Seši BMW M modeļi ar BMW Individual krāsu, skats no augšas

BMW INDIVIDUAL.

STILS PRETSTATĀ IERASTAJAM.

Jūs izvēlaties stilu un ne tradīciju dēļ. Un dodat priekšroku negaidītajam tikpat ļoti, cik unikālajam. Kādēļ gan to neparādīt? Ar BMW, kas precīzi atbilst jūsu vēlmēm. Ar BMW Individual uzsverat savu raksturu ekskluzīvā veidā. Neatkarīgi no tā, vai tā ir fascinējoša krāsas apdare, iespaidīga pilna salona ādas apdare vai ideāli saskaņotas kvalitatīvas detaļas. Izcelieties pūlī ar savu personisko stilu un radiet individuālus akcentus virsbūvē un salonā, kas nekavējoties piesaista uzmanību. Galu galā – stils ir arī rakstura iezīme.

Lasīt vairāk
BMW INDIVIDUAL.STILS PRETSTATĀ IERASTAJAM.

DIZAINA BRĪVĪBAI IR VĀRDS.

Ekskluzīvais veids, kā demonstrēt raksturu: izbaudiet fascinējošus mākslas darbu, ideālus laidienus un iedvesmojošas BMW Individual aprīkojuma iezīmes – un izpētiet daudzās un dažādās BMW Individual iespējas atlasītos piemēros.

Lasīt vairāk
BMW M3 Sedan, G80, 2021, BMW Individual Verde Mantis krāsa, trīs ceturtdaļu skats, un BMW M3 Sedan, G80, 2021, BMW Individual Mint Green krāsa, priekšpuse pret priekšpusi atstatus, tuvplāns, skats no putna lidojuma

BMW INDIVIDUAL KRĀSU APDARES: DAUDZVEIDĪGA JŪSU PERSONĪBAS IZPAUSME.

Ļaujiet savam radošumam brīvu vaļu: ar BMW Individual varat izvēlēties no vairāk nekā 150 fascinējošām krāsu apdarēm – ekskluzīvam sava personīgā BMW dizainam. No Macao Blue līdz Lime Rock Grey krāsai. No Fire Orange līdz Frozen Black krāsai. Neatkarīgi no tā, vai krāsa ir matēta vai metāliska, eleganta vai spilgta – visas krāsu apdares iedvesmo ar savu ideālo mirdzumu un iespaidīgo krāsas dziļumu. Rezultāts – mūsu augstākās klases kvalitātes krāsu apdares pievērš uzmanību jūsu automobilim no visiem skatpunktiem. Neatkarīgi no tā, vai automobilis atrodas jūsu mājokļa priekšā, uz vijīga ceļa Alpos vai uz palmu ieskauta bulvāra Rivjērā. Varat vienmēr būt pārliecināti par stilu un pārpārēm rakstura.

SPĒCĪGS RAKSTURS, KO NOSAKA AUGSTĀKĀ LĪMEŅA KVALITĀTE.

Akcentējiet savu raksturu ar patiesu ekskluzivitāti: tas ir tieši tas, pēc kā tiecas BMW Individual. Ar transportlīdzekli, kas precīzi atbilst jūsu individuālajām prasībām efekta, krāsas, bezkompromisa kvalitātes un roku darba izcilības izteiksmē. Tas arī ir iemesls, kādēļ lielu krāsas apdaru skaitu pedantiski veido ar rokām, katru atsevišķo detaļu novērtējot individuāli, – lai nodrošinātu tās atbilstību augstajiem kvalitātes kritērijiem.

BMW M3 Sedan:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,1–10,0
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 231–227


BMW X7 M60i xDrive:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 12,9–12,1
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 292–274


BMW XM[1]:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 1,6–1,4
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 36–32


BMW M8 Competition Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,6–11,2
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 264–255


BMW M4 Competition Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 9,8
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 224–223


BMW M3 M Competition ar M xDrive Touring:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,4–10,1
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 235–229


BMW M5 Competition Sedan:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,3–11,1
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 259–253

Oficiālie dati attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, enerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikti atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 aktuālajā versijā. Datos attiecībā uz darbības attālumiem saskaņā ar WLTP ņemts vērā papildaprīkojums (šajā gadījumā – Vācijas tirgū). Automobiļiem, kuru tips kopš 2021. gada 1. janvāra apstiprināts no jauna, pastāv tikai oficiālie WLTP dati. Turklāt saskaņā ar EK Īstenošanas regulu 2022/195 NEDC vērtības no atbilstības sertifikātiem tiek dzēstas no 2023. gada 1. janvāra. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.com/wltp


Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu nominālo degvielas patēriņu, nominālo elektrības patēriņu un nominālajiem specifiskajiem CO2 izmešiem var iegūt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektrības patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, “DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH”, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vācija un https://www.dat.de/co2/.

Lasīt vairāk
BMW 7. sērija, G70, BMW Individual Liquid Copper krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, stāvošs automobilis

EKSKLUZĪVAS DIVTOŅU KRĀSAS APDARES.

Dodieties ceļā ar savu BMW 7. sērijas automobili ar vēl vairāk krāsas. Kvalitatīvās divtoņu krāsas apdares piedāvā vēl vairāk brīvības, veidojot sava BMW 7. sērijas automobiļa stilu. Izvēlieties personīgi savu iecienītāko krāsu virsbūves apakšējai daļai no plaša krāsas apdaru klāsta un kombinējiet to ar vienu vai divām kontrastējošām krāsām, kas tiek piedāvātas augšējai automobiļa daļai, lai radītu ļoti īpašu un individuālu izskatu. Precīzi izvietotā dekoratīvā līnija kalpo kā izsmalcināta raksturiezīme, nošķirot abas krāsu sekcijas vienu no otras. Īpašā abu krāsas toņu kvalitāte panākta ar pedantisku meistarību, piemēram, veicot pulēšanu ar rokām, kas ir neatņemama ideālas apdares daļa.

MIRDZOŠS METĀLISKS STILS.

BMW M4 Competition Coupé, G82, 2021, BMW Individual metāliska Thundernight krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats pilsētas kvartālā no augšas, tuvplāns

Mirdzums izstaro jaudīgu sniegumu. Metāliskas BMW Individual krāsu apdares ideāli demonstrē jūsu BMW izteiksmīgās krāsas, atstarojot gaismu, jo sevišķi saulē. Varat apbrīnot arī unikālos mirdzošos efektus, ko rada nejauša apgaismojuma maiņa apvienojumā ar iespaidīgu dziļu mirdzumu. Daudzās izteiksmīgās krāsas piešķir jūsu BMW ko īpašu – saglabājot savu personisko stilu.

FASCINĒJOŠS MATĒTS IZSKATS.

BMW M4 Competition Coupé, G82, 2021, metāliska Frozen Dark Grey krāsa, stāvošs automobilis pilsētas kvartālā, no augšas, tuvplāns

Padariet savu BMW vēl pievilcīgāku: ar matētām BMW Individual krāsu apdarēm. Tās ar autoritāti uzsver jūsu automobiļa sportisko un spēcīgo dizaina valodu, vienlaikus tam piešķirot ultramodernu izskatu. Un vislabākais: matētas krāsu apdares demonstrē aizraujošu saspēli starp precīzi veidotām virsmām teju visos apgaismojuma apstākļos – un šādējādi ikvienā detaļā pauž maksimālu izteiksmību.

BMW INDIVIDUAL KRĀSU APDARES BMW X MODEĻIEM.

BMW X saime, skats no augšas, X burta izvietojumā

Ar ekskluzīvajām un kvalitatīvajām BMW Individual krāsu apdarēm jūs piešķirat savam X modelim ļoti īpašu izskatu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties sevišķi spilgtās Atlantis, Le Mans Blue vai Signal Green vai dodat priekšroku fascinējoši matētajai Frozen Black vai Frozen Marina Bay Blue krāsai, jums tikai jāpielāgo sportiskā virsbūve savām individuālajām vēlmēm – un jāapvelta savs SAC vai SAV ar vēl personiskāku, dinamiskāku vai ekskluzīvāku izskatu. Esat ieinteresēts? BMW Individual vizuālā prezentācija ļauj iegūt pirmo informatīvo iespaidu.

BMW Individual ir ekskluzīvs BMW M individualizēšanas iespēju klāsts, kas ļauj panākt pārsteidzoši neatkarīgu efektu un vienlaikus arī maksimālu izteiksmību
Markuss Flašs [Markus Flasch], izpilddirektors, BMW M GmbH
BMW XM, G09, BMW Individual Merino ādas salona apdare ar ekskluzīviem elementiem, sieviete sēž uz aizmugurējiem sēdekļiem

BMW INDIVIDUAL SALONA APDARES: IZCILAS IEKŠĒJĀS VĒRĪBAS.

Paudiet savu individuālo stilu. Ar nevainojamo BMW Individual smalkas faktūras Merino ādu. Tā pārvērš jūsu BMW salonu vienlīdz ekskluzīvā un personiskā paziņojumā. Un labākais ir tas, ka BMW Individual piedāvā iespaidīgi lielu materiālu, krāsu un kombināciju izvēli. Sākot ar sevišķi sportiskiem, elegantiem un luksusa un beidzot ar vienkrāsainiem vai divkrāsu ar neuzkrītošām kontrastējošām šuvēm vai raksturīgo kontrastējošo šuvumu. Šī dažādo apdares iespēju izvēle ļauj izstrādāt sava BMW dizainu līdz pat smalkākajai detaļai pilnībā atbilstoši savām vēlmēm.

BMW Individual ļauj mūsu klientiem peldēt pret straumi ar absolūtu stilu, pacelties pāri esošajiem standartiem, vienlaikus pilnībā paužot savu raksturu.
Lotārs Šupets [Lothar Schupet], klientu konsultāciju nodaļas vadītājs, BMW M zīmola pārvaldība

STILĪGĀ MERINO ĀDA AR SMALKO FAKTŪRU.

BMW M4 Cabrio, G83, M oglekļa sēdekļi, Fiona Red/Black krāsa

Šeit mājo izcilība: kvalitatīvā BMW Individual smalkas struktūras Merino āda sākas ar materiālu izvēli. Tad tiek apstrādāts tikai augstākās klases dabīgais materiāls. Krāsa tiek iegūta, izmantojot pigmentēšanas procesu mucās, kas nodrošina materiāla apstrādi ar sevišķu rūpību. Tā vietā, lai ādu apstrādātu tikai virspusēji, process ilgst daudzas stundas, un tā gaitā materiāls tiek apstrādātas pilnībā. Tādējādi āda nezaudē mīksto un smalko struktūru. Tas, ka āda ir elpojoša, padara to ideāli piemērotu jūsu BMW salona apdarei.

DĀRGS KAŠMIRS.

BMW 7. sērija, G70, priekšējie sēdekļi, Smoke White / Light Grey krāsa

Unikāla funkcija: piedzīvojiet pilnīgu komfortu BMW 7. sērijas automobiļos ar luksusa BMW Individual Merino ādas / kašmira-vilnas kombināciju ar ekskluzīvām iezīmēm. Luksusa kašmira-vilnas apvienojums ir fascinējošs akcents ne tikai tāpēc, ka tas ir ārkārtīgi mīksts. Pateicoties tam, ka tas izturīgs un noturīgs, tas ir arī ideāli piemērots lietojumam jūsu BMW salonā. Būdams elpojošs un termiski izolējošs, tas nodrošina patīkamu temperatūru salonā galēji augstā un zemā temperatūrā. Pakotni noslēdz dabiskais un patīkamais aromāts, padarot šo par vērtīgu un ērtu apdares iespēju visām maņām.

BMW Individual salona apdares elementi ar mirdzošu Aluminium krāsas audumu

BMW INDIVIDUAL SALONA APDARES ELEMENTI. IDEĀLS NOSLĒGUMS.

Īsts uzmanību piesaistošs elements ne tikai virsmās: ar iespaidīgiem BMW Individual apdares elementiem jūs radāt sevišķi ekskluzīvus, sportiskus vai luksusa akcentus sava BMW salonā. Izvēlieties no plaša un daudzveidīga klāsta, lai atrastu savai personiskajai gaumei un automobiļa raksturam piemērotu variantu. Lai nu kā, visiem apdares elementiem ir kas kopīgs: tie visi ir izgatavoti no labākajiem materiāliem, tiem veikta ideāla turpmākā apstrāde, un tie iedvesmo ar izcilu virsmu apdari. Lai radītu intriģējošus kontrastus sava BMW salonā, varat izvēlēties starp alumīnija sietu, oglekļa šķiedru vai smalkkoku. Tas, kā ar ādas salona apdari mijiedarbojas salona un akcentējošie apdares elementi, ļauj radīt ārkārtīgi iespaidīgus efektus.

BMW M4 Competition Coupé, G82, 2021, BMW Individual Signal Green krāsa, priekšpuses skats, stāvošs automobilis vārtu telpā

RADIET SAVA AUTOMOBIĻA DIZAINU AR BMW INDIVIDUAL KRĀSAS APDARĒM TAGAD.

Ar BMW Individual vizuālo prezentāciju varat precīzi vizualizēt to, kā izskatītos BMW, kādu esat iztēlojies. Izvēlieties savu individuālo krāsas apdari vai iedvesmojiet sevi – BMW Individual ļauj to īstenot.
BMW Individual priekšējie lukturi Shadow Line, tuvplāns
BMW Individual, durvju sliekšņu apdare, BMW M pilsētā, tuvplāns
BMW M5 Sedan, M elipsveida režģis, M mirdzoša Shadow Line apdare

IDEĀLI SASKAŅOTI AKCENTI.

Piešķiriet savam BMW individualitāti. Ar ekskluzīviem BMW Individual dizaina elementiem. Ar izteiksmīgiem vieglmetāla diskiem, piemēram, ar krāsainiem akcentiem vai individualizētiem durvju sliekšņiem un izšūtiem galvas balstiem, divtoņu vai trīstoņu luksusa apdari vai Alcantara stūri ar ciešo satvērienu un eleganto izskatu. Vai arī varat izvēlēties mirdzošas Black krāsas detaļas, kas ideāli saskaņotas ar automobiļa mirdzošo M Shadow Line krāsu apdari – piemēram, elipsveida režģa rāmi, ārējo atpakaļskata spoguļu korpusus vai aizmugurējo spoileri. M lukturi Shadow Line ir gan iespaidīgi, gan atpazīstami ar melnu visu hromēto daļu apdari priekšējos lukturos. Lai ko jūs arī izvēlētos, kvalitatīvās BMW Individual papildaprīkojuma iespējas rada sevišķus akcentus un ideāli noslēdz jūsu BMW individāli izstrādāto izskatu.

EKSKLUZĪVIE BMW M LAIDIENI.

BMW M4 Competition x KITH un BMW M2 laidiens ar FUTURA 2000 parakstu pārstāv divus BMW M īpašos modeļus, kas izveidoti stingri ierobežotā laidienā un atstājuši iespaidu kā uz starptautiskiem speciālistiem, tā uz sabiedrību. Kaut gan abi laidieni tika izpārdoti rekordīsā laikā, joprojām ir vērts pētīt BMW Individual lomu to tapšanā.

Lasīt vairāk
BMW M4 Competition laidiens x KITH, G82, 2020, BMW Individual Frozen Black krāsa, uzņēmums no augšas uz pelēka fona

EDTION x KITH – VALDA IELĀS.

Mode sastopas ar spilgtu sniegumu. Ņujorkas modes zīmols “Kith” sastopas ar BMW M. Iespaidīgais rezultāts ir BMW M4 Competition x KITH. Ne ar ko nesajaucams automobilis, kas apvieno dizainu un dinamiku, izmantojamību ielās un jaudu, kā arī degsmi un spēcīgu sniegumu vislabākajā veidā. Īpašs virsbūves akcents ir izteiksmīgais “Kith” logotips, kā arī automobilim pieejamās BMW Individual krāsas apdares: Frozen Black, Frozen Dark Silver un Frozen Brilliant White. Salonā uzmanību piesaista ekskluzīvā stilā veidotie konturētie M oglekļa sēdekļi trīs krāsās ar M raksturīgo melnās, gaiši zilās un sarkanās krāsas kombināciju.
BMW M2 laidiens, kura dizainu izstrādājis FUTURA 2000, F87, 2020, BMW Individual Frozen Black krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, ar roku apgleznots priekšējais apakšējais spoileris, tuvplāns

LAIDIENS FUTURA 2000 – IELA. MĀKSLA.

Izteiksmīga māksla, kas neatstāj vienaldzīgu. BMW M2 laidiens, kura dizainu izstrādāja FUTURA 2000, ir ļoti ierobežotā skaitā un ir izcils galvenokārt, pateicoties aprīkojuma iespējām, ko mākslinieks radījis pats personīgi. Ņujorkā dzīvojošais mākslinieks FUTURA 2000 ir slavens ar sev raksturīgo krāsu izvēli, koncentriskajām formām un kinētiskajām kompozīcijām. Šī laidiena gadījumā starptautiski atzītais ielu mākslinieks parūpējies par kompaktā sporta automobiļa stilu gan iekšpusē, gan ārpusē – un attiecīgi unikālā veidā akcentējis tā dumpiniecisko raksturu. Šeit īpaša uzmanība jāpievērš BMW Individual apdares joslām instrumentu panelī un viduskonsolē. Mākslinieks tās apgleznojis pats personīgi, padarot katru automobili par unikālu veidojumu.

BMW M850i xDrive Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,8–10,5
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 245–239


BMW M4 Competition Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,1–9,8
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 230–223


BMW i4 M50 Gran Coupé:
Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā WLTP kWh/100 km: 22,5–18,1
Elektriskas darbības attālums, WLTP km[2]: 414–520


Oficiālie dati attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, enerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikti atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 aktuālajā versijā. Datos attiecībā uz darbības attālumiem saskaņā ar WLTP ņemts vērā papildaprīkojums (šajā gadījumā – Vācijas tirgū). Automobiļiem, kuru tips kopš 2021. gada 1. janvāra apstiprināts no jauna, pastāv tikai oficiālie WLTP dati.  Turklāt saskaņā ar EK Īstenošanas regulu 2022/195 NEDC vērtības no atbilstības sertifikātiem tiek dzēstas no 2023. gada 1. janvāra. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.com/wltp


Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu nominālo degvielas patēriņu, nominālo elektrības patēriņu un nominālajiem specifiskajiem CO2 izmešiem var iegūt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektrības patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, “DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH”, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vācija un https://www.dat.de/co2/.

Lasīt vairāk
BMW M3 Competition Sedan, G80, 2021, BMW Individual metāliska Isle of Man Green krāsa, trīs ceturtdaļu skats, līkumā braucošs automobilis

IZPĒTIET JAUDĪGOS BMW M MODEĻUS.

Adrenalīna uzlādēta dinamika labākajā formā: augstas veiktspējas BMW M automobiļi. Individuāli izstrādāts vienreizējam izskatam ar ekskluzīviem BMW Individual dizaina elementiem. Ļaujiet sevi iedvesmot ar pārpārēm fascinējošu sporta garu.
BMW M4 CS, G82, 2021, sānskats ar M Performance Parts

BMW M PERFORMANCE PARTS KLĀSTS.

Maksimāla sportiska individualitāte: BMW M Performance Parts izstrādājumi bez izņēmuma aizgūti no autosporta un nodrošina nepārspējamu kvalitāti, īpašu izskatu un ideālu dinamiku. Tie ļauj piešķirt jūsu BMW īstu autosporta raksturu.
BMW M760Li xDrive Sedan, G11, G12, 2019, metāliska Frozen Dark Silver krāsa, trīs ceturtdaļu sānskats pilsētvidē

UNIQUE: BMW LUKSUSA KLASE.

Izbaudiet ekskluzīvo automobiļu izcilību – ar progresīvo dizainu, izteiksmīgo sniegumu un veiklo braukšanas dinamiku sportiskā un elegantā noskaņā. Izpētiet BMW luksusa klasi.
BMW M2 laidiens, kura dizainu veidoja FUTURA 2000, F87, 2020, divi modeļi V burta izvietojumā, skats no augšas, uz pelēka seguma

MŪSDIENĪGS MĀKSLAS VEICINĀŠANAS VEIDS.

Uzziniet vairāk par BMW Group ievērojamo iesaistīšanos kultūrā modernās un laikmetīgās mākslas, džezu un klasiskās mūzikas, kā arī ar arhitektūras un dizaina lietās.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

BMW M2 Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,2–9,6
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 230–218


BMW M3 Sedan:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,1–10,0
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 231–227


BMW M3 Competition Sedan:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,1–9,8
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 230–223


BMW M3 M Competition ar M xDrive Touring:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,4–10,1
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 235–229


BMW M4 Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,1–9,9
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 230–226


BMW M4 Competition Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,1–9,8
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 230–223


BMW M5 Competition:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,3–11,1
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 259–253


BMW M8 Competition Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,4–11,0
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 260–251


BMW M8 Competition Cabrio:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,6–11,2
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 264–255


BMW X3 M Competition:
Kraftstoffverbrauch in l/100 km (kombiniert): 11,0–10,6
CO2-Emissionen in g/km (kombiniert): 250–241


BMW X4 M Competition:
Kraftstoffverbrauch in l/100 km (kombiniert): 10,8–10,5
CO2-Emissionen in g/km (kombiniert): 247–238


BMW X5 M Competition:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 13,1–12,8
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 296–288


BMW X6 M Competition:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 12,9–12,6
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 293–284


BMW XM[1]:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 1,6–1,4
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 36–32


BMW M340i xDrive Sedan:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,5–7,8
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 192–177


BMW Z4 M40i Roadster:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,1–7,9
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 184–179


BMW i7 M70 xDrive Sedan[3]:
Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā WLTP kWh/100 km: 1,3–1,0
Elektriskās darbības attālums, WLTP, km[2]: 29–23


BMW M850i xDrive Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,8–10,5
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 245–239


BMW M850i xDrive Cabrio:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,0–10,7
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 249–243


BMW X5 M60i xDrive:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 12,5–11,5
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 283–261


BMW X6 M60i xDrive:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā):13,3–11,4
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 279–258


BMW X7 M60i xDrive:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 12,9–12,1
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 292–274


BMW i4 M50 Gran Coupé:
Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā WLTP kWh/100 km: 22,5–18,1
Elektriskas darbības attālums, WLTP km[2]: 414–520
 
Oficiālie dati attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, enerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikti atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 aktuālajā versijā. Datos attiecībā uz darbības attālumiem saskaņā ar WLTP ņemts vērā papildaprīkojums (šajā gadījumā – Vācijas tirgū). Automobiļiem, kuru tips kopš 2021. gada 1. janvāra apstiprināts no jauna, pastāv tikai oficiālie WLTP dati.  Turklāt saskaņā ar EK Īstenošanas regulu 2022/195 NEDC vērtības no atbilstības sertifikātiem tiek dzēstas no 2023. gada 1. janvāra. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.com/wltp


Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu nominālo degvielas patēriņu, nominālo elektrības patēriņu un nominālajiem specifiskajiem CO2 izmešiem var iegūt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektrības patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, “DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH”, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vācija un https://www.dat.de/co2/.

Lasīt vairāk

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • BMW M2 Competition:
    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): ---
    CO2 izmeši g/km (kombinētie): ---

    BMW M3 Sedan:
    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 9,8
    CO2 izmeši g/km (kombinētie): 224-223

    BMW M3 Competition Sedan:
    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,2-10,0
    CO2 izmeši g/km (kombinētie): 231-227

    BMW M4 Coupé:
    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,1-9,9
    CO2 izmeši g/km (kombinētie): 230-226

    BMW M4 Competition Coupé:
    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 9,8
    CO2 izmeši g/km (kombinētie): 224-223

    BMW M5 Competition:
    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,3–11,1
    CO2 izmeši g/km (kombinētie): 259-253

    BMW M8 Competition Coupé:
    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,4-11,0
    CO2 izmeši g/km (kombinētie): 260-251

    BMW M8 Competition Cabrio:
    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,6 – 11,2
    CO2 izmeši g/km (kombinētie): 264-255

    BMW X6 M:
    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 13,3-13,1
    CO2 izmeši g/km (kombinētie): 305-299

    BMW X6 M Competition:
    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 13,3-13,1
    CO2 izmeši g/km (kombinētie): 305-299

    BMW M340i xDrive Sedan:
    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,2-7,5
    CO2 izmeši g/km (kombinētie): 188-172

    BMW Z4 M40i Roadster:
    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,0-7,8
    CO2 izmeši g/km (kombinētie): 182-177

    BMW M760Li xDrive Sedan:
    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 12,5-12,4
    CO2 izmeši g/km (kombinētie): 285-282

    BMW M850i xDrive Coupé:
    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,8-10,6
    CO2 izmeši g/km (kombinētie): 247-242

    MW M850i xDrive Cabrio:
    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,9-10,8
    CO2 izmeši g/km (kombinētie): 248-246

    BMW X7 M50i:
    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 12,8-12,3
    CO2 izmeši g/km (kombinētie): 292-280

    Oficiālie dati par degvielas patēriņu un CO2 izmešiem tika noteikti atbilstoši obligātajai mērīšanas procedūrai un atbilst regulai (ES) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Darbības attāluma gadījumā WLTP rādītājos ņemts vērā arī viss papildaprīkojums. To automobiļu gadījumā, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas vairs nav norādītas arī saskaņā ar NEDC, bet tikai saskaņā ar WLTP.  Vairāk informācijas par WLTP un NEDC mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.de/wltp.

    Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņu un nominālajām konkrētajām CO2 izmešu vērtībām skatīt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektroenerģijas patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas pieejamas visās tirdzniecības vietās no Deutsche AutomobilTreuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen un vietnē https://www.dat.de/co2/.