BMW X7 G07, 2019, Arctic Grey krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā)12.8–7.7 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelis

THE X7

BMW X7

Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā)12.8–7.7 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelis

Pats pirmais BMW X7 ir elegantais klātbūtnes un personības apvienojums. Majestātiskais izskats neaizēno viegluma un veiklības sajūtu, pateicoties tīrajam dizainam un sportiskajam stilam. Vienlaikus ievērojamais salona plašums pirmo reizi piedāvā ekskluzivitātes, funkcionalitātes un brīvības saspēli – tas ir nesalīdzināms komforts visās trijās sēdekļu rindās. Šarms savā būtībā. Elegance raksturā.
 

BMW X7 xDrive40i:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,8-10,1
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 247-231

 

Lasīt vairāk

BMW X7 DIZAINA PAMATINFORMĀCIJA.

BMW elipsveida režģis, BMW X7, G07, 2019, tuvplāns

BMW elipsveida režģis.

BMW elipsveida režģis ir centrālais vizuālais akcents, un tas likumsakarīgi izceļ automobiļa izskatu un estētiku skatā no priekšpuses.
BMW Laserlight, BMW X7, G07, 2019, tuvplāns

BMW Laserlight.

Tālo gaismu lāzerrežīmā BMW Laserlight unikālā X dizainā apgaismo līdz 600 metriem lielā attālumā, kas ir gandrīz divas reizes lielāks par parasto. Labāka redzamība tumsā ievērojami uzlabo drošību. Raksturīgais zilas krāsas X un uzraksts “BMW Laserlight” izceļ automobiļa tehnoloģiju standartus.
22 collu vieglmetāla diski, BMW X7, G07, 2019

22 collu vieglmetāla diski.

22 collu vieglmetāla diski Multi-spoke ar 757 divkrāsu Ferric Grey stilu, dažādu izmēru riepām, mirdzoši, priekšā – 9,5J x 22 ar 275/40 R22 augstas veiktspējas riepām, aizmugurē – 10,5J x 22 ar 315/35 R22 augstas veiktspējas riepām. Pieejami arī citi izmēri un stili.
Gaisa savācējs, BMW X7, G07, 2019

Gaisa savācējs.

Gaisa savācējs aiz priekšējo riteņu arkām kā hokeja nūja tiecas uz automobiļa aizmuguri un vizuāli kā dekoratīvs elements akcentē automobiļa estētisko raksturu un garumu.
Hromētais stienis, BMW X7, G07, 2019

Hromētais stienis.

Horizontālais hromētais stienis, kas vizuāli savieno aizmugurējos lukturus, akcentē automobiļa sportiski eleganto raksturu. Tieši kā BMW 7. sērijas luksusa limuzīnā hromētā josla izteikti kontrastē ar izvēlēto virsbūves krāsu un rada harmonisku savienojumu starp iespaidīgajām sānu daļām un aizmuguri.
CraftedClarity stikla aplikācija, BMW X7, G07, 2019

CraftedClarity stikla aplikācija.

CraftedClarity stikla aplikācija ietver ar rokām darinātus stikla elementus, kas vizuāli un taktili papildina salonu. Pārnesumu pārslēga, BMW iDrive un Start/Stop pogas detaļas ir izgatavotas no smalka kristāla.
Ādas dizains, BMW X7, G07, 2019

Augstas kvalitātes ādas dizains.

Pēc pieprasījuma: BMW Individual pilna Merino ādas apdare Ivory White/Midnight Blue krāsā, salona krāsa Black.
Sešvietīgs vai septiņvietīgs, BMW X7, G07, 2019

Sešvietīgs vai septiņvietīgs BMW X7.

Standartaprīkojuma trešā sēdekļu rinda ar diviem sēdekļiem, kas pilnībā nolokāmi bagāžas nodalījuma līmenī, nodrošina sēdvietas diviem papildu pasažieriem, lai automobilī varētu ērti sēdēt līdz septiņiem cilvēkiem.
Sky Lounge panorāmas jumta lūka, BMW X7, G07, 2019

Sky Lounge panorāmas jumta lūka.

Papildaprīkojuma Sky Lounge panorāmas jumta lūka rada atmosfērisku vidi, jo īpaši tumsā, ar gaismas elementiem, kas ir vairāk nekā 15 000 gaismas elementu kombinācija. Fona salona apgaismojums piedāvā izvēlēties no sešām dažādām krāsām.
Fona apgaismojums, BMW X7, G07, 2019

Fona apgaismojums.

Standarta fona apgaismojums ietver fona kontūras apgaismojumu, kas rada relaksējošu, mājīgu atmosfēru salonā. Seši pielāgojamas intensitātes gaismas dizaini ietver arī dinamisku funkciju četros pielietojumos. Sagaidīšanas apgaismojuma paklājs apgaismo zonu pie automobiļa durvīm, iekāpjot un izkāpjot no tā.

BMW X7 BRAUKŠANAS KOMFORTS.

Braukšanas komforts, BMW X7, G07, 2019, tuvplāns

BMW X7 piedāvā sevišķi augstu braukšanas komforta līmeni apvienojumā ar izcilu braukšanas dinamiku. Papildaprīkojuma Executive Drive Pro šasijas vadības sistēma izmanto aktīvu pretapgāšanās stabilizāciju, kas braukšanas laikā elektromehāniski samazina korpusa sasvēršanos līdz minimumam. Standartaprīkojuma adaptīvā divasu pneimatiskā balstiekārta atvieglo iekāpšanu un izkāpšanu no automobiļa, kā arī kravas iekraušanu un izkraušanu. Gaisa balstiekārta automātiski uztur automobili nemainīgā augstumā neatkarīgi no slodzes un ir manuāli pielāgojama.

BMW X7 BRAUKŠANAS DINAMIKA.

BMW X7, G07, 2019, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, pa apvidu braucošs automobilis

Jaunajam BMW X7 ir xOffroad pakotne. Četru bezceļu režīmu izvēle ļauj vēl precīzāk pielāgot pilnpiedziņas BMW xDrive atbilstoši braukšanas virsmai. Papildaprīkojuma M sporta izplūdes sistēma nodrošina dzinēja skaņu, ko var papildus pastiprināt ar vēl intensīvāku dzinēja skaņu, izmantojot braukšanas dinamikas pogas SPORT un SPORT+ programmās. Braucot mazākā ātrumā, aktīvā stūres vadība sniedz lielāku manevrējamību un veiklību, griežot aizmugurējos riteņus pretēji priekšējiem.

BMW X7 laidiens BMW Individual metāliskā Frozen Black krāsā, G06, 2019, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

BMW X7 LAIDIENS METĀLISKĀ FROZEN BLACK KRĀSĀ.

BMW X7 laidienam ir izteiksmīga BMW Individual īpaša krāsas apdare metāliskā Frozen Black krāsā. 22 collu BMW Individual vieglmetāla disks ar V-spoke 758 I stilu matētā Orbit Grey krāsā, uzsver iespaidīgo izskatu. BMW M sporta bremžu suporti ir ar mirdzošu Black krāsas apdari. Salonā BMW X7 laidiens metāliskā Frozen Black krāsā maksimāli pauž luksusa atmosfēru ar tādām atlasītām detaļām kā M Alcantara Anthracite griestu apdare, Crafted Clarity stikla aplikācija un aizsargstiklojums aizsardzībai pret sauli.

BMW M PERFORMANCE BMW X7 DETAĻAS UN PIEDERUMI.

BMW M Performance Parts ļauj jums piešķirt savam BMW X7 maksimālu autosporta raksturu. Izvēlieties vizuāli uzlabotas virsbūves dizaina iespējas, kā arī pievilcīgus kaltus un vieglmetāla diskus. Ar oriģinālajiem BMW piederumiem jūs pielāgojat savu BMW atbilstoši personiskajām vēlmēm: izstrādājumi ir ideāli saskaņoti ar BMW X7 kvalitātes, dizaina un snieguma ziņā.
Jumta kaste 520, BMW X7, G07, 2019

Jumta kaste 520.

Modernā Black krāsas jumta kaste ar Titanium Silver sānu paneļiem ir saderīga ar visām BMW jumta bagāžnieku sistēmām, un tās tilpums ir 520 litri. Slēpes ir vienkārši iekraut un aizsargāt pret zādzībām, jo kasti iespējams atvērt no abām pusēm, un katrā pusē tai ir trīskārša centrālā atslēga.
Jumta šķērsstieņi, BMW X7, G07, 2019, virsbūve

Jumta šķērsstieņi.

Jumta šķērsstieņus iespējams kombinēt ar visiem BMW jumta bagāžnieku stiprinājumiem un jumta kastēm, kas ir perfekts vizuāls papildinājums automobilim kopumā. Tos viegli uzstādīt, neizmantojot instrumentus, un tie atbilst augstākajiem kvalitātes un drošības standartiem, pateicoties savai izturīgajai konstrukcijai un pretnozagšanas atslēgas sistēmai.
22 collu M Performance divtoņu diski ar Y-spoke 785 M stilu, BMW X7, G07, 2019

22 collu M Performance divtoņu diski ar Y-spoke 785 M stilu.

Kvalitatīvie 22 collu M Performance vieglmetāla diski ar Y-spoke 785 M stilu ir divtoņu matētā Jet Black krāsā, mirdzoši un frēzēti ar M Performance uzrakstu. Pilns TPMS vasaras riteņu komplekts ar Run-flat riepām, riteņa izmērs 9,5J x 22 ar riepu izmēru 275/40 R22 107Y RSC priekšā un 10,5J x 22 ar riepu izmēru 315/35 R22 111Y RSC aizmugurē.
Visu sezonu priekšējie paklājiņi, BMW X7, G07, 2019

Visu sezonu priekšējie paklājiņi.

Ideāla izmēra izturīgie visu sezonu paklājiņi ar paceltām malām un elegantu dizainu priekšā aizsargā kāju zonu no mitruma un netīrumiem. Tie ir melni un ar nerūsošā tērauda ielaidumu.
Bagāžas nodalījuma paklājiņš, BMW X7, G07, 2019

Bagāžas nodalījuma paklājiņš.

Bagāžas nodalījumu no netīrumiem un mitruma aizsargā izturīgais, neslīdošais ūdensdrošais paklājiņš ar paceltām malām un labi veidotu dizainu. Veidots Black krāsā un aprīkots ar kvalitatīvu nerūsošā tērauda ielaidumu – paklājiņš ideāli iekļaujas bagāžas nodalījuma interjerā.
Travel & Comfort sistēmas universālais planšetdatoru turētājs ar BMW drošības ietvaru, BMW X7, G07, 2019

Travel & Comfort sistēmas universālais planšetdatoru turētājs ar BMW drošības ietvaru.

Universālais turētājs ir pielāgojams izmēram un piestiprināms atsevišķi pieejamajam pamatturētājam vai Travel & Comfort sistēmas papildaprīkojumam. Ar BMW drošības ietvaru tiek sniegts drošs stiprinājums plašam klāstam Apple vai Samsung planšetdatoru izmērā no 7 līdz 11 collām. To var pagriezt par 360° un nofiksēt vajadzīgajā pozīcijā.
M modeļa uzraksts mirdzošā Black krāsā, BMW X7, G07, 2019

M modeļa uzraksts X7 mirdzošā Black krāsā.

Padariet izskatu sportiskāku. M modeļa uzraksts X7 mirdzošā Black krāsā ar savu izskatu uzsver automobiļa dinamisko iespaidu. Tas ir mirdzošā Black krāsā, tas ir tikpat izturīgs, cik unikāls, kā arī ideāli piemērots virsbūves pielāgošanai.
M Performance ārējā atpakaļskata spoguļa korpuss no oglekļa šķiedras, BMW X7, G07, 2019

M Performance ārējā atpakaļskata spoguļa korpuss no oglekļa šķiedras.

Satriecošie spoguļu korpusi, kas pedantiski ar rokām veidoti no oglekļa šķiedras, uzsver automobiļa augsto tehnoloģiju izcelsmi. To dinamiskais dizains nodrošina pievilcīgu, izcilu izskatu un piešķir individuālu sportisku akcentu.
M Performance stūre, BMW X7, G07, 2019, virsbūve

M Performance stūre.

Pārliecinoši fakti: pateicoties Alcantara apdares satvēriena zonai, M Performance stūre nodrošina izcilas sajūtas un satvērienu – tiešākas stūrēšanas labad. Izteiksmīgais dizains un sarkanas ādas centrālā josla akcentē autosporta stilu.
M Performance paklājiņi, BMW X7, G07, 2019, virsbūve

M Performance paklājiņi.

Augstākās klases izskats, izcila saķere: M Performance paklājiņi piešķir kāju zonai individuālu sportisku izskatu, radot dinamiskāku veidolu visam automobilim. Ar BMW M logotipu un M Performance uzrakstu. Augstākās klases dizainu papildina ādai līdzīga materiāla ietvari, dekoratīvs šuvums kontrastējošās krāsās un josla M krāsās.
M Performance degvielas tvertnes vāciņš no oglekļa šķiedras, BMW X7, G07, 2019

M Performance degvielas tvertnes vāciņš, oglekļa šķiedra.

Detaļām ir nozīme: M Performance degvielas tvertnes vāciņš ir izgatavots no augstākās kvalitātes oglekļa šķiedras. Tas uzsver automobiļa sportisko, individuālo izskatu, vizuāli to uzlabojot. Oriģinālā BMW detaļa ir optimāli izturīga pret benzīnu un dīzeļdegvielu. Ar uzrakstu M Performance uz matēta alumīnija.
M Performance riepu maisi, BMW X7, G07, 2019

M Performance riepu maisi.

Ekskluzīva sacīkšu sajūta garāžā: M Performance riepu maisi aizsargā gan vadītāju, gan automobili pret netīrumiem. Izturīgāks rokturis nodrošina ērtu riepu pārvadāšanu. Pateicoties speciālam marķējumam atsevišķas riepas var ātri sagrupēt jebkurā laikā. Ar sportisku M Performance dizainu.

IINOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS UN DIGITĀLIE PAKALPOJUMI BMW X7 AUTOMOBILĪ.

BMW X7 pieejama BMW savienojamības jaunākās paaudzes tehnoloģija. Atjautīgi digitālie pakalpojumi un vadītāja palīdzības sistēmas veido nevainojamu savienojumu ar ārpasauli un piedāvā maksimālu komfortu un labāko iespējamo drošību, pateicoties intuitīvam lietojumam.

BMW Live kokpits Professional, BMW X7, G07, 2019

BMW Live kokpits Professional.

BMW Live kokpita Professional versija ar navigācijas funkciju ietver divus augstas kvalitātes displejus, ko veido augstas izšķirtspējas 12,3 collu vadības displejs ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu panelis. BMW operētājsistēmu 7 var vadīt arī ar iDrive Touch kontrolleri.
BMW žestu kontrole, BMW X7, G07, 2019

BMW žestu kontrole.

Ar BMW žestu vadību noteiktas funkcijas var pārvaldīt ar roku kustībām. Noteiktu darbību gadījumā sistēma, piemēram, atpazīs tādus žestus kā “novilkšana” vai “norādīšana”, lai pieņemtu vai noraidītu ienākošo zvanu, vai apļveida kustības ar rādītājpirkstu, lai regulētu skaļumu.
Braukšanas palīgsistēma Professional, BMW X7, G07, 2019

Braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional nodrošina optimālu komfortu un drošību, atrodoties kritiskos vai monotonas braukšanas apstākļos. Papildus braukšanas palīgsistēmā esošajam iekļauts arī stūrēšanas un joslu vadības palīgs ar paplašinātām funkcijām, joslu maiņas un ārkārtas apstāšanās palīgs, kā arī palikšanas joslā palīgs ar aktīvo sānu sadursmes aizsardzību.
Novietošanas palīgs Plus, BMW X7, G07, 2019

Novietošanas palīgs Plus.

Novietošanas palīgs Plus atvieglo automobiļa novietošanu un manevrus. Tas piedāvā arī apkārtskata sistēmu, tostarp skatu no augšas, panorāmas skatu, attālo 3D skatu, kā arī sāniskās novietošanas palīgu, automobiļa novietošanas palīgu ar garenvirziena un sānu lineāro vadību un atpakaļgaitas asistentu.
Novietošanas asistents, BMW X7, G07, 2019

Novietošanas asistents.

Mēģināt atrast stāvvietu tuvu galamērķim? Ar novietošanas asistentu tas ir pavisam viegli. Tas iesaka brīvās vietas lielās autostāvvietās vai uz ielas un, pamatojoties uz jūsu izvēli, atrod vislabāko maršrutu ar vislielāko brīvas stāvvietas iespējamību.
Attālā programmatūras jaunināšana, BMW X7, G07, 2019

Tālvadības programmatūras jauninājums

Automobilī vienmēr ir jaunākā programmatūras versija. Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW vienmēr būs jaunākā programmatūra. Varat vienkārši lejupielādēt atjauninājumus, izmantojot My BMW lietojumprogrammu vai automobilī uzstādīto SIM karti, un tad ieinstalēt šos atjauninājumus. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu BMW pieejamās automobiļa funkcijas.
Experience režīmi, BMW X7, G07, tuvplāns

Experience režīmi.

Vai uz ceļa paļaujaties uz atturību vai produktivitāti? Ar tādiem pieredzes režīmiem kā Executive vai Expressive režīmu varat radīt savām maņām tādu pieredzi, kas nevainojami atbilst jūsu garastāvoklim, pateicoties ideāli saskaņotam tēlam salonā. Vienkārši sakiet: “Hei, BMW! Aktivizē Executive režīmu.”
Sagaidīšanas apgaismojuma paklājs, BMW X7, G07

Sagaidīšanas apgaismojuma paklājs.

Sagaidīšanas apgaismojuma paklāja funkcija projicē gaismas elementu automobiļa durvju priekšpusē un rada mājīgi aicinošu vidi tieši pie iekāpšanas zonas. Izkāpšanas no automobiļa tumsā līdz ar to ir vēl drošāka un ērtāka.
Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound sistēma, BMW X7 G07, tuvplāns

Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound sistēma.

Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound sistēma ar diviem dimanta augstāko frekvenču skaļruņiem nodrošina izcilu studijas līmeņa skaņu, tostarp 3D telpisko skaņu ikvienā automobiļa sēdvietā. Apburošu skaņas pieredzi nodrošina pārdomāti izvietoti divdesmit skaļruņi ar 1500 vatu kopējo jaudu.
Aizmugurējo pasažieru izklaides sistēma Professional, BMW X7, G07, tuvplāns

Aizmugurējo pasažieru izklaides sistēma Professional.

Izklaide aizmugurē sēdošajiem Professional ietver divus atsevišķus, noliecamus augstas izšķirtspējas 10,2 collu krāsu ekrānus ar skāriena funkciju un Blu-ray diskdzini. Tādējādi ir iespējams izmantot navigāciju un interneta funkcijas braukšanas laikā (ja ir noslēgts mobilā tālruņa līgums).
Krūzī&scaron;u turētāji ar temperatūras regulē&scaron;anas iespēju<i>, </i>BMW X7, G07, salons

Krūzīšu turētāji ar temperatūras regulēšanas iespēju.

Krūzīšu turētājos ar temperatūras regulēšanas iespēju viduskonsolē var atsevišķi dzesēt dzērienus vai uzturēt tos siltus. Temperatūras regulēšanu var aktivizēt ar pogām labajā un kreisajā pusē. Arī fona apgaismojums norāda funkciju (zils – dzesēšana vai sarkans – karsēšana).
Automātiska gaisa kondicionē&scaron;ana ar 5 zonu kontroli, BMW X7, G07

Automātiska gaisa kondicionēšana ar 5 zonu kontroli.

Pateicoties automātiskai gaisa kondicionēšanai ar piecu zonu vadību, temperatūru vadītāja un priekšējā pasažiera, otrās rindas sēdvietu kreisajā un labajā pusē, kā arī trešās rindas sēdvietās var regulēt neatkarīgi vienu no otras. Katrs braucējs var tādējādi izbaudīt sev patīkamāko temperatūru.

BMW X7 TEHNISKIE DATI.

BMW X7 xDrive40i un citi dzinēji.

Dzinēja jauda, kW (ZS) pie 1/min:

245 (333)/5 500-6 250

Maks. ātrums, km/h:

210-243

Paātrinājums 0–100 km/h (s):

6,3

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā, l/100 km (WLTP):

10,8-10,1

CO2 izmeši kombinētajā ciklā, g/km (WLTP):

247-231

Rasējums, BMW X7 izmēri
BMW diski un riepas, ES riepu marķējuma tuvplāns

BMW DISKI UN RIEPAS.

Mēs savu automobiļu riepas pakļaujam stingrām pārbaudēm ar līdz pat 50 dažādiem kvalitātes kritērijiem – kas ir ievērojami vairāk nekā paredzēts vienotās riepu marķēšanas regulā, ko piemēro visā Eiropā. Tur atradīsit visu informāciju par BMW automobiļos izmantoto riepu īpašībām.

BMW X7 CENAS, FINANSĒŠANA UN LĪZINGS.

BMW FINANCIAL SERVICES BMW X7 GADĪJUMĀ.

BMW X7, 2019, G07, Arctic Grey krāsa, trīs ceturtdaļu priek&scaron;puses skats, stāvo&scaron;s automobilis

Nonāciet pie kārotā ātri un veikli ar BMW Financial Services pielāgotajiem finanšu produktiem. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs mūsu piedāvājums tiek individuāli pielāgots jūsu vajadzībām un vēlmēm. Uzziniet vairāk par pievilcīgajiem finansēšanas risinājumiem vai atbilstošu līzinga piedāvājumu sava jaunā BMW X7 gadījumā.

BMW X7 – SERVISS UN PALĪDZĪBA.

BMW servisa darbinieks palīdz klientam

VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW X7, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu BMW servisa darbinieki priecāsies sniegt jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

BMW X7 – BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW servisa darbinieks sagaida klientu

#laikasarinotiktu. Pilnīgi bezrūpīga braukšana: šī pakotne piedāvā jums 100 % caurskatāmību un ērtu plānošanas vieglumu jūsu atlasītā termiņa vai nobraukuma gadījumā.

Servisa pakotnes saturs:

 • Automobiļa pārbaudes serviss saskaņā ar BMW vadlīnijām
 • Gaisa mikrofiltra apkope
 • Bremžu šķidruma apkope

BMW X7 degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

BMW X7 xDrive40i:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,8-10,1
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 247-231

Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.

Lasīt vairāk

BMW X7 degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW X7 xDrive40i:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,8-10,1
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 247-231

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.