BMW 1. sērijas M135i xDrive (F40), metāliskā Black Sapphire krāsā, braucošs automobilis pilsētas vidē
Sākot noEUR 56,114
Degvielas patēriņš7,3 - 7,8 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīns

1

BMW 1. sērijas M135i xDrive (F40), metāliskā Black Sapphire krāsā, braucošs automobilis pilsētas vidē

BMW M135i xDRIVE.

Sākot noEUR 56,114
Degvielas patēriņš7,3 - 7,8 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīns
1BMW M135i xDRIVE.

Piedāvājot vairāk jaudas, stila un braukšanas prieka, BMW M135i xDrive nav ieradies sacensties – bet gan noteikt jaunus standartus. Sportiskā virsbūve to iespaidīgi parāda ar tādām izteiksmīgām detaļām kā M135i xDrive raksturīgais dubultais elipsveida režģis ar tīkla dizainu, M aizmugurējais spoileris un abi 100 mm izpūtēji. Tomēr arī uz ceļa BMW M135i xDrive nosaka toni: apvienojot standartaprīkojuma M sporta diferenciāli, BMW xDrive, Steptronic sporta pārnesumkārbu un M sporta stūres iekārtu, tas kļūst par labāko automobili savā klasē veiklības un pagriezienu izbraukšanas ziņā. M TwinPower Turbo četrcilindru BMW M135i benzīna dzinēja darbināts ar lielu apgriezienu skaitu, šis pārliecinošais BMW 1. sērijas M automobilis nodrošina sniegumu un braukšanas dinamiku jaunā līmenī.

 

BMW M135i xDrive:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,4 - 8
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 168 - 180

ATBILSTOŠI SPĒCĪGAJAI PUSEI.

Sportiskais un progresīvais jaunā BMW M135i xDrive dizains varētu būt radīts, lai rekordīsā laikā piesaistītu apkārtējo skatienus. Ārkārtīgi izteiksmīgā priekšpuse ar lieliem gaisa savācējiem, pamanāmais dubultais elipsveida režģis ar tīkla dizainu un slīpie adaptīvie LED priekšējie lukturi rada atmiņā paliekošu pirmo iespaidu. Iespaidīgie 19 collu vieglmetāla diski ar dinamiskajām kontūrām uzsver automobiļa sportisko raksturu. Aizmugurē dominē platais aizmugurējais apakšējais spoileris ar difuzora izskatu un diviem lieliem 100 mm izpūtējiem Cerium Grey krāsā. BMW M135i xDrive salons iedvesmo tieši tikpat ātri: M sporta sēdekļi, izgaismotie dekoratīvie apdares elementi un lielā panorāmas jumta lūka rada īpaši dinamisku un bagātīgu augstākās klases atmosfēru.

Lasīt vairāk

DIZAINS.

Kvalitatīvas BMW M135i xDrive salona un virsbūves aprīkojuma iespējas.

BMW M135i xDrive (F40) metāliskā Black Sapphire krāsā ar BMW elipsveida režģi ar tīkla dizainu Cerium Grey krāsā

BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu.

Viss BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu ir Cerium Grey krāsā, un tā iekšpusē ir rūpīgi izstrādāts tīkls. Šī tīkla struktūra, kuru iedvesmojušas sacīkstes, piešķir dziļumu un vērtību priekšpusei un nosaka detaļu augsto kvalitāti un dinamiskos akcentus.
BMW M135i xDrive (F40) metāliskā Black Sapphire krāsā, aizmugures skats ar M aerodinamisko pakotni

M aerodinamikas pakotne.

M aerodinamiskā pakotne ar M raksturīgo priekšējo apakšējo spoileri, aizmugurējo apakšējo spoileri un sliekšņu uzliku apdari pauž tīru dinamiku, akcentējot automobiļa sportisko raksturu. Apdare ir virsbūves krāsā, bet ielaidumi – mirdzošā Black krāsā.
BMW M135i xDrive (F40) metāliskā Black Sapphire krāsā, aizmugures skats ar M aizmugurējo spoileri

M aizmugurējais spoileris.

M aizmugurējais spoileris uzsver automobiļa sportisko siluetu un samazina nevēlamu aerodinamisku spiedienu augšup. Radot spiedienu uz leju uz aizmugurējo tiltu, tas nodrošina automobilim lielāku braukšanas stabilitāti.
BMW M135i xDrive (F40) metāliskā Black Sapphire krāsā, aizmugures skats ar izpūtēja dekoratīvajām caurulēm kreisajā un labajā pusē Cerium Grey krāsā

Izpūtēji.

Ekskluzīvi M135i xDrive: ieslīpie izpūtēji kreisajā un labajā pusē Cerium Grey krāsā. Izpūtēji ar 100 mm diametru tādējādi rada vizuālu iespaidu un uzsver M135i xDrive sportiskumu.
BMW M135i xDrive (F40) salons ar M sporta sēdekļiem vadītājam un priekšējam pasažierim

M sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim.

M sporta sēdekļi ar iestrādātiem galvas balstiem, dziļu virsu sēdēšanai un augstiem sānu un atzveltnes balstiem piedāvā vadītājam un priekšējam pasažierim uzlabotu balstu pat straujos pagriezienos. Turklāt sēdekli var regulēt atbilstoši augumam, pateicoties iestrādātajam atzveltnes platuma regulēšanas mehānismam.
BMW M135i xDrive (F40), salons ar M drošības jostām

M drošības jostas.

M drošības jostās ar jostu spriegotāju un drošības jostu spēka ierobežotāju ir izsmalcināts šuvums M klasiskajās krāsās, un tās uzsver salona ļoti augsto kvalitāti un sportisko noskaņu.
BMW M135i xDrive (F40), kokpits ar M ādas stūri

M ādas stūre.

M ādas stūre ar daudzfunkciju pogām, M emblēmu un integrētu vadītāja puses sānu drošības gaisa spilvenu trīs spieķu dizainā. Tā nodrošina tiešu, sportisku stūrēšanas pieredzi ar Walknappa Black stūres apdari ar melnu šuvumu un konturētiem īkšķu balstiem.
BMW M135i xDrive (F40), salons ar izgaismotiem Illuminated Boston salona apdares elementiem

“Illuminated Boston” salona apdares elementi.

Illuminated Boston salona apdares elementi ar tīkla akcentu uz instrumentu paneļa un durvju apdare piešķir progresīvu noskaņu ar augstu vērtības sajūtu. Mirdzošais maigi izgaismoto apdares elementu raksts automobilī rada gan pievilcīgu, gan patīkamu atmosfēru.
BMW M135i xDrive (F40), metāliskā M Misano Blue krāsā, video

BRAUKŠANAS DINAMIKA.

BMW M135i xDrive braukšanas dinamikas iezīmes

 BMW M135i xDrive (F40) M TwinPower Turbo četrcilindru benzīna dzinējs

BMW M135i xDrive dzinējs.

Izcils sportists, kas sniedz tīru braukšanas prieku. BMW M135i xDrive ar M TwinPower Turbo četrcilindru vienrindas benzīna dzinēju ir sevišķi jaudīgs, jo aprīkots ar jauniem virzuļiem, lielāku turbokompresoru, uzlabotu gaisa savācēja kanālu, jaudīgu dzesēšanas komplektu un vārstu vadītu M Performance izplūdes sistēmu.

BMW M135i xDrive (F40) ar Steptronic sporta pārnesumkārbu

Steptronic sporta pārnesumkārba.

Automātiskā astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties automātisku vai manuālu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām vai pārnesumu pārslēgsviru – iespējama vienmērīga vai neticami dinamiska braukšana. SPORT režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta maksimāla snieguma nolūkā.
BMW M135i xDrive (F40) ar M sporta balstiekārtu

M sporta balstiekārta.

M sporta balstiekārta pazemina automobili par apmēram desmit milimetriem. Tai ir arī īsākas balstiekārtas atsperes un blīvāki amortizatoru iestatījumi, kā arī stingrāki stabilizatori. To visu apvienojot, radīta vēl tiešāka balstiekārtas konstrukcija, ar kuru iespējams izteikti sportisks braukšanas stils.
BMW M135i xDrive (F40) ar M sporta bremzēm

M sporta bremzes.

M Sport bremzēm ir četru virzuļu fiksēti bremžu suporti priekšpusē un viena virzuļa peldoši bremžu suporti aizmugurē, zilā krāsā ar M uzrakstu, un lieli bremžu diski, attiecīgi nodrošinot izcilu bremzēšanas efektivitāti.
BMW M135i xDrive (F40), metāliskā Black Sapphire krāsā ar M Performance komplektu, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

BMW M135i xDRIVE AR M PERFORMANCE PAKOTNI.

M Performance pakotne dižojas arī ar automobiļa sportisko potenciālu. Svara samazinājums tiek panākts ar balstrāmim un salonā veiktajiem uzlabojumiem, kā arī ar 18 collu vieglmetāla kaltajiem diskiem, kas garantē maksimālu paātrinājuma sniegumu un ievērojami palielina braukšanas dinamiku. Vienlaikus M Performance komplekts ar satriecošajiem Black krāsas dizaina elementiem, piemēram, ārējiem atpakaļskata spoguļiem, BMW elipsveida režģi ar tīkla dizainu un izpūtēja dekoratīvajām caurulēm, padara uzlaboto sniegumu skaidri saskatāmu no ārpuses.

INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS.

BMW M135i xDrive savienojamība un digitālie pakalpojumi.

Sākot ar BMW atjautīgo personisko asistentu, brīvi programmējamo, BMW Live kokpitu Professional un beidzot ar ērto tālvadības programmas jauninājumu: jaunākās savienojamības tehnoloģijas un inovatīvie digitālie pakalpojumi piedāvā maksimālu savienojamību un komfortu jūsu BMW M135i xDrive.
BMW M135i xDrive (F40) ar BMW Live kokpitu Professional

BMW Live kokpits Professional.

Das BMW Live Cockpit Professional mit Navigationsfunktion beinhaltet einen hochwertigen Anzeigenverbund, bestehend aus einem per Touch bedienbaren hochauflösenden 10,25'' großen Control Display und einem volldigitalen 10,25'' großen Instrumentendisplay. Das BMW Operating System 7 kann u. a. über den iDrive Touch Controller bedient werden.
BMW M135i xDrive (F40) ar BMW atjautīgo personisko asistentu

BMW atjautīgais personiskais asistents.

“Hei, BMW, es esmu izsalcis.” Jūsu BMW atjautīgais personiskais asistents atradīs tuvāko restorānu un uzreiz saplānos maršrutu. Bet tas var paveikt daudz vairāk. Jūsu BMW atjautīgais personiskais asistents jums palīdzēs ar informāciju par jūsu automobiļa funkcijām. Un izskaidros noderīgas iespējas. Tas palīdzēs vienkārši un intuitīvi lietot jūsu BMW.

BMW M135i xDrive (F40) ar attālo programmatūras jaunināšanu

Tālvadības programmatūras jauninājums

Šādi jūsu BMW vienmēr ir aktuāls Attālos programmatūras jauninājumus var lejupielādēt un instalēt ar My BMW lietojumprogrammu vai automobilī.

BMW M135i xDrive (F40) telefonija ar bezvadu uzlādi

Telefonija ar bezvadu uzlādi.

Telefonija ar bezvadu uzlādi iekļauj bezvadu uzlādes doku un otru mikrofonu labākai brīvroku balss kvalitātei jums un priekšējam pasažierim. Jumta antenas savienojums uzlabo mobilo signālu uztveršanu. Izmantojot Bluetooth®, vienlaikus var pievienot divus mobilos tālruņus un audio atskaņotāju. Iekļauta arī Wi-Fi karstvietas tehniskā iespēja.

 

Bluetooth® vārdiskā prečzīme un logotipi ir Bluetooth SIG, Inc. īpašums un reģistrētas preču zīmes, un BMW Group tās izmanto saskaņā ar izsniegto licenci.

BMW M135i xDrive (F40) ar viedtālruņa integrēšanu

Viedtālruņa integrēšana.

Kāpēc iztikt bez viedtālruņa iespējām savā BMW, ja varat turpināt to lietot, kā ierasts? Viedtālruņa integrēšanas funkcija izveido bezvadu savienojumu ar jūsu viedtālruni automobilī, izmantojot Apple CarPlay un Android Auto. Tas ļauj ērti izmantot funkcijas un dažādas lietotnes ar vadības displeja starpniecību.

BMW M135i xDrive (F40) attālie pakalpojumi

Attālie pakalpojumi.

Kur ir mans BMW un vai tas ir aizslēgts? Attālie pakalpojumi uzreiz parādīs, kur jūsu BMW ir novietots un vai tas ir aizslēgts. Ērti pārbaudiet gaisa kondicionētāju vai nosūtiet savu nākamo galamērķi uz jūsu BMW, esot mājās. My BMW lietojumprogramma nodrošina ērtu un drošu piekļuvi jūsu automobilim neatkarīgi no tā, kur atrodaties.

BMW M135i xDrive (F40 MP) digitālā atslēga

BMW digitālā atslēga.

BMW digitālā atslēga pārvērš jūsu saderīgo viedtālruni* par pilntiesīgu automobiļa atslēgu. Lai atslēgtu, tikai pielieciet viedtālruni blakus durvju rokturim; pirms BMW iedarbināšanas novietojiet to viedtālruņa nodalījumā. Turklāt varat nosūtīt digitālo atslēgu līdz pieciem draugiem un pat, piemēram, ierobežot maksimālo braukšanas ātrumu – ideāli autovadītājiem – iesācējiem.

* BMW digitālā atslēga ir saderīga tikai ar noteiktiem viedtālruņiem. Saderīgo viedtālruņu saraksts ir pieejams vietnē bmw.com/digitalkey. Lai varētu izmantot BMW digitālo atslēgu, nepieciešams Teleservices aprīkojums.

BMW M135i xDRIVE TEHNISKIE DATI.

BMW M135i xDrive.

Dzinēja jauda, Nm:

225 (306)

Paātrinājums 0–100 km/h (s):

4,8

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km:

7,4 - 8

CO2  izmeši kombinētajā ciklā, g/km: 

168 - 180

BMW i4, G26, tehnisko datu projekts

BMW M135i xDRIVE CENAS FINANSĒŠANA UN LĪZINGS.

BMW FINANCIAL SERVICES BMW M135i xDRIVE GADĪJUMĀ.

BMW M135i xDrive (F40), metāliskā M Misano Blue krāsā, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, ar divām personām priekšplānā

Nonāciet pie kārotā ātri un veikli ar BMW Financial Services pielāgotajiem finanšu produktiem. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs mūsu piedāvājums tiek individuāli pielāgots jūsu vajadzībām un vēlmēm. Uzziniet vairāk par pievilcīgajiem finansēšanas risinājumiem vai atbilstošu līzinga piedāvājumu sava jaunā BMW M135i xDrive gadījumā.

BMW PAKALPOJUMI.

BMW M135i xDRIVE – SERVISS UN PALĪDZĪBA.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#laikasarinotiktu: Pilnīgi bezrūpīga braukšana visu elektroautomobiļu gadījumā: šī pakotne piedāvā jums 100 % caurskatāmību un ērtu plānošanas vieglumu. Termiņu izvēlaties jūs – 4 vai 6 gadi – vai 3 gadi, ja esat līzinga klients.
Servisa pakotnes saturs:
  • Automobiļa pārbaudes serviss
  • Gaisa mikrofiltra apkope
  • Bremžu šķidruma apkope
Uzzināt vairāk par BMW Service Inclusive
BMW TeleServices

BMW TeleServices.

Ar inovatīvajiem BMW ConnectedDrive Teleservices jūsu BMW palīdz saglabāt skaidru galvu: kad nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, tā nodrošina jūsu vēlamajam BMW servisa partnerim visus attiecīgos automobiļa datus. Tad jūsu servisa partneris ar jums sazināsies, lai vienotos par apmeklējuma laiku. Tāpēc varat paļauties uz ātru un vienkāršu servisu, un jums nebūs par visu jādomā pašam. Vienīgā prasība: jūsu automobilim jābūt reģistrētam tiešsaistē BMW ConnectedDrive portālā, un jums jābūt atlasījušam servisa partneri. Atklājiet, kā BMW Teleservices var padarīt jūsu dzīvi ērtāku.
Uzzināt vairāk par BMW Teleservices
BMW palīdzība uz ceļa

BMW palīdzība uz ceļa.

Bezmaksas BMW palīdzība uz ceļa pieejama visiem BMW vadītājiem visu diennakti 365 dienas gadā. Viens zvans – un mūsu speciālisti ir jūsu rīcībā gan pa tālruni, gan ierodoties personīgi, ja nepieciešams.
Uzzināt vairāk par BMW palīdzību uz ceļa
BMW darbinieks konsultē klientu

VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW M135i xDrive, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu kompetentie BMW servisa darbinieki labprāt sniegs jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

BMW M135i xDrive:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,4 - 8
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 168 - 180

Oficiālie dati attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, enerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu noteikti atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 aktuālajā versijā. Datos attiecībā uz darbības attālumiem saskaņā ar WLTP ņemts vērā papildaprīkojums (šajā gadījumā – Vācijas tirgū). Automobiļiem, kuru tips kopš 2021. gada 1. janvāra apstiprināts no jauna, pastāv tikai oficiālie WLTP dati. Turklāt saskaņā ar EK Īstenošanas regulu 2022/195 NEDC vērtības no atbilstības sertifikātiem tiek dzēstas no 2023. gada 1. janvāra.

Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas procedūrām skatiet www.bmw.com/wltp

Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu nominālo degvielas patēriņu, nominālo elektrības patēriņu un nominālajiem specifiskajiem CO2 izmešiem var iegūt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektrības patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vācija un https://www.dat.de/co2/.

Lasīt vairāk

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • BMW M135i xDrive:
    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,3 - 7,8
    CO2 izmeši g/km (kombinētie): 167 - 177

    Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītājos, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp.