PĀRĀKUMS. VISLABĀKAJĀ GAISMĀ

Dzimuši sacīkšu trasē. Radīti jebkuram ceļam. M automobiļi.

M automobiļi apgūst savu gaitu pasaules smagākajā pārbaužu trasē. M automobiļu dvēsele tiek veidota un izaug Nordšleifes trasē un Nirburgringā. Dvēsele, kas uzticīga autosportam. Un tas jūtas lieliski uz katra ceļa.

PĀRĀKUMS. VISLABĀKAJĀ GAISMĀDzimuši sacīkšu trasē. Radīti jebkuram ceļam. M automobiļi.

M automobiļi apgūst savu gaitu pasaules smagākajā pārbaužu trasē. M automobiļu dvēsele tiek veidota un izaug Nordšleifes trasē un Nirburgringā. Dvēsele, kas uzticīga autosportam. Un tas jūtas lieliski uz katra ceļa.

Lasīt vairāk

M AUTOMOBIĻI: PATIESA BAUDA BRAUKT.

Lai uzvarētu, ir jāatdod viss. Autosports neatstāj vietu nekam citam. Un mēs no sevis neko citu negaidām. Tas izdevās ar vienu no vissportiskākajiem sporta automobiļiem, leģendāro BMW M1, kurā Nikijs Lauda [Niki Lauda] un Nelsons Pikē [Nelson Piquet] devās sacīkšu trasē Procar sērijā. Un, ja runājam par unikālu automobiļu izstrādi un ražošanu, tas izdodas vēl joprojām. M automobiļu būtības pamatā ir perfekcija līdz smalkākajai detaļai, padarot tos par tīrasiņu sacīkšu auto. Tomēr BMW automobiļi demonstrē izcilu sniegumu arī ikdienas dzīvē – kā pilsētas ielās, tā lauku vai moto ceļos.

SAISTOŠS DIZAINS: NEPĀRPROTAMI M.

Perfekcija un skaistums sader kopā. Skaistums nav tikai virspusē, krāsā, apdarē vai materiālā – tas ir izpausts arī aerodinamiskajā dizainā un citās tehniskajās kvalitātēs. BMW M dizaineri un inženieri zina, ka forma un funkcionalitāte iet roku rokā, tādēļ viņi strādā, lai radītu risinājumus, kas apvieno šos abus aspektus vienā žilbinošā mākslas darbā.

Sporta automobilim nav lieku detaļu. Vissvarīgākais fakts par aerodinamiku: pat BMW M atpakaļskata spoguļi sevi labi parāda vēja tunelī. Taču gaiss nav tikai pretestība: platie gaisa savācēji M priekšējā buferī ļauj dzinējam elpot un dzesē M vieglmetāla bremžu diskus, savukārt gaisa plūsma līdz ar aizmugurējo difuzoru palielina spiedējspēku. Sānu gaisa savācēji ir uzreiz pamanāmi, tāpat kā obligātais M dubultais izpūtējs. Apvienojumā tie liecina par sportistu vislabākajā formā.

M JAUDA: SATRAUCOŠA INERCE.

M dzinēji ir īpaši, jo nav uzlabotas standartaprīkojuma dzinēju versijas, bet gan neatkarīgas autosporta dzinēju izstrādes ceļam. Inovācijas rāda ceļu citiem BMW dzinējiem. "M Power" ir ekskluzīva kvalitātes zīme, kas apsola unikālu tehnoloģiju, elpu aizraujošu sniegumu un pilnīgu kvalitāti.
Izcila jauda, kas ved prom no ikdienišķā. Griezes momenta rādītāji, kam citi dzinēji pat netuvojas. Tūlītēja jauda un apgriezieni no katra pieskāriena akseleratoram. Un aiz tā visa slēpjas inovatīvi tehnoloģiskie uzlabojumi: lielu apgriezienu koncepcija, Twin Scroll dalīto kanālu turbokompresors ar šķērsrindu izplūdes kolektoru, viens droseļvārsts, kalta kloķvārpsta. Vienalga, cik cilindru: visi mūsu jaudīgie dzinēji apvieno maksimālu jaudu un maksimālu efektivitāti.

SATRIECOŠAS INOVĀCIJAS: RADOŠA DOMĀŠANA IR CEĻŠ UZ RADOŠU DARBU.

Tādēļ BMW M sniedz saviem inženieriem brīvību nākt klajā ar jaunām idejām, un tas ne reizi vien ir vainagojies ar satriecošiem tehniskiem jaunievedumiem, kas vedina uz nākotni. Ne tikai jaudīgos sporta automobiļos, bet arī daudzos citos BMW modeļos. "BMW M" nav tikai ātrums, tas apliecina arī BMW Group spēju radīt inovācijas.
Pilnībā pārveidojot ik detaļu no sākuma līdz beigām, tiek radītas inovācijas. BMW M3 M dubultā sajūga pārnesumkārba un Drivelogic ļauj izmantot pilnu V8 dzinēja jaudu ar lieliem apgriezieniem bez pārslēgšanas pauzēm. Vai šķērsrindu izplūdes kolektors, kas padara BMW X5 M un X6 M M TwinPower turbodzinēju tik atsaucīgu. Mazāks svars, vairāk spēka, labāka vadība: braukšanas baudas avoti.

M DINAMIKA: IZAICINOŠAS ROBEŽAS.

Vienmērīga bremzēšanas un paātrinājuma uz priekšu un atpakaļ mijiedarbība: ideālās trajektorijas meklējumi ir perfekcijas meklējumi pat ekstrēmos apstākļos. Un M automobiļi ir ideāli piemēroti šī mērķa sasniegšanai. Būtība: pārdomāta, viegla konstrukcija ar zemu smaguma centru un niecīgu neizmantoto masu, stingru šasiju, balstiekārtu un amortizatoriem, kas ar izcilu saķeri vienlīdz labi kalpo uz sacīkšu trases seguma un kalnu līkumotajos ceļos. Realizācija: Piemēram, ar oglekļa šķiedru stiprinātas plastmasas (CFRP) jumts, alumīnija sāni un šasija. Un vēl vairāk uzlabojot mehānisko konstrukciju: adaptīvā M balstiekārta.