BMW pavasara–vasaras piederumi, BMW automobiļi uz ezera un kalnu ainavas fona

“MŪSU KOMFORTA ZONA: SAULĒ.”

Oriģinālie BMW piederumi pavasarim un vasarai.

“MŪSU KOMFORTA ZONA: SAULĒ.”Oriģinālie BMW piederumi pavasarim un vasarai.

Padariet to par savu vasaru. Ar oriģinālajiem BMW piederumiem, vasaras diskiem un riepām, servisu un uzlādi.

Vasara ir klāt, un līdz ar saulaino laiku rodas jaunas iespējas atklāt lauku apvidus. Tie tā vien gaida, lai jūs tos atklātu. Izbaudiet līkumainās ielas, svaigo gaisu un skatus lauku apvidū ar oriģinālajiem BMW piederumiem. BMW diski un riepas nodrošina optimālu braukšanas pieredzi. Kopā ar BMW servisu un BMW uzlādi tie jūs pilnīgā drošībā ved uz jūsu vasaras galamērķiem. Jo ikviens vasaras mirklis jābauda bez traucēkļiem, lai vasaru varētu pilnībā saukt par savu.

Lasīt vairāk

“VIENMĒR ESAM GATAVI SAULEI.”

Oriģinālie BMW vasaras piederumi salonam un virsbūvei.

Ja vēlaties to padarīt par savu vasaru, tai labi jāsagatavojas. Plānojot savu braucienu un parūpējoties par gana plašu uzglabāšanas vietu savas iecienītākās vasaras nodarbes aprīkojumam. Izbaudiet salona un virsbūves oriģinālo BMW piederumu lielo daudzveidību, lai jūsu BMW būtu ideāli piemērots jūsu vasarai.

BMW vasaras piederumi, vīrietis, kurš sēž BMW ar atvērtām durvīm
BMW pavasara–vasaras piederumi, BMW adaptera kabelis Apple iPhone/iPod™

BMW adaptera kabelis Apple iPhone/iPod™.

Adaptera kabelis ar stingriem metāla savienotājiem nodrošina personalizētu klausīšanās prieku automobilī. Saderīgus Apple iPod™ vai iPhone™ modeļus var integrēt automobilī, vienlaikus veicot to uzlādi. Tādējādi USB adapteris ļauj ierīcē pieejamo mūziku viegli atskaņot automobiļa skaļruņos. Ārējos mūzikas avotus iespējams vadīt, izmantojot iDrive kontrolleri un stūres vai radio daudzfunkciju pogas.
BMW pavasara–vasaras piederumi, BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 ir ārkārtīgi jutīga full-HD kamera, kas fiksē notiekošo automobiļa priekšpusē un aiz tā pat tad, kad automobilis ir novietots stāvēšanai. Ja ap automobili novērojami traucējumi vai neparasta kustība, kamera šo epizodi automātiski ieraksta, lai dokumentētu iespējamus negadījumus vai potenciālus ielaušanās mēģinājumus.
BMW pavasara–vasaras piederumi, BMW duālais USB A un C tipa uzlādes adapteris

BMW duālais USB A un C tipa uzlādes adapteris.

Duālais USB uzlādes adapteris vienkārši jāiesprauž piesmēķētājā. Šādi vienlaikus iespējams ērti un viegli uzlādēt divas ārējas mobilās ierīces. Maksimums 2 x 3 ampēru lielā uzlādes strāva ar, maksimums, 2 x 18 vatu jaudu ļauj ārkārtīgi ātri veikt uzlādi. Pārkaršana tiek novērsta ar iestrādāto elektroniku. Pateicoties jaudas padeves uzlādes tehnoloģijai, USB C tipa pieslēgvietai ir vairāki profili, kas var pielāgot iespējamās strāvas un sprieguma vērtības atbilstoši ierīcei. Šī tehnoloģija nodrošina vislabāko uzlādi, vienlaikus aizsargājot akumulatoru.
BMW pavasara–vasaras piederumi, BMW priekšējie visu sezonu paklājiņi

BMW priekšējie visu sezonu paklājiņi.

Ideāla izmēra izturīgie BMW visu sezonu paklājiņi ar paceltām malām un elegantu dizainu priekšā aizsargā kāju zonu no mitruma un netīrumiem. Tie ir melni ar augstākās kvalitātes nerūsošā tērauda ielaidumu.
BMW pavasara–vasaras piederumi, BMW uzlādes stacija, universāla

BMW universāla bezvadu uzlādes stacija.

Bezvadu uzlāde jebkurā laikā un vietā: pateicoties BMW universālajai bezvadu uzlādes stacijai, viedtālruni var ērti un efektīvi uzlādēt automobilī. Mobilais tālrunis tiek glabāts droši un stabili. Sevišķi gudri: iestrādāto lādētājakumulatoru var izņemt un izmantot bezvadu uzlādi ārpus automobiļa.
BMW pavasara–vasaras piederumi, BMW atzveltnes soma, Anthracite/Blue

BMW atzveltnes soma, Anthracite/Blue krāsa.

Lieliski piemērots ceļošanai ar bērniem. Kvalitatīvo somu piestiprina priekšējā sēdekļa atzveltnei un nodrošina plašu uzglabāšanas vietu pasažieriem aizmugurē, nodrošinot, ka visi izbraukumu piederumi ir redzami un tiem viegli piekļūt. Tam ir dažādu izmēru kabatas – dažas no kurām var aizvērt –, pudeļu nodalījums, kā arī iespēja piestiprināt papīra salvešu kastīti. Atzveltnes soma ir izgatavota no izturīga, viegli tīrāma poliestera auduma. Ar lāsumainu Black/Grey krāsas augstākās klases dizainu un ziliem dizaina rāvējslēdžiem tas ideāli iederas kvalitatīvajā BMW salonā. Ārpus automobiļa to var viegli salocīt, lai noliktu vietā, vai ērti pārnesāt.
BMW pavasara-vasaras piederumi, 11 collu Apple iPad Pro™ Travel & Comfort sistēmas BMW drošības ietvars

11 collu Apple iPad Pro™ Travel & Comfort sistēmas BMW drošības ietvars.

Drošības ietvars nodrošina optimālu aizsardzību visiem 10,5 collu Apple iPad™ Pro planšetdatoriem. Melnais silikona pārsegs uzticami aizsargā planšetdatoru pret skrāpējumiem un triecieniem, un, izmantojot ar komplektā esošo displeja aizsargplēvi, planšetdators ir aizsargāts arī pret šļakatām. Izmantojot ar Travel & Comfort sistēmas universālo turētāju (pieejams atsevišķi), tas nostiprināms automobilī tā, lai būtu ērti aizsniedzams un regulējams, un – avārijas gadījumā – drošs. * pieejams arī 7,9 collu Apple iPad mini 4, 10,5 collu Apple iPad Pro, 9,7 collu Apple iPad Air 1, 9,7 collu Apple iPad Air 2, 9,7 collu Apple iPad Pro, 9,7 collu Samsung Galaxy Tab A, 9,7 collu Samsung Galaxy Tab S2
BMW pavasara–vasaras piederumi, BMW jumta kaste, 420, Black/Titanium Silver krāsa

BMW jumta kaste 420 Black/Titanium Silver krāsā.

Mūsdienīgā, slēdzamā BMW jumta kaste Black krāsā rada papildu 420 litru bagāžas uzglabāšanas vietu. Plašā Black krāsas jumta kaste ir viegli nostiprināma uz jumta bagāžnieka un saderīga ar visām BMW jumta bagāžnieku sistēmām. Tās korpuss ir izgatavots no ārkārtīgi triecienizturīgas un UV stabilizētas ABS plastmasas. Kasti var atvērt no abām pusēm, un katrā pusē tai ir trīskārša centrālā atslēga, kas ļauj kastē viegli ievietot lietas un aizsargāt pret zādzībām. Jumta kaste sver 19 kg un atbilst augstajiem BMW drošības standartiem attiecībā uz reakciju sadursmes laikā, ekspluatācijas drošību un izmantošanu ilgtermiņā.
BMW pavasara–vasaras piederumi, BMW jumta bagāžnieks

BMW jumta bagāžnieks.

Daudzfunkciju jumta bagāžnieka sistēma ir saderīga ar visiem BMW bagāžnieku stiprinājumiem un jumta kastēm. To uzstādīt ir ārkārtīgi viegli, un tā atbilst augstākajiem kvalitātes un drošības standartiem, pateicoties izturīgajai konstrukcijai un pretnozagšanas atslēgas sistēmai. Jumta bagāžnieks ar savu BMW raksturīgo konstrukciju papildina automobiļa izskatu un dizainu.
BMW pavasara-vasaras piederumi, BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš

BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš.

Ideāla izmēra BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš efektīvi aizsargā bagāžas nodalījumu pret netīrumiem un mitrumu. Tā visapkārt paceltā mala un izturīgā pretslīdes un ūdensdrošā materiāla izcilā kvalitāte nodrošina optimālu aizsardzību. Black krāsā un ar elegantu dizainu – paklājiņš ideāli iekļaujas bagāžas nodalījuma interjerā. Kvalitatīvs nerūsošā tērauda ielaidums ar BMW logotipu piešķir papildu akcentu. Paklājiņš uzsver automobiļa individuālo raksturu un ideāli papildina atsevišķi pieejamos BMW visu sezonu paklājiņus.
BMW pavasara–vasaras piederumi, BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0

BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0.

BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0 tika izstrādāts, lai droši pārvadātu divus velosipēdus/e-velosipēdus uz sakabes āķa vai BMW piekabes āķa. Ar šo vieglo, bet izturīgo tērauda/alumīnija turētāja sistēmu iespējams pārvadāt, maksimums, 60 kg un velosipēdus, kuru garenbāze ir līdz 130 cm. Turklāt velosipēdu turētājam ir lodveida sistēma, kas izmantojama ar vienu roku, noņemami balsta stieņi un viegli izmantojama sprūdrata sistēma, lai nostiprinātu riteņus. Aizmugurējā velosipēdu turētāja noliekšanas funkcija sniedz iespēju jebkurā laikā ērti piekļūt bagāžas nodalījumam. Aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0 atbilst visaugstākajiem drošības standartiem, un to var kompakti salocīt, lai noglabātu kur citur, kad to neizmanto. Ir pieejams arī pagarinājums trešajam velosipēdam un soma pārvadāšanai. Kopumā – velosipēdu turētājs ir ideāls sabiedrotais neatkarīgi no tā, vai ar BMW dodaties labākajās brīvdienās savā dzīvē vai īsā izbraucienā.
BMW pavasara–vasaras piederumi, BMW WaterBlade

BMW WaterBlade.

BMW WaterBlade ir vējstikla tīrītāji ar inovatīvu tīrītāju tehnoloģiju. Tīrīšanas šķidrums tiek izsmidzināts tieši uz vējstikla caur sprauslām vējstikla tīrītājos. Tas uzlabo tīrīšanas rezultātu, samazina redzamību traucējošo izsmidzinātā līdzekļa miglu un nodrošina ekonomisku šķidruma patēriņu. Precīzā šķidruma izsmidzināšana samazina arī netīrumu veidošanos uz automobiļa. Un... BMW WaterBlade nomaiņa jāveic retāk nekā tradicionālo vējstikla tīrītāju nomaiņa.

“MANI RITEŅI: PIELĀGOTI VASARAI.”

Kvalitatīvi oriģināli BMW vasaras diski un riepas un piederumi.

Ar oriģinālo BMW pilno riteņu komplektu tiksiet galā ar ikvienu šķērsli gan uz ceļa, gan apvidū. Tie ir precīzi pielāgoti jūsu BMW, atbilst augstākajām kvalitātes prasībām un ir izstrādāti sadarbībā ar vadošajiem riepu ražotājiem (piem., Bridgestone, Dunlop, Goodyear un Pirelli). Turklāt ikviens pilnais riteņu komplekts ir aprīkots ar zvaigžņotajām Runflat riepām un RDC sensoriem. Tāpēc tās vienmēr palīdzēs virzīties uz nosprausto mērķi – pat neiepazītā apvidū.

BMW vieglmetāla diski ne vien izcili papildina automobiļa izskatu un dizainu, bet arī atbilst augstākā līmeņa prasībām attiecībā uz kvalitāti. Tie ir īpaši veidoti lietošanai ar Runflat riepām, un tiem ir izciļņi, kas novērš tukšo riepu noslīdēšanu no diska, braucot līkumos. Papildus optimālam kalpošanas laikam, tām piemīt arī absolūts koncentriskums. Lai nodrošinātu, ka šī izcilā kvalitāte tiek saglabāta ilgtermiņā, riteņi tiek pakļauti visaptverošiem izmēģinājumiem un pārbaudēm saskaņā ar BMW drošības standartiem.

BMW pavasara–vasaras piederumi, vīrietis ar suni atspiedies pret BMW
20 collu M vieglmetāla disks ar Star-spoke 748 М stilu matētā Jet Black krāsā, pilns vasaras riteņu komplekts.

20 collu M Star-spoke 748 M stils.

Kvalitatīvie 20 collu M vieglmetāla diski ar Star-spoke 748 M stilu ir matētā Jet Black krāsā, ar krāsainu M logotipu. Pilns TPMS vasaras riteņu komplekts ar Run-flat dažādu izmēru riepām, riteņa izmērs 9J x 20 ar riepu izmēru 275/45 R20 110Y XL RSC priekšā un 10,5J x 20 ar riepu izmēru 305/40 R20 112Y XL RSC aizmugurē.
ES marķējums
22 collu M Performance vieglmetāla divtoņu disks ar Star-spoke 749 M stilu

22 collu BMW M Performance Star-Spoke 749 M.

Optimizēta svara kvalitatīvie 22 collu M Performance vieglmetāla diski Star-Spoke ar 749 M stilu ir divtoņu Jet Black krāsā, mirdzoši, ar uzrakstu M Performance un krāsainu M logotipu. Pilns TPMS vasaras riteņu komplekts, priekšējie riteņi: 9,5J x 22 ar 275/35 R22 104Y XL riepām, aizmugurējie riteņi: 10,5J x 22 ar 315/30 R22 107Y XL riepām.
ES marķējums
21 collu M BMW vieglmetāla disks ar Y-spoke 741 М stilu divtoņu (mirdzošā Night Gold krāsā), pilns vasaras riteņu komplekts

21 collu M Y-spoke 741 M stils, divtoņu.

Kvalitatīvi 21 collu M BMW vieglmetāla diski ar Y-spoke 741 M stilu, divtoņu mirdzošā Night Gold krāsā. Pilns vasaras riteņu komplekts ar riepu spiediena uzraudzību un Run-flat dažādu izmēru riepām, riteņa izmērs 9,5J x 21 ar riepu izmēru 275/40 R21 107Y XL RSC priekšā un 10,5J x 21 ar riepu izmēru 315/35 R21 111Y XL RSC aizmugurē.
ES marķējums
19 collu M Performance vieglmetāla disks ar Y-spoke 898 М stilu Frozen Gunmetal Grey krāsā, pilns vasaras riteņu komplekts

19 collu M Performance Y-spoke 898 M stils.

Kvalitatīvie 19 collu M Performance vieglmetāla diski ar Y-spoke 898 M stilu ir Frozen Gunmetal Grey krāsā ar uzrakstu “M Performance”. Pilns vasaras riteņu komplekts ar riepu spiediena uzraudzību, riteņa izmērs 8J x 19 ar riepu izmēru 225/40 R19 93Y XL priekšā un 8,5J x 19 ar riepu izmēru 255/35 R19 96Y XL aizmugurē.
ES marķējums
18 collu M Performance vieglmetāla disks ar Double-spoke 796 М stilu matētā Jet Black krāsā, pilns vasaras riteņu komplekts

18 collu BMW M Performance Double-Spoke 796 M stils.

Kvalitatīvie 18 collu M Performance vieglmetāla diski ar Double-spoke 796 M stilu ir matētā Jet Black krāsā, ar krāsainu M logotipu. Pilns vasaras riteņu komplekts ar riepu spiediena uzraudzību un Run-flat dažādu izmēru riepām, riteņa izmērs 7,5J x 18 ar riepu izmēru 225/45 R18 95Y RSC priekšā un 8,5J x 18 ar riepu izmēru 255/40 R18 99Y RSC aizmugurē.
ES marķējums
19 collu BMW vieglmetāla divtoņu disks ar Double-spoke 793 M stilu Night Gold krāsā

19 collu BMW vieglmetāla divtoņu disks ar Double-spoke 793 stilu Night Gold krāsā.

Kvalitatīvie 19 collu BMW vieglmetāla diski ar Double-spoke 793 stilu, divtoņu mirdzošā Night Gold krāsā. Pilns vasaras riteņu komplekts ar riepu spiediena uzraudzību un Run-flat dažādu izmēru riepām, riteņa izmērs 8J x 19 ar riepu izmēru 225/40 R19 93Y XL RSC priekšā un 8,5J x 19 ar riepu izmēru 255/35 R19 96Y XL RSC aizmugurē.
ES marķējums
BMW disku un riepu piederumi, BMW peldošais dekoratīvais disks

BMW peldošais dekoratīvais disks.

Peldošajam dekoratīvajam diskam ir BMW logotips, kas vairs nerotē kopā ar disku, bet saglabā savu novietojuma līmeni. Peldošo dekoratīvo disku var uzmontēt uz visiem BMW vieglmetāla diskiem ar padziļinājuma loka diametru 112 mm.
BMW disku un riepu piederumi, BMW ventiļu vāciņi ar logotipu

BMW ventiļu vāciņi ar logotipu.

Kvalitatīvie BMW alumīnija ventiļu vāciņi efektīvi aizsargā TPMS alumīnija ventiļus pret netīrumiem un mitrumu. Tāpat tie izceļ riteņa izskatu. Četru ventiļu vāciņu komplekts. Ar BMW logotipu.
BMW disku un riepu piederumi, BMW ventiļu vāciņi ar M logotipu

BMW ventiļu vāciņi ar M logotipu.

Kvalitatīvie BMW alumīnija ventiļu vāciņi efektīvi aizsargā TPMS alumīnija ventiļus pret netīrumiem un mitrumu. Tāpat tie izceļ riteņa izskatu. Ar M logotipu.
BMW disku un riepu piederumi, M Performance riepu maisi

M Performance riepu maisi.

Ekskluzīva sacīkšu sajūta garāžā: M Performance riepu maisi aizsargā gan vadītāju, gan automobili pret netīrumiem. Izturīgākie rokturi nodrošina ērtu riepu pārvadāšanu. Pateicoties speciālam marķējumam atsevišķas riepas var ātri un unikāli sagrupēt jebkurā laikā. Maisi tiek uzlikti viegli un ātri, turklāt tie izstrādāti izteiksmīgajā M Performance dizainā. Gan vasaras, gan ziemas nokomplektētie riteņi tiek droši, ekskluzīvi un sportiski iesaiņoti līdz nākamajai riteņu maiņai.
BMW pavasara–vasaras piederumi, vīrietis, kas iet blakus BMW uz kalnu ainavas fona

BMW DISKU/RIEPU APKOPE.

Veicam ne tikai ziemas un vasaras riepu nomaiņu, bet arī protektoru dziļuma un bremžu pārbaudi. Piedāvājam riteņu un riepu maiņu (ieskaitot balansēšanu), kā arī izcilu vērtību par labu cenu. Pārbaudes un apkopes veicam ārkārtīgi rūpīgi un kompetenti. Un ar mūsu profesionālo riepu uzglabāšanu (ieskaitot mazgāšanu un balansēšanu) izvairīsieties no stresa un ietaupīsiet uzglabāšanas telpu.

“VASARAS SAJŪTU PILNS: MANS IZBRAUKUMS.”

Oriģinālie BMW uzlādes piederumi.

Ja vēlaties būt tiešām gatavs vasarai, jums jābūt ne tikai papilnam piederumu, bet arī pilnīgai uzlādei. Skatiet mūsu oriģinālos BMW uzlādes piederumus, kas ir ideāli piemēroti jūsu elektroautomobiļa vajadzībām. Lai šo vasaru varētu padarīt par savu.

Lasīt vairāk
BMW uzlādes izstrādājumi, BMW uzlādes kabelis, 5 m, publiskas uzlādes stacijām

BMW uzlādes kabelis, 5 m, publiskām uzlādes stacijām.

BMW uzlādes kabelis ir 5 m garš un nodrošina ātru un vienkāršu uzlādi publiskajās uzlādes stacijās, kurās tiek atbalstīts 3. režīms. BMW elektroautomobiļi un BMW hibrīdautomobiļi uzlādējami ar vienfāzes kabeli, kas notiek ievērojami ātrāk kā ar standarta uzlādes kabeli. Tas ir iespējams visā Eiropā, pateicoties ECE standarta spraudnim. Šis kabelis ir ideāli saskaņots ar BMW Wallbox dizainu un atbilst arī augstākā līmeņa BMW standartiem attiecībā uz kvalitāti. Pret koroziju nodrošinātie un ar sudrabu pārklātie kontakti nodrošina optimālu jaudas pārnesi un kalpošanas laiku.

Lasīt vairāk
BMW uzlādes izstrādājumi, BMW Wallbox

BMW Wallbox.

Kā uzpildes stacija mājās. Ar pastāvīgi uzstādīto BMW Wallbox BMW tiek uzlādēts ātri, uzticami un ērti ar jaudu līdz 22 kW. Papildus vietu kompaktajiem izmēriem ar BMW dizainu BMW Wallbox piedāvā arī ērtu kabeļu pārvaldību, ieskaitot spraudņu un kabeļu turētāju. Par BMW Wallbox aktuālo statusu vienmēr var pārliecināties statusa displejā. Pateicoties iestrādātajai paliekošās strāvas noteikšanai un pakalpojuma lietojumprogrammai, iespējama optimizēta un ekonomiska instalācija.

Lasīt vairāk
BMW uzlādes izstrādājumi, BMW lokans ātrās uzlādes kabelis

BMW lokans ātrās uzlādes kabelis.

BMW lokanais ātrās uzlādes kabelis ir mobila uzlādes ierīce visu elektroautomobiļu uzlādei mājās. Ar šo komplektu maksimālā uzlādes jauda līdz 2,3 kW (tips E+F (CEE 7/7), Šuko, 10 A) panākama, izmantojot mājsaimniecības kontaktrozeti. Ātrā uzlāde iespējama ar papildaprīkojumā pieejamajiem adaptera kabeļiem, kurus var izmantot uzlādei, izmantojot rūpnieciskās kontaktligzdas ar jaudu līdz 11 kW. Lokanais ātrās uzlādes kabelis vienmēr automātiski pielāgo uzlādes jaudu atlasītajam jaudas avotam un automātiski izslēdzas, notiekot elektroenerģijas padeves pārrāvumam vai pārkaršanai. Tā kompaktie izmēri, sešus metrus garais uzlādes kabelis un ūdensizturīgā konstrukcija padara to par ideālu sabiedroto ikvienā aspektā. Mājās tas vienā paņēmienā kļūst par mobilu sienas uzlādes staciju, pateicoties papildaprīkojumā pieejamajam sienas stiprinājumam. To var izmantot šajās valstīs: Austrija, Beļģija, Bulgārija, Horvātija, Čehija, Igaunija, Vācija, Grieķija, Ungārija, Itālija, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Nīderlande, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Spānija, Zviedrija un Turcija.

Lasīt vairāk

“MANS ĪPAŠAIS AKCENTS VASARĀ.”

BMW M Performance detaļas jūsu pavasarim un vasarai.

Šī ir jūsu vasara un jūsu laiks mirdzēt. Ar BMW M Performance detaļām piešķirat savam BMW maksimālu individualitātes pakāpi un patiesu autosporta raksturu. Padariet savu BMW pievilcīgu un šo vasaru par savu – bez kompromisiem.

Lasīt vairāk
BMW M Performance detaļas, BMW 20 collu M vieglmetāla disks ar Star-spoke 748 M stilu matētā Jet Black krāsā

BMW 20 collu M vieglmetāla disks ar Star-spoke 748 M stilu matētā Jet Black krāsā

Kvalitatīvais 20 collu M Performance vieglmetāla disks ar Star-spoke 748 M stilu ir matētā Jet Black krāsā un ar savu izskatu piešķir automobilim ļoti sportisku veidolu. Nokomplektēts TPMS ritenis ar visu segumu riepu, riteņa izmērs 9J x 20 ar riepas izmēru 275/45 R20 110V XL, piemērots braukšanai gan apvidū, gan saderīgs ar sniega ķēdēm.

BMW vieglmetāla diski ne vien izcili papildina automobiļa izskatu un dizainu, bet arī atbilst augstākā līmeņa prasībām attiecībā uz kvalitāti. Tie ir īpaši veidoti lietošanai ar Runflat riepām, un tiem ir izciļņi, kas novērš tukšo riepu noslīdēšanu no diska, braucot līkumos. Papildus optimālam kalpošanas laikam, tām piemīt arī absolūts koncentriskums. Lai nodrošinātu, ka šī izcilā kvalitāte tiek saglabāta ilgtermiņā, riteņi tiek pakļauti visaptverošiem izmēģinājumiem un pārbaudēm saskaņā ar BMW drošības standartiem. ES marķējums

Lasīt vairāk
BMW M Performance detaļas, M Performance oglekļa šķiedras elipsveida režģis

Oglekļa šķiedras BMW M Performance elipsveida režģis.

Parādiet savu stilu: M Performance elipsveida režģa ietvars ir izgatavots no ar rokām apstrādātas augstākās kvalitātes oglekļa šķiedras, un dekoratīvie stieņi veidoti no īpaši izturīgas plastmasas. Vizuāls akcents automobiļa priekšpusē īpaši elegantam, sportiskam un individuālam izskatam.

Lasīt vairāk
BMW M Performance detaļas, M Performance paklājiņi

BMW M Performance paklājiņi.

Augstākās klases izskats, izcila saķere: M Performance paklājiņi piešķir kāju zonai individuālu sportisku izskatu, radot dinamiskāku veidolu visam automobilim. Ar BMW M logotipu un M Performance uzrakstu. Augstākās klases dizainu papildina ādai līdzīga materiāla ietvari, dekoratīvs šuvums kontrastējošās krāsās un josla M krāsās.

Lasīt vairāk
BMW M Performance detaļas, BMW M Performance oglekļa šķiedras ārējo spoguļu korpusi

BMW M Performance oglekļa šķiedras ārējo spoguļu korpusi.

Satriecošie spoguļu korpusi, kas pedantiski ar rokām veidoti no oglekļa šķiedras, uzsver automobiļa augsto tehnoloģiju izcelsmi. To dinamiskais dizains nodrošina pievilcīgu, izcilu izskatu un piešķir individuālu sportisku akcentu.

Lasīt vairāk
BMW M Performance detaļas, BMW M Performance oglekļa šķiedras priekšējais gaisa savācējs

BMW M Performance oglekļa šķiedras priekšējais gaisa savācējs.

Vieta elpas ievilkšanai: oglekļa šķiedras smalkie gaisa savācēji papildina izteiksmīgo autosporta sajūtu automobiļa priekšdaļā. To ārkārtīgi kvalitatīvais izskats uzsver automobiļa vienoto, ekskluzīvo izskatu. Apdare ir ideāli pieskaņota bufera dizainam un ir perfektā saskaņā ar citiem oglekļa šķiedras virsbūves komponentiem.

Lasīt vairāk
BMW M Performance detaļas, M Performance uzraksta uzlīme

BMW M Performance uzraksta uzlīme.

M Performance uzraksta uzlīme ideāli papildina sliekšņu uzliku līmplēvi Frozen Black krāsā vai sliekšņu uzliku mirdzošā Black krāsā. Tas piešķir papildu vizuālu akcentu un paspilgtina individuālo izskatu automobiļa sānā.

Lasīt vairāk

BMW PAKALPOJUMI.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW pavasara–vasaras piederumi, vīrietis, kurš atbalstās pret BMW uz kalnu ainavas fona

Vienkārši atbrīvojieties un koncentrējieties uz to, kas ir patiesi svarīgs, – brauciena izbaudīšana. Ar BMW Service Inclusive to tiešām varat izdarīt. Veicot vienreizēju maksājumu varat iegūt visus iekļautos pakalpojumus un apkopes uzdevumus, izvēloties sev piemērotu periodu.

Jūsu ieguvumi

 • Ietaupījums, pērkot kopā, salīdzinājumā ar atsevišķu pakalpojumu cenu.
 • Pilnīga izmaksu pārvaldība un caurskatāmība.
 • Atšķirīgas pakotnes atšķirīgām vajadzībām, kā arī jauniem un lietotiem automobiļiem.
 • Servisa speciālisti ar BMW zināšanām un oriģinālās BMW detaļas.
 • Automātiska pāreja pie nākamā īpašnieka, palielinot tālākpārdošanas vērtību.
 • Derīgs pie visiem iesaistītajiem BMW servisa partneriem visā pasaulē.

BMW TELESERVICES.

BMW pavasara–vasaras piederumi, sieviete sēž uz muliņa, skatoties savā viedtālrunī

Ar inovatīvajiem BMW ConnectedDrive BMW Teleservices jūsu BMW palīdz saglabāt skaidru galvu: kad nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, tā nodrošina jūsu vēlamajam BMW servisa partnerim visus attiecīgos automobiļa datus. Tad jūsu servisa partneris ar jums sazināsies, lai vienotos par apmeklējuma laiku. Tāpēc varat paļauties uz ātru un vienkāršu servisu, un jums nebūs par visu jādomā pašam. Vienīgā prasība: jūsu automobilim jābūt reģistrētam tiešsaistē BMW ConnectedDrive portālā, un jums jābūt atlasījušam servisa partneri. Atklājiet, kā BMW Teleservices var padarīt jūsu dzīvi ērtāku.

BEZKONTAKTA BMW PAKALPOJUMI.

BMW pavasara–vasaras piederumi, vīrietis sēž BMW, skatoties savā viedtālrunī

Ar My BMW Service varam atvieglot jūsu dzīvi. Ieplānojiet apmeklējumu tiešsaistē vai atvediet savu BMW, atstājiet atslēgas un saņemiet saiti, lai ērti vērotu savu servisa konsultāciju. Apskatiet dažādus pieejamos piedāvājumus.

Jūsu ieguvumi

 • apmeklējumu pieteikšana tiešsaistē;
 • personalizēti servisa video;
 • digitāli maksājumi;
 • palīdzība uz ceļa;
 • savākšana un piegāde.

BMW VALUE SERVISS.

BMW pavasara–vasaras piederumi, vīrieši sēž uz muliņa, skatoties viens uz otru

Esat savā BMW mērojis daudzus kilometrus, un jūs saista tik daudzi piedzīvojumi, ka pārzināt savu BMW pilnībā. Tieši tāpēc jums tas patīk. Lai nodrošinātu, ka šīs simpātijas nebeidzas, jums nepieciešams servisa partneris, kurš pārzina gan jūsu BMW, gan jūsu prasības. Tieši šeit spēlē iesaistās BMW Value Service: augstākā līmeņa serviss par pievilcīgu un caurskatāmu visaptverošu cenu. Tāpēc zināt, ko tieši sagaidīt.

Jūsu ieguvumi

 • Kvalitatīvi, ērti un finansiāli izdevīgi BMW speciālistu sniegti pakalpojumi, izmantojot oriģinālas BMW detaļas.
 • Visas detaļas un pakalpojumi iekļauti visaptverošajā cenā.
 • Cenas vienmēr ir caurskatāmas, atvērtas un saprotamas.
 • BMW Value Service piedāvā atbilstošu ikviena BMW modeļa servisu.
BMW pavasara–vasaras piederumi, BMW automobiļi uz ēkas fona ar BMW servisa konsultāciju

BMW PAKALPOJUMI.

Jūsu un jūsu BMW atrodas iespējami labākajās – jūsu BMW servisa partnera – rokās. Sākot ar, piemēram, BMW Service Inclusive, ilgtermiņa servisa pakotnēm, pievilcīgajām BMW Value Service visaptverošajām cenām un beidzot ar bezkontakta pakalpojumiem vai oriģinālo BMW motoreļļu un daudziem citiem individuālajiem pakalpojumiem, mums vienmēr ir optimālais risinājums jums – ikvienam BMW modelim, jūsu individuālajām prasībām un daudziem bezrūpīgiem kilometriem, kas jums vēl ir priekšā.