BMW XM, G09, PHEV, priekšpuses skats tumšā apkārtnē
Sākot noEUR 172,900
Degvielas patēriņš480 kW (653 ZS)
Dzinēja tipsPlug-in hibrīds

PILNĪGI JAUNAIS BMW XM

BMW XM, G09, PHEV, priekšpuses skats tumšā apkārtnē

PATS PIRMAIS BMW XM.

Sākot noEUR 172,900
Degvielas patēriņš480 kW (653 ZS)
Dzinēja tipsPlug-in hibrīds
PILNĪGI JAUNAIS BMW XMPATS PIRMAIS BMW XM.

PATS PIRMAIS BMW XM.

Ekskluzīvi, ekspresīvi, elektriski: jaunais BMW XM apvieno iespaidīgu esamību ar izcilu BMW M sniegumu un jaudīgu jaunākās paaudzes hibrīdtehnoloģiju.

BMW XM*:
Degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP l/100 km: 1,6–1,5
CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 36–35
Enerģijas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP kWh/30,1–28,9

* Plānotie rādītāji.

Lasīt vairāk

ATKLĀJIET JAUNO BMW XM.

Transmisija, balstiekārta un sniegums.

BMW XM.

Ideāla BMW M lieljaudas un hibrīdauto inovācijas kombinācija.
 • BMW M hibrīdauto, pirmā elektrificētā M lielas jaudas piedziņa
 • Jaudīgais M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs
 • Adaptīvā M balstiekārta Professional lielas jaudas braukšanas dinamikai
 • M xDrive ar M sporta diferenciāli
 • 480 kW (653 ZS), griezes moments 800 Nm, paātrinājums 0–100 km/h 4,3 sekundēs (plānotie rādītāji)
BMW XM, G09, trīs ceturtdaļu skats

JAUNĀ BMW XM VIRSBŪVES DIZAINS.

BMW XM, G09, virsbūves dizaina akcenti
BMW XM, G09, virsbūves, pilnīgs priekšpuses skats

Priekšpuses dizains.

BMW luksusa klases ikoniskā priekšdaļa iedvesmo ar savu Iconic Glow izgaismoto elipsveida režģi un šaurajiem M raksturīgajiem dienasgaismas lukturiem. Izteiksmīgais režģis ar BMW XM logotipu un ekskluzīvajiem Night Gold krāsas akcentiem izstaro luksusu un ekskluzivitāti. Spēcīgi veidotais dzinēja pārsegs saplūst divās izceltās velvēs.

BMW XM, G09, virsbūve, sānskats

Sānskats.

Sānskats apvieno spēcīgo Coupé stila raksturu ar spēcīgām proporcijām un tādiem stila akcentiem kā tumšākie logi visā BMW modeļu klāstā. Gan 23 collu vieglmetāla diski, gan akcentējošā josla padara jaunā BMW XM veidolu unikālu un rada sevišķi ekskluzīvu efektu ar Night Gold krāsas akcentiem.

BMW XM, G09, virsbūve, aizmugures skats

Aizmugures dizains.

Vertikālie sešstūra M dubultie izpūtēji radaveido zelta krāsas difuzora akcentus aizmugurē un piešķir jaunajam XM logotipam unikālu esamību. Abi BMW logotipi ir lāzergravēti abās pusēs blakus aizmugurējiem logiem, un tie ir atsauce uz pēdējo “tikai M” modeli – BMW M1. Ietverošie aizmugurējie lukturi kopā ar riteņu arkām uzsver spēcīgo, plato stāju.

JAUNĀ BMW XM SALONA DIZAINS.

BMW XM, G09, salona dizaina akcenti
BMW XM, G09, salons, izgaismota griestu apdare

Izgaismota griestu apdare.

Netieši izgaismotā griestu apdare atstāj iespaidu ar trīsdimensiju prizmas struktūru. Izteiksmīgais fona apgaismojums nodrošina satriecošu dažādu gaismas dizainu, piemēram, sagaidīšanas scenārija, prezentāciju. Krāsu izvēli var pielāgot individuālām vajadzībām, atbilstoši braukšanas režīmam un atmosfērai.

BMW XM, G09, salons, aizmugurējie sēdekļi, M Lounge

M Lounge.

M Lounge piedāvā unikālu plašuma sajūtu. Viengabalainā sēdvietu zona un tādas detaļas kā rombveida struktūras galvas balstos un šuvumā pauž komfortu un luksusu. Kopā ar skulpturālo, netieši izgaismoto griestu apdari, tumšajiem logiem un komforta balstiem tie rada jaunu plašuma sajūtu.

BMW XM, G09, salona BMW Individual Merino āda ar ekskluzīviem Walknappa Vintage Coffee krāsas elementiem

Ekskluzīva Vintage āda.

Jaunā ādas apdare ar retro raksturu fascinē ar savu dabīgo struktūru un tekstūras retro raksturu, veidojot elegantus akcentus durvju apdarē un instrumentu panelī. Šo materiālu pirmo reizi ekskluzīvi izmanto jaunajā BMW XM, un īpašie apstrādes un uzlabošanas paņēmieni nodrošina unikālu un individuālu stilu katrā automobilī.

JAUNĀ BMW XM BRAUKŠANAS DINAMIKA.

BMW XM, G09, braukšanas dinamika, apskats
BMW XM, G09, V8, hibrīdauto, braucienā

Astoņcilindru hibrīddzinējs.

Astoņcilindru hibrīddzinējs nozīmē tīru braukšanas prieku, izcilu jaudas pārnesi un izteiksmīgu M skaņu. Pateicoties virtuozajai mijiedarbībai ar 145 kW elektromotoru, BMW XM 4,4 litru V8 dzinējs nodrošina neiegrožotu uzrāvienu – ne mazāk pateicoties arī diviem turbokompresoriem, Valvetronic vārstu vadības sistēmai un augstas precizitātes iesmidzināšanai.

BMW XM, G09, V8, hibrīdauto, sānskats, uz ēkas fona

Adaptīvā M balstiekārta Professional.

Adaptīvā M balstiekārta Professional atstāj iespaidu ar sportisku vadāmību, neietekmējot komfortu. Aktīvā stūres vadība stabilizē automobili, braucot ar lielāku ātrumu, un vienlaikus samazina pagriešanās rādiusu. Aktīvie stabilizatori samazina šasijas sānkustības, uzlabojot braukšanas dinamiku un komfortu.

BMW XM, G09, aizmugures skats, braucienā pilsētas apkārtnē

M sporta diferenciālis.

M sporta diferenciālis jūsu automobilim nodrošina labāko iespējamo sniegumu uz ceļa. Tas pielāgojami sadala piedziņas spēku starp aizmugurējiem riteņiem, tādējādi uzlabojot saķeri un braukšanas stabilitāti dažādas situācijās – neatkarīgi no tā, vai uzņemat paātrinājumu, izbraucot no līkuma, braucat pagriezienos lielā ātrumā vai dažādos ceļa apstākļos.

NĀKAMAIS ĪPAŠAIS MODELIS BMW XM LABEL RED.

BMW XM, G09, Label Red

Plānots, ka BMW XM Label Red* būs pieejams no 2023. gada beigām.
 

 • Uzlabota dinamika, pateicoties 550 kW (750 ZS) un 1000 Nm.
 • Virsbūvē iespaidīgus signālus sūta virsmas akcentējošā Toronto Red krāsā, kas kontrastē ar Frozen Carbon Black automobiļa krāsu.
 • Red/Black krāsu salikums līdzīgi turpinās visā salonā un ir satriecoši pievilcīga kombinācija ar raksturīgajām detaļām.

* Plānotā informācija un vizualizācija

HIBRĪDAUTO BRAUKŠANAS PIEREDZE JAUNAJĀ BMW XM.

Elektriski darbinātu braukšanu un uzlādi atbalsta inovatīvas tehnoloģijas.

Labākais no abām pasaulēm: jaunais BMW XM hibrīdauto.

 • 82–88 km pilnībā elektriski darbinātas braukšanas attālums (WLTP) un atjautīgi braukšanas režīmi pilnīgai pielāgojamībai.
 • Maksimāls braukšanas baudījums ar nepārspētu efektivitāti.
 • Efektīvs iekšdedzes dzinējs ar 360 kW (489 ZS) un BMW eDrive dzinējs ar 145 kW (197 ZS).
BMW XM, G09, PHEV, elektriski darbināta braukšana
BMW XM, G09, hibrīdauto, M hibrīdauto

M Hybrid.

Mijiedarbojoties elektromotoram un spēcīgajam V8 dzinējam, pārslēdzieties starp pilnībā elektrisku piedziņu un hibrīdrežīmu, pieskaroties pogai. Vienlaikus atjautīgie braukšanas režīmi uzlabo braukšanas pieredzi.
Uzzināt vairāk
BMW XM, G09, hibrīdauto, darbības attālums

82–88 km darbības attālums ar jauno BMW XM.

Efektīvā BMW eDrive sistēma ar 145 kW (197 ZS) ļauj pilnībā elektriski darbināti mērot 82–88 km WLTP. Tas nozīmē, ka pārvietojaties gandrīz bez skaņas un neradot izmešus.

Uzzināt vairāk
BMW XM, G09, hibrīdauto, BMW uzlāde

BMW uzlāde.

Mājās vai ceļā: BMW uzlāde piedāvā individuālus uzlādes risinājumus katrai situācijai. Tā ļauj veikt uzlādi visā Eiropā vienā no lielākajiem un pastāvīgi augošajiem publiskās uzlādes tīkliem. Pārbaudiet sava BMW automobiļa uzlādes līmeni un ārkārtīgi ērti plānojiet savus braucienus ar lietojumprogrammu My BMW.
Uzzināt vairāk

KOKPITS UN TEHNOLOĢIJAS JAUNAJĀ BMW XM.

BMW XM, G09, kokpits un tehnoloģijas
BMW XM, G09, M raksturīgā rādīšanas koncepcija BMW operētājsistēmā 8

M raksturīgā rādīšanas koncepcija BMW operētājsistēmā 8.

BMW operētājsistēma 8 vienkāršo automobiļa vadību, piemēram, izmantojot balsi un skārienekrānu. Akcentu rada M raksturīgais dizains: divdimensiju saturs nodrošina vislabāko atpazīstamību; M logotips atrodams satura prezentācijā. Abi M režīmi – ROAD un SPORT – rada individuālu, emocionālu braukšanas pieredzi.

BMW XM, G09, BMW izliektais displejs

BMW izliektais displejs.

Viengabalainais BMW izliektais displejs skaidri un lielā laukumā rāda automobiļa informāciju. Tas apvieno 12,3 collu instrumentu paneli un 14,9 collu skārienjutīgu vadības displeju. Vadība ir ergonomiski uzlabota un intuitīva. Arī tas, kā tas stilīgi iekļauts instrumentu panelī, padara izliekto displeju patiesi pievilcīgu.

BMW XM ,G09, M iestatījumi

M iestatījumi.

Ar M iestatījumiem varat veidot braukšanas pieredzi atbilstoši savām vēlmēm. Konfigurējiet braukšanas dinamikas parametrus atbilstoši savām individuālajām vajadzībām. Iespējams regulēt piedziņu, ritošās daļas, vadību, bremzes, enerģijas atgūšanu un pilnpiedziņas sistēmu. Viegli izgūstiet savu saglabāto konfigurāciju, izmantojot M1 un M2 pogas uz stūres.

BMW XM ,G09, personīga eSIM

Personīga eSIM.

Neatkarīgi no tā, vai tie ir tālruņa zvani vai datu lietojums – ar personīgo eSIM varat savā BMW izmantot arī savu mobilo sakaru līgumu. Jūsu viedtālrunim nav jāatrodas automobilī. Jūs baudāt labāku uztveri, jo automātiski izmantojat automobiļa ārējās antenas. Vairāk savienojamības: jūsu BMW ir 5G, un tas piedāvā arī Wi-Fi karstvietu.

Comfort piekļuves sistēma.

Comfort piekļuves sistēma.

Aiztaupiet sev darbības ar automobiļa atslēgu: ar Comfort piekļuvi jūsu BMW durvis atslēdz automātiski. Automobilis pēc jūsu atslēgas atpazīst jūs no attāluma – jums vairs nav tās jāmeklē kabatās. Klasiskas atslēgas vietā varat izmantot arī saderīgu viedtālruni kā digitālo atslēgu Plus vai atslēgas karti.

BMW XM, G09, bezvadu uzlādes nodalījums

Bezvadu uzlādes nodalījums.

Labāka kārtība, vairāk komforta: ar bezvadu uzlādes nodalījumu varat ārkārtīgi ērti uzlādēt savu viedtālruni ar bezvadu savienojumu. Paplašinātajā glabāšanas nodalījumā ir vieta arī lielākām ierīcēm – tās ir viegli aizsniedzamas un bez kaitinošiem pārsegiem un kabeļiem, kas sapiņķerējas. Un tas viss ar augstāko iespējamo drošības pakāpi: iebūvētā dzesēšana aizsargā jūsu ierīci no pārkaršanas.

BMW XM, G09, braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional

Īsts universālis. Braukšanas palīgsistēma Professional ne tikai saglabā vēlamo ātrumu un attālumu līdz priekšā esošajam automobili, bet arī nodrošina, ka BMW nemaina braukšanas trajektoriju, iejaucoties stūrēšanā. Tas atvieglo pūles, sevišķi garākos braucienos. Citas funkcijas palīdz izvairīties no sadursmēm un ātruma ierobežojuma pārsniegšanas.

BMW XM, G09, novietošanas palīgs Plus

Novietošanas palīgs Plus.

Novietošanas palīgs Plus atvieglo automobiļa novietošanu un manevrus. Aprīkojumā iekļauta arī apkārtskata sistēma, tostarp skats no augšas, panorāmas skats, attālais 3D skats, kā arī sāniskas auto novietošanas palīgs, aktīvais automobiļa novietošanas distances sensors, ārkārtas bremzēšanas funkcija, automobiļa novietošanas palīgs ar garenvirziena un sānu vadību un atpakaļgaitas asistents.

BMW XM, G09, braukšana, neizmantojot rokas, ar ātrumu līdz 60 km/h

Braukšana, neizmantojot rokas, ar ātrumu līdz 60 km/h.

Braukšanas palīgsistēma Professional ļauj atlaist rokas no stūres, braucot pa automaģistrāli ar ātrumu līdz 60 km/h. Vienlaikus kamera pārbauda vadītāja uzmanības pakāpi, lai pastāvīgi garantētu pilnīgu drošību.

ORIĢINĀLIE BMW PIEDERUMI JAUNAJAM BMW XM AUTOMOBILIM.

Ar oriģinālajiem BMW piederumiem jūs pielāgojat savu BMW atbilstoši personiskajām vēlmēm: kvalitātes, dizaina un snieguma ziņā izstrādājumi ir ideāli saskaņoti ar BMW XM

BMW XM, G09, BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro

BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro.

BMW Advanced Car Eye 3.0 komplektā ir kvalitatīvas QHD un full HD kameras, kas uzrauga notiekošo automobiļa priekšpusē un aizmugurē pat tad, kad automobilis ir novietots stāvēšanai. Ja sistēma sajūt vibrācijas un neparastas kustības ārpus automobiļa, tā šo epizodi automātiski saglabā, lai dokumentētu iespējamus negadījumus vai (potenciālus) ielaušanās mēģinājumus.

Uz izstrādājumu
BMW XM, G09, BMW, aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0

BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0.

BMW aizmugurējais velosipēdu turētājs Pro 2.0 ir viegls, tomēr izturīgs un notur līdz 60 kg. Ārkārtīgi viegli lietojamais turētājs ļauj pārvadāt divus velosipēdus vai elektrisko velosipēdu (var paplašināt trijiem velosipēdiem). Tā noliekšanas funkcija sniedz iespēju jebkurā laikā ērti piekļūt bagāžas nodalījumam.

Uz izstrādājumu
BMW XM, G09, BMW planšetdatoru turētājs Pro

BMW planšetdatoru turētājs Pro.

Drošs planšetdatoru turētājs ar BMW drošības ietvaru (aizsarguzmava). Turētājs, ko var noregulēt dažādās pozīcijās un leņķos, ir piestiprināts papildaprīkojuma Travel & Comfort papildaprīkojumam vai pamatturētājam.

Uz izstrādājumu

JAUNĀ BMW XM TEHNISKIE DATI.

BMW XM.

Jauda kW (ZS) pie 1/min:

480 (653)

Paātrinājums 0–100 km/h (s): 

4,3

Degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP l/100 km:

1,6–1,5

CO2 izmeši kombinētajā ciklā, kombinētajā ciklā WLTP g/km:

36–33

BMW XM, G09, trīs ceturtdaļu sānskats, stāvošs automobilis

JAUNĀ BMW XM CENAS, FINANSĒŠANA UN LĪZINGS.

FINANCIAL SERVICES JAUNĀ BMW XM GADĪJUMĀ.

BMW XM, G09, Financial Services

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs no mūsu piedāvājumiem tiek individuāli saskaņots ar jūsu vajadzībām un vēlmēm.

JAUNAIS BMW XM – SERVISS UN KONSULTĀCIJAS.

PROACTIVE CARE JAUNAJAM BMW XM.

BMW XM, G09, Proactive Care


Proactive Care funkcija automātiski konstatē jebkādus nākamos servisa vai remontdarbus, kādi nepieciešami jūsu automobilim, un proaktīvi ar jums sazinās.
 

 • Tieša palīdzība no BMW speciālistiem
 • Problēmu risināšana, izmantojot attālo palīdzību
 • Izvairīšanās no iespējamām avārijām
 • Papildu individuālu pakalpojumu piedāvājumi
 • Bezmaksas kā daļa no aktīva ConnectedDrive līguma
Atrast BMW pārstāvi

VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW i4, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu BMW servisa darbinieki priecāsies sniegt jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

BMW XM*:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): x,x–x,x
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): xxx–xxx

Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Darbības attāluma gadījumā WLTP rādītājos ņemts vērā arī viss papildaprīkojums vai to automobiļu gadījumā, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas vairs nav norādītas arī saskaņā ar NEDC, bet tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par WLTP un NEDC mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.de/wltp.

* Temperatūrā, kas zemāka par 0 grādiem pēc Celsija, pilnībā elektriskas braukšanas režīms šim hibrīdauto nebūs pieejams, līdz akumulators uzsils līdz darbam piemērotai temperatūrai – pēc dažiem ar automobili nobrauktiem kilometriem.

Lasīt vairāk

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW XM*,**:
  Degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP l/100 km: 1,6–1,5
  CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 36–33
  Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā WLTP kWh/100 km: 30,1–28,9

  BMW XM Red Label*,**:
  Degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP l/100 km: 1,7–1,4
  CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km: 37–33
  Enerģijas patēriņš kombinētajā ciklā WLTP kWh/100 km: 32,4–30,4

  Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikti atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītājos, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp

  * Temperatūrā, kas zemāka par 0 grādiem pēc Celsija, pilnībā elektriski darbinātas braukšanas režīms šim hibrīdauto nebūs pieejams, līdz akumulators uzsils līdz darbam piemērotai temperatūrai – pēc dažiem ar automobili nobrauktiem kilometriem.

  ** Plānotie rādītāji.