BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, Phytonic Blue krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, braucošs automobilis
Sākot noEUR 55,510
Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā)1,8–1,3 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelisPlug-in hibrīds

THE 5

BMW 5. SĒRIJAS SEDAN.

Sākot noEUR 55,510
Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā)1,8–1,3 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelisPlug-in hibrīds
THE 5BMW 5. SĒRIJAS SEDAN.

BMW 5. sērijas Sedan ir sportiskas biznesa klases meistardarbs. Pirmajā acumirklī tas rada stilīga sportiskuma iespaidu, kas sevišķi izpaužas dinamiskajā siluetā un koncentrētajā dizaina valodā. Skaidrās virsmas un precīzās kontūras piešķir elegantajai virsbūvei mūsdienīgu, tehnisku noskaņu. Elegantais un funkcionālais salons papildina automobiļa inovatīvos centienus ar uz nākotni vērstām tehnoloģijām un sportiskām funkcijām. Apvienojumā ar iespaidīgu braukšanas dinamiku un inovatīvām tehnoloģijām BMW 5. sērijas Sedan nodrošina komfortu, pašpārliecinātību un – pats galvenais – augstāko tīra braukšanas prieka pakāpi gan tuvākos, gan tālākos braucienos.

BMW 5. SĒRIJAS SEDAN DIZAINS.

BMW 5. sērijas Sedan sportiskumu un pašpārliecinātību paceļ jaunā līmenī – pateicoties galvenokārt BMW raksturīgajām proporcijām, piemēram, garajai garenbāzei, pagarinātajam dzinēja pārsegam un lēzenajai jumta līnijai. Precīzas kontūras rada fascinējošu kontrastu ar mērķtiecīgajām plūdlīniju virsmām, radot mūsdienīgu, pūristisku izskatu. Jo sevišķi BMW elipsveida režģis un BMW Laserlight piešķir priekšpusei dinamisku un inovatīvu raksturu. Priekšējie lukturi ir nevainojami savienoti ar elipsveida režģi, kas vēl vairāk uzsver automobiļa platumu un piešķir tam izcilu eleganci un klātbūtnes sajūtu, kas saglabājas viscaur līdz brīvās formas izpūtēja caurulēm aizmugurējā apakšējā spoilerī. Rezultāts ir stilīgs un vienlaikus sportisks koptēls.

Lasīt vairāk

BMW 5. SĒRIJAS SEDAN HIBRĪDAUTO MODEĻI.

BMW PHEV fleet in motion, BMW 2er Active Tourer F45 LCI, BMW 3er Saloon G20, BMW 3er Touring G21, BMW 5er Saloon G30 LCI, BMW 5er Touring G31 LCI, BMW 7er Saloon G11/G12 LCI, BMW X1 LCI F48, BMW X2 F39, BMW X3 G01 LCI, BMW X5 G05 LCI

BMW 5. SĒRIJAS SEDAN HIBRĪDAUTO MODEĻU APSKATS.

Atklājiet priekšrocības un tehniskos aspektus BMW 5. sērijas Sedan modeļos 520e, 530e, 530e xDrive un 545e xDrive ar inovatīvo hibrīdpiedziņu.

Labākais no abām pasaulēm: ar BMW 5. sērijas Sedan hibrīdauto modeļiem BMW 520e**, BMW 530e**, BMW 530e xDrive** un BMW 545e xDrive** varat piedzīvot ilgtspējīgu mobilitāti un efektīvu braukšanas dinamiku. Izpētiet daudzās šo inovatīvo BMW hibrīdauto priekšrocības un uzziniet vairāk par piedziņas koncepciju, braukšanas dinamiku, BMW uzlādi un BMW ConnectedDrive praktiskajiem digitālajiem pakalpojumiem.

BMW 5. sērijas Sedan, hibrīdauto, 2021, G30, sānskats, ar BMW Wallbox

BMW 5. sērijas Sedan hibrīdauto tehnoloģija.

Divi pilnīgā harmonijā: BMW 5. sērijas Sedan hibrīdauto apvieno BMW 520e**, BMW 530e**, BMW 530e xDrive un BMW 545e xDrive** elektriskās piedziņas tehnoloģiju ar jaudīgu BMW iekšdedzes dzinēju. Abas piedziņas kopā rada braukšanas pieredzi, kas maksimālu efektivitāti saista ar nepārspētu braukšanas prieku un – atkarībā no piedziņas modeļa – ir vai nu bez izmešiem un gandrīz bez skaņas, vai ar aizraujoši lielu griezes momenta vērtību un pietiekamām rezervēm garākiem braucieniem. BMW 530e xDrive** un BMW 545e xDrive** modeļos pilnpiedziņas sistēma BMW xDrive ir optimālas dinamikas un saķeres papildu nodrošinājums. Tā dēvētā rekuperācija, kurā kinētisko enerģiju bremzēšanas laikā pārveido elektriskajā enerģijā un pievada akumulatoram, sniedz papildu ieguldījumu efektīvas braukšanas pieredzē.
Vairāk par BMW hibrīdauto transmisiju
BMW 5. sērijas Sedan hibrīdauto, 2021, G30, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, braucienā pa pilsētas ielām

BMW 5. sērijas Sedan hibrīdauto piedziņas režīmi.

Pilnībā elektriski un izmešus neradoši ceļā uz darbu vai jaudīgi dinamiski un ar pietiekamu darbības attālumu ekskursijai nedēļas nogalē – ar BMW 5. sērijas Sedan hibrīdauto520e**, 530e**, 530e** xDrive un 545e xDrive** visi ceļi ir vaļā. Baudiet priekšrocības, kādas sniedz piedziņas režīmi, kas nodrošina optimālu iekšdedzes dzinēja un elektromotora mijiedarbību visās situācijās – piedzīvojiet aizrautību ar uz nākotni vērstu tehnoloģiju un unikālu braukšanas pieredzi.
Vairāk par atjautīgajiem piedziņas režīmiem
BMW 5. sērijas Sedan hibrīdauto, 2021, G30, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, uzlādes laikā ar modeli

BMW 5. sērijas Sedan hibrīdauto uzlāde.

Mājās vai ceļā: BMW uzlāde piedāvā individuālus risinājumus, kā uzlādēt BMW 5. sērijas Sedan automobili ar hibrīdpiedziņu. Papildus mājsaimniecības kontaktligzdām paredzētajam (2. režīma) standarta uzlādes kabelim, kas iekļauts standarta komplektācijā, pieejams arī BMW Wallbox, lai nodrošinātu ārkārtīgi ērtu, drošu un ātru uzlādes veidu. Mūsu partneru Smart Wallbox piedāvā vairākus papildpakalpojumus saistībā ar atjautīgo uzlādi. Uzstādīšanas pakalpojums nodrošina vienkāršu un pareizu mājsaimniecības uzlādes staciju montāžu. Lokanais ātrās uzlādes kabelis pieejams maksimāli pielāgojamai uzlādei mājās un ļauj uzlādēt BMW no jebkuras mājsaimniecības vai rūpnieciskas kontaktligzdas, izmantojot dažādus adapterus. Papildus standarta (2. režīma) uzlādes kabelim BMW 5. sērijas Sedan hibrīdauto piegādes komplektā iekauts arī (3. režīma) uzlādes kabelis publiskajai uzlādei, kā arī BMW uzlādes karte, kas piedāvā pievilcīgus nosacījumus saistībā ar publisko uzlādi*. BMW 5. sērijas Sedan modeļu BMW 520e**, BMW 530e**, BMW 530e** xDrive un BMW 545e xDrive** uzlādes laiks (0–100%) ir apmēram 3,6 stundas ar uzlādes jaudu 3,7 kWh (BMW Wallbox, lokans ātrās uzlādes kabelis, publiskās uzlādes stacijas) un apmēram 6,0 stundas ar uzlādes jaudu 2,3 kWh (mājsaimniecības kontaktligzda). * piedāvājums konkrētajā tirgū
Vairāk par BMW uzlādi
Hibrīdauto, BMW 5. sērijas Sedan, 2021, G30, navigācijas sistēma, tuvplāns

BMW 5. sērijas Sedan hibrīdauto digitālie pakalpojumi.

Gūstiet maksimāli daudz no katra sava brauciena metra: BMW piedāvā inovatīvus digitālus pakalpojumus, kas padara ikdienas dzīvi ar 520e*, 530e**, 530e xDrive, vai 545e xDrive** vēl vieglāku un daudz ērtāku. BMW Connected uzlāde uzticami vada jūs uz tuvākajām uzlādes stacijām jūsu maršrutā, kā arī sniedz detalizētu papildu informāciju, piemēram, vai uzlādes punkts ir brīvs, kādas būs izmaksas un kur vislabāk varat pavadīt uzlādei nepieciešamo laiku uzlādes punkta apkārtnē. My BMW lietojumprogrammas izmantošana nodrošina pilnīgu uzlādes līmeņa pārskatāmību, kā arī informāciju par pēdējiem uzlādes cikliem. Tiklīdz automobilis būs pilnībā uzlādēts, saņemsiet pašpiegādes ziņu. Citi digitālie pakalpojumi, piemēram, BMW atjautīgais personiskais asistents vai viedtālruņa integrēšana, vēl vairāk atvieglo ikdienas mobilitāti – relaksētam braukšanas priekam jūsu BMW 5. sērijas Sedan ar hibrīdpiedziņu.
Vairāk par digitālajiem pakalpojumiem

BMW 5. SĒRIJAS SEDAN TEHNOLOĢIJAS.

Informācijas displejs, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, salons, kokpits
Braukšanas palīgsistēma Professional, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

Braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional nodrošina optimālu komfortu un drošību, atrodoties kritiskos vai monotonas braukšanas apstākļos. Papildus braukšanas palīgsistēmā esošajam iekļauts arī stūrēšanas un joslu vadības palīgs ar paplašinātām funkcijām, ārkārtas apstāšanās palīgs, kā arī palikšanas joslā palīgs ar aktīvo aizsardzību pret sānu sadursmi.
Atpakaļgaitas asistents, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

Atpakaļgaitas asistents.

Atpakaļgaitas asistents saglabā pēdējos 50 m nobrauktā ceļa, kas mērots ar ātrumu līdz 35 km/h, lai to varētu atvirzīt, ja nepieciešams. Jums nav jāstūrē un varat pievērst visu uzmanību automobiļa vides uzraudzīšanai.
BMW Laserlight, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, Phytonic Blue krāsa, tuvplāns, priekšpuse

BMW Laserlight.

Tālo gaismu lāzerrežīmā BMW Laserlight apgaismo līdz 650 metru lielā attālumā, kas ir gandrīz divas reizes lielāks par parasto. Labāka redzamība tumsā ievērojami uzlabo drošību. Priekšējo lukturu zilie akcenti un uzraksts “BMW Laser” uzsver arī automobiļa tehnoloģiskos standartus un sportiskumu.
BMW Live kokpits Professional, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

BMW Live kokpits Professional.

BMW Live kokpita Professional versija ar navigācijas funkciju ietver divus augstas kvalitātes displejus, ko veido augstas izšķirtspējas 12,3 collu vadības displejs ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu panelis. BMW operētājsistēmu 7 var vadīt arī ar iDrive kontrolleri*.
*Šim automobiļa modelim šobrīd nav iespējams piedāvāt iDrive kontrollera skārienekrāna funkciju.

BMW atjautīgais personiskais asistents, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

BMW atjautīgais personiskais asistents.

Vai tas nebūtu lieliski, ja BMW būtu arī jūsu automobiļa eksperts? Sazinieties ar savu automobili, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Izsakiet dabiskas komandas, lai vadītu daudzas automobiļa funkcijas. Tas var arī izskaidrot tēmas par jūsu automobili un palīdz vēl labāk iepazīt BMW.
Attālā programmatūras jaunināšana, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

Tālvadības programmatūras jauninājums

Automobilī vienmēr ir jaunākā programmatūras versija. Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW vienmēr būs jaunākā programmatūra. Varat vienkārši lejupielādēt atjauninājumus, izmantojot My BMW lietojumprogrammu vai automobilī uzstādīto SIM karti, un tad ieinstalēt šos atjauninājumus. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu BMW pieejamās automobiļa funkcijas.
Viedtālruņa integrēšana, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

Viedtālruņa integrēšana.

Kāpēc iztikt bez viedtālruņa iespējām savā BMW, ja varat turpināt to lietot, kā ierasts? Viedtālruņa integrēšanas funkcija izveido bezvadu savienojumu ar jūsu viedtālruni automobilī, izmantojot Apple CarPlay un Android Auto. Tas ļauj ērti izmantot funkcijas un dažādas lietotnes ar vadības displeja starpniecību.

BMW 5. sērijas Sedan, G30, digitālā atslēga

BMW digitālā atslēga.

BMW digitālā atslēga pārvērš jūsu saderīgo viedtālruni* par pilntiesīgu automobiļa atslēgu. Lai atslēgtu, tikai pielieciet viedtālruni blakus durvju rokturim; pirms BMW iedarbināšanas novietojiet to viedtālruņa nodalījumā. Turklāt varat nosūtīt digitālo atslēgu līdz pieciem draugiem un pat, piemēram, ierobežot maksimālo braukšanas ātrumu – ideāli autovadītājiem – iesācējiem.
* BMW digitālā atslēga ir saderīga tikai ar noteiktiem viedtālruņiem. Saderīgo viedtālruņu saraksts ir pieejams vietnē bmw.com/digitalkey. Lai varētu izmantot BMW digitālo atslēgu, nepieciešams Teleservices aprīkojums.

5. SĒRIJAS SEDAN BRAUKŠANAS DINAMIKA.

Transmisijas un šasijas tehnoloģijas mirkļa skatījumā.

Vairāk jaudas, vairāk kontroles. No īpaši ekonomiskā četrcilindru dīzeļdzinēja līdz sešcilindru benzīna dzinēja augstajiem apgriezieniem un iespaidīgajam griezes momentam. BMW 5. sērijas Sedan katru braucienu veic ar sportisku sniegumu. Ar perfekti saskaņotām transmisijas un šasijas tehnoloģijām, piemēram, ar adaptīvo balstiekārtu, aktīvo stūres vadību vai xDrive atjautīgo pilnpiedziņas sistēmu, optimāla saķere un maksimāls tīrs braukšanas prieks ir garantēts.

Mērenā hibrīdtehnoloģija, BMW 5. sērijas Sedan, G30, šasija

Mērenā hibrīdtehnoloģija, BMW 5. sērijas Sedan.

Mērenā hibrīdtehnoloģija kalpo, lai bremzēšanas laikā rekuperētu kinētisko enerģiju, un paātrinājuma uzņemšanas laikā sadarbojas ar iekšdedzes dzinēju. Tādējādi tiek mazināts degvielas patēriņš un izmešu daudzums, vienlaikus nodrošinot pārākumu dinamikas jomā. Arī automātisko Start/Stop funkciju vieglā hibrīdtehnoloģija padara ātrāku un ērtāku.
BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, metāliska Phytonic Blue krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, automobilis braucienā pa ielu

Adaptīvā balstiekārta.

Adaptīvā balstiekārta ļauj precīzi pielāgot amortizatoru raksturlielumus katrai braukšanas situācijai, uzlabojot rites komfortu un braukšanas dinamiku. Papildus standarta COMFORT iestatījumiem paaugstināta braukšanas komforta nolūkā SPORT programmā ir iespējami sportiskāki amortizatoru iestatījumi.
Aktīvā stūres vadība, BMW 5. Sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, trīs ceturtdaļu aizmugures skats, braucoša automobiļa skats

Aktīvā stūres vadība.

Aktīvā stūres vadība apvieno balstu, kas mainās atkarībā no stūrēšanas leņķa uz priekšējās ass, un aizmugurējos riteņus, kas arī veic stūrēšanu. Braucot mazākā ātrumā, tas sniedz lielāku manevrējamību un veiklību, griežot aizmugurējos riteņus pretēji priekšējiem. Sākot no ātruma no apmēram 60 līdz 80 km/h, aizmugurējie riteņi griežas paralēli priekšējiem, lai palielinātu braukšanas stabilitāti un komfortu.
BMW xDrive, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020

BMW xDrive.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma vienmērīgi un pielāgojami pārvada piedziņas spēku uz priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, sniedzot pastiprinātu saķeri, virziena stabilitāti, braukšanas dinamiku un drošību jebkādā braukšanas situācijā. Vēl lielākas izveicības labad elektroniski vadāmā jaudas sadale līkumos, piemēram, līdzsvaro pārlieku pagriežamību vai nepietiekamu pagriežamību.

BMW 5. SĒRIJAS SEDAN.

BMW 5. sērijas Sedan.

 • 17 collu vieglmetāla diski ar V-spoke 618. stilu
 • LED priekšējie lukturi
 • Steptronic pārnesumkārba
 • BMW Live kokpits Professional ar 12,3 collu instrumentu paneli un 12,3 collu vadības displeju Sporta ādas stūre
BMW 5. sērijas Sedan, 540i, G30, 2020, pamata aprīkojums Sophisto Grey krāsā, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

Luxury Line.

 • 18 collu vieglmetāla diski ar W-spoke 632. stilu Reflex Silver krāsā
 • Durvju sliekšņu apdare Aluminium krāsā ar uzrakstu “Luxury Line”
 • Dakota ādas sēdekļi ar līnijai raksturīgu šuvumu un ādas apmalēm
 • Instrumentu panelis Sensatec Black krāsā
 • “Fineline” smalkkoka apdares elementi Ridge krāsā ar akcentējošu apdares elementu Pearl Chrome krāsā
BMW 5. sērijas Sedan, 520d, xDrive, G30, 2020, Luxury Line Bernina Grey krāsā, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

M sporta pakotne.

 • M aerodinamikas pakotne ar priekšējo spoileri, sānu sliekšņiem un aizmugurējo apakšējo spoileri ar difuzora ieliktni metāliskā Dark Shadow krāsā
 • 18 collu M vieglmetāla diski ar Double-spoke 662 M stilu
 • M sporta balstiekārta
 • Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim ar auduma/Alcantara kombināciju un ekskluzīvu M izskatu
 • Aluminium Rhombicle M salona apdares elementi, Smoke Grey krāsa ar akcentējošiem apdares elementiem Pearl Chrome krāsā
BMW 5. sērijas Sedan, 520d, xDrive, G30, 2020, M sporta pakotne Alpine White krāsā, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
 • BMW 5. sērijas Sedan.
 • Luxury Line.
 • M sporta pakotne.

ORIĢINĀLIE BMW PIEDERUMI UN BMW M PERFORMANCE PARTS BMW 5. SĒRIJAS SEDAN.

Laba un pazīstama sajūta.

Standarts – braukšanas prieks visiem vadītājiem. Oriģinālie BMW piederumi paredzēti tam, lai atbilstu jūsu īpašajām vēlmēm. Piedāvājam plašu individuālu papildinājumu un īpašu piederumu klāstu, kas ideāli piemēroti jūsu BMW 5. sērijas Sedan kvalitātes, dizaina un snieguma ziņā, nodrošinot maksimālu pievienoto vērtību – viss, kas jums varētu būt nepieciešams.

BMW 5. sērijas Sedan G30 ar BMW jumta kasti 520

BMW jumta kaste 520

Modernā Black krāsas jumta kaste ar Titanium Silver sānu paneļiem ir saderīga ar visām BMW jumta bagāžnieku sistēmām, un tās tilpums ir 520 litri. Slēpes ir vienkārši iekraut un aizsargāt pret zādzībām, jo kasti iespējams atvērt no abām pusēm, un katrā pusē tai ir trīskārša centrālā atslēga.
BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš, BMW 5. sērijas Sedan, G30

BMW bagāžas nodalījuma paklājiņš.

Bagāžas nodalījumu no netīrumiem un mitruma aizsargā izturīgais, neslīdošais ūdensdrošais paklājiņš ar paceltām malām un labi veidotu dizainu. Black krāsā ar nerūsošā tērauda ielaidumu – tas perfekti papildina salonu.
BMW universālais turētājs aizsargietvaram, Travel & Comfort, BMW 5. sērijas Sedan, G30

BMW universālais turētājs aizsargietvaram, Travel & Comfort.

Universālais turētājs ir pielāgojams izmēram un piestiprināms atsevišķi pieejamajam pamatturētājam vai Travel & Comfort sistēmas papildaprīkojumam. Ar BMW drošības ietvaru tiek sniegts drošs stiprinājums plašam klāstam Apple vai Samsung planšetdatoru izmērā no 7 līdz 11 collām. To var pagriezt par 360° un nofiksēt vajadzīgajā pozīcijā.
M Performance priekšējais difuzors, oglekļa šķiedra, BMW 5. sērijas Sedan, G30

M Performance oglekļa šķiedras priekšējais difuzors.

Raida spēcīgus signālus: M Performance oglekļa šķiedras priekšējais difuzors nodrošina optimizētas aerodinamikas vērtības un akcentē automobiļa vīrišķīgo izskatu sevišķi ekskluzīvā veidā. Individuāls autosporta izskats visstingrākajām prasībām.
20 collu BMW M Performance vieglmetāla diski, Double-spoke 669 M stils, BMW 5. sērijas Sedan, G30

20 collas BMW M Performance vieglmetāla diski Double-spoke 669 M.

Kvalitatīvie kaltie 20 collu BMW M Performance vieglmetāla diski ir divtoņu Orbit Grey krāsā, ar ekskluzīvu redzamās puses frēzējuma un mirdzuma kombināciju un M logotipu. Pilns TPMS riteņu komplekts ar dažādu izmēru Run-flat riepām. Priekšējo disku izmērs – 8J x 20 ar 245/35 R20 95Y XL RSC riepām un aizmugurē – 9J x 20 ar 275/30 R20 97Y XL RSC riepām.
M Performance stūre, BMW 5. sērijas Sedan, G30

M Performance stūre.

Pārpārēm pārliecinošu argumentu: pateicoties Alcantara apdares satvēriena zonai, M Performance stūre ir īpaši patīkama un cieši iegulst rokās – daudz tiešākai stūrēšanas sajūtai. Tās izteiksmīgās kontūras un sarkanas ādas marķējums centrā vēl vairāk pastiprina individuālo autosporta izskatu.

BMW 5. SĒRIJAS SEDAN TEHNISKIE DATI.

BMW 530e Sedan.

Dzinēja jauda, Nm pie 1/min:

135–120 (184–163)/5 000–6 500

Paātrinājums 0–100 km/h (s):

5,9

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km:

-*

CO2 izmeši kombinētajā ciklā g/km:

39–30


* Plānotie rādītāji; visi trūkstošie rādītāji publiskošanas brīdī nebija pieejami.

BMW 5. sērijas Sedan, G30, tehnisko datu projekts

BMW 5. SĒRIJAS SEDAN FINANSĒŠANA UN LĪZINGS.

BMW FINANCIAL SERVICES BMW 5. SĒRIJAS SEDAN GADĪJUMĀ.

BMW 5. sērijas Sedan (G30), metāliska Phytonic Blue krāsa, atklātā autostāvvietā ar cilvēku priekšplānā

Nonāciet pie kārotā ātri un veikli ar BMW Financial Services pielāgotajiem finanšu produktiem. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs mūsu piedāvājums tiek individuāli pielāgots jūsu vajadzībām un vēlmēm. Uzziniet vairāk par pievilcīgajiem finansēšanas risinājumiem vai īsto līzinga piedāvājumu sava jaunā BMW 5. sērijas Sedan gadījumā.

BMW PAKALPOJUMI.

BMW 5. SĒRIJAS SEDAN – SERVISS UN PALĪDZĪBA.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#laikasarinotiktu: Pilnīgi bezrūpīga braukšana visu elektroautomobiļu gadījumā: šī pakotne piedāvā jums 100 % caurskatāmību un ērtu plānošanas vieglumu. Termiņu izvēlaties jūs – 4 vai 6 gadi – vai 3 gadi, ja esat līzinga klients. Servisa pakotnes saturs:
 • Automobiļa pārbaudes serviss
 • Gaisa mikrofiltra apkope
 • Bremžu šķidruma apkope
Uzzināt vairāk par BMW Service Inclusive
BMW TeleServices

BMW TeleServices.

Ar inovatīvajiem BMW ConnectedDrive Teleservices jūsu BMW palīdz saglabāt skaidru galvu: kad nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, tā nodrošina jūsu vēlamajam BMW servisa partnerim visus attiecīgos automobiļa datus. Tad jūsu servisa partneris ar jums sazināsies, lai vienotos par apmeklējuma laiku. Tāpēc varat paļauties uz ātru un vienkāršu servisu, un jums nebūs par visu jādomā pašam. Vienīgā prasība: jūsu automobilim jābūt reģistrētam tiešsaistē BMW ConnectedDrive portālā, un jums jābūt atlasījušam servisa partneri. Atklājiet, kā BMW Teleservices var padarīt jūsu dzīvi ērtāku.
Uzzināt vairāk par BMW Teleservices
BMW palīdzība uz ceļa

BMW palīdzība uz ceļa.

Bezmaksas BMW palīdzība uz ceļa pieejama visiem BMW vadītājiem visu diennakti 365 dienas gadā. Viens zvans – un mūsu speciālisti ir jūsu rīcībā gan pa tālruni, gan ierodoties personīgi, ja nepieciešams.
Uzzināt vairāk par BMW palīdzību uz ceļa
BMW darbinieks konsultē klientu

VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW 5. sērijas Sedan, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu kompetentie BMW servisa darbinieki labprāt sniegs jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW 530e**:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 1,3–1,8
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 30 - 41

  Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītājos, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp

  ** Temperatūrā, kas zemāka par 0 grādiem pēc Celsija pilnībā elektriskas braukšanas režīms šim hibrīdauto nebūs pieejams, līdz akumulators uzsils līdz darbam piemērotai temperatūrai – pēc dažiem ar automobili nobrauktiem kilometriem.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

BMW 530e**:

Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): -*

CO2 izmeši g/km (kombinētie): 39–30

 

Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītājos, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp
 

* Plānotie rādītāji; visi trūkstošie rādītāji publiskošanas brīdī nebija pieejami.
 

** Temperatūrā, kas zemāka par 0 grādiem pēc Celsija pilnībā elektriskas braukšanas režīms šim hibrīdauto nebūs pieejams, līdz akumulators uzsils līdz darbam piemērotai temperatūrai – pēc dažiem ar automobili nobrauktiem kilometriem.


Lasīt vairāk