BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, 2020, metāliska Black Sapphire krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā)7,1 - 7,8 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīns

2

BMW M

BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ.

Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā)7,1 - 7,8 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīns
2BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ.

BMW M235i xDrive Gran Coupé ekstravertais sportiskums dominē visos aspektos, pateicoties spēcīgajai plecu un lēzenajai jumta līnijai, kā arī izteiksmīgajai aizmugurei. Ideāli saskaņotie braukšanas dinamikas komponenti un ārkārtīgi jaudīgais motors palīdz šim izcilajam sportistam noteikt savā segmentā jaunus standartus. Salonā dominē ekskluzīvie M akcenti un mūsdienīgākās tehnoloģijas, piemēram, BMW atjautīgā personiskā asistenta balss vadības sistēma. Uz jaunu mērķi – un bez ierobežojumiem.

Lasīt vairāk

BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ VIRSBŪVES UN SALONA DIZAINS.

Sportisks gan iekšpusē, gan ārpusē: BMW M235i xDrive Gran Coupé atspoguļo bezkompromisa dinamiku katrā detaļā. Lielā mērā pateicoties M aerodinamikas pakotnei, kā arī ekskluzīvajiem Cerium Grey krāsas M akcentiem. Tādas izteiksmīgas iezīmes kā BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu, izplūdes sistēmas brīvās formas apdare vai M aizmugurējais spoileris papildina sporta Coupé sportisko formu un kontūras, savukārt tādas iezīmes kā M sporta sēdekļi vai M pedāļi rada salonā maksimāla snieguma noskaņu.
BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu, BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, metāliska Black Sapphire krāsa, tuvplāns

BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu.

Viss BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu ir Cerium Grey krāsā, un tā iekšpusē ir rūpīgi izstrādāts tīkls. Šī tīkla struktūra, ko iedvesmojušas sacīkstes, piešķir dziļumu un vērtību priekšpusei un nosaka detaļu augsto kvalitāti un dinamiskos akcentus.
M aerodinamikas pakotne, BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, metāliska Black Sapphire krāsa, priekšpuse

M aerodinamikas pakotne.

M aerodinamiskā pakotne ar M raksturīgo priekšējo apakšējo spoileri, aizmugurējo apakšējo spoileri un sliekšņu uzliku apdari pauž tīru dinamiku, akcentējot automobiļa sportisko raksturu. Apdare ir virsbūves krāsā, bet ielaidumi – Dark Shadow krāsā. BMW M235i ieliktņi ir mirdzošā Black krāsā.
M aizmugurējais spoileris, BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, metāliska Black Sapphire krāsa, aizmugures skats

M aizmugurējais spoileris.

M aizmugurējais spoileris uzsver automobiļa sportisko siluetu un samazina nevēlamu aerodinamisku spiedienu augšup. Radot spiedienu uz leju uz aizmugurējo tiltu, tas nodrošina automobilim lielāku braukšanas stabilitāti.
M raksturīgā izplūdes sistēma, BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, metāliska Black Sapphire krāsa, aizmugures skats

M raksturīgā izplūdes sistēma.

Abās pusēs izvietotā M raksturīgā izplūdes sistēma ar minimālo pretspiedienu veicina to, ka dzinējs rada varenu jaudu. Tā raksturīgo skaņu var kontrolēt ar iestrādātu izplūdes vārsta mehānismu, un tā akcentē automobiļa sportisko valdzinājumu. Cerium Grey krāsas un brīvas formas izpūtēja apdares joslas rada vizuālus akcentus.
M sporta sēdekļi, BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, salons

M sporta sēdekļi.

M sporta sēdekļi ar iestrādātiem galvas balstiem, dziļiem sēdekļiem un augstiem sānu un atzveltnes balstiem piedāvā vadītājam un priekšējam pasažierim uzlabotu balstu pat straujos pagriezienos. Turklāt sēdekli var regulēt atbilstoši augumam, pateicoties iestrādātajam atzveltnes platuma regulēšanas mehānismam.
M drošības jostas, BMW M235i xDrive Gran Coupé, F44, salons

M drošības jostas.

M drošības jostās ar jostu spriegotāju un drošības jostu spēka ierobežotāju ir smalks šuvums M raksturīgajās krāsās, un tās uzsver salona ļoti augsto kvalitāti un sportisko noskaņu.
M ādas stūre, BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, kokpits

M ādas stūre.

M ādas stūre ar daudzfunkciju pogām, M emblēmu un integrētu vadītāja puses sānu drošības gaisa spilvenu trīs spieķu dizainā. Tā nodrošina tiešu, sportisku stūrēšanas pieredzi ar Walknappa Black stūres apdari ar melnu šuvumu un konturētiem īkšķu balstiem.
Illuminated Brooklyn salona apdares elementi, BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, salons

Illuminated Brooklyn salona apdares elementi.

Illuminated Brooklyn salona apdares elementi ar trijstūra akcentu uz instrumentu paneļa un durvju apdare piešķir progresīvu noskaņu ar augstu vērtības sajūtu. Mirdzošais liegi izgaismoto apdares elementu raksts automobilī rada gan pievilcīgu, gan patīkamu atmosfēru.

BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ BRAUKŠANAS DINAMIKA.

BMW M235i xDrive Gran Coupé ar M sporta stūres iekārtu, astoņpakāpju Steptronic pārnesumkārbu un M sporta balstiekārtu atrodas sava segmenta ātrās satiksmes kustības joslā. Apvienojumā ar spēcīgo un ārkārtīgi efektīvo TwinPower Turbo četrcilindru benzīna dzinēju tas viegli izceļas pūlī un it visur pauž nepārprotamu pašpārliecinātību.
M sporta balstiekārta, BMW M235i xDrive Gran Coupé F44

M sporta balstiekārta.

M sporta balstiekārta pazemina automobili par apmēram desmit milimetriem. Tai ir arī īsākas balstiekārtas atsperes un blīvāki amortizatoru iestatījumi, kā arī stingrāki stabilizatori. To visu apvienojot, radīta vēl tiešāka balstiekārtas konstrukcija, ar kuru iespējams izteikti sportisks braukšanas stils.
M sporta bremzes, BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, metāliska Black Sapphire krāsa

M sporta bremzes.

M Sport bremzēm ir četru virzuļu fiksēti bremžu suporti priekšpusē un viena virzuļa peldoši bremžu suporti aizmugurē, zilā krāsā ar M uzrakstu, un lieli bremžu diski, attiecīgi nodrošinot izcilu bremzēšanas efektivitāti.
M TwinPower Turbo četrcilindru benzīna dzinējs, BMW M235i xDrive Gran Coupé F44

BMW M235i xDrive.

Izcils sportists, kas pauž tīru braukšanas baudu: BMW M235i xDrive ar M TwinPower Turbo četrcilindru vienrindas benzīna dzinēju ir sevišķi jaudīgs, jo aprīkots ar jauniem virzuļiem, lielāku turbokompresoru, uzlabotu gaisa savācēja kanālu, jaudīgu dzesēšanas komplektu un vārstu vadītu M izplūdes sistēmu.

M sporta stūres iekārta, BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, kokpits

M sporta stūres iekārta.

M sporta stūres iekārta ar Servotronic nodrošina tiešu un dinamisku stūrēšanas reakciju un samazina piepūli stūrējot. Jūsu automobili var vadīt daudz precīzāk, nodrošinot sportiskākas vadāmības īpašības, īpaši uz līkumotiem ceļiem.
M Performance komplekts, BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, metāliska Black Sapphire krāsa, trīs ceturtdaļu sānskats

M PERFORMANCE KOMPLEKTS.

M Performance komplekts dižojas arī ar automobiļa sportisko potenciālu un nodrošina maksimālu paātrinājuma sniegumu. Turklāt svara samazinājums ievērojami uzlabo braukšanas dinamiku. Izteiksmīgie dizaina elementi Black krāsā un 18 collu M vieglmetāla kaltie diski padara M Performance komplektu redzamu arī no ārpuses.

INOVATĪVAS VADĪTĀJA PALĪDZĪBAS SISTĒMAS UN KOMFORTA FUNKCIJAS BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ.

BMW M235i xDrive Gran Coupé līdz smalkākajai detaļai demonstrē tehnoloģiju progresu. Tādas inovatīvas vadītāja palīdzības sistēmas kā atpakaļgaitas asistents nodrošina atbalstu braukšanas laikā, savukārt BMW atjautīgais personiskais asistents saziņu starp vadītāju un automobili paceļ jaunā līmenī, un digitālā atslēga nodrošina lielāku ērtību, ļaujot aizslēgt un atslēgt durvis ar viedtālruni.
Drošības pakotnes braukšanas palīgsistēma, BMW 2. sērijas Gran Coupé F44, salons

Braukšanas palīgsistēma.

Braukšanas palīgsistēmā iekļautas kameras darbībā balstītas sistēmas, frontālās sadursmes brīdinājums ar bremzēšanas funkciju, ātruma ierobežojumu palīgs, ieskaitot ātruma ierobežojuma funkciju ar ātruma ierobežojumu informāciju ar priekšskatījumu un atdalošo līniju atpazīšanas sistēmas brīdinājumu. Turklāt radarā balstītajā aprīkojumā iekļauts aizmugurē tuvojošās satiksmes brīdinājums, joslu maiņas atpazīšanas sistēma un brīdinājums par sadursmi aizmugurē.
Automobiļa novietošanas palīgs, BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, salons

Automobiļa novietošanas palīgs.

Automobiļa novietošanas palīgs atvieglo automobiļa novietošanu. Atpakaļskata kamera nodrošina skaidrāku skatu aiz automobiļa. Aktīvais automobiļa novietošanas distances sensors nodrošina paaugstinātu aizsardzību pret bojājumiem, kādus rada automobiļa novietošana. Automobiļa novietošanas palīgs automātiski novieto automobili paralēli vai perpendikulāri ielai, atstājot paralēlas vietas stāvvietā. Atpakaļgaitas asistents sniedz atbalstu, braucot atpakaļgaitā, piemēram, pa šaurām ieliņām.
Aktīvā kruīzkontrole ar Stop&Go funkciju, BMW M235i xDrive Gran Coupé F44

Aktīvā kruīzkontrole.

Aktīvā kruīzkontrole ar Stop&Go funkciju saglabā iepriekš noteiktu attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim, braucot ar ātrumu no 30 līdz 160 km/h, kā arī aptur un atsāk dzinēja darbību, braucot lēnā satiksmē. Ātruma ierobežojumu palīgs ļauj ievērot ātruma ierobežojumus, izmantojot kruīzkontroli. Frontālas sadursmes brīdinājums ar bremzēšanu reaģē uz stāvošiem transportlīdzekļiem, gājējiem un velosipēdistiem.
BMW Live kokpits Professional, BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, salons

BMW Live kokpits Professional.

BMW Live kokpita Professional versija ar navigācijas funkciju ietver divus augstas kvalitātes displejus, ko veido augstas izšķirtspējas 10,25 collu vadības displejs ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitāls 10,25 collu instrumentu panelis. BMW operētājsistēmu 7 var vadīt arī ar iDrive Touch kontrolleri.
BMW atjautīgais personiskais asistents, BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, salons

BMW atjautīgais personiskais asistents.

Vai tas nebūtu lieliski, ja BMW būtu arī jūsu automobiļa eksperts? Sazinieties ar savu automobili, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Izsakiet dabiskas komandas, lai vadītu daudzas automobiļa funkcijas. Tas var arī izskaidrot tēmas par jūsu automobili un palīdz vēl labāk iepazīt BMW.
Attālā programmatūras jaunināšana, BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, salons

Tālvadības programmatūras jauninājums

Automobilī vienmēr ir jaunākā programmatūras versija. Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW vienmēr būs jaunākā programmatūra. Varat vienkārši lejupielādēt atjauninājumus, izmantojot My BMW lietojumprogrammu vai automobilī uzstādīto SIM karti, un tad ieinstalēt šos atjauninājumus. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu BMW pieejamās automobiļa funkcijas.
Viedtālruņa integrēšana, BMW M235i xDrive Gran Coupé F44

Viedtālruņa integrēšana.

Kāpēc iztikt bez viedtālruņa iespējām savā BMW, ja varat turpināt to lietot, kā ierasts? Viedtālruņa integrēšanas funkcija izveido bezvadu savienojumu ar jūsu viedtālruni automobilī, izmantojot Apple CarPlay un Android Auto. Tas ļauj ērti izmantot funkcijas un dažādas lietotnes ar vadības displeja starpniecību.

BMW 4. sērija, M automobiļi, G82, G22, digitālā atslēga

BMW digitālā atslēga.

BMW digitālā atslēga pārvērš jūsu saderīgo viedtālruni* par pilntiesīgu automobiļa atslēgu. Lai atslēgtu, tikai pielieciet viedtālruni blakus durvju rokturim; pirms BMW iedarbināšanas novietojiet to viedtālruņa nodalījumā. Turklāt varat nosūtīt digitālo atslēgu līdz pieciem draugiem un pat, piemēram, ierobežot maksimālo braukšanas ātrumu – ideāli autovadītājiem – iesācējiem.

* BMW digitālā atslēga ir saderīga tikai ar noteiktiem viedtālruņiem. Saderīgo viedtālruņu saraksts ir pieejams vietnē bmw.com/digitalkey. Lai varētu izmantot BMW digitālo atslēgu, nepieciešams Teleservices aprīkojums.

BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ TEHNISKIE DATI.

BMW M235i xDrive.

Dzinēja jauda, Nm pie 1/min:

225 (306)/5 000–6 250

Paātrinājums 0–100 km/h (s):

4,9

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km:

7,2 - 7,8

CO2 izmeši kombinētajā ciklā g/km:

162 - 175

BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, metāliska Black Sapphire krāsa, trīs ceturtdaļu aizmugures skats, braucošs automobilis

BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ CENAS, FINANSĒŠANA UN LĪZINGS.

BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ FINANCIAL SERVICES.

BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, sānskats, ar sievieti priekšplānā

Nonāciet pie kārotā ātri un veikli ar BMW Financial Services pielāgotajiem finanšu produktiem. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs mūsu piedāvājums tiek individuāli pielāgots jūsu vajadzībām un vēlmēm. Uzziniet vairāk par pievilcīgajiem finansēšanas risinājumiem vai īsto līzinga piedāvājumu sava jaunā BMW M235i xDrive Gran Coupé gadījumā.

BMW PAKALPOJUMI.

BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ – SERVISS UN PALĪDZĪBA.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#laikasarinotiktu: Pilnīgi bezrūpīga braukšana visu elektroautomobiļu gadījumā: šī pakotne piedāvā jums 100 % caurskatāmību un ērtu plānošanas vieglumu. Termiņu izvēlaties jūs – 4 vai 6 gadi – vai 3 gadi, ja esat līzinga klients. Servisa pakotnes saturs:
 • Automobiļa pārbaudes serviss
 • Gaisa mikrofiltra apkope
 • Bremžu šķidruma apkope
Uzzināt vairāk par BMW Service Inclusive
BMW TeleServices

BMW TeleServices.

Ar inovatīvajiem BMW ConnectedDrive Teleservices jūsu BMW palīdz saglabāt skaidru galvu: kad nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, tā nodrošina jūsu vēlamajam BMW servisa partnerim visus attiecīgos automobiļa datus. Tad jūsu servisa partneris ar jums sazināsies, lai vienotos par apmeklējuma laiku. Tāpēc varat paļauties uz ātru un vienkāršu servisu, un jums nebūs par visu jādomā pašam. Vienīgā prasība: jūsu automobilim jābūt reģistrētam tiešsaistē BMW ConnectedDrive portālā, un jums jābūt atlasījušam servisa partneri. Atklājiet, kā BMW Teleservices var padarīt jūsu dzīvi ērtāku.
Uzzināt vairāk par BMW Teleservices
BMW Pannen- und BMW Roadside Assistance

BMW palīdzība uz ceļa.

Bezmaksas BMW palīdzība uz ceļa pieejama visiem BMW vadītājiem visu diennakti 365 dienas gadā. Viens zvans – un mūsu speciālisti ir jūsu rīcībā gan pa tālruni, gan ierodoties personīgi, ja nepieciešams.
Uzzināt vairāk par BMW palīdzību uz ceļa
BMW darbinieks konsultē klientu

VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW M235i xDrive Gran Coupé, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu kompetentie BMW servisa darbinieki labprāt sniegs jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

BMW M235i xDrive Gran Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,2-7,8
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 162-175

 

Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

 

Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.

Lasīt vairāk

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW M235i xDrive Gran Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,1-7,8
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 162-177

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.