BMW SERVICE VIDEO.

ATTĒLS IR VĒRTĪGĀKS PAR TŪKSTOŠ VĀRDIEM.

BMW SERVICE VIDEO.ATTĒLS IR VĒRTĪGĀKS PAR TŪKSTOŠ VĀRDIEM.

Vai Jūs zināt visu par savu automašīnu?

Vērojiet savas automašīnas tehnisko apskati, izmantojot mūsu jauno rīku – BMW Service Video. Atstājiet savu BMW mūsu servisā, un Jūs saņemsiet ziņojumu ar video par Jūsu automašīnas pārbaudi, tās stāvokļa aprakstu un skaidru pakalpojumu izmaksu tāmi. Viss, kas Jums jādara, ir jāatzīmē un jāapstiprina remontdarbu apjoms īpašā panelī, lai mēs nekavējoties varētu sākt darbu.

Lasīt vairāk

BMW SERVICE VIDEO – SOLI PA SOLIM.

  • 01 Servisa apmeklējums – piesakiet servisa apmeklējumu un atstājiet savu automašīnu servisā.
  • 02 Video ieraksts – mūsu servisa tehniķis veiks Jūsu automašīnas pārbaudes videoierakstu.
  • 03 Paziņojums – Jūs saņemsiet īsziņu vai e-pastu ar saiti uz īpašu paneli.
  • 04 BMW Service Video – apskatieties videoklipu un automašīnas tehniskā stāvokļa aprakstu.
  • 05 Kopsavilkums – uzziniet par izmaksām un remonta steidzamību, aplūkojot krāsu kodu.
  • 06 Autorizācija – apstipriniet remontdarbu apjomu un izmaksas pieteikuma vietnē.
Oriģinālie BMW piederumi pavasarim un vasarai: sieviete izliecas pa BMW logu

“VISAS MAŅAS IR AKTIVIZĒTAS UN NOSKAŅOTAS VASARAI.”

Oriģinālie BMW piederumi pavasarim un vasarai.

Pavasarī un vasarā ir tik daudz, ko atklāt. Ir īstais brīdis piedzīvot aizraujošus izbraukumus un unikālus mirkļus, baudot silto laiku. Ar BMW ceļš kļūst par neaprakstāmu pieredzi. Oriģinālie BMW piederumi ir pielāgoti jūsu automobilim. Plašs glabāšanas iespēju klāsts ļauj paplašināt vietu uzglabāšanai vai izvēlēties kādu no daudzajiem komforta risinājumiem, lai jūs nekas vairs nekavētu. Koncentrējieties tikai uz braukšanas prieku. Tāpēc BMW piedāvā arī kompetentu apkopi, lai nodrošinātu, ka droši sasniegsiet savu galamērķi.

Lasīt vairāk

“VISAS MAŅAS IR AKTIVIZĒTAS UN NOSKAŅOTAS VASARAI.”

Oriģinālie BMW piederumi pavasarim un vasarai.

“MŪSU NĀKAMAIS PIEDZĪVOJUMS GAIDA TEPAT AIZ STŪRA.”

Praktiskie piederumi jūsu pavasarim un vasarai.

Vai esat gatavs vasarai – ar visām maņām? Sāciet ceļojumu, radot neaizmirstamus mirkļus ar savu BMW. Ir laiks lieliskiem piedzīvojumiem. Dodieties ceļā un krājiet mirkļus: kilometru pēc kilometra. Oriģinālie BMW piederumi nodrošinās, lai jūsu ceļš cauri pavasarim un vasarai būtu komfortabls un bezrūpīgs.
Oriģinālie BMW piederumi: smaidoša sieviete saulesbrillēs, fonā BMW
BMW reliņu turētājs uz balta BMW jumta

BMW reliņu turētājs.

Jumta šķērsstieņus iespējams kombinēt ar visiem BMW jumta bagāžnieku stiprinājumiem un jumta kastēm, kas ir perfekts vizuāls papildinājums automobilim kopumā. Tos viegli uzstādīt, neizmantojot instrumentus, un tie atbilst augstākajiem kvalitātes un drošības standartiem, pateicoties savai izturīgajai konstrukcijai un pretnozagšanas atslēgas sistēmai.
Konfigurēt tūlīt
BMW jumta kaste Black/Titan Silver krāsā

BMW jumta kaste 520, Black/Titan Silver krāsā.

Modernā Black krāsas jumta kaste ar Titanium Silver sānu paneļiem ir saderīga ar visām BMW jumta bagāžnieku sistēmām, un tās tilpums ir 520 litri. Slēpes ir vienkārši iekraut un aizsargāt pret zādzībām, jo kasti iespējams atvērt no abām pusēm, un katrā pusē tai ir trīskārša centrālā atslēga. Pieejama arī 420 litru tilpuma kaste.
Konfigurēt tūlīt
BMW jumta bagāžnieks uz zila BMW jumta

BMW jumta bagāžnieks.

Daudzfunkcionālo jumta bagāžnieka sistēmu var kombinēt ar visiem BMW jumta bagāžnieka stiprinājumiem un jumta kastēm, perfekti papildinot automobiļa izskatu un dizainu. To uzstādīt ir ārkārtīgi viegli, un tā atbilst augstākajiem kvalitātes un drošības standartiem, pateicoties izturīgajai konstrukcijai un pretnozagšanas atslēgas sistēmai.
Konfigurēt tūlīt
BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš: atvērts zila BMW bagāžas nodalījums

BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš.

Bagāžas nodalījumu no netīrumiem un mitruma aizsargā izturīgais, neslīdošais ūdensdrošais paklājiņš ar paceltām malām un labi veidotu dizainu. Ar savu melno apdari un melno nerūsošā tērauda ielaidumu tas perfekti papildina salonu.
Konfigurēt tūlīt
BMW pamatturētājs, piestiprināts brūna sēdekļa aizmugurē

Travel & Comfort sistēmas BMW pamatturētājs.

Turētāju piestiprina starp priekšējo sēdekļu galvas balstu statņiem, un tas kalpo par visu modulārās Travel&Comfort sistēmas komponentu drošu pamatni. Drēbju pakaramais, noliecamais galdiņš, universālais āķis, videokameru vai plaša klāsta Apple un Samsung planšetdatoru turētājs viegli piestiprināms, izmantojot iespraužamu savienotāju sistēmu.
Konfigurēt tūlīt
BMW drošības ietvars: planšetdators vidējā roku balstā

10,5 collu Apple iPad Pro Travel & Comfort sistēmas BMW drošības ietvars.

Drošības ietvars nodrošina optimālu aizsardzību visiem 10,5 collu Apple iPad™ Pro planšetdatoriem. Melnais silikona pārsegs uzticami aizsargā planšetdatoru pret skrāpējumiem un triecieniem, un, izmantojot ar komplektā esošo displeja aizsargplēvi, planšetdators ir aizsargāts arī pret šļakatām. Izmantojot ar Travel & Comfort sistēmas universālo turētāju (pieejams atsevišķi), tas nostiprināms automobilī tā, lai būtu ērti aizsniedzams un regulējams, un – avārijas gadījumā – drošs. * pieejams arī 7,9 collu Apple iPad™ mini 4, 9,7 collu Apple iPad™ Air 1, 9,7 collu Apple iPad™ Air 2, 9,7 collu Apple iPad™ Pro, 9,7 collu Samsung Galaxy Tab A, 9,7 collu Samsung Galaxy Tab S2
Konfigurēt tūlīt
BMW universālais planšetdatoru turētājs: planšetdators piestiprināts sēdekļa atzveltnes aizmugurei

Travel & Comfort sistēmas BMW universālais planšetdatoru turētājs ar BMW drošības ietvaru.

Universālais turētājs ir pielāgojams izmēram un piestiprināms atsevišķi pieejamajam pamatturētājam vai Travel & Comfort sistēmas papildaprīkojumam. Ar BMW drošības ietvaru tiek sniegts drošs stiprinājums plašam klāstam Apple vai Samsung planšetdatoru izmērā no 7 līdz 11 collām. To var pagriezt par 360° un nofiksēt vajadzīgajā pozīcijā.
Konfigurēt tūlīt
BMW priekšējie visu sezonu paklājiņi, kāju zonas tuvplāns

BMW priekšējie visu sezonu paklājiņi.

Ideāla izmēra izturīgie BMW visu sezonu paklājiņi ar paceltām malām un elegantu dizainu priekšā aizsargā kāju zonu no mitruma un netīrumiem. Tie ir melni ar augstākās kvalitātes nerūsošā tērauda ielaidumu.
Konfigurēt tūlīt
BMW Advanced Car Eye, tuvplāns

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 ir ārkārtīgi jutīga full-HD kamera, kas fiksē notiekošo automobiļa priekšpusē un aiz tā pat tad, kad automobilis ir novietots stāvēšanai. Ja ap automobili novērojami traucējumi vai neparasta kustība, kamera šo epizodi automātiski ieraksta, lai dokumentētu iespējamus negadījumus vai potenciālus ielaušanās mēģinājumus.
Konfigurēt tūlīt
BMW bezvadu uzlādes stacija: notiek viedtālruņa bezvadu uzlāde BMW

BMW universāla bezvadu uzlādes stacija.

Bezvadu uzlāde jebkurā laikā un vietā: pateicoties BMW universālajai bezvadu uzlādes stacijai, viedtālruni var ērti un efektīvi uzlādēt automobilī. Mobilais tālrunis tiek glabāts droši un stabili. Sevišķi gudri: iestrādāto lādētājakumulatoru var izņemt un izmantot bezvadu uzlādi ārpus automobiļa.
Konfigurēt tūlīt