BMW X7 M50i Mineral White krāsā, braucot pa tukšu automaģistrāli, aizmugures skats, G07, 2019
Sniegums Līdz 390 kW (530 ZS)
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelis

X7

BMW X7 M50i Mineral White krāsā, braucot pa tukšu automaģistrāli, aizmugures skats, G07, 2019

BMW X7 M AUTOMOBILIS

Sniegums Līdz 390 kW (530 ZS)
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelis

Luksuss uz jebkāda seguma: BMW X7 M automobiļi apvieno nepārspētu eleganci ar sportisku sniegumu bezceļos. To nepārspētais izskats ar iespaidīgajiem SAV gēniem un M raksturīgie dizaina elementi apliecina automobiļu izcilo braukšanas dinamikas potenciālu. Jaudas solījums, ko un BMW X7 M50i spēj viegli īstenot, pateicoties jaudīgajiem M TwinPower Turbo dzinējiem un M raksturīgajai transmisijai un balstiekārtas tehnoloģijām.

BMW X7 M50i:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 12,8–12,3
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 292–280

Lasīt vairāk

BMW X7 M AUTOMOBIĻI – PRODUKTA APSKATS.

un BMW X7 M50i braukšanas dinamikas un dizaina iezīmes.

Maksimāli pilnveidots braukšanas prieks: BMW X7 M automobiļu braukšanas dinamika un dizains nosaka jaunus standartus savā klasē. Sportiskā rakstura pamatā ir ārkārtīgi jaudīgie autosporta komponenti, piemēram, astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba un M sporta izplūdes sistēma – standarta iezīmes, kas liek pamanīt gan BMW X7 M50d, gan BMW X7 M50i. Sportisko un luksusa izskatu noslēdz ekskluzīvās M raksturīgās iezīmes un virsbūves un salona dizaina akcenti.  

BMW X7 M automobilis, G07, 2019, Mineral White krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, stāvošs automobilis
BMW X7 M50i, G07, 2019, modeļa nosaukums aizmugurē

BMW X7 M50i.

BMW X7 M50i piedāvā īpašu precizitāti un veiklību. Dinamikas raksturlielumi ir palielināti un intensīva braukšanas sajūta ir nodrošināta, pateicoties M50i īpašajai balstiekārtas kalibrēšanai, variablajai sporta stūres iekārtai, standarta M sporta bremzēm, M sporta diferenciālim un M sporta izplūdes sistēmai.
BMW X7 M automobilis ar M sporta diferenciāli, G07, 2019, tuvplāns, aizmugure

M sporta diferenciālis.

M sporta diferenciālis uzlabo saķeri un braukšanas stabilitāti, mainot joslas vai uzņemot paātrinājumu pēc līkuma izbraukšanas, braucot līkumos ar lielu ātrumu vai uz dažādām ceļa virsmām. Saķeri uzlabo elektriski vadāma ierīce, kas samazina aizmugurējo riteņu griešanās ātruma atšķirības.
BMW X7 M automobilis ar Steptronic sporta pārnesumkārbu, G07, 2019, kokpits

Steptronic sporta pārnesumkārba.

Automātiskā astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties automātisku vai manuālu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām vai pārnesumu pārslēgsviru – iespējama vienmērīga vai neticami dinamiska braukšana. SPORT režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta labākajam sniegumam.
BMW X7 M automobilis ar M izplūdes sistēmu, G07, 2019, tuvplāns, aizmugure

M sporta izplūdes sistēma.

M sporta izplūdes sistēma nodrošina dzinēja skaņu, ko var papildus pastiprināt ar vēl intensīvāku dzinēja skaņu, izmantojot braukšanas dinamikas pogas SPORT un SPORT+ programmās, savukārt uz komfortu vērstā programma dod priekšroku neuzkrītošākai dzinēja skaņai.
BMW X7 M automobilis ar M sporta bremzēm, G07, 2019, tuvplāns, vieglmetāla disks

M sporta bremzes.

M Sport bremzēm ir četru virzuļu fiksēti bremžu suporti priekšpusē un viena virzuļa peldoši bremžu suporti aizmugurē, zilā krāsā ar M uzrakstu, un lieli bremžu diski, attiecīgi nodrošinot izcilu bremzēšanas efektivitāti.
BMW X7 M automobilis ar M aerodinamikas pakotni, G07, 2019, trīs ceturtdaļu sānskats

M aerodinamikas pakotne.

M aerodinamikas pakotne akcentē automobiļa sportiskumu un maina tā gaisa plūsmu. Tajā iekļauts priekšējais apakšējais spoileris ar lielākiem gaisa savācējiem, unikālām sliekšņu uzlikām un aizmugurējais apakšējais spoileris ar difuzora ielaidumu metāliskā Dark Shadow krāsā.
BMW X7 M automobilis ar Executive Drive Pro balstiekārtas vadības sistēmu, G07, 2019, trīs ceturtdaļu skatā no aizmugures, braucošs automobilis

Executive Drive Pro.

Executive Drive Pro balstiekārtas vadības sistēma nodrošina īpašu braukšanas komfortu vienlaikus ar izcilu braukšanas dinamiku. Sistēma ir balstīta uz aktīvu pretapgāšanās stabilizāciju, kas pastāvīgi veic elektromehānisku regulēšanu braukšanas laikā, tādējādi samazinot automobiļa sasvēršanos līdz minimumam.
BMW X7 M automobilis ar M raksturīgo izpūtēja apdari, G07, 2019, tuvplāns, izpūtējs

M raksturīgā izpūtēja apdare.

M raksturīgā izpūtēja apdare Cerium Grey krāsā veido vizuālu apgalvojumu un padara automobili vēl sportiskāku.
BMW X7 M automobilis ar M vieglmetāla diskiem ar V-spoke 755 M stilu, G07, 2019, tuvplāns, disks

M vieglmetāla diski.

22 collu M vieglmetāla glancēti divtoņu diski ar V-spoke 755 M stilu Cerium Grey krāsā ar dažādu izmēru un Runflat riepām, priekšā – 9,5J x 22 ar 275/40 R22 riepām, aizmugurē – 10,5J x 22 ar 315/35 R22 riepām.
BMW X7 M automobilis ar M ādas stūri, G07, 2019, kokpits

M ādas stūre.

M ādas stūre ar daudzfunkciju pogām, M emblēmu un integrētu vadītāja puses sānu drošības gaisa spilvenu trīs spieķu dizainā. Tā nodrošina tiešu, sportisku stūrēšanas pieredzi ar Walknappa Black stūres apdari ar melnu šuvumu un konturētiem īkšķu balstiem.
BMW X7 M automobilis ar M multifunkciju sēdekļiem, G07, 2019, tuvplāns, sēdekļa regulēšana

M daudzfunkciju sēdekļi.

M daudzfunkcionālo sēdekļu vadītājam un priekšējam pasažierim ekskluzīvais dizains un M logotips uz galvas balsta atspoguļo automobiļa sportisko izskatu. Zemākas sēdekļu pamatnes un augsti sānu balsti izceļ gliemežvāka formas izskatu un nodrošina nevainojamu sānu balstu. Tas nodrošina maksimālu komfortu un visaptverošu regulēšanas iespēju klāstu.
BMW X7 M automobilis ar Sky Lounge panorāmas jumta lūku, G07, 2019, salons

Sky Lounge panorāmas jumta lūka.

Sky Lounge panorāmas jumta lūka rada atmosfērisku vidi, jo īpaši tumsā, ar gaismas elementiem, kas ir vairāk nekā 15 000 gaismas elementu kombinācija. Fona salona apgaismojums piedāvā izvēlēties no sešām dažādām krāsām.
BMW X7 M automobilis ar BMW Individual paplašinātu Merino ādas apdari, G07, 2019, salons

BMW Individual paplašināta Merino ādas apdare.

BMW Individual paplašināta Merino ādas apdare VATQ Tartufo krāsā, salona krāsa – Black.

BMW X7 M AUTOMOBIĻI: INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS.

BMW M50i un digitālie pakalpojumi, vadītāja palīdzības sistēmas un komforta funkcijas.

BMW X7 un M50i izcilais komforts ir pieejams jau pirms došanās ceļā. Tas tādēļ, ka ar digitālo atslēgu jums vairs nebūs nepieciešama tradicionālā atslēga. Inovatīvas tehnoloģijas, tādas kā, piemēram, BMW personiskā stūrmaņa vadītāja palīdzības sistēmas un citi uzlaboti ConnectedDrive pakalpojumi, palīdz padarīt katru braucienu iespējami patīkamāku. Vienlaikus – revolucionārā informācijas un izklaides sistēma ar žestu vadību vienmēr ir atjaunināta, pateicoties regulāriem attāli veiktiem programmatūras jauninājumiem.

BMW X7 M automobilis ar BMW Live kokpitu Professional, G07, 2019

BMW Live kokpits Professional.

BMW Live kokpita Professional versija ar navigācijas funkciju ietver divus augstas kvalitātes displejus, ko veido augstas izšķirtspējas 12,3 collu vadības displejs ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu panelis. BMW operētājsistēmu 7 var vadīt arī ar iDrive Touch kontrolleri.
BMW X7 M automobilis ar BMW žestu kontroli, G07, 2019

BMW žestu kontrole.

Ar BMW žestu vadību noteiktas funkcijas var pārvaldīt ar roku kustībām. Noteiktu darbību gadījumā sistēma, piemēram, atpazīs tādus žestus kā “novilkšana” vai “norādīšana”, lai pieņemtu vai noraidītu ienākošo zvanu, vai apļveida kustības ar rādītājpirkstu, lai regulētu skaļumu.
BMW X7 M automobilis ar braukšanas palīgsistēmu Professional, G07, 2019, instrumentu panelis

Braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional nodrošina optimālu komfortu un drošību, atrodoties kritiskos vai monotonas braukšanas apstākļos. Papildus braukšanas palīgsistēmā esošajam iekļauts arī stūrēšanas un joslu vadības palīgs ar paplašinātām funkcijām, joslu maiņas un ārkārtas apstāšanās palīgs, kā arī palikšanas joslā palīgs ar aktīvo sānu sadursmes aizsardzību.
BMW X7 M automobilis ar novietošanas palīgu Plus, G07, 2019, vadības displejs

Novietošanas palīgs Plus.

Novietošanas palīgs Plus atvieglo automobiļa novietošanu un manevrus. Tas piedāvā arī apkārtskata sistēmu, tostarp skatu no augšas, panorāmas skatu, attālo 3D skatu, kā arī sāniskas auto novietošanas palīgu, ārkārtas bremzēšanas funkciju, aktīvo automobiļa novietošanas distances sensoru, automobiļa novietošanas palīgu ar garenvirziena un sānu vadību un atpakaļgaitas asistentu.
BMW X7 M automobilis ar novietošanas asistentu, G07, 2019, vadības displejs

Novietošanas asistents.

Mēģināt atrast stāvvietu tuvu galamērķim? Ar novietošanas asistentu tas ir pavisam viegli. Tas iesaka brīvās vietas lielās autostāvvietās vai uz ielas un, pamatojoties uz jūsu izvēli, atrod vislabāko maršrutu ar vislielāko brīvas stāvvietas iespējamību.
BMW X7 M automobilis ar attālo programmatūras jaunināšanu, G07, 2019, vadības displejs

Tālvadības programmatūras jauninājums

Automobilī vienmēr ir jaunākā programmatūras versija. Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW vienmēr būs jaunākā programmatūra. Varat vienkārši lejupielādēt atjauninājumus, izmantojot My BMW lietojumprogrammu vai automobilī uzstādīto SIM karti, un tad ieinstalēt šos atjauninājumus. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu BMW pieejamās automobiļa funkcijas.
BMW X7 M automobilis ar Experience režīmu jauninājumu, G07, 2019, kokpits

Experience režīmi.

Vai uz ceļa paļaujaties uz atturību vai produktivitāti? Ar tādiem pieredzes režīmiem kā Executive vai Expressive režīmu varat radīt savām maņām tādu pieredzi, kas nevainojami atbilst jūsu garastāvoklim, pateicoties ideāli saskaņotam tēlam salonā. Vienkārši sakiet: “Hei, BMW! Aktivizē Executive režīmu.”
BMW X7 M automobilis ar sagaidīšanas apgaismojuma paklājiņu, G07, 2019

Sagaidīšanas apgaismojuma paklājs.

Sagaidīšanas apgaismojuma paklāja funkcija projicē gaismas elementu automobiļa durvju priekšpusē un rada mājīgi aicinošu vidi tieši pie iekāpšanas zonas. Izkāpšanas no automobiļa tumsā līdz ar to ir vēl drošāka un ērtāka.
BMW X7 M automobilis ar Harman Kardon Surround Sound sistēmu, G07, 2019, tuvplāns, skaļrunis

Harman Kardon Surround Sound sistēma.

Nepārspējamā Harman Kardon Surround Sound sistēmai ir 464 W digitāls pastiprinātājs, deviņi kanāli un 16 skaļruņi. Tās izsmalcinātā skaņa perfekti piepilda visu salonu.
BMW X7 M automobilis ar izklaides sistēmu Professional aizmugurējos sēdekļos, G07, 2019

Aizmugurējo pasažieru izklaides sistēma Professional.

Izklaide aizmugurē sēdošajiem BMW Professional ietver divus atsevišķus, noliecamus augstas izšķirtspējas 10,2 collu krāsu ekrānus ar skāriena funkciju un Blu-ray diskdzini. Tādējādi ir iespējams izmantot navigāciju un interneta funkcijas braukšanas laikā (ja ir noslēgts mobilā tālruņa līgums). Papildus ir pieejama USB pieslēgvieta un savienojumi MP3 atskaņotājiem, spēļu konsolēm un austiņām (arī bezvadu).
BMW X7 M automobiļa krūzīšu turētāji ar temperatūras regulēšanas iespēju, G07, 2019

Krūzīšu turētāji ar temperatūras regulēšanas iespēju.

Krūzīšu turētājos ar temperatūras regulēšanas iespēju viduskonsolē var atsevišķi dzesēt dzērienus vai uzturēt tos siltus. Temperatūras regulēšanu var aktivizēt ar pogām labajā un kreisajā pusē. Arī fona apgaismojums norāda funkciju (zils – dzesēšana vai sarkans – karsēšana).
BMW X7 M automobilis, automātiskā gaisa kondicionēšana ar piecu zonu vadību, G07, 2019

Automātiska gaisa kondicionēšana ar 5 zonu kontroli.

Pateicoties automātiskai gaisa kondicionēšanai ar piecu zonu vadību, temperatūru vadītāja un priekšējā pasažiera, otrās rindas sēdvietu kreisajā un labajā pusē, kā arī trešās rindas sēdvietās var regulēt neatkarīgi vienu no otras. Katrs braucējs var tādējādi izbaudīt sev patīkamāko temperatūru.

BMW X7 AUTOMOBIĻU TEHNISKIE DATI.

BMW X7 M50i.

Dzinēja jauda, kW (ZS) pie 1/min:

390 (530)/5 500–6 000

Maks. griezes moments, Nm pie 1/min:  

750/1 800–4 600

Paātrinājums 0–100 km/h (s):

4,7

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km:

12,8–12,3

BMW X7 M50i, G07, 2019, līniju zīmēšana, izmēri
BMW X7 xDrive40i Arctic Grey krāsā, trīs ceturtdaļu skatā no priekšpuses, G07, 2019

X7

BMW X7 papildus savam iespaidīgajam izskatam ir apveltīts ar ekskluzīvu luksusu, ievērojamu plašumu un ārkārtīgi komfortablu braukšanas dinamiku.

BMW X7 M AUTOMOBIĻU CENAS, FINANSĒŠANA UN LĪZINGS.

BMW FINANCIAL SERVICES BMW X7 M AUTOMOBIĻU GADĪJUMĀ.

BMW X7 M automobilis, G07, 2019

BMW Financial Services individuāli izstrādāti finanšu produkti ātri un pielāgojami ved jūs pie mērķa. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs no mūsu piedāvājumiem ir individuāli saskaņots ar jūsu vajadzībām un vēlmēm. Uzziniet vairāk par pievilcīgajiem finansēšanas risinājumiem vai atbilstošu līzinga piedāvājumu jūsu jaunā BMW X7 M automobiļa gadījumā.

BMW SERVICE INCLUSIVE BMW X7 M AUTOMOBIĻU GADĪJUMĀ.

BMW servisa darbinieks sagaida klientu

#laikasarinotiktu. Pilnīgi bezrūpīga braukšana: šī pakotne piedāvā jums 100 % caurskatāmību un ērtu plānošanas vieglumu jūsu atlasītā termiņa vai nobraukuma gadījumā.

 • Automobiļa pārbaudes serviss saskaņā ar BMW vadlīnijām
 • Gaisa mikrofiltra apkope
 • Bremžu šķidruma apkope

BMW X7 M automobiļu degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

BMW X7 M50d:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): xx,xx–xx,xx
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): xxx–xxx

BMW X7 M50i:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 12,8–12,3
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 292–280

Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kādi pieejami konkrētajam modelim.

CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Redzamās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

Lasīt vairāk

BMW X7 M automobiļu degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW X7 M50i:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 12,8–12,3
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 292–280

  Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kādi pieejami konkrētajam modelim.

  CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Redzamās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.