BMW M135i xDrive metāliskā Black Sapphire krāsā, trīs ceturtdaļu skats no sāna uz braucošu automobili.
Dzinēja tipsBenzīns

1

BMW M

BMW M135i xDRIVE: 306 ZS, 225 KW, 450 NM

Dzinēja tipsBenzīns
1BMW M135i xDRIVE: 306 ZS, 225 KW, 450 NM

Piedāvājot vairāk jaudas, stila un braukšanas prieka, BMW M135i xDrive nav ieradies sacensties – tikai noteikt jaunus standartus. Sportiskā virsbūve to iespaidīgi parāda ar tādām izteiksmīgām detaļām kā M135i xDrive raksturīgais dubultais elipsveida režģis ar tīkla dizainu, M aizmugurējais spoileris un abi 100 mm izpūtēji. Tomēr arī uz ceļa BMW M135i xDrive nosaka toni: apvienojot standartaprīkojuma M sporta diferenciāli, BMW xDrive, Steptronic sporta pārnesumkārbu un M sporta stūres iekārtu, tas kļūst par vislabāko automobili savā klasē veiklības un pagriezienu izbraukšanas ziņā. M TwinPower Turbo četrcilindru BMW M135i benzīna dzinēja darbināts ar lielu apgriezienu skaitu, šis pārliecinošais BMW 1. sērijas M automobilis nodrošina sniegumu un braukšanas dinamiku jaunā līmenī.


BMW M135i xDrive:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,1–6,8
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 162–154

Lasīt vairāk

PATS SAVA KLASE.

BMW M135i xDrive ataino sportisko sniegumu.

BMW M135i xDrive M TwinPower Turbo četrcilindru benzīna dzinējs ar 225 kW (306 ZS).

JAUDĪGS DZINĒJS.

Tikai ar 1,998 litru dzinēju BMW M135i xDrive rada pārsteidzošus 225 kW (306 ZS) un augstu griezes momentu 450 Nm. Par iespaidīgo sniegumu atbildīgs palielinātais turbokompresors, uzlabots gaisa savācēja kanāls, jaudīgs dzesēšanas komplekts un M Performance izplūdes sistēma ar gaisa plūsmas vadību.

Pilnīgi jaunais BMW M135i xDrive metāliskā Black Sapphire krāsā, trīs ceturtdaļu skata no sāna uz novietotu automobili.

LABĀKĀ BRAUKŠANAS DINAMIKA.

Apvienojot divpakāpju kompresijas M TwinPower Turbo dzinēju, ātras reakcijas astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārbu, M sporta balstiekārtu ar M sporta diferenciāli standartaprīkojumā, BMW xDrive nodrošina augstākā līmeņa braukšanas dinamiku.

BMW M135i xDrive salons, kokpits ar M ādas stūri un M sporta sēdekļiem.

SPORTISKS SALONS.

BMW M135i xDrive salonā pasažieri var sagaidīt augstākās klases atmosfēru ar sportisku raksturu. Jaunie M sporta sēdekļi kopā ar ciešo M ādas stūres satvērienu pastiprina braukšanas pieredzi, ko perfekti papildina izgaismoto salona apdares elementu izkliedētā gaisma. Galvenais uz vadītāju orientētā kokpita elements ir BMW Live kokpits Professional ar diviem 10,25 collu pilnībā digitāliem displejiem – kas garantē ideālu pārskatu.

BMW M135i xDrive metāliskā Black Sapphire krāsā, trīs ceturtdaļu skatā uz braucošu automobili no priekšpuses ar sievieti priekšplānā.

TĪRS SPORTISKUMS.

Izteiksmīgs, sportisks, autoritatīvs – sākot ar plato priekšpusi ar lielajiem gaisa savācējiem un M135i xDrive raksturīgo dubulto elipsveida režģi līdz dinamiskajam slīpā jumta siluetam ar M aizmugurējo spoileri un beidzot ar izteiksmīgo aizmuguri ar 100 mm izpūtēja caurulēm. Mijiedarbojoties ar M aerodinamiskās pakotnes satriecošajām aprīkojuma iespējām, BMW M135i xDrive virsbūves dizains iemieso augstākā līmeņa sportiskumu un patiesu braukšanas prieku.

BMW M135i xDrive salona sportiskie M sporta sēdekļi ar iestrādātu galvas balstu.

SPORTISKIE M SPORTA SĒDEKĻI.

Radīts īstam braukšanas priekam: turpmāk neviens līkums vairs nebūs par asu un neviens izbraukums – par dinamisku, pateicoties ergonomiski pilnveidotajiem M sporta sēdekļiem vadītājam un pasažierim. Ar iestrādāto galvas balstu un M marķējumu BMWM135i xDrive salonā tiek radīti spēcīgi optiski akcenti. Vienlaikus M sporta sēdekļi piedāvā dažādas regulēšanas iespējas, ļaujot veikt perfektu regulēšanu atbilstoši ķermeņa tipam un nolūkam.

ATBILSTOŠI SPĒCĪGAJAI PUSEI.

BMW M135i xDrive virsbūves un salona dizaina akcenti.

Īsta sensācija: sportiskais un progresīvais jaunā BMW M135i xDrive dizains varētu būt radīts, lai rekordīsā laikā piesaistītu apkārtējo skatienus. Ārkārtīgi izteiksmīgā priekšpuse ar lieliem gaisa savācējiem, pamanāmais dubultais elipsveida režģis ar tīkla dizainu un slīpie adaptīvie LED priekšējie lukturi rada atmiņā paliekošu pirmo iespaidu. Iespaidīgie 19 collu vieglmetāla diski ar dinamiskajām kontūrām uzsver automobiļa sportisko raksturu. Aizmugurē dominē platais aizmugurējais apakšējais spoileris ar difuzora izskatu un diviem lieliem 100 mm izpūtējiem Cerium Grey krāsā. BMW M135i xDrive salons iedvesmo tieši tikpat ātri: M sporta sēdekļi, izgaismotie dekoratīvie apdares elementi un lielā panorāmas jumta lūka rada īpaši dinamisku un bagātīgu augstākās klases atmosfēru.
BMW M135i xDrive metāliskā Black Sapphire krāsā, trīs ceturtdaļu skatā uz braucošu automobili no priekšpuses ar sievieti priekšplānā.
BMW M135i xDrive metāliskā Black Sapphire krāsā, novietots stāvvietā, sānskatā no putna lidojuma.
BMW M135i xDrive metāliskā Black Sapphire krāsā, novietots stāvvietā skatā no aizmugures.
BMW M135i xDrive augstākās klases salons ar izgaismotiem salona apdares elementiem.
BMW M135i xDrive video.
BMW M135i xDrive metāliskā Black Sapphire krāsā, trīs ceturtdaļu skatā uz braucošu automobili no priekšpuses ar sievieti priekšplānā.

SPORTISKS SKATS.

Šaurie, precīzi iezīmētie adaptīvie LED priekšējie lukturi, satriecošais M raksturīgais Cerium Grey krāsas dubultais elipsveida režģis ar tīkla dizainu un izteiksmīgo M īpašo priekšējo apakšējo spoileri ar lieliem gaisa savācējiem definē ārkārtīgi sportisko BMW M135i xDrive priekšpusi.

BMW M135i xDrive metāliskā Black Sapphire krāsā, novietots stāvvietā, sānskatā no putna lidojuma.

IZKOPTA UZBŪVE.

BMW M135i xDrive sānskats izceļas ar zemu novietojumu uz ceļa, spēcīgām formām un skaidri definētām horizontālām līnijām. Papildinot ar laideno jumta līniju un izteiksmīgajiem 19 collu vieglmetāla diskiem, tiek radīts vispārējs tīras dinamikas tēls.

BMW M135i xDrive metāliskā Black Sapphire krāsā, novietots stāvvietā skatā no aizmugures.

DROSMĪGS NOBEIGUMS.

Izteiksmīgi veidotais aizmugurējais apakšējais spoileris ar difuzora izskatu mijiedarbojas ar lieliem 100 mm izpūtējiem Cerium Grey krāsā, šauriem LED aizmugurējiem lukturiem un M aizmugurējo spoileri, veidojot satriecošu aizmugurējo daļu ar iespaidīgi pašpārliecinātu raksturu.

BMW M135i xDrive augstākās klases salons ar izgaismotiem salona apdares elementiem.

AUGSTĀKĀS KLASES ATMOSFĒRA.

BMW M135i xDrive salons ar dāsnām proporcijām izceļas ar augstākās klases raksturu un sistemātisku orientāciju uz vadītāju. Tāpat kvalitatīvais aprīkojums, piemēram, M sporta sēdekļi, izgaismotie salona apdares elementi vai lielā panorāmas jumta lūka, rada atvērtu, sportisku un ekskluzīvu atmosfēru. Īpašo salona pieredzi noslēdz tādas inovatīvas tehnoloģijas kā BMW Live kokpits Professional vai BMW atjautīgais personiskais asistents.

BMW M135i xDrive video.

BMW M135i xDrive degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW M135i xDrive:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,3-7,8
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 167-178

  Attēlos redzams papildaprīkojums, ekrāni un displeji atkarīgi no aprīkojuma iespējām.

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.