BMW M5 Competition, F90, LCI, atjaunināts, 2020, BMW Individual Imola Red krāsa, sānskats ar sievieti

THE M5

BMW M

BMW 5. SĒRIJAS SEDAN M AUTOMOBIĻI: MODEĻI UN APRĪKOJUMS

THE M5BMW 5. SĒRIJAS SEDAN M AUTOMOBIĻI: MODEĻI UN APRĪKOJUMS

BMW M5 Competition, BMW M5 un BMW M550i xDrive Sedan – modeļi, aprīkojums, informācija un inovatīvas tehnoloģijas.

5. sērijas Sedan M automobiļi ir iespaidīgi jaudīgi sporta sedani ar mūsdienīgu un spēkpilnu dizainu. Šeit uzziniet faktus par atsevišķiem modeļiem, kā arī informāciju par aprīkojuma iespējām un M īpašajām dizaina iezīmēm. Atklāsiet arī to, kā jaudīgie M dzinēji darbojas kopā ar autosporta iedvesmotajām tehnoloģijām, lai nodrošinātu maksimālus sasniegumus braukšanas dinamikā. Inovatīvo vadītāja palīdzības sistēmu un digitālo pakalpojumu klāsts liecina par vienlīdz līdzsvarotu attīstības līmeni un ir pilnībā vērsts uz komfortu un drošību.

Lasīt vairāk

BMW 5. SĒRIJAS SEDAN M AUTOMOBIĻU SALĪDZINĀJUMS.

Sportiski fakti mirkļa skatījumā: spēka agregāts, balstiekārta un sniegums.

BMW M5 Competition.

Maksimāla braukšanas dinamika un ekskluzīvi M īpašie dizaina akcenti virsbūvē un salonā.
 • Jaudīgs BMW M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs ar 625 ZS
 • M xDrive ar aktīvo M diferenciāli un astoņpakāpju M Steptronic pārnesumkārbu ar Drivelogic
 • Ekskluzīvās M īpašās dizaina iezīmes un aprīkojums
 • 460 kW (625 ZS), 750 Nm, 0–100 km/h 3,3 sekundēs
BMW M5 Competition, F90, LCI, atjaunināts, 2020, BMW Individual Imola Red krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

BMW M5.

M raksturīgā braukšanas dinamika un sportisks komforts visaugstākajā līmenī.
 • Jaudīgs BMW M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs ar 600 ZS
 • M xDrive ar aktīvo M diferenciāli
 • Astoņpakāpju Steptronic pārnesumkārba ar Drivelogic
 • 441 kW (600 ZS), 750 Nm, 0–100 km/h 3,4 sekundēs
BMW M5, F90, LCI, atjaunināts, 2020, metāliska Brands Hatch Grey krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

BMW M550i xDrive Sedan.

Perfekts sportiskuma, komforta un piemērotības ikdienas lietojumam apvienojums.
 • BMW M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs ar 530 ZS
 • Astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba
 • BMW xDrive
 • 390 kW (530 ZS), 750 Nm, 0–100 km/h 3,8 sekundēs
BMW M550i xDrive Sedan, G30, LCI, atjaunināts, 2020, BMW Individual metāliska Verde Ermes krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
 • BMW M5 Competition.
 • BMW M5.
 • BMW M550i xDrive Sedan.

BMW M5 COMPETITION UN BMW M5: SNIEGUMA IEZĪMES.

BMW M5 Competition un BMW M5 autosporta iedvesmotas spēka agregāta un šasijas tehnoloģiju pārskats.

BMW M5 Competition un BMW M5 neparastā snieguma un dinamikas pamatā ir augsti attīstītās transmisijas un balstiekārtas tehnoloģijas, kas aizgūtas no autosporta. Neatkarīgi no tā, vai atrodaties ceļā uz biznesa tikšanos, nedēļas nogales izbraukumā pa vijīgiem lauku ceļiem vai vēlaties sasniegt savu personisko rekordu sacīkšu trasē, izcila precizitāte un veiklība nemainīgi nosaka M raksturīgo braukšanas sajūtu.

BMW M5 Competition, F90, LCI, atjaunināts, 2020, BMW Individual Imola Red krāsa, priekšskats, braucošs automobilis
BMW M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs, BMW M5 Competition, F90, LCI, atjaunināts, 2020

BMW M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs.

Ar 460 kW (625 ZS) un 750 Nm griezes momentu BMW M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs ļauj automobilim sasniegt paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 3,3 sekundēs. Pateicoties diviem TwinScroll turbokompresoriem, augstas precizitātes iesmidzināšanai un Valvetronic pilnībā variējamai vārstu vadībai, 4,4 litru dzinējs rada enerģisku vilci pat pie zemiem apgriezieniem, tiešu reakciju un milzīgu jaudu.
BMW M5 Competition ar M xDrive, F90, LCI, atjaunināts, 2020, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, braucošs automobilis

M xDrive.

M xDrive ar aktīvo M diferenciāli garantē maksimālu saķeri un braukšanas dinamiku, gan braucot sacīkšu trasē, gan ikdienas gaitās. M īpašā tehnoloģija apvieno tipisko aizmugurējās piedziņas veiklību ar pilnpiedziņas vadību. Varat izvēlēties starp piedziņas variantiem 4WD, 4WD Sport un – ar izslēgtu DSC režīmu – 2WD.
BMW M5 Competition ar astoņpakāpju M Steptronic pārnesumkārba ar Drivelogic, F90, LCI, atjaunināts, 2020, salons

Astoņpakāpju Steptronic pārnesumkārba ar Drivelogic.

Astoņpakāpju M Steptronic pārnesumkārba ar Drivelogic piedāvā ārkārtīgi īsu pārslēgšanās laiku un dažādas pārslēgšanās iespējas: no īpaši sportiskas un dinamiskas līdz ērtai un degvielu ekonomējošai. Pārnesumus iespējams pārslēgt arī manuāli, izmantojot pārnesumu pārslēgsviru vai stūres pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas.
BMW M5 Competition ar M MODE, F90, LCI, atjaunināts, 2020, salons

M MODE poga.

Izmantojiet M MODE pogu viduskonsolē, lai noregulētu vadītāja palīdzības sistēmu intensitāti. ROAD režīmā piedāvāts pilns elektronisko palīdzības sistēmu funkciju klāsts. SPORT iestatījumā tās tikai brīdina, bet neiejaucas. Ar TRACK varat pilnīgi deaktivizēt palīdzības sistēmas, piemēram, sacīkšu trasē. Atkarībā no atlasītā režīma displeja tīklā tiek parādīta attiecīgā braukšanas informācija.
Pārnesumu pārslēgs, BMW M5 Competition ar M iestatījumiem, F90, LCI, atjaunināts, 2020, salons

M iestatījumi.

M iestatījumi ļauj konfigurēt dažādus braukšanas dinamikas parametrus, piemēram, dzinēja, pārnesumkārbas un stūres raksturlielumus, amortizatora iestatījumus, dinamiskās stabilitātes kontroles (DSC) darbības intensitāti vai M xDrive pilnpiedziņas sistēmas jaudas sadali atbilstoši jūsu individuālajām prasībām.
M ādas stūre, BMW M5 Competition ar M Servotronic, F90, LCI, atjaunināts, 2020, kokpits

M Servotronic.

M Servotronic nodrošina piemērotu stūrēšanas pastiprinājumu ikvienā braukšanas situācijā, pielāgojot to konkrētajam braukšanas ātrumam. Turklāt jebkurā ātrumā tiek nodrošināta tieša un precīza stūrēšana. Sistēma ir īpaši kalibrēta M līnijai un piedāvā divus dažādus iestatījumus, ko iespējams izvēlēties, nospiežot pogu.
BMW M5 Competition ar M oglekļa keramikas bremzēm, F90, LCI, atjaunināts, 2020, tuvplāns, disks

M oglekļa keramikas bremzes.

M oglekļa keramikas bremzes pārnes bremžu jaudu tiešāk. Tās nerūsē, ir ļoti izturīgas pret nobružājumiem, panes vairāk karstuma un vēl vairāk samazina automobiļa svaru, kas atstāj pozitīvu iespaidu un nodrošina veiklību, dinamiku un paātrinājumu. Matētas Gold krāsas bremžu suporti ar M uzrakstu padara šo tehnisko papildaprīkojumu redzamu no automobiļa ārpuses. Konkrēto materiālu īpašību dēļ, bremzējot var rasties palielināts darba troksnis, piemēram, ja bremzes ilgstoši noslogotas, noslogotas nedaudz vai atradušās mitruma apstākļos īsi pirms automobiļa apstāšanās. No konstrukcijas izraisīta trokšņa var izvairīties, nosusinot bremzes bremzējot vai veicot intensīvāku bremzēšanu pēc ilgstošas bremžu nenoslogošanas. Mitruma un ceļu sāls ietekmē bremžu efektivitāte var atbilst standarta bremžu sistēmai. Šo samazināto bremzēšanas jaudu var kompensēt, izdarot lielāku spiedienu uz pedāli. Funkciju trokšņi neietekmē bremžu veiktspēju, ekspluatācijas drošību un stabilitāti.
BMW M5 Competition ar M sporta izplūdes sistēmu, F90, LCI, atjaunināts, 2020, tuvplāns, aizmugure

M sporta izplūdes sistēma.

M sporta izplūdes sistēma piedāvā dinamisku skaņu, ko iespējams regulēt ar integrētu izplūdes vārstu mehānismu. SPORT un SPORT+ programmas, ko iespējams izvēlēties ar braukšanas dinamikas pogām, raksturo vēl izteiktāka dzinēja skaņa, savukārt uz komfortu vērstā programma dod priekšroku diskrētākai dzinēja skaņai.

BMW M5 COMPETITION: DIZAINA IEZĪMES.

M īpašie dizaina elementi BMW M5 Competition virsbūvē un salonā.

Caurcaurēm dinamisks: pievilcīgās detaļas pārstrādātajā BMW M5 Competition dizainā norāda uz tā autosporta gēniem. Sākot ar priekšpusi ar jauno M elipsveida režģi, pārveidotie priekšējie lukturi un priekšējais spoileris ar jauno dizaina valodu, M īpašie akcenti mirdzošā Black krāsā uzsver automobiļa spēkpilno raksturu – M sānu gaisa savācējiem, M ārējiem atpakaļskata spoguļiem un beidzot ar M aizmugurējo spoileri. Aizmugurējie lukturi ar jaunu dizainu un atjauninātu aizmugurējo apakšējo spoileri ar diviem dubultajiem izpūtējiem Black Chrome krāsā veido spēcīgu noslēgumu. Salonā tādi M īpašie akcenti kā M daudzfunkciju sēdekļi, M īpašais instrumentu panelis vai M ādas stūre ar sarkanām pārnesumu pārslēga lāpstiņām uzsver uz vadītāju orientētā kokpita sportisko raksturu.

BMW M5 Competition, F90, LCI, atjaunināts, 2020, BMW Individual Imola Red krāsa, sānskats ar atvērtām durvīm
M elipsveida režģis mirdzošā Black krāsā, BMW M5 Competition, F90, LCI, atjaunināts, 2020, BMW Individual Imola Red krāsa, priekšpuses skats

M elipsveida režģis.

M elipsveida režģis ar viendaļīgu režģa ietvaru mirdzošā Black krāsā piešķir M5 Competition satriecošu, izteiksmīgu izskatu. M raksturīgie trīsdimensiju dubultie stieņi arī ir mirdzošā Black krāsā ar melnu M5 Competition emblēmu.
M sānu gaisa savācējs mirdzošā Black krāsā, BMW M5 Competition, F90, LCI, atjaunināts, 2020, BMW Individual Imola Red krāsa, tuvplāns

M sānu gaisa savācēji.

Raksturīgie M sānu gaisa savācēji mirdzošā Black krāsā ar M5 Competition modeļa uzrakstu, kas piešķir izteiksmīgu, sportisku trīsdimensiju niansi, akcentē tehniskas izcilības un elpu aizraujoša dizaina dinamisko kombināciju, kas jau no pašiem pirmsākumiem raksturo M automobiļus.
M ārējais atpakaļskata spogulis mirdzošā Black krāsā, BMW M5 Competition, F90, LCI, atjaunināts, 2020, BMW Individual Imola Red krāsa, tuvplāns

M īpašais atpakaļskata spogulis.

Mirdzošais Black M īpašais atpakaļskata spogulis piešķir M5 Competition īpaši sportisku raksturu.
M aizmugurējais spoileris mirdzošā Black krāsā, BMW M5 Competition, F90, LCI, atjaunināts, 2020, BMW Individual Imola Red krāsa, tuvplāns

M aizmugurējais spoileris.

Mirdzošais Black krāsas M aizmugurējais spoileris izceļ automobiļa sportisko siluetu un ievērojami samazina nevēlamu spiedienu augšup. Radot spiedienu uz leju, tas nodrošina automobilim labāku aizmugurējās ass saķeri, braucot ar lielāku ātrumu, tādējādi palielinot virziena stabilitāti.
M īpašie dubultie izpūtēji, BMW M5 Competition, F90, LCI, atjaunināts, 2020, BMW Individual Imola Red krāsa, tuvplāns

M raksturīgie dubultie izpūtēji.

M sporta izplūdes sistēmas dubultie izpūtēji Black Chrome krāsā ir redzama un dzirdama liecība automobiļa sportiskajam sniegumam.
M aizmugurējais apakšējais spoileris mirdzošā Black krāsā, BMW M5 Competition, F90, LCI, atjaunināts, 2020, BMW Individual Imola Red krāsa, aizmugures skats

Aizmugurējais apakšējais spoileris mirdzošā Black krāsā.

M5 Competition mirdzošais Black krāsas aizmugurējais apakšējais spoileris uzsver tā sportisko raksturu un piešķir automobilim nepārprotamu identitāti.
M daudzfunkciju sēdekļi, BMW M5 Competition, F90, LCI, atjaunināts, 2020, salons

M daudzfunkciju sēdekļi.

M daudzfunkciju sēdekļu vadītājam un priekšējam pasažierim ekskluzīvais dizains un izgaismotais M5 logotips atspoguļo automobiļa sportisko izskatu. Zemas sēdekļu pamatnes un augsti sānu balsti izceļ gliemežvāka formas izskatu un nodrošina nevainojamu sānu balstu. Tas nodrošina maksimālu komfortu un visaptverošu regulēšanas iespēju klāstu.
M ādas stūre, BMW M5 Competition, F90, LCI, atjaunināts, 2020, kokpits

М ādas stūre.

M ādas stūrei ar daudzfunkciju pogām, M emblēmu, hromētām detaļām, M1 un M2 pogām, kā arī integrētu vadītāja puses sānu drošības gaisa spilvenu ir Double-spoke dizains. Ar Black ādas stūres apdari ar kontrastējošas krāsas šuvumu un konturētiem īkšķu balstiem tā lieliski iegulst jūsu rokās.
Start/Stop poga Red krāsā, BMW M5 Competition, F90, LCI, atjaunināts, 2020, kokpits

Start/Stop poga Red krāsā.

Kad automobilis ir atslēgts, ar sarkano Start/Stop pogu var iedarbināt dzinēju, neizmantojot atslēgu. Ar to dzinēju var arī apturēt. Automobiļa atslēgu atpazīst automātiski, to nemaz neievietojot.
M pārnesumu pārslēgs, BMW M5 Competition, F90, LCI, atjaunināts, 2020, salons

M pārnesumu pārslēgs.

Līdzās M logotipam M pārnesumu pārslēga augšdaļā atrodas slēdzis, kas ļauj izvēlēties trīs Drivelogic iestatījumus. P poga, kas paredzēta automobiļa novietošanai stāvēšanai, atrodas tieši zem tā. Manuālajā “S” režīmā vadītājs var manuāli pārslēgt pārnesumus, izmantojot pārnesumu pārslēgsviru M raksturīgajā veidā, savukārt “D” režīmā pārslēgšanās notiek automātiski.
M īpašā instrumentu kombinācija, BMW M5 Competition, F90, LCI, atjaunināts, 2020, kokpits

M īpašais instrumentu panelis.

M īpašais instrumentu panelis ļauj attēlot papildu informāciju sevišķi sportiskai braukšanai. Ja braukšanai trasē esat atlasījis braukšanas režīmu TRACK, varat skatīt paātrinājuma spiediena, riepu spiediena un temperatūras, kā arī sānu un vertikālā paātrinājuma gravitācijas spēka vērtības.
Durvju sliekšņu apdare ar uzrakstu “M5 M Competition”, BMW M5 Competition, F90, LCI, atjaunināts, 2020

Durvju sliekšņu apdare ar uzrakstu “M5 M Competition”.

Atverot durvis, izgaismotā durvju sliekšņu apdare ar uzrakstu “M5 Competition” palielina ilgas pēc gaidāmās braukšanas pieredzes.
BMW M5, F90, LCI, atjaunināts, 2020, metāliska Brands Hatch Grey krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
BMW M5, F90, LCI, atjaunināts, 2020, metāliska Brands Hatch Grey krāsa, trīs ceturtdaļu sānskats
BMW M5, F90, LCI, atjaunināts, 2020, metāliska Brands Hatch Grey krāsa, trīs ceturtdaļu aizmugures skats
Jauns priekšējo lukturu dizains, BMW M5, F90, LCI, atjaunināts, 2020, metāliska Brands Hatch Grey krāsa, priekšpuses skats
BMW M5, F90, LCI, atjaunināts, 2020, salons
Durvju sliekšņu apdare ar uzrakstu “M5”, BMW M5, F90, LCI, atjaunināts, 2020, salons

BMW M5 DIZAINA PAMATINFORMĀCIJA.

Izteikti sportisks gars sastopas ar mūsdienīgu eleganci. BMW M5 virsbūvē apvienotas skaidras līnijas ar spēcīgām proporcijām, radot dinamisku koptēlu. Tādi hromētie dizaina elementi kā pārveidotā M elipsveida režģa ietvars, M sānu gaisa savācēji vai M5 emblēma un izpūtēja dekoratīvās caurules aizmugurē rada drosmīgus vizuālus akcentus. Stingru pamatu nodrošina papildaprīkojuma 20 collu divtoņu M vieglmetāla diski un M sakausējuma bremzes ar Red vai mirdzošas Black krāsas bremžu suportiem. Sportiskais un mūsdienīgais izskats turpinās arī salonā. Vadītāju un pasažierus sagaida plašs luksusa klases salons, par ko izteiksmīgi liecina izgaismota durvju sliekšņu apdare ar uzrakstu “M5”. Vienlaikus uz vadītāju orientētais kokpits ar tādiem M īpašajiem akcentiem kā ādas stūre, ergonomiski veidotie M sporta sēdekļi vai M īpašais instrumentu panelis pievērš uzmanību BMW M5 sportiskumam. Liels augstas izšķirtspējas 12,3 collu vadības displejs ar izciliem salona apdares elementiem ar Aluminium Carbon tekstūru noslēdz salona mūsdienīgo raksturu.

BMW Individual, BMW M5 Sedan, F90, LCI, atjaunināts, 2020, metāliska Tanzanite Blue krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
BMW Individual, BMW M5 Sedan, F90, LCI, atjaunināts, 2020, metāliska Aventurine Red krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
BMW Individual, BMW M5 Sedan, F90, LCI, atjaunināts, 2020, metāliska Alvite Grey krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
BMW Individual, BMW M5 Sedan, F90, LCI, atjaunināts, 2020, metāliska Frozen Bluestone krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
BMW Individual, BMW M5 Sedan, F90, LCI, atjaunināts, 2020, BMW Individual pilna Merino ādas apdare, Smoke White/Black krāsa, salons
BMW Individual, BMW M5 Sedan, F90, LCI, atjaunināts, 2020, BMW Individual pilna Merino ādas apdare, Tartufo/Black krāsa, salons
BMW Individual, BMW M5 Sedan, F90, LCI, atjaunināts, 2020, BMW Individual salona apdares elementi, Piano Finish krāsa, Black krāsa, salons
BMW Individual, BMW M5 Sedan, F90, LCI, atjaunināts, 2020, BMW Individual smalkkoka apdares elementi, Sen Light Brown krāsa, salons
BMW Individual, BMW M5 Sedan, F90, LCI, atjaunināts, 2020, BMW Individual smalkkoka apdares elementi, mirdzoša Plum Brown krāsa ar akcentējošiem apdares elementiem Pearl Chrome krāsā
BMW Individual, BMW M5 Sedan, F90, LCI, atjaunināts, 2020, BMW Individual griestu apdare, Anthracite krāsa, salons
BMW Individual, BMW M5 Sedan, F90, LCI, atjaunināts, 2020, BMW Individual griestu apdare, Anthracite krāsa, ar gaismām, salons

BMW INDIVIDUAL BMW M5.

BMW M5 ir sporta sedans, kurā iespaidīgā veidā apvienota jauda, elegance un mūsdienīgais. Mijiedarbība starp ekskluzīvajām BMW Individual apdares iespējām vēl vairāk uzsver automobiļa unikālo raksturu. Izvēlieties no liela skaita izcilu BMW Individual krāsas apdares iespēju, piemēram, šeit ilustrētās metāliskās krāsas “Aventurin Red”, “Alvit Grey”, “Frozen Bluestone” un “Tanzanite Blue”. Salonā smalkākās Merino ādas M sporta sēdekļi rada sportisko un luksusa noskaņu. Starp citām BMW Individual pilnas ādas apdares iespējām ir Merino Smoke White/Black krāsā un Merino Tartufo/Black krāsā. Tādi kvalitatīvi BMW Individual apdares elementi kā šeit attēlotie elementi Piano Finish Black krāsā, mirdzošā Plum Brown krāsā vai smalkkoka apdare Sen Light Brown krāsā apvienojumā ar BMW Individual Alcantara griestu apdari Anthracite krāsā BMW M5 salona valdzinājuma noslēgumā.

BMW M550i xDRIVE SEDAN DIZAINS UN BRAUKŠANAS DINAMIKA.

BMW M550i xDrive Sedan dizaina iespējas, kā arī transmisijas un šasijas tehnoloģijas mirkļa skatījumā.

BMW M550i xDrive piedāvā iedvesmojošu impulsīva sportiska rakstura un komfortablas ikdienas lietojamības apvienojumu. Atsevišķi transmisijas un braukšanas dinamikas komponenti kā papildaprīkojuma adaptīvā M balstiekārta un jaudīgais 530 ZS (390 kW) BMW M TwinPower Turbo V8 dzinējs nodrošina augstu braukšanas dinamikas līmeni, nodrošinot optimālu stabilitāti brauciena laikā. Ārpusē ekskluzīvi dizaina elementi rada izteikti raksturīgus akcentus, bet tāds aprīkojums kā M aerodinamikas pakotne, M sporta bremzes ar sarkanu bremžu suportu vai sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim uzsver automobiļa sportisko raksturu.

BMW M550i xDrive Sedan ar sporta sēdekļiem vadītājam un priekšējam pasažierim G30, LCI, atjaunināts, 2020, salons
BMW M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs, BMW M550i xDrive Sedan, G30, LCI, atjaunināts, 2020

BMW M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs.

BMW M TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs apvieno divus turbokompresorus ar Valvetronic vārstu vadības sistēmu un tiešo augstas precizitātes iesmidzināšanas sistēmu. Tam ir 390 kW (530 ZS) maksimālā jauda un 750 Nm maksimālais griezes moments. Abi turbokompresori ir glīti novietoti starp cilindru rindām.
BMW M550i xDrive Sedan ar adaptīvo M balstiekārtu, G30, LCI, atjaunināts, 2020, BMW Individual metāliska Verde Ermes krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, braucošs automobilis

Adaptīvā M balstiekārta Professional.

Adaptīvajā M balstiekārtā Professional apvienota adaptīvā M balstiekārta, virsbūves sasvēršanās stabilizācija un aktīvā stūres stabilizācija. Rezultāts: labākais braukšanas stabilitātes un dinamikas sniegums.
BMW M550i xDrive Sedan ar aerodinamikas pakotni, G30, LCI, atjaunināts, 2020, BMW Individual metāliska Verde Ermes krāsa, tuvplāns, priekšpuse

M aerodinamikas pakotne.

M aerodinamikas pakotne akcentē automobiļa sportiskumu un maina tā gaisa plūsmu. Pakotnē iekļauts priekšējais apakšējais spoileris ar lielākiem gaisa savācējiem, īpašām sliekšņu uzlikām un aizmugurējais apakšējais spoileris ar difuzora ielaidumu. Izpūtēji ir Chrome krāsā abās pusēs.
BMW M550i xDrive Sedan ar M sporta bremzēm, G30, LCI, atjaunināts, 2020, tuvplāns, disks

M sporta bremzes.

M sporta bremzēm ar vairāku virzuļu bremžu suportiem tumši zilā krāsā un M uzrakstu ir bremzēšanas efektivitāte. Pielāgotas automobiļa ļoti augstajam dinamikas potenciālam, tās ļauj izvēlēties izteiktu sportisku braukšanas stilu un nodrošina izcilu bremzēšanu uz mitrām virsmām.
BMW M550i xDrive Sedan ar M sporta diferenciāli, G30, LCI, atjaunināts, 2020, BMW Individual metāliska Verde Ermes krāsa, tuvplāns, aizmugure, disks

M sporta diferenciālis.

M sporta diferenciālis uzlabo saķeri un braukšanas stabilitāti, mainot joslas vai uzņemot paātrinājumu līkumos ar lielu ātrumu, vai uz dažādām ceļa virsmām. Saķeri uzlabo elektriski vadāma ierīce, kas samazina aizmugurējo riteņu griešanās ātruma atšķirības.
BMW M550i xDrive Sedan ar BMW Laserlight, G30, LCI, atjaunināts, 2020, BMW Individual metāliska Verde Ermes krāsa, tuvplāns, priekšpuse

BMW Laserlight.

Tālo gaismu lāzerrežīmā BMW Laserlight apgaismo līdz 650 metru lielā attālumā, kas ir gandrīz divas reizes lielāks par parasto. Labāka redzamība tumsā ievērojami uzlabo drošību. Priekšējo lukturu zilie akcenti un uzraksts “BMW Laser” uzsver arī automobiļa tehnoloģiskos standartus un sportiskumu.
BMW M550i xDrive Sedan ar trapeces formas izpūtēja caurule, G30, LCI, atjaunināts, 2020, BMW Individual metāliska Verde Ermes krāsa, tuvplāns, aizmugure

Trapeces formas izpūtēja caurule.

Redzama, hromēta, trapecveida izpūtēja caurule Black Chrome krāsā, viena – kreisajā pusē un otra – labajā pusē.
BMW M550i xDrive Sedan ar BMW Individual mirdzošu Shadow Line apdarei, G30, LCI, atjaunināts, 2020, BMW Individual metāliska Verde Ermes krāsa, tuvplāns, priekšpuse

BMW Individual mirdzoša Shadow Line apdare.

BMW Individual Shadow Line mirdzošā apdare ar paplašinātu saturu aprīkojuma elementu Black krāsā: Elipsveida režģa ietvars un elipsveida režģa stieņi mirdzošā Black krāsā un izpūtēja dekoratīvās caurules Black Chrome krāsā.
BMW M550i xDrive Sedan ar M daudzfunkciju sēdekļiem, G30, LCI, atjaunināts, 2020, salons

Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim.

Dinamiski un komfortabli: Individuāli pielāgojamajiem sporta sēdekļiem vadītājam un priekšējam pasažierim ir vairākas elektroniskas regulēšanas iespējas, ieskaitot atzveltnes leņķa, platuma un sēdekļu augstuma regulēšanu. Kopā ar regulējamu augšstilbu balstu augstie sēdekļa un atzveltnes balsti nodrošina izcilu ergonomiku un papildu sānu balstu, ātri braucot pagriezienos.

BMW 5. SĒRIJAS SEDAN M AUTOMOBIĻI: SAVIENOJAMĪBA UN VADĪTĀJA PALĪDZĪBA.

Inovatīvas tehnoloģijas un vadītāja palīdzības sistēmas maksimālam komfortam un drošībai.

Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams atjautīgs palīgs, lai nolasītu e-pasta ziņas, kamēr braucat, vai vēlaties lietot sava automobiļa izklaides un biroja funkcijas, pieskaroties lielam displeja ekrānam, BMW 5. sērijas Sedan M automobiļi piedāvā plašu inovatīvu funkciju un palīdzības sistēmu klāstu, padarot jūsu braucienu vēl drošāku un ērtāku. Turpmākais ļauj izpētīt atlasītās aprīkojuma iespējas no izklaides, biroja, vadītāja palīdzības un savienojamības jomām.

BMW M5 Competition, F90, LCI, atjaunināts, 2020, BMW Individual Imola Red krāsa, tuvplāns, modeļa uzraksts, aizmugure
BMW 5. sērijas Sedan M automobiļi ar BMW Live kokpitu Professional, BMW M5, F90, LCI, atjaunināts, 2020, salons

BMW Live kokpits Professional.

BMW Live kokpita Professional versija ar navigācijas funkciju ietver divus augstas kvalitātes displejus, ko veido augstas izšķirtspējas 12,3 collu vadības displejs ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu panelis. BMW operētājsistēmu 7 var vadīt arī ar iDrive Touch kontrolleri.
BMW 5. sērijas Sedan M automobiļi ar pakotni Connected Package Professional, BMW M5, F90, LCI, atjaunināts, 2020, salons

Connected pakotne Professional.

Concierge pakalpojumu, attālos pakalpojumus, BMW kartes, viedtālruņa integrāciju vai In-Car Experiences? Kādēļ pasūtīt atsevišķas iespējas, ja varat iegūt visu? Ar pakotni Connected Package Professional jūs varat saņemt šos pakalpojumus no BMW ConnectedDrive.
BMW 5. sērijas Sedan M automobiļi ar viedtālruņa integrāciju, BMW M5, F90, LCI, atjaunināts, 2020, salons

Viedtālruņa integrēšana.

Kāpēc iztikt bez viedtālruņa iespējām savā BMW, kad varat turpināt to lietot kā parasti? Ar viedtālruņa integrēšanu jūsu automobilis atbalsta Apple CarPlay® un Android Auto®, izveidojot bezvadu savienojumu starp jūsu viedtālruni un automobili. Tas ļauj ērti izmantot pazīstamas funkcijas un dažādas lietojumprogrammas automobilī.
BMW 5. sērijas Sedan M automobiļi ar Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound sistēmu, BMW M5, F90, LCI, atjaunināts, 2020, salons

Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound sistēma.

Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound sistēma ar diviem dimanta augstāko frekvenču skaļruņiem nodrošina izcilu studijas līmeņa skaņu ikvienā automobiļa sēdvietā. 16 rūpīgi izkārtoti skaļruņi garantē apburošu skaņas pieredzi. Skaļruņi ir izgaismoti, vizuāli uzsverot sistēmas izcilo skaņas kvalitāti.
BMW 5. sērijas Sedan M automobiļi ar digitālo atslēgu, BMW M5, F90, LCI, atjaunināts, 2020, salons

Digitālā atslēga

Kādēļ ņemt līdzi arī atslēgu, ja jums līdzi ir jau jūsu viedtālrunis? Savu BMW varat aizslēgt un atslēgt, un pat iedarbināt ar digitālo atslēgu. Varat pilnvarot arī līdz pat piecus cilvēkus ar iPhone* – ja tas saderīgs – lietot savu BMW. Citu lietu starpā ir iespējams ierobežot piedziņas spēku un maksimālo ātrumu, piem., autovadītājiem-iesācējiem. * BMW digitālā atslēga ir saderīga tikai ar dažu modeļu iPhone. Saderīgo iPhone saraksts ir pieejams vietnē bmw.com/digitalkey
BMW 5. sērijas Sedan M automobiļi ar atpakaļgaitas asistentu, BMW M5, F90, LCI, atjaunināts, 2020, salons

Atpakaļgaitas asistents.

Atpakaļgaitas asistents saglabā pēdējos 50 m nobrauktā ceļa, kas mērots ar ātrumu līdz 35 km/h, lai to varētu atvirzīt, ja nepieciešams. Jums nav jāstūrē un varat pievērst visu uzmanību automobiļa vides uzraudzīšanai.
BMW 5. sērijas Sedan M automobiļi ar BMW atjautīgo personisko asistentu, BMW M5, F90, LCI, atjaunināts, 2020, salons

BMW atjautīgais personiskais asistents.

“Hei, BMW! Kas tu esi?” Vai tas nebūtu lieliski, ja jūsu BMW būtu arī kā jūsu personiskais palīgs? Sazinieties ar savu automobili, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Tas pazīst jūs, ar katru dienu pilnveidojoties, un izpalīdzot ikvienā situācijā. Varat piešķirt arī savu personisko aktivizēšanas vārdu. Tas var sniegt itin visus paskaidrojumus par automobili un attiecīgi palīdz vēl labāk iepazīt BMW.
BMW 5. sērijas Sedan M automobiļi ar attālo programmatūras jaunināšanu, BMW M5, F90, LCI, atjaunināts, 2020, salons

Attālā programmatūras jaunināšana

Vai vēlaties, lai jūsu BMW būtu jaunākā programmatūra? Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW vienmēr būs jaunākā programmatūra. Jauninājumi tiek instalēti attāli, gluži kā jūsu viedtālrunī. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu automobiļa funkcijas.
BMW 5. sērijas Sedan M automobiļi ar braukšanas palīgsistēmu Professional, BMW M5, F90, LCI, atjaunināts, 2020, salons

Braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional nodrošina optimālu komfortu un drošību, atrodoties kritiskos vai monotonas braukšanas apstākļos. Papildus braukšanas palīgsistēmā esošajam iekļauts arī stūrēšanas un joslu vadības palīgs ar paplašinātām funkcijām, joslu maiņas un ārkārtas apstāšanās palīgs, kā arī palikšanas joslā palīgs ar aktīvo sānu sadursmes aizsardzību.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW M5 Competition:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,6–10,5
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 242–239

  BMW M5:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,6–10,5
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 242–239

  BMW M550i xDrive Sedan:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 10,0–9,7
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 229–221

  Norādītā informācija par degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un enerģijas patēriņu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē https://www.dat.de/co2

  Šīs vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. Attiecībā uz nodokļiem vai citām nodevām, kas attiecināmas uz transportlīdzekļiem un kas balstītas (vismaz arī balstītas) uz CO2 izmešu rādītājiem, – CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.