BMW 3. sērijas Touring (G21), skats no sāna braucienā uz ēku un kalnu fona
Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā) 7,8–6,8 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelis

3

BMW 3. SĒRIJAS TOURING

Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā) 7,8–6,8 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelis

BMW 3. sērijas Touring perfekti pilnveido inovāciju, funkcionalitāti un sportisku dinamiku. Kā īsts sportists universālo automobiļu vidū tas apvieno ārkārtīgi efektīvos TwinPower Turbo dzinējus, perfekti saskaņotos šasijas komponentus un modernākās palīdzības sistēmas, lai radītu iespaidu ar šajā segmentā nepārspētu braukšanas dinamiku. Tas uz ceļa izstaro pārākumu – pat neatrodoties kustībā. Ar inovatīvajiem salona risinājumiem un atjautīgo, digitālo BMW personisko asistentu, tas, ja vēlaties, veic daudzus uzdevumus jūsu vietā – un šādi rada laiku patiešām svarīgām lietām dzīvē.

Lasīt vairāk

BMW 3. SĒRIJAS TOURING DIZAINS.

Caurcaurēm sportists: BMW 3. sērijas Touring sportiskie gēni ir skaidri redzami jau no pirmā acu skatiena. Mūsdienīgais, platais priekšpuses dizains sniedz jaunu raksturīgā dubultā elipsveida režģa un priekšējo lukturu mijiedarbības interpretāciju un uzsver tā ārkārtīgi sportisko stāju uz ceļa. Precīzas līnijas un laidenas virsmas rada pazīstamo BMW Touring raksturīgo siluetu. Apvienojumā ar spēcīgajām plecu līnijām tās rada tīra spēka un ārkārtīgi aerodinamisku īpašību iespaidu. Salonā prasmīgi aptverts šis elegances un sportiskuma apvienojums, lai pievienotu tam vēl mūsdienīgu komfortu un inovatīvu funkcionalitāti.

Lasīt vairāk

BMW 3. SĒRIJAS TOURING INOVATĪVĀ FUNKCIONALITĀTE.

Neatkarīgi no tā, vai tās ir ģimenes brīvdienas, nedēļas nogales ceļojums vai aizrautīga iepirkšanās – BMW 3. sērijas Touring nodrošina komfortu ikdienas rutīnā. Tas piedāvā daudzveidīgas glabāšanas un piederumu glabāšanas iespējas salonā un bagāžas nodalījumā, lai vietas pietiktu visam, ko vēlaties paņemt sev līdzi. Aizmugurējie sēdekļi nolokāmi automātiski, pieskaroties pogai, lai dažās sekundēs trīskāršotu tilpumu un varētu uzglabāt pat masīvus priekšmetus. Inovatīvās pretslīdes sliedes uz nodalījuma grīdas ļauj droši uzglabāt pat smagu bagāžu: Tās pilnīgi automātiski paceļas, kad uzsākat braukšanu, un nostiprina bagāžu savā vietā. Un, pateicoties inovatīvajai Comfort piekļuves sistēmai, lai atvērtu un aizvērtu bagāžas nodalījumu, jāveic tikai neliela kustība ar pēdu zem aizmugurējā bufera. Šī un daudzas citas iespējas padara BMW 3. sērijas Touring par sportiskāko telpiskobrīnumu savā klasē.
BMW 3. sērijas Touring (G21), aizmugurējais logs atveras atsevišķi

Aizmugurējais logs atveras atsevišķi.

Aizmugurējais logs, ko var atvērt atsevišķi, ir ārkārtīgi praktisks mazāku priekšmetu novietošanai vai izņemšanai, neatverot visu bagāžas nodalījumu.
BMW 3. sērijas Touring (G21), BMW Laserlight.

BMW Laserlight.

Tālo gaismu lāzerrežīmā adaptīvā BMW Laserlight apgaismo līdz 530 metru lielā attālumā, kas ir gandrīz divas reizes lielāks par parasto. Labāka redzamība tumsā ievērojami uzlabo drošību. Priekšējo lukturu zilie akcenti un uzraksts “BMW Laser” uzsver arī automobiļa tehnoloģiskos standartus un sportiskumu.
BMW 3. sērijas Touring (G21), sagaidīšanas apgaismojuma paklājs

Sagaidīšanas apgaismojuma paklājs.

Sagaidīšanas apgaismojuma paklāja funkcija projicē fona gaismas elementu automobiļa durvju priekšpusē un aptverošu vidi tieši pie iekāpšanas zonas. Apgaismojuma paklājs izkāpšanu no automobiļa tumsā padara vēl ērtāku un drošāku.
BMW 3. sērijas Touring (G21), garu priekšmetu pārvadāšanas sistēma

Garu priekšmetu pārvadāšanas sistēma.

Garu priekšmetu pārvadāšanas sistēmā iekļautas aizmugurējo sēdekļu atzveltnes, kuras var sadalīt attiecībā 40:20:40, lai panāktu iespējami lielāko pielāgojamību. Piemēram, aizmugurējā sēdeklī var ērti sēdēt divi pasažieri, vienlaikus pārvadājot tādus garus priekšmetus, kā slēpošanas vai snovborda somas. Abi krūzīšu turētāji vidējā roku balstā ir ļoti praktiski.
BMW 3. sērijas Touring (G21), glabāšanas nodalījuma pakotne

Glabāšanas nodalījuma pakotne.

Glabāšanas nodalījuma pakotnē iekļauts ar eņģēm piestiprināts glabāšanas nodalījums instrumentu paneļa vadītāja pusē, tīkli uz priekšējo sēdekļu atzveltnēm, kā arī divas USB pieslēgvietas aizmugures viduskonsolē ar uzlādes funkciju. Vēl ir arī papildu glabāšanas tīkls labajā pusē mazākiem priekšmetiem un nospriegojamu siksnu labajā pusē.
BMW 3. sērijas Touring (G21), fona apgaismojums.

Fona apgaismojums.

Fona apgaismojums, ieskaitot apveidu fona apgaismojumu priekšējās un aizmugurējās durvīs, rada mierīgu, mājīgu salona apgaismojuma atmosfēru. Seši pielāgojamas intensitātes gaismas dizaini ietver arī dinamisku funkciju četros pielietojumos. Sagaidīšanas apgaismojuma paklājs apgaismo zonu pie automobiļa durvīm, iekāpjot tajā un izkāpjot no tā.

BMW 3. SĒRIJAS TOURING HIBRĪDAUTO MODEĻI.

Atklājiet BMW 320e, BMW 320e xDrive, BMW 330e un BMW 330e xDrive Touring ar inovatīvo hibrīdpiedziņu.

Labākais no abām pasaulēm: ar BMW 3. sērijas Touring hibrīdauto modeļiem BMW 320e, BMW 320e xDrive, BMW 330e un BMW 330e xDrive varat piedzīvot ilgtspējīgu mobilitāti un efektīvu braukšanas dinamiku. Izpētiet daudzās šo inovatīvo BMW hibrīdauto priekšrocības un uzziniet vairāk par piedziņas koncepciju, braukšanas dinamiku, BMW uzlādi un BMW ConnectedDrive praktiskajiem digitālajiem pakalpojumiem.
Hibrīdauto, BMW 3. sērijas Touring, 2021, G21, trīs ceturtdaļu sānskats uz BMW Wallbox

BMW 3. sērijas Touring hibrīdauto tehnoloģija.

Divi pilnīgā harmonijā: 3. sērijas Touring hibrīdauto apvieno BMW 320e, BMW 320e xDrive, BMW 330e un BMW 330e xDrive elektriskās piedziņas tehnoloģiju ar jaudīgu BMW iekšdedzes dzinēju. Abas piedziņas kopā rada braukšanas pieredzi, kas maksimālu efektivitāti saista ar nepārspētu braukšanas prieku un – atkarībā no piedziņas modeļa – vai nu ir bez izmešiem un gandrīz bez skaņas, vai ar aizraujoši lielu griezes momenta vērtību un pietiekamām rezervēm garākiem braucieniem. BMW 320e xDrive un BMW 330e xDrive Touring automobilī pilnpiedziņas sistēma BMW xDrive – unikāla hibrīdautomobiļiem šajā segmentā – ir optimālas dinamikas un saķeres papildu nodrošinājums. Tā dēvētā rekuperācija, kurā kinētisko enerģiju bremzēšanas laikā pārveido elektriskajā enerģijā un pievada akumulatoram, sniedz papildu ieguldījumu efektīvas braukšanas pieredzē.
Vairāk par BMW hibrīdauto transmisiju
Hibrīdauto, BMW 3. sērijas Touring, 2021, G21, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, braucienā pa pilsētas ielām

BMW 3. sērijas Touring hibrīdauto piedziņas režīmi.

Pilnībā elektriski un izmešus neradoši ceļā uz darbu vai jaudīgi dinamiski un ar pietiekamu darbības attālumu ekskursijai nedēļas nogalē – ar BMW 3. sērijas Touring hibrīdauto 320e, 320e xDrive, 330e un 330e xDrive visi ceļi ir vaļā. Baudiet priekšrocības, kādas sniedz piedziņas režīmi, kas nodrošina optimālu iekšdedzes dzinēja un elektromotora mijiedarbību visās situācijās – piedzīvojiet aizrautību ar uz nākotni vērstu tehnoloģiju un unikālu braukšanas pieredzi.
Vairāk par atjautīgajiem piedziņas režīmiem
Hibrīdauto, BMW 3. sērijas Touring, 2021, G21, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, uzlādes laikā

BMW 3. sērijas Touring hibrīdauto uzlāde.

Mājās vai ceļā: BMW uzlāde piedāvā individuālus risinājumus, kā uzlādēt BMW 3. sērijas Touring automobili ar hibrīdpiedziņu. Papildus mājsaimniecības kontaktligzdām paredzētajam (2. režīma) standarta uzlādes kabelim, kas iekļauts standarta komplektācijā, pieejams arī BMW Wallbox, lai nodrošinātu ārkārtīgi ērtu, drošu un ātru uzlādes veidu. Mūsu partneru Smart Wallbox piedāvā vairākus papildpakalpojumus saistībā ar atjautīgo uzlādi. Uzstādīšanas pakalpojums nodrošina vienkāršu un pareizu mājsaimniecības uzlādes staciju montāžu. Lokanais ātrās uzlādes kabelis pieejams maksimāli pielāgojamai uzlādei mājās un ļauj uzlādēt BMW no jebkuras mājsaimniecības vai rūpnieciskas kontaktligzdas, izmantojot dažādus adapterus. Papildu standarta (2. režīma) uzlādes kabelim BMW 3. sērijas Touring hibrīdauto piegādes komplektā iekauts arī (3. režīma) uzlādes kabelis publiskajai uzlādei, kā arī BMW uzlādes karte, kas piedāvā pievilcīgus nosacījumus saistībā ar publisko uzlādi*. BMW 3. sērijas Touring modeļu BMW 320e, BMW 320e xDrive, BMW 330e un BMW 330e xDrive uzlādes laiks (0–100%) ir apmēram 3,6 stundas ar uzlādes jaudu 3,7 kWh (BMW Wallbox, lokans ātrās uzlādes kabelis, publiskās uzlādes stacijas) un apmēram 6,0 stundas ar uzlādes jaudu 2,3 kWh (mājsaimniecības kontaktligzda).

* piedāvājums konkrētajā tirgū

Vairāk par BMW uzlādi
Hibrīdauto, BMW 3. sērijas Touring, 2021, G21, navigācijas sistēma, tuvplāns

BMW 3. sērijas Touring hibrīdauto digitālie pakalpojumi.

Gūstiet maksimāli daudz no katra sava brauciena metra: BMW piedāvā inovatīvus digitālus pakalpojumus, kas padara ikdienas dzīvi ar BMW 3. sērijas Touring 320e, 320e xDrive, 330e vai 330e xDrive vēl vieglāku un daudz ērtāku. BMW Connected uzlāde uzticami vada jūs uz tuvākajām uzlādes stacijām jūsu maršrutā, kā arī sniedz detalizētu papildu informāciju, piemēram, vai uzlādes punkts ir brīvs, kādas būs izmaksas un kur vislabāk varat pavadīt uzlādei nepieciešamo laiku uzlādes punkta apkārtnē. My BMW lietojumprogrammas izmantošana nodrošina pilnīgu uzlādes līmeņa pārskatāmību, kā arī informāciju par pēdējiem uzlādes cikliem. Tiklīdz automobilis būs pilnībā uzlādēts, saņemsiet pašpiegādes ziņu. Citi digitālie pakalpojumi, piemēram, BMW atjautīgais personiskais asistents vai viedtālruņa integrēšana vēl vairāk atvieglo ikdienas mobilitāti – relaksētam braukšanas priekam jūsu BMW 3. sērijas Touring ar hibrīdpiedziņu.
Vairāk par digitālajiem pakalpojumiem

BMW 3. SĒRIJAS TOURING PALĪDZĪBAS SISTĒMAS UN SAVIENOJAMĪBA.

BMW 3. sērijas Touring (G21), priekšējais sēdeklis un kokpita uzņēmums no pasažiera puses

BMW 3. sērijas Touring tiecas jūs droši nogādāt galamērķī – un pārvērst braucienu sportiskā pieredzē. Lai to panāktu, braukšanas palīgsistēmas Professional un novietošanas palīga atjautīgās funkcijas jau daļēji ļauj veikt automatizētu braukšanu. Papildus aktīvajai kruīzkontrolei ar Stop & Go funkciju, ieskaitot brīdinājumus par sadursmi, gājējiem un riteņbraucējiem ar bremzēšanas funkciju, stūrēšanas un joslu vadības atbalstu, braucot ar ātrumu līdz 210 km/h. Turpinot ceļu uz autonomu braukšanu, novietošanas palīgs un atpakaļgaitas asistents pats manevrē automobili stāvvietā un ārā no tās. Optimālam komfortam un maksimālai drošībai – visās braukšanas situācijās. To palīdz panākt inovatīvā BMW atjautīgā personiskā asistenta funkcijas, kas kalpo kā uzticams sabiedrotais. Tas ņem vērā individuālus lēmumus un iestatījumus, tādējādi ar katru dienu iepazīstot jūs labāk. Kad nepieciešams, tas vada navigāciju, izklaidi un biroja funkcijas un vienmēr zina ātrāko ceļu uz jūsu iecienītāko itāļu restorānu. Gluži kā īsts asistents tas atbild uz jautājumiem par automobili, lai iepazīstinātu jūs ar savu BMW 3. sērijas Touring un tā inovatīvo iespēju un funkciju daudzveidību.

INTUITĪVI UN PAREDZAMI.

BMW 3. sērijas Touring (G21), braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional nodrošina optimālu komfortu un drošību, atrodoties kritiskos vai monotonas braukšanas apstākļos. Papildus braukšanas palīgsistēmā esošajam iekļauts arī stūrēšanas un joslu vadības palīgs ar paplašinātām funkcijām, joslu maiņas un ārkārtas apstāšanās palīgs, kā arī palikšanas joslā palīgs ar aktīvo sānu sadursmes aizsardzību.
BMW 3. sērijas Touring (G21), novietošanas palīgs Plus

Novietošanas palīgs Plus.

Novietošanas palīgs Plus atvieglo automobiļa novietošanu un manevrus. Tas piedāvā arī apkārtskata sistēmu, tostarp skatu no augšas, panorāmas skatu, attālo 3D skatu, kā arī sāniskas auto novietošanas palīgu, aktīvo automobiļa novietošanas distances sensoru, ārkārtas bremzēšanas funkciju, automobiļa novietošanas palīgu ar lineārām vadlīnijām un atpakaļgaitas asistentu.
BMW brauciena ierakstītājs

BMW brauciena ierakstītājs

BMW brauciena ierakstītājs ļauj ierakstīt video automobiļa vidē un atskaņot video centrālajā vadības displejā vai izmantot USB eksportēšanu arī jūsu ierīcē. Tāda svarīga automobiļa informācija kā ātrums un GPS atrašanās vieta tiek saglabāta sinhroni ar video. BMW brauciena ierakstītājam ir divas apakšfunkcijas – notikumu ierakstītājs un sadursmju ierakstītājs.
BMW 3. sērijas Touring, BMW Live kokpits Professional

BMW Live kokpits Professional.

BMW Live kokpita Professional versija ar navigācijas funkciju ietver divu augstas kvalitātes displeju tīklu, ko veido augstas izšķirtspējas 10,25 collu vadības displejs ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu panelis. BMW operētājsistēmu 7 var vadīt arī ar iDrive Touch kontrolleri.
Tālvadības programmatūras jauninājums

Tālvadības programmatūras jauninājums

Vai vēlaties, lai jūsu BMW būtu jaunākā programmatūra? Ar tālvadības programmatūras jauninājumu jūsu BMW vienmēr būs kā jauns. Jauninājumi tiek instalēti attāli, gluži kā jūsu viedtālrunī. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu automobiļa funkcijas.
BMW kartes

BMW kartes.

Veicot plānošanu un sagatavošanos, braucot un pat novietojot automobili stāvēšanai: BMW kartes nodrošina izcilu navigāciju. Padariet savu braucienu vēl ērtāku un personiskāku – pateicoties intuitīvajai darbībai un navigācijai, kas ideāli pielāgota vadītājam.

Braukšanas dinamika

BMW 3. sērijas Touring (G21), Dravit Grey krāsa, trīs ceturtdaļu skats no priekšpuses uz braucošu automobili, šķērsojot tiltu, ar lauku apvidu fonā

Pašpārliecināts jaudas kāpinājums.

Labākajā pozīcijā jau pirms uzsāk kustību: BMW 3. sērijas Touring ir savas klases līderis snieguma un braukšanas dinamikas ziņā. Par to jāpateicas BMW TwinPower Turbo dzinējiem ar spontānu droseles reakciju, kas garantē maksimālu braukšanas prieku pat ar nelielu apgriezienu skaitu. Un jebkurā laikā varat izvēlēties sportiskuma līmeni: braukšanas pieredzes kontrole spēj atsevišķi iestatīt adaptīvo M balstiekārtu un Steptronic sporta pārnesumkārbu, sākot no komfortabli vienmērīgas līdz sevišķi sportiskai. Vienlaikus papildu M sporta diferenciālis apvienojumā ar variablo sporta stūres iekārtu nodrošina optimālu vadāmību un ārkārtīgi dinamiskas braukšanas raksturlielumus.

BMW 3. SĒRIJAS TOURING BRAUKŠANAS DINAMIKA.

BMW 3. sērijas Sedan (G21), adaptīvā M balstiekārta

ADAPTĪVĀ M BALSTIEKĀRTA.

Par 10 milimetriem pazeminātā adaptīvā M balstiekārta elektriski regulējama jebkurā laikā atbilstoši ceļam un braukšanas apstākļiem. Izmantojot braukšanas pieredzes kontroli, vadītāji var pielāgot arī balstiekārtas raksturlielumus sev tīkamākam braukšanas stilam – no komfortabla līdz ārkārtīgi sportiskam ar ievērojami dinamisku vadāmību.
BMW 3. sērijas Touring (G21), M sporta bremzes

M SPORTA BREMZES.

M Sport bremzēm ir četru virzuļu fiksēti bremžu suporti priekšpusē un viena virzuļa peldoši bremžu suporti aizmugurē, zilā krāsā ar M uzrakstu, un lieli bremžu diski, attiecīgi nodrošinot izcilu bremzēšanas efektivitāti.
BMW 3. sērijas Touring (G21), variablā sporta stūres iekārta

VARIABLĀ SPORTA STURES IEKĀRTA.

Variablā sporta stūres iekārta ar Servotronic nodrošina tiešu un dinamisku stūrēšanas reakciju ar mazāku fizisku piepūli stūrējot. Tā reaģē uz stūres leņķi ar dažādiem stūrēšanas koeficientiem. Tas uzlabo vadāmību dinamiskas braukšanas laikā un samazina stūrēšanai nepieciešamo piepūli automobiļa novietošanas un pagriešanas laikā.
BMW 3. sērijas Touring (G21), Steptronic sporta pārnesumkārba

STEPTRONIC SPORTA PĀRNESUMKĀRBA.

Automātiskā astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties automātisku vai manuālu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām vai pārnesumu pārslēgsviru – iespējama vienmērīga vai neticami dinamiska braukšana. SPORT režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta labākajam sniegumam.

BMW 3. SĒRIJAS TOURING MODEĻI.

Advantage modelis

Advantage modelis atbilst savam angliskajam nosaukumam (priekšrocība) un piedāvā jūtamu ieguvumu klientam. Tas ir pārāks ar savām salona funkcionālajām iespējām, kas uzlabo komfortu un drošību.
 • Automobiļa novietošanas sensors (PDC), priekšā un aizmugurē
 • Glabāšanas nodalījuma pakotne
 • Salona atpakaļskata spogulis ar automātisko pretapžilbināšanas funkciju
 • 3 zonu automātiskā gaisa kondicionēšana
BMW 3. sērijas Touring (G21), Advantage modelis

Modelis Sport Line

Sport Line modeļa versija padara automobili vēl dinamiskāku. Mirdzošas Black krāsas virsbūves un salona detaļas rada sportisku izskatu. Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim ar auduma/Sensatec apdares kombināciju Black krāsā nodrošina maksimālu komforta un balsta līmeni. Advantage modeļa iespējas un fona apgaismojums papildina piedāvājumu.
 • 17 collu vieglmetāla diski ar V-spoke, 776 stilu; pieejamas arī citas iespējas
 • Sporta sēdekļi ar kombinēto auduma/Sensatec apdari Black krāsā ar Grey krāsas kontrastējošu šuvumu; pieejamas arī citas apdares iespējas
 • Sporta ādas stūre vai M sporta stūre
 • Mirdzošas Black krāsas salona apdares elementi, pieejamas arī citas apdares iespējas
 • Sport Line modelī ietverts modeļa Advantage aprīkojums
BMW 3. sērijas Touring (G21), Sport Line modelis

Luxury Line modelis

Luxury Line modelis uzsver automobiļa eleganci. Elegantie mirdzošie Chrome dizaina elementi piešķir virsbūvei ekskluzīvu izskatu. Arī salonā jaušams stilīgais iespaids. Šeit greznību raksturo augstākās klases ādas apdare un kvalitatīvie salona apdares elementi.
 • 17 collu vieglmetāla diski Double-spoke, 771. stils; pieejamas arī citas iespējas
 • Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim ar perforētu mākslīgo ādu Sensatec Black krāsā; pieejamas arī citas apdares iespējas
 • Sensatec instrumentu panelis ar dubultajām šuvēm
 • Luxury Line modelī ietverts modeļa Advantage aprīkojums
BMW 3. sērijas Touring (G21), Luxury Line modelis

Modelis M Sport

M Sport modelis piešķir automobilim vēl sportiskāku izskatu. Papildus asākām līnijām virsbūvē un salonā M Sport modelis garantē lielāku braukšanas prieku. M sporta balstiekārta un M aerodinamiskā pakotne manāmi optimizē braukšanas dinamiku.
 • M aerodinamiskā pakotne ar priekšējo spoileri, sānu sliekšņiem un aizmugurējo apakšējo spoileri virsbūves krāsā ar difuzora ieliktni Dark Shadow metāliskā krāsā
 • 18 collu M vieglmetāla divtoņu diski ar Double-spoke 790 М stilu Orbit Grey krāsā, ar dažādu izmēru riepām; pieejamas arī citas iespējas
 • M sporta balstiekārta, ieskaitot variablo stūres iekārtu, pieejamas citas balstiekārtas
 • Ekskluzīva metāliska M Portimao Blue krāsa, pieejamas citas krāsu apdares
 • Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim ar kombinēto Alcantara/Sensatec apdari ar perforāciju un Blue krāsas kontrastējošu šuvumu
 • M ādas stūre
 • M Anthracite griestu apdare
 • Instrumentu panelis ar M raksturīgo displeju
 • Aluminium Tetragon M salona apdares elementi, pieejamas arī citas apdares
 • Modelis M Sport ietver modeļa Advantage aprīkojumu
BMW 3. sērijas Touring (G21), M Sport modelis
 • Advantage modelis
 • Modelis Sport Line
 • Luxury Line modelis
 • Modelis M Sport

BMW 3. SĒRIJAS TOURING TEHNISKIE DATI

BMW 330i Touring

Dzinēja jauda, kW (ZS) pie 1/min:

 190 (258)/5000–6500

Paātrinājums 0–100 km/h (s):

6

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km:

6,8 - 7,7

CO2 izmeši kombinētajā ciklā g/km:


155 - 176

BMW 3. sērijas Touring (G21), Dravit Grey krāsa, septiņu astotdaļu skats no aizmugures uz braucošu automobili uz ēkas fona

BMW 3. SĒRIJAS TOURING CENAS, FINANSĒŠANA UN LĪZINGS

Sieviete šķērso ielu uz BMW 3. sērijas Touring (G21) fona, kas atrodas pie kokapstrādes instrumentu veikala.

BMW FINANCIAL SERVICES BMW 3. SĒRIJAS TOURING GADĪJUMĀ

Nonāciet pie kārotā ātri un veikli ar BMW Financial Services pielāgotajiem finanšu produktiem. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs mūsu piedāvājums tiek individuāli pielāgots jūsu vajadzībām un vēlmēm. Uzziniet vairāk par pievilcīgajiem finansēšanas risinājumiem vai īsto līzinga piedāvājumu sava jaunā BMW 3. sērijas Touring gadījumā.

BMW PAKALPOJUMI.

BMW 3. SĒRIJAS TOURING – PAKALPOJUMI UN PALĪDZĪBA.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#laikasarinotiktu: Pilnīgi bezrūpīga braukšana visu elektroautomobiļu gadījumā: šī pakotne piedāvā jums 100 % caurskatāmību un ērtu plānošanas vieglumu. Termiņu izvēlaties jūs – 4 vai 6 gadi – vai 3 gadi, ja esat līzinga klients. Servisa pakotnes saturs:
 • Automobiļa pārbaudes serviss
 • Gaisa mikrofiltra apkope
 • Bremžu šķidruma apkope
Uzzināt vairāk par BMW Service Inclusive
BMW TeleServices

BMW TeleServices.

Ar inovatīvajiem BMW ConnectedDrive Teleservices jūsu BMW palīdz saglabāt skaidru galvu: kad nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, tā nodrošina jūsu vēlamajam BMW servisa partnerim visus attiecīgos automobiļa datus. Tad jūsu servisa partneris ar jums sazināsies, lai vienotos par apmeklējuma laiku. Tāpēc varat paļauties uz ātru un vienkāršu servisu, un jums nebūs par visu jādomā pašam. Vienīgā prasība: jūsu automobilim jābūt reģistrētam tiešsaistē BMW ConnectedDrive portālā, un jums jābūt atlasījušam servisa partneri. Atklājiet, kā BMW Teleservices var padarīt jūsu dzīvi ērtāku.
Uzzināt vairāk par BMW Teleservices
BMW palīdzība uz ceļa

BMW palīdzība uz ceļa.

Bezmaksas BMW palīdzība uz ceļa pieejama visiem BMW vadītājiem visu diennakti 365 dienas gadā. Viens zvans – un mūsu speciālisti ir jūsu rīcībā gan pa tālruni, gan ierodoties personīgi, ja nepieciešams.
BMW darbinieks konsultē klientu

VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW 3. sērijas Touring, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu kompetentie BMW servisa darbinieki labprāt sniegs jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW 330i Touring:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 6,8 - 7,7
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 155 - 176

  Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītāji, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.