BMW M340i xDrive Touring, trīs ceturtdaļu skats braucienā uz pilsētas fona

THE 3

BMW M

BMW 3. SĒRIJAS TOURING M AUTOMOBIĻI. MODEĻI UN APRĪKOJUMS

BMW M340i xDrive un M340d xDrive Touring pārliecinoši apvieno sportiskumu ar inovatīvu dažādību. Tieši tāpēc liela daļa M raksturīgo iespēju braukšanas dinamikas un dizaina kategorijās, kā arī modernizētais un jaudīgais BMW M TwinPower Turbo dzinējs nodrošina optimālu sportisko individualitāti.

Lasīt vairāk
THE 3BMW 3. SĒRIJAS TOURING M AUTOMOBIĻI. MODEĻI UN APRĪKOJUMS

BMW M340i xDRIVE TOURING UN BMW M340d xDRIVE TOURING BRAUKŠANAS DINAMIKA.

Pārvērš gaidas braukšanas priekā.

No mīlestības pret autosportu: ar oriģinālajiem BMW M balstiekārtas komponentiem, BMW M340i xDrive un M340d xDrive Touring garantē maksimālu braukšanas prieku. Radīti maksimālām prasībām attiecībā uz dinamiku, tie iedvesmo ar iespaidīgu sniegumu un pilnveidotām braukšanas īpašībām. Adaptīvā M balstiekārta ar variablo stūres iekārtu, ko atbalsta M sporta diferenciālis ar pastāvīgo diferenciāļa bloķētāju, piemēram, nodrošina sportisku braukšanas prieku apvienojumā ar palielinātu veiklību, optimālu saķeri un labāko vadāmību.

BMW M340i xDrive Touring, braukšanas dinamika
BMW M340i xDrive Touring, BMW TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs

BMW TwinPower Turbo sešcilindru dzinēji.

M340i xDrive* darbina trīs litru vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs ar BMW TwinPower Turbo tehnoloģiju. Ar 275 kW (374 ZS) jaudu un 500 Nm maksimālo griezes momentu tam ir ārkārtīgi sportisks braukšanas sniegums. Tas uzņem paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h tikai 4,4 sekundēs. M340d xDrive ir sešcilindru dīzeļdzinējs un tas atstāj iespaidu ar 275 kW (364 ZS) jaudu un maksimālo griezes momenta vērtību 500 Nm. Tas uzņem paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h tikai 4,4 sekundēs.
BMW M340i xDrive Touring, M sporta diferenciālis

M sporta diferenciālis.

M sporta diferenciālis uzlabo saķeri un braukšanas stabilitāti, mainot joslas vai uzņemot paātrinājumu līkumos ar lielu ātrumu, vai uz dažādām ceļa virsmām. Saķeri uzlabo elektriski vadāma ierīce, kas samazina aizmugurējo riteņu griešanās ātruma atšķirības.
BMW M340i xDrive Touring, astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba

Astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba.

Automātiskā astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties automātisku vai manuālu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām vai pārnesumu pārslēgsviru – iespējama vienmērīga vai neticami dinamiska braukšana. SPORT režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta labākajam sniegumam.
BMW M340i xDrive Touring, M sporta bremzes

M sporta bremzes.

M Sport bremzēm ir četru virzuļu fiksēti bremžu suporti priekšpusē un viena virzuļa peldoši bremžu suporti aizmugurē, zilā krāsā ar M uzrakstu, un lieli bremžu diski, attiecīgi nodrošinot izcilu bremzēšanas efektivitāti.
BMW M340i xDrive Touring, variablā stūres iekārta

Variablā sporta stūres iekārta.

Variablā sporta stūres iekārta ar Servotronic nodrošina tiešu un dinamisku stūrēšanas reakciju ar mazāku piepūli stūrējot. Tā reaģē uz stūres leņķi ar dažādiem stūrēšanas koeficientiem. Tas uzlabo vadāmību dinamiskas braukšanas laikā un samazina stūrēšanai nepieciešamo piepūli automobiļa novietošanas un pagriešanas laikā.
BMW M340i xDrive Touring, adaptīvā M balstiekārta

Adaptīvā M balstiekārta.

Par 10 milimetriem pazeminātā adaptīvā M balstiekārta elektriski regulējama jebkurā laikā atbilstoši ceļam un braukšanas apstākļiem. Izmantojot braukšanas pieredzes kontroli, vadītāji var pielāgot arī balstiekārtas raksturlielumus sev tīkamākam braukšanas stilam – no komfortabla līdz ārkārtīgi sportiskam ar ievērojami dinamisku vadāmību.
BMW M340i xDrive Touring, daļējā hibrīda tehnoloģija

Daļējā hibrīda tehnoloģija.

Daļējā hibrīda tehnoloģiju lieto, lai atgūtu bremzēšanas enerģiju, kas savukārt paātrinājuma laikā atbalsta iekšdedzes dzinēju ar elektroenerģiju. Tādējādi tiek mazināts degvielas patēriņš un izmešu daudzums, vienlaikus nodrošinot pārākumu dinamikas jomā. Arī automātisko Start/Stop funkciju daļējā hibrīda tehnoloģija padara ātrāku un ērtāku. Pašlaik pieejams BMW M340d xDrive Touring.

BMW M340i xDRIVE TOURING UN BMW M340d xDRIVE TOURING DIZAINS.

Caurcaurēm sportisks.

Varat atpazīt sportistu jau no pirmā acu skatiena. Un arī īstu M dizainu. Radīti aizraujošiem mirkļiem un nepastarpinātai autosporta sajūtai, ekskluzīvi BMW M dizaina komponenti piešķir BMW M340i xDrive un M340d xDrive Touring īsta sportista raksturu arī virsbūvei.

BMW M340i xDrive Touring, M aerodinamikas pakotne

M aerodinamikas pakotne.

M aerodinamikas pakotne ar M raksturīgo priekšējo apakšējo spoileri, aizmugurējo apakšējo spoileri un sliekšņu uzlikām virsbūves krāsā un difuzora ieliktni metāliskā Dark Shadow krāsā pauž tīru dinamiku un sportiskumu. Komponenti ne tikai padara izskatu stilīgu, bet arī optimizē automobiļa aerodinamiskās īpašības.
BMW M340i xDrive Touring, 19 collu M vieglmetāla divtoņu diski ar Double-spoke 792 M stilu

19 collu M vieglmetāla divtoņu diski ar Double-spoke 792 M stilu.

19 collu M vieglmetāla glancēti divtoņu diski ar Y-spoke 792 M stilu Cerium Grey krāsā ar dažādu izmēru un Runflat riepām, priekšā – 8J x 19 ar 225/40 R19 riepām, aizmugurē – 8,5J x 19 ar 255/35 R19 riepām.
BMW M340i xDrive Touring, BMW Individual glancēta apdare Shadow Line

BMW Individual mirdzoša Shadow Line apdare.

BMW Individual mirdzošajā Shadow Line apdarē ir daudzas Black krāsas aprīkojuma detaļas. Tās ir, piemēram, logu padziļinājumu, logu ietvaru un atvērēju, vidusstatņu, kā arī ārējo spoguļu rāmju, spoguļu pamatnes un korpusa apdares iespējas.
BMW M340i xDrive Touring, ekskluzīvas izpūtēja dekoratīvās caurules

Ekskluzīvas izpūtēja dekoratīvās caurules.

Ekskluzīvi M340i xDrive un M340d xDrive Touring: brīvas formas izpūtēji kreisajā un labajā pusē Cerium Grey krāsā. Izpūtēji tādējādi rada vizuālu iespaidu un uzsver M340i xDrive un M340d xDrive Touring sportiskumu.
BMW M340i xDrive Touring, M drošības jostas un M drošības jostas

Sporta sēdekļi un M drošības jostas.

Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim nodrošina balstu un dažādas regulēšanas iespējas, ieskaitot atzveltnes platuma regulēšanu. M drošības jostas ar drošības jostas spriegotāju un drošības jostu spēka ierobežotāju lepojas ar izmeklētu austu akcentu klasiskajās M krāsās.
BMW M340i xDrive Touring, M ādas stūre

M ādas stūre.

M ādas stūre ar daudzfunkciju pogām, M emblēmu un integrētu vadītāja puses sānu drošības gaisa spilvenu trīs spieķu dizainā. Tā nodrošina tiešu, sportisku stūrēšanas pieredzi ar Walknappa Black stūres apdari ar melnu šuvumu un konturētiem īkšķu balstiem.
BMW M340i xDrive Touring, M īpašais instrumentu panelis

M īpašais instrumentu panelis.

Papildus datiem, kas attiecas tikai uz braukšanu, piemēram, ātrums un apgriezienu skaits, panelī tiek rādīta papildinformācija īpaši sportiskai braukšanai.

BMW M340i xDRIVE TOURING UN BMW M340d xDRIVE TOURING PALĪDZĪBAS SISTĒMAS UN SAVIENOJAMĪBA.

Intuitīvi un paredzami.

BMW M340i xDrive un M340d xDrive Touring tiecas jūs droši nogādāt galamērķī – un pārvērst braucienu sportiskā pieredzē. Lai to panāktu, braukšanas palīgsistēmas Professional un novietošanas palīga atjautīgās funkcijas jau daļēji ļauj veikt automatizētu braukšanu. Papildus aktīvajai kruīzkontrolei ar Stop & Go funkciju, ieskaitot brīdinājumus par sadursmi, gājējiem un riteņbraucējiem ar bremzēšanas funkciju, stūrēšanas un joslu vadības atbalstu, braucot ar ātrumu līdz 210 km/h. Turpinot ceļu uz autonomu braukšanu, novietošanas palīgs un atpakaļgaitas asistents pats manevrē automobili stāvvietā un ārā no tās. Optimālam komfortam un maksimālai drošībai – visās braukšanas situācijās. To palīdz panākt inovatīvā BMW atjautīgā personiskā asistenta funkcijas, kas kalpo kā uzticams sabiedrotais. Tas ņem vērā individuālus lēmumus un iestatījumus, tādējādi ar katru dienu iepazīstot jūs labāk. Kad nepieciešams, tas vada navigāciju, izklaidi un biroja funkcijas un vienmēr zina ātrāko ceļu uz jūsu iecienītāko itāļu restorānu. Gluži kā īsts asistents tas atbild uz jautājumiem par automobili, lai iepazīstinātu jūs ar savu BMW M340i xDrive vai M340d xDrive Touring un tā inovatīvo iespēju un funkciju daudzveidību.

BMW M340i xDrive Touring, BMW M340d xDrive Touring, vadītāja palīdzības sistēmas un savienojamība
BMW M340i xDrive Touring, BMW M340d xDrive Touring, braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional.

Braukšanas palīgsistēma Professional piedāvā optimālu komforta un maksimālu drošības līmeni daudzās kritiskās vai monotonās braukšanas situācijās, to nodrošinot ar stūrēšanas un joslu vadības palīgu, joslu maiņas palīgu, ieskaitot atbalstu šaurās vietās, ārkārtas apstāšanās palīgu, lokālas bīstamības brīdinājumu, palikšanas joslā palīgu ar aktīvo sānu sadursmes aizsardzību un citām drošības funkcijām.
BMW M340i xDrive Touring, BMW M340d xDrive Touring, stūrēšanas un joslu pārvaldības palīgs

Stūrēšanas un joslu pārvaldības palīgs.

Stūrēšanas un joslu pārvaldības palīgu, ietverot atbalstu šaurās vietās, var aktivizēt, lai jūs atbalstītu vienmuļās satiksmes situācijās. Ātrumā līdz 210 km/h uz visām ceļa virsmām ar aktīvo kruīza kontroli sistēma ērti atbalsta stūrēšanu un notur automobili savas joslas vidū.
BMW M340i xDrive Touring, BMW M340d xDrive Touring, brauciena ierakstītājs

BMW brauciena ierakstītājs.

BMW brauciena ierakstītājs ļauj ierakstīt video automobiļa vidē un atskaņot video centrālajā vadības displejā vai izmantot USB eksportēšanu arī jūsu ierīcē. Tāda svarīga automobiļa informācija kā ātrums un GPS atrašanās vieta tiek saglabāta sinhroni ar video. BMW brauciena ierakstītājam ir divas apakšfunkcijas – notikumu ierakstītājs un sadursmju ierakstītājs.
BMW M340i xDrive Touring, BMW M340d xDrive Touring, brīdinājums par krustojumu ar bremzēšanas funkciju pilsētā

Brīdinājums par krustojumu ar bremzēšanas funkciju pilsētā.

Brīdinājums par krustojumu ar bremzēšanas funkciju pilsētā konstatē luksoforus, ceļazīmes un ceļu šķērsojošus automobiļus un var izvairīties no negadījumiem. Ja no sadursmes nevar izvairīties, sistēma palīdz samazināt sadursmes ātrumu.
BMW M340i xDrive Touring, BMW M340d xDrive Touring, novietošanas palīgs Plus

Novietošanas palīgs Plus.

Novietošanas palīgs Plus atvieglo automobiļa novietošanu un manevrus. Tas piedāvā arī apkārtskata sistēmu, tostarp skatu no augšas, panorāmas skatu, attālo 3D skatu, kā arī sāniskas auto novietošanas palīgu, aktīvo automobiļa novietošanas distances sensoru, ārkārtas bremzēšanas funkciju, automobiļa novietošanas palīgu ar lineārām vadlīnijām un atpakaļgaitas asistentu.
BMW M340i xDrive Touring, BMW M340d xDrive Touring, atpakaļgaitas asistents

Atpakaļgaitas asistents.

Atpakaļgaitas asistents saglabā pēdējos 50 m nobrauktā ceļa, kas mērots ar ātrumu līdz 35 km/h, lai to varētu atvirzīt, ja nepieciešams. Jums nav jāstūrē un varat pievērst visu uzmanību automobiļa vides uzraudzīšanai.
BMW M340i xDrive Touring, BMW M340d xDrive Touring, automātiskais ātruma ierobežojumu palīgs

Automātiskais ātruma ierobežojumu palīgs.

Automātiskais ātruma ierobežojumu palīgs dinamiski pielāgo aktīvo kruīza kontroli nākamajiem ātruma ierobežojumiem. Navigācijas sistēma tos nosaka iespējamajā maršrutā un pārbauda ar kameru. Sniegto informāciju nepārtraukti atjaunina visam autoparkam.
BMW M340i xDrive Touring, BMW M340d xDrive Touring, Connected Command

Connected Command.

Vai vēlaties pilnībā visu uzmanību pievērst ceļam? Tad nododiet dažas vadības funkcijas savu pasažieru rokās. Ar Connected Command tas ir viegli. Izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu, pasažieri ar jūsu atļauju var piekļūt izklaides un navigācijas sistēmām. Viņi var regulēt arī galvenās gaisa kondicionēšanas sistēmas funkcijas.
BMW M340i xDrive Touring, BMW M340d xDrive Touring, Concierge pakalpojums

Concierge pakalpojumi.

Vai rīt Romā spīdēs saule? Cikos ir mans lidojums? Concierge pakalpojums paredzēts, lai palīdzētu ceļojumu laikā, un var sniegt jums atbalstu jebkurā pieprasījumā, piespiežot pogu. Neatkarīgi no tā, vai rezervējat vietu restorānā, viesnīcā vai kinoteātrī. Varat to izmantot pat maksājumu veikšanai. Lai kur jūs atrastos, lai kas būtu nepieciešams – Concierge pakalpojums vienmēr ir jums līdzās.
BMW M340i xDrive Touring, BMW M340d xDrive Touring, Caring Car

Caring Car.

Ierasties ar svaigiem spēkiem? Atpūsties, kad esat stresā? Ar Caring Car tas nesagādā problēmas. Kad teiksiet: “Hei, BMW! Esmu noguris!” vai “Hei, BMW! Esmu stresā!” jūsu BMW atjautīgais personiskais asistents sāks vitalizējošo vai atslābinošo programmu. Abas šīs programmas stimulē jūsu maņas, koordinējot dažādo salona funkciju mijiedarbību.
BMW M340i xDrive Touring, BMW M340d xDrive Touring, attālā programmatūras jaunināšana

Attālā programmatūras jaunināšana.

Vai vēlaties, lai jūsu BMW būtu jaunākā programmatūra? Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW vienmēr būs kā jauns. Jauninājumi tiek instalēti attāli, gluži kā jūsu viedtālrunī. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu automobiļa funkcijas.
BMW M340i xDrive Touring, BMW M340d xDrive Touring, BMW Live kokpits Professional

BMW Live kokpits Professional.

BMW Live kokpits Professional versija ar navigācijas funkciju ietver augstas kvalitātes displeja tīklu, ko veido augstas izšķirtspējas 10,25 collu vadības displejs ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu panelis. BMW operētājsistēmu 7.0 var vadīt arī ar iDrive kontrolleri.
BMW M340i xDrive Touring, BMW M340d xDrive Touring, digitālā atslēga

Digitālā atslēga.

Kādēļ ņemt līdzi arī atslēgu, ja jums līdzi ir jau jūsu Android viedtālrunis? Digitālā atslēga vai atslēgas karte ļauj jums atslēgt un aizslēgt savu BMW, un pat iedarbināt dzinēju, fiziski neizmantojot atslēgu. To iespējams lejupielādēt jūsu Android viedtālrunī, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu, un kopīgot ar ģimeni un draugiem.
BMW M340i xDrive Touring, BMW M340d xDrive Touring, Connected Music

Connected Music.

Klausieties savu iecienītāko mūziku, lai kur jūs atrastos. Klasisko mūziku – uz šosejas, džezu – sastrēgumstundā un popmūziku – kad braucat vienmērīgā ritmā. Ar Connected Music varat tieši straumēt ne mazāk kā 30 miljonu dziesmu bez ierobežojumiem, tā ir BMW mūzikas partneru Spotify, Deezer un Napster izrādītā laipnība, ko varat izmantot ar savā automobilī instalēto SIM karti.
BMW M340i xDrive Touring, BMW M340d xDrive Touring, Connected Drive veikals

ConnectedDrive veikals.

Ienāciet BMW digitālajā pasaulē. ConnectedDrive veikals ļauj rezervēt digitālus pakalpojumus. Jebkurā laikā. Attālināti.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW M340i xDrive Touring:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,8-8,4
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 178-193

  BMW M340d xDrive Touring(2)*:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 6,1-6,8
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 160-177

  * Pieejams no 2020. gada aprīļa. Dati ir plānotās vērtības.

  Ar (2) atzīmēto automobiļu rādītāji ir plānotās vērtības.

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.