BMW 2. sērijas Gran Coupé piedāvājumi un pakalpojumi, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, F44, sānskats

THE 2

BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ. PIEDĀVĀJUMI UN PAKALPOJUMI.

Jūsu BMW 2. sērijas Gran Coupé pie mums ir vislabākajās rokās. Mūsu plašais oriģinālo BMW piederumu klāsts nodrošina, ka jūsu BMW ir unikāls, bet BMW M Performance detaļas nodrošina autentisku autosporta sajūtu, uz jebkura ceļa. BMW pievilcīgais pakalpojumu klāsts garantē pilnīgu vispusīgu aizsardzību ārkārtas gadījumos, kā arī servisu un apkopi, nodrošinot, ka varat pilnībā koncentrēties uz braukšanas prieku. BMW finanšu pakalpojumi piedāvā arī universālus un pievilcīgus līzinga un finansējuma komplektus, ar kuriem jūsu vajadzības vienmēr ir prioritāte.

Lasīt vairāk
THE 2BMW 2. SĒRIJAS GRAN COUPÉ. PIEDĀVĀJUMI UN PAKALPOJUMI.

ORIĢINĀLIE BMW PIEDERUMI.

Laba un pazīstama sajūta.

Standarts – braukšanas prieks visiem vadītājiem. Oriģinālie BMW piederumi paredzēti tam, lai atbilstu jūsu īpašajām vēlmēm. Piedāvājam plašu individuālu papildinājumu un īpašu piederumu klāstu, kas ideāli piemēroti jūsu automobilim kvalitātes, dizaina un snieguma ziņā, nodrošinot maksimālu pievienoto vērtību – viss, kas jums varētu būt nepieciešams.
BMW 2. sērijas Gran Coupé, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, F44, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
19 collu M Performance divtoņu vieglmetāla disks ar Double-spoke 555 M stilu, BMW 2. sērijas Gran Coupé, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, F44, virsbūve

19 collu M Performance vieglmetāla divtoņu disks ar Double-spoke 555 M stilu

Optimizēta svara kvalitatīvie 19 collu M Performance vieglmetāla diski ar Double-spoke 555 M stilu ir matēti, mirdzoši divtoņu Jet Black krāsā, ar pretēju liekumu uz spieķiem, un tie izceļ sportiskumu līdz pat smalkākajai detaļai. Pilns TPMS riteņu komplekts, izmērs 8 J x 19 ar 235/35 R 19 91Y XL vasaras riepām.
18 collu M Performance kalts divtoņu vieglmetāla disks ar V-spoke 554 M stilu matētā Jet Black krāsā, BMW 2. sērijas Gran Coupé, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, F44, virsbūve

18 collu M Performance kalts disks ar V-spoke 554 M stilu matētā Jet Black krāsā.

Sportiskie 18 collu M Performance kaltie diski ar V-spoke 554 M stilu ir matētā Jet Black krāsā un akcentē automobiļa satriecošo izskatu. Pilns TPMS riteņu komplekts, riteņu izmērs 8 J x 18 ar 225/40 R 18 92Y XL izmēra vasaras riepām.
18 collu vieglmetāla disks ar Y-spoke 711 M stilu Ferric Grey krāsā, BMW 2. sērijas Gran Coupé, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, F44, virsbūve

18 collu vieglmetāla disks ar Y-spoke 711 M stilu Ferric Grey krāsā.

Kvalitatīvais 18 collu M vieglmetāla disks ar Y-spoke 711 M stilu ir saderīgs ar sniega ķēdēm, Ferric Grey krāsā, un ar savu ekskluzīvo izskatu piešķir automobilim ļoti sportisku veidolu. Nokomplektēts TPMS ritenis, izmērs 6.5 J x 18 ar 205/55 R 18 96H XL izmēra ziemas riepām.
BMW vējdēļa turētājs pārvadāšanai uz jumta, BMW 2. sērijas Gran Coupé, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, F44, virsbūve

BMW vējdēļa turētājs pārvadāšanai uz jumta.

Turētāju var izmantot, lai droši piestiprinātu vēja dēli un tā mastu jebkurai BMW jumta bagāžnieka sistēmai. Tam ir inovatīva stiprinājumu sistēma, kas nodrošina īpaši ērtu rīkošanos.
BMW LED durvju projektori, BMW 2. sērijas Gran Coupé, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, F44, virsbūve

BMW LED durvju projektori.

Inovatīvie BMW LED durvju projektori automātiski ieslēdzas, kad tiek atvērtas durvis, un projicē attēlu uz zemes līdzās automobilim, izmantojot mainīgu slīdni. Iespējams izvēlēties vairākus motīvus, lai ideāli ar personalizētu stilu izgaismotu iekāpšanas zonu.
BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi, BMW 2. sērijas Gran Coupé, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, F44, salons

BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi.

Ideāla izmēra izturīgie visu sezonu paklājiņi ar paceltām malām un elegantu dizainu priekšā aizsargā kāju zonu no mitruma un netīrumiem. Tie ir melni un ar nerūsošā tērauda ielaidumu.
BMW visu sezonu aizmugurējie paklājiņi, BMW 2. sērijas Gran Coupé, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, F44, salons

BMW visu sezonu aizmugurējie paklājiņi.

Ideāla izmēra neslīdošie visu sezonu paklājiņi ar paceltām malām un elegantu dizainu aizmugurē aizsargā kāju zonu no mitruma un netīrumiem. Tie ir melnā krāsā.
Universāla BMW bezvadu uzlādes stacija, BMW 2. sērijas Gran Coupé, F44, salons

Universāla BMW bezvadu uzlādes stacija.

Bezvadu uzlāde jebkurā laikā un vietā: pateicoties BMW universālajai bezvadu uzlādes stacijai, viedtālruni var ērti un efektīvi uzlādēt automobilī. Mobilais tālrunis tiek glabāts droši un stabili. Sevišķi gudri: iestrādāto lādētājakumulatoru var izņemt un izmantot bezvadu uzlādi ārpus automobiļa.
BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš, BMW 2. sērijas Gran Coupé, metāliska Snapper Rocks Blue krāsa, F44, salons

BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš.

Bagāžas nodalījumu no netīrumiem un mitruma aizsargā ideāla izmēra izturīgais, neslīdošais, ūdensdrošais paklājiņš ar paceltām malām. Tas ir melns.

BMW PAKALPOJUMI.

Raizes atstājiet pagātnē.

BMW nosaka pakalpojumu standartus un vienmēr ir jūsu rīcībā. Ar palīdzību negadījumos un avārijās mūsu eksperti ir pieejami visu diennakti – 365 dienas gadā. Pateicoties inovatīvajiem BMW Teleservices, jūsu BMW automātiski paziņo jūsu BMW servisa partnerim par nepieciešamajām apkopēm un kļūdām, lai varētu ar jums sazināties nepastarpināti. Ar BMW Service Inclusive šie un visi pārējie pakalpojumi ir apmaksāti jūsu izvēlētā laika periodā. Nodrošiniet vairāk laika svarīgajām lietām jūsu dzīvē: Ar plašo BMW piedāvāto pakalpojumu klāstu vienmēr esat drošībā.
BMW Service Inclusive, vīrietis brauc ar BMW

BMW Service Inclusive.

Vienkārši atbrīvojieties un koncentrējieties uz to, kas tiešām ir svarīgs – brauciena izbaudīšana. Ar BMW Service Inclusive to tiešām varat izdarīt. Veicot vienreizēju maksājumu varat iegūt visus iekļautos pakalpojumus un apkopes uzdevumus, izvēloties sev piemērotu periodu.
Uzziniet vairāk
BMW Teleservices, sieviete stāv BMW priekšā

BMW TeleServices.

Ar inovatīvajiem BMW ConnectedDrive Teleservices jūsu BMW palīdz saglabāt skaidru galvu: kad nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, tā nodrošina jūsu vēlamajam BMW servisa partnerim visus attiecīgos automobiļa datus. Tad jūsu servisa partneris ar jums sazināsies, lai vienotos par apmeklējuma laiku. Tāpēc varat paļauties uz ātru un vienkāršu servisu, un jums nebūs par visu jādomā pašam. Vienīgā prasība: jūsu automobilim jābūt reģistrētam tiešsaistē BMW ConnectedDrive portālā, un jums jābūt atlasījušam servisa partneri. Atklājiet, kā BMW Teleservices var padarīt jūsu dzīvi ērtāku.
BMW palīdzība uz ceļa, vīrietis runā pa telefonu BMW priekšā

BMW palīdzība uz ceļa.

Bezmaksas BMW palīdzība uz ceļa pieejama visiem BMW vadītājiem visu diennakti 365 dienas gadā. Viens zvans – un mūsu speciālisti ir jūsu rīcībā gan pa tālruni, gan ierodoties personīgi, ja nepieciešams.

BMW SAVIENOJAMĪBAS PAKALPOJUMI.

Vienmēr soli priekšā.

Ar tādiem BMW ConnectedDrive pakalpojumiem kā reāllaika satiksmes informācija, Connected Music vai attālajiem pakalpojumiem vienmēr esat savienots ar savu BMW un visu pasauli.
BMW 2. sērijas Gran Coupé attālie pakalpojumi

Attālie pakalpojumi.

Vai aizslēdzu sava automobiļa durvis? Kur tieši tas ir novietots? Attālie pakalpojumi ļauj piekļūt savam automobilim no attāluma, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu. Uz mirkli ieslēdziet priekšējos lukturus, aktivizējiet klimata kontroles funkciju savā automobilī vai aizslēdziet savu BMW, atrodoties jebkurā vietā, un dariet to ar savu viedtālruni.
Reāllaika satiksmes informācija BMW 2. sērijas Gran Coupé

Reāllaika satiksmes informācija.

Vai mēdzat iekļūt sastrēgumstundu satiksmē vai tērēt dārgo atpūtai paredzēto laiku sastrēgumos, kas sagādā daudz stresa? No šādām situācijām var viegli izvairīties ar reāllaika satiksmes informāciju. Tā virtuāli reāllaikā uzrauga pašreizējo situāciju, jau laikus iesakot citus maršrutus un ļaujot nonākt galamērķī pēc iespējas drīzāk.
Conected Music BMW 2. sērijas Gran Coupé

Connected Music.

Klausieties savu iecienītāko mūziku, lai kur jūs atrastos. Klasisko mūziku – uz šosejas, džezu – sastrēgumstundā un popmūziku – kad braucat vienmērīgā ritmā. Ar Connected Music varat tieši straumēt ne mazāk kā 30 miljonu dziesmu bez ierobežojumiem, tā ir BMW mūzikas partneru Spotify, Deezer un Napster izrādītā laipnība, ko varat izmantot ar savā automobilī instalēto SIM karti.
Connected pakotne Professional BMW 2. sērijas Gran Coupé

Connected pakotne Professional.

Concierge pakalpojums, attālie pakalpojumi, reāllaika satiksmes informācija, Apple CarPlay® sagatave, Connected Music vai In-Car Experiences? Kādēļ pasūtīt atsevišķas iespējas, ja varat iegūt visu? Ar Connected pakotni Professional varat izbaudīt šos BMW ConnectedDrive pakalpojumus, kā arī BMW Music izmēģināšanai bez maksas.
Viedtālruņa integrēšana BMW 2. sērijas Gran Coupé

Viedtālruņa integrēšana.

Kāpēc iztikt bez viedtālruņa iespējām savā BMW, kad varat turpināt to lietot kā parasti? Ar viedtālruņa integrēšanu jūsu automobilis atbalsta Apple CarPlay un Android Auto, izveidojot bezvadu savienojumu starp jūsu viedtālruni un automobili. Tas ļauj ērti izmantot pazīstamas funkcijas un dažādas lietojumprogrammas automobilī.
BMW 2. sērijas Gran Coupé kartes atjauninājums

Kartes atjauninājums.

Ar kartes atjauninājumu neprecīza kartes informācija paliek pagātnē, jo ir divi veidi, kā nodrošināt, lai kartes informācija jūsu navigācijas sistēmā tiktu atjaunināta. Automātiski kartes atjauninājumi notiek attāli jūsu pašreizējā mītnes valstī. Savukārt, USB kartes atjauninājumi ļauj manuāli lejupielādēt datus visam reģionam. Tas nozīmē, ka ceļojot vienmēr ir pieejama jaunākā kartes informācija.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW M235i xDrive Gran Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,1-6,7
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 162-153

  BMW 218i Gran Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 5,4–5,0
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 123–114

  BMW 220d Gran Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 4,5–4,2
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 119–110

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.