BMW 6. sērijas Gran Turismo 640i xDrive G32, 2020, Bernina Grey krāsā, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, paviljonā stāvēšanai novietots automobilis

THE 6

BMW 6. SĒRIJAS GRAN TURISMO: MODEĻI UN APRĪKOJUMS

Veidojiet BMW 6. sērijas Gran Turismo atbilstoši savām vēlmēm. Iespējams izvēlēties no liela skaita pievilcīgu dizaina iespēju, dzinēju, braukšanas dinamikas funkciju, vadītāja palīdzības sistēmu un digitālu pakalpojumu.

Lasīt vairāk
THE 6BMW 6. SĒRIJAS GRAN TURISMO: MODEĻI UN APRĪKOJUMS

MODEĻI UN APRĪKOJUMS.

BMW 6. sērijas Gran Turismo raksturīgo modeļu un aprīkojumu iespējas.

BMW 6. sērijas Gran Turismo

Pamata aprīkojuma versijā BMW 6. sērijas Gran Turismo iedvesmo ar daudzveidību un dažādību funkcionālu iespēju klāstā, lai paaugstinātu komforta līmeni un drošību.

BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 620d, 2020, pamata aprīkojums, metāliska Mineral White krāsa

Pamata aprīkojuma versijā BMW 6. sērijas Gran Turismo iedvesmo ar daudzveidību un dažādību funkcionālu iespēju klāstā, lai paaugstinātu komforta līmeni un drošību.

 • Virsbūve

 • Salons

Luxury Line

Luxury Line uzsver automobiļa eleganci. Elegantie mirdzošie Chrome dizaina elementi piešķir virsbūvei ekskluzīvu izskatu. Arī salonā jaušams stilīgais iespaids. Šeit greznību raksturo augstākās klases ādas apdare un kvalitatīvie salona apdares elementi.

BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 640d, xDrive, 2020, Luxury Line, Dravit Grey krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

Luxury Line uzsver automobiļa eleganci. Elegantie mirdzošie Chrome dizaina elementi piešķir virsbūvei ekskluzīvu izskatu. Arī salonā jaušams stilīgais iespaids. Šeit greznību raksturo augstākās klases ādas apdare un kvalitatīvie salona apdares elementi.

 • Virsbūve

 • Salons

M sporta pakotne

M sporta pakotne piešķir automobilim ļoti sportisku izskatu. Ar sportiskiem dizaina elementiem priekšpusē un aizmugurē automobilis šķiet vēl jaudīgāks. Dinamisko profilu papildina ekskluzīvā krāsas apdare, sportiskie M vieglmetāla diski un daudzās salona detaļas.

BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 640i xDrive, 2020, M sporta pakotne, Bernina Grey krāsa, Amber efekts trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

M sporta pakotne piešķir automobilim ļoti sportisku izskatu. Ar sportiskiem dizaina elementiem priekšpusē un aizmugurē automobilis šķiet vēl jaudīgāks. Dinamisko profilu papildina ekskluzīvā krāsas apdare, sportiskie M vieglmetāla diski un daudzās salona detaļas.

 • Virsbūve

 • Salons

BMW 6. SĒRIJAS GRAN TURISMO DIZAINS.

Iespaidīgas virsbūves un salona dizaina iezīmes.

Aprīkots neparastajam: BMW 6. sērijas Gran Turismo piedāvā izcilus dizaina akcentus, lai izceltos pūlī. Pārstrādātais elipsveida režģis un BMW Laserlight nosaka priekšdaļas dinamisko izskatu. Tādas aprīkojuma iespējas kā M sporta bremzes ar Dark Blue vai Red krāsas bremžu suportiem piesaista skatienu sānu profilam, vienlaikus nodrošinot vislabākos iespējamos ātruma samazināšanas rādītājus. Trapecveida izpūtēja dekoratīvās caurules uzsver aizmugures sportisko raksturu ar tās akcentēto platumu. Arī salonā tādas sevišķas detaļas kā keramikas apdare vadības ierīcēm un panorāmas jumta lūka rada automobiļa ekskluzīvā rakstura sajūtu.

BMW 6. sērijas Gran Turismo 640i xDrive G32, 2020, Bernina Grey krāsā, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, sānskats
Elipsveida režģis, BMW 6. sērijas Gran Turismo 640i xDrive G32, 2020, Bernina Grey krāsa

Priekšējie dekoratīvie režģi.

Lielais viengabala priekšējais dekoratīvais režģis – zināms arī kā BMW elipsveida režģis – ir raksturīga dizaina iezīme, kas nodrošina jūsu automobiļa ļoti klātesošu un dinamisku izskatu. Vertikālo stieņu un ietverošā gredzena krāsojums mainās atbilstoši aprīkojuma līnijai.
BMW Laserlight, BMW 6. sērijas Gran Turismo 640i xDrive G32, 2020, Bernina Grey krāsa, priekšpuse, tuvplāns

BMW Laserlight.

Tālo gaismu lāzerrežīmā BMW Laserlight apgaismo līdz 650 metru lielā attālumā, kas ir gandrīz divas reizes lielāks par parasto. Labāka redzamība tumsā ievērojami uzlabo drošību. Priekšējo lukturu zilie akcenti un uzraksts “BMW Laser” uzsver arī automobiļa tehnoloģiskos standartus un sportiskumu.
M sporta bremzes, BMW 6. sērijas Gran Turismo 640i xDrive G32, 2020, tuvplāns, disks

M sporta bremzes.

M sporta bremzēm ar vairāku virzuļu bremžu suportiem tumši zilā krāsā un M uzrakstu ir bremzēšanas efektivitāte. Pielāgotas automobiļa ļoti augstajam dinamikas potenciālam, tās ļauj izvēlēties izteiktu sportisku braukšanas stilu un nodrošina izcilu bremzēšanu uz mitrām virsmām.
Izpūtēja caurules, BMW 6. sērijas Gran Turismo 640i xDrive G32, 2020, tuvplāns, aizmugure

Izpūtēja caurule, trapecveida

Redzama, hromēta, trapecveida izpūtēja caurule, viena – kreisajā pusē un otra – labajā pusē.
Panorāmas jumta lūka, BMW 6. sērijas Gran Turismo 640i xDrive G32, 2020, salons

Panorāmas jumta lūka.

Kad tā ir atvērta, panorāmas jumta lūka sniedz daudz svaiga gaisa. Kad aizvērta – salonā nodrošina gaismas pielietu atmosfēru. Tā atveras un aizveras pilnībā automātiski, nospiežot pogu vai izmantojot automobiļa atslēgu, un ir aprīkota ar atbīdīšanas un pacelšanas funkciju, saulessargu un vēja sargu.
Keramikas apdare vadības ierīcēm, BMW 6. sērijas Gran Turismo 640i xDrive G32, 2020, salons

Keramikas apdare vadības ierīcēm.

Ekskluzīva keramikas apdare vadības ierīcēm, piemēram, pārslēga svirai un temperatūras un skaļuma/apjoma skalām, kā arī apmale ap iDrive kontrolleri, rada sevišķi kvalitatīvu un luksusa izskatu.

BMW 6. SĒRIJAS GRAN TURISMO BRAUKŠANAS DINAMIKA.

Efektīvi dzinēji, atjautīga pilnpiedziņa un komfortablas balstiekārtas tehnoloģijas mirkļa skatījumā.

Ārkārtīgi dinamiski un komfortabli: BMW 6. sērijas Gran Turismo apvieno izcili pielāgotus balstiekārtas komponentus nākotnes tehnoloģijā – Executive Drive. Šasijas vadības sistēma ar iestrādātu divasu gaisa balstiekārtu nodrošina izcilu braukšanas komfortu un izcilas braukšanas dinamikas īpašības. Ātri braucot pagriezienos, pretapgāšanās stabilizācija kompensē automobiļa sasvēršanos, tādējādi palielinot braukšanas dinamiku, kas apvienojumā ar aktīvo stūres vadību nodrošina vēl augstāku pašpārliecinātības un veiklības pakāpi. Apvienojumā ar efektīvu un līdzsvarotu sešcilindru dīzeļdzinēju vai jaudīgo un ar lielām griezes momenta vērtībām apveltīto sešcilindru benzīna dzinēju – tas novērš jebkādus iespējamos šķēršļus jūsu tīrajam braukšanas priekam tuvos un tālos braucienos.

BMW TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020

BMW TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs.

BMW EfficientDynamics dzinēju klāsta jaunākās paaudzes BMW TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinēju raksturo pārliecinoša jauda, vienmērīga darbība un pievilcīga skaņa. Ar Double-VANOS, Valvetronic, augstas precizitātes iesmidzināšanu un TwinScroll turbokompresoru tas rada 245 kW (333 ZS) jaudu.
BMW TwinPower Turbo sešcilindru dīzeļdzinējs, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020

BMW TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru dīzeļdzinējs.

Jaunās paaudzes BMW TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru dīzeļdzinējs piedāvā iespaidīgu jaudas padevi kopā ar izcilu patēriņu, pateicoties turbokompresora tehnoloģijas apvienojumam ar maināmu turbīnas ģeometriju un Common Rail tiešo iesmidzināšanu.
xDrive, BMW 6. sērijas Gran Turismo G32, 2020, tuvplāns

xDrive.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma vienmērīgi un pielāgojami pārvada piedziņas spēku uz priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, sniedzot pastiprinātu saķeri, virziena stabilitāti, braukšanas dinamiku un drošību jebkurā braukšanas situācijā. Vēl lielākai izveicībai, piemēram, elektroniski vadāmā jaudas sadale līkumos līdzsvaro pārlieku pagriežamību un nepietiekamu pagriežamību.
Adaptīvā divasu pneimatiskā balstiekārta, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, tuvplāns, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

Adaptīvā divasu pneimatiskā balstiekārta.

Adaptīvā divasu balstiekārta nodrošina ārkārtīgi ērtu braukšanu ar lielisku braukšanas dinamiku. Atšķirībā no tērauda balstiekārtas pneimatisko balstiekārtu veido ar gaisu pildīti gumijas paliktņi, kas automobili notur paceltā stāvoklī – neatkarīgi no braukšanas režīma un pat tad, ja jāiztur liela slodze, –, pastāvīgi regulējot gaisa spiedienu šajos paliktņos.
Aktīvā stūres vadība, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, trīs ceturtdaļu aizmugures skats, braucoša automobiļa skats

Aktīvā stūres vadība.

Aktīvā stūres vadība apvieno atbalstu, kas mainās atkarībā no stūrēšanas leņķa uz priekšējās ass, un aizmugurējos riteņus, kas arī veic stūrēšanu. Braucot mazākā ātrumā, tas sniedz lielāku manevrējamību un veiklību, griežot aizmugurējos riteņus pretēji priekšējiem. Sākot no ātruma no apmēram 60 līdz 80 km/h, aizmugurējie riteņi griežas paralēli priekšējiem, lai palielinātu braukšanas stabilitāti un komfortu.
Executive Drive, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, balstiekārta

Executive Drive.

Executive Drive balstiekārtas vadības sistēma nodrošina gan izcilu braukšanas komfortu, gan nepārspējamu braukšanas dinamiku. Sistēmas pamatā ir aktīvi stabilizatori, kas brauciena laikā elektromehāniski un nepārtraukti regulē balstiekārtu, maksimāli samazinot automobiļa virsbūves svārstības.
BMW Individual krāsas apdare, metāliska Tansanite Blue krāsa, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, stāvošs automobilis
BMW Individual krāsas apdare, metāliska Alvit Grey krāsa, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, stāvošs automobilis
BMW Individual krāsas apdare, metāliska Dravit Grey krāsa, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, stāvošs automobilis
BMW Individual pilna ādas apdare, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, salons, kokpits
BMW Individual pilna ādas apdare, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, salons, kokpits
BMW Individual pilna ādas apdare, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, salons, kokpits

BMW 6. SĒRIJAS GRAN TURISMO BMW INDIVIDUAL IESPĒJAS.

Individualitāte ir tā aizrautība. Tieši tāpēc BMW 6. sērijas Gran Turismo rada pirmo iespaidu ar ekskluzīvām un kvalitatīvām BMW Individual aprīkojuma iespējām. Fascinējošās BMW Individual metāliskas Tanzanite Blue, metāliskas Dravit Grey un metāliskas Avit Grey krāsas apdares ļauj radīt izcilu akcentu. Apvienojumā ar iespaidīgajiem 20 collu BMW Individual 649 I stila diskiem automobilim ir ideāli unikāls raksturs. Varat pielāgot salonu savām vēlmēm: kvalitatīvie BMW Individual salona apdares elementi nodrošina elegantajam salonam ar raksturu apveltītus akcentus.

BMW 6. SĒRIJAS GRAN TURISMO DIGITĀLĀS TEHNOLOĢIJAS.

Izklaides un uzņēmējdarbības funkcijas, digitālie pakalpojumi un atjautīgas vadītāja palīdzības sistēmas.

Viss ir ideāli piemērots jums: mūsdienīgākās palīdzības sistēmas un savienojamības funkcijas garantē maksimālu drošības līmeni, bet inovatīvās darba un izklaides funkcijas aizrauj un sniedz informāciju. Pateicoties pārdomātiem digitālajiem pakalpojumiem, jūs saglabājat ideālu savienojumu visā brauciena laikā – bezrūpīgai un mierpilnai mobilitātei.

Informācijas displejs, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, salons
BMW Live kokpits Professional, BMW 6. sērijas Gran Turismo G32, 2020, salons

BMW Live kokpits Professional.

BMW Live kokpita Professional versija ar navigācijas funkciju ietver divus augstas kvalitātes displejus, ko veido augstas izšķirtspējas 12,3 collu vadības displejs ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu panelis. BMW operētājsistēmu 7 var vadīt arī ar iDrive Touch kontrolleri.
Connected pakotne Professional, BMW 6. sērijas Gran Turismo G32, 2020, salons

Connected pakotne Professional.

Concierge pakalpojumu, attālos pakalpojumus, BMW kartes, viedtālruņa integrāciju vai In-Car Experiences? Kādēļ pasūtīt atsevišķas iespējas, ja varat iegūt visu? Ar pakotni Connected Package Professional jūs varat saņemt šos pakalpojumus no BMW ConnectedDrive.
BMW kartes, Connected navigācija, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, salons

BMW kartes: Connected navigācija.

BMW kartes – savienotā navigācija iespaido ar prognozētā ierašanās laika milzīgo precizitāti, ārkārtīgi ātro maršruta aprēķināšanu un vienkāršoto galamērķu ievadi. Tā ir iespējama, ierakstot brīvu tekstu. Mākoņpakalpojumā balstītais dinamiskā maršruta aprēķins bez kavēšanās pielāgo maršruta ieteikumu jebkādām izmaiņām satiksmes situācijā.
Connected Music, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, salons

Connected Music.

Klausieties savu iecienītāko mūziku, lai kur jūs atrastos. Klasisko mūziku – uz šosejas, džezu – sastrēgumstundā un popmūziku – kad braucat vienmērīgā ritmā. Ar Connected Music varat tieši straumēt ne mazāk kā 30 miljonu dziesmu bez ierobežojumiem, tā ir BMW mūzikas partnera Spotify izrādītā laipnība, ko varat izmantot ar savā automobilī instalēto SIM karti.
BMW digitālā atslēga, BMW 6. sērijas Turismo, G32, atjaunināts, 2020

BMW digitālā atslēga.

Kādēļ ņemt līdzi arī atslēgu, ja jums līdzi ir jau jūsu viedtālrunis? Savu BMW varat aizslēgt un atslēgt, un pat iedarbināt ar digitālo atslēgu. Varat pilnvarot arī līdz pat piecus cilvēkus ar iPhone* – ja tas saderīgs – lietot savu BMW. Citu lietu starpā ir iespējams ierobežot piedziņas spēku un maksimālo ātrumu, piem., autovadītājiem-iesācējiem. * BMW digitālā atslēga ir saderīga tikai ar dažu modeļu iPhone. Saderīgo iPhone saraksts ir pieejams vietnē bmw.com/digitalkey.
Viedtālruņa integrēšana, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, salons

Viedtālruņa integrēšana.

Kāpēc iztikt bez viedtālruņa iespējām savā BMW, kad varat turpināt to lietot kā parasti? Ar viedtālruņa integrēšanu jūsu automobilis atbalsta Apple CarPlay® un Android Auto®, izveidojot bezvadu savienojumu starp jūsu viedtālruni un automobili. Tas ļauj ērti izmantot pazīstamas funkcijas un dažādas lietojumprogrammas automobilī.
BMW atjautīgais personiskais asistents, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, salons

BMW atjautīgais personiskais asistents.

“Hei, BMW! Kas tu esi?” Vai tas nebūtu lieliski, ja jūsu BMW būtu arī kā jūsu personiskais palīgs? Sazinieties ar savu automobili, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Tas pazīst jūs, ar katru dienu pilnveidojoties, un izpalīdzot ikvienā situācijā. Varat piešķirt arī savu personisko aktivizēšanas vārdu. Tas var sniegt itin visus paskaidrojumus par automobili un attiecīgi palīdz vēl labāk iepazīt BMW.
BMW atjautīgais personiskais asistents, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, salons

Attālā programmatūras jaunināšana

Vai vēlaties, lai jūsu BMW būtu jaunākā programmatūra? Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW vienmēr būs jaunākā programmatūra. Jauninājumi tiek instalēti attāli, gluži kā jūsu viedtālrunī. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu automobiļa funkcijas.
Braukšanas palīgsistēma Professional, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, salons

Braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional nodrošina optimālu komfortu un drošību, atrodoties kritiskos vai monotonas braukšanas apstākļos. Papildus braukšanas palīgsistēmā esošajam iekļauts arī stūrēšanas un joslu vadības palīgs ar paplašinātām funkcijām, joslu maiņas un ārkārtas apstāšanās palīgs, kā arī palikšanas joslā palīgs ar aktīvo sānu sadursmes aizsardzību.
Atpakaļgaitas asistents, BMW 6. sērijas Gran Turismo, G32, 2020, salons

Atpakaļgaitas asistents.

Atpakaļgaitas asistents saglabā pēdējos 50 m nobrauktā ceļa, kas mērots ar ātrumu līdz 35 km/h, lai to varētu atvirzīt, ja nepieciešams. Jums nav jāstūrē un varat pievērst visu uzmanību automobiļa vides uzraudzīšanai.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW 640i xDrive Gran Turismo:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,2-8,8
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 187-202

  BMW 640d xDrive Gran Turismo:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 6,2-6,8
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 163-179

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.
   

FUEL CONSUMPTION AND CO2 EMISSIONS.

BMW 640i xDrive Gran Turismo‚:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 7.8–7.6
CO2 emissions in g/km (combined): 177–173


BMW 620d Gran Turismo:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 4.9–4.8
CO2 emissions in g/km (combined): 129–127


BMW 640d xDrive Gran Turismo:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 6.2–5.9
CO2 emissions in g/km (combined): 162–157


The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.


Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2


The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

Lasīt vairāk