BMW 6. sērijas Gran Turismo 640i xDrive, G32, 2020, Bernina Grey krāsā, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, skats no putna lidojuma, ēkas priekšā novietots automobilis

THE 6

BMW 6. SĒRIJAS GRAN TURISMO: PIEDĀVĀJUMI UN PAKALPOJUMI

Jūsu BMW 6. sērijas Gran Turismo pie mums ir vislabākajās rokās. Mūsu plašais oriģinālo BMW piederumu klāsts nodrošina, ka jūsu BMW ir unikāls, bet BMW M Performance detaļas nodrošina autentisku autosporta sajūtu, uz jebkura ceļa. BMW pievilcīgais pakalpojumu klāsts garantē pilnīgu vispusīgu aizsardzību ārkārtas gadījumos, kā arī servisu un apkopi, nodrošinot, ka varat pilnībā koncentrēties uz braukšanas prieku.

Lasīt vairāk
THE 6BMW 6. SĒRIJAS GRAN TURISMO: PIEDĀVĀJUMI UN PAKALPOJUMI

BMW 6. SĒRIJAS GRAN TURISMO ORIĢINĀLIE BMW PIEDERUMI.

BMW 6. sērijas Gran Turismo papildu aprīkojums un dizaina uzlabojumi.

Standarts – braukšanas prieks visiem vadītājiem. Oriģinālie BMW piederumi paredzēti tam, lai atbilstu jūsu īpašajām vēlmēm. Piedāvājam plašu individuālu papildinājumu un īpašu piederumu klāstu, kas ideāli piemēroti jūsu BMW 6. sērijas Gran Turismo kvalitātes, dizaina un snieguma ziņā, nodrošinot maksimālu pievienoto vērtību – viss, kas jums varētu būt nepieciešams.

BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, piederumi
21 collu divtoņu BMW vieglmetāla disks V-spoke 687. stils, viens priekšējais disks bez riepas, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, tuvplāns

21 collu divtoņu BMW vieglmetāla disks V-spoke 687. stils.

Augstākā kvalitātes līmeņa 21 collu BMW vieglmetāla disks ar V-spoke 687. stilu ir mirdzošā divtoņu Jet Black krāsā ar velmētu apmali, un tas piešķir automobilim neticami ekskluzīvu izskatu, pateicoties divu toņu saspēlei.
BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, tuvplāns

BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0.

BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0 ir viegls, tomēr izturīgs un notur līdz 60 kg. Ārkārtīgi viegli lietojamais turētājs ļauj pārvadāt divus velosipēdus vai elektrisko velosipēdu (var paplašināt trijiem velosipēdiem). Tā noliekšanas funkcija ļauj jebkurā laikā ērti piekļūt bagāžas nodalījumam.
BMW jumta kaste 520, Black/Titanium Silver krāsa, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, tuvplāns

BMW jumta kaste 520 Black/Titanium Silver krāsā.

Modernā Black krāsas jumta kaste ar Titanium Silver sānu paneļiem ir saderīga ar visām BMW jumta bagāžnieku sistēmām, un tās tilpums ir 520 litri. Slēpes ir vienkārši iekraut un aizsargāt pret zādzībām, jo kasti iespējams atvērt no abām pusēm, un katrā pusē tai ir trīskārša centrālā atslēga.
BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, tuvplāns

BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi.

Ideāla izmēra izturīgie visu sezonu paklājiņi ar paceltām malām un elegantu dizainu priekšā aizsargā kāju zonu no mitruma un netīrumiem. Tie ir melni un ar nerūsošā tērauda ielaidumu.
BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš, priekšpuse, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, bagāžas nodalījums

BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš.

Bagāžas nodalījumu no netīrumiem un mitruma aizsargā izturīgais, neslīdošais ūdensdrošais paklājiņš ar paceltām malām un labi veidotu dizainu. Black krāsā ar nerūsošā tērauda ielaidumu – tas perfekti papildina salonu.
BMW uzlādes ietvars, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, tuvplāns

Bezvadu uzlādes ietvars

Bezvadu uzlādes ietvars ļauj veikt i Apple iPhone™ 5/5s/SE modeļu induktīvo uzlādi. Šis inovatīvais mobilo tālruņu ietvars ir saderīgs ar visiem Qi sertificētajiem lādētājiem un darbojas arī kā aizsargpārvalks.
BMW universālais turētājs aizsargietvaram, Travel & Comfort, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, tuvplāns

BMW universālais turētājs aizsargietvaram, Travel & Comfort.

Universālais turētājs ir pielāgojams izmēram un piestiprināms atsevišķi pieejamajam pamatturētājam vai Travel & Comfort sistēmas papildaprīkojumam. Ar BMW drošības ietvaru tiek sniegts drošs stiprinājums plašam klāstam Apple vai Samsung planšetdatoru izmērā no 7 līdz 11 collām. To var pagriezt par 360° un nofiksēt vajadzīgajā pozīcijā.
BMW drēbju pakaramais, Black krāsa, Travel & Comfort, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, tuvplāns

BMW drēbju pakaramais, Black krāsa, “Travel & Comfort”.

Pateicoties BMW drēbju pakaramajam, iespējams pakarināt apģērbu atzveltnes aizmugurē. Pateicoties iespraužamam savienotājam, to var viegli un trieciendroši piestiprināt atsevišķi pieejamajam pamatturētājam vai Travel & Comfort” papildaprīkojumam. Pateicoties viesnīcas funkcijai (standarta drēbju pakaramais), to iespējams izmantot ārpus automobiļa.

Atklājiet vairāk BMW piederumu BMW 6. sērijas Gran Turismo pēc kategorijām.

BMW 6. SĒRIJAS GRAN TURISMO BMW PAKALPOJUMI.

BMW 6. sērijas Gran Turismo servisa pakotnes, priekšrocības un partneri.

BMW nosaka pakalpojumu standartus un vienmēr ir jūsu rīcībā. Ar palīdzību negadījumos un avārijās mūsu eksperti ir pieejami visu diennakti – 365 dienas gadā. Pateicoties inovatīvajiem BMW Teleservices, jūsu BMW 6. sērijas Gran Turismo automātiski paziņo jūsu BMW servisa partnerim par nepieciešamajām apkopēm un kļūdām, lai varētu ar jums sazināties nepastarpināti. Ar BMW Service Inclusive šie un visi pārējie pakalpojumi ir apmaksāti jūsu izvēlētā laika periodā. Nodrošiniet vairāk laika svarīgajām lietām jūsu dzīvē: Ar plašo BMW piedāvāto pakalpojumu klāstu vienmēr esat drošībā.

Vīrietis vada BMW, skatoties cauri vējstiklam

BMW Service Inclusive.

Vienkārši atbrīvojieties un koncentrējieties uz to, kas tiešām ir svarīgs – brauciena izbaudīšana. Ar BMW Service Inclusive to tiešām varat izdarīt. Veicot vienreizēju maksājumu varat iegūt visus iekļautos pakalpojumus un apkopes uzdevumus, izvēloties sev piemērotu periodu.
Uzzināt vairāk
Sieviete izkāpj no BMW, skatīdamās viedtālrunī

BMW TeleServices.

Ar inovatīvajiem BMW ConnectedDrive Teleservices jūsu BMW palīdz saglabāt skaidru galvu: kad nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, tā nodrošina jūsu vēlamajam BMW servisa partnerim visus attiecīgos automobiļa datus. Tad jūsu servisa partneris ar jums sazināsies, lai vienotos par apmeklējuma laiku. Tāpēc varat paļauties uz ātru un vienkāršu servisu, un jums nebūs par visu jādomā pašam. Vienīgā prasība: jūsu automobilim jābūt reģistrētam tiešsaistē BMW ConnectedDrive portālā, un jums jābūt atlasījušam servisa partneri. Atklājiet, kā BMW Teleservices var padarīt jūsu dzīvi ērtāku.
Vīrietis stāv pie BMW bagāžnieka, turēdams viedtālruni un brīdinājuma trijstūri

BMW palīdzība uz ceļa.

Bezmaksas BMW palīdzība uz ceļa pieejama visiem BMW vadītājiem visu diennakti 365 dienas gadā. Viens zvans – un mūsu speciālisti ir jūsu rīcībā gan pa tālruni, gan ierodoties personīgi, ja nepieciešams.

BMW M PERFORMANCE DETAĻAS BMW 6. SĒRIJAS GRAN TURISMO.

BMW 6. sērijas Gran Turismo sportiskais aprīkojums.

BMW 6. sērijas Gran Turismo apvieno eleganci un sportiskumu ar augsta līmeņa braukšanas komfortu: kvalitatīvi BMW M Performance detaļu piederumi izceļ šī fascinējošā Gran Turismo dinamisko raksturu.

BMW M Performance detaļas, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, piederumi
M Performance stūre, BMW 6. sērijas Gran Turismo G32, 2020, tuvplāns

M Performance stūre.

Spēcīgi fakti: Pateicoties Alcantara apdares satvēriena zonai, M Performance stūre nodrošina izcilas sajūtas un satvērienu – tiešākai stūrēšanai un labākai reakcijai. Izteiksmīgais dizains un sarkanas ādas centrālā josla akcentē autosporta stilu.
M Performance oglekļa šķiedras ārējā atpakaļskata spoguļa korpuss, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, tuvplāns

M Performance oglekļa šķiedras ārējā atpakaļskata spoguļa korpuss.

Satriecošie spoguļu korpusi, kas pedantiski ar rokām veidoti no oglekļa šķiedras, uzsver automobiļa augsto tehnoloģiju izcelsmi. To dinamiskais dizains nodrošina pievilcīgu, izcilu izskatu un piešķir individuālu sportisku akcentu.
M Performance paklājiņi, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, tuvplāns

M Performance paklājiņi.

Augstākās klases izskats, izcila saķere: M Performance paklājiņi piešķir automobiļa kāju zonai individuālu sportisku izskatu. Ar BMW M logotipu un M Performance uzrakstu. Augstākās klases dizainu papildina ar ādai līdzīga materiāla ietvariem ar dekoratīvu šuvumu kontrastējošās krāsās un joslu M krāsās.
M Performance sānu uzlīmes Frozen Black krāsā, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, tuvplāns

M Performance sānu uzlīmes Frozen Black krāsā.

Pilnīgs sportiskums: M Performance līmplēve matētā Black/Silver krāsā piešķir automobilim īpaši individuālu un dinamisku izskatu. Līmplēves novietojums virs sliekšņu uzlikām uzsver automobiļa raksturīgās dizaina iezīmes un proporcijas.
M Performance riepu maisi, BMW 6. sērijas Gran Turismo G32, 2020, tuvplāns

M Performance riepu maisi.

Ekskluzīva sacīkšu sajūta garāžā: M Performance riepu maisi aizsargā gan vadītāju, gan automobili no netīrumiem. Izturīgākie rokturi nodrošina ērtu riepu pārvadāšanu. Pateicoties speciālam marķējumam atsevišķas riepas var ātri sagrupēt jebkurā laikā. Ar sportisku M Performance dizainu.
M Performance atslēgu maciņš, Alcantara/oglekļa šķiedra, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, tuvplāns

M Performance atslēgu maciņš, Alcantara/oglekļa šķiedra.

Atslēgu maciņa oglekļa šķiedras un Alcantara materiālu kombinācija ir ārkārtīgi pievilcīga. Pateicoties M Blue krāsas skrūvei, atslēga ir droši piestiprināta maciņam. Mūžīgi elegants, tehniski izsmalcināts – tā ir skaidra vadītāja un autosporta radniecības izpausme.

BMW CONNECTED DRIVE PAKALPOJUMI UN LIETOJUMPROGRAMMAS.

Inovatīvās tehnoloģijas un piedāvājumi BMW 6. sērijas Gran Turismo.

BMW ConnectedDrive veikalā atradīsiet lielu skaitu inovatīvu lietojumprogrammu un digitālo pakalpojumu, kas savienos jūs ar savu BMW 6. sērijas Gran Turismo un pasauli. Noklikšķiniet uz pogas zemāk, lai skatītu BMW ConnectedDrive piedāvāto plašo klāstu. Atklājiet tādas praktiskas lietojumprogrammas kā reāllaika satiksmes informācija, kas sniedz līdz minūtēm precīzu informāciju par satiksmi, vai attālie pakalpojumi, kas ļauj vadīt savu BMW no attāluma, izmantojot viedtālruni. Noskaidrojiet, kuri BMW ConnectedDrive pakalpojumi ir pieejami jūsu automobilim un kurus varat atjaunināt. Jūsu priekšrocības: pat tad, ja jums jau pieder BMW, tik un tā varat ērti rezervēt pakalpojumus un lietojumprogrammas, kuras vēlāk pievienot BMW ConnectedDrive veikalā.

Lasīt vairāk

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW 640i xDrive Gran Turismo:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,2-8,8
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 187-202

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.

FUEL CONSUMPTION AND CO2 EMISSIONS.

BMW 640i xDrive Gran Turismo:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 7.8–7.6
CO2 emissions in g/km (combined): 177–173


The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.


Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2


The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

Lasīt vairāk