Priekšpuses skats, BMW X2 F39, 2020, Brooklyn Grey krāsa
Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā)7.6–6.9 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelisPlug-in hibrīds

X2

BMW X2

Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā)7.6–6.9 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelisPlug-in hibrīds


Pilnīgi unikāls. Ārkārtīgi īpašs. BMW X2 sportiskie mērķi ir skaidri jau no pirmā acu skatiena. Izteiksmīgais sportiskums ļauj tam nodrošināt dinamisku un veiklu sniegumu, kādam savā klasē nav līdzinieku. Kopā ar kvalitatīvu salonu un daudzām inovatīvām tehnoloģijām šis automobilis ir ekstraverts jauna laikmeta galvenais varonis. Vai esat gatavs?

BMW X2 DIZAINS.

BMW X2 ar savu ekstraverto dizainu un Coupé raksturu no jauna definē satriecošo un sportisko ielas automobiļa izskatu. Vienlaikus tā unikālie Edition M Mesh dizaina elementi piešķir tam ievērojami izteiksmīgu izskatu. Ar izteiksmīgo BMW Mesh elipsveida režģi mirdzošā Black krāsā automobiļa priekšgalā estētiskais dizains turpinās virsbūvē ar X2 uzlīmi uz dzinēja pārsega un automobiļa sānos – ar pievilcīgiem M aerodinamiskajiem diskiem. BMW X2 salons savus pasažierus sagaida līdzvērtīgā mērā gan ar sportisku garu, gan ar stilu: tādi augstākās kvalitātes dizaina akcenti kā ekskluzīvie durvju sliekšņi ar uzrakstu “Edition” vai M sporta sēdekļi ar Dakota/Alcantara ādas kombināciju apliecina sportiskas augstākās klases ambīcijas.

Lasīt vairāk

DINAMISKS LĪDZ SĪKĀKAJAI DETAĻAI.

Trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, BMW X2 F39, 2020, Brooklyn Grey krāsa
Gaisa savācēji, BMW X2 F39, 2020, Brooklyn Grey krāsa, priekšpuses skats

Gaisa savācēji.

Elpu aizraujoši no pirmā acu skata: pašpārliecinātā priekšdaļa ar masīvo buferi un lielajiem trīsdaļīgajiem gaisa savācējiem nodrošina vēl labāku bremžu un dzinēja dzesēšanu. Gaisa savācējos iebūvētie gaisa aizkari palīdz samazināt virsbūves berzes pretestību.
Riteņu arkas, BMW X2 F39, 2020, Brooklyn Grey krāsa, sānskats

Riteņu arkas.

Sportisks kopējais izskats: M sporta X pakotnes ievērojamās riteņu arkas Frozen Grey krāsā piedāvā īpaši dinamisku ietvaru satriecošajiem diskiem. Gluži tāpat kā izteiksmīgās sliekšņu uzlikas, tie nepārprotami norāda, ka BMW X2 ir pilntiesīgs X saimes pārstāvis.
Sliekšņu uzlikas, BMW X2 F39, 2020, Brooklyn Grey krāsa, trīs ceturtdaļu sānskats

Sliekšņu uzlikas.

Ja BMW X2 ko iesāk, tas to neatstāj nepabeigtu. To parāda arī jaunie Frozen Grey paneļi virs sliekšņu uzlikām. Tie veido vienlaidu savienojumu starp riteņu arkām, kuru apdare arī ir Frozen Grey krāsā, un līdz pašai aizmugurei sistemātiski turpina spēcīgo saspēli starp krāsas apdari un dekoratīvajiem elementiem.
Aizmugures skats, BMW X2 F39, 2020, Brooklyn Grey krāsa

Aizmugures dizains.

Sistemātiski pārdomāts: unikālā dizaina valoda turpinās līdz par aizmugurei. Bagāžas nodalījuma durvis savienojas ar spoileri, veidojot īpaši estētisku izskatu. Lai to papildinātu, bagāžas nodalījuma durvju rokturis ir neuzkrītoši integrēts BMW emblēmā.
Kokpits, BMW X2 F39, 2020, salons

Uz vadītāju orientēts kokpits.

Salona izsmalcinātā atmosfēra iedvesmo ar ergonomisko kokpitu, kāds raksturīgs BMW X modeļiem un ir sistemātiski pielāgots vadītājam. Rezultātā visi instrumenti un funkcijas atrodas ērtā atstatumā un nodrošina intuitīvu vadību. Īpaši sportiska iezīme: papildaprīkojuma daudzfunkciju М ādas stūre ar pārnesumu lāpstiņām nevainojami iegulst plaukstās un nodrošina neaizsegtu skatu uz divām apaļām mērierīcēm.
Instrumentu panelis, BMW X2 F39, 2020, salons

Progresīva vadības koncepcija.

Omulīga komforta zona: inovatīvā vadības koncepcija nosaka standartus savā klasē un paceļ saziņu jaunā līmenī. Tā ir lietojumā intuitīva, skaidra un ērta, izmantojot iDrive kontrolleri vai skārienu un balss vadības sistēmu. Navigācijai, savienojamībai vai izklaidei – iespējams brīvi izvēlēties sešu tiešo lauku izkārtojumu un saņemt informāciju reāllaikā.
Ādas dizains, BMW X2 F39, 2020, salons

Augstas kvalitātes salona apdare.

Saskaņoti ar salonu – daudzās salona apdares iespējas demonstrē kvalitatīvu meistarību un gādā par augstu komforta līmeni sēdekļos. Parādītā auduma apdares iespēja Micro Hexagon/Alcantara ar dzeltenu kontrastējošu šuvumu ir rezervēta ekskluzīvi BMW X2 M sporta pakotnei un M sporta X pakotnei. Kā īpašs piedāvājums, apdare redzama arī uz roku balsta, viduskonsoles un instrumentu paneļa, tādējādi iespaidīgi noslēdzot visa salona sportisko izskatu.

BMW X2 xDRIVE25e HIBRĪDAUTO.

BMW X2 xDrive25e F39, hibrīdauto, braucienā pa pilsētas ielām, skats no putna lidojuma

BMW X2 xDRIVE25e HIBRĪDAUTO.

Izpētiet BMW X2 xDrive25e ar inovatīvo hibrīdpiedziņu priekšrocības un tehniskos aspektus.

Labākais no abām pasaulēm: ar BMW X2 xDrive25e** varat izbaudīt ilgtspējīgu mobilitāti un efektīvu braukšanas dinamiku. Izpētiet daudzās šī inovatīvā BMW hibrīdauto priekšrocības un uzziniet vairāk par piedziņas koncepciju, braukšanas dinamiku, BMW uzlādi un BMW ConnectedDrive praktiskajiem digitālajiem pakalpojumiem
Hibrīdauto, BMW X2 xDrive25e, F39, priekšpuses skats uz garāžas fona ar modeli

BMW X2 xDrive25 hibrīdauto tehnoloģija.

BMW X2 xDrive25e** hibrīdauto apvieno BMW eDrive elektriskās piedziņas tehnoloģiju ar jaudīgu BMW iekšdedzes dzinēju. Abas piedziņas kopā rada efektīvu un unikālu braukšanas pieredzi. Pilnpiedziņas sistēma BMW xDrive – unikāla hibrīdautomobiļiem šajā segmentā – ir optimālas dinamikas un saķeres papildu nodrošinājums.
Izpētiet BMW elektromobilitāti
Hibrīdauto, BMW X2 xDrive25e, F39, trīs ceturtdaļu sānskats, braucienā pa pilsētas ielām

BMW X2 xDrive25e braukšanas režīmi.

Pilnībā elektriski un izmešus neradoši ceļā uz darbu vai jaudīgi dinamiski un ar pietiekamu darbības attālumu ekskursijai nedēļas nogalē – ar BMW X2 xDrive25e** ar hibrīdpiedziņu visi ceļi ir vaļā. Baudiet priekšrocības, kādas sniedz piedziņas režīmi, kas nodrošina optimālu iekšdedzes dzinēja un elektromotora mijiedarbību visās situācijās.
Izpētiet BMW elektromobilitāti
Hibrīdauto, BMW X2 xDrive25e, F39, trīs ceturtdaļu aizmugures skats, uzlāde ar modeli

BMW X2 xDrive25e uzlāde.

BMW uzlāde piedāvā individuālus jūsu hibrīdauto uzlādes risinājumus. Papildus standarta uzlādes kabelim mājsaimniecības kontaktligzdām BMW X2 xDrive25e piegādes komplektācijā iekļauts arī (3. režīma) uzlādes kabelis publiskajai uzlādei, kā arī BMW uzlādes karte, kas piedāvā pievilcīgus nosacījumus saistībā ar publisko uzlādi*. * piedāvājums konkrētajā tirgū
Uzziniet vairāk par uzlādi
Hibrīdauto, BMW X2 xDrive25e, F39, navigācijas sistēma, tuvplāns

BMW X2 xDrive25e digitālie pakalpojumi.

BMW piedāvā inovatīvus digitālus pakalpojumus, kas padara ikdienas dzīvi ar BMW X2 xDrive25e** vēl ērtāku. BMW Connected uzlāde uzticami novirza jūs uz tuvākajām publiskās uzlādes stacijām jūsu maršrutā. Papildu digitālie pakalpojumi, piemēram, My BMW lietojumprogramma, vēl vairāk atvieglo ikdienas mobilitāti.
Izpētiet BMW elektromobilitāti

BMW X2 BRAUKŠANAS DINAMIKA.

BMW X2 transmisijas un šasijas tehnoloģijas īsumā.

Jaudīgi dzinēji. Tiešā stūrēšana. Papildaprīkojuma M sporta balstiekārta. Augstas precizitātes vadāmība, kas nosaka klases standartus. Enerģiskai dinamikai un dzīvīgai veiklībai – īsās distancēs vai garās distancēs, pilsētas ielās vai lauku ceļos. Un to visu vēl iespējams uzlabot ar papildaprīkojuma BMW xDrive pilnpiedziņas sistēmu. Tā piešķir BMW X2 izcilu saķeri un stabilitāti, ļaujot tam tikt galā ar vēl asākiem līkumiem gluži kā pa sliedēm. Ar sacīkšu pulsu – visiem, kuri jūtas gatavi.
Aizmugures skats, BMW X2 F39, 2020, Brooklyn Grey krāsa, braucienā
Pārnesumu pārslēgsvira, BMW X2 F39, 2020, salons

Sporta pārnesumkārba ar dubulto sajūgu.

Septiņpakāpju Steptronic Sport pārnesumkārba ar dubulto sajūgu piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties automātisku vai manuālu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām vai pārnesumu pārslēgsviru – iespējama vienmērīga vai neticami dinamiska braukšana. SPORT režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisās puses S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta maksimālam sniegumam.
BMW X2 xDrive F39, 2020, metāliska Brooklyn Grey krāsa, aizmugures skats

BMW xDrive.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma vienmērīgi un pielāgojami pārvada piedziņas spēku uz priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, nodrošinot maksimālu saķeri, virziena stabilitāti, braukšanas dinamiku un drošību jebkurā braukšanas situācijā. Vēl lielākas izveicības labad elektroniski vadāmā jaudas sadale līkumos, piemēram, līdzsvaro pārlieku pagriežamību vai nepietiekamu pagriežamību.
Adaptīvā balstiekārta, BMW X2 F39

Adaptīvā balstiekārta.

Par 10 milimetriem zemākā adaptīvā balstiekārta ļauj regulēt amortizatoru raksturlielumus, lai pielāgotos braukšanas situācijai, un apvieno braukšanas komfortu un dinamiku ar labāko iespējamo drošību. Ar braukšanas pieredzes kontroli vadītājs var izvēlēties standarta COMFORT režīmu vai SPORT režīmu.

BMW X2 BRAUKŠANAS PALĪDZĪBAS SISTĒMAS.

Pateicoties inovatīvajai My BMW lietojumprogrammai BMW X2 automobilī, vienmēr baudīsiet optimālu savienojumu starp viedtālruni un automobili. Neatkarīgi no tā, vai plānojat tikšanās un maršrutus un nosūtāt tos uz navigācijas sistēmu, reāllaikā kopīgojat savu šī brīža atrašanās vietu ar citiem vai vēlaties, lai, nonākot galamērķī, viedtālrunis parāda atlikušo ar kājām mērojamo attālumu. Izbaudiet lietojumprogrammu, kas vienkāršo jūsu dzīvi, – ar BMW Connected tas ir iespējams.
Braukšanas palīgsistēma Plus, BMW X2 F39, 2020, salons, instrumentu panelis

Braukšanas palīgsistēma Plus.

Braukšanas palīgsistēmas Plus aprīkojums piedāvā nepārprotamu drošības un komforta uzlabojumu. Tas ietver sadursmes brīdinājumu un gājēju brīdinājumu ar vieglu bremzēšanas funkciju pilsētā, joslu atdalošo līniju atpazīšanas sistēmu, tālo gaismu palīgu, ātruma ierobežojumu informāciju, uz kameru balstītu kruīzkontroli ar Stop & Go funkciju.
Head-up displejs, BMW X2 F39, 2020, salons, instrumentu panelis

BMW Head-Up displejs.

Pilnkrāsu BMW Head-Up displejs ataino būtisko braukšanas informāciju vadītāja acu priekšā, ļaujot pilnībā pievērst uzmanību braukšanai. Displejs ietver tādu informāciju kā šībrīža ātrums, navigācijas norādes, ātruma ierobežojumu informācija, tostarp apdzīšanas liegums, kā arī tālruņa un izklaides saraksti.
Kokpits, aktīvā kruīzkontrole ar Stop & Go funkciju, BMW X2 2020 F39, salons

Aktīvā kruīzkontrole ar Stop&Go funkciju.

Aktīvā kruīzkontrole ar Stop & Go funkciju, ieskaitot tuvošanās kontroles brīdinājumu ar bremzēšanas funkciju, saglabā jūsu iestatīto ātrumu, kā arī attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim. Automobilis pārņem paātrinājuma uzņemšanu un bremzēšanu, saglabājot iepriekšnoteikto attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim pat lēnā satiksmes plūsmā un līdz brīdim, kad automobilis pilnībā apstājas sastrēgumā.
Navigācijas sistēma Plus, BMW X2 2020 F39, salons

Navigācijas sistēma Plus.

Navigācijas sistēmai Plus ir BMW Head-Up displejs, iDrive Touch kontrolleris, iebūvēts 8,8 collu displejs un instrumentu panelis ar augstas izšķirtspējas 5,7 collu TFT displeju. Sistēmu iespējams vadīt intuitīvi, izmantojot iDrive Touch kontrolleri, tiešās izvēlnes vadības pogas un astoņas funkcionālas grāmatzīmes, balss vadību vai skārienekrānu ar interaktīviem laukiem.
Viedtālruņa integrēšana, BMW X2, F39

Viedtālruņa integrēšana.

Kāpēc iztikt bez viedtālruņa iespējām savā BMW, kad varat turpināt to lietot kā parasti? Ar viedtālruņa integrēšanu jūsu automobilis atbalsta Apple CarPlay un Android Auto, izveidojot bezvadu savienojumu starp jūsu viedtālruni un automobili. Tas ļauj ērti izmantot pazīstamas funkcijas un dažādas lietojumprogrammas automobilī.
Reāllaika satiksmes informācija (RTTI), BMW X2 F39, 2020, salons, instrumentu displejs

Reāllaika satiksmes informācija.

Kāpēc tērēt laiku sastrēgumos? Reāllaika satiksmes informācija ļauj jums nokļūt galamērķī ātrāk un racionālāk. Šī funkcija uzrauga faktisko satiksmes situāciju reālajā laikā un aprēķina alternatīvos maršrutus. Vietējo šķēršļu brīdinājumu sistēma ir papildu iespēja, kas brīdina par sliktiem ceļa apstākļiem vai negadījumiem.
Concierge pakalpojumi, BMW X2 2020 F39, salons

Concierge pakalpojumi.

Vai rīt Romā spīdēs saule? Cikos ir mans reiss un kur atrodas pilsētā labākais restorāns? Concierge pakalpojumi ir paredzēti, lai palīdzētu ceļojumu laikā, un var sniegt jums atbalstu jebkurā pieprasījumā, vienu reizi piespiežot pogu, – individuāli, personiski un ātri. Lai kur jūs būtu, lai kas jums nepieciešams.

BMW X SĒRIJAS X2 MODEĻI.

Modelis Advantage

Pat BMW X2 Advantage modelis izskatās ārkārtīgi sportisks un raksturīgs BMW X saimei. Ar spēcīgajām proporcijām un ekstraverto dizainu tam piemīt pašpārliecināts un inovatīvs raksturs. Virsbūvē uzmanību piesaista melnie paneļi priekšpusē, sānos un aizmugurē, veidojot pievilcīgu kontrastu ar virsbūves krāsu, kas vēl vairāk izceļ sportisko X raksturu. Izcilo prezentāciju noslēdz kvalitatīvais un modernais salons.
BMW X2 sDrive20i F39, 2018, Advantage modelis, metāliska Mediterranean Blue krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

Modelis M Sport

M Sport modelis piešķir automobilim vēl sportiskāku izskatu. Papildus asākām līnijām virsbūvē un salonā M Sport modelis garantē lielāku braukšanas prieku. M sporta balstiekārta un M aerodinamikas pakotne, piemēram, manāmi optimizē braukšanas dinamiku.
BMW X2 sDrive20i F39, 2018, M Sport modelis, metāliska Misano Blue krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

Modelis M Sport X

M Sport X modelis – autosporta iedvesmots. Īpašas dizaina iespējas metāliskā Frozen Grey krāsā raksturo priekšdaļu, sānus un aizmuguri. Tās rada spēcīgus akcentus un uzsver automobiļa stalto stāju. Salonā M Sport modeļa īpašās detaļas uzsver X raksturu.
BMW X2 sDrive20i F39, 2018, M Sport modelis, mirdzoša Sparkling Storm krāsa, trīs ceturtdaļu aizmugures skats
 • Modelis Advantage
 • Modelis M Sport
 • Modelis M Sport X

BMW X2 TEHNISKIE DATI.

BMW X2 xDrive20i.

Dzinēja jauda, Nm pie 1/min:

131 (178) / 5000-5500

Paātrinājums 0–100 km/h (s): 

7,3

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km:

6,9 - 7,6

CO2 izmeši kombinētajā ciklā g/km:

157 - 174

BMW X2 F39, Brooklyn Grey krāsa, priekšpuses skats

BMW X2 CENAS, FINANSĒŠANA UN LĪZINGS.

BMW FINANCIAL SERVICES BMW X2 GADĪJUMĀ.

BMW X2 F39, Brooklyn Grey krāsa, trīs ceturtdaļu aizmugures skats ar atvērtām durvīm un divām personām

Nonāciet pie kārotā ātri un veikli ar BMW Financial Services pielāgotajiem finanšu produktiem. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs mūsu piedāvājums tiek individuāli pielāgots jūsu vajadzībām un vēlmēm. Uzziniet vairāk par pievilcīgajiem finansēšanas risinājumiem vai atbilstošu līzinga piedāvājumu sava jaunā BMW X2 gadījumā.

BMW PAKALPOJUMI.

BMW X2 – SERVISS UN PALĪDZĪBA.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

  #laikasarinotiktu: Pilnīgi bezrūpīga braukšana visu elektroautomobiļu gadījumā: šī pakotne piedāvā jums 100 % caurskatāmību un ērtu plānošanas vieglumu. Termiņu izvēlaties jūs – 4 vai 6 gadi – vai 3 gadi, ja esat līzinga klients. Servisa pakotnes saturs:
 • Automobiļa pārbaudes serviss
 • Gaisa mikrofiltra apkope
 • Bremžu šķidruma apkope
Uzzināt vairāk par BMW Service Inclusive
BMW TeleServices

BMW TeleServices.

Ar inovatīvajiem BMW ConnectedDrive Teleservices jūsu BMW palīdz saglabāt skaidru galvu: kad nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, tā nodrošina jūsu vēlamajam BMW servisa partnerim visus attiecīgos automobiļa datus. Tad jūsu servisa partneris ar jums sazināsies, lai vienotos par apmeklējuma laiku. Tāpēc varat paļauties uz ātru un vienkāršu servisu, un jums nebūs par visu jādomā pašam. Vienīgā prasība: jūsu automobilim jābūt reģistrētam tiešsaistē BMW ConnectedDrive portālā, un jums jābūt atlasījušam servisa partneri. Atklājiet, kā BMW Teleservices var padarīt jūsu dzīvi ērtāku.
Uzzināt vairāk par BMW Teleservices
BMW palīdzība uz ceļa

BMW palīdzība uz ceļa.

Bezmaksas BMW palīdzība uz ceļa pieejama visiem BMW vadītājiem visu diennakti 365 dienas gadā. Viens zvans – un mūsu speciālisti ir jūsu rīcībā gan pa tālruni, gan ierodoties personīgi, ja nepieciešams.
Uzzināt vairāk par BMW palīdzību uz ceļa
BMW darbinieks konsultē klientu

VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW X2, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu kompetentie BMW servisa darbinieki labprāt sniegs jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW X2 M35i:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,5 - 8,1
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 170 - 184

  BMW X2 xDrive20d:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 5,6-6,3
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 147-164

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.

  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.

  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.