BRAUCIET TĀLĀK UN ĀTRĀK. AR PRIEKU UN BEZ IZMEŠIEM.

Jaunā BMW i3 un jaunā BMW i3s darbības attālums, uzlāde un efektivitāte.

BRAUCIET TĀLĀK UN ĀTRĀK. AR PRIEKU UN BEZ IZMEŠIEM.

Jaunā BMW i3 un jaunā BMW i3s darbības attālums, uzlāde un efektivitāte.

BRAUCIET TĀLĀK UN ĀTRĀK. AR PRIEKU UN BEZ IZMEŠIEM.Jaunā BMW i3 un jaunā BMW i3s darbības attālums, uzlāde un efektivitāte.

BMW i3 ir viss, kas nepieciešams, lai stātos pretim modernās mobilitātes izaicinājumiem – un klusi tos pieveiktu. Tas uzlādē augstsprieguma akumulatoru ātrās uzlādes stacijā līdz 80 procentiem apmēram 45 minūtēs. Tā pārdomātā enerģijas pārvaldība uzlabo pielāgojamību un efektivitāti gan pilsētas satiksmē, gan garākos braucienos.

Read more
BMW i

STIPRĀKS. ILGĀK. TĀLĀK.

Virzība uz priekšu nekad nav bijusi tik viegla: BMW i3 ar savu palielināto darbības attālumu var mērot 260 kilometrus dienā. Jaunais jaudīgais akumulators tagad nodrošina elektromotoram vēl vairāk jaudas – un jūs iegūstat vēl vairāk elektriska braukšanas prieka.

ĀTRA UN VIEGLA UZLĀDE IT VISUR.

Uzlāde nekad nav bijusi tik vienkārša: BMW i3 atjautīgās uzlādes iespējas piedāvā augstākā līmeņa pielāgojamību un ērtības. Ar digitālajiem pakalpojumiem varat izplānot uzlādes procesu skaidrāk nekā jebkad iepriekš – neatkarīgi no tā, vai esat mājās vai ārpus tās.

 • Uzlāde mājās

  Ar BMW i Wallbox, BMW i Wallbox Plus un BMW i Wallbox Connect varat droši, ātri un ērti uzlādēt savu BMW i3 mājās. Apmēram trīs stundu laikā akumulators būs uzlādēts līdz 80% uzlādes līmenim. Tas iespējams, pateicoties BMW i3 paredzētā jaunā BMW i Wallbox trīsfāzu uzlādes jaudai 11 kW* apmērā. Ar BMW i uzstādīšanas servisu jūsu BMW i Wallbox uzstādīšanu veiks kvalificēti speciālisti.

  Vēl lielākas ilgtspējas nolūkā tiek piedāvāta iespēja izmantot videi draudzīgu enerģiju un pašu saražotu saules enerģiju.

  * Wallbox ir līdz 22 kW liela uzlādes jauda.

 • BMW digitālās uzlādes pakalpojums: atjautīga uzlāde

  Uzlāde var būt tik ērta un pielāgota: ar BMW digitālās uzlādes pakalpojumu (DCS) varat automātiski veikt uzlādi ekonomiskā laikā atkarībā no jūsu enerģijas tarifa. Tas samazina uzlādes izmaksas un ļauj izmantot atjaunojamo enerģiju. DCS neatkarīgi pārvalda uzlādes procesu un nodrošina jūsu automobiļa pilnīgu uzlādi vēlamajā izbraukšanas laikā. Pat vēl ilgtspējīgāk – varat veikt uzlādi, izmantojot enerģiju, kas saražota no saviem saules paneļiem un BMW i Wallbox Connect. DCS caurskatāmi atvieglo atjaunojamu enerģiju ilgtspējīgu lietojumu. Ar BMW Connected palīdzību DCS ir ļoti viegli lietot, izmantojot mobilo gala ierīci. BMW uzlādes portālā varat aplūkot sava pašreizējā uzlādes plāna ieskatus, patērēto enerģiju un varat arī ērti lejupielādēt savu uzlādes vēsturi.

 • Sabiedriskā uzlāde

  Ir daudz iemeslu, lai dotos ārpus mājām ar savu BMW i3 – un ir tieši tikpat daudz iespēju tur to uzlādēt. Vispirms – praktiskā puse: ar BMW i3 varat izmantot publiskās uzlādes stacijas ar gan maiņstrāvu (AC), gan līdzstrāvu (DC). Tas ne tikai palielina pielāgošanās iespējas, bet ļauj uzlādēt automobili arī iespējami ātri. Tas tādēļ, ka publiskajā līdzstrāvas uzlādes stacijā enerģija tiek pārnesta tieši akumulatora augstsprieguma glabātuvē ar pastāvīgu strāvas plūsmu. Tas ļauj uzlādēt BMW i3 līdz pat 80% apm. 45 minūtēs. Tāpat varat arī uzlādēt savu BMW i3 līdz 80% uzlādes līmenim maiņstrāvas uzlādes stacijā apmēram trīs stundu laikā. Tādējādi publiskās maiņstrāvas uzlādes stacijas ir īpaši piemērotas ilgākiem periodiem ārpus automobiļa, piemēram, iepirkšanās laikā.

SAVIENOJAMĪBA UN VADĪTĀJA PALĪDZĪBA.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW i3 enerģijas patēriņš un CO2 izmeši (2):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km: 16,3–15,2
  Elektriskās darbības attālums, km (kombinētajā ciklā): 310–285
  Uz klientu vērstais elektriskās darbības attālums, km: līdz 260

  BMW i3s enerģijas patēriņš un CO2 izmeši (2):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km: 17,2–16,1
  Elektriskās darbības attālums (kombinētajā ciklā): 285–270
  Uz klientu vērstais elektriskās darbības attālums, km: līdz 260

  Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Ar (2) atzīmēto automobiļu rādītāji ir plānotās vērtības.

  CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.