Oriģinālie BMW piederumi pavasarim un vasarai, BMW X1, U11, uz smiltīm novietots automobilis uz krasta fona ar diviem cilvēkiem

“RADĪTI, LAI DOTOS IZPĒTĪT.”

#laikasarinotiktu. Oriģinālie BMW piederumi pavasarim un vasarai.

“RADĪTI, LAI DOTOS IZPĒTĪT.”#laikasarinotiktu. Oriģinālie BMW piederumi pavasarim un vasarai.

Padariet to par savu vasaru. Ar oriģinālajiem BMW piederumiem, vasaras diskiem un riepām, BMW servisu un BMW uzlādi.

Vasara ir klāt, un līdz ar saulaino laiku rodas jaunas iespējas atklāt lauku apvidus. Tie tā vien gaida, lai jūs tos atklātu. Izbaudiet līkumainās ielas, svaigo gaisu un skatus lauku apvidū ar oriģinālajiem BMW piederumiem. BMW diski un riepas nodrošina optimālu braukšanas pieredzi. Kopā ar BMW servisu un BMW uzlādi tie jūs pilnīgā drošībā ved uz jūsu vasaras galamērķiem. Jo ikviens vasaras mirklis jābauda bez traucēkļiem, lai vasaru varētu pilnībā saukt par savu.

Lasīt vairāk

ORIĢINĀLIE BMW VASARAS PIEDERUMI UN KOPŠANAS LĪDZEKĻI.

“Vienmēr esam gatavi saulei.”

Ja vēlaties to padarīt par savu vasaru, tai labi jāsagatavojas. Plānojot savu braucienu un parūpējoties par gana plašu uzglabāšanas vietu savas iecienītākās vasaras nodarbes aprīkojumam. Izbaudiet salona un virsbūves oriģinālo BMW piederumu lielo daudzveidību, lai jūsu BMW būtu ideāli piemērots jūsu vasarai.
Oriģinālie BMW piederumi vasarai un kopšanas līdzekļi, BMW X1, U11, stāvošs automobilis ar trīs sievietēm saules gaismā
BMW salons, G07, BMW planšetdatoru turētājs Pro Travel & Comfort sistēmai

BMW planšetdatoru turētājs Pro Travel & Comfort sistēmai.

BMW planšetdatoru turētājs Pro ir piestiprināts Travel & Comfort papildaprīkojumam vai atsevišķi pieejamajam pamatturētājam. To var noregulēt dažādās pozīcijās, noliekt un pagriezt par 360°. Turētājs ir aprīkots ar pagarināmu stiprinājumu, lai nodrošinātu stingru 7–13 collu BMW aizsargietvarā ievietotu planšetdatoru turēšanu.

BMW salons, U11,11 collu Apple iPad Pro Travel & Comfort sistēmas BMW aizsargietvars

11 collu Apple iPad Pro Travel & Comfort sistēmas BMW aizsargietvars.

BMW aizsargietvars nodrošina optimālu aizsardzību visiem 11 collu Apple iPad™ Pro planšetdatoriem. Melnais silikona pārsegs uzticami aizsargā planšetdatoru pret skrāpējumiem un triecieniem, un, izmantojot ar komplektā esošo displeja aizsargplēvi, planšetdators ir aizsargāts arī pret šļakatām. Izmantojot ar Travel & Comfort sistēmas universālo turētāju (pieejams atsevišķi), tas nostiprināms automobilī tā, lai būtu ērti aizsniedzams un regulējams, un – avārijas gadījumā – drošs.

BMW salons, U11, BMW drēbju pakaramais Travel & Comfort sistēmai

Travel & Comfort sistēmas BMW drēbju pakaramais.

Pateicoties BMW drēbju pakaramajam, iespējams pakarināt apģērbu atzveltnes aizmugurē. Pateicoties iespraužamam savienotājam, to var viegli un trieciendroši piestiprināt atsevišķi pieejamajam pamatturētājam vai Travel & Comfort papildaprīkojumam. Pateicoties viesnīcas funkcijai (standarta drēbju pakaramais), to iespējams izmantot ārpus automobiļa.

BMW salons, U11, BMW nolokāms galdiņš Travel & Comfort sistēmai

BMW nolokāms galdiņš Travel & Comfort sistēmai.

Travel & Comfort sistēmas nolokāms galdiņš, kas aprīkots ar aizsargmehānismu pret pārslodzi, viegli un trieciendroši piestiprināms atsevišķi pieejamajam pamatturētājam vai Travel & Comfort papildaprīkojumam pie priekšējā sēdekļa atzveltnes ar iespraužamu savienotāju. Tā augstums un leņķis ir regulējams, un tas nodrošina nolokāmu krūzīšu turētāju.

BMW salons, U11, BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi

BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi.

Ideāla izmēra izturīgie BMW visu sezonu paklājiņi ar paceltām malām un elegantu dizainu priekšā aizsargā kāju zonu pret mitrumu un netīrumiem. Ideāla izmēra BMW visu sezonu paklājiņi priekšā aizsargā kāju zonu no mitruma un netīrumiem. Black krāsā ar BMW uzrakstu.

BMW salons, U11, abpusējs BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš ar bagāžas stiprināšanas punktiem

Abpusējs BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš ar bagāžas stiprināšanas punktiem.

Abpusējs BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš ar bagāžas stiprināšanas punktiem ir izmantojams, kā vien vēlaties. Varat nostiprināt priekšmetus pie augšējā paklāja seguma, un netīrumi pirmajā acumirklī ir gandrīz neredzami. Taču otra paklājiņa puse ir piemērota slapjas un netīras kravas transportēšanai.  Un tā ir izstrādāta tā, lai būtu viegli notīrāma ar ūdeni.

BMW salons, G20, BMW atslēgu maciņš Crystal Clarity

BMW atslēgu maciņš Crystal Clarity.

Kvalitatīvais no Nappa ādas izgatavotais BMW atslēgu maciņš ar mirdzošiem kristāliem pārveido jūsu BMW atslēgas pievilcīgā piederumā. Visiem funkciju taustiņi joprojām ir viegli piekļūt. Ja kāda iemesla dēļ nepieciešams izņemt atslēgu, piemēram, lai nomainītu bateriju, to var viegli paveikt, pateicoties praktiskajai stiprināšanas siksnai.

BMW salons, G20, BMW aizslēgšanas poga Crystal Clarity

BMW aizslēgšanas poga Crystal Clarity.

Crystal Clarity aizslēgšanas poga ir jūsu automobiļa kvalitatīvā salona apdares noslēdzošais akcents. Iestrādātais Swarovski kristāls redzams arī no automobiļa ārpuses un padara aizslēgšanas pogu par patiesi pievilcīgu elementu. Kvalitatīvais anodēta alumīnija komponents Dark Grey krāsā piestiprināms, veicot tikai dažas vienkāršas darbības.

BMW virsbūve, U11, ICE, BMW jumta kaste, 520, Black/Titanium Silver krāsa

BMW jumta kaste 520 Black/Titanium Silver krāsā.

Modernā Black krāsas jumta kaste ar Titanium Silver sānu paneļiem ir saderīga ar visām BMW jumta bagāžnieku sistēmām, un tās tilpums ir 520 litri. Slēpes ir vienkārši iekraut un aizsargāt pret zādzībām, jo kasti iespējams atvērt no abām pusēm, un katrā pusē tai ir trīskārša centrālā atslēga.

BMW virsbūve, G20, BMW jumta kaste 420 Black/Titanium Silver krāsā

BMW jumta kaste 420 Black/Titanium Silver krāsā.

Modernā BMW Black krāsas jumta kaste ar Titanium Silver sānu paneļiem ir saderīga ar visām BMW jumta bagāžnieku sistēmām, un tās tilpums ir 420 litri. Slēpes ir vienkārši iekraut un aizsargāt pret zādzībām, jo kasti iespējams atvērt no abām pusēm, un katrā pusē tai ir trīskārša centrālā atslēga.

BMW virsbūve, G20, BMW LED durvju projektori

BMW LED durvju projektori.

Inovatīvie BMW LED durvju projektori automātiski ieslēdzas, kad tiek atvērtas durvis, un projicē attēlu uz zemes līdzās automobilim, izmantojot maināmu slīdni. Iespējams izvēlēties vairākus motīvus, lai ar personalizētu stilu ideāli izgaismotu iekāpšanas zonu.

BMW virsbūve, U11, BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0

BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0.

BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0 ir viegls, tomēr izturīgs un notur līdz 60 kg. Ārkārtīgi viegli lietojamais turētājs ļauj pārvadāt divus velosipēdus vai elektrisko velosipēdu (var paplašināt trijiem velosipēdiem). Tā noliekšanas funkcija sniedz iespēju jebkurā laikā ērti piekļūt bagāžas nodalījumam.

BMW virsbūve, BMW paplašinājumu komplekts trešajam velosipēdam aizmugurējā velosipēdu turētājā Pro 2.0

BMW paplašinājumu komplekts trešajam velosipēdam aizmugurējam velosipēdu turētājam Pro 2.0

BMW paplašinājumu komplekts papildina aizmugurējo velosipēdu turētāju Pro 2.0 sakabes āķim un nodrošina trešā velosipēda transportēšanu. Transportēšanas sistēmu veido papildu velosipēda reliņš, kā arī balsta stienis, kas savieno otrā un trešā velosipēda rāmjus.

BMW elektronika, BMW, G20, BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro priekšējā kamera

BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro priekšējā kamera

BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro komplektā ir kvalitatīva QHD kamera, kas uzrauga notiekošo automobiļa priekšpusē pat tad, kad automobilis novietots stāvēšanai. Ja sistēma sajūt vibrācijas un neparastas kustības ārpus automobiļa, tā šo epizodi automātiski saglabā, lai dokumentētu iespējamus negadījumus vai (potenciālus) ielaušanās mēģinājumus.

BMW elektronika, BMW, G20, BMW Advanced Car Eye 3.0 priekšējā kamera

BMW Advanced Car Eye 3.0 priekšējā kamera.

BMW Advanced Car Eye 3.0 komplektā ir kvalitatīva QHD kamera, kas uzrauga notiekošo automobiļa priekšpusē pat tad, kad automobilis ir novietots stāvēšanai. Ja sistēma sajūt vibrācijas ārpus automobiļa, tā šo epizodi automātiski saglabā, lai dokumentētu iespējamus negadījumus vai (potenciālus) ielaušanās mēģinājumus.

BMW elektronika, BMW Advanced Car Eye 3.0 aizmugurējā kamera

BMW Advanced Car Eye 3.0 aizmugurējā kamera.

Kvalitatīvā Full HD kamera papildina BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro un automātiski ieraksta to, kas notiek automobiļa aizmugurē, ja tiek konstatētas vibrācijas – pat tad, kad automobilis novietots stāvēšanai. Ja sistēma sajūt vibrācijas ārpus automobiļa, tā šo epizodi automātiski saglabā, lai dokumentētu iespējamus negadījumus vai (potenciālus) ielaušanās mēģinājumus.

BMW elektronika, BMW adaptera kabelis Apple iPhone/ iPod

BMW adaptera kabelis Apple iPhone/ iPod.

Personalizētu klausīšanās baudījumu piedāvā Apple iPod™ vai iPhone™ integrācija automobiļa operētājsistēmā, turklāt vienlaikus ierīci var uzlādēt, izmantojot USB adaptera kabeli. Ierīci var vadīt, izmantojot iDrive kontrolleri, multifunkciju pogas uz stūres vai radio.

BMW elektronika, BMW duālais USB, A un C tipa uzlādes adapteris

BMW duālais USB A un C tipa uzlādes adapteris.

Duālais USB uzlādes adapteris vienkārši jāiesprauž piesmēķētājā. Šādi vienlaikus iespējams ērti un viegli uzlādēt divas ārējas mobilās ierīces. Spēcīgā strāva sniedz iespēju ļoti ātri uzlādēt tādas ierīces kā viedtālruņi un planšetdatori.

BMW kopšanas līdzekļi, BMW Natural Air maināms gaisa atsvaidzinātājs Relaxing Ocean

BMW Natural Air maināms gaisa atsvaidzinātājs Relaxing Ocean.

Ar BMW Natural Air maināmu gaisa atsvaidzinātāju no Relaxing Ocean aromātu klāsta varat izbaudīt patīkamu aromātu automobiļa salonā jebkurā brīdi brauciena laikā. Relaxing Ocean aromāts izstaro nomierinošu okeāna atmosfēru un atsvaidzinošas citrusa notis. Iepakojumā iekļauti trīs atsevišķi iepakoti maināmi aromāta stienīši.

BMW kopšanas līdzekļi, BMW displeja tīrīšanas drāna

BMW displeja tīrīšanas drāna.

Ideālas rūpes par jūsu automobiļa salonu: ar īpaši izstrādāto BMW displeja tīrīšanas drānu varat notīrīt displejus un mirdzošās virsmas, neraizējoties par skrāpējumiem, švīkām vai plūksnām. Netīrumus un pirkstu nospiedumus var saudzīgi notīrīt, neizmantojot tīrīšanas līdzekļus. Vizuāli satriecoši: BMW logotips uz drānas un praktiska glabāšanas soma.

BMW kopšanas līdzekļi, BMW logu tīrīšanas koncentrāts

BMW logu tīrīšanas koncentrāts.

BMW logu tīrīšanas koncentrāts darbojas kā vējstiklu un priekšējo lukturu mazgāšanas sistēmas ārkārtīgi koncentrēta tīrīšanas piedeva. Tas uzticami notīra netīrumus, kukaiņu atlikumus, automobiļu mazgāšanas vaskus un eļļainus nosēdumus, neatstājot švīkas.

BMW Natural Air sākuma komplekts Rock in Surf

BMW NATURAL AIR SĀKUMA KOMPLEKTS

Ar BMW Natural Air sākuma komplektu varat izbaudīt patīkamu aromātu automobiļa salonā jebkurā brīdi brauciena laikā. Komplektu veido regulējams aromāta turētājs un maināms aromāta stienītis no atsvaidzinošā Mountain View aromātu klāsta. Vienkārši piestipriniet aromāta turētāju automobiļa ventilācijas režģim.

ORIĢINĀLIE BMW VASARAS DISKI, RIEPAS UN PIEDERUMI.

“Mani riteņi: pielāgoti vasarai.”

Tieši tā, kā vēlaties: mūsu plašais oriģinālo BMW pilno vasaras riteņu klāsts piedāvā ekskluzīvas dizaina iespējas visos izmēros. Jūsu BMW ne tikai tiks vizuāli izcili papildināts, bet arī iegūs lielāku tālākpārdošanas vērtību. Atkarībā no riteņa baudīsiet dinamiskās reakcijas uzlabojumu, pateicoties mūsdienīgajiem ražošanas procesiem, svara samazināšanai un modelim raksturīgiem drošības un braukšanas dinamikas testiem.
Oriģinālie BMW vasaras diski, riepas un piederumi, sieviete ar suni atbalstījusies pret BMW pludmalē
BMW G20, BMW 19 collu M Performance vieglmetāla disks ar Y-spoke 898 М stilu Frozen Gunmetal Grey krāsā, pilns vasaras riteņu komplekts

19 collu M Performance vieglmetāla disks ar Y-spoke 898 М stilu Frozen Gunmetal Grey krāsā, pilns vasaras riteņu komplekts.

Kvalitatīvie 19 collu M Performance vieglmetāla diski ar Y-spoke 898 M stilu ir Frozen Gunmetal Grey krāsā ar uzrakstu “M Performance”. Pilns vasaras riteņu komplekts ar riepu spiediena uzraudzību un Run-flat riepu, riteņa izmērs 8J x 19 ar riepu izmēru 225/40 R19 93Y XL priekšā un 8,5J x 19 ar riepu izmēru 255/35 R19 96Y XL aizmugurē.

BMW G20, 19 collu BMW vieglmetāla disks ar Double-spoke 793. stilu, divtoņu (mirdzošā Night Gold krāsā), pilns vasaras riteņu komplekts

19 collu BMW vieglmetāla disks ar Double-spoke 793. stilu, divtoņu (mirdzošā Night Gold krāsā), pilns vasaras riteņu komplekts.

Kvalitatīvie 19 collu BMW vieglmetāla diski ar Double-spoke 793 stilu, divtoņu mirdzošā Night Gold krāsā. Pilns vasaras riteņu komplekts ar riepu spiediena uzraudzību un Run-flat dažādu izmēru riepām, riteņa izmērs 8J x 19 ar riepu izmēru 225/40 R19 93Y XL RSC priekšā un 8,5J x 19 ar riepu izmēru 255/35 R19 96Y XL RSC aizmugurē.

BMW G20, BMW 18 collu M Performance vieglmetāla disks ar Double-spoke 796 М stilu matētā Jet Black krāsā, pilns vasaras riteņu komplekts

18 collu M Performance vieglmetāla disks ar Double-spoke 796 М stilu matētā Jet Black krāsā, pilns vasaras riteņu komplekts.

Kvalitatīvie 18 collu M Performance vieglmetāla diski ar Double-spoke 796 M stilu ir matētā Jet Black krāsā, ar krāsainu M logotipu. Pilns vasaras riteņu komplekts ar riepu spiediena uzraudzību un Run-flat riepām, riteņa izmērs 7,5J x 18 ar riepu izmēru 225/45 R18 95Y priekšā un 8,5J x 18 ar riepu izmēru 255/40 R18 99Y aizmugurē.

BMW U11, 21 collas divtoņu M Performance vieglmetāla disks ar Double-spoke 877 М stilu (mirdzošā Jet Black krāsā), pilns vasaras riteņu komplekts

21 collas divtoņu M Performance vieglmetāla disks ar Double-spoke 877 М stilu (mirdzošā Jet Black krāsā), pilns vasaras riteņu komplekts.

Kvalitatīvie 21 collas M Performance vieglmetāla diski ar Double-spoke 877 M stilu mirdzošā divtoņu Jet Black uni krāsā. Pilns vasaras riteņu komplekts ar riepu spiediena monitoru, 8J x 21 riteņa izmērs ar riepas izmēru 245/35 R21 96Y XL.

BMW G70, BMW 20 collu M Performance vieglmetāla disks ar Y-spoke 911 М stilu matētā Jet Black krāsā, pilns vasaras riteņu komplekts

20 collu M Performance vieglmetāla disks ar Y-spoke 911 М stilu matētā Jet Black krāsā, pilns vasaras riteņu komplekts.

Kvalitatīvie 20 collu M Performance vieglmetāla diski ar Y-spoke 911 M stilu ir matētā Jet Black krāsā. Pilns vasaras riteņu komplekts ar riepu spiediena uzraudzību, riteņa izmērs 9J x 20 ar riepu izmēru 255/45 R20 105Y XL priekšā un 10,5J x 20 ar riepu izmēru 285/40 R20 108Y XL aizmugurē.

BMW disku un riepu piederumi, BMW peldošais dekoratīvais disks

BMW peldošais dekoratīvais disks.

Peldošajam dekoratīvajam diskam ir BMW logotips, kas vairs nerotē kopā ar disku, bet saglabā savu novietojuma līmeni. Peldošo dekoratīvo disku var uzmontēt uz visiem BMW vieglmetāla diskiem ar padziļinājuma loka diametru 112 mm.

BMW disku un riepu piederumi, M Performance riepu maisi

M Performance riepu maisi.

Ekskluzīva sacīkšu sajūta garāžā: M Performance riepu maisi aizsargā gan vadītāju, gan automobili pret netīrumiem. Izturīgāks rokturis nodrošina ērtu riepu pārvadāšanu. Pateicoties speciālam marķējumam atsevišķas riepas var ātri sagrupēt jebkurā laikā. Ar sportisku M Performance dizainu.

BMW disku un riepu piederumi, BMW ventiļu vāciņi ar logotipu

BMW ventiļu vāciņi ar logotipu.

Kvalitatīvie BMW alumīnija ventiļu vāciņi efektīvi aizsargā TPMS alumīnija ventiļus pret netīrumiem un mitrumu. Tāpat tie izceļ riteņa izskatu. Četru ventiļu vāciņu komplekts. Ar BMW logotipu.

BMW disku un riepu piederumi, BMW ventiļu vāciņi ar M logotipu

BMW ventiļu vāciņi ar M logotipu.

Kvalitatīvie BMW alumīnija ventiļu vāciņi efektīvi aizsargā TPMS alumīnija ventiļus pret netīrumiem un mitrumu. Tāpat tie izceļ riteņa izskatu. Četru ventiļu vāciņu komplekts. Ar M logotipu.

BMW disku un riepu apkope, BMW X1, U11, ar diviem cilvēkiem uz BMW automobiļa fona ar sauli

BMW DISKU UN RIEPU APKOPE.

Veicam ne tikai ziemas un vasaras riepu nomaiņu, bet arī protektoru dziļuma un bremžu pārbaudi. Piedāvājam riteņu un riepu maiņu (ieskaitot balansēšanu), kā arī izcilu vērtību par labu cenu. Pārbaudes un apkopes veicam ārkārtīgi rūpīgi un kompetenti. Un ar mūsu profesionālo riepu uzglabāšanu (ieskaitot mazgāšanu un balansēšanu) izvairīsieties no stresa un ietaupīsiet uzglabāšanas telpu.

ORIĢINĀLIE BMW UZLĀDES PIEDERUMI.

“Vasaras sajūtu pilns: mans izbraukums.”

Ja vēlaties būt tiešām gatavs vasarai, jums jābūt ne tikai papilnam piederumu, bet arī pilnīgai uzlādei. Skatiet mūsu oriģinālos BMW uzlādes piederumus, kas ir ideāli piemēroti jūsu elektroautomobiļa vajadzībām. Lai šo vasaru varētu padarīt par savu.

Lasīt vairāk
Oriģinālie BMW uzlādes piederumi, BMW G20, BMW Wallbox

BMW Wallbox.

Kā uzpildes stacija mājās. Ar pastāvīgi uzstādīto BMW Wallbox BMW tiek uzlādēts ātri, uzticami un ērti ar jaudu līdz 22 kW. Jums ir iespēja pārvaldīt BMW Wallbox piekļuvi, izmantojot My BMW lietojumprogrammu.

Lasīt vairāk
Oriģinālie BMW uzlādes piederumi, BMW G20, BMW lokanā ātrās uzlādes kabeļa sākuma komplekts

BMW lokanā ātrās uzlādes kabeļa sākuma komplekts

BMW lokanais ātrās uzlādes kabelis ir mobila uzlādes ierīce visu elektroautomobiļu uzlādei mājās. Ar šo komplektu maksimālā uzlādes jauda līdz 2,3 kW (tips E+F, Šuko, 10 A) panākama, izmantojot mājsaimniecības kontaktrozeti. Ātrā uzlāde iespējama ar papildaprīkojumā pieejamajiem adaptera kabeļiem, kurus var izmantot uzlādei, izmantojot rūpnieciskās kontaktligzdas ar jaudu līdz 11 kW.

Lasīt vairāk
Oriģinālie BMW uzlādes piederumi, BMW U11, BMW uzlādes kabelis (3, režīms, vienfāzes)

BMW uzlādes kabelis (3. režīms, vienfāzes).

BMW uzlādes kabelis ir 5 m garš un nodrošina ātru un vienkāršu uzlādi publiskajās uzlādes stacijās, kurās tiek atbalstīts 3. režīms. BMW elektroautomobiļi un hibrīdautomobiļi uzlādējami ar vienfāzes kabeli, kas notiek ievērojami ātrāk nekā ar standarta uzlādes kabeli. Tas ir iespējams visā Eiropā, pateicoties ECE standarta spraudnim.

Lasīt vairāk

BMW M PERFORMANCE DETAĻAS JŪSU PAVASARIM UN VASARAI.

“Mans īpašais akcents vasarā.”

Šī ir jūsu vasara un jūsu laiks mirdzēt. Ar BMW M Performance detaļām* piešķirat savam BMW maksimālu individualitātes pakāpi un patiesu autosporta raksturu. Padariet savu BMW pievilcīgu un šo vasaru par savu – bez kompromisiem.

 

* Ne visas parādītās detaļas pieejamas brīdī, kad tiek ieviestas tirgū. Parādītā plēves apdare nav daļa no M Performance detaļu sortimenta.

Lasīt vairāk
BMW M Performance detaļas, BMW G87, M Performance priekšējais difuzors, oglekļa šķiedra, kreisā puse

M Performance priekšējais difuzors, oglekļa šķiedra, kreisā puse.

Sniedziet kaismīgu paziņojumu. M Performance oglekļa šķiedras priekšējais difuzors uzsver automobiļa satriecošo izskatu īpaši ekskluzīvā veidā.

Lasīt vairāk
BMW M Performance detaļas, BMW G87, M Performance titāna izplūdes sistēma

BMW Performance titāna izplūdes sistēma.

M Performance izplūdes sistēma fascinē ar nevainojamu autosporta skaņu. Klusinātājs un sportiskais izpūtēja modulis ir pilnībā izgatavots no sacīkšu kategorijas titāna.

Lasīt vairāk
BMW M Performance detaļas, BMW G87, M Performance sānu sliekšņa paplašinājums, oglekļa šķiedra, labā puse

M Performance sānu sliekšņa paplašinājums, oglekļa šķiedra, labā puse.

Dinamiska elegance sastopas ar personalizētu sportiskumu: oglekļa šķiedras M Performance sānu sliekšņu paplašinājums izteiksmīgi uzsver automobiļa sportisko izskatu. Tas lepojas arī ar mazu svaru, daudzdimensiju stabilitāti un ideālu atbilstību.

Lasīt vairāk
BMW M Performance detaļas, BMW G87, M Performance stūre Pro

M Performance stūre Pro.

Ar stūriem un leņķiem, ideāli noapaļota: M Performance stūre Pro kokpitā rada šo nepārprotamo autosporta sajūtu. Tās satriecošā forma un izteiksmīgā Alcantara satvēriena zona ir ne tikai iespaidīga, bet arī rada vēl tiešāku stūrēšanas pieredzi. Ar gaiši zilas ādas autosporta joslu.

Lasīt vairāk

BMW SERVISS.

PILNĪGS BMW SERVISA PIEDĀVĀJUMS.

BMW serviss, BMW darbinieks konsultē klientu

Izpētiet citus mūsu pievilcīgos servisa piedāvājumus un atrodiet ideālo servisu – jūsu BMW modelim, jūsu individuālajām vajadzībām un bezrūpīgam braukšanas priekam.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service Inclusive, BMW G26, vīrietis stāv uz akmeņainas malas ar BMW automobili fonā

Pielāgoti ilgtermiņa apkopes pakalpojumu piedāvājumi par fiksētu cenu.

BMW VALUE SERVICE

BMW Value Service, BMW X2, G05, vīrietis un sieviete stāv uz garāžas piebrauktuves blakus BMW automobilim

Pievilcīgi piedāvājumi vismaz piecus gadus veciem BMW modeļiem.

Lietojumprogramma My BMW.

My BMW lietojumprogramma, BMW iX i20, sieviete iet ar viedtālruni rokā un BMW automobili fonā

Viegls veids, kā pārvaldīt apkopes un servisa apmeklējumus un arī izmantot My BMW lietojumprogrammu.

BMW pavasara–vasaras piederumi, BMW automobiļi uz ēkas fona ar BMW servisa konsultāciju

BMW PAKALPOJUMI.

Jūsu un jūsu BMW atrodas iespējami labākajās – jūsu BMW servisa partnera – rokās. Sākot ar, piemēram, BMW Service Inclusive, ilgtermiņa servisa pakotnēm, pievilcīgajām BMW Value Service visaptverošajām cenām un beidzot ar bezkontakta pakalpojumiem vai oriģinālo BMW motoreļļu un daudziem citiem individuālajiem pakalpojumiem, mums vienmēr ir optimālais risinājums jums – ikvienam BMW modelim, jūsu individuālajām prasībām un daudziem bezrūpīgiem kilometriem, kas jums vēl ir priekšā.

MUMS IR ATBILDES UZ JŪSU JAUTĀJUMIEM PAR RIEPĀM.

  • Kāds ir īstais riepu spiediens?
  • Kad un cik bieži pārbaudīt riepu spiedienu?
  • Kas ir BMW zvaigznes marķējums riepām?
  • Kā lai atrodu īstās riepas savam automobilim?
  • Kad ir pienācis laiks vasaras riepām?
  • Vai man glabāt vai nomainīt savas riepas?