BMW 6. sērijas Gran Turismo 640i xDrive, G32, 2020, Bernina Grey krāsā, vīrietis uz BMW fona, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, stāvošs automobilis
Kombinētais degvielas patēriņš8,2 - 8,8 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelis

6

BMW 6. SĒRIJAS GRAN TURISMO.

Kombinētais degvielas patēriņš8,2 - 8,8 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelis
6BMW 6. SĒRIJAS GRAN TURISMO.

Izsmalcināts ikvienā aspektā: BMW 6. sērijas Gran Turismo nozīmē elegantu un unikālu dizainu, vispusīgu braukšanas komfortu un pašpārliecinātu braukšanas dinamiku. Izteiksmīgā virsbūve ar jauno elipsveida režģa formu un izmainīto apgaismojuma dizainu uzsver automobiļa izskatu, liekot tam izskatīties vēl progresīvākam. Ar kvalitatīvajiem materiāliem un inovatīvajām funkcijām pilnveidotais salons atklāj luksusa plašuma sajūtu. Apvienojumā ar perfekti pielāgotu braukšanas dinamiku jebkurš brauciens BMW 6. sērijas Gran Turismo vienkārši nevar būt gana ilgs.

Lasīt vairāk

BMW 6. SĒRIJAS GRAN TURISMO DIZAINS.

Unikāli elegants: BMW 6. sērijas Gran Turismo virsbūves dizains atstāj iespaidu ar savu dinamisko izskatu un neparasto raksturu. Elipsveida režģa kantainākā forma un izmainītais apgaismojuma dizains priekšpusē rada izteiksmīgāku automobiļa tēlu un kristālskaidru koncentrētību. Kaut arī tam ir plaši izmēri, plūstošo līniju grafika un spēcīgā dizaina valoda atklāj BMW 6. sērijas Gran Turismo sportiskos mērķus, kas turpinās Coupé raksturīgajā jumta līnijā, kas savukārt iestiepjas akcentētajā aizmugures platumā ar brīvās formas izpūtēja caurulēm. Elegantais un plašais salons piedāvā nepārspējamu komfortu, un tā kvalitatīvās detaļas, piemēram, ādas sporta stūre vai vadības ierīces mirdzošā Black krāsā rada gan dinamiskus, gan elegantus akcentus.

Lasīt vairāk

IESPAIDIGI DIZAINA ELEMENTI.

Panorāmas jumta lūka, BMW 6. sērijas Gran Turismo 640i xDrive G32, 2020, salons

Panorāmas jumta lūka.

Kad tā ir atvērta, panorāmas jumta lūka sniedz daudz svaiga gaisa. Kad aizvērta – salonā nodrošina gaismas pielietu atmosfēru. Tā atveras un aizveras pilnībā automātiski, nospiežot pogu vai izmantojot automobiļa atslēgu, un ir aprīkota ar atbīdīšanas un pacelšanas funkciju, saulessargu un vējsargu.
M sporta bremzes, BMW 6. sērijas Gran Turismo 640i xDrive G32, 2020, tuvplāns, disks

M sporta bremzes.

M sporta bremzēm ar vairāku virzuļu bremžu suportiem tumši zilā krāsā un M uzrakstu ir bremzēšanas efektivitāte. Pielāgotas automobiļa ļoti augstajam dinamikas potenciālam, tās ļauj izvēlēties izteiktu sportisku braukšanas stilu un nodrošina izcilu bremzēšanu uz mitrām virsmām.
Keramikas apdare vadības ierīcēm, BMW 6. sērijas Gran Turismo 640i xDrive G32, 2020, salons

Keramikas apdare vadības ierīcēm.

Ekskluzīva keramikas apdare vadības ierīcēm, piemēram, pārslēga svirai, temperatūras un skaļuma skalām piešķir sevišķi kvalitatīvu un greznu izskatu.

BMW 6. SĒRIJAS GRAN TURISMO DIGITĀLĀS TEHNOLOĢIJAS.

Izklaides un uzņēmējdarbības funkcijas, digitālie pakalpojumi un atjautīgas vadītāja palīdzības sistēmas.

Informācijas displejs, BMW 6. sērijas Gran Turismo G32, 2020, salons
Braukšanas palīgsistēma Professional, BMW 6. sērijas Gran Turismo G32, 2020, salons

Braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional nodrošina optimālu komfortu un drošību, atrodoties kritiskos vai monotonas braukšanas apstākļos. Papildus braukšanas palīgsistēmā esošajam iekļauts arī stūrēšanas un joslu vadības palīgs ar paplašinātām funkcijām, ārkārtas apstāšanās palīgs, kā arī palikšanas joslā palīgs ar aktīvo aizsardzību pret sānu sadursmi.
Atpakaļgaitas asistents, BMW 6. sērijas Gran Turismo G32, 2020, salons

Atpakaļgaitas asistents.

Atpakaļgaitas asistents saglabā pēdējos 50 m nobrauktā ceļa, kas mērots ar ātrumu līdz 35 km/h, lai to varētu atvirzīt, ja nepieciešams. Jums nav jāstūrē un varat pievērst visu uzmanību automobiļa vides uzraudzīšanai.
BMW Laserlight, BMW 6. sērijas Gran Turismo 640i xDrive G32, 2020, Bernina Grey krāsa, priekšpuse, tuvplāns

BMW Laserlight.

Tālo gaismu lāzerrežīmā BMW Laserlight apgaismo līdz 650 metru lielā attālumā, kas ir gandrīz divas reizes lielāks par parasto. Labāka redzamība tumsā ievērojami uzlabo drošību. Priekšējo lukturu zilie akcenti un uzraksts “BMW Laser” uzsver arī automobiļa tehnoloģiskos standartus un sportiskumu.
BMW Live kokpits Professional, BMW 6. sērijas Gran Turismo G32, 2020, salons

BMW Live kokpits Professional.

BMW Live kokpita Professional versija ar navigācijas funkciju ietver divus augstas kvalitātes displejus, ko veido augstas izšķirtspējas 12,3 collu vadības displejs ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu panelis. BMW operētājsistēmu 7 var vadīt arī ar iDrive kontrolleri*.

*Šim automobiļa modelim šobrīd nav iespējams piedāvāt iDrive kontrollera skārienekrāna funkciju.

Connected pakotne Professional, BMW 6. sērijas Gran Turismo G32, 2020, salons

Connected pakotne Professional.

Concierge pakalpojums, attālie pakalpojumi, BMW kartes, viedtālruņa integrēšana, iesk. Apple CarPlay un Android Auto, vai In-Car Experiences? Kādēļ pasūtīt atsevišķas iespējas, ja varat iegūt visu? Ar pakotni Connected Package Professional jūs varat saņemt šos pakalpojumus no BMW ConnectedDrive.
BMW atjautīgais personiskais asistents, BMW 6. sērijas Gran Turismo G32, 2020, salons

Tālvadības programmatūras jauninājums

Automobilī vienmēr ir jaunākā programmatūras versija. Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW vienmēr būs jaunākā programmatūra. Varat vienkārši lejupielādēt atjauninājumus, izmantojot My BMW lietojumprogrammu vai automobilī uzstādīto SIM karti, un tad ieinstalēt šos atjauninājumus. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu BMW pieejamās automobiļa funkcijas.
Viedtālruņa integrēšana, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, salons

Viedtālruņa integrēšana.

Kāpēc iztikt bez viedtālruņa iespējām savā BMW, kad varat turpināt to lietot kā parasti? Ar viedtālruņa integrēšanu jūsu automobilis atbalsta Apple CarPlay® un Android Auto®, izveidojot bezvadu savienojumu starp jūsu viedtālruni un automobili. Tas ļauj ērti izmantot pazīstamas funkcijas un dažādas lietojumprogrammas automobilī.
BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, digitālā atslēga

BMW digitālā atslēga.

BMW digitālā atslēga pārvērš jūsu saderīgo viedtālruni* par pilntiesīgu automobiļa atslēgu. Lai atslēgtu, tikai pielieciet viedtālruni blakus durvju rokturim; pirms BMW iedarbināšanas novietojiet to viedtālruņa nodalījumā. Turklāt varat nosūtīt digitālo atslēgu līdz pieciem draugiem un pat, piemēram, ierobežot maksimālo braukšanas ātrumu – ideāli autovadītājiem – iesācējiem.

* BMW digitālā atslēga ir saderīga tikai ar noteiktiem viedtālruņiem. Saderīgo viedtālruņu saraksts ir pieejams vietnē bmw.com/digitalkey. Lai varētu izmantot BMW digitālo atslēgu, nepieciešams Teleservices aprīkojums.

6. SĒRIJAS GRAN TURISMO BRAUKŠANAS DINAMIKA.

Efektīvi dzinēji, atjautīga pilnpiedziņa un komfortablas balstiekārtas tehnoloģijas mirkļa skatījumā.

Ārkārtīgi dinamiski un komfortabli: BMW 6. sērijas Gran Turismo apvieno izcili pielāgotus balstiekārtas komponentus nākotnes tehnoloģijā. Apvienojumā ar efektīvu un līdzsvarotu sešcilindru dīzeļdzinēju vai jaudīgo un ar lielām griezes momenta vērtībām apveltīto sešcilindru benzīna dzinēju tas novērš jebkādus iespējamos šķēršļus jūsu tīrajam braukšanas priekam tuvos un tālos braucienos.
Aktīvā stūres vadība, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, braucoša automobiļa skats

Aktīvā stūres vadība.

Aktīvā stūres vadība apvieno atbalstu, kas mainās atkarībā no stūrēšanas leņķa uz priekšējās ass, un aizmugurējos riteņus, kas arī veic stūrēšanu. Braucot mazākā ātrumā, tas sniedz lielāku manevrējamību un veiklību, griežot aizmugurējos riteņus pretēji priekšējiem. Sākot no ātruma no apmēram 60 līdz 80 km/h, aizmugurējie riteņi griežas paralēli priekšējiem, lai palielinātu braukšanas stabilitāti un komfortu.
xDrive, BMW 6. sērijas Gran Turismo G32, 2020, tuvplāns

BMW xDrive.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma vienmērīgi un pielāgojami pārvada piedziņas spēku uz priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, sniedzot pastiprinātu saķeri, virziena stabilitāti, braukšanas dinamiku un drošību jebkādā braukšanas situācijā. Vēl lielākas izveicības labad elektroniski vadāmā jaudas sadale līkumos, piemēram, līdzsvaro pārlieku pagriežamību vai nepietiekamu pagriežamību.

BMW 6. SĒRIJAS GRAN TURISMO MODEĻI.

BMW 6. sērijas Gran Turismo.

Pamata aprīkojuma versijā BMW 6. sērijas Gran Turismo iedvesmo ar daudzveidību un dažādību funkcionālu iespēju klāstā, lai paaugstinātu komforta līmeni un drošību.
 • Adaptīvi LED priekšējie lukturi
 • Sporta ādas stūre
 • Automātiska gaisa kondicionēšana ar 2 zonu kontroli
 • Automātiska bagāžas nodalījuma pārsega vadība
 • Automobiļa novietošanas sensors (PDC)
BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 620d, 2020, pamata aprīkojums, metāliska Mineral White krāsa

Luxury Line.

Luxury Line uzsver automobiļa eleganci. Elegantie mirdzošie Chrome dizaina elementi piešķir virsbūvei ekskluzīvu izskatu. Arī salonā jaušams stilīgais iespaids. Šeit greznību raksturo augstākās klases ādas apdare un kvalitatīvie salona apdares elementi.
 • 19 collu vieglmetāla diski, Multi-Spoke 644. stils, Ferric Grey krāsa mirdzoša
 • Mirdzoši Chrome dizaina elementi
 • Dakota ādas sēdekļi ar līnijai raksturīgu šuvumu un ādas apmalēm, pieejamas arī citas salona apdares
 • Salona koka apdares elementi Fineline Ridge krāsā ar akcentējošiem apdares elementiem Pearl Chrome krāsā; pieejamas arī citas apdares
 • Maināms fona apgaismojums sešās krāsās ar sagaidīšanas apgaismojuma paklāja funkciju
BMW 6. sērijas Gran Turismo G32 64640d xDrive, 2020, Luxury Line, Dravit Grey krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

M sporta pakotne.

M sporta pakotne piešķir automobilim ļoti sportisku izskatu. Ar sportiskiem dizaina elementiem priekšpusē un aizmugurē automobilis šķiet vēl jaudīgāks. Dinamisko profilu papildina ekskluzīvā krāsas apdare, sportiskie M vieglmetāla diski un daudzās salona detaļas.
 • 19 collu M vieglmetāla diski ar Double-spoke 647 М stilu un dažādu izmēru riepām
 • M aerodinamikas pakotne ar priekšējo spoileri, sānu sliekšņiem un aizmugurējo apakšējo spoileri ar difuzora ieliktni metāliskā Dark Shadow krāsā
 • Black krāsas Dakota ādas sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim ar ekskluzīvu M izskatu un kontrastējošu Blue krāsas šuvumu; pieejamas arī citas apdares iespējas
 • M ādas stūre ar multifunkciju pogām
 • Aluminium Rhombicle M salona apdares elementi, Smoke Grey krāsa ar akcentējošiem apdares elementiem Pearl Chrome krāsā, pieejamas citas apdares iespējas
BMW 6. sērijas Gran Turismo G32 640i xDrive, 2020, M sporta pakotne, Bernina Grey krāsa, Amber efekts, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
 • BMW 6. sērijas Gran Turismo.
 • Luxury Line.
 • M sporta pakotne.

ORIĢINĀLIE BMW PIEDERUMI UN BMW M PERFORMANCE PARTS BMW 6. SĒRIJAS GRAN TURISMO.

Laba un pazīstama sajūta.

BMW M Performance Parts ļauj jums piešķirt savam BMW 6. sērijas Gran Turismo autosporta raksturu. Izvēlieties vizuāli uzlabotas virsbūves dizaina iespējas, kā arī pievilcīgus kaltus un vieglmetāla diskus. Ar oriģinālajiem BMW piederumiem jūs pielāgojat savu BMW atbilstoši personiskajām vēlmēm: kvalitātes, dizaina un snieguma ziņā izstrādājumi ir ideāli saskaņoti ar BMW 6. sērijas Gran Turismo
BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0, BMW 6. sērijas Gran Turismo G32, 2020, tuvplāns

BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0.

BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0 ir viegls, tomēr izturīgs un notur līdz 60 kg. Ārkārtīgi viegli lietojamais turētājs ļauj pārvadāt divus velosipēdus vai elektrisko velosipēdu (var paplašināt trijiem velosipēdiem). Tā noliekšanas funkcija sniedz iespēju jebkurā laikā ērti piekļūt bagāžas nodalījumam.
BMW drēbju pakaramais, Black krāsa, Travel & Comfort, BMW 6. sērijas Gran Turismo G32, 2020, tuvplāns

BMW drēbju pakaramais, Black krāsa, “Travel & Comfort”.

Pateicoties BMW drēbju pakaramajam, iespējams pakarināt apģērbu atzveltnes aizmugurē. Pateicoties iespraužamam savienotājam, to var viegli un trieciendroši piestiprināt atsevišķi pieejamajam pamatturētājam vai Travel & Comfort papildaprīkojumam. Pateicoties viesnīcas funkcijai (standarta drēbju pakaramais), to iespējams izmantot ārpus automobiļa.
BMW uzlādes ietvars, BMW 6. sērijas Gran Turismo G32, 2020, tuvplāns

Bezvadu uzlādes ietvars

Bezvadu uzlādes ietvars ļauj veikt i Apple iPhone™ 5/5s/SE modeļu induktīvo uzlādi. Šis inovatīvais mobilo tālruņu ietvars ir saderīgs ar visiem Qi sertificētajiem lādētājiem un darbojas arī kā aizsargpārsegs.
M Performance stūre, BMW 6. sērijas Gran Turismo G32, 2020, tuvplāns

M Performance stūre.

Iespaidīgi fakti: Pateicoties Alcantara apdares tvēriena zonai, M Performance stūre nodrošina izcilas sajūtas un satvērienu – tiešākai stūrēšanai un labākai reakcijai. Izteiksmīgais dizains un sarkanas ādas centrālā josla akcentē autosporta stilu.
M Performance oglekļa šķiedras ārējā atpakaļskata spoguļa korpuss, BMW 6. sērijas Gran Turismo G32, 2020, tuvplāns

M Performance oglekļa šķiedras ārējā atpakaļskata spoguļa korpuss.

Satriecošie spoguļu korpusi, kas pedantiski ar rokām veidoti no oglekļa šķiedras, uzsver automobiļa augsto tehnoloģiju izcelsmi. To dinamiskais dizains nodrošina pievilcīgu, izcilu izskatu un piešķir individuālu sportisku akcentu.
M Performance sānu uzlīmes Frozen Black krāsā, BMW 6. sērijas Gran Turismo G32, 2020, tuvplāns

M Performance sānu uzlīmes Frozen Black krāsā.

Pilnīgs sportiskums: M Performance līmplēve matētā Black/Silver krāsā piešķir automobilim īpaši individuālu un dinamisku izskatu. Līmplēves novietojums virs sliekšņu uzlikām uzsver automobilim raksturīgās dizaina iezīmes un proporcijas.

BMW 6. SĒRIJAS GRAN TURISMO TEHNISKIE DATI

BMW 640i xDrive Gran Turismo.

Dzinēja jauda, Nm pie 1/min:

245 (333)/5 500–6 250

Paātrinājums 0–100 km/h (s):

5,4

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km:

8,2 - 8,8

CO2 izmeši kombinētajā ciklā g/km: 

187 - 201

BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, tehnisko datu projekts

BMW 6. SĒRIJAS GRAN TURISMO CENAS, FINANSĒŠANA UN LĪZINGS.

BMW 6. sērijas Gran Turismo 640i xDrive (G32), Bernina Grey krāsa, vīrietis stāv BMW priekšā, sānskatā

BMW FINANCIAL SERVICES BMW 6. SĒRIJAS GRAN TURISMO GADĪJUMĀ.

Nonāciet pie kārotā ātri un veikli ar BMW Financial Services pielāgotajiem finanšu produktiem. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs mūsu piedāvājums tiek individuāli pielāgots jūsu vajadzībām un vēlmēm. Uzziniet vairāk par pievilcīgajiem finansēšanas risinājumiem vai īsto līzinga piedāvājumu sava BMW 6. sērijas Gran Turismo gadījumā.

BMW PAKALPOJUMI.

BMW 6. SĒRIJAS GRAN TURISMO PAKALPOJUMI UN PALĪDZĪBA.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive

#laikasarinotiktu: Pilnīgi bezrūpīga braukšana visu elektroautomobiļu gadījumā: šī pakotne piedāvā jums 100 % caurskatāmību un ērtu plānošanas vieglumu. Termiņu izvēlaties jūs – 4 vai 6 gadi – vai 3 gadi, ja esat līzinga klients. Servisa pakotnes saturs:
 • Automobiļa pārbaudes serviss
 • Gaisa mikrofiltra apkope
 • Bremžu šķidruma apkope
Uzzināt vairāk par BMW Service Inclusive
BMW TeleServices

BMW TeleServices.

Ar inovatīvajiem BMW ConnectedDrive Teleservices jūsu BMW palīdz saglabāt skaidru galvu: kad nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, tā nodrošina jūsu vēlamajam BMW servisa partnerim visus attiecīgos automobiļa datus. Tad jūsu servisa partneris ar jums sazināsies, lai vienotos par apmeklējuma laiku. Tāpēc varat paļauties uz ātru un vienkāršu servisu, un jums nebūs par visu jādomā pašam. Vienīgā prasība: jūsu automobilim jābūt reģistrētam tiešsaistē BMW ConnectedDrive portālā, un jums jābūt atlasījušam servisa partneri. Atklājiet, kā BMW Teleservices var padarīt jūsu dzīvi ērtāku.
Uzzināt vairāk par BMW Teleservices
BMW palīdzība uz ceļa

BMW palīdzība uz ceļa

Bezmaksas BMW palīdzība uz ceļa pieejama visiem BMW vadītājiem visu diennakti 365 dienas gadā. Viens zvans – un mūsu speciālisti ir jūsu rīcībā gan pa tālruni, gan ierodoties personīgi, ja nepieciešams.
Uzzināt vairāk par BMW palīdzību uz ceļa
BMW darbinieks konsultē klientu

VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW 6. sērijas Gran Turismo, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu kompetentie BMW servisa darbinieki labprāt sniegs jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO2 IZMEŠI.

BMW 640i xDrive:

Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,8–8,2
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 201–187

 

Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītājos, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp

Lasīt vairāk

DEGVIELAS PATĒRIŅ SCARON UN CO2 IZME SCARONI.

 • BMW 640i xDrive:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,2 - 8,8
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 187 - 201

  Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītājos, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp