BMW i Vision Circular 2021 video cilpa

BMW i VISION CIRCULAR.

BMW i VISION CIRCULAR.

BMW i Vision Circular pārstāv BMW Group projektu kļūt par ilgtspējīgāko ražotāju individuālās augstākās klases mobilitātes jomā. Visā dizaina, izstrādes un ražošanas procesā redzējuma automobilis tiek radīts atbilstoši aprites ekonomikas principiem. Radošais redzējums demonstrē kompaktu, pilnībā elektrisku automobili, galveno uzmanību vēršot uz ilgtspēju un luksusu 2040. gadam.

Lasīt vairāk
RE:BMW Circular Lab, ilgtspēja, aprites dizains

RE:BMW CIRCULAR LAB – MISIJA: ILGTSPĒJA.

Pievienojieties mums ceļā uz ilgtspējīgu nākotni ar RE:BMW CIRCULAR LAB – un sīkāk izpētiet ar aprites dizainu un tās pamatprincipiem – Re:think (pārdomāt), Re:duce (samazināt), Re:use (izmantot atkārtoti) un Re:cycle (pārstrādāt) – saistīto informāciju.
BMW i Vision Circular, 2021, redzējuma automobilis, dizaina akcenti, video

BMW i VISION CIRCULAR INOVATĪVAIS DIZAINS.

BMW i VISION CIRCULAR INOVATĪVAIS DIZAINS.

BMW i VISION CIRCULAR VIRSBŪVES AKCENTI.

BMW i Vision Circular virsbūves dizains iemieso aizraujošu ilgtspējas estētiku. Tā vienlaidu konstrukcijā ir tikai dažas detaļas, un izmantoto materiālu daudzums ir samazināts līdz minimumam. Dizaina valoda ir skaidra un pieejama. Tīri materiāli un vienkāršā virsmu apdare rada mūsdienīgu un luksusa sajūtu.
BMW i Vision Circular, 2021, redzējuma automobilis, virsbūves dizains
BMW i Vision Circular, 2021, redzējuma automobilis, virsbūves dizains, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

Jauna klasisko ikonu interpretācija – priekšdaļa.

BMW i Vision Circular ar skaidro vienlaidu konstrukciju, iespaidīgu plecu līniju un plato stāju vienlaikus ir ārkārtīgi saviļņojošs, sportisks un elegants. BMW i Vision Circular pūristiskā priekšdaļa ir spēcīgs aprites dizaina simbols. Šeit sistemātiski samazināta sarežģītības pakāpe un nav iekļauts elipsveida režģis, stieņi un papildu emblēmas. Viens no unikālajiem akcentiem ir elipsveida režģis, kas interpretēts no jauna un sapludināts ar raksturīgajiem priekšējiem lukturiem, radot dubultu ikonu. Digitālā virsma kļūst redzama tikai tad, kad automobilis tiek ieslēgts, un tas izveido grafisku saskarni, kas ieved BMW ikonas digitālajā laikmetā.
BMW i Vision Circular, 2021, redzējuma automobilis, virsbūves dizains, sānskats

Jauns BMW siluets – sānskats.

BMW i Vision Circular izvēršas vienlaidu konstrukcijā no priekšējās līdz aizmugurējai asij, nodrošinot dāsnu plašumu salonā ar pavisam mazu aizņemto laukumu uz ceļa. Hofmeistera izliekums, ieņemot animētas virsmas formu, kalpo ne tikai kā stila elements, bet arī kā interaktīvs panelis. Automobiļa divtoņu krāsu koncepcija uzsver tā tieksmi gan pēc estētikas, gan pēc ilgtspējas. Virsbūvē tiek izmantots sekundārais alumīnijs un sekundārais tērauds. Uzreiz kļūst skaidrs, ka virsbūvē nav izmantota klasiska krāsas apdare. Ja anodētais Bronze krāsas alumīnijs uzsver eleganci, tad atšķirīgā temperatūrā apstrādātais tērauds aizmugurei piešķir unikālu izskatu.
BMW i Vision Circular, 2021, redzējuma automobilis, virsbūves dizains, trīs ceturtdaļu aizmugures skats

Monolīti un mūsdienīgi – aizmugure.

BMW i Vision Circular aizmugure ar skaidro un tīro dizainu pilnībā atbilst mūsu aprites dizaina principiem. Displeji un apgaismojuma funkcijas aizmugurē iekļautas kā digitāla virsma, kopējot priekšpusē izmantoto pieeju. Vienlaidus sekundārā stikla virsmas, kas sniedzas no jumta pāri aizmugurei līdz digitālajai virsmai uzsver samazināto, monolīto izteiksmi – aukstumā to vēl vairāk paspilgtina melnā paneļa efekts. Minimālisma stila un aerodinamiski optimizētie melnie buferi, izgatavoti no pārstrādātas plastmasas, noslēdz aizmugurējo daļu, kas atrodas vistuvāk ceļam. Riepas ražotas no dabīgā kaučuka un ir nedaudz caurspīdīgas. Riepu stiprināšanai paredzētajai sastāvdaļai tiek pievienotas papildu krāsainas gumijas daļiņas, kas rada intriģējošu “teraco” efektu.

BMW i VISION CIRCULAR SALONA AKCENTI.

Iekšpusē BMW i Vision Circular rada luksusa vidi, izmantojot tādus materiālus un ražošanas procesus, kas norāda uz atbildīgu pieeju videi un tās resursiem.  

BMW i Vision Circular, 2021, redzējuma automobilis, salona dizains
BMW i Vision Circular, 2021, redzējuma automobilis, salona dizains, inovatīva materiālu estētika

Inovatīva materiālu estētika.

BMW i Vision Circular automobilī ļoti piestrādāts pie komponentu, materiāla grupu un virsmas apdaru skaita samazināšanas. Ekskluzīvie akcenti radīti no pārstrādātiem materiāliem vai atjaunojamiem izejmateriāliem, piemēram, no koka, neupurējot neko no luksusa sajūtas vai kvalitātes. Āda, piemēram, aizstāta ar audumu, bet iekļautās virsmas iedvesmo ar savu estētiku un runā pašas par sevi. BMW i Vision Circular salons akcentē to, kas būs iespējams nākotnē, runājot par apriti un mērķtiecīgu materiālu izvēli – un tāda veida intriģējošu estētiku, kas varētu rasties tā visa rezultātā.
BMW i Vision Circular, 2021, redzējuma automobilis, salona dizains, planējošs instrumentu panelis kā skulptūra

Planējoša skulptūra kā pārdomāts akcents.

BMW i Vision Circular instrumentu panelis ieņem planējošas V veida skulptūras formu, kas ievirzās salonā, taču sastāv tikai no dažiem materiāliem. Tā centrā ir kristāla elements, kas radīts ar trīsdimensiju druku, un to caurvij nerviem līdzīgas struktūras, kā arī aizraujošs gaismas efekts. Instrumentu panelis ir ne tikai pievilcīgs salona akcents, bet kalpo arī kā nākamās paaudzes mijiedarbības zona, vizualizējot automobiļa intelektu.
BMW i Vision Circular, 2021, redzējuma automobilis, salona dizains, viegla demontāža, viegli noņemami stiprinājumi

Viegla demontāža.

Viens no galvenajiem BMW i Vision Circular aspektiem ir termins “priekpilna saplūsme”, kas izmantots, lai apzināti izceltu demontāžu. Atvienojami automobiļa dažādo komponentu savienojumi paredzēti ātrai un viegla demontāžai – sadalot tos sākotnējos viena veida materiālos un atgriežot izejmateriālu ciklā. Atvienojamie savienojumi ir aktuāli ne tikai tad, kad izstrādājumi sasnieguši sava dzīves cikla beigas. Viegli noņemamie stiprinājumi vienkāršo arī materiālu un komponentu nomaiņu, kamēr izstrādājumi vēl tiek izmantoti.
BMW i Vision Circular, 2021, redzējuma automobilis, salona dizains, Shy Tech

Nākamās paaudzes Shy Tech.

Visa attiecīgā informācija tiek projicēta ekrāna apakšā visā automobiļa platumā. Šos datus var pārvietot tieši lietotāja redzes laukā vai paslēpt, ja vēlaties. Tādējādi vējstikls kļūst par svarīgāko informācijas zonu, novēršot nepieciešamību pēc jebkādiem citiem displejiem saskaņā ar Re:duce (samazināt) pieeju. Šī ir mūsu koncepcija Shy Tech – neredzams intelekts, kas paliek otrajā plānā, līdz tas kļūst nepieciešams vai arī nepārprotami pieprasīts.

VIEDA SATIKSME – PILSĒTAS MOBILITĀTES INTELEKTISKĀ NĀKOTNE.

BMW viedā satiksme, mobilitātes nākotne

VAIRĀK TĒMU, KAS SAISTĪTAS AR BMW i VISION CIRCULAR UN ILGTSPĒJU UZŅĒMUMĀ BMW.

BMW i Vision Circular, 2021, redzējuma automobilis, raksts BMW.com

JAUDĪGS SNIEGUMS LIELA REDZĒJUMA VĀRDĀ.

Gūstiet vēl vairāk informācijas par BMW i Vision Circular un aprites dizaina revolucionāro procesu.
BMW elektriskā mobilitāte

BMW ELEKTRISKĀ MOBILITĀTE.

Uzziniet vairāk par inovatīvo BMW elektromobilitātes koncepciju, kā arī par saviem ieguvumiem un izvēles iespējām. Šeit atradīsiet informāciju par tēmām, kas saistītas ar elektromobilitāti, hibrīdauto, BMW i, uzlādi, darbības attālumu un vēl daudz ko citu.
BMW ilgtspēja

ILGTSPĒJĪGI NĀKOTNĒ.

Atklājiet, cik lielā mērā videi draudzīgs BMW ir jau šodien. Gūstiet pārskatu par holistiskajiem pasākumiem, sākot ar CO2 izmešu samazināšanu un elektromobilitāti, un beidzot ar otrreizēju pārstrādi un ūdeņraža tehnoloģijas paplašināšanu.
BMW JOYTOPIA virtuālā pasaule par rītdienas mobilitāti

JOYTOPIA – RĪTDIENAS REDZĒJUMS.

Apmeklējiet JOYTOPIA – virtuālo piedzīvojumu pasauli – un uzziniet vairāk par BMW rītdienas mobilitātes redzējumu un ceļu uz ilgtspējīgu nākotni.