BMW M4, G82, 2020, Sao Paulo Yellow, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats uz automobili kustībā
SniegumsLīdz 510 ZS (375 kW)
Dzinēja tipsBenzīns

THE M4

BMW M

PILNĪGI JAUNIE BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ M AUTOMOBIĻI

SniegumsLīdz 510 ZS (375 kW)
Dzinēja tipsBenzīns
THE M4PILNĪGI JAUNIE BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ M AUTOMOBIĻI

BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé un BMW M440i xDrive Coupé.

BMW 4. sērijas Coupé M automobiļi piedāvā fascinējošu estētikas, rakstura un M raksturīgā sportiskuma kombināciju. Trio priekšgalā ir BMW M4 Competition Coupé ar iespaidīgu 510 ZS jaudu un 650 Nm griezes momentu. Aprīkots ar jaudīgu BMW M TwinPower Turbo dzinēju, astoņpakāpju M Steptronic ar Drivelogic, papildaprīkojuma pilnpiedziņu M xDrive*, aktīvo M diferenciāli un daudzām no autosporta aizgūtām tehnoloģijām, tas nodrošina maksimālu braukšanas dinamiku – gan ikdienas lietojumā, gan sacīkšu trasē. BMW M4 Coupé rada sportisku 480 ZS jaudu un 550 Nm griezes momentu. Aizmugurējo riteņu piedziņas un optimāli palielinātas manuālās sešpakāpju M pārnesumkārbas apvienojums sniedz ļoti dinamiskas braukšanas stila iespēju, un automobilis kļūst par pilnasinīgu pūrisma stila sportistu. Modeļu klāstu noslēdz BMW M440i xDrive Coupé: papildus savam pievilcīgajam dizainam 374 ZS sporta Coupé iedvesmo ar sevišķi līdzsvarotu sportiskuma, efektivitātes un ikdienas lietojuma ērtuma apvienojumu. * Plānots, ka M xDrive būs pieejams no 2021. gada vasaras.

 

BMW M4 Competition Coupé ar M xDrive:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,1-10,0
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 230-227

BMW M4 Competition Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 10,0-10,2
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 229-233

BMW M4 Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 10,3-10,5
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 236-240

BMW M440i xDrive Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,5-8,1
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 170-186

Lasīt vairāk

BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ M AUTOMOBIĻU SALĪDZINĀJUMS.

Visi svarīgākie snieguma rādītāju fakti īsumā: dizains, spēka agregāts, balstiekārta un jauda.

BMW M4 Competition Coupé.

Maksimāla braukšanas dinamika ar aizmugurējo riteņu piedziņu vai M xDrive* * Plānots, ka M xDrive būs pieejams 2021. gada vasarā.
 • Jaudīgs BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs ar 510 ZS
 • Ātra astoņpakāpju Steptronic pārnesumkārba ar Drivelogic
 • Aizmugurējo riteņu piedziņa vai pilnpiedziņa M xDrive*
 • 375 kW (510 ZS), 650 Nm, 0–100 km/h līdz 3,5 sekunžu ātrumā
BMW M4 Competition Coupé, G82, 2020, Sao Paulo Yellow, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

BMW M4 Coupé.

Pūristiska stila braukšanas dinamika ar aizmugurējo riteņu piedziņu un manuālu pārnesumkārbu.
 • Jaudīgs BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs ar 480 ZS
 • Manuālā sešpakāpju M pārnesumkārba ar īsu un precīzu pārnesumu pārslēgšanu.
 • Sportiska aizmugurējo riteņu piedziņa maksimāli galējām emocijām
 • 353 kW (480 ZS), 550 Nm, 0–100 km/h 4,2 sekundēs
BMW M4 Coupé, metāliska Brooklyn Grey krāsa, G82, 2020, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

BMW M440i xDrive Coupé.

Perfekts sportiskuma, komforta un piemērotības ikdienas lietojumam apvienojums.
 • BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs ar 374 ZS
 • Astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba
 • BMW xDrive
 • 275 kW (374 ZS), 500 Nm, 0–100 km/h 4,5 sekundēs
BMW M440i xDrive Coupé, metāliska Arctic Race Blue krāsa, G22, 2020, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
 • BMW M4 Competition Coupé.
 • BMW M4 Coupé.
 • BMW M440i xDrive Coupé.

BMW M4 COMPETITION COUPÉ – PRODUKTA PAMATINFORMĀCIJA.

BMW M4 Competition Coupé dizaina iespējas un braukšanas dinamikas funkcijas.

BMW M4 Competition Coupé M nosaka labākā snieguma atzīmi starp BMW 4. sērijas Coupé M automobiļiem. Aprīkots ar jaudīgu 510 ZS M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinēju un daudzām no autosporta aizgūtām transmisijas un šasijas tehnoloģijām, šis sporta Coupé piedāvā M automobiļiem raksturīgu braukšanas dinamiku nepārspējamā līmenī. Papildaprīkojuma M xDrive* ar aktīvo M diferenciāli vienmēr garantē maksimālu braukšanas dinamiku gan ikdienas lietojumā, gan sacīkšu trasē. Spēcīga dizaina valoda priekšpusē, sānos un aizmugurē, kā arī papildaprīkojuma M raksturīgās oglekļa dizaina iespējas virsbūvē un salonā uzsver automobiļa sportisko raksturu.
* Plānots, ka M xDrive būs pieejams no 2021. gada vasaras.

 

BMW M4 Competition Coupé, G82, 2020, Sao Paulo Yellow, sānskats
BMW M4 Competition Coupé, G82, 2020, BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs, tuvplāns

BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs.

BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs nodrošina izcilu jaudas pārnesi un satriecošu M raksturīgu dzinēja skaņu. Divi viena kanāla turbokompresori, tiešā augstas precizitātes iesmidzināšanas sistēma, pilnībā variējamā vārstu vadības sistēma un variējama kloķvārpstas vadība nodrošina izcilu sniegumu.
BMW M4 Competition Coupé, G82, 2020, astoņpakāpju M Steptronic pārnesumkārba, tuvplāns, viduskonsole, salons

Astoņpakāpju M Steptronic ar Drivelogic.

Astoņpakāpju M Steptronic pārnesumkārba ar Drivelogic piedāvā daudzas pārslēgšanās iespējas: ārkārtīgi dinamiskas, īpaši ērtas un degvielu ekonomējošas. Varat manuāli pārslēgt ātrumus, izmantojot pārnesumu pārslēgsviru vai pārnesumu pārslēga lāpstiņas uz stūres, vai izvēlēties vienu no trīs automātiskajām programmām, izmantojot Drivelogic.
BMW M4 Competition Coupé G82, 2020, M xDrive

M xDrive.

M xDrive* ar aktīvo M diferenciāli garantē maksimālu saķeri un braukšanas dinamiku gan braucot sacīkšu trasē, gan ikdienas gaitās. M raksturīgā papildaprīkojuma tehnoloģija apvieno tipisko aizmugurējās piedziņas veiklību ar pilnpiedziņas vadību. Varat izvēlēties starp piedziņas variantiem 4WD, 4WD Sport un – ar izslēgta DSC režīmu – 2WD. * Plānots, ka M xDrive būs pieejams 2021. gada vasarā.
BMW M4 Competition Coupé, G82, 2020, M oglekļa keramikas bremzes, tuvplāns

M oglekļa keramikas bremzes.

M oglekļa keramikas bremzes pārnes bremžu jaudu tiešāk. Šādi tiek samazināts automobiļa svars, kas pozitīvi ietekmē veiklību, dinamiku un paātrinājumu. Šis tehniskais aprīkojums ir redzams caur oglekļa-keramikas matētiem zelta krāsas bremžu diskiem un suportiem ar M uzrakstu priekšējās un aizmugurējās ass ārpusē. Konkrēto materiālu īpašību dēļ bremzējot var rasties palielināts darba troksnis, piemēram, ja bremzes ilgstoši noslogotas, noslogotas nedaudz vai atradušās mitruma apstākļos īsi pirms automobiļa apstāšanās. No konstrukcijas izraisīta trokšņa var izvairīties, nosusinot bremzes bremzējot vai veicot intensīvāku bremzēšanu pēc ilgstošas bremžu nenoslogošanas. Mitruma un ceļu sāls ietekmē bremžu efektivitāte var atbilst standarta bremžu sistēmai. Šo samazināto bremzēšanas jaudu var kompensēt, izdarot lielāku spiedienu uz pedāli. Funkciju trokšņi neietekmē bremžu veiktspēju, ekspluatācijas drošību un stabilitāti.
BMW M4 Competition Coupé, G82, 2020, ar M sporta izplūdes sistēmu, aizmugures skats

M sporta izplūdes sistēma.

M sporta izplūdes sistēma piedāvā dinamisku skaņu, ko iespējams regulēt ar integrētu izplūdes vārstu mehānismu. SPORT un SPORT+ programmas, ko iespējams izvēlēties ar SETUP pogu, raksturo vēl izteiktāka dzinēja skaņa, savukārt uz komfortu vērstā programma dod priekšroku neuzkrītošākai dzinēja skaņai.
BMW M4 Competition Coupé, G82, 2020, priekšpuses dizains, priekšpuses skats

Priekšpuses dizains.

BMW M4 M Competition Coupé priekšdaļas dizains ir tehniska pūrisma izpausme. Centrā ir M elipsveida režģa drosmīgais raksturs ar mazāku apjomu maksimālas dinamikas nolūkā. Pirmo reizi konstrukcija ir bez rāmja, pilnīgi melnais elipsveida režģis ar horizontālajiem M raksturīgajiem dubultajiem gaisa savācējiem nodrošina maksimālu dzesējošā gaisa plūsmu M spēka agregātam ar augstu griezes momenta vērtību. Kopā ar priekšējo lukturu šaurajām spuldzēm, lielā centrālā gaisa atvere ar savu lielo trapecveida dizainu iespaidīgi noslēdz priekšpuses dizainu.
BMW M4 M Competition Coupé, G82, 2020, sānskats

Sānu dizains.

BMW M4 Competition Coupé sānskats pauž koncentrētu jaudu un dinamiku. Melnais oglekļa jumts un autosporta iedvesmotā aerodinamiski optimizētā sliekšņu zona gan optiski, gan fiziski vēl vairāk tuvina automobiļa siluetu ceļam. Papildaprīkojuma M raksturīgie ārējie oglekļa atpakaļskata spoguļi un M sānu gaisa savācēji ar modeļa logotipu iespaidīgi noslēdz sportisko izskatu kopā ar izteiksmīgajiem M kaltajiem diskiem.
BMW M4 Competition Coupé, G82, 2020, 19/20 collu M kalti diski, 826 M stils, tuvplāns

19/20 collu M kalti diski ar Double-spoke 826 М stilu Black krāsā un dažādu izmēru un sacīkšu riepām.

19/20 collu M kalti matēti diski ar Double-spoke 826 M stilu Black krāsā, ar dažādu izmēru un sacīkšu riepām, disku izmērs priekšā – 9,5J x 19 ar 275/35 R19 riepām, aizmugurē – 10,5J x 20 ar 285/30 R20 riepām. Sacīkšu riepu braukšanas dinamikas īpašības mainās atkarībā no laikapstākļu ietekmes un ceļa virsmas.
BMW M4 Competition Coupé, G82, 2020, CFRP jumts, tuvplāns

CFRP jumts.

BMW pārdomātās vieglas konstrukcijas koncepcijas ietvaros ar oglekļa šķiedru stiprinātas plastmasas (CFRP) oglekļa jumts palīdz samazināt automobiļa masu, pazeminot tā smaguma centru. Tas palielina veiklību un dinamiku līkumos, paātrinājumā un bremzējot.
BMW M4 Competition Coupé, G82, 2020, aizmugures dizains, aizmugures skats

Aizmugures dizains.

BMW M4 Competition Coupé aizmugure liecina par tā jaudu un sportiskumu. Abas M raksturīgās dubultās izpūtēja caurules uzskatāmi izvirzītas no aizmugures daļas kā sportiskuma apliecinājums – tās ieskauj papildaprīkojuma oglekļa difuzors ar izteiksmīgām vertikālām “spurām”. Difuzoru ietver un jau sliekšņu zonā sākas melna mirdzoša virsma, kas eleganti ieskauj šo sportisko elementu. Bagāžas nodalījuma malā ir papildaprīkojuma M aizmugurējais oglekļa spoileris, kas nodrošina sportisku akcentu.
BMW M4 Competition Coupé, G82, 2020, konturēti M oglekļa sēdekļi, salons

Konturēti M oglekļa sēdekļi.

M oglekļa konturētais sēdeklis ar izgaismotu M4 logotipu apvieno konturēta sēdekļa vieglumu un autosporta raksturu ar plašo M sporta sēdekļa funkciju klāstu. Tā kontūras nodrošina ideālu sānu balstu un izcilu komfortu ilgos braucienos. Tas ir saderīgs ar vairāku punktu drošības jostām un tāpēc pilnībā piemērots autosportam.
BMW M4 M Competition Coupé, G82, 2020, M oglekļa stūre, kokpits

M Performance stūre.

M oglekļa stūre rada sacīkšu sajūtu. Oglekļa šķiedras apdares joslas spieķos aptver vadības elementus un pastiprina kvalitātes sajūtu, pieskaroties stūrei. Sacensībās pārbaudītais materiāls arī vizuāli iekļaujas dinamiski veidotajā salonā.

BMW M4 COUPÉ – PRODUKTA PAMATINFORMĀCIJA.

BMW M4 Coupé dizaina iespējas un braukšanas dinamikas funkcijas.

BMW M4 Coupé ir pūrisma stila sporta Coupé ar izcilām braukšanas īpašībām. To nodrošina jaudīgais 480 ZS BMW M TwinPower Turbo dzinējs, aizmugurējo riteņu piedziņa un ārkārtīgi attīstītās tehnoloģijas ar autosporta izcelsmi, piemēram, M raksturīgā balstiekārta ar aktīvo M diferenciāli. Manuālā sešpakāpju M pārnesumkārba ar ideālu pārnesumu sadalījumu un īsu un precīzu pārnesumu pārslēgšanu veicina īpaši intensīvu mijiedarbību starp vadītāju un automobili. Sportiskais virsbūves dizains un izteiksmīgās M raksturīgās aprīkojuma un dizaina iespējas papildus izceļ BMW M4 Coupé dinamisko raksturu.

BMW M4 Coupé, G82, 2020, metāliska Brooklyn Grey krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
BMW M4 Coupé, G82, 2020, BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs, tuvplāns

BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs.

BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs nodrošina izcilu jaudas pārnesi un satriecošu M raksturīgu dzinēja skaņu. Divi viena kanāla turbokompresori, tiešā augstas precizitātes iesmidzināšanas sistēma, pilnībā variējamā vārstu vadības sistēma un variējama kloķvārpstas vadība nodrošina izcilu sniegumu.
BMW M4 Coupé, G82, 2020, manuāla sešpakāpju M pārnesumkārba un aizmugurējo riteņu piedziņa, tuvplāns, viduskonsole un pārnesumu pārslēgsvira

Manuāla M pārnesumkārba un aizmugurējo riteņu piedziņa.

Manuālā sešpakāpju M pārnesumkārba nodrošina sevišķi sportiskas braukšanas raksturlielumus. Tās darbība ir vienmērīga, ar ideālu pārnesumu sadalījumu un precīzu, īsu pārnesumu pārslēgšanas gājienu. Dzinēja darbību jaudas un efektivitātes ziņā var ideāli izpaust, izmantojot vispiemērotāko pārnesumu. Ideāli piemērots dienai sacīkšu trasē – ar aizmugurējo riteņu piedziņu automobilis kļūst par pilnasinīgu sporta automobili, kad izslēgts DSC. Pateicoties jaudas pārnesei tieši uz aizmugurējiem riteņiem, automobilis pie galējām robežām sniedz vēl vairāk emociju.
BMW M4 Coupé, G82, 2020, M raksturīgā balstiekārta, trīs ceturtdaļu aizmugures skats

M raksturīgā balstiekārta.

M raksturīgā balstiekārta apvieno nemainīgi vieglu konstrukciju ar sevišķi lielu izturību, optimizētu balstiekārtas ģeometriju ar platu šķērsbāzi un aktīvo M diferenciāli. Precīzas reakcijas raksturlielumi un stūres un balstiekārtas reakcija nodrošina ideālu automobiļa vadāmību. Ar M iestatījumiem varat pielāgot raksturlielumus pēc saviem ieskatiem.
BMW M4 Coupé, G82, 2020, M sakausējuma bremzes, tuvplāns

M sakausējuma bremzes.

Pateicoties dažādu materiālu lietojumam, M sakausējuma bremzes sasniedz izcilus ātruma samazināšanas rādītājus, tās ir ārkārtīgi stabilas un sver mazāk. Mirdzošas Blue krāsas bremžu suporti ar M uzrakstu piešķir šai jaudīgajai bremžu sistēmai izteikti sportisku izskatu.
BMW M4 Coupé, G82, 2020, M oglekļa keramikas bremzes, tuvplāns

M oglekļa keramikas bremzes.

M oglekļa keramikas bremzes pārnes bremžu jaudu tiešāk. Šādi tiek samazināts automobiļa svars, kas pozitīvi ietekmē veiklību, dinamiku un paātrinājumu. Šis tehniskais aprīkojums ir redzams caur oglekļa-keramikas matētiem zelta krāsas bremžu diskiem un suportiem ar M uzrakstu priekšējās un aizmugurējās ass ārpusē. Konkrēto materiālu īpašību dēļ bremzējot var rasties palielināts darba troksnis, piemēram, ja bremzes ilgstoši noslogotas, noslogotas nedaudz vai atradušās mitruma apstākļos īsi pirms automobiļa apstāšanās. No konstrukcijas izraisīta trokšņa var izvairīties, nosusinot bremzes bremzējot vai veicot intensīvāku bremzēšanu pēc ilgstošas bremžu nenoslogošanas. Mitruma un ceļu sāls ietekmē bremžu efektivitāte var atbilst standarta bremžu sistēmai. Šo samazināto bremzēšanas jaudu var kompensēt, izdarot lielāku spiedienu uz pedāli. Funkciju trokšņi neietekmē bremžu veiktspēju, ekspluatācijas drošību un stabilitāti.
BMW M4 Coupé, G82, 2020, riteņu arkas, priekšpuse, tuvplāns

Riteņu arkas priekšpusē.

Plaši izliektās BMW M4 Coupé riteņu arkas ir vizuāls automobiļa autosporta dabas apliecinājums. Tās rada atbilstošu ietvaru lielajiem precīzi veidotajiem M kaltajiem diskiem divtoņu Black krāsā.
BMW M4 Coupé, G82, 2020, M sānu gaisa savācēji, tuvplāns

M sānu gaisa savācēji.

Raksturīgais M sānu gaisa savācēju elements ar modeļa uzrakstu, kas piešķir izteiksmīgu trīsdimensiju sportisku niansi, akcentē automobiļa iespaidīgo potenciālu un sniedz priekšstatu par fantastisko braukšanas pieredzi. Tas ir tehniskas perfekcijas un elpu aizraujoša dizaina, kas jau no pirmās dienas ir bijis M automobiļu sinonīms, dinamiskas kombinācijas paraugs.
BMW M4 Coupé, G82, 2020, M ārējie atpakaļskata spoguļi, tuvplāns

M ārējie atpakaļskata spoguļi.

Ārējie atpakaļskata spoguļi ar M raksturīgo dubulto pamatni ar asfēriskām lēcām ir gan elektriski regulējami, gan apsildāmi. Spoguļa pamatne ir optiski iekļauta sānu loga iedalījumā, un tas izceļ automobiļa eleganto un sportisko dizainu.
BMW M4 Coupé, G82, 2020, 19/20 collu M kalti diski, 826 M stils, tuvplāns

19/20 collu M kalti divtoņu diski ar Double-spoke 826 М stilu Black krāsā un dažādu izmēru riepām.

19/20 collu M kalti divtoņu diski Double-spoke ar 826 M stilu Black krāsā, Translucent Shadow, disku izmērs priekšā – 9,5J x 19 ar 275/35 R19 riepām, aizmugurē – 10,5J x 20 ar 285/30 R20 riepām.
BMW M4 Coupé, G82, 2020, izpūtēja cauruļu apdares elementi Chrome krāsā, tuvplāns

Izpūtēja cauruļu apdares elementi Chrome krāsā.

M raksturīgie BMW M4 Coupé dubulto izpūtēja cauruļu pāri uzskatāmi izvirzīti no mirdzošas Black krāsas difuzora. Vienlaikus elegantā Chrome apdare kopā ar izteiksmīgajiem difuzora gaisa savācējiem rada sportisku, uz ceļu vērstu noslēgumu.
BMW M4 Coupé, G82, 2020, M sporta sēdekļi, salons

M sporta sēdekļi.

Dažādi regulējamie konturētie M sporta sēdekļi ar daļēji integrētiem galvas balstiem sniedz izcilu sānu balstu jums un jūsu priekšējam pasažierim. Turklāt atzveltnes platumu iespējams regulēt individuāli. Īpašs dizains ar izgaismotu M4 logotipu akcentē automobiļa sportiskās iespējas.

BMW M440i xDRIVE COUPÉ – PRODUKTA PAMATINFORMĀCIJA.

BMW M440i xDrive Coupé dizaina iespējas un braukšanas dinamikas funkcijas.

Atstājot komforta zonu ar stilu: BMW M440i xDrive Coupé ne tikai sniedz vēstījumus par izcilu sniegumu, bet arī par individuālu dizainu. Izteiksmīgās Cerium Grey krāsas dizaina iezīmes papildina sporta Coupé dinamisko izskatu, sākot ar vertikālo BMW elipsveida režģi un beidzot ar izpūtēja dekoratīvajām caurulēm. Salonā tādi akcenti kā M sporta sēdekļi un M ādas stūre uzsver uz vadītāju orientētā kokpita ekskluzīvo sportisko garu.

BMW M440i xDrive Coupé, G22, 2020, metāliska Arctic Race Blue krāsa, sānskats, modelis automobilī ar atvērtām durvīm
BMW M440i xDrive Coupé, G22, 82, 2020, BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs, tuvplāns

BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs.

BMW EfficientDynamics dzinēju klāsta jaunākās paaudzes BMW M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinēju raksturo pārliecinoša jauda, vienmērīga darbība un pievilcīga skaņa. Ar Double-VANOS, Valvetronic, augstas precizitātes iesmidzināšanu un TwinScroll turbokompresoru tas ir sevišķi jaudīgs un efektīvs.
 BMW M440i xDrive Coupé, G22, 2020, adaptīvā M balstiekārta, akcents, aizmugurējais apakšējais spoileris

Adaptīvā M balstiekārta.

Adaptīvo M balstiekārtu iespējams jebkurā laikā elektriski regulēt atbilstoši ceļa un braukšanas apstākļiem. Izmantojot braukšanas pieredzes kontroli, varat pielāgot arī balstiekārtas raksturlielumus sev tīkamākam braukšanas stilam – no komfortabla līdz ārkārtīgi sportiskam ar ievērojami dinamisku vadāmību.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020, variablā stūres iekārta, salons, tuvplāns

Variablā sporta stūres iekārta.

Variablā sporta stūres iekārta ar Servotronic nodrošina tiešu un dinamisku stūrēšanas reakciju ar mazāku fizisku piepūli stūrējot. Tā reaģē uz stūres leņķi ar dažādiem stūrēšanas koeficientiem. Tas uzlabo vadāmību dinamiskas braukšanas laikā un samazina stūrēšanai nepieciešamo piepūli automobiļa novietošanas un pagriešanas laikā.
BMW M440i xDrive Coupé, G22, 2020, ar M sporta diferenciāli, metāliska Arctic Race Blue krāsa, trīs ceturtdaļu sānskats

M sporta diferenciālis.

M sporta diferenciālis uzlabo saķeri un braukšanas stabilitāti, mainot joslas vai uzņemot paātrinājumu pēc līkuma izbraukšanas, braucot līkumos ar lielu ātrumu vai uz dažādām ceļa virsmām. Saķeri uzlabo elektriski vadāma ierīce, kas samazina aizmugurējo riteņu griešanās ātruma atšķirības.
BMW M440i xDrive Coupé, G22, 2020, Steptronic pārnesumkārba, salons, akcents, pārnesumu pārslēgsvira

Steptronic sporta pārnesumkārba.

Automātiskā astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties automātisku vai manuālu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām vai pārnesumu pārslēgsviru – vienmērīgai ripošanai vai neticami dinamiskai braukšanai. SPORT režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta maksimālam sniegumam.
BMW M440i xDrive Coupé, G, G22, 82, 2020, M sporta bremzes, akcents, vieglmetāla diski

M sporta bremzes.

M Sport bremzēm ir četru virzuļu fiksēti bremžu suporti priekšpusē un viena virzuļa peldoši bremžu suporti aizmugurē, metāliskā Blue krāsā ar M logotipu, un lieli bremžu diski, attiecīgi nodrošinot izcilu bremzēšanas efektivitāti. Pielāgotas automobiļa ļoti augstajam dinamikas potenciālam, tās ļauj izvēlēties izteiktu sportisku braukšanas stilu un nodrošina izcilu bremzēšanu uz mitrām virsmām.
BMW M440i xDrive Coupé, G22, 2020, M elipsveida režģis Cerium Grey krāsā, priekšpuses skats

M elipsveida režģa rāmis Cerium Grey krāsā.

Izteiksmīgais vertikālais BMW dubultais elipsveida režģis apliecina cieņu tādām autosporta leģendām kā BMW 328. Rāmis Cerium Grey krāsā piešķir izvirzītajam elipsveida režģim īpašu klātbūtnes sajūtu un ir pārinterpretēta BMW tradīcija.
BMW M440i xDrive Coupé, G22, 2020, M aerodinamikas pakotne, priekšējais apakšējais spoileris

M aerodinamikas pakotne.

M aerodinamikas pakotne ar M raksturīgo priekšējo apakšējo spoileri, aizmugurējo apakšējo spoileri un sliekšņu uzlikām virsbūves krāsā un divdaļīgu difuzora ieliktni metāliskā Dark Shadow un mirdzošā Black krāsā pauž tīru dinamiku un sportiskumu. M440i difuzora ieliktņa apdare ir pilnībā mirdzošā Black krāsā.
BMW M440i xDrive Coupé, G22, 2020, 18 collu M vieglmetāla diski, 848. stils, tuvplāns

18 collu M vieglmetāla divtoņu diski ar Double-spoke 848. stilu Jet Black krāsā.

18 collu M vieglmetāla mirdzoši divtoņu diski Double-spoke ar 848 M stilu Jet Black krāsā, ar dažādu izmēru riepām, glancēti, disku izmērs priekšā – 7,5J x 18 ar 225/45 R18 riepām, aizmugurē – 8,5J x 18 ar 255/40 R18 riepām.
BMW M440i xDrive Coupé, G22, 2020, M sporta sēdekļi, salons, tuvplāns

M sporta sēdekļi.

Dažādi regulējamie konturētie M sporta sēdekļi ar daļēji integrētiem galvas balstiem sniedz izcilu sānu balstu jums un jūsu priekšējam pasažierim. Turklāt atzveltnes platumu iespējams regulēt individuāli. Īpašs dizains ar Black krāsas M logotipu akcentē automobiļa sportiskās iespējas.
BMW M440i xDrive Coupé, G22, 2020, M ādas stūre, salons, tuvplāns

M ādas stūre.

M ādas stūre ar daudzfunkciju pogām, M emblēmu un integrētu vadītāja puses sānu drošības gaisa spilvenu trīs spieķu dizainā. Tā nodrošina tiešu, sportisku stūrēšanas pieredzi ar Walknappa Black stūres apdari ar melnu šuvumu un konturētiem īkšķu balstiem.

VADĪTĀJA KOKPITS UN TEHNOLOĢIJAS.

BMW 4. sērijas Coupé M automobiļu M raksturīgie instrumenti un vadības koncepcija, digitālie pakalpojumi un vadītāja palīdzības sistēmas.

Komforts, drošība un M sajūta visaugstākajā līmenī: BMW 4. sērijas Coupé M automobiļi brauciena laikā sniedz atbalstu ar daudzām inovatīvām tehnoloģijām. Maksimālu skaidrību nodrošina M raksturīgais instrumentu panelis* un M raksturīgais Head-Up displejs*. Tādas individuāli konfigurējamas funkcijas kā M iestatījumi*, sarkanā Start/Stop poga* un viduskonsole ar M MODE* un SETUP* pogām rada papildu autosporta gaisotni. Izmantojiet atjautīgo vadītāja palīdzības sistēmu priekšrocības, vadot un novietojot automobili stāvēšanai vai sazinoties jaunā un vienkāršā veidā ar savu BMW, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Turklāt daudzas savienojamības funkcijas un digitālie pakalpojumi ir pieejami, lai radītu ideālu saikni ar BMW un pasauli, padarot jūsu mobilo dzīvi vēl komfortablāku. * Pieejams BMW M4 Competition Coupé un BMW M4 Coupé.

BMW M4 Coupé, G82, 2020, kokpits, salons
BMW M4 Coupé, G82, 2020, M raksturīgais instrumentu panelis

M raksturīgais instrumentu panelis.

M raksturīgais instrumentu panelis* nodrošina sevišķi precīzu un mērķtiecīgu braukšanas datu rādīšanu režīmā SPORT un TRACK. Attiecīgi tādas vērtības kā paātrinājuma spiediens vai riepu spiediens un temperatūra vienmēr ir redzamas, pat esot sacīkšu trasē. Vadība un konfigurēšana tiek veikta, izmantojot M MODE pogu viduskonsoles vadības ierīcē. * Pieejams BMW M4 Competition Coupé un BMW M4 Coupé.
BMW 4. sērijas M automobiļi, G82, G22, BMW Live kokpits Professional

BMW Live kokpits Professional.

BMW Live kokpita Professional versija ar navigācijas funkciju ietver divus augstas kvalitātes displejus, proti, augstas izšķirtspējas 10,25 collu vadības displejs ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu panelis. BMW operētājsistēmu 7 var vadīt arī ar iDrive Touch kontrolleri.
BMW M4 Competition Coupé G82, 2020, M iestatījumi

M iestatījumi.

M iestatījumi ļauj konfigurēt dažādus braukšanas dinamikas parametrus, piemēram, dzinēja, pārnesumkārbas un stūres raksturlielumus, amortizatora iestatījumus, dinamiskās stabilitātes kontroles (DSC) darbības intensitāti vai papildaprīkojuma M xDrive pilnpiedziņas sistēmas jaudas sadali atbilstoši jūsu individuālajām prasībām. * M iestatījumi ir pieejami BMW M4 Competition Coupé un BMW M4 Coupé; paredzēts, ka M xDrive būs pieejama 2021. gada vasarā.
BMW M4 Coupé, G82, 2020, integrētā M raksturīgā bremzēšanas sistēma

Integrētā M raksturīgā bremzēšanas sistēma

Turklāt, samazinot svaru par apmēram 2 kg, BMW M4 Competition Coupé un BMW M4 Coupé iestrādātā M raksturīgā bremžu sistēma nodrošina ārkārtīgi izteiktu bremzēšanas dinamiku. Maksimāli individuālas pieejas nolūkā vadītājs atbilstoši situācijai var izvēlēties starp bremžu pedāļa parametriem “Comfort” un “Sport”. Atkarībā no parametriem tiek izstrādāta arī reakcija. Režīmā “Sport” bremžu pedāļa darbības jutība un ātruma samazinājums ir lielāks, īpaši braucot ar nelielu ātrumu, savukārt, braucot ar lielu ātrumu, abu parametru iestatījumi ir ļoti līdzīgi.
BMW 4. sērijas M automobiļi, G82, G22, BMW Head-Up displejs

BMW Head-Up displejs.

Pilnkrāsu BMW Head-Up displejs ar M raksturīgajām funkcijām ataino būtisko braukšanas informāciju jūsu acu priekšā. Piespiežot pogu, vadītājs var pārslēgties uz M raksturīgo displeju, kas ietver pārnesumu indikatoru, apgriezienus minūtē dinamiskas līknes formā, pārslēgšanas gaismas, norāda uz labāko pārslēgšanas mirkli, kā arī navigācijas padomus. * M raksturīgās funkcijas pieejamas BMW M4 Competition Coupé un BMW M4 Coupé.
BMW M4 Coupé, G82, 2020, viduskonsoles vadības panelis

Viduskonsoles vadības panelis.

Viegli aizsniedzamajā viduskonsoles vadības panelī M MODE* poga zem Start/Stop pogas ļauj mainīt displeja saturu. SETUP* poga piedāvā vēl lielāku izvēli automobiļa raksturlielumu konfigurēšanā. Tā atver braukšanas dinamikas individuālas regulēšanas izvēlni. Papildu pogas izslēdz vai ieslēdz individuālas palīdzības sistēmas. * M MODE un SETUP ir pieejamas BMW M4 Competition Coupé un BMW M4 Coupé.
BMW M4 Coupé, G82, 2020, sarkana Start/Stop poga

Sarkanā Start/Stop poga.

Kad automobilis ir atslēgts, ar sarkano Start/Stop pogu* var iedarbināt dzinēju, neizmantojot atslēgu. Ar to dzinēja darbību var arī apturēt. Automobiļa atslēga tiek atpazīta automātiski, to nemaz neievietojot. * Sarkanā Start/Stop poga ir pieejama BMW M4 Competition Coupé un BMW M4 Coupé.
BMW 4. sērijas M automobiļi, G82, G22, digitālā atslēga (iPhone)

Digitālā atslēga.

Kādēļ ņemt līdzi arī atslēgu, ja jums līdzi ir jau jūsu viedtālrunis? Savu BMW varat aizslēgt un atslēgt, un pat iedarbināt ar digitālo atslēgu. Varat pilnvarot arī līdz pat piecus cilvēkus ar iPhone* – ja tas saderīgs – lietot savu BMW. Turklāt ir iespējams ierobežot piedziņas spēku un maksimālo ātrumu, piem., autovadītājiem-iesācējiem. * Digitālā atslēga ir saderīga tikai ar dažu modeļu iPhone. Saderīgo iPhone saraksts ir pieejams vietnē bmw.com/digitalkey. (Digitālā atslēga ir pieejama BMW M4 Competition un BMW M440i.)
BMW 4. sērijas M automobiļi, G82, G22, attālā programmatūras jaunināšana

Tālvadības programmatūras jauninājums.

Vai vēlaties, lai jūsu BMW būtu jaunākā programmatūra? Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW vienmēr būs jaunākā programmatūra. Jauninājumi tiek instalēti attāli, gluži kā jūsu viedtālrunī. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu automobiļa funkcijas.
BMW 4. sērijas M automobiļi, G82, G22, viedtālruņa integrēšana

Viedtālruņa integrēšana.

Kāpēc iztikt bez viedtālruņa iespējām savā BMW, kad varat turpināt to lietot kā parasti? Ar viedtālruņa integrēšanu jūsu automobilis atbalsta Apple CarPlay un Android Auto, izveidojot bezvadu savienojumu starp jūsu viedtālruni un automobili. Tas ļauj ērti izmantot pazīstamas funkcijas un dažādas lietojumprogrammas automobilī.
BMW 4. sērijas M automobiļi, G82, G22, Wi-Fi karstvieta

Wi-Fi karstvieta.

Piedalieties video konferences zvanos no planšetdatora vai arī straumējiet iemīļotā seriāla sezonas noslēguma sēriju savā tālrunī. Wi-Fi karstvieta ir veids, kā izmantot internetu LTE ātrumā (ja pieejams), lietojot automobiļa sistēmā ievietotu SIM karti. Jums un jūsu pasažieriem ir iespēja sērfot internetā līdz pat desmit ierīcēs.
BMW 4. sērijas M automobiļi, G82, G22, Connected pakotne Professional

Connected pakotne Professional.

Concierge pakalpojums, attālie pakalpojumi, BMW kartes, viedtālruņa integrēšana, iesk. Apple CarPlay un Android Auto, vai pat In-Car Experiences? Kādēļ pasūtīt atsevišķas iespējas, ja varat iegūt visu? Ar pakotni Connected Package Professional jūs varat saņemt šos pakalpojumus no BMW ConnectedDrive.
BMW 4. sērijas M automobiļi, G82, G22, telefonija ar bezvadu uzlādi

Telefonija ar bezvadu uzlādi.

Telefonija ar bezvadu uzlādi ietver bezvadu uzlādes doku un otru mikrofonu labākai brīvroku balss kvalitātei jums un priekšējam pasažierim. Jumta antenas savienojums uzlabo mobilo signālu uztveršanu. Izmantojot Bluetooth, vienlaikus var pievienot divus mobilos tālruņus un audio atskaņotāju. Iekļauta arī Wi-Fi karstvietas tehniskā iespēja.
BMW M4 Coupé, G82, 2020, M Drive Professional

M Drive Professional.

Neatkarīgi no tā, vai pavadāt dienu sacīkšu trasē vai baudāt spontānu manevrēšanu sānslīdē – M Drive Professional* ir ideāls sabiedrotais braucieniem ar papildu adrenalīna devu. M Laptimer un M Drift Analyser palīdz atrast vislabākos laikus un ideālākos sānslīdes leņķus, bet režīms M TRACK Mode un desmitpakāpju M saķeres kontrole nodrošina perfekti pielāgotu braukšanu. * M Drive Professional pieejama BMW M4 Competition Coupé un BMW M4 Coupé.
BMW 4. sērijas M automobiļi, G82, G22, braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional nodrošina optimālu komfortu un drošību, atrodoties kritiskos vai monotonas braukšanas apstākļos. Papildus braukšanas palīgsistēmā esošajam iekļauts arī stūrēšanas un joslu vadības palīgs ar paplašinātām funkcijām, ārkārtas apstāšanās palīgs, kā arī palikšanas joslā palīgs ar aktīvo aizsardzību pret sānu sadursmi.
BMW 4. sērijas M automobiļi, G82, G22, novietošanas palīgs Plus

Novietošanas palīgs Plus.

Novietošanas palīgs Plus atvieglo automobiļa novietošanu un manevrus. Tas piedāvā arī apkārtskata sistēmu, tostarp skatu no augšas, panorāmas skatu, attālo 3D skatu, kā arī sāniskas auto novietošanas palīgu, aktīvo automobiļa novietošanas distances sensoru, ārkārtas bremzēšanas funkciju, automobiļa novietošanas palīgu ar garenvirziena un sānu vadību un atpakaļgaitas asistentu.
BMW 4. sērijas M automobiļi, G82, G22, atjautīgais personiskais asistents

Atjautīgais personiskais asistents

“Hei, BMW! Kas tu esi?” Vai tas nebūtu lieliski, ja jūsu BMW būtu arī jūsu personiskais palīgs? Sazinieties ar savu automobili, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Tas pazīst jūs, ar katru dienu pilnveidojoties, un izpalīdzot ikvienā situācijā. Varat piešķirt arī savu personisko aktivizēšanas vārdu. Tas var sniegt itin visus paskaidrojumus par automobili un attiecīgi palīdz vēl labāk iepazīt BMW.

BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ M AUTOMOBIĻU TEHNISKIE DATI.

BMW M4 Competition Coupé un citi modeļi.

Dzinēja jauda, kW (ZS) pie 1/min:

375 (510)/6 250

Maks. griezes moments, Nm pie 1/min:

650/2,750–5,500

Paātrinājums 0-100 km/h (s):

3,9

Kombinētais degvielas patēriņš, l/100 km:

10,0-10,2

BMW M4 M Competition Coupé, G82, 2020, sānskats, stāvošs automobilis
BMW diski un riepas, ES riepu marķējuma tuvplāns

BMW DISKI UN RIEPAS.

Mēs savu automobiļu riepas pakļaujam stingrām pārbaudēm ar līdz pat 50 dažādiem kvalitātes kritērijiem – kas ir ievērojami vairāk nekā paredzēts vienotās riepu marķēšanas regulā, ko piemēro visā Eiropā. Tur atradīsit visu informāciju par BMW automobiļos izmantoto riepu īpašībām.
BMW M4 Coupé, BMW Individual metāliska Mint Green krāsa, G82, 2021, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, stāvošs automobilis
BMW M4 Coupé, BMW Individual metāliska Mint Green krāsa, G82, 2021, sānskats, stāvošs automobilis
BMW M4 Coupé, BMW Individual metāliska Mint Green krāsa, G82, 2021, trīs ceturtdaļu aizmugures skats, stāvošs automobilis
BMW Individual pilna Merino ādas apdare Silverstone/Black krāsā, BMW M4 Coupé, G82, 2021, salons

BMW INDIVIDUAL BMW M4 COUPÉ AUTOMOBILIM.

BMW M4 Coupé fascinējošā veidā apvienota estētika, harizma un jauda. Jūsu automobilim ideāli pielāgotās BMW Individual aprīkojuma iespējas ļauj uzsvērt jaudīgā sporta Coupé ekskluzīvo raksturu. Izvēlieties no liela skaita izcilu BMW Individual krāsas apdares iespēju, piemēram, šeit ilustrēto metālisko Mint Green krāsu. Salonā papildaprīkojuma konturētie M oglekļa sēdekļi nosaka sportisko un eleganto noskaņu. Klāstā iekļauta BMW Individual pilna Merino ādas apdare Silverstone/Black krāsā ar daļēju perforāciju.

BMW M PERFORMANCE DETAĻAS.

Īpaši sportisks aprīkojums BMW M4 Competition Coupé un BMW M4 Coupé.

BMW M4 Competition Coupé un BMW M4 Coupé atstāj spilgtu iespaidu, pateicoties sportiskajam un harizmātiskajam dizainam. Ar kvalitatīvo BMW M Performance detaļu aprīkojumu vēl vairāk akcentējat automobiļa autosporta raksturu – maksimāli dinamiska gara atspoguļojumam izskatā.

BMW M4 Coupé, G82, 2020, sānskats ar BMW M Performance detaļām
BMW M4 Coupé G82, 2020, M Performance priekšējais difuzors, oglekļa šķiedra, tuvplāns, priekšpuse

M Performance priekšējais difuzors, oglekļa šķiedra.

Sniedziet kaismīgu paziņojumu. M Performance priekšējais difuzors, kas izgatavots no simtprocentīga oglekļa šķiedras uzsver automobiļa vīrišķīgo izskatu īpaši ekskluzīvā veidā. Unikāls autosporta izskats ikvienam, kurš atsakās no kompromisiem.
BMW M4 Coupé, G82, 2020, 20/21 collu M Performance kalts disks, 1000 M stils, tuvplāns

20/21 collas kalts M Performance disks ar Cross-spoke 1000 M stilu Frozen Gold Bronze krāsa.

Kvalitatīvie 20/21 collu M Performance kaltie diski ar Cross-Spoke 1000 M stilu ir Gold Bronze krāsā.
BMW M4 Coupé G82, 2020, M Performance klusinātāju sistēma, titāns, tuvplāns

BMW Performance klusinātāju sistēma, titāns.

Elpu aizraujoši ausīm: M Performance klusinātāju sistēma fascinē ar nevainojamu autosporta skaņu. Klusinātājs un sportiskais izpūtēja modulis ir pilnībā izgatavots no sacīkšu kategorijas titāna.
BMW M4 Coupé G82, 2020, M Performance aizmugurējais spārns, oglekļa šķiedra, tuvplāns

M Performance aizmugurējais spārns, oglekļa šķiedra.

Pret straumi. M Performance aizmugurējais spoileris ar aerodinamisko izgriezumu ir izgatavots no 100% augstas kvalitātes oglekļa šķiedras un piešķir automobiļa aizmugurei izteiksmīgu autosporta izskatu. Pateicoties optimālai aerodinamikai, tas piedāvā ievērojami sportiskāku braukšanas sniegumu. Dinamika savā visunikālākajā veidā.
BMW M4 Coupé, G82, 2020, 19/20 collu M Performance kalts disks, 963 M stils, tuvplāns

19/20 collu kalts M Performance disks ar Y-spoke 963 M stilu Frozen Gunmetal Grey krāsā.

Kvalitatīvie 19/20 collu M Performance kaltie diski ar Y-spoke 963 M stilu ir matētā Frozen Gunmetal Grey krāsā, ar krāsainu M logotipu un frēzētu uzrakstu M Performance.
BMW M4 Coupé G82, 2020, M Performance aizmugurējā bufera uzlika, oglekļa šķiedra, tuvplāns

M Performance oglekļa šķiedras aizmugurējā bufera uzlika.

Plata konstrukcija: M Performance aizmugurējās bufera uzlikas paplašina automobiļa aizmuguri, uzsverot tā sportisko, ekskluzīvo izskatu. Tās ir izgatavotas no kvalitatīvas oglekļa šķiedras, lai ideāli atbilstu automobiļa dizainam un citiem no oglekļa šķiedras izgatavotiem virsbūves komponentiem.
BMW M4 Coupé, G82, 2020, M Performance gaisa savācējs, oglekļa šķiedra, tuvplāns

BMW M Performance gaisa savācējs, oglekļa šķiedra.

No vienas puses sportisks. No otras – individuāls. M Performance gaisa savācējs ir izgatavots no augstākās kvalitātes oglekļa šķiedras. Elegants vizuālais akcents automobiļa sānā.
BMW M4 Coupé, G82, 2020, M Performance stūre Pro, salons, tuvplāns

M Performance stūre Pro.

Ar stūriem un leņķiem, ideāli noapaļota: M Performance stūre Pro kokpitā rada šo nepārprotamo autosporta sajūtu. Tās satriecošā forma un izteiksmīgā Alcantara satvēriena zona ir ne tikai iespaidīga, bet arī sniedz vēl tiešāku stūrēšanas pieredzi. Ar gaiši zilas ādas autosporta joslu.
BMW M4 Coupé, G82, 2020, M Performance salona apdares joslas, oglekļa šķiedra, tuvplāns

M Performance salona apdare ar oglekļa šķiedru.

Redzama aizrautība: M Performance salona apdare pilnībā izgatavota no porainas oglekļa šķiedras. Īpašā apdares apstrāde ne tikai piešķir tai sevišķi satriecošu izskatu, bet arī unikālu sajūtu. Individuālam autosporta izskatam automobiļa salonā.
BMW M4 Coupé, G82, 2020, M Performance durvju sliekšņu apdare, oglekļa šķiedra, tuvplāns

M Performance durvju sliekšņu apdare, oglekļa šķiedra.

Sevišķi elegantai iekāpšanai: M Performance durvju sliekšņi ar ārkārtīgi kvalitatīvo oglekļa šķiedras apdari uzsver automobiļa sportisko un ekskluzīvo izskatu. Tie ir ideāli pielāgoti automobiļa dizainam un pārbaudīti saskaņā ar stingriem BMW kvalitātes kritērijiem. Ar uzrakstu M Performance.
BMW M4 Coupé, G82, 2020, M Performance paklājiņi, salons, tuvplāns

M Performance paklājiņi.

Augstākās klases izskats, izcila saķere: M Performance paklājiņi piešķir kāju zonai individuālu sportisku izskatu, radot dinamiskāku veidolu visam automobilim. Ar uzrakstu M Performance. Augstākās klases dizainu papildina ar ādai līdzīga materiāla ietvariem ar dekoratīvu šuvumu kontrastējošās krāsās un joslu M krāsās.

THE 4

BMW 4. sērijas Coupé atstāj iespaidu ar savu unikālo estētiku, sportisko un dinamisko vadāmību un kvalitatīvo salonu.

BMW BROCHURE LIETOJUMPROGRAMMA.

BMW 4. sērijas Coupé M automobiļi, G82, G22, 2020, BMW kataloga lietojumprogramma

Interaktīvi iepazīstiet BMW pasauli savā viedtālrunī vai planšetdatorā. Lietojumprogrammā BMW Brochure iekļautas visu pašreizējo BMW modeļu digitālās brošūras. Skatiet detalizētu informāciju, izcilus attēlus, iespaidīgus video un fascinējošus stāstus par sevis izraudzīto BMW modeli. Un, protams, tur atradīsiet arī informāciju par pilnīgi jauno BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé un BMW M440i xDrive Coupé dizainu, aprīkojuma iespējām, pakalpojumiem un tehnoloģijām.

PAKALPOJUMI UN PALĪDZĪBA BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ M AUTOMOBIĻIEM.

VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé vai BMW M440i xDrive Coupé, lūdzu, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu BMW servisa darbinieki priecāsies sniegt jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

PAKALPOJUMI BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ M AUTOMOBIĻIEM.

BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé un BMW M440i xDrive Coupé servisa piedāvājumi un pakotnes.

BMW nosaka pakalpojumu standartus un vienmēr ir jūsu un jūsu BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé vai BMW M440i xDrive Coupé rīcībā. Ar palīdzību negadījumos un avārijās mūsu eksperti ir pieejami visu diennakti – 365 dienas gadā. Pateicoties inovatīvajiem BMW Teleservices, jūsu BMW 4. sērijas Coupé M automobilis automātiski paziņo jūsu BMW servisa partnerim par nepieciešamajām apkopēm un kļūdām, lai varētu ar jums sazināties nepastarpināti. Ar BMW Service Inclusive šie un visi pārējie pakalpojumi ir apmaksāti jūsu izvēlētā laika periodā. Nodrošiniet vairāk laika svarīgajām lietām savā dzīvē: ar plašo BMW piedāvāto pakalpojumu klāstu vienmēr esat drošībā.

BMW Service Inclusive, sieviete uz BMW automobiļu pārstāvniecības fona

BMW Service Inclusive.

Vienkārši atslābinieties un koncentrējieties uz patiešām svarīgo – izbaudot sportisko braucienu ar savu BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé vai BMW M440i xDrive Coupé. Ar BMW Service Inclusive to tiešām varat izdarīt. Veicot vienreizēju maksājumu, varat iegūt visus iekļautos pakalpojumus un apkopes uzdevumus, izvēloties sev piemērotu periodu.
Uzziniet vairāk
BMW Teleservices, sieviete skatās savā viedtālrunī un atver BMW durvis

BMW TeleServices.

Ar inovatīvajiem BMW ConnectedDrive Teleservices jūsu BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé vai BMW M440i xDrive Coupé palīdz saglabāt skaidru galvu: kad nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, tā nodrošina jūsu vēlamajam BMW servisa partnerim visus attiecīgos automobiļa datus. Tad jūsu servisa partneris ar jums sazināsies, lai vienotos par apmeklējuma laiku. Tāpēc varat paļauties uz ātru un vienkāršu servisu, un jums nebūs par visu jādomā pašam. Vienīgā prasība: BMW 4. sērijas Coupé M automobilim jābūt reģistrētam tiešsaistē BMW ConnectedDrive portālā un jābūt atlasītam servisa partnerim. Atklājiet, kā BMW Teleservices var padarīt jūsu dzīvi ērtāku.
BMW palīdzība uz ceļa, sieviete uz BMW fona

BMW palīdzība uz ceļa.

Bezmaksas BMW palīdzība uz ceļa pieejama visiem BMW vadītājiem visu diennakti 365 dienas gadā. Viens zvans – un mūsu speciālisti ir jūsu rīcībā gan pa tālruni, gan ierodoties personīgi, ja nepieciešams.

BMW 4. sērijas Coupé M automobiļu degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW M4 Competition Coupé ar M xDrive:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,1-10,0
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 230-227

  BMW M4 Competition Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 10,0-10,2
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 229-233

  BMW M4 Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 10,3-10,5
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 236-240

  BMW M440i xDrive Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,5-8,1
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 170-186

  Šeit redzamā BMW Individual apdare metāliskā Skyscraper Gey krāsā un BMW Individual paplašinātā ādas, kā arī pilna ādas apdare, iespējams, būs pieejama no 2021. gada marta. Plānots, ka BMW Individual apdare metāliskā Aventurine Red III krāsā būs pieejama no 2021. gada jūlija.

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.