Efektivitāte, BMW i5 Sedan, G60, BEV

BMW AUTOMOBIĻA IETEKME UZ VIDI

EFEKTIVITĀTE.

UZLABOTS PATĒRIŅŠ UN DARBĪBAS ATTĀLUMS.

BMW EfficientDynamics jau paaudzēm ilgi ir bijis sinonīms inovatīviem patēriņa un darbības attāluma uzlabošanas risinājumiem. Tāpēc tā ir būtisks BMW ilgtspējas stratēģijas elements. To galveno faktoru skaitā, kas pastiprina braukšanas prieku un līdztekus samazina patēriņu un palielina darbības attālumu, ir vieglas konstrukcijas un optimizētu augstas stiprības tērauda materiālu kombinācijas un alumīnija durvju un aizvaru izmantošana.

Turklāt vēlamās aerodinamikas īpašības ar frontālās pretestības koeficienta vērtību 0,23 palielina efektivitāti, pateicoties aerodinamisku disku, pārdomāta gaisa vārsta un plūdlīniju automobiļa balstrāmja izmantošanai. Šie faktori optimizē BMW i5 eDrive40 patēriņu līdz 18,9–15,9 kWh/100 km un pozitīvi ietekme darbības attālumu.

Atjautīga apsildes pārvaldība ar siltumsūkni un Max Range režīms BMW i5 automobilī nodrošina lielāku efektivitāti. Šis režīms salīdzinājumā ar Personal režīmu atkarībā no braukšanas situācijas spēj palielināt darbības attālumu līdz 25 %.

Bet jūs – vadītājs – kā jau vienmēr esat būtisks ietekmējošais faktors. Ievērojot efektīvu braukšanas stilu, varat ietaupīt enerģiju atkarībā no maršruta un satiksmes situācijas.