LABS LĒMUMS.

Kļūstiet par BMW biznesa klientu.

Vissvarīgākais nosacījums: jūsu uzņēmuma galvenais birojs atrodas Austria. Turklāt jūsu uzņēmumam gadā jāiegādājas vismaz trīs jauni BMW vai MINI transportlīdzekļi. Mēs piedāvājam pievilcīgas programmas arī uzņēmumiem ar mazākām prasībām. Jūsu BMW partneris ar prieku jums par tām pastāstīs.
Izbaudiet lieliskus nosacījumus un izcilu servisu, ko sniedzam BMW biznesa klientiem. Vienalga, vai esat autoparka pārvaldītājs, uzņēmuma automobiļa vadītājs vai BMW biznesa klients, BMW ir jūsu uzticamais partneris visos ar transportlīdzekļu komerclietojumu saistītos jautājumos.

Lasīt vairāk

AUTOPARKA VADĪTĀJA IEGUVUMI ĪSUMĀ.

Viena kontaktpersona: reģionālie partneri jūs konsultēs par jums pielāgoto biznesa klientu programmu.
Līzings un pilna servisa līzings: mēs sadarbojamies ar visiem līzinga uzņēmumiem. Viens no tiem ir BMW Group uzņēmums Alphabet Fuhrparkmanagement GmbH.
Autoparka pārvaldīšana: Alphabet Fuhrparkmanagement piedāvā pakalpojumus, kas pielāgoti, lai nodrošinātu jūsu autoparka ekonomisko dzīvotspēju.
Pievilcīgi modeļi un pakotnes: mēs jums piedāvājam biznesa klientu modeļus, pakotnes un dzinēju versijas atbilstoši uzņēmuma automobiļu vadītāju vajadzībām.
Izcilas tehnoloģijas un inovācijas: autoparku lietotāji izmanto tādas inovācijas kā BMW EfficientDynamics un BMW ConnectedDrive.

  • Individuāli pielāgots līzings
  • Atvieglota autoparka pārvaldība

UZŅĒMUMA AUTOMOBIĻA VADĪTĀJA IEGUVUMI ĪSUMĀ.

Pievilcīgas pakotnes: ekskluzīvi modeļi ar plašu dzinēja versiju klāstu.
Mazs patēriņš: BMW EfficientDynamics nodrošina mazāku degvielas patēriņu un zemāku izmešu līmeni pie liela nobraukuma. BMW partneri: jūs varat konsultēties par visiem sava uzņēmuma automobiļa jautājumiem dažādās vietās visā valstī. Sazinieties ar BMW pārstāvi pēc savas izvēles – lai kur atrastos jūsu uzņēmums. Apspriediet savas personiskās vajadzības un vienojieties par testa braucienu. Satriecošas tehnoloģijas un inovācijas: BMW EfficientDynamics un BMW ConnectedDrive.

KĻŪSTIET PAR BIZNESA KLIENTU – IZBAUDIET PIELĀGOTUS RISINĀJUMUS.

Maziem un vidējiem uzņēmumiem ir būtiski, lai viņu partneri vienmēr būtu pieejami un pielāgotos viņu vajadzībām. Kā BMW. Paļaujieties uz mūsu vietējo atbalstu ar piemērotiem risinājumiem, piemēram, jūsu autoparkam vai finansēšanai. Mēs ar prieku jums sniegsim individuālu piedāvājumu ar pielāgotu servisu un tiešu pārstāvja atbalstu. Uzņēmumi Austrijā bauda īpaši pievilcīgus BMW biznesa klientu apkalpošanas nosacījumus un pakalpojumus. Kā biznesa klients jūs izbaudīsiet dažādus savām vajadzībām pielāgotus ieguvumus. Lūdziet savam BMW partnerim jūsu uzņēmumam pielāgotus biznesa risinājumus.

BMW BIZNESA KLIENTA IEGUVUMI UZSKATĀMĀ FORMĀTĀ.

Īpaši klienti ir pelnījuši īpašu servisu – BMW biznesa klienti izbauda daudzus BMW partnera nodrošinātus ieguvumus:
• jūsu kontaktpersona katrā pārstāvniecībā sniegs jums padomus un atbalstu atbilstoši visām jūsu vēlmēm.

Lasīt vairāk
  • Labi informēts: jaunākās ziņas BMW biznesa klientiem
  • Priekam nav robežu: BMW X3.
  • Dinamikas skaistākā forma: BMW 5. sērijas Sedan
  • Izsmalcināta elegance, aktīva dinamika: BMW 5. sērijas Touring
  • Efficient dynamics: BMW 320d EfficientDynamics versija
  • Kaislības uzvara: BMW 3. sērijas Sedan