Benzīns Dīzelis

Dzinēja tips

MĪLESTĪBA UZ LIELPILSĒTU.

BMW 2. sērijas Gran Tourer.

Benzīns Dīzelis

Dzinēja tips

MĪLESTĪBA UZ LIELPILSĒTU.BMW 2. sērijas Gran Tourer.

Dzinēja jauda kW (ZS) pie 1/min (220d xDrive)

140 (190)/4000

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km (220d xDrive)

4,9–4,6(3)

Kombinētie CO2 izmeši, g/km (220d xDrive)

129–128(3)

Bagāžas nodalījuma tilpums

645 – 1905 litri.

Izbaudiet lielpilsētas dzīvi pilnībā: ar BMW 2. sērijas Gran Tourer. Tam ir plašas iespējas un vēl plašāka vieta bagāžai. Tas ir sevišķi noderīgi pilsētā. Automobilis stājas pretī karstām situācijām ar rotaļīgu attieksmi – jauns, pašpārliecināts un pilnībā izbaudot dzīvi. Un vienmēr ar pārliecinoši sportisku sniegumu, pateicoties jaudīgajiem BMW TwinPower Turbo dzinējiem ar 3 vai 4 cilindriem. Patiesam braukšanas priekam pilsētas robežās un ārpus tām.


BMW 220d xDrive Gran Tourer(3):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 4,9 – 4,6
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 129 – 128

PIRMAIS AUTO PILSĒTĀ.

Īsts kosmopolīts: BMW 2. sērijas Gran Tourer – dinamisks un pašpārliecināts, daudzpusīgs un moderns. Ceļi kļūst par bulvāriem, kur paust sportisko dabu. Šo efektu rada pievilcīgā priekšdaļa ar lielo dubulto elipsveida režģi un vienlaidu gaisa savācējiem, kā arī garā garenbāze un īsās pārkares. Kombinācijā ar lielajām durvīm paaugstinātā jumta līnija sola plašumu un komfortu. Automobilis ar mierīgu autoritāti, par kuru tiks runāts jau no pirmā acu skatiena.

"Braukšanas prieks pavisam jaunā veidolā!"
Dr. Īens Robertsons [Dr. Ian Robertson], BMW Group vēstnieks Apvienotajā Karalistē un bijušais BMW AG valdes loceklis.

GATAVS VISAM.

Ekskursijā septiņu cilvēku kompānijā vai brīvdienās ar virtuves izlietni – BMW 2. sērijas Gran Tourer ir nevainojami piemērots ikvienam piedzīvojumam. Ar dažādām praktiskām glabāšanas iespējām un pielāgojamu otro sēdekļu rindu tas piedāvā pilnīgu variējamību no priekšgala līdz aizmugures 1905 l plašajai bagāžas vietai. Īpaši praktisks ģimenēm: pateicoties papildaprīkojuma trešajai sēdekļu rindai, nepieciešamības gadījumā pieejamas septiņas sēdvietas un otrajā sēdekļu rindā līdzās iespējams novietot pat trīs bērnu sēdeklīšus. BMW 2. sērijas Gran Tourer – vairāk plašuma jūsu dzīvei.

ESIET SAVIENOTS.

Kustībā cauri pilsētai – un ar jums kopā visa pasaule. Lai arī kur jūs dotos un lai arī kādi būtu jūsu plāni, BMW ConnectedDrive ir kopā ar jums, piedāvājot noderīgus digitālos pakalpojumus un BMW personiskā stūrmaņa vadītāja palīdzības sistēmas. Tas pārliecināsies, ka esat paņēmis visas svarīgās lietas un ka ieradīsieties galamērķī droši un mierīgi.

Lasīt vairāk

Nekas nepārspēj labu savienojumu.

Telefonija ar bezvadu uzlādi ietver bezvadu uzlādes doku. Jumta antenas savienojums uzlabo mobilo signālu uztveršanu. Izmantojot Bluetooth, vienlaikus var pievienot divus mobilos tālruņus un audio atskaņotāju. Ietver arī: Bluetooth biroju un WIFI karstvietas tehnisko iespēju.
Lasīt vairāk

Acis vērstas uz ceļu, visa informācija redzes laukā.

Pilnkrāsu BMW Head-Up displejs projicē visu nepieciešamo braukšanas informāciju uz paneļa vadītāja redzes laukā, ļaujot nenovērsties no ceļa. Tiek atainota tāda informācija kā, piemēram, šībrīža ātrums, navigācijas sistēmas norādījumi, ātruma ierobežojumu informācija, kas ietver apdzīšanas liegumu, tālruņa un izklaides saraksti.
Lasīt vairāk

Saglabā drošu distanci.

Braukšanas palīgsistēmas Plus aprīkojums piedāvā nepārprotamu drošības un komforta uzlabojumu. Tas ietver tuvošanās kontroli un gājēju brīdinājumu ar vieglu bremzēšanas funkciju pilsētā, joslu atdalošo līniju atpazīšanas sistēmu, tālo gaismu asistentu, ātruma ierobežojumu informāciju, uz kameru balstītu kruīzkontroli ar Stop & Go funkciju, kā arī sastrēgumu asistentu.
Lasīt vairāk

CEĻOJIET AR PLŪSMU.

Pilsētā, laukos, uz autoceļa – ar BMW 2. sērijas Gran Tourer ikviens brauciens kļūst par iemīļotāko maršrutu. Pirmkārt, tas ir pateicoties augstu apgriezienu ārkārtīgi efektīvajiem benzīna un dīzeļdzinējiem. Otrkārt, garā garenbāze un īsās pārkares nodrošina optimālu izveicību. Kopā ar braukšanas pieredzes vadību, adaptīvo balstiekārtu un daudzajām aerodinamikas funkcijām rezultātā tiek iegūts precīzs un dzīvīgs braukšanas sniegums, kas pārvērš ikvienu ceļojumu mērķī.

Lasīt vairāk

CEĻOJIET AR PLŪSMU.

NO PILSĒTAS CENTRA LĪDZ KALNIEM.

No īpaši ekonomiskā trīscilindru dīzeļdzinēja līdz četrcilindru benzīna dzinēja augstajiem apgriezieniem un iespaidīgajam griezes momentam: BMW 2. sērijas Gran Tourer piedāvā labāko dzinēju jebkādām prasībām. Visus dzinējus vieno BMW TwinPower Turbo tehnoloģija, kā arī efektivitātes un braukšanas dinamikas sistemātiska optimizācija. Aprīkots ar atjautīgu xDrive pilnpiedziņas sistēmu vai septiņpakāpju dubultā sajūga pārnesumkārbu ar sportisko tūningu, BMW 2. sērijas Gran Tourer kļūst par precīzu universālo automobili ar labākajām braukšanas īpašībām – vienmēr gatavs atklāt jaunus ceļus.

IKVIENA VĒLME: KAS ĪPAŠS.

Tieši tā, kā vēlaties, – pateicoties plašajai BMW 2. sērijas Gran Tourer piederumu klāsta izvēlei. No praktiska aprīkojuma salonam un stilīgiem piederumiem līdz vietu ekonomējošiem bagāžas risinājumiem. Izvēle ir jūsu rokās: paplašiniet BMW 2. sērijas Gran Tourer atbilstoši savām vajadzībām un gaumei – un atklājiet jaunu iespēju pasauli.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

    (1) Līdz ražošanas datumam 31.05.18. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie pārstāvja.

    Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

    CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.