BMW X6 M Competition, BMW Individual īpaša Urban Green krāsa, SUV F96, 2020, sānskats

THE X6 M

BMW M

BMW X6 M AUTOMOBIĻI: DZINĒJI UN TEHNISKIE DATI

THE X6 MBMW X6 M AUTOMOBIĻI: DZINĒJI UN TEHNISKIE DATI

Šeit atrodami BMW X6 M automobiļu – BMW X6 M Competition, BMW X6 M un BMW X6 M50i – tehniskie dati.

Lasīt vairāk
BMW diski un riepas, ES riepu marķējuma tuvplāns

BMW DISKI UN RIEPAS.

Mēs savu automobiļu riepas pakļaujam stingrām pārbaudēm ar līdz pat 50 dažādiem kvalitātes kritērijiem – kas ir ievērojami vairāk nekā paredzēts vienotās riepu marķēšanas regulā, ko piemēro visā Eiropā. Tur atradīsit visu informāciju par BMW automobiļos izmantoto riepu īpašībām.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW X6 M:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 13,0-13,5
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 297-306

  BMW X6 M50i:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 11,3-12,1
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 259-276

  Plānots, ka šeit parādītā BMW X6 M Competition BMW Individual īpašā Urban Green krāsa būs pieejama no 2021. gada janvāra.

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.