BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, Sophisto Grey krāsa, septiņu astotdaļu priekšpuses skats, piepilsētā braucošs automobilis
BMW 520i Touring MHEV
Izvēlēties izskatu
Sākot noEUR 58,610
Kombinētais degvielas patēriņš1,5 - 1,9 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelisPlug-in hibrīds

THE 5

BMW 5. SĒRIJAS TOURING.

Sākot noEUR 58,610
Kombinētais degvielas patēriņš1,5 - 1,9 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelisPlug-in hibrīds

Meistars savā klasē: BMW 5. sērijas Touring apvieno BMW Touring izcilo funkcionalitāti un komfortu ilgos braucienos ar BMW 5. sērijas modeļu ikonisko izskatu un dinamiku. Virsbūve šķiet daudz pašpārliecinātāka un mūsdienīgāka nekā jebkad, pateicoties sevišķi garajai garenbāzei, skaidrajām virsmām un īpašajiem dizaina akcentiem. Elegants un ārkārtīgi daudzveidīgs salons piedāvā plašas glabāšanas iespējas, galvenokārt pateicoties pielāgojamajam bagāžas nodalījumam. BMW 5. sērijas Touring kopā ar iespaidīgu braukšanas dinamiku un inovatīvajām tehnoloģijām nosaka jaunus komforta un pielāgojamības standartus.

IZVĒLIETIES SAVA JAUNĀ BMW 5. SĒRIJAS TOURING IZSKATU.

BMW 520d Touring MHEV

ESSENCE

BMW 530e Touring

BALANCE

BMW 530d xDrive Touring MHEV

SIGNATURE

BMW 5. SĒRIJAS TOURING DIZAINS.

BMW 5. sērijas Touring nosaka jaunus standartus funkcionālā sportiskā pievilcībā. Garā garenbāze un pagarinātais dzinēja pārsegs uzsver tā autoritāti, bet precīzās kontūras un samazinātās virsmas rada mūsdienīgu izskatu. Jo sevišķi BMW elipsveida režģis un BMW Laserlight piešķir priekšpusei dinamisku un inovatīvu raksturu. Priekšējie lukturi ir nevainojami savienoti ar elipsveida režģi, kas turklāt uzsver automobiļa plašumu. Tāpēc kopējais tēls ir sportiski elegants un ar īpašu esamību, kas turpinās viscaur līdz brīvās formas izpūtējiem.

Lasīt vairāk

BMW 5. SĒRIJAS TOURING HIBRĪDAUTO MODEĻI.

BMW PHEV autoparks kustībā

BMW 5. SĒRIJAS TOURING HIBRĪDAUTO MODEĻU APSKATS.

Atklājiet, kādas priekšrocības un tehniskie parametri ir BMW 520e, BMW 530e un BMW 530e xDrive Touring ar inovatīvo hibrīdpiedziņu.

Labākais no abām pasaulēm: ar BMW 5. sērijas Touring hibrīdauto modeļiem BMW 520e, BMW 530e un BMW 530e xDrive** varat piedzīvot ilgtspējīgu mobilitāti un efektīvu braukšanas dinamiku. Izpētiet daudzās šo inovatīvo BMW hibrīdauto priekšrocības un uzziniet vairāk par piedziņas koncepciju, braukšanas dinamiku, BMW uzlādi un BMW ConnectedDrive praktiskajiem digitālajiem pakalpojumiem.
Hibrīdauto, BMW 5. sērijas Touring, 2021, G31, LCI, priekšpuses skats, uzlādes laikā ar modeli
Hibrīdauto, BMW 5. sērijas Touring, 2021, G31, LCI, trīs ceturtdaļu sānskats, uzlādes laikā ar modeli

BMW 5. sērijas Touring hibrīdauto tehnoloģija.

Divi pilnīgā harmonijā: 5. sērijas Touring hibrīdauto apvieno BMW 520e**, BMW 530e** un BMW 530e xDrive** elektriskās piedziņas tehnoloģiju ar jaudīgu BMW iekšdedzes dzinēju. Abas piedziņas kopā rada braukšanas pieredzi, kas maksimālu efektivitāti saista ar nepārspētu braukšanas prieku un – atkarībā no piedziņas modeļa – vai nu ir bez izmešiem un gandrīz bez skaņas, vai ar aizraujoši lielu griezes momenta vērtību un pietiekamām rezervēm garākiem braucieniem. BMW 530e xDrive** Touring automobilī pilnpiedziņas sistēma BMW xDrive – unikāla hibrīdautomobiļiem šajā segmentā – ir optimālas dinamikas un saķeres papildu nodrošinājums. Tā dēvētā rekuperācija, kurā kinētisko enerģiju bremzēšanas laikā pārveido elektriskajā enerģijā un pievada akumulatoram, sniedz papildu ieguldījumu efektīvas braukšanas pieredzē.
Vairāk par BMW hibrīdauto transmisiju
Hibrīdauto, BMW 5. sērijas Touring, 2021, G31, LCI, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, braucienā pa pilsētas ielām

BMW 5. sērijas Touring hibrīdauto piedziņas režīmi.

Pilnībā elektriski un izmešus neradoši ceļā uz darbu vai jaudīgi dinamiski un ar pietiekamu darbības attālumu ekskursijai nedēļas nogalē – ar BMW 5. sērijas Touring hibrīdauto BMW 520e**, BMW 530e** un BMW 530e xDrive** visi ceļi ir vaļā. Baudiet priekšrocības, kādas sniedz piedziņas režīmi, kas nodrošina optimālu iekšdedzes dzinēja un elektromotora mijiedarbību visās situācijās – piedzīvojiet aizrautību ar uz nākotni vērstu tehnoloģiju un unikālu braukšanas pieredzi.
Vairāk par atjautīgajiem piedziņas režīmiem
Hibrīdauto, BMW 5. sērijas Touring, 2021, G31, LCI, sānskats, uzlādes laikā ar modeli

BMW 5. sērijas Touring hibrīdauto uzlāde.

Mājās vai ceļā: BMW uzlāde piedāvā individuālus risinājumus, kā uzlādēt BMW 5. sērijas Touring automobili ar hibrīdpiedziņu. Papildus mājsaimniecības kontaktligzdām paredzētajam (2. režīma) standarta uzlādes kabelim, kas iekļauts standarta komplektācijā, pieejams arī BMW Wallbox, lai nodrošinātu ārkārtīgi ērtu, drošu un ātru uzlādes veidu. Mūsu partneru Smart Wallbox piedāvā vairākus papildpakalpojumus saistībā ar atjautīgo uzlādi. Uzstādīšanas pakalpojums nodrošina vienkāršu un pareizu mājsaimniecības uzlādes staciju montāžu. Lokanais ātrās uzlādes kabelis pieejams maksimāli pielāgojamai uzlādei mājās un ļauj uzlādēt BMW no jebkuras mājsaimniecības vai rūpnieciskas kontaktligzdas, izmantojot dažādus adapterus. Papildu standarta (2. režīma) uzlādes kabelim BMW 5. sērijas Touring hibrīdauto piegādes komplektā iekauts arī (3. režīma) uzlādes kabelis publiskajai uzlādei, kā arī BMW uzlādes karte, kas piedāvā pievilcīgus nosacījumus saistībā ar publisko uzlādi*. BMW 5. sērijas Touring BMW 520e**, BMW 530e** un BMW 530e xDrive** uzlādes laiks (0–100 %) ir apmēram 3,6 stundas ar uzlādes jaudu 3,7 kWh (BMW Wallbox, lokans ātrās uzlādes kabelis, publiskās uzlādes stacijas) un apmēram 6,0 stundas ar uzlādes jaudu 2,3 kWh (mājsaimniecības kontaktligzda).

* piedāvājums konkrētajā tirgū
Vairāk par BMW uzlādi
Hibrīdauto, BMW 5. sērijas Touring, 2021, G31, LCI, navigācijas sistēma, tuvplāns

BMW 5. sērijas Touring hibrīdauto digitālie pakalpojumi.

Gūstiet maksimāli daudz no katra sava brauciena metra: BMW piedāvā inovatīvus digitālus pakalpojumus, kas padara ikdienas dzīvi ar BMW 520e**, BMW 530e** vai BMW 530e xDrive** Touring vēl vieglāku un daudz ērtāku. BMW Connected uzlāde uzticami vada jūs uz tuvākajām uzlādes stacijām jūsu maršrutā, kā arī sniedz detalizētu papildu informāciju, piemēram, vai uzlādes punkts ir brīvs, kādas būs izmaksas un kur vislabāk varat pavadīt uzlādei nepieciešamo laiku uzlādes punkta apkārtnē. My BMW lietojumprogrammas izmantošana nodrošina pilnīgu uzlādes līmeņa pārskatāmību, kā arī informāciju par pēdējiem uzlādes cikliem. Tiklīdz automobilis būs pilnībā uzlādēts, saņemsiet pašpiegādes ziņu. Citi digitālie pakalpojumi, piemēram, BMW atjautīgais personiskais asistents vai viedtālruņa integrēšana vēl vairāk atvieglo ikdienas mobilitāti – relaksētam braukšanas priekam jūsu BMW 5. sērijas Touring ar hibrīdpiedziņu.
Vairāk par digitālajiem pakalpojumiem

BMW 5. SĒRIJAS TOURING DIZAINS UN FUNKCIONALITĀTE.

Panorāmas jumta lūka, BMW 5. sērijas Touring, G31, atjaunināts, 2020, salons

Panorāmas jumta lūka.

Kad tā ir atvērta, panorāmas jumta lūka sniedz daudz svaiga gaisa. Kad aizvērta – salonā nodrošina gaismas pielietu atmosfēru. Tā atveras un aizveras pilnībā automātiski, nospiežot pogu vai izmantojot automobiļa atslēgu, un ir aprīkota ar atbīdīšanas un pacelšanas funkciju, elektrisku saulessargu un vēja sargu.
Piekabes āķis, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, tuvplāns

Piekabes āķis.

Piekabes āķis ar elektriski regulējamu mehānismu ir apstiprināts lietojumam ar smagām kravām līdz 2 000 kg. Stabilitātes nolūkā piekabes stabilitātes kontrole automātiski bremzē velkošo automobili, ja piekabe sāk šūpoties, Elektroniski regulējamais mehānisms nav redzams, kad tas noglabāts zem aizmugurējā apakšējā spoilera.
Bagāžas nodalījuma pakotne, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020

Bagāžas nodalījuma pakotne.

Bagāžas nodalījuma komplekts papildina bagāžas nodalījuma funkcionalitāti ar gandrīz bezgalīgu leņķu regulēšanas iespēju, ieskaitot kravas pozīciju, labās un kreisās puses stiprinājumu sliedēm ar diviem kustīgiem stiprināšanas punktiem, spriegošanas siksna ar plastmasas rāmjiem labajā pusē, kā arī daudzveidīgi lietojamu āķi.

BMW 5. SĒRIJAS TOURING TEHNOLOĢIJAS.

BMW 5. sērijas Touring vienmēr ir jūsu rīcībā. Mūsdienīgākās palīdzības sistēmas un savienojamības funkcijas garantē maksimālu drošības līmeni, savukārt inovatīvās darba un izklaides funkcijas aizrauj un sniedz informāciju. Pateicoties pārdomātiem digitālajiem pakalpojumiem, jūs saglabājat ideālu savienojumu visā brauciena laikā – bezrūpīgas un mierpilnas mobilitātes labad.
BMW 5. sērijas Touring, LCI, G31, BMW Live kokpits Professional, 12,3 collu centrālās informācijas displejs, kokpits, tuvplāns
Braukšanas palīgsistēma Professional, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

Braukšanas palīgsistēma Professional, braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional nodrošina optimālu komfortu un drošību, atrodoties kritiskos vai monotonas braukšanas apstākļos. Papildus braukšanas palīgsistēmā esošajam iekļauts arī stūrēšanas un joslu vadības palīgs ar paplašinātām funkcijām, ārkārtas apstāšanās palīgs, kā arī palikšanas joslā palīgs ar aktīvo aizsardzību pret sānu sadursmi.
Atpakaļgaitas asistents, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

Atpakaļgaitas asistents.

Atpakaļgaitas asistents saglabā pēdējos 50 m nobrauktā ceļa, kas mērots ar ātrumu līdz 35 km/h, lai to varētu atvirzīt, ja nepieciešams. Jums nav jāstūrē un varat pievērst visu uzmanību automobiļa vides uzraudzīšanai.
BMW Laserlight, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, tuvplāns, priekšpuse

BMW Laserlight.

Tālo gaismu lāzerrežīmā BMW Laserlight apgaismo līdz 650 metru lielā attālumā, kas ir gandrīz divas reizes lielāks par parasto. Labāka redzamība tumsā ievērojami uzlabo drošību. Priekšējo lukturu zilie akcenti un uzraksts “BMW Laser” uzsver arī automobiļa tehnoloģiskos standartus un sportiskumu.
BMW Live kokpits Professional, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

BMW Live kokpits Professional.

BMW Live kokpita Professional versija ar navigācijas funkciju ietver divus augstas kvalitātes displejus, ko veido augstas izšķirtspējas 12,3 collu vadības displejs ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu panelis. BMW operētājsistēmu 7 var vadīt arī ar iDrive kontrolleri*.

*Šim automobiļa modelim šobrīd nav iespējams piedāvāt iDrive kontrollera skārienekrāna funkciju.

BMW atjautīgais personiskais asistents, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

BMW atjautīgais personiskais asistents.

Vai tas nebūtu lieliski, ja BMW būtu arī jūsu automobiļa eksperts? Sazinieties ar savu automobili, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Izsakiet dabiskas komandas, lai vadītu daudzas automobiļa funkcijas. Tas var arī izskaidrot tēmas par jūsu automobili un palīdz vēl labāk iepazīt BMW.
Attālā programmatūras jaunināšana, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

Tālvadības programmatūras jauninājums

Automobilī vienmēr ir jaunākā programmatūras versija. Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW vienmēr būs jaunākā programmatūra. Varat vienkārši lejupielādēt atjauninājumus, izmantojot My BMW lietojumprogrammu vai automobilī uzstādīto SIM karti, un tad ieinstalēt šos atjauninājumus. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu BMW pieejamās automobiļa funkcijas.
Viedtālruņa integrēšana, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

Viedtālruņa integrēšana.

Kāpēc iztikt bez viedtālruņa iespējām savā BMW, kad varat turpināt to lietot kā parasti? Ar viedtālruņa integrēšanu jūsu automobilis atbalsta Apple CarPlay un Android Auto, izveidojot bezvadu savienojumu starp jūsu viedtālruni un automobili. Tas ļauj ērti izmantot pazīstamas funkcijas un dažādas lietojumprogrammas automobilī.
BMW 5. sērijas Touring, G31, digitālā atslēga

BMW digitālā atslēga.

BMW digitālā atslēga pārvērš jūsu saderīgo viedtālruni* par pilntiesīgu automobiļa atslēgu. Lai atslēgtu, tikai pielieciet viedtālruni blakus durvju rokturim; pirms BMW iedarbināšanas novietojiet to viedtālruņa nodalījumā. Turklāt varat nosūtīt digitālo atslēgu līdz pieciem draugiem un pat, piemēram, ierobežot maksimālo braukšanas ātrumu – ideāli autovadītājiem – iesācējiem.

* BMW digitālā atslēga ir saderīga tikai ar noteiktiem viedtālruņiem. Saderīgo viedtālruņu saraksts ir pieejams vietnē bmw.com/digitalkey. Lai varētu izmantot BMW digitālo atslēgu, nepieciešams Teleservices aprīkojums.

BMW 5. SĒRIJAS TOURING BRAUKŠANAS DINAMIKA.

Transmisijas un šasijas tehnoloģijas mirkļa skatījumā.

Visas vadības ierīces ir iestatītas uz tīru braukšanas prieku. No īpaši ekonomiskā četrcilindru dīzeļdzinēja līdz sešcilindru benzīna dzinēja augstajiem apgriezieniem un iespaidīgajam griezes momentam. BMW 5. sērijas Touring katru braucienu veic ar sportisku sniegumu. Ar perfekti saskaņotām transmisijas un šasijas tehnoloģijām, piemēram, ar adaptīvo balstiekārtu, aktīvo stūres vadību vai xDrive atjautīgo pilnpiedziņas sistēmu, optimāla saķere un maksimāls tīrs braukšanas prieks ir garantēts.
Mērenā hibrīdtehnoloģija, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, šasija

Mērenā hibrīdtehnoloģija.

Mērenā hibrīdtehnoloģija kalpo, lai bremzēšanas laikā rekuperētu kinētisko enerģiju, un paātrinājuma uzņemšanas laikā sadarbojas ar iekšdedzes dzinēju. Tādējādi tiek mazināts degvielas patēriņš un izmešu daudzums, vienlaikus nodrošinot pārākumu dinamikas jomā. Arī automātisko Start/Stop funkciju vieglā hibrīdtehnoloģija padara ātrāku un ērtāku.
Adaptīvā balstiekārta, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, tuvplāns, Start/Stop poga

Adaptīvā balstiekārta.

Adaptīvā balstiekārta ļauj precīzi pielāgot amortizatoru raksturlielumus katrai braukšanas situācijai, uzlabojot rites komfortu un braukšanas dinamiku. Papildus standarta COMFORT iestatījumiem paaugstināta braukšanas komforta nolūkā SPORT programmā ir iespējami sportiskāki amortizatoru iestatījumi.
Aktīvā stūres vadība, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, braucošs automobilis

Aktīvā stūres vadība.

Aktīvā stūres vadība apvieno balstu, kas mainās atkarībā no stūrēšanas leņķa uz priekšējās ass, un aizmugurējos riteņus, kas arī veic stūrēšanu. Braucot mazākā ātrumā, tas sniedz lielāku manevrējamību un veiklību, griežot aizmugurējos riteņus pretēji priekšējiem. Sākot no ātruma no apmēram 60 līdz 80 km/h, aizmugurējie riteņi griežas paralēli priekšējiem, lai palielinātu braukšanas stabilitāti un komfortu.
BMW xDrive, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, emblēma

BMW xDrive.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma vienmērīgi un pielāgojami pārvada piedziņas spēku uz priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, sniedzot pastiprinātu saķeri, virziena stabilitāti, braukšanas dinamiku un drošību jebkādā braukšanas situācijā. Vēl lielākas izveicības labad elektroniski vadāmā jaudas sadale līkumos, piemēram, līdzsvaro pārlieku pagriežamību vai nepietiekamu pagriežamību.

BMW 5. SĒRIJAS TOURING MODEĻI.

BMW 5. sērijas Touring.

 • 18 collu vieglmetāla diski Double-spoke, 844. stils; pieejami arī citi diski
 • BMW Individual satinēta Exterior Line alumīnija krāsā
 • Sporta sēdekļi ar Dakota ādu Ivory White krāsā, ekskluzīvs šuvums/kontrastējošas dekoratīvās maliņas,
 • pieejami arī citi apdares stili
 • Automātiskā klimata kontrole
 • Fona apgaismojums
BMW 5. sērijas Touring 530i G31, 2020, pamata aprīkojums Sophisto Grey krāsā

Luxury Line.

 • 18 collu vieglmetāla diski ar W-spoke 632. stilu Reflex Silver krāsā
 • Alumīnija durvju sliekšņu apdare ar uzrakstu “Luxury Line”
 • Dakota ādas sēdekļi ar līnijai raksturīgu šuvumu un ādas apmalēm
 • Instrumentu panelis Sensatec Black krāsā
 • “Fineline” smalkkoka apdares elementi Ridge krāsā ar akcentējošu apdares elementu Pearl Chrome krāsā
BMW 5. sērijas Touring 530i G31, 2020, Luxury Line Mineral White krāsā

M sporta pakotne.

 • M aerodinamiskā pakotne ar priekšējo spoileri, sānu sliekšņiem un aizmugurējo apakšējo spoileri ar Dark Shadow metālisku difuzora ieliktni
 • 18 collu M vieglmetāla diski ar Double-spoke 662 M stilu
 • M sporta balstiekārta
 • Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim ar auduma/Alcantara kombināciju un ekskluzīvu M izskatu
 • Aluminium Rhombicle M salona apdares elementi, Smoke Grey krāsa ar akcentējošiem apdares elementiem Pearl Chrome krāsā
BMW 5. sērijas Touring 530e G31, 2020, M sporta pakotne metāliskā Tansanite Blue II krāsā, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
 • BMW 5. sērijas Touring.
 • Luxury Line.
 • M sporta pakotne.

ORIĢINĀLIE BMW PIEDERUMI UN BMW M PERFORMANCE PARTS BMW 5. SĒRIJAS TOURING.

Laba un pazīstama sajūta.

Standarts – braukšanas prieks visiem vadītājiem. Oriģinālie BMW piederumi paredzēti tam, lai atbilstu jūsu īpašajām vēlmēm. Piedāvājam plašu individuālu papildinājumu un īpašu piederumu klāstu, kas ideāli piemēroti jūsu BMW 5. sērijas Touring kvalitātes, dizaina un snieguma ziņā, nodrošinot maksimālu pievienoto vērtību – viss, kas jums varētu būt nepieciešams.
BMW universālais planšetdatoru turētājs ar BMW aizsargietvaru, Travel & Comfort, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020

BMW universālais planšetdatoru turētājs ar BMW aizsargietvaru.

Universālais turētājs ir pielāgojams izmēram un piestiprināms atsevišķi pieejamajam pamatturētājam vai Travel & Comfort sistēmas papildaprīkojumam. Ar BMW drošības ietvaru tiek sniegts drošs stiprinājums plašam klāstam Apple vai Samsung planšetdatoru izmērā no 7 līdz 11 collām. To var pagriezt par 360° un nofiksēt vajadzīgajā pozīcijā.
Uz izstrādājumu
BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020

BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš.

Bagāžas nodalījumu no netīrumiem un mitruma aizsargā izturīgais, neslīdošais ūdensdrošais paklājiņš ar paceltām malām un labi veidotu dizainu. Black krāsā ar nerūsošā tērauda ielaidumu – tas perfekti papildina salonu.
Uz izstrādājumu
BMW LED durvju projektori, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020

BMW LED durvju projektori.

Jaunie BMW LED durvju projektori ar uzlaboto projekcijas kvalitāti un ar kalpošanas laiku, kas ilgāks par vidējo, padara iekāpšanu un izkāpšanu no automobiļa par unikālu pieredzi. Tie automātiski aktivizējas, atverot durvis, un izgaismo iekāpšanas zonu pilnībā personalizētā veidā, projicējot attēlu uz zemes blakus automobilim. Automobiļa vadītājs var atlasīt attēlu projicēšanai, izmantojot maināmus slīdņus, kā arī izvēlēties starp BMW vai BMW M logotipu.
Uz izstrādājumu
M Performance ārējā atpakaļskata spoguļa korpuss, oglekļa šķiedra, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020

M Performance ārējo atpakaļskata spoguļu korpusi, oglekļa šķiedra.

Satriecošie spoguļu korpusi, kas pedantiski ar rokām veidoti no oglekļa šķiedras, uzsver automobiļa augsto tehnoloģiju izcelsmi. To dinamiskais dizains nodrošina pievilcīgu, izcilu izskatu un piešķir individuālu sportisku akcentu.
Uz izstrādājumu
20 collu divtoņu M Performance kalts disks ar Multi-spoke 732 M stilu, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020

20 collu divtoņu M Performance kalts disks ar Multi-Spoke 732 M stilu.

Kvalitatīvie 20 collu M Performance vieglmetāla diski Multi-Spoke ar 732 M stilu ir kalti, divtoņu matētā Jet Black krāsā, mirdzoši un frēzēti ar krāsainu M logotipu. Pilns TPMS vasaras riteņu komplekts ar Run-flat riepām, riteņa izmērs 8J x 20 ar riepu izmēru 245/35 R20 95Y XL RSC priekšā un 9J x 20 ar riepu izmēru 275/30 R20 97Y XL RSC aizmugurē.
Uz izstrādājumu
M Performance stūre, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020

M Performance stūre.

Pārpārēm pārliecinošu argumentu: pateicoties Alcantara apdares satvēriena zonai, M Performance stūre ir īpaši patīkama un cieši iegulst rokās – daudz tiešākai stūrēšanas sajūtai. Tās izteiksmīgās kontūras un sarkanas ādas marķējums centrā vēl vairāk pastiprina individuālo autosporta izskatu.
Uz izstrādājumu

BMW 5. SĒRIJAS TOURING TEHNISKIE DATI.

BMW 530e Touring

Sistēmas jauda Nm:

215 (292)

Paātrinājums 0–100 km/h (s):

6,1

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km:

1,9 - 1,5

CO2 izmeši kombinētajā ciklā g/km:

35 - 43

BMW 530e Touring, G31, LCI, metāliskā Sophisto Grey krāsā, pilsētas satiksmē braucošs automobilis

BMW 5. SĒRIJAS TOURING FINANSĒŠANA UN LĪZINGS

BMW FINANCIAL SERVICES BMW 5. SĒRIJAS TOURING GADĪJUMĀ

Frau vor parkendem BMW 5er Touring G31 Facelift 2020 in Sophistograu Brilliant Effect metallic 7/8 Seitenansicht

Nonāciet pie kārotā ātri un veikli ar BMW Financial Services pielāgotajiem finanšu produktiem. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs mūsu piedāvājums tiek individuāli pielāgots jūsu vajadzībām un vēlmēm. Uzziniet vairāk par pievilcīgajiem finansēšanas risinājumiem vai īsto līzinga piedāvājumu sava BMW 5. sērijas Touring gadījumā.

BMW PAKALPOJUMI.

BMW 5. SĒRIJAS TOURING – PAKALPOJUMI UN PALĪDZĪBA.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#laikasarinotiktu: Pilnīgi bezrūpīga braukšana visu elektroautomobiļu gadījumā: šī pakotne piedāvā jums 100 % caurskatāmību un ērtu plānošanas vieglumu. Termiņu izvēlaties jūs – 4 vai 6 gadi – vai 3 gadi, ja esat līzinga klients. Servisa pakotnes saturs:
 • Automobiļa pārbaudes serviss
 • Gaisa mikrofiltra apkope
 • Bremžu šķidruma apkope
Uzzināt vairāk par BMW Service Inclusive
BMW TeleServices

BMW TeleServices.

Ar inovatīvajiem BMW ConnectedDrive Teleservices jūsu BMW palīdz saglabāt skaidru galvu: kad nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, tā nodrošina jūsu vēlamajam BMW servisa partnerim visus attiecīgos automobiļa datus. Tad jūsu servisa partneris ar jums sazināsies, lai vienotos par apmeklējuma laiku. Tāpēc varat paļauties uz ātru un vienkāršu servisu, un jums nebūs par visu jādomā pašam. Vienīgā prasība: jūsu automobilim jābūt reģistrētam tiešsaistē BMW ConnectedDrive portālā, un jums jābūt atlasījušam servisa partneri. Atklājiet, kā BMW Teleservices var padarīt jūsu dzīvi ērtāku.
Uzzināt vairāk par BMW Teleservices
BMW palīdzība uz ceļa

BMW palīdzība uz ceļa.

Bezmaksas BMW palīdzība uz ceļa pieejama visiem BMW vadītājiem visu diennakti 365 dienas gadā. Viens zvans – un mūsu speciālisti ir jūsu rīcībā gan pa tālruni, gan ierodoties personīgi, ja nepieciešams.
Uzzināt vairāk par BMW palīdzību uz ceļa
BMW darbinieks konsultē klientu

VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW 5. sērijas Touring, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu kompetentie BMW servisa darbinieki labprāt sniegs jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO2 IZMEŠI.

BMW 530e** Touring:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 1,9–1,5
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 24,8–22,8

 

Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītājos, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp

 

** Temperatūrā, kas zemāka par 0 grādiem pēc Celsija pilnībā elektriskas braukšanas režīms šim hibrīdauto nebūs pieejams, līdz akumulators uzsils līdz darbam piemērotai temperatūrai – pēc dažiem ar automobili nobrauktiem kilometriem.

Lasīt vairāk

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW 530e** Touring:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 1,9–1,5
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 35 - 43

  Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītājos, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp

  ** Temperatūrā, kas zemāka par 0 grādiem pēc Celsija pilnībā elektriskas braukšanas režīms šim hibrīdauto nebūs pieejams, līdz akumulators uzsils līdz darbam piemērotai temperatūrai – pēc dažiem ar automobili nobrauktiem kilometriem.