BMW i ir daudzpusīga un nebijusi ilgtspējīgas mobilitātes koncepcija. Tā ietver fantastiskus elektriskos transportlīdzekļus un mobilitātes pakalpojumus, iedvesmojošu dizainu un jaunu izpratni par izcilību, ko nosaka ilgtspēja. Tas iekļauts pilnībā elektriskajos BMW i3 un BMW i3s, divos lokālu bezizmešu automobiļos, kuri ir izstrādāti, domājot par ilgtspēju, kā arī BMW i8 Coupé un BMW i8 Roadster kā nākotnes sporta automobiļu konceptauto.

Elektrisks un pārsteidzošs: katra BMW i3 ar eDrive detaļa un katrs raksturlielums ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu izcilu dzīvi pilsētā. It sevišķi pilsētu centros ar ierobežojumiem attiecībā uz noteiktiem automobiļiem tas izceļas ar kompakto izmēru un dzinēju bez izmešiem.No ekoloģijas viedokļa BMW i3s pārsteidz ar elpu aizraujošu paātrinājumu no neliela ātruma vai pavisam no nulles – un tā augstsprieguma akumulators (litija jonu augstsprieguma akumulators) ar ikdienas darbības attālumu līdz 260 km gādā, lai jūs varētu nokļūt pat attālākajos pilsētas nostūros. Un bez liekām raizēm nodrošina arī tālākus braucienus.

BMW iX3 ir pirmais pilnīgi elektriskais BMW apvidus automobilis (SAV), kurā apvienota BMW X3 braukšanas dinamika ar piektās paaudzes BMW eDrive tehnoloģiju. Individuālas BMW i dizaina iezīmes sastopas ar spēcīgām un izteiksmīgām proporcijām. Salonā apvienota izcila kvalitāte ar maksimālu komfortu un BMW apvidus automobiļa funkcionalitāti. Ar piektās paaudzes BMW eDrive tehnoloģiju BMW iX3 sasniedz darbības attālumu līdz 460 km* un enerģijas patēriņu no 18,5 kWh/100 km*, nosakot jaunus standartus efektivitātes ziņā. Atjautīgas tehnoloģijas un visaptveroši BMW uzlādes izstrādājumi un pakalpojumi uzlādes laikā nodrošina maksimālu komfortu un efektivitāti. Rezultāts – unikāla elektromobilitātes forma: BMW iX3.

*Dati aprēķināti, izmantojot WLTP mērīšanas metodi.

Lasīt vairāk