LIELĀKS IESPAIDS. MAZĀKA PIEPŪLE.

Atjautīga enerģijas pārvaldība.

LIELĀKS IESPAIDS. MAZĀKA PIEPŪLE.

Atjautīga enerģijas pārvaldība.

Visu BMW standartaprīkojumā ir tādas BMW EfficientDynamics tehnoloģijas kā automātiskā Start/Stop funkcija, bremžu enerģijas reģenerācijas sistēma un elektromehāniskais stūres pastiprinātājs. Apvienojoties, lai nodrošinātu atjautīgu enerģijas pārvaldību, šīs tehnoloģijas jau šodien piedāvā ilgtspējīgu mobilitāti.

LIELĀKS IESPAIDS. MAZĀKA PIEPŪLE.Atjautīga enerģijas pārvaldība.

Visu BMW standartaprīkojumā ir tādas BMW EfficientDynamics tehnoloģijas kā automātiskā Start/Stop funkcija, bremžu enerģijas reģenerācijas sistēma un elektromehāniskais stūres pastiprinātājs. Apvienojoties, lai nodrošinātu atjautīgu enerģijas pārvaldību, šīs tehnoloģijas jau šodien piedāvā ilgtspējīgu mobilitāti.

ECO PRO REŽĪMS.

Pievērsieties braukšanas priekam. Efektivitāte, nospiežot pogu. Braukšanas pieredzes vadības ECO PRO režīms ļauj jums bez piepūles ietaupīt līdz 20 % degvielas. Papildu funkcijas ļauj ietaupīt aptuveni 5% degvielas. Kopējais ietaupījums tiek pārrēķināts kilometros, un jūs borta datora displejā redzat bonusa diapazonu. Tādējādi vienmēr ir zināms, kādu attālumu vēl var nobraukt.

BREMŽU ENERĢIJAS REĢENERĀCIJAS SISTĒMA.

Jūs nospiežat bremzes. Vienlaikus rodas enerģija. Vērtīga kinētiskā enerģija, kuru var izmantot. Bremžu enerģijas reģenerācijas sistēma pārvērš to elektroenerģijā un izmanto, lai uzlādētu akumulatoru, – nekas neiet zudumā. Vienlaikus akumulatora uzlādē tiek patērēts mazāk dzinēja jaudas, samazinot degvielas patēriņu un CO2 izmešus.

ELEKTRISKAIS STŪRES PASTIPRINĀTĀJS.

Tradicionālas sistēmas, lai hidrauliski atbalstītu vadītāja stūrēšanas jaudu. Tās darbojas nepārtraukti, pat ja vadītājs nemaz nepagriež stūri. Un tām nepieciešama enerģija. Ar elektrisko stūres pastiprinātāju hidrauliku aizvieto elektromotors, kas tiek aktivizēts tikai tad, kad vadītājs tiešām pagriež stūri. Taisnos ceļa posmos vai ar nemainīgu stūrēšanas leņķi pagriezienos sistēma neiejaucas un neizmanto enerģiju. Rezultātā tiek samazināts degvielas patēriņš, neietekmējot BMW raksturīgo dinamisko braukšanas pieredzi.

BONUSA DIAPAZONS.

ECO PRO režīms, kas optimizē patēriņu, nodrošina, ka pārdomāti tiek pielāgoti akseleratora pedāļa un transmisijas parametri līdz ar apsildīšanas/klimata kontroles stratēģiju. ECO PRO padomi palīdz jums optimizēt savu braukšanas stilu, un bonusa diapazons informē par to, cik papildu kilometri iegūti, braucot ar optimizētu patēriņu ECO PRO režīmā.

ENERGOTAUPĪGAS TEHNOLOĢIJAS EFEKTĪVAS BRAUKŠANAS PRIEKAM.

Dažādās situācijās nepieciešama atšķirīga rīcība. Tādas energotaupīgas tehnoloģijas kā optimālas pārslēgšanas indikators un automātiskā Stop/Start funkcija palīdz vadītājam braukt efektīvāk.

 • pārnesumu pārslēgšanas indikators

  Efektivitātes pamatā ir zināšanas, kad tieši jāmaina pārnesums. Atbilstoši braukšanas situācijai ik mirkli tiek aprēķināts efektīvākais pārnesums un dzinēja ātrums, ko var redzēt informācijas displejā.

  Sistēma arī nosaka, kad jūs strauji uzņemat paātrinājumu, un atbilstoši aizkavē ieteikumu, līdz dzinēja ātrums ir vienmērīgs. Salīdzinošās pārbaudes parāda, ka automobiļi ar optimālas pārslēgšanas indikatoru izmanto par aptuveni četriem procentiem mazāk degvielas.

 • Automātiska Start/Stop funkcija

  Efektīva degvielas ekonomija: automātiskā Start/Stop funkcija gādā, lai degviela tiktu izmantota tikai tad, kad automobilis atrodas kustībā. Transportlīdzeklim uz laiku apstājoties, piemēram, pie luksofora vai sastrēgumā, automātiskā Start/Stop funkcija ietaupa degvielu, vienkārši apturot dzinēju. Nospiežot sajūgu (ar manuālo pārnesumkārbu) vai atlaižot bremzes (ar Steptronic pārnesumkārbu), dzinējs atkal tiek iedarbināts sekundes desmitdaļā.

 • Vienmērīgas braukšanas funkcija

  Kad vadītājs nebremzējot noņem kāju no akseleratora, vienmērīgas braukšanas funkcija pārtrauc jaudas pārnesi no dzinēja uz piedziņu automobiļos ar automātisko pārnesumkārbu. Tas ietilpst ECO PRO režīmā. Automobilis dodas uz priekšu bez dzinēja pretestības, kamēr dzinējs darbojas tukšgaitā ar minimālu patēriņu un zemu izmešu līmeni.

 • Turpmākā maršruta palīgsistēma

  Turpmākā maršruta palīgsistēma ir ECO PRO režīma funkcija, kas palīdz vadītājam ieviest ārkārtīgi efektīvu braukšanas veidu. Kopā ar navigācijas sistēmu Professional tā atpazīst ātruma ierobežojumus, pilsētu robežas, līkumus, apļveida krustojumus un nobrauktuves izvēlētā maršruta garumā, kā arī sniedz padomus, kad labāk samazināt ātrumu.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās, kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un “DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH”, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija.