BMW 7. sērijas Protection G73 tumsā ar pagrieziena signāla lukturiem 1/3 sānskatā

JAUNAIS 7. SĒRIJAS MODELIS – PROTECTION.

Welcome to a new era of protection.

JAUNAIS 7. SĒRIJAS MODELIS – PROTECTION.Welcome to a new era of protection.

BMW 7. sērijas Protection: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP l/100 km[1][2]: 14,6[3]; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km[1][2]: 328,1[3]

Lasīt vairāk

JAUNAIS 7. SĒRIJAS MODELIS – PROTECTION.

Jaunais BMW 7. sērijas Protection modelis pārstāv 6. paaudzes BMW drošības automobiļus, kas balstīti uz BMW 7. sērijas luksuss sedana. No tā varat sagaidīt augstāko drošības, komforta un veiktspējas līmeni, kas ir īpaši pielāgots jūsu personīgajām vajadzībām.

Lasīt vairāk

JAUNS DROŠĪBAS STANDARTS.

Skats no priekšas uz stāvvietā novietotu BMW 7. sērijas Protection G73 ar ieslēgtiem pagrieziena signāla lukturiem

BMW 7. sērijas Protection modelis izstrādāts klientiem, kuriem nepieciešama īpaša aizsardzība, taču tas arī nosaka standartus elegances un estētikas ziņā. Piemēram, pateicoties pilnībā pārveidotajai drošības koncepcijai, tam ir necaursitamas bruņas. Taču jaunā modeļa aprises un dizains ir gandrīz identisks parastiem BMW 7. sērijas automobiļiem, tāpēc salonā ir daudz vietas komfortablai atpūtai. Pat durvis, kuras burtiski ir ar bruņām, var bez piepūles izmantot un automātiski aizvērt no salona, izmantojot durvīs iestrādāto vadības displeju. Mēs to dēvējam par tehnoloģiju “Ērtās durvis”, un tā nav redzama no ārpuses. Tā ka, neskatoties uz to, ka jaunais BMW 7. sērijas Protection ir ar bruņām aprīkots drošības automobilis, jūs acumirklī par to aizmirsīsiet, iesēžoties tajā un izbaudot tā brīnišķīgo salonu.

BRAUKŠANAS SNIEGUMS.

Paātrinājums un braukšanas ātrums var būt izšķirošais izdzīvošanas faktors apdraudējuma brīžos. Jaunā BMW 7. sērijas Protection automobiļa veiktspēja nosaka jaunus standartu savā klasē, jo tam ir mazāks svars un jaunākās paaudzes BMW dzinēji (V8). 

Lasīt vairāk
BMW 7. sērijas G73 Protection ½ priekšpuses skats uz šosejas 

PROTECTION CONCEPT.

BMW 7. sērijas G73 Protection 1/3 sānskats uz ballistikas testu

PROTECTION CORE.

 

Jaunais BMW 7. sērijas Protection automobilis nodrošina augstākās pakāpes aizsardzību pret ballistiskajiem uzbrukumiem vai sprādzieniem, kas pierādīts ar apjomīgu izpēti un prasīgiem testiem un ko oficiāli apstiprinājis Vācijas “Beschussamt” (Šaujamieroču kontroles dienests). Taču, ja ārkārtas situācijā nepieciešams ātri izkļūt no automobiļa, visas pasažieru durvis var aprīkot ar avārijas izejas funkciju.

Lasīt vairāk
BMW 7. sērijas G73 Protection 2/3 priekšpuses skats pagriezienā

RADĪTS NEPĀRTRAUKTAI KUSTĪBAI.

 

Lai izdzīvotu apdraudējuma situācijās, ir svarīgi nepārtraukt kustību. Tādēļ jaunajā BMW 7. sērijas Protection modelī it viss ir izstrādāts tā, lai automobilis varētu turpināt braukt visgrūtākajos apstākļos – pat tad, ja tas ir bojāts vai sašauts.

Lasīt vairāk

PROTECTION APRĪKOJUMS.

Jaunajam BMW 7. sērijas Protection modelim pieejams plašs virsbūves aizsargaprīkojuma klāsts. Piemēram: noņemamas zilās bākugunis un mirgojošas gaismas elipsveida režģim, otrs (digitāls) atpakaļskata spogulis vai papildu ballistiskā aizsardzība. Papildaprīkojumā abās pusēs pieejami vimpeļu turētāji.
BMW 7. sērijas G73 Protection modelis ar Protection Core emblēmu

BMW PROTECTION CORE.

Jaunā BMW 7. sērijas Protection modeļa unikālās aizsardzības konstrukcijas pamatā ir rāmja uzbūve. Mēs to dēvējam par: PROTECTION CORE. Šis pamatīgi bruņotais iekšējais rāmis ietver visu pasažieru zonu un neredzami nodrošina izcilu aizsardzību visiem, kas tajā atrodas. PROTECTION CORE nelielais svars uzlabo braukšanas sniegumu. Tai pat laikā rāmis ir izstrādāts tā, lai tā izmērs nesamazinātu salonā pieejamo vietu salīdzinājumā ar standarta automobiļiem. Tas nozīmē, ka jaunajā BMW 7. sērijas Protection modelī varat izbaudīt tik pat plašu un ērtu salonu kā citos BMW 7. sērijas automobiļos.

BMW 7. sērijas G73 Protection kokpita BMW izliektais displejs

BMW Protection skārienjutīga vadības sistēma.

Inovatīva koncepcija ar īpašu, drošībai svarīgu skārienjutīgu funkciju vadību, uzlabots vadības komforts: moderna, nemanāma un individuāla darbība.

BMW 7. sērijas ProtectionG73 20 collu vieglmetāla diski ar Runflat funkciju

BMW 20 collu vieglmetāla diski ar Runflat funkciju.

PAX riteņi ir izstrādāti tieši jaunajam BMW 7. sērijas Protection modelim. To priekšrocības ir īsāks bremzēšanas ceļš, labāks paātrinājums un šķērseniskā dinamika. Pateicoties jaunā dizaina riepu Runflat riepu ietvariem, var turpināt braukt pat tad, ja riepās zudis spiediens.

BMW 7. sērijas Protection G73 atvērtas avārijas izejas durvis

Avārijas izejas visām durvīm.

Gatavība ārkārtas situācijām: visas durvis var aprīkot ar avārijas izejas funkciju. Gadījumā, ja ir ātri jāizkāpj no automobiļa.

BMW 7. sērijas Protection G73 karoga masta turētājs

BMW vimpeļa turētājs.

Jaunais BMW 7. sērijas Protection automobilis ir neuzkrītošs un elegants, taču, ja vēlaties, tas var būt arī reprezentatīvs un to var aprīkot ar vimpeļu turētājiem (pieejami abās pusēs).

BMW 7. sērijas Protection G73 jumta bākugunis

BMW mirgojošas gaismas un bākugunis.

Var pasūtīt noņemamas zilas bākugunis ar brīdinājuma skaņas signālu (ECE vai ASV standarta). Turklāt ir pieejamas priekšā un aizmugurē uzstādāmas zilas un sarkanas mirgojošās gaismas, kā arī pie spoguļiem vai sānos piestiprināmas zilas mirgojošās gaismas.

VIRSBŪVES AKCENTI.

BMW 7. sērijas Protection G73 šoferis atvēris ērtās durvis

BMW ērtās durvis.

Pateicoties tehnoloģijai “Ērtās durvis”, pat durvis, kuras burtiski ir aprīkotas ar bruņām, var aizvērt ne tikai viegli, bet arī automātiski.

BMW 7. sērijas Protection G73 salona instrumentu panelis un stūre

BMW iebūvēta aktīvā stūres vadība.

Pateicoties BMW iebūvētajai aktīvajai stūres vadībai, automobilis kļuvis vēl veiklāks un manevrētspējīgāks. Braucot lielā ātrumā, palielinās braukšanas stabilitāte.

BMW 7. sērijas Protection G73 priekšpuses skats

BMW novietošanas palīgs Plus.

Labāka redzamība, novietojot automobili un veicot manevrus: Pateicoties automobiļa apkārtnes panorāmas un trīsdimensiju skatam, varat bez grūtībām veikt manevrus pat šaurās vietās. Šādi tiek novērsti bojājumi, kādi rodas, novietojot automobili, kā arī negadījumi neskaidrās situācijās.

Detalizēts skats uz BMW 7. sērijas Protection G73 elipsveida režģi un priekšējām bākugunīm

BMW Iconic Glow elipsveida režģis.

Vizuāls virsbūves akcents: kontūrlīniju apgaismojums iespaidīgi demonstrē BMW Iconic Glow elipsveida režģi neatkarīgi no tā, vai esat kustībā vai stāvat uz vietas. Kad apgaismojums ir deaktivizēts, šī tehnoloģija nav redzama.

Detalizēts skats uz BMW 7. sērijas Protection G73 BMW Iconic Glow kristāla priekšējiem lukturiem

BMW Iconic Glow kristāla priekšējie lukturi.

Ikonisks priekšpuses dizains: BMW Iconic Glow kristāla priekšējie lukturi piešķir jūsu BMW īpašu šarmu un estētiskumu.

BMW 7. sērijas Protection G73 sānskats

Ir pieejams arī cits virsbūves standartaprīkojums un papildaprīkojums.

Ir pieejams arī cits standartaprīkojums un papildaprīkojums. Lai iegūtu plašāku informāciju, sazinieties ar mums.

SALONA AKCENTI.

BMW 7. sērijas Protection G73 salona saules sargs

BMW saules sargs.

Laipni lūgti ekskluzīvajā Privacy Lounge zonā – iespējams, drošākajā un ērtākajā vietā, kur jebkad esat bijuši. Šeit vairāk par visu varēsiet izbaudīt plašumu. Tajā varat relaksēties vai, ja nepieciešams, sagatavoties gaidāmajiem uzdevumiem. Vai, ja vēlaties nemanāmi paskatīties ārā: vienkārši izmantojiet horizontālos saules sargus – jums ir iespēja “paspiegot”, paverot starp tiem nelielu spraugu.

BMW 7. sērijas Protection G73 salona daudzfunkciju sēdekļi

BMW priekšējie un aizmugurējie daudzfunkciju sēdekļi.

Ļoti komfortabla sēdēšana: BMW priekšējiem un aizmugurējiem sēdekļiem ir papildu regulēšanas iespējas. Varat optimāli pielāgot sēdekļus jūsu vajadzībām, izmantojot atzveltnes platuma, atzveltnes augšējās daļas, galvas balsta augstuma un dziļuma elektrisku regulēšanu. Ja noticis negadījums, triecienjutīgi galvas balsti var mazināt traumu gūšanas risku.

BMW 7. sērijas Protection G73 Bowers & Wilkins Diamond Surround audio sistēmas skaļrunis ar emblēmu

BMW Bowers & Wilkins Diamond Surround audio sistēma.

BMW Bowers & Wilkins Diamond Surround audio sistēma ar 28 augstāko frekvenču un vidējā diapazona skaļruņiem, centrālo basu skaļruni un vibrāciju skaļruņiem (“shakers”) rada skaņas baudījumu ar 1265 vatu jaudu.

BMW 7. sērijas Protection G73 salona Executive Lounge aizmugurējie sēdekļi

BMW Executive Lounge sēdekļi.

Atlaidieties un izbaudiet: BMW aiz šofera sēdošā aizmugurējā pasažiera Executive Lounge sēdekļi nodrošina komfortablu un atslābinošu pozīciju, kā arī pastāvīgu kāju balstu. Lai salona aizmuguri padarītu vēl plašāku, varat arī par 110 mm pabīdīt uz priekšu pasažiera sēdekli.

BMW 7. sērijas Protection G73 Travel & Comfort sistēmas aizmugurējie sēdekļi ar planšetdatora turētāju

BMW Travel & Comfort sistēma.

BMW Travel & Comfort sistēma ietver USB-C pieslēgvietu un sniedz iespēju droši nofiksēt planšetdatoru priekšā esošā sēdekļa aizmugurē. Tas ir pielāgojams risinājums, kas harmoniski iekļaujas kopainā.

BMW 7. sērijas Protection G73 dzesēšanas kaste starp aizmugurējiem sēdekļiem

BMW dzesēšanas kaste.

BMW dzesēšanas kaste ir eleganti iebūvēta starp aizmugurējiem sēdekļiem. Nākamais atspirdzinājums – uzkoda vai dzēriens – vienmēr ir rokas stiepiena attālumā.

JAUNĀ 7. SĒRIJAS PROTECTION MODEĻA TEHNISKIE DATI.

Dzinēja jauda, kW (ZS) pie 1/min[1]:

390 (530)/5500[3]

Paātrinājums 0–100 km/h vienā sekundē[1]:

6,6[3]

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā, l/100 km[1][2]:

14,6[3]

CO2 izmeši kombinētajā ciklā, g/km[1][2]:

328,1[3]

Automobiļa masa kg[4]:

3965

Rasējums mērogā, BMW 7. sērijas Protection G73

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

BMW 7. sērijas Protection: degvielas patēriņš, kombinētajā ciklā WLTP l/100 km[1][2]: 14,6[3]; CO2 izmeši, kombinētajā ciklā WLTP g/km[1][2]: 328,1[3]

Lasīt vairāk