TIEŠA SAIKNE AR JŪSU BMW.

Saskarnes.

Bluetooth un USB audio saskarnes savieno jūsu BMW un mobilās ierīces, lai pat brauciena laikā jūs saglabātu ciešu saikni ar apkārtējo pasauli. Zvanot pa tālruni, klausoties mūziku vai pārlūkojot adrešu grāmatiņu – ērti pārvaldiet savu ierīci, izmantojot automobiļa vadības pogas un displejus.

Lasīt vairāk

BLUETOOTH SASKARNE.

BMW piedāvā jums vislabākos apstākļus, lai izmantotu jūsu mobilo ierīču daudzpusīgās funkcijas. Sēdieties pie stūres un savienojiet savu viedtālruni vai planšetdatoru ar automobili, izmantojot Bluetooth. Jūs varat, piemēram, sinhronizēt tālruņa kontaktus, bez piepūles atskaņot mūziku vai izmantot plašu biroja funkciju klāstu. Ienākošos un izejošos zvanus var pārvaldīt ar brīvroku sistēmu, izmantojot multifunkciju stūri, iDrive kontrolleri vai balss vadības sistēmu.

USB AUDIO SASKARNE.

Klausieties mūziku brauciena laikā – USB audio saskarne ļauj jums nevainojami integrēt MP3 atskaņotājus, USB zibatmiņas un mobilos tālruņus ar BMW audiosistēmu. Pavisam vienkārši ir pievienot arī iPod un iPhone. Skaļruņi nodrošina Hi-Fi skaņas kvalitāti. Vadības pogas transportlīdzeklī ļauj ērti pārlūkot atsevišķus ierakstus pēc žanra, albuma vai izpildītāja, savukārt USB pieslēgvieta viduskonsolē nodrošina tiešu savienojumu ar jūsu ierīcēm.