BMW X3, G01, trīs ceturtdaļu skats no aizmugures, braucot, 2021
Sākot noEUR 56,114
Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā)8,5-7,6 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelisPlug-in hibrīds

X3

BMW X3.

Sākot noEUR 56,114
Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā)8,5-7,6 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelisPlug-in hibrīds

BMW X3 xDrive30e:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,6–2,0
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 59–45

BMW X3 xDrive30i:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,5–7,6
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 194–173

BMW X3 M40i:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 9,5–8,8
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 217-199

Lasīt vairāk

ATLASĪTĀ BMW X3 KONFIGURĀCIJA.

BMW X3 xDrive 20d

ESSENCE.

BMW X3 xDrive 30e

BALANCE.

BMW X3 xDrive 30i, M sporta pakotne

SIGNATURE.

BMW X3 VIRSBŪVE.

BMW X3, G01, virsbūve, 2021

BMW X3 PRIEKŠDAĻAS DIZAINS AR JAUNO BMW ELIPSVEIDA REŽĢI.

BMW X3, G01, Sophisto Grey krāsa, tuvplāns, priekšdaļas dizains, 2021
Ievērojamais uzsvars uz platumu un X raksturīgie elementi piešķir BMW X3 priekšdaļai ārkārtīgi izteiksmīgu izskatu. Sevišķi stūrains BMW elipsveida režģis un pārstrādātais buferis ar vertikālām gaisa atverēm trijstūrveida interpretācijā uzsver tā izcilo autoritāti. Pilnie LED priekšējie lukturi, kas pazemināti par apmēram 10 mm, papildina BMW X3 koptēlu ar mūsdienīgu un koncentrētu izteiksmi.

BMW X3 AIZMUGURES DIZAINS AR PILNIEM LED AIZMUGURĒJIEM LUKTURIEM.

BMW X3, G01, Sophisto Grey krāsa, tuvplāns, aizmugures dizains, 2021
Pārstrādātā BMW X3 aizmugure rada iespaidu, kas ir gan satriecošs, gan mūsdienīgs. Pilni LED priekšējie lukturi jaunā trīsdimensiju veidolā vēl vairāk uzsver tā klātbūtni. Platās izpūtēja caurules, būdamas vienā līmenī ar virsbūvi, turpina horizontālās līnijas augšējā daļā un pasvītro mūsdienīgumu. Apvienojumā ar pārstrādāto balstrāmja aizsargu BMW X3 aizmugure rada skaidru un spēcīgu esamību uz ceļa.

BMW X3 DIZAINA AKCENTI SALONĀ.

BMW X3 (G01) dizaino akcentai, Sensatec konjako spalvos apmušalai 2021
BMW X3 G01 BMW Live kokpits Professional 2021

BMW Live kokpits Professional.

Paturot acīs svarīgāko: BMW Live kokpits Professional ar lielu izliekto displeju, Head-Up displeju un papildinātās realitātes skatu, lai nodrošinātu maršruta vadības pieredzi un palīdzību vadītājam.

BMW X3, G01, sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim, 2021

Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim.

Pielāgojamajiem sporta sēdekļiem vadītājam un priekšējam pasažierim ir dažādas manuālas regulēšanas iespējas, ieskaitot atstatumu un atzveltnes leņķi. Pateicoties lielākiem sēdvietas un atzveltnes balstiem un izteiktiem sānu balstiem, tie piedāvā izcilu ergonomiku un augstu sānu balsta pakāpi.

BMW X3, G01, galvanizēts vadības ierīču apdares elements, 2021

Galvanizēti vadības ierīču apdares elementi.

Papildaprīkojuma ekskluzīvi galvanizēti vadības ierīču apdares elementi elektriski atveramiem logiem, stūres daudzfunkciju pogām, durvju vadības panelim un durvju slēdzim rada augsta līmeņa kvalitātes iespaidu.

BMW X3 BRAUKŠANAS DINAMIKA.

Papildus pārdomātajai vieglas konstrukcijas koncepcijai BMW X3 ir unikāla aktīvās gaisa plūsmas elipsveida režģa gaisa vārstu vadība – ja dzesēšanas gaisa pieprasījums ir mazs, viens vārsts tiek automātiski aizvērts, vēl vairāk uzlabojot aerodinamiku.
Lasīt vairāk
BMW X3, G01, braukšanas dinamika, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, Sophisto Grey krāsa, 2021

BMW X3 TRANSMISIJAS UN ŠASIJAS KOMPONENTI.

BMW X3, G01, TwinPower Turbo četrcilindru benzīna dzinējs, 2021

TwinPower Turbo dzinēji.

Abas versijas – gan benzīna, gan BMW TwinPower Turbo 2,0 litru četrcilindru vienrindas dīzeļdzinējs piedāvā maksimālu braukšanas baudījumu. Tie izceļas, pateicoties iedvesmojošajam jaudas pieaugumam un spontānajai reakcijai pat ar nelielu apgriezienu skaitu.

BMW X3, G01, BMW xDrive, 2021

BMW xDrive.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma vienmērīgi un pielāgojami pārvada piedziņas spēku uz priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, sniedzot pastiprinātu saķeri, virziena stabilitāti, braukšanas dinamiku un drošību ikvienā braukšanas situācijā.
BMW X3, G01, variablā sporta stūres iekārta, 2021

Variablā sporta stūres iekārta.

Variablā sporta stūres iekārta ar Servotronic nodrošina tiešu un dinamisku stūrēšanas reakciju, stūrējot ar mazāku piepūli. Tas uzlabo vadāmību dinamiskas braukšanas laikā un samazina stūrēšanai nepieciešamo piepūli automobiļa novietošanas un pagriešanas laikā.
BMW X3, G01, Steptronic sporta pārnesumkārba, 2021

Steptronic sporta pārnesumkārba.

Automātiskā astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties automātisku vai manuālu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām vai pārnesumu pārslēgsviru – vienmērīgai ripošanai vai neticami dinamiskai braukšanai.

AMAZON ALEXA CAR INTEGRATION.

BMW X3, G01, Amazon Alexa Car Integration, 2021

“Alexa, what is the weather like in Munich?” (Aleksa, kādi laikapstākļi ir Minhenē?) Ar Amazon Alexa Car Integration balss pakalpojuma izmantošana automobilī nesagādā nekādu piepūli, gluži tāpat kā ierasts mājās.

*BMW digitālā atslēga ir saderīga ar noteiktiem viedtālruņiem. Saderīgo viedtālruņu saraksts ir pieejams vietnē bmw.com/digitalkey. Lai varētu izmantot BMW digitālo atslēgu, nepieciešams Teleservices aprīkojums.

Lasīt vairāk

BMW X3 xDrive30e HIBRĪDAUTO AR BMW eDRIVE REŽĪMIEM.

Ar BMW X3 xDrive30e varat izbaudīt ilgtspējīgu mobilitāti un efektīvu braukšanas dinamiku. Izpētiet daudzās šī inovatīvā BMW hibrīdauto priekšrocības un uzziniet vairāk par piedziņas koncepciju, braukšanas dinamiku, BMW uzlādi un BMW ConnectedDrive praktiskajiem digitālajiem pakalpojumiem

Hibrīdauto, BMW X3 xDrive30e, G01, Sophisto Grey krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, stāvošs automobilis, 2021
Hibrīdauto tehnoloģija, BMW X3 xDrive30e, G01, Sophisto Grey krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, stāvošs automobilis, 2021

BMW X3 xDrive30e hibrīdauto tehnoloģija.

BMW X3 xDrive30e hibrīdauto apvieno BMW eDrive elektriskās piedziņas tehnoloģiju ar jaudīgu BMW iekšdedzes dzinēju. Pilnpiedziņas sistēma BMW xDrive – unikāla hibrīdautomobiļiem šajā segmentā – ir optimālas dinamikas un saķeres papildu nodrošinājums.
Izpētiet BMW elektromobilitāti
Hibrīdauto, BMW X3 xDrive30e, G01, piedziņas režīmi, 2021

BMW X3 xDrive30e braukšanas režīmi.

Neatkarīgi no tā, kuru no režīmiem – HYBRID/HYBRID ECO PRO, ELECTRIC vai SPORT/XTRA BOOST – izvēlaties: baudiet priekšrocības, kādas sniedz piedziņas režīmi, kas nodrošina optimālu iekšdedzes dzinēja un elektromotora mijiedarbību visās situācijās.
Izpētiet BMW elektromobilitāti
Hibrīdauto, BMW X3 xDrive30e, G01, uzlāde, 2021

BMW X3 xDrive30e uzlāde.

BMW X3 xDrive30e uzlādes laiks (0–100%) ir apmēram 3,7 stundas ar uzlādes jaudu 3,7 kWh (BMW Wallbox, lokans ātrās uzlādes kabelis, publiskās uzlādes stacijas) un apmēram 5,9 stundas ar uzlādes jaudu 2,3 kWh (mājsaimniecības kontaktligzda). BMW X3 xDrive30e piegādes komplektā ir kabelis publiskajai uzlādei un BMW uzlādes karte.
Izpētiet BMW elektromobilitāti
Hibrīdauto, BMW X3 xDrive30e, G01, digitālie pakalpojumi, 2021

BMW X3 xDrive30e digitālie pakalpojumi.

BMW Connected uzlāde uzticami novirza jūs uz tuvākajām publiskās uzlādes stacijām jūsu maršrutā. Vēl citi digitālie pakalpojumi, piemēram, BMW Concierge pakalpojums vai My BMW lietojumprogramma, vēl vairāk atvieglo ikdienas mobilitāti.
Izpētiet BMW elektromobilitāti

BMW ORIĢINĀLIE PIEDERUMI BMW X3.

Ar BMW X3 braukšanas prieks ir garantēts. Oriģinālie BMW piederumi paredzēti tam, lai atbilstu jūsu īpašajām vēlmēm. Piedāvājam plašu individuālu papildinājumu un īpašu piederumu klāstu, kas ideāli piemēroti jūsu BMW X3 kvalitātes, dizaina un snieguma ziņā, nodrošinot maksimālu pievienoto vērtību – viss, ko jūs varētu kārot.
BMW X3, G01, 2021, 20 collu BMW vieglmetāla disks ar Y-spoke 695. stilu matētā Jetblack krāsā

20 collu BMW vieglmetāla disks ar Y-spoke 695. stilu matētā Jet Black krāsā, pilns vasaras riteņu komplekts.

20 collu M vieglmetāla disks ar Y-spoke 695 M stilu matētā Jetblack krāsā. Pilns vasaras riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību un Run-flat riepām.
BMW X3, G01, 2021, BMW WaterBlade.

BMW WaterBlade.

BMW WaterBlade ir vējstikla tīrītāji ar inovatīvu tīrītāju tehnoloģiju – ievērojami efektīvākam tīrīšanas sniegumam.
BMW iX G01, 2021, aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0.

BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0.

Viegls, stabils BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0 diviem velosipēdiem/E-Bike. Maksimālais svars 60 kg, var kompakti salocīt.
BMW X3, G01, 2021, BMW priekšējie visu sezonu paklājiņi.

BMW priekšējie visu sezonu paklājiņi.

Ideāla izmēra BMW visu sezonu paklājiņi priekšā aizsargā kāju zonu no mitruma un netīrumiem. Melnā krāsā ar nerūsošā tērauda uzrakstu X3.
BMW X3, G01, 2021, BMW Advanced Car Eye 2.

BMW Advanced Car Eye 2.

Ja ap automobili novērojami traucējumi, ārkārtīgi jutīgā full-HD kamera šo situāciju automobiļa priekšpusē vai aizmugurē automātiski ieraksta.
BMW X3, G01, BMW Wallbox, 2021

BMW Wallbox.

Kā uzpildes stacija mājās. Ar BMW Wallbox BMW tiek uzlādēts ātri, uzticami un ērti ar jaudu līdz 22 kW.

BMW M PERFORMANCE BMW X3 DETAĻAS.

BMW X3 pārliecinoši izceļas pūlī ar savu satriecošo dizainu: Ar ārkārtīgi kvalitatīvajiem BMW M Performance detaļu piederumiem varat izcelt šī izteiksmīgā SAV sportisko raksturu.
BMW X3, G01, oglekļa šķiedras BMW M Performance elipsveida režģis, 2021

M Performance oglekļa šķiedras elipsveida režģis.

Parādiet savu stilu: M Performance elipsveida režģa ietvars ir izgatavots no augstākās kvalitātes oglekļa šķiedras. Sevišķi elegantam, sportiskam un individuālam izskatam.
BMW X3, G01, M Performance jumta spoileris mirdzošā Black krāsā, 2021

M Performance jumta spoileris mirdzošā Black krāsā.

Dizains kustībā. M Performance jumta spoileris ir izgatavots no PUR mirdzošā Black krāsā un kalpo kā eleganti sportisks automobiļa aizmugures akcents.
BMW X3, G01, 21 collu divtoņu M Performance kalts disks ar Y-spoke 701 M stilu, 2021

21 collu divtoņu M Performance kalts disks ar Y-spoke 701 M stilu (matētā Jetblack krāsā, spīdīgi virpoti).

21 collas divtoņu M Performance kalti diski Y-spoke ar 701 M stilu, matētā un mirdzošā Jetblack krāsā. Pilns vasaras riteņu komplekts ar spiediena uzraudzību un Run-flat riepām.
BMW X3, G01, M Performance stūre, 2021

M Performance stūre.

Ar satriecošo formu un izteiksmīgo Alcantara satvēriena zonu M Performance stūre rada neatkārtojamo autosporta sajūtu kokpitā.
BMW X3, G01, M Performance paklājiņš, 2021

M Performance paklājiņš.

Augstākās klases izskats, izcila saķere: M Performance paklājiņi piešķir kāju zonai individuālu sportisku izskatu, radot dinamiskāku veidolu visam automobilim.
BMW X3, G01, M Performance aramīda šķiedras antenas pārsegs, 2021

M Performance aramīda šķiedras antenas pārsegs.

Vienlaikus gan vizuāli, gan funkcionāli akcentē automobiļa jumtu: M Performance aramīda antenas pārsegs.

BMW X3 TEHNISKIE DATI.

Kopējā dzinēja jauda, Nm pie 1/min:

215 (292)

Paātrinājums 0–100 km/h s:

6,1

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km:

2,6–2,0

CO2 izmeši kombinētajā ciklā g/km:

59–45

BMW X3, G01, tehnisko datu projekts
BMW diski un riepas, ES riepu marķējuma tuvplāns

BMW DISKI UN RIEPAS.

Mēs savu automobiļu riepas pakļaujam stingrām pārbaudēm ar līdz pat 50 dažādiem kvalitātes kritērijiem – kas ir ievērojami vairāk nekā paredzēts vienotās riepu marķēšanas regulā, ko piemēro visā Eiropā. Tur atradīsit visu informāciju par BMW automobiļos izmantoto riepu īpašībām.

BMW X3 CENAS, FINANSĒŠANA UN LĪZINGS.

BMW FINANCIAL SERVICES BMW X3 GADĪJUMĀ.

BMW X3, G01, Financial Services, Sophisto Grey krāsa, trīs ceturtdaļu aizmugures skats, stāvošs automobilis, 2021
Vai domājat par sava sava jaunā BMW X3 finansēšanu vai arī jums nepieciešams vairāk informācijas par produktu? Atveriet norādīto saiti un uzziniet vairāk par BMW Financial Services iespējām un pievilcīgajiem finansēšanas piedāvājumiem.

BMW X3 – SERVISS UN PALĪDZĪBA.

BMW servisa darbinieks palīdz klientam

VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW X3, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu BMW servisa darbinieki priecāsies sniegt jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

BMW X3 – BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW serviss, BMW darbinieks sarokojas ar klientu

#laikasarinotiktu. Pilnīgi bezrūpīga braukšana: šī pakotne piedāvā jums 100% caurskatāmību un ērtu plānošanas vieglumu.

Servisa pakotnes saturs:

  • Motoreļļas maiņa un apkope
  • Automobiļa pārbaudes serviss saskaņā ar BMW specifikācijām
  • Gaisa filtra apkope
  • Degvielas filtra apkope (dīzeļdzinējiem)
  • Gaisa mikrofiltra apkope
  • Aizdedzes sveču apkope (benzīna dzinējiem)
  • Bremžu šķidruma apkope

BMW X3 degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

BMW X3 xDrive30e:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,6-2,0
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 59-45


BMW X3 xDrive30i:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,5-7,6
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 194-173


BMW X3 M40i:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 9,5–8,8
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 216-199
 

Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņu un nominālajām specifiskajām CO2 izmešu vērtībām skatīt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektroenerģijas patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas pieejamas visās tirdzniecības vietās no Deutsche AutomobilTreuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen un vietnē https://www.dat.de/co2.

Oficiālie dati attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, enerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikti atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 aktuālajā versijā. Datos attiecībā uz darbības attālumiem saskaņā ar WLTP ņemts vērā papildaprīkojums (šajā gadījumā – Vācijas tirgū). Automobiļiem, kuru tips kopš 2021. gada 1. janvāra apstiprināts no jauna, pastāv tikai oficiālie WLTP dati. Turklāt saskaņā ar EK Īstenošanas regulu 2022/195 NEDC vērtības no atbilstības sertifikātiem tiek dzēstas no 2023. gada 1. janvāra.

Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.com/wltp

Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu nominālo degvielas patēriņu, nominālo elektrības patēriņu un nominālajiem specifiskajiem CO2 izmešiem var iegūt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektrības patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vācija un https://www.dat.de/co2/.

Lasīt vairāk

BMW X3 degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

BMW X3 xDrive30e:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,6-2,0
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 59-45

BMW X3 xDrive30i:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,5-7,6
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 194-173

BMW X3 M40i:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 9,5–8,8
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 216–200

Oficiālie dati par degvielas patēriņu un CO2 izmešiem tika noteikti atbilstoši obligātajai mērīšanas procedūrai un atbilst regulai (ES) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Darbības attāluma gadījumā WLTP rādītājos ņemts vērā arī viss papildaprīkojums. To automobiļu gadījumā, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021.,oficiālās specifikācijas vairs nav norādītas arī saskaņā ar NEDC, bet tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par WLTP un NEDC mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.de/wltp.

 

Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņu un nominālajām specifiskajām CO2 izmešu vērtībām skatīt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektroenerģijas patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas pieejamas visās tirdzniecības vietās no Deutsche AutomobilTreuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen un vietnē https://www.dat.de/co2.

 

Lasīt vairāk