Virsbūve, BMW M2 automobiļi, G87, G42
Sākot noEUR 73,900
VeiktspējaLīdz pat 338 kW (460 hp)
Dzinēja tipsBenzīns

M2

BMW M

BMW 2. SĒRIJAS COUPÉ M AUTOMOBIĻI.

Sākot noEUR 73,900
VeiktspējaLīdz pat 338 kW (460 hp)
Dzinēja tipsBenzīns
M2BMW 2. SĒRIJAS COUPÉ M AUTOMOBIĻI.

JAUNAIS BMW M2 COUPÉ, BMW M240i COUPÉ UN BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

BMW M2 Coupé:

Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 10.2–9.6
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 231–218


BMW M240i Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 8.5–7.8 
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 192–177


BMW M240i xDrive Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 8.8–8.1
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 200–185

Lasīt vairāk

BMW 2. SĒRIJAS COUPÉ M AUTOMOBIĻU SALĪDZINĀJUMS.

Sportiskie fakti īsumā.

BMW M2 COUPÉ.

Ekskluzīva autosporta sajūta, pateicoties pārliecinošiem snieguma rādītājiem.
 • Jaudīgs M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs ar 460 ZS
 • Adaptīvā M balstiekārta ar aktīvo M diferenciāli un aizmugurējo piedziņu
 • Manuālā pārnesumkārba vai M Steptronic pārnesumkārba ar Drivelogic
 • 338 kW, 550 Nm, 0–100 km/h 4,1 sekundēs (M Steptronic)
Konfigurators, BMW M2 Coupé, G87

BMW M240i COUPÉ.

Sportisks sniegums un iespaidīga veiklība.
 • M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs ar 374 ZS
 • M sporta balstiekārta, M sporta diferenciālis un M sporta bremzes standartaprīkojumā
 • 275 kW, 500 Nm, 0–100 km/h 4,3 sekundēs
Konfigurators, BMW M240i Coupé, G42

BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

Ar adrenalīnu bagāta dinamika un neierobežota ikdienas lietojamība.
 • M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs ar 374 ZS
 • M sporta balstiekārta, M sporta diferenciālis un M sporta bremzes standartaprīkojumā
 • Atjautīgā pilnpiedziņa BMW xDrive
 • 275 kW, 500 Nm, 0–100 km/h 4,3 sekundēs
Konfigurators, BMW M240i xDrive Coupé, G42
 • BMW M2 COUPÉ.
 • BMW M240i COUPÉ.
 • BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

BMW M2 COUPÉ – IZSTRĀDĀJUMA PAMATINFORMĀCIJA.

Jaunā BMW M2 Coupé dizaina iespējas un braukšanas dinamikas funkcijas.

M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs, BMW M2, G87

Jaudīgs M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs.

Izcils sportists, kas sniedz patiesu braukšanas baudījumu: M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs nodrošina dinamisku jaudas pārnesi un M raksturīgo rēcošo dzinēja skaņu. Tādas ārkārtīgi efektīvas tehnoloģijas kā Double-VANOS, Valvetronic precizitātes iesmidzināšana un TwinScroll turbokompresors rada izcilu jaudu.

Manuālā pārnesumkārba, BMW M2, G87

Manuālā pārnesumkārba.

Manuālā pārnesumkārba ar sešiem pārnesumiem garantē patiesu braukšanas baudījumu. Kad izvēlaties pārnesumus un tos pārslēdzat manuāli, ne ar automātisko pārnesumkārbu, varat piedzīvot tiešu, patiesu sasaisti ar sava BMW piedziņu – un sportisku braukšanu visīstenākajā veidā. Jūs baudāt priekšrocības, kādas sniedz optimizēta svara pārnesumkārbas konstrukcija.*

Adaptīvā M balstiekārta, BMW M2, G87

Adaptīvā M balstiekārta.

Adaptīvās M šasijas gadījumā ar variablo amortizatora regulēšanu šasijas raksturlielumus var regulēt individuāli – sākot ar komfortablu un beidzot ar sevišķi sportisku ar izteikti dinamisku vadību. Ar braukšanas pieredzes vadību varat ātri un viegli pielāgot elektroniski vadāmo šasiju ceļa apstākļiem un braukšanas situācijai.

Priekšdaļas dizains, BMW M2, G87

Priekšdaļas dizains.

Kompaktās proporcijas un skaidrās kontūras veido BMW M2 Coupé raksturīgo dizainu. BMW 2002 stilā veidotie priekšējie lukturi īstenoti kā atsevišķas vienības.

M oglekļa jumts, BMW M2, G87

M oglekļa jumts.

Pārdomātas, vieglas konstrukcijas koncepcijas ietvaros M oglekļa jumts ievērojami samazina automobiļa svaru. Pateicoties ar oglekļa šķiedru stiprinātas plastmasas (CFRP) konstrukcijai, tas ir par 6 kg vieglāks nekā tādas pašas konstrukcijas tērauda jumts. Šādi automobiļa smaguma centrs pārvietojas lejup un pastiprina braukšanas dinamiku.*

Aizmugures dizains, BMW M2, G87

Aizmugures dizains.

Spēcīgās un M raksturīgās riteņu arkas uzsver jaunā BMW 2. sērijas Coupé plato stāju uz ceļa, iespaidīgi demonstrējot savu jaudu un sportiskumu. Aizmugurējie lukturi atklāj pilnīgi jaunu raksturīgās L formas interpretāciju, jo tie pulsējoši iestiepjas sānos.

Konturēti M oglekļa sēdekļi, BMW M2, G87

Konturēti M oglekļa sēdekļi.

M oglekļa konturētais sēdeklis ar izgaismotu M2 logotipu un krāsaini M akcenti apvieno konturēta sēdekļa vieglumu un autosporta raksturu ar plašo M sporta sēdekļa funkciju klāstu. Tā forma nodrošina optimālu sānu balstu un augstu komforta pakāpi, mērojot lielus attālumus. Sēdeklis ir saderīgs ar vairāku punktu drošības jostām un tāpēc pilnībā piemērots autosportam.**

M stūre, BMW M2, G87

М stūre.

Ar M ādas stūri varat izbaudīt sportiskas, tiešas stūrēšanas sajūtu un ērti izgūt iepriekš iestatītas M Drive konfigurācijas, nospiežot pogu.

BMW izliektais displejs, BMW M2, G87

BMW izliektais displejs.

Viendaļīgais, pilnībā digitālais BMW izliektais displejs sniedz informāciju jūsu BMW plašā zonā un skaidri izkārtotu. Tas apvieno 12,3 collu instrumentu paneli un 14,9 collu skārienjutīgu vadības displeju. Vadība ir ergonomiski uzlabota un intuitīva. Izliektais, gandrīz brīva izvietojuma dizains izskatās gan izsmalcināti, gan mūsdienīgi.

BMW M240i COUPÉ UN BMW M240i xDRIVE COUPÉ – IZSTRĀDĀJUMA PAMATINFORMĀCIJA.

BMW M240i Coupé un BMW M240i xDrive Coupé braukšanas dinamika un dizaina iezīmes.

Virsbūve, BMW M240i, G42
M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs, BMW M240i, G42

M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs.

Izcils sportists, kas sniedz tīru braukšanas jaudu. M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs nodrošina izcilu jaudas pārnesi un satriecošu M raksturīgu dzinēja skaņu. Ar Double-VANOS, Valvetronic, augstas precizitātes iesmidzināšanu un TwinScroll turbokompresoru tas rada izcilu jaudu.

Steptronic sporta pārnesumkārba, BMW M240i, G42

Steptronic sporta pārnesumkārba.

Automātiskā astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties automātisku vai manuālu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām vai pārnesumu pārslēgsviru – iespējama vienmērīga vai neticami dinamiska braukšana. SPORT PLUS režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta maksimālam sniegumam.

BMW M240i, G42, Steptronic sporta pārnesumkārba

Adaptīvā M balstiekārta un variablā sporta stūres iekārta.

Adaptīvo M balstiekārtu iespējams jebkurā laikā elektriski regulēt atbilstoši ceļa un braukšanas apstākļiem. Izmantojot braukšanas pieredzes kontroli, varat pielāgot arī balstiekārtas raksturlielumus sev tīkamākam braukšanas stilam – no komfortabla līdz ārkārtīgi sportiskam ar ievērojami dinamisku vadāmību. Variablā sporta stūres iekārta ar Servotronic nodrošina tiešu un dinamisku stūrēšanas reakciju, stūrējot ar mazāku piepūli. Tā reaģē uz stūres leņķi ar dažādiem stūrēšanas koeficientiem. Tas uzlabo vadāmību dinamiskas braukšanas laikā un samazina stūrēšanai nepieciešamo piepūli automobiļa novietošanas un pagriešanas laikā.

Priekšdaļas dizains, BMW M240i, G42

Priekšdaļas dizains.

Priekšpusē Powerdome uz dzinēja pārsega, izteiksmīgais elipsveida režģis un M raksturīgais priekšējais spoileris ar skaidri konturētajiem un trijstūra gaisa savācējiem uzsver BMW M240i Coupé un BMW M240i xDrive Coupé dinamiku.

Sānu dizains, BMW M240i, G42

Sānskats.

Veiklais BMW M240i Coupé un BMW M240i xDrive Coupé trīs bloku dizains ar garo, pagarināto dzinēja pārsegu, īso pārkari un aizmugurē novietoto aizmugurējo pasažieru nodalījumu rada sportisku Coupé siluetu.

Aizmugures dizains, BMW M240i, G42

Aizmugures dizains.

BMW M240i Coupé un BMW M240i xDrive Coupé aizmugurē sportiskus akcentus rada M raksturīgā aizmugurējā suporta priekšplātne un apakšējais spoileris virsbūves krāsā, kas iekļauti standartaprīkojumā. Brīvas formas izpūtēja dekoratīvie elementi Cerium Grey krāsā noslēdz sportisko izskatu.

M sporta sēdekļi, BMW M240i, G42

M sporta sēdekļi.

Dažādi regulējamie konturētie M sporta sēdekļi ar daļēji integrētiem galvas balstiem sniedz izcilu sānu balstu jums un jūsu priekšējam pasažierim. Turklāt atzveltnes platumu iespējams regulēt individuāli. Īpašs dizains ar Black krāsas M logotipu akcentē automobiļa sportiskās iespējas.

M ādas stūre, BMW M240i, G42

M ādas stūre.

M ādas stūre ar daudzfunkciju pogām, M emblēmu un integrētu vadītāja puses sānu drošības gaisa spilvenu trīs spieķu dizainā. Tā nodrošina tiešu, sportisku stūrēšanas pieredzi ar Walknappa Black stūres apdari ar melnu šuvumu un konturētiem īkšķu balstiem.

Izgaismotā M salona apdare, BMW M240i, G42

Izgaismotā M salona apdare.

Izgaismotā M salona apdare unikāli demonstrē salona M krāsas, kas piesaistīs ikviena uzmanību. M krāsās izgaismoti durvju apdares paneļi uzsver automobiļa ekskluzīvo, sportisko raksturu. Pārejas efekts akcentē dinamiku, ko pārstāv pasaulē spēcīgākie zināmākie burti.

TEHNOLOĢIJU PAMATINFORMĀCIJA.

Jaunā BMW M2 Coupé, BMW M240i Coupé un BMW M240i xDrive Coupé darbības koncepcija, digitālie pakalpojumi un vadītāja palīdzības sistēmas.

Tehnoloģija, BMW M2 automobiļi, G87, G42
BMW Live kokpits Professional, BMW M2 automobiļi, G87, G42

BMW Live kokpits Professional.

BMW Live kokpits Professional ar savu lielo izliekto displeju paplašina BMW Live kokpitu Plus ar pilnkrāsu Head-Up displeju. Tas projicē braukšanas informāciju, piemēram, šībrīža ātrumu vai navigācijas instrukcijas, tieši redzes laukā – labākas pārskatāmības un drošības nolūkā.

BMW operētājsistēma 8, BMW M2 automobiļi, G87, G42

M raksturīgā rādīšanas koncepcija BMW operētājsistēmā 8.

BMW operētājsistēma 8 ļauj veidot sevišķi dinamisku M raksturīgo daudzfunkciju instrumentu displeju stilu kokpitā. Atkarībā no braukšanas situācijas tā pārslēdzas starp trīs dažādiem Sport, Road vai Track iestatījumiem un dod priekšroku tiem rādījumiem, kurus vadītājs vēlas redzēt noteikta braukšanas stila gadījumā.

Bezvadu uzlādes nodalījums, BMW M2 automobiļi, G87, G42

Bezvadu uzlādes nodalījums.

Ar bezvadu uzlādes nodalījumu varat ārkārtīgi ērti uzlādēt savu viedtālruni, esot ceļā, ar bezvadu savienojumu. Paplašinātajā glabāšanas nodalījumā ir vieta arī lielākām ierīcēm – tās ir viegli aizsniedzamas un bez kaitinošiem pārsegiem un kabeļiem. Induktīvajā uzlādes sistēmā ir iebūvēta arī dzesēšana, lai aizsargātu jūsu ierīces no pārkaršanas.

BMW attālā programmatūras jaunināšana, BMW M2 automobiļi, G87, G42

BMW attālā programmatūras jaunināšana.

Automobilī vienmēr ir jaunākā programmatūras versija: ar tālvadības programmatūras jauninājumu jūsu BMW M automātiski saņem visus uzlabojumus, izmantojot mobilo tālruni vai My BMW lietojumprogrammu. Varat vienkārši lejupielādēt programmatūru no sava viedtālruņa vai automobilī instalētās SIM kartes, un tad to ieinstalēt. Tas nozīmē, ka varat ātri un viegli aktivizēt jaunas funkcijas savā BMW M.

Braukšanas palīgsistēma, BMW M2 automobiļi, G87, G42

Braukšanas palīgsistēma.

Braukšanas palīgsistēmas drošības pakotnē iekļauts frontālas sadursmes brīdinājums ar bremzēšanas funkciju, ātruma ierobežojumu palīgs, ieskaitot ātruma ierobežojuma informāciju ar neapdzīšanas norādi un iepriekšēju brīdinājumu, kā arī atdalošo līniju atpazīšanas sistēmas brīdinājumu. Joslu atdalošo līniju atpazīšanas sistēma un joslu maiņas atpazīšanas sistēma ar aktīvo atgriešanos savā joslā, kā arī brīdinājums par sadursmes aizmugurē papildina funkcijas.

Novietošanas palīgs Plus, BMW M2 automobiļi, G87, G42

Novietošanas palīgs Plus.

Labāka redzamība, novietojot automobili un veicot manevrus: novietošanas palīgs Plus papildina standartaprīkojuma automobiļa novietošanas distances sensoru ar papildu kamerām. Pateicoties automobiļa apkārtnes panorāmas un trīsdimensiju skatam, varat bez grūtībām veikt manevrus pat šaurās vietās. Šādi tiek novērsti bojājumi, kādi rodas, novietojot automobili, kā arī negadījumi neskaidrās situācijās.

BMW 2. SĒRIJAS COUPÉ M AUTOMOBIĻU TEHNISKIE DATI.

BMW M2 COUPÉ, BMW M240i COUPÉ UN BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

Motora jauda, Nm pie 1/min:

338 (460)

Paātrinājums 0–100 km/h (s):

4.1

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km:

10.2–9.6*

CO2 izmeši kombinētajā ciklā g/km:

231–218

Virsbūves motīvs, BMW M2 automobiļi, G87, G42

ORIĢINĀLIE BMW PIEDERUMI UN BMW M PERFORMANCE DETAĻAS BMW 2. SĒRIJAS COUPÉ M AUTOMOBIĻIEM.

Papildiniet savu BMW M2 Coupé ar BMW M Performance detaļām, lai piešķirtu tam maksimāli sportisku raksturu – un izvēlieties oriģinālos BMW piederumus, lai konfigurētu automobili atbilstoši savām personiskajām vajadzībām.

20/21 collas kalti M Performance diski ar Cross-spoke 1000 M stilu Gold Bronze krāsā, BMW M2, G87

20/21 collas kalts M Performance disks ar Cross-spoke stilu.

20/21 collas kalti M Performance diski ar Cross-spoke 1000 M stilu Gold Bronze krāsā. Pilns vasaras riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību riepās.

Uz izstrādājumu
M Performance titāna izpūtēja modulis, BMW M2, G87

M Performance titāna izpūtēja modulis.

Parādi, kas aiz tā slēpjas. M Performance izpūtēja modulis, kas izgatavots no augstākās kvalitātes titāna, sniedz izcilu vizuālu baudījumu.

Uz izstrādājumu
M Performance elipsveida režģis no oglekļa šķiedras, BMW M240i, G42

M Performance oglekļa šķiedras elipsveida režģis.

Parādiet savu stilu: M Performance elipsveida režģa ietvars ir izgatavots no augstākās kvalitātes oglekļa šķiedras. Sevišķi elegantam, sportiskam un individuālam izskatam.

Uz izstrādājumu
M Performance aizmugurējais spoileris no oglekļa šķiedras, BMW M240i, G42

M Performance oglekļa šķiedras aizmugurējais spoileris.

M Performance oglekļa šķiedras aizmugurējais spoileris izceļ automobiļa augsto kvalitāti un dinamisko izskatu un nodrošina uzlabotu aerodinamiku.

Uz izstrādājumu
M Performance oglekļa šķiedras aizmugurējais difuzors, BMW M240i, G42

M Performance oglekļa šķiedras aizmugurējais difuzors.

M Performance aizmugurējais difuzors no oglekļa šķiedras rada vēl mūsdienīgāku iespaidu – un padara automobiļa sportisko izskatu vēl iespaidīgāku.

Uz izstrādājumu
BMW jumta kaste 320, Black/Titan Silver krāsa, BMW M240i, G42

BMW jumta kaste, 320, Black/Titan Silver krāsā.

Black/Titanium Silver krāsas slēdzamā jumta kaste, kurai var piekļūt no abām pusēm, ir saderīga ar visām BMW jumta bagāžnieku sistēmām, un tās tilpums ir 320 litri.

Uz izstrādājumu
BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0, BMW M240i, G42

BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0.

Viegls, stabils BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0 diviem velosipēdiem/E-Bike. Maksimālais svars 60 kg, var kompakti salocīt.

Uz izstrādājumu
BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi, BMW M240i, G42

BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi.

Ideāla izmēra BMW visu sezonu paklājiņi priekšā aizsargā kāju zonu no mitruma un netīrumiem. Melnā krāsā ar nerūsošā tērauda ielaidumu.

Uz izstrādājumu

BMW 2. SĒRIJAS COUPÉ M AUTOMOBIĻU CENAS, FINANSĒŠANA UN LĪZINGS.

BMW FINANCIAL SERVICES BMW 2. SĒRIJAS COUPÉ M AUTOMOBIĻIEM.

Financial Services, BMW M2 automobiļi, G87, G42

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs no mūsu piedāvājumiem tiek individuāli saskaņots ar jūsu vajadzībām un vēlmēm.

BMW 2. SĒRIJAS M AUTOMOBIĻI – SERVISS UN KONSULTĀCIJAS.

BMW SERVISS: PROACTIVE CARE BMW 2. SĒRIJAS COUPÉ M AUTOMOBIĻIEM.

BMW Proactive Care, BMW M2, G87

Proactive Care funkcija automātiski konstatē jebkādus nākamos servisa vai remondarbus, kādi nepieciešami jūsu automobilim, un proaktīvi ar jums sazinās.
 

 • Tieša palīdzība no BMW speciālistiem
 • Problēmu risināšana, attāli veicot apkopi
 • Izvairīšanās no iespējamām avārijām
 • Papildu individuālu pakalpojumu piedāvājumi
 • Bezmaksas kā daļa no spēkā esoša ConnectedDrive līguma
BMW darbinieks konsultē klientu

VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW 2. sērijas Coupé M automobiļiem, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu kompetentie BMW servisa darbinieki labprāt sniegs jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • * Aprīkojums pieejams papildus

  ** Aprīkojums pieejams kopā ar papildaprīkojuma M Race Track pakotni

  BMW M2 Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 10.2–9.6
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 231–218

  BMW M240i Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 8.5–7.8 
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 192–177

  BMW M240i xDrive Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 8.8–8.1
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 200–185

  Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītājos, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. To automobiļu gadījumā, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas vairs nav norādītas arī saskaņā ar NEDC, bet tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par WLTP un NEDC mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.de/wltp.