PASAULES SPĒCĪGĀKA BURTA 40 GADI.

BMW M GmbH: Individuālistiem.

Motosports – kaislība. Braukšanas prieks – misija. Perfekcionisms – dzinējspēks. Un vienmēr ar vienu mērķi: radīt automobiļus ar leģendas potenciālu. Ar mazāk mums nepietiek.

PASAULES SPĒCĪGĀKA BURTA 40 GADI.BMW M GmbH: Individuālistiem.

Motosports – kaislība. Braukšanas prieks – misija. Perfekcionisms – dzinējspēks. Un vienmēr ar vienu mērķi: radīt automobiļus ar leģendas potenciālu. Ar mazāk mums nepietiek.

Lasīt vairāk

M AUTOMOBIĻI: IZBAUDIET KAISLI.

Dzimis sacīkšu trasē, savā vietā uz jebkura ceļa – tāds ir M automobiļu kredo. Motosporta iedvesmotie, ekskluzīvi aprīkotie automobiļi bez piepūles atbilst visaugstākajām veiklības, dinamikas un jaudas prasībām. Jaudīgu dzinēju, izteiksmīga dizaina un izcilas funkcionalitātes apvienojums ļauj jums nojaust, cik daudz aizrautības ieguldīts katra atsevišķa transportlīdzekļa izgatavošanā.

BMW INDIVIDUAL.

Visaugstākais greznības līmenis ir iespēja veidot pašam savu luksusu: veidojiet savu BMW atbilstoši savām vēlmēm, izmantojot BMW Individual kolekcijas ekskluzīvo aprīkojumu. Pievilcīgu krāsu, augstas kvalitātes ādas salona apdares, salona koka apdares elementu un citu izsmalcinātu funkciju apvienojums ļauj jums personalizēt BMW un iedvesmo jūsu maņas. Dodieties uz nākamo līmeni un realizējiet sapni par pilnīgi unikālu automobili: BMW Individual Manufaktur piepilda jūsu vēlmes ar nepārspējamu stilu un ideālu meistarību: radot unikālu automobili, kas nodrošina individuālu braukšanas prieku un maksimāli pauž jūsu personību.

M APRĪKOJUMS UN PAKOTNES: LABS APVIENOJUMS.

M aprīkojums un pakotnes ietver dažādus komponentus, kas ir pilnībā pielāgoti viens otram, – no šasijas līdz dizaina elementiem, no vieglmetāla diskiem līdz dzinējiem.

BMW BRAUKŠANAS PIEREDZE: KAISLĪBAI IR SEKAS.

Gūstiet pieredzi, ko satiksmes noteikumi nepiedāvā. Iepazīstiet fizikas likumus ekstrēmās braukšanas situācijās un praktizējiet drošas metodes. Izjūtiet sacīkšu garu īstās sacīkšu trasēs: to un vēl daudz vairāk piedāvā dažādi vadītāju apmācības kursi, ko citu starpā vada M Automobiles. Vārdu sakot, BMW braukšanas pieredze.

BMW M PERFORMANCE AUTOMOBIĻI: M SPĒKS.

BMW M Performance automobiļi ir aizrautības ar jaudu un dinamiku rezultāts. Tos ar mīlestību pret detaļām un kopējo pieredzi izstrādājuši BMW M inženieri. Rezultāts: transportlīdzekļi ar neparasti sportisku raksturu un unikālu dinamikas, komforta un ikdienas piemērotības apvienojumu. Ar BMW M Performance piederumiem motosports nonāk ielās: inovatīvi modernizācijas komponenti ar ekskluzīvu uzrakstu "Powered by M", kas izstrādāti ciešā sadarbībā ar BMW M GmbH. Tie ir ideāli piemēroti, lai BMW kļūtu vēl sportiskāks.

BMW M MOTOGP™.

Ilga un veiksmīga partnerība: kopš 1999. gada BMW M ir "Oficiālais MotoGP automobilis" un spēcīgs un uzticams MotoGP organizatora Dorna Sports partneris. Partnerības pamatā ir drošības automobiļu un pārējā oficiālā autoparka nodrošināšana. Šosezon autoparkā ir pieci BMW M un M Performance modeļi, kā arī BMW M4 Coupé drošības automobilis. Pēdējos gados BMW M GmbH nepārtraukti paplašina savas MotoGP aktivitātes. Kopš 2003. gada katras sezonas beigās MotoGP kvalifikācijas labākajam tiek pasniegta īpaša BMW M balva. BMW M MotoGP Experience viesi var izbaudīt neaizmirstamu sacīkšu nedēļas nogali, kurā viņi gūst ekskluzīvu ieskatu motosacīkšu aizkulisēs, ieskaitot garāžu apmeklējumu, ko vada bijušais pasaules čempions Loriss Kapirosi [Loris Capirossi], un noslēgumā braucienu ar BMW M drošības automobili. Tās ir tikai dažas no daudzajām BMW M aktivitātēm MotoGP. Detalizēta informācija par sadarbību ar MotoGP pieejama šeit: