Dažādi BMW M modeļi atšķirīgās krāsās V burta izvietojumā

BMW INDIVIDUAL.

STILS PRETSTATĀ IERASTAJAM.

Jūs izvēlaties stilu un ne tradīciju dēļ. Un dodat priekšroku negaidītajam tikpat ļoti, cik unikālajam. Kādēļ gan to neparādīt? Ar BMW, kas precīzi atbilst jūsu vēlmēm. Ar BMW Individual uzsverat savu raksturu ekskluzīvā veidā. Neatkarīgi no tā, vai tā ir fascinējoša krāsas apdare, iespaidīga pilna salona ādas apdare vai ideāli saskaņotas kvalitatīvas detaļas. Izcelieties pūlī ar savu personisko stilu un radiet individuālus akcentus virsbūvē un salonā, kas nekavējoties piesaista uzmanību. Galu galā – stils ir arī rakstura iezīme.

Lasīt vairāk
BMW INDIVIDUAL.STILS PRETSTATĀ IERASTAJAM.

DIZAINA BRĪVĪBAI IR VĀRDS.

Ekskluzīvais veids, kā demonstrēt raksturu: izbaudiet fascinējošus mākslas darbu, ideālus laidienus un iedvesmojošas BMW Individual aprīkojuma iezīmes – un izpētiet daudzās un dažādās BMW Individual iespējas atlasītos piemēros.

Lasīt vairāk
BMW M3 Sedan, G80, 2021, BMW Individual Verde Mantis krāsa, trīs ceturtdaļu skats, un BMW M3 Sedan, G80, 2021, BMW Individual Mint Green krāsa, priekšpuse pret priekšpusi atstatus, tuvplāns, skats no putna lidojuma

BMW INDIVIDUAL KRĀSU APDARES: DAUDZVEIDĪGA JŪSU PERSONĪBAS IZPAUSME.

Ļaujiet savam radošumam brīvu vaļu: ar BMW Individual varat izvēlēties no vairāk nekā 100 fascinējošām krāsu apdarēm – ekskluzīvam personiskā BMW dizainam. No Macau Blue līdz Lime Rock Grey krāsai. No Fire Orange līdz Frozen Black krāsai. Neatkarīgi no tā, vai krāsa ir matēta vai metāliska, iespaidīga vai spilgta – visas krāsu apdares iedvesmo ar savu ideālo mirdzumu un iespaidīgo krāsas dziļumu. Rezultāts – mūsu augstākās klases kvalitātes krāsu apdares pievērš uzmanību jūsu automobilim no visiem skatpunktiem. Neatkarīgi no tā, vai automobilis atrodas jūsu mājokļa priekšā, uz vijīga ceļa Alpos vai uz palmu ieskauta bulvāra Rivjērā. Lai kā – ir nodrošināts stils un pārpārēm rakstura.

MIRDZOŠS METĀLISKS STILS.

BMW M4 Competition Coupé, G82, 2021, BMW Individual metāliska Thundernight krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats pilsētas kvartālā no augšas, tuvplāns

Mirdzums izstaro jaudīgu sniegumu. Metāliskas BMW Individual krāsu apdares ideāli demonstrē jūsu BMW izteiksmīgās krāsas, atstarojot gaismu, jo sevišķi saulē. Varat apbrīnot arī unikālos mirdzošos efektus, ko rada nejauša apgaismojuma maiņa apvienojumā ar iespaidīgu dziļu mirdzumu. Daudzās izteiksmīgās krāsas piešķir jūsu BMW ko īpašu – saglabājot savu personisko stilu.

FASCINĒJOŠS MATĒTS IZSKATS.

BMW M4 Competition Coupé, G82, 2021, metāliska Frozen Dark Grey krāsa, stāvošs automobilis pilsētas kvartālā, no augšas, tuvplāns

Padariet savu BMW vēl pievilcīgāku: ar matētām BMW Individual krāsu apdarēm. Tās ar autoritāti uzsver jūsu automobiļa sportisko un spēcīgo dizaina valodu, vienlaikus tam piešķirot ultramodernu izskatu. Un vislabākais: matētas krāsu apdares demonstrē aizraujošu saspēli starp precīzi veidotām virsmām teju visos apgaismojuma apstākļos – un šādējādi ikvienā detaļā pauž maksimālu izteiksmību.

BMW Individual ir ekskluzīvs BMW M individualizēšanas iespēju klāsts, kas ļauj panākt pārsteidzoši neatkarīgu efektu un vienlaikus arī maksimālu izteiksmību
Markuss Flašs [Markus Flasch], izpilddirektors, BMW M GmbH

BMW INDIVIDUAL KRĀSU APDARES BMW X MODEĻIEM.

Četri dažādi BMW X modeļi grupā uz lauku ceļa

Ar ekskluzīvajām un kvalitatīvajām BMW Individual krāsu apdarēm piešķirat savam X modelim ļoti īpašu izskatu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties sevišķi spilgtās Atlantis, Le Mans Blue vai Java Green krāsas vai dodat priekšroku fascinējoši matētajai Frozen Black vai Frozen Marina Bay Blue krāsai, vienkārši pielāgojiet sportisko virsbūvi savām individuālajām vēlmēm – un apveltiet savu SAC vai SAV ar vēl personiskāku, dinamiskāku vai ekskluzīvāku izskatu. Esat ieinteresēts? BMW Individual vizuālā prezentācija ļauj iegūt pirmo informatīvo iespaidu.

BMW M4 Competition laidiens x KITH ar BMW Individual pilnu Merino ādas apdari Black krāsā un konturētiem M oglekļa sēdekļiem ar M trīstoņu apdari

BMW INDIVIDUAL ĀDAS APDARES: IZCILAS IEKŠĒJĀS VĒRĪBAS.

Paudiet savu stilu. Un dariet to smalki. Izvēlieties nevainojamo BMW Individual smalkas faktūras Merino ādu. Tā pārvērš jūsu BMW salonu vienlīdz ekskluzīvā un personiskā paziņojumā. Un vislabākais ir tas, ka BMW Individual piedāvā iespaidīgi lielu materiālu, krāsu un kombināciju klāstu.
Sākot ar sevišķi sportisku, kā arī sportiski elegantu un luksusa klases, vienā tonī vai divos, ar neuzkrītošām kontrastējošām šuvēm vai ekskluzīvu kontrastējošu šuvumu un beidzot ar smalkākās Alcantara ādas kombinācijām. Šī dažādo ekskluzīvo ādas apdares iespēju izvēle ļauj izstrādāt sava BMW dizainu līdz pat smalkākajai detaļai pilnībā atbilstoši savām vēlmēm.

BMW Individual ļauj mūsu klientiem peldēt pret straumi ar absolūtu stilu, pacelties pāri esošajiem standartiem, vienlaikus pilnībā paužot savu raksturu.
Lotārs Šupets [Lothar Schupet], klientu konsultāciju nodaļas vadītājs, BMW M zīmola pārvaldība
BMW Individual smalka koka apdare Fineline Black krāsā ar alumīnija ielaidumiem, tuvplāns

BMW INDIVIDUAL SALONA APDARES ELEMENTI. IDEĀLS NOSLĒGUMS.

Īsts uzmanību piesaistošs elements ne tikai virsmās: ar iespaidīgiem BMW Individual apdares elementiem jūs radāt sevišķi ekskluzīvus, sportiskus vai luksusa akcentus sava BMW salonā. Pilnībā atbilstoši savai gaumei un sava automobiļa raksturam. Vienlaikus visiem apdares elementiem ir kas kopīgs: tie visi ir izgatavoti no labākajiem materiāliem, tiem veikta ideāla turpmākā apstrāde, un tie iedvesmo ar izcilu virsmu apdari. Neatkarīgi no tā, vai tas ir alumīnija siets, ogleklis vai smalks koks – jūs veidojat intriģējošus kontrastus sava BMW salonā vai panākat saskaņotu tēlu, mijiedarbojoties salonam, akcentējošiem apdares elementiem un ādas apdarei.

BMW M4 Competition Coupé, G82, 2021, BMW Individual Signal Green krāsa, priekšpuses skats, stāvošs automobilis vārtu telpā

RADIET SAVA AUTOMOBIĻA DIZAINU AR BMW INDIVIDUAL APRĪKOJUMU TAGAD.

Ar BMW Individual vizuālo prezentāciju varat precīzi vizualizēt to, kā izskatītos BMW, kādu esat iztēlojies. Radiet savu personisko sapņu dizainu, ieskaitot krāsas apdari, salona apdari, dekoratīvās apdares joslas un vieglmetāla diskus. Iedvesmojiet sevi – BMW Individual padara to iespējamu.
BMW Individual priekšējie lukturi Shadow Line, tuvplāns
BMW Individual, durvju sliekšņu apdare, BMW M pilsētā, tuvplāns
BMW M5 Sedan, M elipsveida režģis, M mirdzoša Shadow Line apdare

IDEĀLI SASKAŅOTI AKCENTI.

Piešķiriet savam BMW individualitāti. Ar ekskluzīviem BMW Individual dizaina elementiem. Ar izteiksmīgiem vieglmetāla diskiem, piemēram, ar krāsainiem akcentiem vai individualizētiem durvju sliekšņiem un izšūtiem galvas balstiem, divtoņu vai trīstoņu luksusa apdari vai Alcantara stūri ar ciešo satvērienu un eleganto izskatu. Vai arī varat izvēlēties mirdzošas Black krāsas detaļas, kas ideāli saskaņotas ar automobiļa mirdzošo M Shadow Line krāsu apdari – piemēram, elipsveida režģa rāmi, ārējo atpakaļskata spoguļu korpusus vai aizmugurējo spoileri. M lukturi Shadow Line ir gan iespaidīgi, gan atpazīstami ar melnu visu hromēto daļu apdari priekšējos lukturos. Lai ko jūs arī izvēlētos, kvalitatīvās BMW Individual papildaprīkojuma iespējas rada sevišķus akcentus un ideāli noslēdz jūsu BMW individāli izstrādāto izskatu.

EKSKLUZĪVIE BMW M LAIDIENI.

BMW M4 Competition x KITH un BMW M2 laidiens ar FUTURA 2000 parakstu pārstāv divus BMW M īpašos modeļus, kas izveidoti stingri ierobežotā laidienā un atstājuši iespaidu kā uz starptautiskiem speciālistiem, tā uz sabiedrību. Kaut gan abi laidieni tika izpārdoti rekordīsā laikā, joprojām ir vērts pētīt BMW Individual lomu to tapšanā.

Lasīt vairāk
BMW M4 Competition laidiens x KITH, G82, 2020, BMW Individual Frozen Black krāsa, uzņēmums no augšas uz pelēka fona

EDTION x KITH – VALDA IELĀS.

Mode sastopas ar spilgtu sniegumu. Ņujorkas modes zīmols “Kith” sastopas ar BMW M. Iespaidīgais rezultāts ir BMW M4 Competition x KITH. Ne ar ko nesajaucams automobilis, kas apvieno dizainu un dinamiku, izmantojamību ielās un jaudu, kā arī degsmi un spēcīgu sniegumu vislabākajā veidā. Īpašs virsbūves akcents ir izteiksmīgais “Kith” logotips, kā arī automobilim pieejamās BMW Individual krāsas apdares: Frozen Black, Frozen Dark Silver un Frozen Brilliant White. Salonā uzmanību piesaista ekskluzīvā stilā veidotie konturētie M oglekļa sēdekļi trīs krāsās ar M raksturīgo melnās, gaiši zilās un sarkanās krāsas kombināciju.
BMW M2 laidiens, kura dizainu izstrādājis FUTURA 2000, F87, 2020, BMW Individual Frozen Black krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, ar roku apgleznots priekšējais apakšējais spoileris, tuvplāns

LAIDIENS FUTURA 2000 – IELA. MĀKSLA.

Izteiksmīga māksla, kas neatstāj vienaldzīgu. BMW M2 laidiens, kura dizainu izstrādāja FUTURA 2000, ir ļoti ierobežotā skaitā un ir izcils galvenokārt, pateicoties aprīkojuma iespējām, ko mākslinieks radījis pats personīgi. Ņujorkā dzīvojošais mākslinieks FUTURA 2000 ir slavens ar sev raksturīgo krāsu izvēli, koncentriskajām formām un kinētiskajām kompozīcijām. Šī laidiena gadījumā starptautiski atzītais ielu mākslinieks parūpējies par kompaktā sporta automobiļa stilu gan iekšpusē, gan ārpusē – un attiecīgi unikālā veidā akcentējis tā dumpiniecisko raksturu. Šeit īpaša uzmanība jāpievērš BMW Individual apdares joslām instrumentu panelī un viduskonsolē. Mākslinieks tās apgleznojis pats personīgi, padarot katru automobili par unikālu veidojumu.
BMW M3 Competition Sedan, G80, 2021, BMW Individual metāliska Isle of Man Green krāsa, trīs ceturtdaļu skats, līkumā braucošs automobilis

IZPĒTIET JAUDĪGOS BMW M MODEĻUS.

Adrenalīna uzlādēta dinamika labākajā formā: augstas veiktspējas BMW M automobiļi. Individuāli izstrādāts vienreizējam izskatam ar ekskluzīviem BMW Individual dizaina elementiem. Ļaujiet sevi iedvesmot ar pārpārēm fascinējošu sporta garu.
BMW M4 CS, G82, 2021, sānskats ar M Performance Parts

BMW M PERFORMANCE PARTS KLĀSTS.

Maksimāla sportiska individualitāte: BMW M Performance Parts izstrādājumi bez izņēmuma aizgūti no autosporta un nodrošina nepārspējamu kvalitāti, īpašu izskatu un ideālu dinamiku. Tie ļauj piešķirt jūsu BMW īstu autosporta raksturu.
BMW M760Li xDrive Sedan, G11, G12, 2019, metāliska Frozen Dark Silver krāsa, trīs ceturtdaļu sānskats pilsētvidē

UNIQUE: BMW LUKSUSA KLASE.

Izbaudiet ekskluzīvo automobiļu izcilību – ar progresīvo dizainu, izteiksmīgo sniegumu un veiklo braukšanas dinamiku sportiskā un elegantā noskaņā. Izpētiet BMW luksusa klasi.
BMW M2 laidiens, kura dizainu veidoja FUTURA 2000, F87, 2020, divi modeļi V burta izvietojumā, skats no augšas, uz pelēka seguma

MŪSDIENĪGS MĀKSLAS VEICINĀŠANAS VEIDS.

Uzziniet vairāk par BMW Group ievērojamo iesaistīšanos kultūrā modernās un laikmetīgās mākslas, džezu un klasiskās mūzikas, kā arī ar arhitektūras un dizaina lietās.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

BMW M2 Competition:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): ---
CO2 izmeši g/km (kombinētie): ---


BMW M3 Sedan:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 9,8
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 224-223

BMW M3 Competition Sedan:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,2-10,0
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 231-227

BMW M4 Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,1-9,9
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 230-226

BMW M4 Competition Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 9,8
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 224-223

BMW M5 Competition:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,3–11,1
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 259-253

BMW M8 Competition Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,4-11,0
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 260-251

BMW M8 Competition Cabrio:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,6 – 11,2
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 264-255

BMW X6 M:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 13,3-13,1
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 305-299

BMW X6 M Competition:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 13,3-13,1
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 305-299

BMW M340i xDrive Sedan:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,2-7,5
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 188-172

BMW Z4 M40i Roadster:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,0-7,8
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 182-177

BMW M760Li xDrive Sedan:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 12,5-12,4
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 285-282

BMW M850i xDrive Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,8-10,6
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 247-242

MW M850i xDrive Cabrio:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,9-10,8
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 248-246

BMW X7 M50i:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 12,8-12,3
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 292-280

Oficiālie dati par degvielas patēriņu un CO2 izmešiem tika noteikti atbilstoši obligātajai mērīšanas procedūrai un atbilst regulai (ES) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Darbības attāluma gadījumā WLTP rādītājos ņemts vērā arī viss papildaprīkojums. To automobiļu gadījumā, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas vairs nav norādītas arī saskaņā ar NEDC, bet tikai saskaņā ar WLTP.  Vairāk informācijas par WLTP un NEDC mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.de/wltp.

Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņu un nominālajām konkrētajām CO2 izmešu vērtībām skatīt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektroenerģijas patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas pieejamas visās tirdzniecības vietās no Deutsche AutomobilTreuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen un vietnē https://www.dat.de/co2/.

Lasīt vairāk

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW M2 Competition:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): ---
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): ---

  BMW M3 Sedan:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 9,8
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 224-223

  BMW M3 Competition Sedan:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,2-10,0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 231-227

  BMW M4 Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,1-9,9
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 230-226

  BMW M4 Competition Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 9,8
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 224-223

  BMW M5 Competition:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,3–11,1
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 259-253

  BMW M8 Competition Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,4-11,0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 260-251

  BMW M8 Competition Cabrio:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,6 – 11,2
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 264-255

  BMW X6 M:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 13,3-13,1
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 305-299

  BMW X6 M Competition:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 13,3-13,1
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 305-299

  BMW M340i xDrive Sedan:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,2-7,5
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 188-172

  BMW Z4 M40i Roadster:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,0-7,8
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 182-177

  BMW M760Li xDrive Sedan:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 12,5-12,4
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 285-282

  BMW M850i xDrive Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,8-10,6
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 247-242

  MW M850i xDrive Cabrio:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,9-10,8
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 248-246

  BMW X7 M50i:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 12,8-12,3
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 292-280

  Oficiālie dati par degvielas patēriņu un CO2 izmešiem tika noteikti atbilstoši obligātajai mērīšanas procedūrai un atbilst regulai (ES) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Darbības attāluma gadījumā WLTP rādītājos ņemts vērā arī viss papildaprīkojums. To automobiļu gadījumā, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas vairs nav norādītas arī saskaņā ar NEDC, bet tikai saskaņā ar WLTP.  Vairāk informācijas par WLTP un NEDC mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.de/wltp.

  Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņu un nominālajām konkrētajām CO2 izmešu vērtībām skatīt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektroenerģijas patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas pieejamas visās tirdzniecības vietās no Deutsche AutomobilTreuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen un vietnē https://www.dat.de/co2/.