Oriģinālie BMW pavasara un vasaras piederumi, kas uzmontēti BMW i5 eDrive40, ieskaitot BMW jumta kasti, BMW velosipēdu turētāju un BMW pilnu vasaras riteņu komplektu

SVEIKA, SAULE!

AR ORIĢINĀLAJIEM BMW PIEDERUMIEM, VASARAS DISKIEM UN SERVISU.

SVEIKA, SAULE!AR ORIĢINĀLAJIEM BMW PIEDERUMIEM, VASARAS DISKIEM UN SERVISU.

RADĪTI, LAI DOTOS IZPĒTĪT. Saules siltums uz jūsu ādas. Dabas diženums visā tās brīnumainajā godībā. Dienas ir garas un paliekošām atmiņām piepildītas. Izbaudiet pavasari un vasaru visā tās pilnībā. Oriģinālie BMW piederumi sagatavo jūsu BMW ikvienam gadījumam. #LaiKasAriNotiktu.

ORIĢINĀLIE BMW PIEDERUMI. VIRSBŪVE.

Braucieni, kuros dodaties, lai ko atklātu, ir vēl patīkamāki, kad spīd saule. Pielāgojamas uzglabāšanas un pārvadāšanas iespējas ļauj atklāt un baudīt gada siltos mēnešus katru dienu no jauna.
BMW i5 eDrive40 ar jumta kasti un 21 collas M Performance vieglmetāla diskiem, Cross-spoke, stils 943 М, zem saulainām debesīm, novietots zaļā pļavā zem koka
BMW jumta kaste, oriģinālie BMW pavasara un vasaras piederumi

BMW jumta kaste ar 520 litru glabāšanas telpu.

Black/Titanium Silver krāsas 520 litru slēdzamajai jumta kastei var piekļūt no abām pusēm, un tā ir saderīga ar visām BMW jumta bagāžas sistēmām.

Uz produktu
BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0 diviem velosipēdiem, oriģinālie BMW pavasara un vasaras piederumi

Pārvadājiet savus velosipēdus droši.

Viegls, stabils BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0 diviem velosipēdiem/E-Bike. Maksimālais svars 60 kg, var kompakti salocīt.

Uz produktu
Fiksēts BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš, oriģinālie BMW pavasara un vasaras piederumi

Fiksēts BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš: papildu aizsardzība.

Neslīdošais ūdensdrošais paklājiņš paredzēts, lai aizsargātu bagāžas nodalījumu pret mitrumu un netīrumiem. Melnā krāsā ar nerūsējošā tērauda ielaidumu, kas saskaņots ar salonu.

Uz produktu
BMW aizmugurējā kaste, oriģinālie BMW pavasara un vasaras piederumi

300 litri aerodinamiskas uzglabāšanas vietas.

Ceļojiet daudz ērtāk ar BMW aizmugurējo kasti: izmantojiet priekšrocības, kādas sniedz 300 litru tilpums un vieglāka iekraušana un izkraušana salīdzinājumā ar jumta kasti.

Uz produktu

ORIĢINĀLIE BMW PILNIE VASARAS RITEŅU KOMPLEKTI UN PIEDERUMI.

Pēc vētras vasarā ceļi var būt slideni. Oriģinālo BMW pilno vasaras riteņu komplektu uzstādīšanas ir ātra, un tie paspilgtina jūsu braukšanas pieredzi, nodrošinot, ka neatkarīgi no laikapstākļiem galamērķī nonāksiet droši.
21 collas M Performance vieglmetāla diski, Cross-spoke, stils 943 M, divtoņu (Jet Black krāsa, glancēts).

21 collas M Performance vieglmetāla diski, Cross-spoke, stils 943 M, divtoņu.

21 collas M Performance vieglmetāla diski, Cross-spoke, stils 943 M, divtoņu Jet Black krāsā, spīdīgs frēzējums. Pilns vasaras riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību riepās.

Uz produktu
21 collas M Performance vieglmetāla diski, Cross-spoke, 943 M, Frozen Midnight Grey krāsā, pilns vasaras riteņu komplekts

21 collas M Performance vieglmetāla diski, Cross-spoke, stils 943 M.

21 collas M Performance vieglmetāla diski, Cross-spoke, stils 943 M, Frozen Midnight Grey krāsā. Pilns vasaras riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību riepās.

Uz produktu
19 collu M Performance vieglmetāla diski, Y-spoke, stils 942 M, matētā Jet Black krāsā, pilns vasaras riteņu komplekts

19 collu M Performance vieglmetāla diski, Y-spoke, stils 942 M.

19 collu M Performance vieglmetāla diski, Y-spoke, stils 942 M, matētā Jet Black krāsā. Pilns vasaras riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību riepās.

Uz produktu
BMW ventiļu vāciņi ar logotipu, oriģinālie BMW pavasara un vasaras piederumi

BMW ventiļu vāciņi ar logotipu.

Kvalitatīvi alumīnija ventiļu vāciņi efektīvai TPMS alumīnija ventiļu aizsardzībai. Ar BMW logotipu.

Uz produktu
BMW fiksētais dekoratīvais disks, oriģinālie BMW pavasara un vasaras piederumi

BMW fiksētie dekoratīvie diski.

Fiksētajiem dekoratīvajiem diskiem ir BMW logotips, kas vairs nerotē kopā ar disku, bet saglabā savu novietojuma līmenī.

Uz produktu

BMW PAKALPOJUMI PAVASARIM UN VASARAI.

Nav nekā labāka kā pavasarī un vasarā doties dabā vai izbraucienā. Neatkarīgi no tā, plānojat īsu braucienu vai ģimenes brīvdienas – mūsu BMW servisa partneri palīdzēs, lai jūsu BMW būtu maksimāli sagatavots un pēc pieprasījuma parūpēsies par visām svarīgajām lietām.

Lasīt vairāk
BMW riteņu maiņa, disku un riepu serviss, oriģinālie BMW pavasara un vasaras piederumi

BMW DISKU UN RIEPU APKOPE.

Mēs nomainīsim riteņus, lai braukšana vienmēr būtu droša. Tas ir ātri, efektīvi un izdevīgi. Riepu protektora un bremžu pārbaude ir iekļauta cenā. Un kā ar ziemas riteņiem? Vajadzības gadījumā mēs nodrošināsim glabāšanu. Tas aiztaupīs jums laiku un glabāšanas vietu.
Pārbaude brīvdienām, oriģinālie BMW pavasara un vasaras piederumi

BMW PĀRBAUDE BRĪVDIENĀM.

Dodieties pretī siltajām vasaras dienām pilnībā sagatavots: garantējam sirdsmieru par gaidāmo braucienu uz brīvdienu galamērķi pēc automobiļa pārbaudes ar BMW diagnostikas sistēmām un visaptverošas vizuālās un darbības pārbaudes.
Pārbaude pavasarim, oriģinālie BMW pavasara un vasaras piederumi

BMW PĀRBAUDE PAVASARIM.

Mūsu BMW servisa speciālisti pārbaudīs jūsu automobili, izmantojot BMW diagnostikas sistēmu. Virsbūve, riepas, bremzes, apgaismojums, vējstikla tīrītāju sistēma un citi komponenti tiks rūpīgi pārbaudīti un, ja nepieciešams, atgriezti augstākajā kvalitātē. Iznākums: jūsu BMW būs pilnībā gatavs pavasara un vasaras mēnešiem.
Klimata pārbaude, oriģinālie BMW pavasara un vasaras piederumi

BMW KLIMATA PĀRBAUDE.

BMW servisa speciālisti pārbaudīs visus jūsu BMW gaisa kondicionēšanas sistēmas svarīgos komponentus, lai nodrošinātu patīkamus braucienus karstajās dienās. Ja nepieciešams, viņi nomainīs arī nodilumdetaļas. Lai jūsu gaisa kondicionēšanas sistēma turpinātu darboties spēcīgi un efektīvi. Un jūs vienmēr savā galamērķī ieradīsieties ar vēsu un mierīgu prātu.

ORIĢINĀLIE BMW PIEDERUMI. SALONS.

Zeltainās vasaras dienas – ideāli piemērotas atklājumiem. Kurp aizvedīs jūsu nākamais brauciens? Garantējam, ka ar praktiskajiem oriģinālajiem BMW piederumiem salonam braucieni būs daudz ērtāki, drošāki un individuāli pielāgoti.
BMW Advanced Car Eye 2.0 Pro, oriģinālie BMW pavasara un vasaras piederumi

Papildu acis jūsu automobilī.

BMW Advanced Car Eye 2.0 Pro QHD un full HD kameras automātiski ieraksta to, kas negadījuma laikā notiek automobiļa priekšpusē un aizmugurē.

Uz produktu
BMW Travel & Comfort sistēmas planšetdatora turētājs Pro, oriģinālie BMW pavasara un vasaras piederumi

BMW planšetdatoru turētājs Pro Travel & Comfort sistēmai.

Drošs planšetdatoru turētājs ar BMW drošības ietvaru (aizsarguzmava). Turētājs, ko var noregulēt dažādās pozīcijās un leņķos, ir piestiprināts papildaprīkojuma Travel & Comfort papildaprīkojumam vai pamatturētājam.

Uz produktu
BMW Travel & Comfort sistēmas universālais āķis, oriģinālie BMW pavasara un vasaras piederumi

BMW drēbju pakaramais: jūsu apģērbs ir pakarināts tikai ar vienu klikšķi.

Drēbju pakaramo iespējams piestiprināt pamatturētājam vai papildaprīkojuma “Travel & Comfort”, kā arī izmantot ārpus automobiļa.

Uz produktu
BMW universālais āķis Travel & Comfort sistēmai, oriģinālie BMW pavasara un vasaras piederumi

BMW universālais āķis Travel & Comfort sistēmai.

Universālais āķis apģērba vai vieglu somu pārvadāšanai ir piestiprināms pamatturētājam vai Travel & Comfort sistēmas papildaprīkojumam.

Uz produktu
BMW vissezonu paklājiņi, oriģinālie BMW pavasara un vasaras piederumi

Tīrība un kārtība: BMW visu sezonu paklāji.

Precīzi uzstādīta aizsardzība pret mitrumu un netīrumiem kāju zonā priekšpusē. Melnās krāsas dizains un nerūsējošā tērauda ielaidums perfekti papildina salonu.

Uz produktu

ORIĢINĀLIE BMW KOPŠANAS LĪDZEKĻI.

Vai laiks pavasara tīrīšanai? Šim nolūkam īpaši izstrādāti oriģinālie BMW kopšanas līdzekļi. Tie ir izgatavoti no kvalitatīviem materiāliem, maigi, bet tomēr efektīvi – tie uztur jūsu BMW vislabākajā stāvoklī, nodrošinot, ka dodaties vasarā pilnīgi saposts.

Lasīt vairāk
Limited Edition Natural Air maināmais gaisa atsvaidzinātājs Tropical Forest, oriģinālie BMW pavasara un vasaras piederumi

BMW Natural Air Limited Edition maināms gaisa atsvaidzinātājs Tropical Forest.

Ar BMW Natural Air Limited Edition maināmo gaisa atsvaidzinātāju no Tropical Forest klāsta automobiļa salonā savu braucienu laikā varat izbaudīt patīkamu aromātu.

Lasīt vairāk
BMW displeja tīrīšanas drāna, oriģinālie BMW pavasara un vasaras piederumi

Ideāli piemērota smalku virsmu tīrīšanai.

Ar BMW displeja tīrīšanas drānu varat notīrīt un kopt displejus un mirdzošās virsmas, neraizējoties par skrāpējumiem, švīkām vai plūksnām.

Lasīt vairāk
BMW vējstikla tīrīšanas līdzekļa koncentrāts, oriģinālie BMW pavasara un vasaras piederumi

Skaidra redzamība visos laikapstākļos.

BMW vējstikla tīrīšanas līdzekļa koncentrāts darbojas kā ārkārtīgi koncentrēta tīrīšanas piedeva izmantošanai vējstiklu un priekšējo lukturu mazgāšanas sistēmā.  

Lasīt vairāk
Oriģinālie BMW uzlādes piederumi

ORIĢINĀLIE BMW UZLĀDES PIEDERUMI.

Uzlādējiet sava automobiļa akumulatoru vienkārši, ātri un droši. Pēc tam varat doties pretī vasaras horizontam. BMW uzlāde piedāvā plašu pielāgojamu uzlādes risinājumu klāstu, lai atbilstu jūsu konkrētajām vajadzībām. 
BMW veikals, oriģinālie BMW pavasara un vasaras piederumi

ORIĢINĀLIE BMW PIEDERUMI. PILNS KLĀSTS.

Vai meklējat konkrētus piederumus? Mūsu veikalā ir pieejams plašs oriģinālo BMW piederumu klāsts jebkādiem laikapstākļiem. No diskiem un pārvadāšanas risinājumiem līdz kopšanas izstrādājumiem. Un vēl daudz vairāk.

BMW PAKALPOJUMI.

#LAIKASARINOTIKTU.

Vienmēr var notikt kaut kas neparedzēts, tāpēc ir labi sagatavoties jau iepriekš. Lai kur arī ceļi jūs neaizvestu, BMW plašais pakalpojumu klāsts vienmēr būs līdzās, lai palīdzētu.
BMW servisa centrs, oriģinālie BMW pavasara un vasaras piederumi

BMW servisa pilnais piedāvājums.

Jūs un jūsu BMW atrodas iespējami labākajās – jūsu BMW servisa partnera – rokās. Plašais un daudzveidīgais klāsts iekļauj ilgtermiņa servisa komplektus ar pievilcīgām un visu iekļaujošām cenām, kā arī vēl daudziem individuāliem pakalpojumiem.

Uzzināt vairāk
Diski un riteņi, oriģinālie BMW pavasara un vasaras piederumi

BMW diski un riepas.

Gluds asfalts, grants vai slapji ceļi pēc vasaras vētras – oriģinālie BMW riteņi nodrošina maksimālu saķeri un sniegumu.

Uzzināt vairāk
BMW remonts un kopšana, oriģinālie BMW pavasara un vasaras piederumi

BMW remonts un kopšana.

Neatkarīgi no tā, vai veicams negadījuma izraisīts vai kosmētiskais remonts, BMW sertificētie virsbūves un krāsošanas servisi salabos gan lielus, gan mazus bojājumus atbilstoši visstingrākajiem standartiem, ievērojot visus BMW noteiktos procesus.

Uzzināt vairāk