BMW Concept 4., Forbidden Red krāsa, virsbūves dizains, braucošs automobilis, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

IZTEIKSMĪGĀKAS LĪNIJAS. VAIRĀK RAKSTURA.

BMW Concept 4.

Coupé pievilcība: tā iespējams bijusi aizrautīgākā BMW zīmola rakstura iezīme. Galu galā Coupé kā nekas cits iemieso mīlestību pret sportisku un dinamisku braukšanu apvienojumā ar unikālu eleganci. Tieši aizrautība ir tā, kas citu vidū izceļ BMW Concept 4. Tā ārkārtīgi saviļņojošais dizains ne tikai apvieno visas īsta BMW Coupé iespējas un vērtības – tas sniedz jaunu to interpretāciju acīmredzamā veidā. Iespaidīgais BMW elipsveida režģis kā unikāls akcents ar filigrānu dizainu un noslēpumainu dziļumu kopā ar ideālu un nepārspējamu krāsas apdari ir jauna nodaļa dinamisko Coupé stāstā.

Lasīt vairāk
IZTEIKSMĪGĀKAS LĪNIJAS. VAIRĀK RAKSTURA.BMW Concept 4.

PIEVILCĪBA SAVĀ AIZRAUJOŠĀKAJĀ FORMĀ.

Pamatinformācija par BMW Concept 4.

Vertikālais BMW elipsveida režģis ar spoguļstikla elementiem BMW Concept 4. virsbūves dizainā Forbidden Red krāsā

PAŠPĀRLIECINĀTS. NO PIRMĀ ACU UZMETIENA.

BMW Concept 4. izteiksmīgais, vertikālais dubultais elipsveida režģis uzreiz piesaista uzmanību kā raksturīga iezīme un paliek uzmanības centrā kā neapstrīdams apliecinājums. Līdzīgi dārgakmenim tas dominē pār visu automobiļa priekšējo daļu. Savukārt salona izsmalcinātās detaļas piešķir tam sevišķu dziļumu un ekskluzivitāti. Spoguļstikla horizontālie elementi iestrādāti ventilācijas režģī līdzīgi rotaslietām, radot īpašas gaismas spēles no jebkura skata leņķa. To papildina tikai no tuvuma redzamais smalkais tīkls, un gaisa savācējus veido skaitļa 4 daudzi atkārtojumi. Ar savu smalko un ekskluzīvo raksturu šis ļoti īpašais akcents rada aizraujošu un iespaidīgu automobiļa priekšējās daļas dinamiskajās dizaina valodas kontrastu.

Emocionāla dizaina valoda, BMW Concept 4., Forbidden Red krāsa, virsbūves dizains, sānskats

AIZRAUTĪBAS BŪTĪBA.

BMW Concept 4. dizaina valoda demonstrē tipiskas BMW proporcijas ultramodernā un ārkārtīgi emocionālā veidā: plūstoši, dinamiski un eleganti. BMW Coupé būtība. Sportisko automobiļa virsbūvi ar līdzeno un zemo novietojumu uz ceļa uzsver telpiski veidotā aizmugurējo riteņu arka, sportiskā plecu līnija un lielie trīsdimensiju vieglmetāla diski. Izteiksmīgā aizmugure ar izceltajām virsmām, kā arī platās plecu līnijas un šaurās LED gaismas uzsver spēcīgo stāju.

Aizraujoša virsbūve, Forbidden Red krāsa, BMW Concept 4., virsbūves dizains, skats no putna lidojuma

IEKĀROJAMS RAKSTURS.

Aizraujošā Forbidden Red krāsas uzsver BMW Concept 4. raksturu un dinamiku, piešķirot tam sevišķi elegantu estētiku. Krāsas apdare piecās kārtās rada rezultātu, kas stāsta pats savu stāstu. Ar savām fascinējošajām niansēm un iespaidīgo dziļumu perfektā sarkanā krāsa akcentē saviļņojošās virsmas un dod tām izcili dinamisku raksturu. Gaisma izliektajām virsmām liek mirdzēt bagātīgā spilgti sarkanā krāsā, savukārt ēnas ieskauj kontūras un virsmas tumši sarkanos un pat melnos toņos. Negadās bieži, kad krāsas apdare tik perfekti demonstrē sportiskas degsmes un eleganta skaistuma simbiozi.

JAUNS SAVIĻŅOJUMA VEIDS.

Pamatinformācija par BMW Concept 4. dizainu.

Nekas nav pievilcīgāks par tīru braukšanas prieku. BMW Concept 4. to demonstrē ar katru šo sportisko proporciju centimetru, koncentrēto dizaina valodu un izcilo Forbidden Red krāsas apdari. Faktu, ka šis nav parasts Coupé, skaidri ilustrē vertikālais BMW elipsveida režģis, kas papildus šaurajiem, vaļējiem LED priekšējiem lukturiem ar lāzera gaismu pievērš uzmanību automobiļa priekšpusei. Aplūkojot vērīgāk, uz elipsveida režģa aiz horizontālajiem dekoratīvajiem spoguļstikla elementiem atklājas skaitlis 4 – tas, šķiet, atkārtojas nebeidzami un atrodams sānu gaisa savācēju mūsdienīgajā interpretācijā. Pret laikapstākļu iedarbību hermetizētie pulēta alumīnija spoguļi akcentē eleganto sānu. Pagarinātā jumta līnija un sportiskā plecu līnija gar šaurajiem trīsdimensiju aizmugurējiem lukturiem un iespaidīgais melnais difuzors gādā par aizmugures ārkārtīgi pievilcīgo sportisko izskatu.
BMW Concept 4., Forbidden Red krāsa, virsbūves dizains, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
BMW dubultais elipsveida režģis, BMW Concept 4., Forbidden Red krāsa, virsbūves dizains
Video, BMW Concept 4., Forbidden Red krāsa, virsbūves dizains
BMW Concept 4., Forbidden Red krāsa, virsbūves dizains, trīs ceturtdaļu aizmugures skats
BMW Concept 4., Forbidden Red krāsa, virsbūves dizains, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
BMW dubultais elipsveida režģis, BMW Concept 4., Forbidden Red krāsa, virsbūves dizains
Video, BMW Concept 4., Forbidden Red krāsa, virsbūves dizains
BMW Concept 4., Forbidden Red krāsa, virsbūves dizains, trīs ceturtdaļu aizmugures skats

DIZAINS, KAS AIZRAUJ. DINAMIKA, KAS ATMODINA VĒLMI.

BMW Concept 4., Forbidden Red krāsa, virsbūves dizains, priekšpuses skats
BMW Concept 4., Forbidden Red krāsa, virsbūves dizains, skats no sāna
BMW Concept 4., Forbidden Red krāsa, virsbūves dizains, aizmugures skats

 

 

DIZAINA PROCESS.

BMW Concept 4., dizaina process, skice ekrānā
BMW Concept 4., dizaina process, dizaina radīšana ekrānā
BMW Concept 4., dizaina process, detaļu prototips
BMW Concept 4., dizaina process, mērījumu prototips