas ar zvaigznes marķējumu). Sistēmas sensori pārraida nolasītos datus par spiedienu riepā, temperatūru un apgriezieniem, lai prognozētu katra atsevišķa riteņa atlikušo kalpošanas laiku. Attiecīgo informāciju pēc tam parāda vadības displejā, kā arī My BMW lietojumprogrammā. Šādi tiek papildināta riepu spiediena uzraudzības darbība, konstatējot jebkādas norādes par riepu bojājumiem un pakāpenisku spiediena zudumu un tādējādi samazinot caurduršanas risku. Riepu spiediena uzraudzībā aprēķinos izmanto arī uzmontēto riepu konkrētos datus, ieskaitot riepu ražotāju, izmērus un ražošanas datumu.

ES RIEPU MARĶĒJUMS, UZ KO VARAT PAĻAUTIES.

BMW riepas, riepas protektors ar marķējumu

Kopš 2021. gada 1. maija visām ES pārdotajām riepā jābūt jaunam marķējumam, kas norāda atbilstību ES standartiem. Tas atvieglo riepu salīdzināšanu, veicot pirkumu.

DEGVIELAS EKONOMIJA: “A” ir augstākās snieguma pakāpes riepa, bet “G” ir zemākās snieguma pakāpes riepa. Jo augstāka snieguma pakāpe, jo mazāka rites pretestība, mazāks degvielas patēriņš un mazāk CO2 izmešu.

SAĶERE UZ SLAPJA CEĻA: “A” klase nozīme, ka riepām ir augstākās pakāpes saķere uz slapja ceļa. “G” norāda uz zemākās pakāpes saķeri uz slapja ceļa. Jo labāka saķere uz slapja ceļa, jo īsāks bremzēšanas attālums.

TROKŠŅA EMISIJA: riepas marķējums norāda ārējo rites radīto troksni decibelos un kā vienu, divus vai trīs skaņas viļņus. Viens melns vilnis uz marķējuma norāda uz augstāko trokšņa slāpēšanas pakāpi, kā arī to, ka tas atbilst tiesību aktos noteiktajam.

LABI ZINĀT.

BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI.

BMW riepas, snieguma un temperatūras attiecības diagramma

Īstais brīdis mainīt ziemas un vasaras riepas ir tad, kad gaisa temperatūra ārā ir 7 C. Ja temperatūra ir zemāka, labāk izvēlēties ziemas riepas. Ja temperatūra ir augstāka, par drošāko un ērtāko braukšanas pieredzi gādās vasaras riepas.

Lasīt vairāk
BMW riepas, riepas protektora tuvplāns

Jūsu riepu saķere un vadāmība lielā mērā atkarīga no to protektora dziļuma. BMW iesaka protektora dziļumu 3 mm vasaras, bet 4 mm – ziemas riepām, lai nodrošinātu drošu un patīkamu braukšanas pieredzi. BMW vasaras riepas ar daudzām garenviziena gropēm, lieliem protektora laukumiem, optimālu gumijas sakausējumu augstākas temperatūras gadījumā un atbilstošu protektora dziļumu ir vislabākā izvēle jūsu braucienam ceļu apstākļos vasarā.

Lasīt vairāk
BMW riepas, riepu salīdzinājums – ar Runflat tehnoloģiju un bez tās

BMW Runflat riepas nekad jūs nepievils, pat tad, ja tās būs caurdurtas. Riepu spiediena uzraudzības ierīce, kas uzstādīta jūsu BMW, brīdina jūs un tā vietā, lai veiktu apstāšanos, ļauj mērot vēl 80 km ar ātrumu līdz 80 km/h. Stiprinātās riepu sānu malas stabilizē jūsu automobili, ļaujot noturēties uz ceļa un droši sasniegt tuvāko BMW servisa partneri.

Lasīt vairāk

MUMS IR ATBILDES UZ JŪSU JAUTĀJUMIEM PAR RIEPĀM.

 • Kāds ir īstais riepu spiediens?
 • Kad un cik bieži pārbaudīt riepu spiedienu?
 • Kas ir BMW zvaigznes marķējums riepām?
 • Kā lai atrodu īstās riepas savam automobilim?
 • Kādas ir riepu apdrošināšanas priekšrocības?
 • Kā notīrīt diskus?

BMW PAKALPOJUMI.

BMW DISKI UN RIEPAS – SERVISS UN PALĪDZĪBA.

BMW Service Inclusive, vīrietis uz BMW i4 (G26) fona piekrastē

BMW Service Inclusive.

Pielāgoti ilgtermiņa apkopes pakalpojumu piedāvājumi par fiksētu cenu.

Atklājiet tūlīt
BMW Value Service, vīrietis un sieviete uz garāžas fona ar BMW X5

BMW Value Service.

Pievilcīgi piedāvājumi vismaz piecus gadus veciem BMW modeļiem.

Atklājiet tūlīt
BMW serviss, vīrietis un sieviete uz BMW iX fona pie BMW servisa partnera

Pilnīgs BMW servisa piedāvājums.

Izpētiet citus mūsu pievilcīgos servisa piedāvājumus un atrodiet ideālo servisu – jūsu BMW modelim, jūsu individuālajām vajadzībām un bezrūpīgam braukšanas priekam.

Atklājiet tūlīt

BMW 530e**:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 1,7–1,3
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 39–30

 

Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītājos, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp

 

** Temperatūrā, kas zemāka par 0 grādiem pēc Celsija pilnībā elektriskas braukšanas režīms šim hibrīdauto nebūs pieejams, līdz akumulators uzsils līdz darbam piemērotai temperatūrai – pēc dažiem ar automobili nobrauktiem kilometriem.

Lasīt vairāk
 • BMW iX xDrive40:
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 21,2–19,3
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 0

  Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikti atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītājos, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp