Veiksmes stāsts, kas aizsācies pirms gadu desmitiem un ir augstākās kvalitātes biznesa transportlīdzeklis: BMW 5. sērijas Sedan. Sportisks, elegants un pašpārliecināts, kā arī, protams, uz nākotni vērsts. Ar dažādām BMW ConnectedDrive tehniskajām inovācijām vai papildaprīkojuma vadītāja palīdzības sistēmām, piemēram, Driving Assistant Plus. Un, protams, ar efektīvajiem BMW 520i, BMW 528i, BMW 535i un BMW 550i benzīna dzinējiem. Pieejami ir arī jaunākie dīzeļdzinēji, piemēram, neticami ekonomiskie BMW 520d, BMW 525d, BMW 530d un BMW 535d, kā arī izcili dinamiskais M550d. Papildus tam pārdomātā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma nodrošina braukšanas prieku uz katra ceļa, katrā līkumā un katrā braukšanas situācijā.

Pietiekami daudz vietas pat visaugstākajām prasībām: BMW 5. sērijas Touring ir dažādas vadītāja palīdzības sistēmas, astoņpakāpju Steptronic pārnesumkārba un plaša jaudīgu un ekonomisku benzīna un dīzeļdzinēju izvēle. Pieejama ir arī 560 litru bagāžas telpa, ko var paplašināt līdz pat 1670 litriem, pateicoties trīsdaļīgajai noliecamajai atzveltnei. Papildus tam pārdomātā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma nodrošina braukšanas prieku uz katra ceļa, katrā līkumā un katrā braukšanas situācijā.

BMW 5. sērijas Gran Turismo apvieno modernu sedana izskatu un sportisku coupé eleganci. Coupé stila jumts un divdaļīgās bagāžas nodalījuma durvis slēpj salonu, kurā sēdošie izbauda augstu sēdekļu pozīciju izsmalcinātā vidē un ceļo ar vislabāko komfortu.

Vai automobilis var kļūt arvien ekonomiskāks, vienlaikus kļūstot dinamiskāks? BMW ActiveHybrid 5 apliecina: jā, var gan. Ļoti īpašs hibrīds ar pārdomātu braukšanas koncepciju, kas piedāvā ieskatu tajā, ko sagaidām no nākamās hibrīdtehnoloģijas paaudzes. Tādējādi šis automobilis ir arī solis tuvāk nākotnes autoparkam, ievērojami samazinot degvielas patēriņu un pazeminot CO2 izmešu līmeni – tādējādi ievērojami uzlabojot braukšanas prieku.

Vienalga, vai meklējat jaunu vai lietotu BMW 5. sērijas automobili, šeit ir atrodama visa nepieciešamā informācija, pārbaužu rezultāti, pašreizējo BMW 5. sērijas modeļu līzinga un finansēšanas piedāvājumi, un, protams, šeit atradīsiet arī BMW pārstāvi, pie kura vērsties, lai dotos izmēģinājuma braucienā.

Lasīt vairāk