#WHATEVERHAPPENS. BMW PAKALPOJUMI.

BRAUKŠANAS PRIEKS BEZ RAIZĒM. KATRAM VADĪTĀJAM UN KATRAM BMW.

Jūs un jūsu BMW atrodas iespējami labākajās – jūsu BMW servisa partnera – rokās. Sākot ar, piemēram, BMW Service Inclusive, ilgtermiņa servisa pakotnēm, pievilcīgajām BMW Value Service visaptverošajām cenām un beidzot ar BMW remontu un kopšanu un daudziem citiem individuālajiem pakalpojumiem. Mums vienmēr ir optimālais piedāvājums jums – ikvienam BMW modelim, jūsu individuālajām prasībām un daudziem bezrūpīgiem kilometriem, kas jums vēl ir priekšā.

Vīrietis rīkojas ar viedtālruni

REZERVĒJIET SAVU BMW SERVISA APMEKLĒJUMU TIEŠSAISTĒ – ĀTRI UN VIEGLI.

Labs serviss sākas tiešsaistē – ātri, viegli un jebkurā laikā. Neatkarīgi no tā, vai pienācis laiks mainīt eļļu, veikt bremžu apkopi vai citus pakalpojumus: ar BMW tiešsaistes apmeklējumu plānošanu piedāvājam ērtu jūsu nākamā servisa apmeklējuma pieteikšanas risinājumu. Galu galā neviens nepārzina jūsu automobili tik labi, cik mūsu BMW servisa speciālisti. Jums tikai jāizvēlas vajadzīgais serviss un jānoskaidro pieejamie apmeklējuma laiki pie tuvākā BMW partnera.

MY BMW LIETOJUMPROGRAMMA.

Sieviete ar viedtālruni uz BMW fona

Jūsu ieguvumi.

 • Pielāgojama apmeklējumu pieteikšana tiešsaistē
 • Jūsu BMW servisa iespēju un gaidāmo apkopes darbu pārskats
 • Ātra BMW palīdzība uz ceļa, pateicoties automātiskai automobiļa datu un atrašanās vietas pārsūtīšanai
 • Ērta automobiļa vadība un uzraudzība neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas
 • Ar jūsu BMW saistītās jaunās iespējas un atjauninājumi
Lasīt vairāk
Sieviete ar viedtālruni sēž BMW

Trīs darbības ceļā uz My BMW lietojumprogrammu.

 1. Lejupielādējiet bezmaksas My BMW lietojumprogrammu no App Store vai Google Play Store.
 2. Piesakieties ar savu BMW ID vai izveidojiet jaunu kontu.
 3. Ievadiet sava BMW automobiļa identifikācijas numuru un savienojiet savu automobili ar My BMW lietojumprogrammu.
Lasīt vairāk

BMW PĀRBAUDE UN APKOPE.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service Inclusive, BMW uz vasaras ainavas fona ar modeli

Vienkārši atbrīvojieties un pievērsiet uzmanību tam, kas ir patiesi svarīgs, – braukšanas priekam. Ar BMW Service Inclusive tas ir iespējams. Jo veicat vienreizēju fiksētu maksājumu, iegūstot visus iekļautos pakalpojumus un apkopes uzdevumus, izvēloties sev piemērotu periodu. Vienlaikus jūsu BMW vienmēr ir labākajās rokās, un tas attiecas uz visiem BMW servisa partneriem visā pasaulē.

BMW VALUE SERVICE

BMW Value Service, BMW novietots uz garāžas fona ar modeļiem

Kaut kas, uz ko paļauties: BMW Value Service. Neatkarīgi no tā, vai tās ir bremzes, eļļa vai mikrofiltrs, viens ir skaidrs: ar BMW Value Service detaļas un servisa laiks ir iekļauti par vienu pievilcīgu un caurskatāmu cenu. Šis augstākās klases piedāvājums attiecas uz visiem BMW modeļiem, kas ir vismaz piecus gadus veci – jo vecāks jūsu automobilis, jo pievilcīgāki mūsu servisa nosacījumi.

BMW PAGARINĀTĀ GARANTIJA.

BMW pagarinātā garantija, sieviete un vīrietis sēž BMW un skatās laukā pa logu

Izbaudiet vairāk drošības, pagarinot garantiju līdz pieciem gadiem. Ar BMW pagarināto garantiju jums ir iespēja paildzināt savu divu gadu standarta garantiju par laiku no trīs līdz pieciem gadiem vai 200 000 kilometriem. Baudiet priekšrocības, kādas sniedz visaptverošs serviss, piemēram, ātrs remonts ar oriģinālajām BMW detaļām, un pārliecību, ka esat gatavs visam.

VAIRĀK BMW PAKALPOJUMU JUMS.

Mēs vienmēr esam jūsu rīcībā – ar profesionālu personālu, mūsdienīgākajām remonta tehnoloģijām, kā arī oriģinālajām BMW detaļām. Mūsu speciālisti nodrošina jūsu automobiļa ātru un profesionālu atjaunošanu sākotnējā stāvoklī, lai jūsu BMW paliktu īsts BMW. Taču, ja noticis negadījums vai avārija, mūsu speciālisti sniegs palīdzību jebkurā laikā un vietā. Baudiet priekšrocības, kādas sniedz BMW palīdzība avārijas gadījumā, palīdzot ātri un vienkārši.
Proactive Care, pārbaude un apkope, sieviete dzeltenā kreklā ar viedtālruni rokā atbalstās pret balta BMW dzinēja pārsegu

Proactive Care.

Esam gatavi sniegt palīdzību, pirms tā kļuvusi akūti nepieciešama – tas ir mūsu servisa solījums. Jutīgie sensori jau agrīni nosaka, vai jūsu BMW nepieciešama apkope vai remonts. Ja sensori konstatēs ko neierastu, sazināsimies ar jums.

Atklājiet tūlīt
BMW palīdzība uz ceļa, BMW palīdzības uz ceļa speciālists runā ar automobiļa vadītāju

BMW palīdzība uz ceļa.

BMW palīdzība uz ceļa ir pieejama bez maksas visu diennakti – 365 dienas gadā. Sazinieties ar mums, izmantojot My BMW lietojumprogrammu vai tieši no sava automobiļa ar iDrive BMW ConnectedDrive izvēlnē, un speciālisti palīdzēs, sniedzot kompetentu palīdzību pa tālruni vai uz vietas.

BMW remonts un kopšana. BMW priekšējo lukturu remonts.

BMW remonts un kopšana.

Neatkarīgi no tā, vai veicams negadījumu vai kosmētiskais remonts: varat uzticēties mūsu BMW sertificēto virsbūves remonta un krāsošanas darbnīcu speciālistiem. Viņi novērsīs jebkādus bojājumus – būtiskus vai nebūtiskus – ievērojot augstākos kvalitātes standartus un ideāli piemēroti jūsu BMW.

Atsaukums, divi vīrieši sarunājas

BMW atsaukums.

Klientu un izstrādājumu drošība ir mūsu uzmanības centrā. Tāpēc nepārtraukti veicam kvalitātes uzraudzības pārbaudes. Varat izmantot automobiļa identifikācijas numuru, lai pārliecinātos, vai uz jūsu BMW neattiecas kādas atsaukuma darbības. Šādos gadījumos BMW sedz visas atsaukuma un servisa izmaksas.

BMW automobiļa pārbaudes un apkope, roka uz BMW dzinēja pārsega

BMW automobiļa pārbaudes un apkope.

Mūsu BMW speciālisti strādā ar inovatīvām darbnīcas tehnoloģijām un oriģinālām BMW detaļām. Tas garantē jūsu braukšanas prieku un drošību, kā arī jūsu BMW vērtības saglabāšanu. Nav svarīgi, vai vadāt jaunu BMW vai vecāku modeli.

Atklājiet tūlīt
BMW TeleServices, sieviete izmanto displeju BMW automobilī

BMW TeleServices.

BMW TeleServices padara jūsu dzīvi ērtāku: Ja nepieciešama apkope vai noticis avārijas gadījums, jūsu vēlamais BMW servisa partneris saņem visu atbilstošo automobiļa informāciju un sazināsies ar jums, lai vienotos par apmeklējumu. Viena no prasībām ir tā, ka jūsu automobilim jābūt reģistrētam tiešsaistē BMW ConnectedDrive portālā un jums jābūt noteikušam servisa partneri.

Atklājiet tūlīt
Oriģinālas BMW detaļas, BMW speciālists uzstāda oriģinālu BMW detaļu

Oriģinālās BMW detaļas.

Lai jūsu BMW saglabātu savas funkcijas, visu detaļu mijiedarbībai jābūt nevainojamai. Tādēļ jums jāizvēlas oriģinālās BMW detaļas: Neatkarīgi no tā, vai tiek izmantotas oriģinālās BMW detaļas vai oriģinālās BMW atjaunotās detaļas – katra oriģinālā BMW detaļa piedāvā maksimālu kvalitāti optimālam sniegumam.

Atklājiet tūlīt

BMW SERVISS: SVARĪGĀKIE JAUTĀJUMI UN ATBILDES.

 • Kas ir BMW serviss?
 • Cik bieži man jāieplāno BMW servisa apmeklējums un kādi ir ieteicamie apkopes intervāli manam automobilim?
 • Kā varu zināt, kādi servisa darbi nepieciešami manam BMW?
 • Kur atrodas tuvākais BMW servisa centrs?
 • Kādas ir BMW servisa partnera pārbaudes izmaksas?
 • Kas ir BMW VIN numurs un kur to varu atrast?