BMW X5 G05 2018, metāliska Mineral White krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, naktī braucošs automobilis

Benzīns Dīzelis Plug-in hibrīds

Dzinēja un degvielas tips

X5

BMW X5: VISA PAMATINFORMĀCIJA

Benzīns Dīzelis Plug-in hibrīds

Dzinēja un degvielas tips

X5BMW X5: VISA PAMATINFORMĀCIJA

Ir ieradies līderis, lai visiem ierādītu īsto vietu: BMW X5. Tā klātbūtne ir skaidri saprotama ikvienam – noteikta, enerģiska un eleganta. Iespaidīgais viengabala dubultais elipsveida režģis norāda uz to, kas notiks, automobilim ievelkot elpu. Un izteiksmīgais priekšējo lukturu X dizains nešaubīgi norāda uz līdera īpašībām. BMW X5 ir aprīkots ar jaunām tehnoloģijām, lai uz jebkāda seguma garantētu lielāku drošību un maksimālu braukšanas dinamiku, un tas ir apzinās savu galamērķi. Un to, kā tur nokļūt.


BMW X5 xDrive40i:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,9–8,0
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 203-183

Lasīt vairāk

BMW X5 PAMATINFORMĀCIJA.

Izpētiet dizainu, braukšanas dinamiku un vadītāja palīdzības sistēmas.

BMW X5, G05, 2018, metāliska Mineral White krāsa, priekšpuses skats

BMW X5 VIRSBŪVE.

Spēcīga BMW X5 klātbūtne.

Lielais elipsveida režģis ar neuzkrītoša sešstūra dizainu, jaunais papildaprīkojuma lāzera apgaismojums ar ziliem X elementiem un jaudīgiem gaisa savācējiem nepārprotami norāda, ar ko jums ir darīšana. BMW X5 ir kā pavēlošs līderis, kas jau no pirmā skatiena pārvērš jaudu un dinamiku aizraujošā dizaina valodā.

BMW X5, G05, 2018, metāliska Mineral White krāsa, skats no putna lidojuma cauri panorāmas jumta lūkai

BMW X5 SALONS.

Tipisks X dizains, spēkpilni īstenots BMW X5.

Ar viesmīlīgu gaismas paklāju BMW X5 salona tīrajā dizainā redzami augstas kvalitātes materiāli. Ekskluzīva atmosfēra vislabākajā gaismā, pateicoties panorāmas jumta lūkai. Īpašs akcents: izsmalcināta stikla iezīmes uz pārnesumu pārslēgsviras, iDrive kontroliera, Start/Stop pogas un skaļuma vadīklas piedāvā īpašu optisku baudījumu. Un, pateicoties inovatīvai savienojamības tehnoloģijai, BMW X5 ir izcila vieta, lai pat kustībā atrastos soli priekšā.

BMW X5 xDrive40i, G05, 2018, metāliska Mineral White krāsa, aizmugures skats

BMW X5 BRAUKŠANAS DINAMIKA.

Izbaudiet tīru braukšanas prieku ar BMW X5.

BMW X5 xDrive40i izpriecas sākas, viegli pieskaroties akseleratora pedālim. Pat pie zemiem apgriezieniem turbokompresori ar netiešu starpdzesēšanu spēj nodrošināt iespaidīgu griezes momentu. Un ar katru pārnesumu maiņu papildaprīkojuma astoņpakāpju sporta automātiskā pārnesumkārba rada maksimālu dinamiku, efektivitāti un patiesu braukšanas prieku.

BMW X5 G05, 2018, salons, kokpits

BMW X5 ATJAUTĪGĀS TEHNOLOĢIJAS.

BMW X5 digitālie pakalpojumi un vadītāja palīdzības sistēmas.

Nevainojami savienots, līdera pozīcijā. BMW X5 pieejama BMW savienojamības jaunākās paaudzes tehnoloģija. Atjautīgi digitālie pakalpojumi un vadītāja palīdzības sistēmas veido nevainojamu savienojumu ar ārpasauli un piedāvā maksimālu komfortu un labāko iespējamo drošību, pateicoties intuitīvam lietojumam.

" Jaunais BMW X5 iemieso BMW X saimes DNS. Šis modelis savā ceturtajā paaudzē sniedz visjaudīgāko apgalvojumu izskata un modernitātes ziņā. Tas stingri, skaidri un precīzi nosaka X dizaina valodu. Salons piedāvā vēl izsmalcinātāku un intuitīvu vadības koncepciju. "
Adrians van Hoidonks [Adrian van Hooydonk], BMW Group dizaina nodaļas vadītājs

BMW X5 DIZAINS.

X pievilcība: izpētiet virsbūves un salona dizaina akcentus.

Īsts BMW X5 – katra detaļa ir apgalvojums. Priekšdaļa ar neuzkrītoša sešstūra formas lielu, viengabalainu elipsveida režģi, izteiksmīgie priekšējie lukturi un lielie gaisa savācēji atklāj vienu aspektu: uzmanības vēršanu uz 22" collu vieglmetāla diskiem. Pateicoties Sky Lounge panorāmas jumta lūkai, salons apskatāms vislabākajā gaismā. Skaistas stikla iezīmes veido akcentus, un funkcija rada īpašu atmosfēru. Nianse, ko īpaši individuāli iespējams pielāgot, izmantojot četrus atšķirīgus aromātus Ambient Air pakotnē. Nevainojamu skaņas kvalitāti, atrodoties ceļā, nodrošina Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound sistēma.
BMW X5 G05, 2018, metāliska Mineral White krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, stāvošs automobilis naktī
BMW X5 xDrive40i, G05, 2018, metāliska Mineral White krāsa, trīs ceturtdaļu aizmugures skats
BMW X5, G05, 2018, metāliska Mineral White krāsa, sānskats
Panorāmas jumta lūka, BMW X5, G05, 2018, metāliska Mineral White krāsa
Ādas sēdekļi, BMW X5, G05 2018, salons
BMW X5 G05, 2018, metāliska Mineral White krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, stāvošs automobilis naktī
BMW X5 xDrive40i, G05, 2018, metāliska Mineral White krāsa, trīs ceturtdaļu aizmugures skats
BMW X5, G05, 2018, metāliska Mineral White krāsa, sānskats
Panorāmas jumta lūka, BMW X5, G05, 2018, metāliska Mineral White krāsa
Ādas sēdekļi, BMW X5, G05 2018, salons

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW X5 xDrive40i:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,9–8,0
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 203-183

  Norādītā informācija par degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un enerģijas patēriņu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē https://www.dat.de/co2

  Šīs vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. Attiecībā uz nodokļiem vai citām nodevām, kas attiecināmas uz transportlīdzekļiem un kas balstītas (vismaz arī balstītas) uz CO2 izmešu rādītājiem, – CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.