Skats no priekšas uz braucošu BMW 3. sērijas Sedan (G20) dienā zem stiklotas ēkas
Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā)7,3–6,4 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelisPlug-in hibrīds

THE 3

BMW 3. SĒRIJAS SEDAN

Degvielas patēriņš (kombinētajā ciklā)7,3–6,4 l/100 km
Dzinēja tipsBenzīnsDīzelisPlug-in hibrīds

Tik tikko nonācis uz ceļa, BMW 3. sērijas Sedan jau atstāj visu aiz muguras, ieskaitot visu ierasto un to, ko no tā sagaida. Šī ikona vēlreiz parāda, kā augt un mainīties. Galu galā ar inovatīvo dizaina valodu tas nozīmē jaunas ēras ausmu. Sportiskāko sedanu paātrina vēl jaudīgāki un efektīvāki dzinēji. To papildina jauns spēks – vienkārši sakiet: “Hei, BMW!”, un BMW 3. sērijas automobilis atpazīs jūsu balsi un pakļausies ikkatram jūsu vārdam.

Lasīt vairāk

BMW 3. SĒRIJAS SEDAN DIZAINS.

BMW 3. sērija vienmēr bijusi kā barvedis. Ar jauno dizaina valodu sporta salons savieno panākumiem bagāto vēsturi ar nākotni. Izskats, kas līdz pēdējai detaļai rada patiesu braukšanas prieku.

Lasīt vairāk

BMW 3. SĒRIJAS SEDAN KOMFORTS.

Sasniedz jaunu līmeni.

Arī attiecībā uz komfortu BMW 3. sērija šķiet vēl proporcionālāka un praktiskāka. Neatkarīgi no tā, vai tā ir piekļuve automobilim ar viedtālruni, akustiskais pārklājums vai atjautīgā garu priekšmetu pārvadāšanas sistēma – katra detaļa atvieglo dzīvi un braukšanas laikā nodrošina augstāku komforta līmeni.
BMW 3. sērijas Sedan (G20), BMW Laserlight. Priekšējo lukturu ar BMW Laserlight tuvplāns no kreisā sāna.

BMW Laserlight.

Tālo gaismu lāzerrežīmā adaptīvā BMW Laserlight apgaismo līdz 530 metru lielā attālumā, kas ir gandrīz divas reizes lielāks par parasto. Labāka redzamība tumsā ievērojami uzlabo drošību. Priekšējo lukturu zilie akcenti un uzraksts “BMW Laser” uzsver arī automobiļa tehnoloģiskos standartus un sportiskumu.
Skats no augšas uz BMW 3. sērijas Sedan (G20) jumta lūku.

Panorāmas jumta lūka

Panorāmas jumta lūka ar atbīdīšanas un pacelšanas funkciju, ieskaitot elektriski bīdāmu salona lūku, pirkstu aizsardzības funkciju, kā arī komfortablu atvēršanu un aizvēršanu, ļauj atsevišķi regulēt gaisa plūsmu, lai radītu patīkamu klimatu salonā. Iestrādātie vējsargi novērš caurvēja rašanos salonā un nodrošina zemāku vēja radītā trokšņa līmeni.
Trīs ceturtdaļu skats no aizmugures uz BMW 3. sērijas Sedan (G20) ar vadītāju, kurš ar savu kāju automātiski atver bagāžas nodalījuma durvis.

Automātiskas bagāžas nodalījuma durvis

Automātiskas bagāžas nodalījuma durvis ļauj ērti atvērt un aizvērt bagāžas nodalījumu, vienkārši nospiežot pogu, kas atrodas viegli aizsniedzamā vietā durvju panelī vai automobiļa atslēgā. Bagāžas nodalījuma durvis iespējams atvērt arī ierastajā veidā, izmantojot rokturi, un aizvērt, izmantojot pogu bagāžas nodalījuma durvju iekšpusē.
Skats no priekšpuses uz BMW 3. sērijas Sedan (G20) vadītāja kokpitu, kurā vietu kājām izgaismo zils fona apgaismojums.

Fona apgaismojums.

Fona apgaismojums, ieskaitot apveidu fona apgaismojumu priekšējās un aizmugurējās durvīs, rada mierīgu, mājīgu salona apgaismojuma atmosfēru. Seši pielāgojamas intensitātes gaismas dizaini ietver arī dinamisku funkciju četros pielietojumos. Sagaidīšanas apgaismojuma paklājs apgaismo zonu pie automobiļa durvīm, iekāpjot un izkāpjot no tā.

BMW 3. SĒRIJAS SEDAN HIBRĪDAUTO MODEĻI.

Atklājiet BMW 3. sērijas Sedan 320e, 330e un 330e xDrive ar inovatīvo hibrīdpiedziņu.

Labākais no abām pasaulēm: ar BMW 3. sērijas Sedan hibrīdauto modeļiem BMW 320e, BMW 330e un BMW 330e xDrive varat piedzīvot ilgtspējīgu mobilitāti un efektīvu braukšanas dinamiku. Izpētiet daudzās šo inovatīvo BMW hibrīdauto priekšrocības un uzziniet vairāk par piedziņas koncepciju, braukšanas dinamiku, BMW uzlādi un BMW ConnectedDrive praktiskajiem digitālajiem pakalpojumiem.
Hibrīdauto, BMW 3. sērijas Sedan, 2021, G20, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, uzlādes laikā ar modeli

BMW 3. sērijas Sedan hibrīdauto tehnoloģija.

BMW 3. sērijas Sedan hibrīdauto apvieno BMW eDrive elektriskās piedziņas tehnoloģiju ar jaudīgu BMW iekšdedzes dzinēju. Abas piedziņas kopā rada efektīvu un unikālu braukšanas pieredzi. BMW 330e xDrive** automobilī pilnpiedziņas sistēma BMW xDrive ir optimālas dinamikas un saķeres papildu nodrošinājums.
Vairāk par BMW hibrīdauto transmisiju
Hibrīdauto, BMW 3. sērijas Sedan, 2021, G20, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, braucienā pa pilsētas ielām

BMW 3. sērijas Sedan hibrīdauto piedziņas režīmi.

Pilnībā elektriski un izmešus neradoši ceļā uz darbu vai jaudīgi dinamiski un ar pietiekamu darbības attālumu ekskursijai nedēļas nogalē – ar BMW 3. sērijas Sedan ar hibrīdpiedziņu visi ceļi ir vaļā. Baudiet priekšrocības, kādas sniedz piedziņas režīmi, kas nodrošina optimālu iekšdedzes dzinēja un elektromotora mijiedarbību visās situācijās.
Vairāk par intelektiskajiem piedziņas režīmiem
Hibrīdauto, BMW 3. sērijas Sedan, 2021, G20, sānskats uzlādes stacijā

BMW 3. sērijas Sedan hibrīdauto uzlāde.

BMW uzlāde piedāvā individuālus risinājumus, kā uzlādēt BMW 3. sērijas Sedan automobili ar hibrīdpiedziņu. Papildus standarta uzlādes kabelim mājsaimniecības kontaktligzdām BMW 3. sērijas Sedan hibrīdauto piegādes komplektā iekļauts arī (3. režīma) uzlādes kabelis publiskajai uzlādei, kā arī BMW uzlādes karte, kas piedāvā pievilcīgus nosacījumus saistībā ar publisko uzlādi*.
* piedāvājums konkrētajā tirgū
Vairāk par BMW uzlādi
Hibrīdauto, BMW 3. sērijas Sedan, 2021, G20, navigācijas sistēma, tuvplāns

BMW 3. sērijas Sedan hibrīdauto digitālie pakalpojumi.

BMW piedāvā inovatīvus digitālus pakalpojumus, kas padara ikdienas dzīvi ar jūsu BMW 3. sērijas Sedan ērtāku. BMW Connected uzlāde uzticami novirza jūs uz tuvākajām uzlādes stacijām jūsu maršrutā. My BMW lietojumprogrammas izmantošana nodrošina pilnīgu uzlādes līmeņa pārskatāmību, kā arī informāciju par pēdējiem uzlādes cikliem.
Vairāk par digitālajiem pakalpojumiem

BMW 3. SĒRIJAS SEDAN PALĪDZĪBAS SISTĒMAS UN SAVIENOJAMĪBA.

Inovācija kā neatņemama jūsu daļa.

BMW 3. sērija nodrošina lielu skaitu atjautīgu palīdzības sistēmu un inovatīvas tehnoloģijas, kas padara jūsu braucienu vēl drošāku un ērtāku. Neatkarīgi no tā, vai tas ir sastrēgumu asistents, novietošanas palīgs vai žestu vadība – ar BMW Live Cockpit Professional un pilnībā digitālu 12,3 collu instrumentu paneli visa informācija ir jūsu rīcībā vienā acumirklī.
BMW 3. sērijas Sedan (G20) kokpita displeja ar novietošanas palīgu Plus tuvplāns no priekšpuses.

Novietošanas palīgs Plus.

Novietošanas palīgs Plus atvieglo automobiļa novietošanu un manevrus. Tas piedāvā arī apkārtskata sistēmu, tostarp skatu no augšas, panorāmas skatu, attālo 3D skatu, kā arī sāniskas auto novietošanas palīgu, aktīvo automobiļa novietošanas distances sensoru, ārkārtas bremzēšanas funkciju, automobiļa novietošanas palīgu ar garenvirziena un sānu vadību un atpakaļgaitas asistentu.
BMW 3. sērijas Sedan (G20) tuvplāns kokpita displejam ar BMW Live kokpitu Professional.

BMW Live kokpits Professional.

BMW Live kokpita Professional versija ar navigācijas funkciju ietver divus augstas kvalitātes displejus, ko veido augstas izšķirtspējas 10,25 collu vadības displejs ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu panelis. BMW operētājsistēmu 7 var vadīt arī ar iDrive Touch kontrolleri.
BMW 3. sērijas Sedan (G20) kokpita displeja ar braukšanas palīgsistēmu Professional tuvplāns no priekšpuses.

Braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional nodrošina optimālu komfortu un drošību, atrodoties kritiskos vai monotonas braukšanas apstākļos. Papildus braukšanas palīgsistēmā esošajam iekļauts arī stūrēšanas un joslu vadības palīgs ar paplašinātām funkcijām, joslu maiņas un ārkārtas apstāšanās palīgs, kā arī palikšanas joslā palīgs ar aktīvo sānu sadursmes aizsardzību.
BMW 3. sērijas Sedan (G20) kokpita displeja ar atpakaļgaitas asistentu tuvplāns.

VISLABĀKIE ASISTENTI STRĀDĀ NEMANĀMI.

BMW 3. sērijas Sedan ar atpakaļgaitas asistentu.

BMW ATJAUTĪGAIS PERSONISKAIS ASISTENTS.

BMW 3. sērijas Sedan (G20) kokpita displeja ar BMW atjautīgo personisko asistentu tuvplāns.

Vai tas nebūtu lieliski, ja BMW būtu arī jūsu automobiļa eksperts? Sazinieties ar savu automobili, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Izsakiet dabiskas komandas, lai vadītu daudzas automobiļa funkcijas. Tas var arī izskaidrot tēmas par jūsu automobili un palīdz vēl labāk iepazīt BMW.

Skats no sāna uz BMW 3. sērijas Sedan (G20) braucienā pa pilsētu dienā.

VISIEM LĪKUMIEM, KAS VĒL TIKAI PRIEKŠĀ.

BMW 3. sērijas Sedan braukšanas dinamika.

BMW 3. SĒRIJAS SEDAN BRAUKŠANAS DINAMIKA.

Perfekts darbībā.

Izcila saķere ar ceļu, sportiska vadāmība un lieliska veiklība: BMW 3. sērijas Sedan paceļ braukšanas dinamiku jaunā līmenī. Ar modernizētiem un vēl jaudīgākiem dzinējiem, izcili pielāgotiem balstiekārtas komponentiem un optimizētu svara sadalījumu tas pārspēj savu sportiskākā sedana reputāciju.
Skats no sāna uz BMW 3. sērijas Sedan (G20) aizmuguri no apakšas.

M sporta diferenciālis.

M sporta diferenciālis uzlabo saķeri un braukšanas stabilitāti, mainot joslas vai uzņemot paātrinājumu pēc līkuma izbraukšanas, braucot līkumos ar lielu ātrumu vai uz dažādām ceļa virsmām. Saķeri uzlabo elektriski vadāma ierīce, kas samazina aizmugurējo riteņu griešanās ātruma atšķirības.
Detalizēts skats uz BMW 3. sērijas Sedan (G20) ar M sporta bremzēm.

M sporta bremzes.

M Sport bremzēm ir četru virzuļu fiksēti bremžu suporti priekšpusē un viena virzuļa peldoši bremžu suporti aizmugurē, zilā krāsā ar M uzrakstu, un lieli bremžu diski, attiecīgi nodrošinot izcilu bremzēšanas efektivitāti.
Trīs ceturtdaļu aizmugures skats uz BMW 3. sērijas Sedan (G20) ar adaptīvo M balstiekārtu.

Adaptīvā M balstiekārta.

Par 10 milimetriem pazeminātā adaptīvā M balstiekārta elektriski regulējama jebkurā laikā atbilstoši ceļam un braukšanas apstākļiem. Izmantojot braukšanas pieredzes kontroli, vadītāji var pielāgot arī balstiekārtas raksturlielumus sev tīkamākam braukšanas stilam – no komfortabla līdz ārkārtīgi sportiskam ar ievērojami dinamisku vadāmību.
Detalizēts skats no putna lidojuma uz BMW 3. sērijas Sedan (G20) viduskonsoli ar pārnesumu pārslēgsviru un Steptronic sporta pārnesumkārbu.

Steptronic sporta pārnesumkārba.

Automātiskā astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties automātisku vai manuālu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām vai pārnesumu pārslēgsviru – iespējama vienmērīga vai neticami dinamiska braukšana. SPORT režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta labākajam sniegumam.

BMW 3. SĒRIJAS SEDAN MODEĻI.

Advantage modelis

Advantage modelis atbilst savam angliskajam nosaukumam (priekšrocība) un piedāvā jūtamu ieguvumu klientam. Tas ir pārāks ar savām salona funkcionālajām iespējām, kas uzlabo komfortu un drošību.
 • Automobiļa novietošanas sensors (PDC), priekšā un aizmugurē
 • Glabāšanas nodalījuma pakotne
 • Salona atpakaļskata spogulis ar automātisko pretapžilbināšanas funkciju
 • Trīs zonu automātiskā gaisa kondicionēšana
BMW 3. sērijas Sedan (G20) kā Advantage modeļa momentuzņēmums no sāna.

Modelis Sport Line

Sport Line modeļa versija padara automobili vēl dinamiskāku. Mirdzošas Black krāsas virsbūves un salona detaļas rada sportisku izskatu. Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim ar auduma/Sensatec apdares kombināciju Black krāsā nodrošina maksimālu komforta un balsta līmeni. Advantage modeļa iespējas un fona apgaismojums papildina piedāvājumu.
 • 17 collu vieglmetāla diski V-spoke, 776. stils; pieejamas arī citas iespējas
 • Sporta sēdekļi ar kombinēto auduma/Sensatec apdari Black krāsā ar Grey krāsas kontrastējošu šuvumu; pieejamas arī citas apdares iespējas
 • Sporta ādas stūre vai M sporta stūre
 • Mirdzošas Black krāsas salona apdares elementi, pieejamas arī citas apdares iespējas
 • Sport Line modelī ietverts modeļa Advantage aprīkojums
BMW 3. sērijas Sedan (G20) kā Sport Line modeļa momentuzņēmums no sāna.

Luxury Line modelis

Luxury Line modelis uzsver automobiļa eleganci. Elegantie mirdzošie Chrome dizaina elementi piešķir virsbūvei ekskluzīvu izskatu. Arī salonā jaušams stilīgais iespaids. Šeit greznību raksturo augstākās klases ādas apdare un kvalitatīvie salona apdares elementi.
 • 17 collu vieglmetāla diski Double-spoke, 771. stils; pieejami arī citi diski
 • Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim ar perforētu mākslīgo ādu Sensatec Black krāsā; pieejamas arī citas apdares iespējas
 • Sporta ādas stūre vai M sporta stūre
 • Salona koka apdares elementi mirdzošā Ash Grey-Brown krāsā, pieejamas arī citas apdares
 • Luxury Line modelī ietverts modeļa Advantage aprīkojums
BMW 3. sērijas Sedan (G20) kā Luxury Line modeļa momentuzņēmums no sāna.

Modelis M Sport

M Sport modelis piešķir automobilim vēl sportiskāku izskatu. Papildus asākām līnijām virsbūvē un salonā M Sport modelis garantē lielāku braukšanas prieku. M Sport balstiekārta, M Sport bremzes un M aerodinamiskais pakotne manāmi optimizē braukšanas dinamiku.
 • 18 collu M vieglmetāla divtoņu diski ar Double-spoke 790 М stilu Orbit Grey krāsā, ar dažādu izmēru riepām; pieejamas arī citas iespējas
 • Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim ar kombinēto Alcantara/Sensatec apdari ar perforāciju un Blue krāsas kontrastējošu šuvumu
 • M ādas stūre
 • Aluminium Tetragon M salona apdares elementi, pieejamas arī citas apdares
 • M Sport modelī ietverts modeļa Advantage aprīkojums
BMW 3. sērijas Sedan (G20) kā M Sport modeļa momentuzņēmums no sāna.
 • Advantage modelis
 • Modelis Sport Line
 • Luxury Line modelis
 • Modelis M Sport

ORIĢINĀLIE BMW PIEDERUMI UN M PERFORMANCE PARTS 3. SĒRIJAS SEDAN.

Laba un pazīstama sajūta.

BMW M Performance Parts ļauj jums piešķirt savam BMW 3. sērijas Sedan maksimālu autosporta raksturu. Izvēlieties vizuāli uzlabotas virsbūves dizaina iespējas, kā arī pievilcīgus kaltus un vieglmetāla diskus. Ar oriģinālajiem BMW piederumiem jūs pielāgojat savu BMW atbilstoši personiskajām vēlmēm: kvalitātes, dizaina un snieguma ziņā izstrādājumi ir ideāli saskaņoti ar BMW 3. sērijas Sedan.
BMW 3. sērijas Sedan (G20), BMW jumta kaste

BMW jumta kaste.

Modernā BMW Black krāsas jumta kaste ar Titanium Silver sānu paneļiem ir saderīga ar visām BMW jumta bagāžnieku sistēmām, un tās tilpums ir 420 litri. Slēpes ir vienkārši iekraut un aizsargāt pret zādzībām, jo kasti iespējams atvērt no abām pusēm, un katrā pusē tai ir trīskārša centrālā atslēga.
BMW 3. sērijas Sedan (G20), BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 ir ārkārtīgi jutīga full-HD kamera, kas fiksē notiekošo automobiļa priekšpusē un aiz tā pat tad, kad automobilis ir novietots stāvēšanai. Ja ap automobili novērojami traucējumi vai neparasta kustība, kamera šo epizodi automātiski ieraksta, lai dokumentētu iespējamus negadījumus vai potenciālus ielaušanās mēģinājumus.
BMW 3. sērijas Sedan (G20), universālā BMW bezvadu uzlādes stacija

Universālā BMW bezvadu uzlādes stacija.

Bezvadu uzlāde jebkurā laikā un vietā: pateicoties BMW universālajai bezvadu uzlādes stacijai, viedtālruni var ērti un efektīvi uzlādēt automobilī. Mobilais tālrunis tiek glabāts droši un stabili. Sevišķi gudri: iestrādāto lādētājakumulatoru var izņemt un izmantot bezvadu uzlādi ārpus automobiļa.
BMW 3. sērijas Sedan (G20), M Performance elipsveida režģis mirdzošā Black krāsā

M Performance elipsveida režģis mirdzošā Black krāsā

Spēcīgs raksturs: elipsveida stieņi un apmales mirdzošā Black krāsā izstaro jaudu un dinamiku. Unikāls izskats, kas rada nepārprotamu iespaidu.
BMW 3. sērijas Sedan (G20), M Performance aizmugurējais spoileris, oglekļa šķiedra

M Performance aizmugurējais spoileris, oglekļa šķiedra.

Vēl iespaidīgāk. M Performance oglekļa šķiedras aizmugurējais spoileris izceļ automobiļa augstākās kvalitātes dinamisko izskatu. Augsto tehnoloģiju oglekļa šķiedra padara to ārkārtīgi vieglu un vienlaikus arī ļoti izturīgu. Aizmugurējais spoileris optimizē aerodinamiku un ļauj sasniegt vēl sportiskākas braukšanas īpašības.
BMW 3. sērijas Sedan (G20), M Performance stūre

M Performance stūre.

Spēcīgi fakti: Pateicoties Alcantara apdares satvēriena zonai, M Performance stūre nodrošina izcilas sajūtas un satvērienu – sportiskākas stūrēšanas sajūtai. Izteiksmīgais dizains un sarkanas ādas centrālā josla akcentē autosporta stilu. Papildus: M Performance stūres apdare, oglekļa šķiedra/Alcantara un M Performance pārnesumu pārslēga lāpstiņas, oglekļa šķiedra.

BMW 3. SĒRIJAS SEDAN TEHNISKIE DATI.

BMW 330i Sedan.

Dzinēja jauda, kW (ZS) pie 1/min:

190 (258)/5 000-6 500

Paātrinājums 0–100 km/h (s):

5,9

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km:

6,4 - 7,3

CO2 izmeši kombinētajā ciklā g/km:

147 - 166

BMW 3. sērijas Sedan (G20), tehniskie dati

BMW 3. SĒRIJAS SEDAN CENAS, FINANSĒŠANA UN LĪZINGS.

BMW 3. sērijas Sedan (G20), metāliska Portimao Blue krāsa, 7/8 priekšpuses skats uz atklātu stāvvietu ar cilvēku priekšplānā

BMW FINANCIAL SERVICES FÜR DIE BMW 3er LIMOUSINE.

Nonāciet pie kārotā ātri un veikli ar BMW Financial Services pielāgotajiem finanšu produktiem. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs mūsu piedāvājums tiek individuāli pielāgots jūsu vajadzībām un vēlmēm. Uzziniet vairāk par pievilcīgajiem finansēšanas risinājumiem vai īsto līzinga piedāvājumu sava jaunā BMW 3. sērijas Sedan gadījumā.

BMW PAKALPOJUMI.

BMW 3. SĒRIJAS SEDAN – PAKALPOJUMI UN PALĪDZĪBA.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#laikasarinotiktu: Pilnīgi bezrūpīga braukšana visu elektroautomobiļu gadījumā: šī pakotne piedāvā jums 100 % caurskatāmību un ērtu plānošanas vieglumu. Termiņu izvēlaties jūs – 4 vai 6 gadi – vai 3 gadi, ja esat līzinga klients. Servisa pakotnes saturs:
 • Automobiļa pārbaudes serviss
 • Gaisa mikrofiltra apkope
 • Bremžu šķidruma apkope
Uzzināt vairāk par BMW Service Inclusive
BMW TeleServices

BMW TeleServices.

Ar inovatīvajiem BMW ConnectedDrive Teleservices jūsu BMW palīdz saglabāt skaidru galvu: kad nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, tā nodrošina jūsu vēlamajam BMW servisa partnerim visus attiecīgos automobiļa datus. Tad jūsu servisa partneris ar jums sazināsies, lai vienotos par apmeklējuma laiku. Tāpēc varat paļauties uz ātru un vienkāršu servisu, un jums nebūs par visu jādomā pašam. Vienīgā prasība: jūsu automobilim jābūt reģistrētam tiešsaistē BMW ConnectedDrive portālā, un jums jābūt atlasījušam servisa partneri. Atklājiet, kā BMW Teleservices var padarīt jūsu dzīvi ērtāku.
Uzzināt vairāk par BMW Teleservices
BMW palīdzība uz ceļa

BMW palīdzība uz ceļa.

Bezmaksas BMW palīdzība uz ceļa pieejama visiem BMW vadītājiem visu diennakti 365 dienas gadā. Viens zvans – un mūsu speciālisti ir jūsu rīcībā gan pa tālruni, gan ierodoties personīgi, ja nepieciešams.
Uzzināt vairāk par BMW palīdzību uz ceļa
BMW darbinieks konsultē klientu

VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW 3. sērijas Sedan, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu kompetentie BMW servisa darbinieki labprāt sniegs jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO2 IZMEŠI.

BMW 330i Sedan:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,3–6,4
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 166–147

Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītāji, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp

Lasīt vairāk

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW 330i Sedan:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 6,4 - 7,3
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 147 - 166
   

  Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītājos, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.

  ** Temperatūrā, kas zemāka par 0 grādiem pēc Celsija pilnībā elektriskas braukšanas režīms šim hibrīdauto nebūs pieejams, līdz akumulators uzsils līdz darbam piemērotai temperatūrai – pēc dažiem ar automobili nobrauktiem kilometriem.