BMW X7 M automobilis M50i un M50d Mineral White krāsā, G07, stāvošs, priekšpuses skats

THE X7

BMW M

DETALIZĒTI PAR BMW X7 M AUTOMOBIĻIEM

THE X7DETALIZĒTI PAR BMW X7 M AUTOMOBIĻIEM

NEATVAIRĀMI PIEVILCĪGS: ATKLĀJIET BMW X7 M50D UN BMW X7 M50I IEZĪMES TAGAD

Jaudīgs. Autoritatīvs. Elegants. BMW X7 M automobiļi apvieno pirmšķirīgu M raksturīgu dizainu ar izcilu sniegumu uz bezceļiem. Perfekti pielāgoti dzinēji un luksusa iezīmes garantē nepārspējamu komfortu un izcilu braukšanas pieredzi. Ar tādām iespējām kā M aerodinamikas pakotne BMW X7 M50d un BMW X7 M50i nozīmē pašpārliecinātu sniegumu gan izskata, gan braukšanas dinamikas ziņā. Turklāt elegantais salons, inovatīvās palīdzības sistēmas un daudzās digitālās tehnoloģijas nodrošina izcilu komfortu.

Lasīt vairāk

SNIEGUMS SASNIEDZ PERFEKCIJU

BMW X7 M50d UN BMW X7 M50i DZINĒJI, BRAUKŠANAS DINAMIKA UN DIZAINS MIRKĻA SKATĪJUMĀ

Maksimāli pilnveidots braukšanas prieks: BMW X7 M automobiļu braukšanas dinamika un dizains nosaka jaunus standartus savā klasē. Sportiskā rakstura pamatā ir ārkārtīgi jaudīgie autosporta komponenti, piemēram, astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba un M sporta izplūdes sistēma – standarta iezīmes, kas liek pamanīt gan BMW X7 M50d, gan BMW X7 M50i. Sportisko un luksusa izskatu noslēdz ekskluzīvās M raksturīgās iezīmes un virsbūves un salona dizaina akcenti.

BMW X7 M automobilis Mineral White krāsā, G07, stāvošs, priekšpuse trīs ceturtdaļu skatā no kreisās puses
BMW X7 M50d dzinējs, G07, modeļa nosaukums aizmugurē

BMW X7 M50d

BMW X7 M50d piedāvā īpašu precizitāti un veiklību. Dinamikas raksturlielumi ir palielināti un intensīva braukšanas sajūta ir nodrošināta, pateicoties M50d īpašajai balstiekārtas kalibrēšanai, variablajai sporta stūres iekārtai, standarta M sporta bremzēm, M sporta diferenciālim un M sporta izplūdes sistēmai.
BMW X7 M50i dzinējs, G07, modeļa nosaukums aizmugurē

BMW X7 M50i

BMW X7 M50i piedāvā īpašu precizitāti un veiklību. Dinamikas raksturlielumi ir palielināti un intensīva braukšanas sajūta ir nodrošināta, pateicoties M50i īpašajai balstiekārtas kalibrēšanai, variablajai sporta stūres iekārtai, standarta M sporta bremzēm, M sporta diferenciālim un M sporta izplūdes sistēmai.
BMW X7 M automobilis ar M sporta diferenciāli, G07, aizmugures tuvplāns

M sporta diferenciālis

M sporta diferenciālis uzlabo saķeri un braukšanas stabilitāti, mainot joslas vai uzņemot paātrinājumu līkumos ar lielu ātrumu, vai uz dažādām ceļa virsmām. Saķeri uzlabo elektriski vadāma ierīce, kas samazina aizmugurējo riteņu griešanās ātruma atšķirības.
BMW X7 M automobilis ar Steptronic sporta pārnesumkārbu, G07, kokpits

Steptronic sporta pārnesumkārba

Automātiskā astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties automātisku vai manuālu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām vai pārnesumu pārslēgsviru – iespējama vienmērīga vai neticami dinamiska braukšana. SPORT režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta labākajam sniegumam.
BMW X7 M automobilis ar M sporta izplūdes sistēmu, G07, aizmugures skats

M sporta izplūdes sistēma

M sporta izplūdes sistēma nodrošina dzinēja skaņu, ko var papildus pastiprināt ar vēl intensīvāku dzinēja skaņu ar braukšanas dinamikas pogām SPORT un SPORT+ programmās, savukārt uz komfortu vērstā programma dod priekšroku diskrētākai dzinēja skaņai.
BMW X7 M automobilis ar M sporta bremzēm, G07, vieglmetāla diska tuvplāns

M sporta bremzes

M Sport bremzēm ir četru virzuļu fiksēti bremžu suporti priekšpusē un viena virzuļa peldoši bremžu suporti aizmugurē, zilā krāsā ar M uzrakstu, un lieli bremžu diski, attiecīgi nodrošinot izcilu bremzēšanas efektivitāti.
BMW X7 M automobilis ar M aerodinamikas pakotni, G07, trīs ceturtdaļu skatā no labās puses

M aerodinamiskais komplekts

M aerodinamikas pakotne akcentē automobiļa sportiskumu un maina tā gaisa plūsmu. Tajā iekļauts priekšējais apakšējais spoileris ar lielākiem gaisa savācējiem, unikālām sliekšņu uzlikām un aizmugurējais apakšējais spoileris ar difuzora ielaidumu metāliskā Dark Shadow krāsā.
BMW X7 M automobilis ar Executive Drive Pro balstiekārtas vadības sistēmu, G07, trīs ceturtdaļu skatā no aizmugures

Executive Drive Pro

Executive Drive Pro balstiekārtas vadības sistēma nodrošina īpašu braukšanas komfortu vienlaikus ar izcilu braukšanas dinamiku. Sistēma ir balstīta uz aktīvu pretapgāšanās stabilizāciju, kas pastāvīgi veic elektromehānisku regulēšanu braukšanas laikā, tādējādi samazinot automobiļa sasvēršanos līdz minimumam.
BMW X7 M automobilis ar M raksturīgo izpūtēja apdari, G07, izpūtēja tuvplāns

M raksturīgā izpūtēja apdare

M raksturīgā izpūtēja apdare Cerium Grey krāsā veido vizuālu apgalvojumu un padara automobili vēl sportiskāku.
BMW X7 M automobilis ar M vieglmetāla diskiem ar V-spoke 755 M stilu, G07, diska tuvplāns

M vieglmetāla diski

22 collu M vieglmetāla glancēti divtoņu diski ar V-spoke 755 M stilu Cerium Grey krāsā ar dažādu izmēru un Runflat riepām, priekšā – 9,5J x 22 ar 275/40 R22 riepām, aizmugurē – 10,5J x 22 ar 315/35 R22 riepām.
BMW X7 M automobilis, kokpits ar M ādas stūri, G07

M ādas stūre

M ādas stūre ar daudzfunkciju pogām, M emblēmu un integrētu vadītāja puses sānu drošības gaisa spilvenu trīs spieķu dizainā. Tā nodrošina tiešu, sportisku stūrēšanas pieredzi ar Walknappa Black stūres apdari ar melnu šuvumu un konturētiem īkšķu balstiem.
BMW X7 M automobilis, salons ar M daudzfunkcionālajiem sēdekļiem, G07

M daudzfunkcionālie sēdekļi

Ekskluzīva dizaina M daudzfunkcionālie sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim atspoguļo automobiļa sportisko izskatu. Zemākas sēdekļu pamatnes uz augsti sānu balsti izceļ gliemežvāka formas izskatu un nodrošina nevainojamu sānu balstu. Tas nodrošina maksimālu komfortu un visaptverošu regulēšanas iespēju klāstu.
BMW X7 M automobilis, salons ar Sky Lounge panorāmas jumta lūkas tuvplānu, G07

Panorāmas stikla jumta lūka Sky Lounge

Sky Lounge panorāmas jumta lūka rada atmosfērisku vidi, jo īpaši tumsā, ar gaismas elementiem, kas ir vairāk nekā 15 000 gaismas elementu kombinācija. Fona salona apgaismojums piedāvā izvēlēties no sešām dažādām krāsām.
BMW X7 M automobilis, salons ar BMW Individual paplašinātu Merino ādas apdari, G07

BMW Individual paplašināta Merino ādas apdare

BMW Individual paplašināta Merino ādas apdare VATQ Tartufo krāsā, salona krāsa – Black.

INOVĀCIJU MĀJAS

BMW X7 M AUTOMOBIĻU INOVATĪVĀS IEZĪMES

BMW X7 M50d un M50i izcilais komforts ir pieejams jau pirms došanās ceļā. Tas tādēļ, ka ar digitālo atslēgu jums vairs nebūs nepieciešama tradicionālā atslēga. Inovatīvas tehnoloģijas, tādas kā, piemēram, BMW personiskā stūrmaņa vadītāja palīdzības sistēmas un citi uzlaboti ConnectedDrive pakalpojumi, palīdz padarīt katru braucienu iespējami patīkamāku. Vienlaikus – revolucionārā informācijas un izklaides sistēma ar žestu vadību vienmēr ir atjaunināta, pateicoties regulāriem attāli veiktiem programmatūras jauninājumiem.

BMW X7 M automobilis, kokpits ar fokusu uz instrumentu paneli un vadītāja paneli G07
 BMW X7 M automobiļa ieslīps zema leņķa uzņēmums ar BMW Live kokpitu Professional, G07

BMW Live kokpits Professional

BMW Live kokpita Professional versija ar navigācijas funkciju ietver divus augstas kvalitātes displejus, ko veido augstas izšķirtspējas 12,3 collu vadības displejs ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu panelis.
BMW X7 M automobilis, vīrietis un sieviete sēž automobilī, sieviete izmanto žestu vadību

BMW žestu vadība

Ar BMW žestu vadību noteiktas funkcijas var pārvaldīt ar roku kustībām. Noteiktu darbību gadījumā sistēma, piemēram, atpazīs tādus žestus kā “novilkšana” vai “norādīšana”, lai pieņemtu vai noraidītu ienākošo zvanu, vai apļveida kustības ar rādītājpirkstu, lai regulētu skaļumu.
BMW X7 M automobilis, braukšanas palīgsistēma Professional: vadītāja paneļa tuvplāns, G07

Braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional piedāvā optimālu komforta un maksimālu drošības līmeni daudzās kritiskās vai monotonās braukšanas situācijās, to nodrošinot ar stūrēšanas un joslu vadības palīgu, joslu maiņas palīgu, ieskaitot atbalstu šaurās vietās, ārkārtas apstāšanās palīgu, lokālas bīstamības brīdinājumu, palikšanas joslā palīgu ar aktīvo sānu sadursmes aizsardzību un citām drošības funkcijām.
BMW X7 M automobilis, novietošanas palīgs Plus: vadītāja paneļa tuvplāns, G07

Novietošanas palīgs Plus

Novietošanas palīgs Plus atvieglo automobiļa novietošanu un manevrus. Tas piedāvā arī apkārtskata sistēmu, tostarp skatu no augšas, panorāmas skatu un attālo 3D skatu, kā arī sānu auto novietošanas palīgu ar lineārām vadlīnijām un atpakaļgaitas asistentu.
BMW X7 M automobilis, novietošanas asistents: vadītāja paneļa tuvplāns, G07

Novietošanas asistents

Mēģināt atrast stāvvietu tuvu galamērķim? Ar novietošanas asistentu tas ir pavisam viegli. Tas iesaka brīvās vietas lielās autostāvvietās vai uz ielas un, pamatojoties uz jūsu izvēli, atrod vislabāko maršrutu ar vislielāko brīvas stāvvietas iespējamību. Varat arī samaksāt par stāvvietu bez skaidras naudas, izmantojot PARK NOW.
BMW X7 M automobilis, tālvadības programmatūras jauninājums: VaVadītāja paneļa tuvplāns, G07

Tālvadības programmatūras jauninājums

Vai vēlaties, lai jūsu BMW būtu jaunākā programmatūra? Ar tālvadības programmatūras jauninājumu jūsu BMW vienmēr būs jaunāka programmatūra – pat neapmeklējot savu BMW servisa partneri. Jauninājumi tiek instalēti attāli, gluži kā jūsu viedtālrunī. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu automobiļa funkcijas.
BMW X7 M automobilis, digitālā atslēga: Vīrietis automobiļa ārpusē pie tā durvīm tur viedtālruni, G07

Digitālā atslēga

Kādēļ ņemt līdzi arī atslēgu, ja jums līdzi ir jau jūsu Android viedtālrunis? Digitālā atslēga vai atslēgas karte ļauj jums atslēgt un aizslēgt savu BMW, un pat iedarbināt dzinēju, fiziski neizmantojot atslēgu. To iespējams lejupielādēt jūsu Android viedtālrunī, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu, un kopīgot ar ģimeni un draugiem.
BMW X7 M automobilis, ieslīps skats no augšas, sagaidīšanas apgaismojuma paklājs tiek projicēts iekāpšanas zonā uz zemes pie vadītāja durvīm

Sagaidīšanas apgaismojuma paklājs

Sagaidīšanas apgaismojuma paklāja funkcija projicē gaismas elementu automobiļa durvju priekšpusē un rada mājīgi aicinošu vidi tieši pie iekāpšanas zonas. Izkāpšanas no automobiļa tumsā līdz ar to ir vēl drošāka un ērtāka.
BMW X7 M automobilis, salons ar Harman Kardon Surround Sound sistēmu, G07

Harman Kardon Surround Sound sistēma

Nepārspējamā Harman Kardon Surround Sound sistēmai ir 464 W digitāls pastiprinātājs, deviņi kanāli un 16 skaļruņi. Tās izsmalcinātā skaņa perfekti piepilda visu salonu.
BMW X7 M automobilis, salons, ieslīps skats ar aizmugurējo sēdekļu izklaides sistēmu Professional uz priekšējo sēdekļu aizmugures, G07

Izklaide aizmugurē sēdošajiem Professional

Izklaide aizmugurē sēdošajiem Professional ietver divus atsevišķus, noliecamus augstas izšķirtspējas 10,2 collu krāsu ekrānus ar skāriena funkciju un Blu-ray diskdzini. Tādējādi ir iespējams izmantot navigāciju un interneta funkcijas braukšanas laikā (ja ir noslēgts mobilā tālruņa līgums). Papildus ir pieejama USB pieslēgvieta un savienojumi MP3 atskaņotājiem, spēļu konsolēm un austiņām (arī bezvadu).
BMW X7 M automobilis, salons, viduskonsoles tuvplāns ar fokusu uz krūzīšu turētājiem ar temperatūras regulēšanas iespēju, G07

Krūzīšu turētāji ar temperatūras regulēšanas iespēju

Krūzīšu turētājos ar temperatūras regulēšanas iespēju viduskonsolē var atsevišķi dzesēt dzērienus vai uzturēt tos siltus. Temperatūras regulēšanu var aktivizēt ar pogām labajā un kreisajā pusē. Arī fona apgaismojums norāda funkciju (zils – dzesēšana vai sarkans – karsēšana).
BMW X7 M automobilis, salons, tuvplāns ar automātiskā gaisa kondicionēšanu ar piecu zonu vadību, G07

Automātiska gaisa kondicionēšana ar piecu zonu vadību

Pateicoties automātiskai gaisa kondicionēšanai ar piecu zonu vadību, temperatūru vadītāja un priekšējā pasažiera, otrās rindas sēdvietu kreisajā un labajā pusē, kā arī trešās rindas sēdvietās var regulēt neatkarīgi vienu no otras. Katrs braucējs var tādējādi izbaudīt sev patīkamāko temperatūru.

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO2 IZMEŠI

BMW X7 M50d:
Degvielas patēriņš, l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,4-7,0
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 193–185


BMW X7 M50i:
Degvielas patēriņš, l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,1–10,9
CO2 izmeši, g/km (kombinētajā ciklā): 252–248


Norādītā informācija par degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un enerģijas patēriņu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.


Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē https://www.dat.de/co2


Šīs vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. Attiecībā uz nodokļiem vai citām nodevām, kas attiecināmas uz transportlīdzekļiem un kas balstītas (vismaz arī balstītas) uz CO2 izmešu rādītājiem, – CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.

Lasīt vairāk