BMW 5. sērijas Sedan, G30, 2020, vīrietis stāv aiz novietota BMW

THE 5

BMW 5. SĒRIJAS SEDAN: PIEDĀVĀJUMI UN PAKALPOJUMI

Jūsu BMW 5. sērijas Sedan pie mums ir vislabākajās rokās. Mūsu plašais oriģinālo BMW piederumu klāsts nodrošina, ka jūsu BMW ir unikāls, bet BMW M Performance detaļas nodrošina autentisku autosporta sajūtu, uz jebkura ceļa. BMW pievilcīgais pakalpojumu klāsts garantē pilnīgu vispusīgu aizsardzību ārkārtas gadījumos, kā arī servisu un apkopi, nodrošinot, ka varat pilnībā koncentrēties uz braukšanas prieku.

Lasīt vairāk
THE 5BMW 5. SĒRIJAS SEDAN: PIEDĀVĀJUMI UN PAKALPOJUMI

BMW 5. SĒRIJAS SEDAN ORIĢINĀLIE PIEDERUMI.

BMW 5. sērijas Sedan papildu aprīkojums un dizaina uzlabojumi.

Standarts – braukšanas prieks visiem vadītājiem. Oriģinālie BMW piederumi paredzēti tam, lai atbilstu jūsu īpašajām vēlmēm. Piedāvājam plašu individuālu papildinājumu un īpašu piederumu klāstu, kas ideāli piemēroti jūsu BMW 5. sērijas Sedan kvalitātes, dizaina un snieguma ziņā, nodrošinot maksimālu pievienoto vērtību – viss, kas jums varētu būt nepieciešams.

BMW 5. sērijas Sedan G30 ar BMW jumta kasti 520
BMW jumta kaste 520, BMW 5. sērijas Sedan, G30

BMW jumta kaste 520

Modernā Black krāsas jumta kaste ar Titanium Silver sānu paneļiem ir saderīga ar visām BMW jumta bagāžnieku sistēmām, un tās tilpums ir 520 litri. Slēpes ir vienkārši iekraut un aizsargāt pret zādzībām, jo kasti iespējams atvērt no abām pusēm, un katrā pusē tai ir trīskārša centrālā atslēga.
20 collu vieglmetāla diski, Cross-spoke 636. stils, divtoņu, BMW 5. sērijas Sedan, G30

20 collu divtoņu vieglmetāla disks Cross-spoke 636. stils.

Augstas kvalitātes 20 collu divtoņu vieglmetāla diski mirdzošā Ferric Grey krāsā no ārpuses un ar velmētām apmalēm.
20 collu vieglmetāla diski, Cross-spoke 636. stils, Liquid Black krāsa, BMW 5. sērijas Sedan, G30

20 collu vieglmetāla diski, Cross-spoke 636. Stils, Liquid Black krāsa

Kvalitatīvie 20 collu vieglmetāla diski ekskluzīvā Liquid Black krāsā ar velmētām apmalēm. Pilns riteņu komplekts ar Runflat dažāda izmēra riepām, riteņa izmērs 8 J x 20 ar riepu izmēru 245/35 R20 95Y XL RSC priekšā un 9 J x 20 ar riepu izmēru 275/30 R21 97Y XL RSC (aizmugurē).
BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš, BMW 5. sērijas Sedan, G30

BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš.

Bagāžas nodalījumu no netīrumiem un mitruma aizsargā izturīgais, neslīdošais ūdensdrošais paklājiņš ar paceltām malām un labi veidotu dizainu. Black krāsā ar nerūsošā tērauda ielaidumu – tas perfekti papildina salonu.
BMW universālais turētājs aizsargietvaram, Travel & Comfort, BMW 5. sērijas Sedan, G30

BMW universālais turētājs aizsargietvaram, Travel & Comfort.

Universālais turētājs ir pielāgojams izmēram un piestiprināms atsevišķi pieejamajam pamatturētājam vai Travel & Comfort sistēmas papildaprīkojumam. Ar BMW drošības ietvaru tiek sniegts drošs stiprinājums plašam klāstam Apple vai Samsung planšetdatoru izmērā no 7 līdz 11 collām. To var pagriezt par 360° un nofiksēt vajadzīgajā pozīcijā.
BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi, BMW 5. sērijas Sedan, G30

BMW visu sezonu priekšējie paklājiņi.

Ideāla izmēra izturīgie visu sezonu paklājiņi ar paceltām malām un elegantu dizainu priekšā aizsargā kāju zonu no mitruma un netīrumiem. Tie ir melni un ar nerūsošā tērauda ielaidumu.

Atklājiet vairāk BMW piederumu BMW 5. sērijas Sedan pēc kategorijām.

BMW 5. SĒRIJAS SEDAN BMW PAKALPOJUMI.

BMW 5. sērijas Sedan servisa pakotnes, priekšrocības un partneri.

BMW nosaka pakalpojumu standartus un vienmēr ir jūsu rīcībā. Ar palīdzību negadījumos un avārijās mūsu eksperti ir pieejami visu diennakti – 365 dienas gadā. Pateicoties inovatīvajiem BMW Teleservices, jūsu BMW 5. sērijas Sedan automātiski paziņo jūsu BMW servisa partnerim par nepieciešamajām apkopēm un kļūdām, lai varētu ar jums sazināties nepastarpināti. Ar BMW Service Inclusive šie un visi pārējie pakalpojumi ir apmaksāti jūsu izvēlētā laika periodā. Nodrošiniet vairāk laika svarīgajām lietām jūsu dzīvē: Ar plašo BMW piedāvāto pakalpojumu klāstu vienmēr esat drošībā.

Vīrietis vada BMW, skatīdamies caur vējstiklu, BMW 5. sērijas Sedan, G30

BMW Service Inclusive.

Vienkārši atbrīvojieties un koncentrējieties uz to, kas tiešām ir svarīgs – brauciena izbaudīšana. Ar BMW Service Inclusive to tiešām varat izdarīt. Veicot vienreizēju maksājumu varat iegūt visus iekļautos pakalpojumus un apkopes uzdevumus, izvēloties sev piemērotu periodu.
Sieviete izkāpj no BMW, skatīdamās viedtālrunī, BMW 5. sērijas Sedan G30

BMW TeleServices.

Ar inovatīvajiem BMW ConnectedDrive Teleservices jūsu BMW palīdz saglabāt skaidru galvu: kad nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, tā nodrošina jūsu vēlamajam BMW servisa partnerim visus attiecīgos automobiļa datus. Tad jūsu servisa partneris ar jums sazināsies, lai vienotos par apmeklējuma laiku. Tāpēc varat paļauties uz ātru un vienkāršu servisu, un jums nebūs par visu jādomā pašam. Vienīgā prasība: jūsu automobilim jābūt reģistrētam tiešsaistē BMW ConnectedDrive portālā, un jums jābūt atlasījušam servisa partneri. Atklājiet, kā BMW Teleservices var padarīt jūsu dzīvi ērtāku.
Vīrietis stāv pie BMW bagāžas nodalījuma ar viedtālruni un brīdinājuma trijstūri, BMW 5. sērijas Sedan, G30

BMW palīdzība uz ceļa.

Bezmaksas BMW palīdzība uz ceļa pieejama visiem BMW vadītājiem visu diennakti 365 dienas gadā. Viens zvans – un mūsu speciālisti ir jūsu rīcībā gan pa tālruni, gan ierodoties personīgi, ja nepieciešams.

BMW M PERFORMANCE DETAĻAS BMW 5. SĒRIJAS SEDAN.

BMW 5. sērijas Sedan sportiskais aprīkojums.

BMW 5. sērijas Sedan apvieno eleganci un sportiskumu: kvalitatīvi BMW M Performance detaļu piederumi uzsver šī izcilā sedana dinamisko raksturu.

BMW M Performance detaļas, BMW 5. sērijas Sedan, G30
M Performance elipsveida režģis, oglekļa šķiedra, BMW 5. sērijas Sedan, G30

M Performance oglekļa šķiedras elipsveida režģis.

Pauž raksturu: M Performance elipsveida režģa rāmis sastāv no kvalitatīva, ar rokām rūpīgi apstrādātas oglekļa šķiedras, bet stieņi izgatavoti no ļoti izturīgas plastmasas. Vizuāls akcents automobiļa priekšpusē, lai piešķirtu īpaši elegantu, sportisku un individuālu izskatu.
M Performance priekšējais difuzors, oglekļa šķiedra, BMW 5. sērijas Sedan, G30

M Performance oglekļa šķiedras priekšējais difuzors.

Raida spēcīgus signālus: M Performance oglekļa šķiedras priekšējais difuzors nodrošina optimizētas aerodinamikas vērtības un akcentē automobiļa vīrišķīgo izskatu sevišķi ekskluzīvā veidā. Individuāls autosporta izskats visstingrākajām prasībām.
20 collu divtoņu M Performance kalts disks ar Multi-spoke 732 M stilu, BMW 5. sērijas Sedan, G30

20 collu divtoņu M Performance kalts disks ar Multi-Spoke 732 M stilu.

Kvalitatīvie 20 collu M Performance vieglmetāla diski Multi-Spoke ar 732 M stilu ir kalti, divtoņu matētā Jet Black krāsā, mirdzoši un frēzēti ar krāsainu M logotipu. Pilns TPMS vasaras riteņu komplekts ar Run-flat riepām, riteņa izmērs 8J x 20 ar riepu izmēru 245/35 R20 95Y XL RSC priekšā un 9J x 20 ar riepu izmēru 275/30 R20 97Y XL RSC aizmugurē.
20 collu BMW M Performance vieglmetāla diski, Double-spoke 669 M stils, BMW 5. sērijas Sedan, G30

20 collas BMW M Performance vieglmetāla diski Double-spoke 669 M.

Kvalitatīvie kaltie 20 collu BMW M Performance vieglmetāla diski ir divtoņu Orbit Grey krāsā, ar ekskluzīvu redzamās puses frēzējuma un mirdzuma kombināciju un M logotipu. Pilns TPMS riteņu komplekts ar dažādu izmēru Run-flat riepām. Priekšējo disku izmērs – 8J x 20 ar 245/35 R20 95Y XL RSC riepām un aizmugurē – 9J x 20 ar 275/30 R20 97Y XL RSC riepām.
M Performance stūre, BMW 5. sērijas Sedan, G30

M Performance stūre.

Pārpārēm pārliecinošu argumentu: pateicoties Alcantara apdares satvēriena zonai, M Performance stūre ir īpaši patīkama un cieši iegulst rokās – daudz tiešākai stūrēšanas sajūtai. Tās izteiksmīgās kontūras un sarkanas ādas marķējums centrā vēl vairāk pastiprina individuālo autosporta izskatu.

BMW CONNECTED DRIVE PAKALPOJUMI UN LIETOJUMPROGRAMMAS.

Inovatīvās tehnoloģijas un piedāvājumi BMW 5. sērijas Sedan.

BMW ConnectedDrive veikalā atradīsiet lielu skaitu inovatīvu lietojumprogrammu un digitālo pakalpojumu, kas savienos jūs ar savu BMW 5. sērijas Sedan un pasauli. Noklikšķiniet uz pogas zemāk, lai skatītu BMW ConnectedDrive piedāvāto plašo klāstu. Atklājiet tādas praktiskas lietojumprogrammas kā reāllaika satiksmes informācija, kas sniedz līdz minūtēm precīzu informāciju par satiksmi, vai attālie pakalpojumi, kas ļauj vadīt savu BMW no attāluma, izmantojot viedtālruni. Noskaidrojiet, kuri BMW ConnectedDrive pakalpojumi ir pieejami jūsu automobilim un kurus varat atjaunināt. Jūsu priekšrocības: pat tad, ja jums jau pieder BMW, tik un tā varat ērti rezervēt pakalpojumus un lietojumprogrammas, kuras vēlāk pievienot BMW ConnectedDrive veikalā.

Lasīt vairāk

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW 530e Sedan:
  Degvielas patēriņš, l/100 km (kombinētajā ciklā): 1,3-1,8
  CO2 izmeši, g/km (kombinētajā ciklā): 30-42

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.

FUEL CONSUMPTION AND CO2 EMISSIONS.

BMW 530e Sedan:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 1.8–1.6
CO2 emissions in g/km (combined): 40–36


The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.

 

Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2

 

The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

Lasīt vairāk