BMW CONNECTED DRIVE.

Ir atbildes. Vienmēr un visur.

BMW ConnectedDrive ir kā jūsu personiskais palīgs. Jaunāko tehnoloģiju apvienojums, lai nodrošinātu jums visu informāciju, ko vēlaties un ko jums vajag, – lai kur jūs dotos ar savu BMW.
Avārijas gadījumā BMW ConnectedDrive palīdz jums ietaupīt laiku, kam reizēm var būt izšķiroša nozīme. Taču šī inovatīvā pakalpojuma ieguvumus varat izbaudīt, arī meklējot novietošanas vietu vai tuvāko atvērto aptieku.
Durvju slēgšana, temperatūras kontrole un daudz kas vairāk: My BMW Remote lietojumprogramma iPhone ļauj jums attāli pārvaldīt transportlīdzekļa svarīgākās funkcijas.

Lasīt vairāk

BMW ASSIST.

BMW Assist tālruņa informācijas pakalpojums ir pieejams vienmēr, kā mājās, tā ceļā: Vāciski runājošs BMW zvanu centra aģents vienmēr ir jūsu rīcībā, lai jūs saņemtu visu nepieciešamo informāciju tieši automobilī.

 • Sasniedziet galamērķi ātrāk

  Šībrīža satiksmes ziņojumi un papildinformācija gādā par lielāku drošību un mobilitāti. Alternatīvā maršruta funkcija noder sastrēgumu gadījumā.

 • Uzlabotais ārkārtas zvans

  Trieciensensoram uztverot spēcīgu triecienu, automātiski tiek aktivizēts uzlabotais ārkārtas zvans. Tādējādi ārkārtas glābšanas dienestu darbinieki laikus saņem informāciju par sadursmes veidu un fizisko traumu risku.

 • Palīdzība uz ceļa, nospiežot pogu

  Palīdzības uz ceļa funkcija automātiski nosūta informāciju par jūsu transportlīdzekli un atrašanās vietu mobilā servisa dispečeram. Kļūme var tikt novērsta attāli, izmantojot balss savienojumu, vai arī jums palīdzēs BMW mobilā servisa tehniķis.

ATVIEGLOTA NOVIETOŠANAS VIETAS ATRAŠANA.

BMW Parkinfo palīdz jums ātri un viegli atrast brīvu stāvvietu jebkurā Austrijas vietā. Turklāt tas bieži sniedz informāciju par pieejamību, maksu, darba laikiem, pieļaujamo augstumu un vairāk.

BMW ONLINE.

BMW Online uzlabo jūsu mobilitāti un nodrošina aktuālāku informāciju nekā jebkurš internetā balstīts mobilitātes pakalpojums. Ekskluzīvs saturs, kas pamatojas uz jūsu atrašanās vietu, sniedz izsmeļošu informāciju par maršrutu vai galamērķi. BMW Online piedāvā pielāgotas ziņas, laika prognozes un dažādas mobilā biroja funkcijas ar īpašu adrešu grāmatiņu un e-pasta kontu – tas viss tieši transportlīdzeklī.

 • Vienmēr labi informēts

  Google Local Search pirmo reizi ļauj jums pieprasīt vietējo informāciju internetā jebkurā Austrijas vietā. Meklēšanas rezultātus var pārsūtīt, izmantojot navigācijas sistēmu vai nospiežot pogu.

 • Individuāli pielāgotas ziņas

  BMW Online nodrošina jums aktuālus jaunumus no Austrijas Preses aģentūras (APA) ar individuāli pielāgotiem tematiem, no politikas līdz sportam, un ataino tos navigācijas sistēmā.

 • Vasarīgs laiks vai sniegputenis?

  Gribat zināt, vai jūsu galamērķī ir silts un saulains, vai arī jāgatavojas salam? BMW Online Weather laika prognozes pakalpojums ļauj uzzināt, kādi laika apstākļi gaidāmi turpmākajās dienās jūsu atrašanās vietā vai jebkurā citā vietā Eiropā.

 • BMW informācijas pakalpojums

  Aptiekas, autostāvvietas, izklaides pasākumi – BMW zvanu centram ir piekļuve vairāk nekā 35 miljoniem adrešu un tālruņa numuru. Tas var veikt viesnīcu un restorānu rezervācijas vai nosūtīt adreses uz navigācijas sistēmu vai BMW tālruni.

BORTA INTERNETS.

BMW ir pasaulē pirmais automobiļu ražotājs, kas piedāvā piekļuvi internetam automobilī. Ar inovatīvo EDGE tehnoloģiju viegli piekļūstiet tīmekļa saturam stāvošā automobilī un izbaudiet ātru datu pārraidi. Ja transportlīdzeklī uzstādīta izklaides sistēma aizmugurē sēdošajiem, internets ir pieejams arī brauciena laikā.

BMW TELESERVICES.

Jūsu BMW zina, kad jāveic apkope. Tas jūs informē, kad nepieciešama apkope un atgādina par apmeklējumiem. BMW serviss ir pieejams, kad un kur nepieciešams. BMW TeleServices padara braukšanu vēl bezrūpīgāku, iegaumējot informāciju jūsu vietā.

BMW CONNECTEDDRIVE PORTĀLS.

BMW ConnectedDrive tālrunī balstītais informācijas pakalpojums ir pieejams visos modeļos un ļauj jums saņemt savām vajadzībām pielāgotu informāciju. Pieprasiet informāciju un ļaujiet BMW zvanu centram to nosūtīt tieši uz automobili. BMW ConnectedDrive portāls ļauj jums bez piepūles pārvaldīt šos pakalpojumus.