BMW M340i xDrive Touring (G21), skats no sāna braucienā
Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā)8,4–7,8 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelis

3

BMW M340i xDrive Touring (G21), skats no sāna braucienā

BMW 3. SĒRIJA.TOURING M AUTOMOBIĻI

Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā)8,4–7,8 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelis
3BMW 3.&nbsp;SĒRIJA.</br>TOURING M&nbsp;AUTOMOBIĻI

BMW M340i xDrive un M340d xDrive Touring piepilda jūsu ikdienu ar aizraujošu autosporta izjūtu. To jaudīgie BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru dzinēji, kas nodrošina līdz 375 ZS (275 kW), kopā ar maksimālas dinamikas nolūkā izstrādātajiem M balstiekārtas komponentiem ģenerē dzinējspēku. Un pāris sekundēs atdzīvina autosporta degsmi. Apvienojumā ar iespaidīgu 1,510 m³ bagāžas nodalījuma tilpumu un daudziem inovatīviem piederumu glabāšanas risinājumiem demonstrē savas iespējas intensīvas satiksmes apstākļos vai garos ceļojumos.

Lasīt vairāk

BMW 3. SĒRIJAS TOURING M AUTOMOBIĻU APSKATI.

Pārvērš gaidas braukšanas priekā.

No mīlestības pret autosportu: ar oriģinālajiem BMW M balstiekārtas komponentiem, BMW M340i xDrive un M340d xDrive Touring garantē absolūtu braukšanas prieku. Radīti maksimālām prasībām attiecībā uz dinamiku, tie iedvesmo ar iespaidīgu sniegumu un pilnveidotām braukšanas īpašībām. Adaptīvā M balstiekārta ar variablo stūres iekārtu, ko atbalsta M sporta diferenciālis ar pastāvīgo diferenciāļa bloķētāju, piemēram, nodrošina sportisku braukšanas prieku apvienojumā ar palielinātu veiklību, optimālu saķeri un labāko vadāmību.
BMW M340i xDrive Touring (G21), braukšanas dinamika
BMW M340i xDrive Touring (G21), astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba

Astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba.

Automātiskā astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties automātisku vai manuālu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām vai pārnesumu pārslēgsviru – iespējama vienmērīga vai neticami dinamiska braukšana. SPORT režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta labākajam sniegumam.
BMW M340i xDrive Touring (G21), M sporta bremzes

M sporta bremzes.

M Sport bremzēm ir četru virzuļu fiksēti bremžu suporti priekšpusē un viena virzuļa peldoši bremžu suporti aizmugurē, zilā krāsā ar M uzrakstu, un lieli bremžu diski, attiecīgi nodrošinot izcilu bremzēšanas efektivitāti.
BMW M340i xDrive Touring (G21), adaptīvā M balstiekārta

Adaptīvā M balstiekārta.

Par 10 milimetriem pazeminātā adaptīvā M balstiekārta elektriski regulējama jebkurā laikā atbilstoši ceļam un braukšanas apstākļiem. Izmantojot braukšanas pieredzes kontroli, vadītāji var pielāgot arī balstiekārtas raksturlielumus sev tīkamākam braukšanas stilam – no komfortabla līdz ārkārtīgi sportiskam ar ievērojami dinamisku vadāmību.
BMW M340i xDrive Touring (G21), M sporta diferenciālis

M sporta diferenciālis.

M sporta diferenciālis uzlabo saķeri un braukšanas stabilitāti, mainot joslas vai uzņemot paātrinājumu pēc līkuma izbraukšanas, braucot līkumos ar lielu ātrumu vai uz dažādām ceļa virsmām. Saķeri uzlabo elektriski vadāma ierīce, kas samazina aizmugurējo riteņu griešanās ātruma atšķirības.
BMW M340i xDrive Touring (G21), BMW Laserlight

BMW Laserlight.

Tālo gaismu lāzerrežīmā adaptīvā BMW Laserlight apgaismo līdz 530 metru lielā attālumā, kas ir gandrīz divas reizes lielāks par parasto. Labāka redzamība tumsā ievērojami uzlabo drošību. Priekšējo lukturu zilie akcenti un uzraksts “BMW Laser” uzsver arī automobiļa tehnoloģiskos standartus un sportiskumu.
BMW M340i xDrive Touring (G21), 19 collu M vieglmetāla divtoņu diski ar Double-spoke 792 M stilu

19 collu M vieglmetāla divtoņu diski ar Double-spoke 792 M stilu.

19 collu M vieglmetāla glancēti divtoņu diski ar Y-spoke 792 M stilu Cerium Grey krāsā ar dažādu izmēru un Runflat riepām, priekšā – 8J x 19 ar 225/40 R19 riepām, aizmugurē – 8,5J x 19 ar 255/35 R19 riepām.
BMW M340i xDrive Touring (G21), M High-gloss Shadow Line apdare

M High-gloss Shadow Line apdare.

BMW Individual High-gloss Shadow Line apdarē ir daudzas mirdzošas Black krāsas aprīkojuma detaļas. Tās ir, piemēram, logu padziļinājumu, logu ietvaru un atvērēju, vidusstatņu, kā arī ārējo spoguļu rāmju, spoguļu pamatnes un korpusa apdares iespējas.
BMW M340i xDrive Touring (G21), ekskluzīvas izpūtēja dekoratīvās caurules

Ekskluzīvas izpūtēja dekoratīvās caurules.

Ekskluzīvi M340i xDrive un M340d xDrive Touring: brīvas formas izpūtēji Cerium Grey krāsā kreisajā un labajā pusē. Tādējādi izpūtēji rada vizuālu iespaidu un uzsver M340i xDrive un M340d xDrive Touring sportiskumu.
BMW M340i xDrive Touring (G21), M sporta sēdekļi un M drošības jostas

Sporta sēdekļi un M drošības jostas

Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim nodrošina balstu un dažādas regulēšanas iespējas M drošības jostas ar drošības jostas spriegotāju un drošības jostu spēka ierobežotāju lepojas ar izmeklētu austu akcentu klasiskajās M krāsās.
BMW M340i xDrive Touring (G21), M īpašais instrumentu panelis

M raksturīgais instrumentu panelis.

Papildus datiem, kas attiecas tikai uz braukšanu, piemēram, ātrums un apgriezienu skaits, panelī tiek rādīta papildinformācija īpaši sportiskas braukšanas nolūkā.
BMW M340i xDrive Touring (G21), M ādas stūre

M ādas stūre.

M ādas stūre ar daudzfunkciju pogām, M emblēmu un integrētu vadītāja puses sānu drošības gaisa spilvenu trīs spieķu dizainā. Tā nodrošina tiešu, sportisku stūrēšanas pieredzi ar Walknappa Black stūres apdari ar melnu šuvumu un konturētiem īkšķu balstiem.

SPORTISKĀ JAUDAS PAKOTNE.

Aizrautība vēl pirms iekāpšanas: modernais un dinamiskais BMW M340i xDrive un M340d xDrive Touring dizains katrā detaļā apvieno jaudu un estētiku. Ekskluzīvās dizaina detaļas progresīvā metāliskā Cerium Grey krāsā, piemēram, izteiksmīgā BMW elipsveida režģa rāmis un stieņi, uzsver savu sportisko izcelsmi. Salona izskats nav mazāk sportisks: tādas iespējas kā ergonomiski sporta sēdekļi un ekskluzīva M ādas stūre kopā ar labākajiem materiāliem pārvērš to par īstu sporta automobiļa kokpitu, kas sola patīkama satraukuma zosādu – un solīto izpilda.

Lasīt vairāk

BMW 3. SĒRIJAS TOURING M AUTOMOBIĻU TEHNOLOĢIJAS.

Intuitīvi un paredzami.

BMW M340i xDrive un M340d xDrive Touring tiecas jūs droši nogādāt galamērķī – un pārvērst braucienu sportiskā pieredzē. Lai to panāktu, braukšanas palīgsistēmas Professional un novietošanas palīga atjautīgās funkcijas jau daļēji ļauj veikt automatizētu braukšanu. Papildus aktīvajai kruīzkontrolei ar Stop & Go funkciju, ieskaitot brīdinājumus par sadursmi, gājējiem un riteņbraucējiem ar bremzēšanas funkciju, stūrēšanas un joslu vadības atbalstu, braucot ar ātrumu līdz 210 km/h. Turpinot ceļu uz autonomu braukšanu, novietošanas palīgs un atpakaļgaitas asistents pats manevrē automobili stāvvietā un ārā no tās. Optimālam komfortam un maksimālai drošībai – visās braukšanas situācijās. To palīdz panākt inovatīvā BMW atjautīgā personiskā asistenta funkcijas, kas kalpo kā uzticams sabiedrotais. Tas ņem vērā individuālus lēmumus un iestatījumus, tādējādi ar katru dienu iepazīstot jūs labāk. Kad nepieciešams, tas vada navigāciju, izklaidi un biroja funkcijas un vienmēr zina ātrāko ceļu uz jūsu iecienītāko itāļu restorānu. Gluži kā īsts asistents tas atbild uz jautājumiem par automobili, lai iepazīstinātu jūs ar BMW M340i xDrive vai M340d xDrive Touring un tā inovatīvo iespēju un funkciju daudzveidību.
BMW M340i xDrive Touring, BMW M340d xDrive Touring (G21), braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional nodrošina optimālu komfortu un drošību, atrodoties kritiskos vai monotonas braukšanas apstākļos. Papildus braukšanas palīgsistēmā esošajam iekļauts arī stūrēšanas un joslu vadības palīgs ar paplašinātām funkcijām, ārkārtas apstāšanās palīgs, kā arī palikšanas joslā palīgs ar aktīvo aizsardzību pret sānu sadursmi.
BMW M340i xDrive Touring, BMW M340d xDrive Touring (G21), novietošanas palīgs Plus

Novietošanas palīgs Plus.

Novietošanas palīgs Plus atvieglo automobiļa novietošanu un manevrus. Tas piedāvā arī apkārtskata sistēmu, tostarp skatu no augšas, panorāmas skatu, attālo 3D skatu, kā arī sāniskas auto novietošanas palīgu, aktīvo automobiļa novietošanas distances sensoru, ārkārtas bremzēšanas funkciju, automobiļa novietošanas palīgu ar lineārām vadlīnijām un atpakaļgaitas asistentu.
BMW M340i xDrive Touring, BMW M340d xDrive Touring (G21), brauciena ierakstītājs

BMW brauciena ierakstītājs.

BMW brauciena ierakstītājs ļauj ierakstīt video automobiļa vidē un atskaņot video centrālajā vadības displejā vai izmantot USB eksportēšanu arī jūsu ierīcē. Tāda svarīga automobiļa informācija kā ātrums un GPS atrašanās vieta tiek saglabāta sinhroni ar video. BMW brauciena ierakstītājam ir divas apakšfunkcijas – notikumu ierakstītājs un sadursmju ierakstītājs.
BMW M340i xDrive Touring, BMW M340d xDrive Touring (G21), BMW Live kokpits Professional

BMW Live kokpits Professional.

BMW Live kokpits Professional versija ar navigācijas funkciju ietver augstas kvalitātes displeja tīklu, ko veido augstas izšķirtspējas 10,25 collu vadības displejs ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu panelis. BMW operētājsistēmu 7 var vadīt arī ar iDrive Touch kontrolleri.
BMW M340i xDrive Touring, BMW M340d xDrive Touring (G21), Connected Music

Connected Music.

Klausieties savu iecienītāko mūziku, lai kur jūs atrastos. Klasisko mūziku – uz šosejas, džezu – sastrēgumstundā un popmūziku – kad braucat vienmērīgā ritmā. Connected Music ar Spotify nozīmē, ka varat tieši straumēt ne mazāk kā neskaitāmus miljonus dziesmu bez ierobežojumiem, ar BMW mūzikas partnera Spotify palīdzību, ko varat izmantot ar savā automobilī instalēto SIM karti.
BMW M340i xDrive Touring, BMW M340d xDrive Touring (G21), attālā programmatūras jaunināšana

Tālvadības programmatūras jauninājums

Automobilī vienmēr ir jaunākā programmatūras versija. Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW vienmēr būs jaunākā programmatūra. Varat vienkārši lejupielādēt atjauninājumus, izmantojot My BMW lietojumprogrammu vai automobilī uzstādīto SIM karti, un tad ieinstalēt šos atjauninājumus. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu BMW pieejamās automobiļa funkcijas.
BMW M340i xDrive Touring, BMW M340d xDrive Touring (G21), glabāšanas nodalījumu pakotne

Glabāšanas nodalījuma pakotne.

Glabāšanas nodalījuma pakotnē iekļauts ar eņģēm piestiprināts glabāšanas nodalījums instrumentu paneļa vadītāja pusē, tīkli uz priekšējo sēdekļu atzveltnēm, kā arī divas USB pieslēgvietas aizmugures viduskonsolē ar uzlādes funkciju. Vēl ir arī papildu glabāšanas tīkls labajā pusē mazākiem priekšmetiem un nospriegojamu siksnu labajā pusē.
BMW M340i xDrive Touring, BMW M340d xDrive Touring (G21), aizmugurējais logs atverams atsevišķi

Aizmugurējais logs atverams atsevišķi.

Aizmugurējais logs, ko var atvērt atsevišķi, ir ārkārtīgi praktisks mazāku priekšmetu novietošanai vai izņemšanai, neatverot visu bagāžas nodalījumu.
BMW M340i xDrive Touring, BMW M340d xDrive Touring (G21), garu priekšmetu pārvadāšanas sistēma

Garu priekšmetu pārvadāšanas sistēma.

Garu priekšmetu pārvadāšanas sistēmā iekļautas aizmugurējo sēdekļu atzveltnes, kuras var sadalīt attiecībā 40:20:40, lai panāktu iespējami lielāko pielāgojamību. Piemēram, aizmugurējā sēdeklī var ērti sēdēt divi pasažieri, vienlaikus pārvadājot tādus garus priekšmetus, kā slēpošanas vai snovborda somas. Abi krūzīšu turētāji vidējā roku balstā ir ļoti praktiski.

BMW 3. SĒRIJAS TOURING M AUTOMOBIĻU TEHNISKIE DATI.

BMW M340d xDrive Touring

Dzinēja jauda, kW (ZS) pie 1/min:

250 (340)/4 400

Paātrinājums 0–100 km/h (s):

4,8

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km:

6,7-6,1

CO2 izmeši kombinētajā ciklā g/km:

177-160

BMW M340d xDrive Touring (G21), tehniskie dati

BMW 3. SĒRIJAS TOURING M AUTOMOBIĻU CENAS, FINANSĒŠANA UN LĪZINGS.

BMW M340i xDrive Touring (G21), veidot disku dizainu

BMW FINANCIAL SERVICES BMW 3. SĒRIJAS TOURING M AUTOMOBIĻU GADĪJUMĀ.

Nonāciet pie kārotā ātri un veikli ar BMW Financial Services pielāgotajiem finanšu produktiem. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs mūsu piedāvājums tiek individuāli pielāgots jūsu vajadzībām un vēlmēm. Uzziniet vairāk par pievilcīgajiem finansēšanas risinājumiem vai īsto līzinga piedāvājumu sava jaunā BMW 3. sērijas Touring M automobiļu gadījumā.

BMW 3. SĒRIJAS TOURING M AUTOMOBIĻU CENAS, FINANSĒŠANA UN LĪZINGS.

BMW M340i xDrive Touring (G21), veidot disku dizainu

BMW FINANCIAL SERVICES BMW 3. SĒRIJAS TOURING M AUTOMOBIĻU GADĪJUMĀ.

Nonāciet pie kārotā ātri un veikli ar BMW Financial Services pielāgotajiem finanšu produktiem. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs mūsu piedāvājums tiek individuāli pielāgots jūsu vajadzībām un vēlmēm. Uzziniet vairāk par pievilcīgajiem finansēšanas risinājumiem vai īsto līzinga piedāvājumu sava jaunā BMW 3. sērijas Touring M automobiļu gadījumā.

BMW PAKALPOJUMI.

BMW M340i / M340d xDRIVE TOURING SERVISS UN PALĪDZĪBA.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#laikasarinotiktu: Pilnīgi bezrūpīga braukšana visu elektroautomobiļu gadījumā: šī pakotne piedāvā jums 100 % caurskatāmību un ērtu plānošanas vieglumu. Termiņu izvēlaties jūs – 4 vai 6 gadi – vai 3 gadi, ja esat līzinga klients. Servisa pakotnes saturs:
 • Automobiļa pārbaudes serviss
 • Gaisa mikrofiltra apkope
 • Bremžu šķidruma apkope
Uzzināt vairāk par BMW Service Inclusive
BMW TeleServices

BMW TeleServices.

Ar inovatīvajiem BMW ConnectedDrive Teleservices jūsu BMW palīdz saglabāt skaidru galvu: kad nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, tā nodrošina jūsu vēlamajam BMW servisa partnerim visus attiecīgos automobiļa datus. Tad jūsu servisa partneris ar jums sazināsies, lai vienotos par apmeklējuma laiku. Tāpēc varat paļauties uz ātru un vienkāršu servisu, un jums nebūs par visu jādomā pašam. Vienīgā prasība: jūsu automobilim jābūt reģistrētam tiešsaistē BMW ConnectedDrive portālā, un jums jābūt atlasījušam servisa partneri. Atklājiet, kā BMW Teleservices var padarīt jūsu dzīvi ērtāku.
BMW palīdzība uz ceļa

BMW palīdzība uz ceļa.

Bezmaksas BMW palīdzība uz ceļa pieejama visiem BMW vadītājiem visu diennakti 365 dienas gadā. Viens zvans – un mūsu speciālisti ir jūsu rīcībā gan pa tālruni, gan ierodoties personīgi, ja nepieciešams.
BMW servisa darbinieks palīdz klientam

VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW M340i / M340d xDrive, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu BMW servisa darbinieki priecāsies sniegt jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

DEGVIELAS PATĒRIŅ&SCARON; UN CO2 IZME&SCARON;I.

BMW M340d xDrive Touring:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 6,7–6,1
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 176–160

 

Oficiālie dati par degvielas patēriņu un CO2 izmešiem tika noteikti atbilstoši obligātajai mērīšanas procedūrai un atbilst regulai (ES) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Darbības attāluma gadījumā WLTP rādītājos ņemts vērā arī viss papildaprīkojums. To automobiļu gadījumā, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas vairs nav norādītas arī saskaņā ar NEDC, bet tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par WLTP un NEDC mērīšanas procedūrām skatīt www.bmw.de/wltp.

 

Vairāk informācijas par jauno pasažieru automobiļu nominālo degvielas patēriņu un nominālajām specifiskajām CO2 izmešu vērtībām skatīt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektroenerģijas patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās no Deutsche AutomobilTreuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen, un https://www.dat.de/co2/.

Lasīt vairāk

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW M340d xDrive Touring:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 6,7–6,1
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 176–160

  Oficiālie dati par degvielas patēriņu un CO2 izmešiem tika noteikti atbilstoši obligātajai mērīšanas procedūrai un atbilst regulai (ES) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Darbības attāluma gadījumā WLTP rādītājos ņemts vērā arī viss papildaprīkojums. To automobiļu gadījumā, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas vairs nav norādītas arī saskaņā ar NEDC, bet tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par WLTP un NEDC mērīšanas procedūrām skatīt www.bmw.de/wltp.

  Vairāk informācijas par jauno pasažieru automobiļu nominālo degvielas patēriņu un nominālajām specifiskajām CO2 izmešu vērtībām skatīt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektroenerģijas patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās no Deutsche AutomobilTreuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen, un https://www.dat.de/co2/.