BRAUCIET TĀLĀK UN ĀTRĀK. AR JAUDU UN PIEDZIŅU.

Jaunā BMW i3 darbības attālums, uzlāde un efektivitāte.

BRAUCIET TĀLĀK UN ĀTRĀK. AR JAUDU UN PIEDZIŅU.

Jaunā BMW i3 darbības attālums, uzlāde un efektivitāte.

BRAUCIET TĀLĀK UN ĀTRĀK. AR JAUDU UN PIEDZIŅU.Jaunā BMW i3 darbības attālums, uzlāde un efektivitāte.

BMW i3 ir viss, kas nepieciešams, lai stātos pretim modernās mobilitātes izaicinājumiem – un klusi tos pieveiktu. Tas uzlādē augstsprieguma akumulatoru ātrās uzlādes līdzstrāvas stacijā vien 39 minūtēs, lai sasniegtu līdz 200 km lielu ikdienas lietojuma darbības attālumu. Tā pārdomātā enerģijas pārvaldība uzlabo pielāgojamību un efektivitāti gan pilsētas satiksmē, gan garākos braucienos.

BMW i

ĀTRA UN VIEGLA UZLĀDE IT VISUR.

Uzlāde nekad nav bijusi tik vienkārša: BMW i3 atjautīgās uzlādes iespējas piedāvā augstākā līmeņa pielāgojamību un ērtības. Ar digitālajiem pakalpojumiem varat izplānot uzlādes procesu skaidrāk nekā jebkad iepriekš – neatkarīgi no tā, vai esat mājās vai ārpus tās.

 • Uzlāde mājās

  Ar BMW i Wallbox, BMW i Wallbox Plus un BMW i Wallbox Connect varat droši, ātri un ērti uzlādēt savu BMW i3 mājās. Mazāk kā trīs stundu laikā akumulators būs uzlādēts līdz 80% uzlādes līmenim. Tas iespējams, pateicoties BMW i3 paredzētā jaunā BMW i Wallbox trīsfāzu uzlādes jaudai 11 kW* apmērā. Ar BMW i uzstādīšanas servisu jūsu BMW i Wallbox uzstādīšanu veiks kvalificēti speciālisti.

  Vēl lielākas ilgtspējas nolūkā tiek piedāvāta iespēja izmantot videi draudzīgu enerģiju un pašu saražotu saules enerģiju.

  * Wallbox ir līdz 22 kW liela uzlādes jauda.

 • BMW digitālās uzlādes pakalpojums: atjautīga uzlāde

  Uzlāde var būt tik ērta un pielāgota: ar BMW digitālās uzlādes pakalpojumu (DCS) varat automātiski veikt uzlādi ekonomiskā laikā atkarībā no jūsu enerģijas tarifa. Tas samazina uzlādes izmaksas un ļauj izmantot atjaunojamo enerģiju. DCS neatkarīgi pārvalda uzlādes procesu un nodrošina jūsu automobiļa pilnīgu uzlādi vēlamajā izbraukšanas laikā. Pat vēl ilgtspējīgāk – varat veikt uzlādi, izmantojot enerģiju, kas saražota no saviem saules paneļiem un BMW i Wallbox Connect. DCS caurskatāmi atvieglo atjaunojamu enerģiju ilgtspējīgu lietojumu. Ar BMW Connected palīdzību DCS ir ļoti viegli lietot, izmantojot mobilo gala ierīci. BMW uzlādes portālā varat aplūkot sava pašreizējā uzlādes plāna ieskatus, patērēto enerģiju un varat arī ērti lejupielādēt savu uzlādes vēsturi.

 • Sabiedriskā uzlāde

  Ir daudz iemeslu, lai dotos ārpus mājām ar savu BMW i3 – un ir tieši tikpat daudz iespēju tur to uzlādēt. Vispirms – praktiskā puse: ar BMW i3 varat izmantot publiskās uzlādes stacijas ar gan maiņstrāvu (AC), gan līdzstrāvu (DC). Tas ne tikai palielina pielāgošanās iespējas, bet ļauj uzlādēt automobili arī iespējami ātri. Tas tādēļ, ka publiskajā līdzstrāvas uzlādes stacijā enerģija tiek pārnesta tieši akumulatora augstsprieguma glabātuvē ar pastāvīgu strāvas plūsmu. Tas ļauj uzlādēt BMW i3 līdz 80% līmenim 39 minūtēs.Tāpat varat arī uzlādēt savu BMW i3 līdz 80% uzlādes līmenim maiņstrāvas uzlādes stacijā mazāk kā trīs stundu laikā. Tādējādi publiskās maiņstrāvas uzlādes stacijas ir īpaši piemērotas ilgākiem periodiem ārpus automobiļa, piemēram, iepirkšanās laikā.

SAVIENOJAMĪBA UN VADĪTĀJA PALĪDZĪBA.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW i3 (94 Ah) enerģijas patēriņš un CO2 izmeši:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km: 13,6 – 13,1
  Elektriskās darbības attālums, km (kombinētajā ciklā): 300 – 290
  Uz klientu vērstais elektriskās darbības attālums, km: līdz 200

  BMW i3 (94 Ah) ar darbības attāluma palielinājumu enerģijas patēriņš un CO2 izmeši:
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 14 – 13
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 11,9 – 11,5
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 0,6
  Elektriskās darbības attālums, km (kombinētajā ciklā): 235 – 225
  Uz klientu vērstais kopējais elektriskās darbības attālums, km: līdz 330

  BMW i3s (94 Ah) enerģijas patēriņš un CO2 izmeši:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km: 14,3
  Elektriskās darbības attālums, km (kombinētajā ciklā): 280
  Uz klientu vērstais elektriskās darbības attālums, km: līdz 200

  BMW i3s (94 Ah) ar darbības attāluma palielinājumu enerģijas patēriņš un CO2 izmeši:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 07
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 14
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 12,5
  Elektriskās darbības attālums, km (kombinētajā ciklā): 220

  Uz klientu vērstais kopējais elektriskās darbības attālums, km: līdz 330

  Šie rādītāji ir plānotās vērtības un vēl nav apstiprināti.

  Degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības ir atkarīgas no izvēlētajiem riteņu un riepu izmēriem. Patēriņa dati noteikti atbilstoši ECE braukšanas ciklam.

  Braukšanas diapazons ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, it īpaši personiskā braukšanas stila, izvēlētā maršruta, laikapstākļiem, apsildes/dzesēšanas izmantošanas un iepriekšējas sagatavošanas.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija.